Wist niet eens dat je een beloften elftal kon leiden? Dus je kan zo als trainer beginnen aan het begin van een spel bij ik roep het maar Ajax onder 19?quote:Op maandag 15 februari 2016 16:19 schreef Vanillekwark het volgende:
[..]
Juist eens een leuke uitdaging
Haha geweldig. Je zou niet zeggen dat het een club Friese club isquote:Op woensdag 17 februari 2016 05:38 schreef DeHovenier het volgende:
[ afbeelding ]
Heb in 6 jaar tijd 3x de CL gewint (2032, 2035 en 2037), plus 2x de Supercup en 2x de Wereldbeker. De 3e Supercup en Wereldbeker komenn er nog aan.
[ afbeelding ]
En ik zit nog met een stadion van 48k man, terwijl PSv die nog niksn heeft gewonnen, een stadion heeft van +70k man.
Nee dat kan helaas niet. Maar in ieder geval in Spanje kan je 2e elftallen coachen omdat die in speelbare competities zitten. Ik weet eigenlijk niet of dat ook voor bijv. Jong Ajax en Jong PSV geldt.quote:Op donderdag 18 februari 2016 12:05 schreef Amazing_Jebediah het volgende:
[..]
Wist niet eens dat je een beloften elftal kon leiden? Dus je kan zo als trainer beginnen aan het begin van een spel bij ik roep het maar Ajax onder 19?
Wordt druk op Wembley met thuiswedstrijden:Pquote:Op woensdag 17 februari 2016 16:24 schreef Raptor1985 het volgende:
[..]
Het schijnt dat dat in het echt ook zo is. Dat ze 1 seizoen op Wembley gaan spelen tijdens een grote verbouwing. Chelsea speelt dan waarschijnlijk ook zelfs 3 seizoenen op Wembley. Zo leer je nog eens wat van FM.
Van Duitsland? Er zal vast wel weer ergens een fake.inc (of .lnc) bestandje staan, die moet je even deleten en dan zit je goed.quote:Op donderdag 18 februari 2016 12:44 schreef Dr.Mikey het volgende:
Hoe moet ik de valse namen voor echte vervangen in fm 16 ?
quote:Op donderdag 18 februari 2016 12:44 schreef Dr.Mikey het volgende:
Hoe moet ik de valse namen voor echte vervangen in fm 16 ?
quote:Op dinsdag 16 februari 2016 11:25 schreef EnGCatjuh het volgende:
[..]
http://sortitoutsi.net/do(...)-for-fm1621-28122015
nice hoor,quote:
quote:Op donderdag 18 februari 2016 16:46 schreef Stofzuigert het volgende:
[..]
nice hoor,
screentje van je team?
Dan mag je ook wel kampioen worden,wat een selectiequote:
Tja ik verkocht Kane, Lamela en Alderweireld voor in totaal 260 miljoen dus ik dacht laat ik eens gek doen. Wilkshere was transfervrij weggegaan bij Arsenal voordat ik hem een contract aanbood. Wellicht wat onrealistisch maar het was de perfect opvolger voor Mason dus toch maar gedaan.quote:Op donderdag 18 februari 2016 16:55 schreef Stofzuigert het volgende:
[..]
Dan mag je ook wel kampioen worden,wat een selectie![]()
Alleen wilshere, die zou nooit in zn leven naar spurs gaan
Wat een geld voor die drie. Transfervrij is nog enigszins acceptabelquote:Op donderdag 18 februari 2016 17:03 schreef Raptor1985 het volgende:
[..]
Tja ik verkocht Kane, Lamela en Alderweireld voor in totaal 260 miljoen dus ik dacht laat ik eens gek doen. Wilkshere was transfervrij weggegaan bij Arsenal voordat ik hem een contract aanbood. Wellicht wat onrealistisch maar het was de perfect opvolger voor Mason dus toch maar gedaan.
Ja belachelijk eigenlijk idd. Kane voor 100 miljoen naar City. Lamela voor 100 miljoen naar Real en Alderweireld voor 60 miljoen naar Man Utd.quote:Op donderdag 18 februari 2016 17:06 schreef Stofzuigert het volgende:
[..]
Wat een geld voor die drie. Transfervrij is nog enigszins acceptabel
LLM vind ik ook cool, volgende save wordt ook sws werkloos beginnen, maar ben pas in November 2016 met ajax en daar moet ik natuurlijk de CL mee gaan winnen.quote:Op vrijdag 19 februari 2016 14:28 schreef Frozen-assassin het volgende:
Leuk om te zien dat men hier ook met LLM ploegen speelt. Zelf wil ik FC United of Manchester brengen naar Premier League. Nu in Vanarama North in top-5 na 17 wedstrijden.
Alleen heeft m'n middenvelder al 10 gele kaarten gepakt in zo'n 20 wedstrijden![]()
Pfft, wat een team. Hoeveel geld heb jij zegquote:Op vrijdag 19 februari 2016 17:07 schreef Lindgren. het volgende:
Leuk teampje aan het begin van seizoen 2.
[ afbeelding ]
Dybala en Sterling zitten nog op de bank.![]()
Daniel Levy heeft echt geld te veelquote:
Met welk team?quote:Op zaterdag 20 februari 2016 14:02 schreef Lange_Lans het volgende:
Zonder geld de Premier League in. FML.
Gelukkig heb ik Demeray Gray en Maikel Kieftenbelt. En heb ik Clough en Vela van Bolton en Toral van Arsenal vast weten te leggen.
Birmingham Shitty. December 2015 ingevlogen en tenauwernood degradatie kunnen voorkomen. Tweede seizoen tweede geworden. Was eigenlijk niet de bedoeling om nu al te promoveren, maar als je blijft winnen wordt het moeilijk hè. Ach ja. Gaan er maar het beste van maken.quote:
Competitie helaas tweede geworden achter Man Utd, maar wel wraak genomen en een miraculeuze FA-Cup finale gewonnen: kreeg rood in 56e minuut en twee van mijn spelers waren semi-geblesseerd door een achterlijk agressief United:SPOILER2Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
En ook de CL is binnen. Zonder de geblesseerde Alli, en met een uitgevallen Kane, uitstekende pot gespeeld tegen Schalke:SPOILER2Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Vorig seizoen kampioen geworden maar FA-Cup en CL-finale verloren, dit jaar exact andersom.SPOILER2Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Zijn bij mij ook al een paar jaar de rijkste club in het spel. Laatst wel overgenomen voor 1,... miljard van Levy.quote:Op zaterdag 20 februari 2016 11:05 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Daniel Levy heeft echt geld te veel
SPOILER2Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zaterdag 20 februari 2016 19:14 schreef wimderon het volgende:
[..]
Zijn bij mij ook al een paar jaar de rijkste club in het spel. Laatst wel overgenomen voor 1,... miljard van Levy.
Als je het over de duvel hebtquote:
3/10 voor de moeite.quote:Op zaterdag 20 februari 2016 19:19 schreef wimderon het volgende:
Jongens, ik kan China kopen.SPOILER2Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Dat verhaal heb ik inmiddels vaker gehoord, waarna in de laatste week voor de deadline je opeens een hele bups geld krijgt. Be prepared.quote:Op zaterdag 20 februari 2016 14:02 schreef Lange_Lans het volgende:
Zonder geld de Premier League in. FML.
Gelukkig heb ik Demeray Gray en Maikel Kieftenbelt. En heb ik Clough en Vela van Bolton en Toral van Arsenal vast weten te leggen.
Helemaal niets gekregen.quote:Op zondag 21 februari 2016 14:28 schreef EnGCatjuh het volgende:
[..]
Dat verhaal heb ik inmiddels vaker gehoord, waarna in de laatste week voor de deadline je opeens een hele bups geld krijgt. Be prepared.
Oh shit, sorry dat ik je valse hoop gegeven heb dan... Sterkte!quote:
Opzich gaat dit allemaal wel samen. Je speelt met een degradatieteam begrijp ik hieruit? Erg verdedigend namelijk.quote:Op maandag 22 februari 2016 16:18 schreef De-Hamster het volgende:
Ik heb nu sinds kort weer FM16. Sinds FM14 krijg ik al geen echte killer tactiek meer gemaakt. Vroeger lukte het wel om met prognose: 16e-18e plaats clubs rond plek 8-14 te eindigen. Het wil totaaal niet lopen.
Ik heb voor mijn gevoel een logische formatie die past bij het spelersmateriaal (4-2-3-1 breed). Ik speel een countertactiek omdat ik natuurlijk wel degradatiekandidaat ben. En toch overtuig ik geen enkele pot en verlies ik enorm veel en sta ik steeds 17e/18e.
Mijn probleem zit hem voornamelijk in de spelersrollen/teaminstructies/mentaliteit. Heeft iemand van jullie tips hoe je dit het beste instelt dat logisch bij elkaar past?
[ afbeelding ]
Persoonlijk zou ik het volgende doen:quote:Op maandag 22 februari 2016 16:18 schreef De-Hamster het volgende:
Ik heb nu sinds kort weer FM16. Sinds FM14 krijg ik al geen echte killer tactiek meer gemaakt. Vroeger lukte het wel om met prognose: 16e-18e plaats clubs rond plek 8-14 te eindigen. Het wil totaaal niet lopen.
Ik heb voor mijn gevoel een logische formatie die past bij het spelersmateriaal (4-2-3-1 breed). Ik speel een countertactiek omdat ik natuurlijk wel degradatiekandidaat ben. En toch overtuig ik geen enkele pot en verlies ik enorm veel en sta ik steeds 17e/18e.
Mijn probleem zit hem voornamelijk in de spelersrollen/teaminstructies/mentaliteit. Heeft iemand van jullie tips hoe je dit het beste instelt dat logisch bij elkaar past?
[ afbeelding ]
Leuke club.quote:Op maandag 22 februari 2016 17:20 schreef Frozen-assassin het volgende:
[ afbeelding ]
Volstrekt labiel deze ploeg, walgelijk.
5e plaats geeindigd, play-offs dus
Jup, heel sterk is het team niet. Weinig geld voor versterkingen.quote:Op maandag 22 februari 2016 16:41 schreef Tim86 het volgende:
[..]
Opzich gaat dit allemaal wel samen. Je speelt met een degradatieteam begrijp ik hieruit? Erg verdedigend namelijk.
Is het met deze opstelling niet handiger om juist breder te spelen? Flexibel gaan we eens proberen.quote:Op maandag 22 februari 2016 17:15 schreef EnGCatjuh het volgende:
[..]
Persoonlijk zou ik het volgende doen:
Vloeiend -> Flexibel
Breedte -> Redelijk smal (? geen idee wat de NL vert is)
Geduld opbrengen uit.
Ligt verder een beetje aan de spelersinstructies/-rollen ook.
4 aanvallende spelers lijkt me te veel van het goede. Die voorste vier zullen amper meeverdedigen, ik zou er 2-3 zeker op ondersteunend zetten.quote:Op maandag 22 februari 2016 19:07 schreef De-Hamster het volgende:
[..]
Jup, heel sterk is het team niet. Weinig geld voor versterkingen.
[..]
Is het met deze opstelling niet handiger om juist breder te spelen? Flexibel gaan we eens proberen.
Ja ik speel met Roda JC.
[ afbeelding ]
Probeer hem te huren met optie tot koop?quote:Op maandag 22 februari 2016 22:36 schreef JR-Style-93 het volgende:
Wil ik zo'n spelertje halen uit België, zetten die kutbelgen een clausule erin dat ze hem nog een jaar willen huren en die clausule kan je niet uitklikken. En dan wil die speler niet nog een jaar daar spelen
Kan ik dat niet ergens mee omzeilen?
De voetzolen helemaal kapot en er klotsten liters en liters bloed en pus uit zijn kicksen.quote:Op dinsdag 23 februari 2016 13:58 schreef Tim_G het volgende:
[ afbeelding ]
Wat voor verschrikkelijke blaar moet ik me hier bij voorstellen?!?
Lekker, ik ben net aan het eten.quote:Op dinsdag 23 februari 2016 14:13 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]
De voetzolen helemaal kapot en er klotsten liters en liters bloed en pus uit zijn kicksen.
Ik propte tijdens het typen ook een bammetje naar binnenquote:Op dinsdag 23 februari 2016 14:16 schreef donroyco het volgende:
[..]
Lekker, ik ben net aan het eten.
Gelukkig kan hij waarschijnlijk na 3 a 4 dagen weer trainen! Wat een held!quote:Op dinsdag 23 februari 2016 14:13 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]
De voetzolen helemaal kapot en er klotsten liters en liters bloed en pus uit zijn kicksen.
God heeft het zo allemaal gewild.quote:Op dinsdag 23 februari 2016 14:18 schreef Tim_G het volgende:
[..]
Gelukkig kan hij waarschijnlijk na 3 a 4 dagen weer trainen! Wat een held!
Als Real dien je elk seizoen CL te winnen...quote:Op dinsdag 23 februari 2016 19:01 schreef GwaiLow het volgende:
Champions League niet gewonnen. Halve finale uit door City. Overigens heeft City Neymar en de Bruyne, dus niet echt een schande. Ik win elk jaar alles alleen de CL laat ik nog wel eens schieten
Waarom? Natuurlijk ben je 1 vd favorieten. Maar er zijn toch nog wel een aantal clubs die net zo goed zijn. Dus elk jaar is wat overdreven.quote:Op dinsdag 23 februari 2016 19:02 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Als Real dien je elk seizoen CL te winnen...
In fm moet je zelfs met Ajax binnen 4 jaar een CL hebbenquote:Op dinsdag 23 februari 2016 19:05 schreef GwaiLow het volgende:
[..]
Waarom? Natuurlijk ben je 1 vd favorieten. Maar er zijn toch nog wel een aantal clubs die net zo goed zijn. Dus elk jaar is wat overdreven.
Sowieso 'geen slidings maken' uitzetten en ik zou zelf ook 'feller de duels ingaan' aanzetten. Werkt echt veel beter is mijn ervaring.quote:Op maandag 22 februari 2016 16:18 schreef De-Hamster het volgende:
Ik heb nu sinds kort weer FM16. Sinds FM14 krijg ik al geen echte killer tactiek meer gemaakt. Vroeger lukte het wel om met prognose: 16e-18e plaats clubs rond plek 8-14 te eindigen. Het wil totaaal niet lopen.
Ik heb voor mijn gevoel een logische formatie die past bij het spelersmateriaal (4-2-3-1 breed). Ik speel een countertactiek omdat ik natuurlijk wel degradatiekandidaat ben. En toch overtuig ik geen enkele pot en verlies ik enorm veel en sta ik steeds 17e/18e.
Mijn probleem zit hem voornamelijk in de spelersrollen/teaminstructies/mentaliteit. Heeft iemand van jullie tips hoe je dit het beste instelt dat logisch bij elkaar past?
[ afbeelding ]
Ze willen hem niet verhurenquote:Op maandag 22 februari 2016 23:20 schreef Tim86 het volgende:
[..]
Probeer hem te huren met optie tot koop?
Mooie carriere zo, hoeveel prijzen heb je al gewonnen?quote:Op woensdag 24 februari 2016 13:18 schreef Ajacied422 het volgende:
[ afbeelding ]
In december 2031 weer vertrokken bij Leicester City. AC Milan (waar ik in 2020/21 en 2021/22 coachte) klopte aan. Ik vonnet wel leuk.
Lekker kansen creëren, lekker scoren, lekker gelijkspelen und dat is prachtig.
[ afbeelding ]
De eerste achtste finalewedstrijd tegen Lyon dan. Vrij episch. Eerste helft keer op keer weggecounterd en terecht met 3-0 achter bij rust. In de 85e, 89e en 92e minuut scoort Simone Bandini, een 31-jarige vlegel uit Parma, een hattrick. God.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Overigens in 2030/31, tweede seizoen met Leicester in de Premier League, 6e geworden. Niks mis mee.
Maar dat is toch realistischquote:Op woensdag 24 februari 2016 14:34 schreef JR-Style-93 het volgende:
De helft van de selectie weer aan het janken
Die transferperiodes zijn echt cringeworthy. Al die spelers die janken dat ze weg willen en meteen boos zijn
Verkopen gaat wel makkelijk daardoorquote:Op woensdag 24 februari 2016 16:37 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Maar dat is toch realistisch
Ik snap dan ook niet waarom ze je de optie geven om met die spelers te praten want het maakt toch niks uit of het wordt alleen maar ergerquote:Op woensdag 24 februari 2016 16:45 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Verkopen gaat wel makkelijk daardoor
Weet nog van een paar versies terug dat er nooit aanbiedingen kwamen voor spelers en je ze zelf moest aanbieden. Dat was ook niks. Maar dit is weer overdreven.
Ook al dat ze gaan klagen bij je als er nog geen bod is gedaanquote:Op woensdag 24 februari 2016 16:55 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Ik snap dan ook niet waarom ze je de optie geven om met die spelers te praten want het maakt toch niks uit of het wordt alleen maar erger
Het helpt echt wel hoor..9 vd 10 keer is er wel een optie waarmee ze weer blij zijn..vaak door een belofte te doen.quote:Op woensdag 24 februari 2016 16:55 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Ik snap dan ook niet waarom ze je de optie geven om met die spelers te praten want het maakt toch niks uit of het wordt alleen maar erger
Meer spelen , meer salaris . Vaak word je er alleen maar slechter vanquote:Op woensdag 24 februari 2016 18:52 schreef Tim86 het volgende:
[..]
Het helpt echt wel hoor..9 vd 10 keer is er wel een optie waarmee ze weer blij zijn..vaak door een belofte te doen.
True. Dat gejank blijft veruit het grootste minpunt dit jaar en ik snap niet dat het nog niet gepatched is. Dat het niet realistisch is en zwaar overkill lijkt me duidelijk..ik lees overal ook hetzelfde.quote:Op woensdag 24 februari 2016 19:22 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Meer spelen , meer salaris . Vaak word je er alleen maar slechter van
Daar heb ik eerder dit jaar een leuke game mee gehadquote:Op woensdag 24 februari 2016 19:30 schreef TvhN het volgende:
Hopelijk komt die nieuwe patch snel. Ga dan een game beginnen met Borussia Dortmund.
Ik pak ze zelf altijd hard aan, en dan zeggen ze: sorry baas, ik liet me een beetje meeslepen. Het spijt me.quote:Op woensdag 24 februari 2016 21:02 schreef Tim86 het volgende:
[..]
True. Dat gejank blijft veruit het grootste minpunt dit jaar en ik snap niet dat het nog niet gepatched is. Dat het niet realistisch is en zwaar overkill lijkt me duidelijk..ik lees overal ook hetzelfde.
quote:Op woensdag 24 februari 2016 21:02 schreef Tim86 het volgende:
[..]
True. Dat gejank blijft veruit het grootste minpunt dit jaar en ik snap niet dat het nog niet gepatched is. Dat het niet realistisch is en zwaar overkill lijkt me duidelijk..ik lees overal ook hetzelfde.
Als je spelers een hoge professionaliteit hebben is de kans wel groter dat ze inschikken jaquote:Op woensdag 24 februari 2016 22:02 schreef GwaiLow het volgende:
[..]
Ik pak ze zelf altijd hard aan, en dan zeggen ze: sorry baas, ik liet me een beetje meeslepen. Het spijt me.
Veranderd er iets noemenswaardig met die patch?quote:Op woensdag 24 februari 2016 19:30 schreef TvhN het volgende:
Hopelijk komt die nieuwe patch snel. Ga dan een game beginnen met Borussia Dortmund.
De Bruyne natuurlijk. Dat is een No brainer.quote:Op donderdag 25 februari 2016 18:13 schreef Mykonos het volgende:
Pfft, City houdt uitverkoop: ik heb een akkoord met Sterling, Coutinho en De Bruyne, maar ik kan er maar één betalen. Wie zouden jullie halen? Ga denk voor Sterling ivm homegrown players, maar die anderen zijn toch ook wel verleidelijk. Ook Draxler is overigens te koop.
Denk dat ik toch voor Sterling ga. Heb echt Engelse spelers nodig, en dan kan ik Son Heung-Min hopelijk voor een bak geld verkopen en alsnog De Bruyne halenquote:Op donderdag 25 februari 2016 19:01 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
De Bruyne natuurlijk. Dat is een No brainer.
Misschien hebben ze Mourinho aangetrokken.quote:Op vrijdag 26 februari 2016 12:07 schreef Mykonos het volgende:
[..]
Denk dat ik toch voor Sterling ga. Heb echt Engelse spelers nodig, en dan kan ik Son Heung-Min hopelijk voor een bak geld verkopen en alsnog De Bruyne halen![]()
Snap overigens niet wat City van plan is, door zo'n beetje al hun aanvallers te koop te zetten.
Waarom vraag je het dan als je het al weet? Je krijgt zelfs advies van een van de beste.quote:Op vrijdag 26 februari 2016 12:07 schreef Mykonos het volgende:
[..]
Denk dat ik toch voor Sterling ga. Heb echt Engelse spelers nodig, en dan kan ik Son Heung-Min hopelijk voor een bak geld verkopen en alsnog De Bruyne halen![]()
Snap overigens niet wat City van plan is, door zo'n beetje al hun aanvallers te koop te zetten.
Wel waar natuurlijk.quote:Op zaterdag 27 februari 2016 09:45 schreef Doublepain het volgende:
[..]
Waarom vraag je het dan als je het al weet? Je krijgt zelfs advies van een van de beste.
Iemand toevallig een idee?quote:Op dinsdag 23 februari 2016 20:47 schreef wimderon het volgende:
Heeft iemand trouwens een idee of tactieken bij de nationale ploeg ook evolueren? Voorlopig onbeholpen op de tactiek die ik hanteer, maar als dat niet verbetert heeft het geen zin om daar mee door te gaan natuurlijk. Voorlopig alleen gewonnen van Zweden (oefen), gelijk tegen Rusland (oefen) en verloren van Frankrijk en België (beide Nations Cup), met Spanje![]()
Ik heb overigens wel bedroevende centrale verdedigers voor zo'n groot land. Pique zag eruit alsof hij op een roltrap liep, dus die heb ik de tweede keer niet eens meer geselecteerd. Ramos is net wat sneller, maar valt ook redelijk tegen tot nu toe. Eigenlijk alleen Vallejo die qua kwaliteit in de buurt komt bij de rest van de posities.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |
Dat begrijpen we, maar is wel erg jammer. Je kunt FOK! namelijk wel gratis LEZEN, maar we kunnen FOK! niet gratis MAKEN. De inkomsten van de advertenties zorgen ervoor dat we de kosten van de site kunnen dragen zodat je ook morgen FOK! nog kunt bezoeken.
Zou je willen overwegen om voor FOK! een uitzondering te maken in je adblocker (of andere middelen die onze ads blokkeren)? Je krijgt deze melding dan nooit meer te zien.
Ja, ik wil fok.nl whitelisten, laat me zien hoe
Ik neem liever een premium account zodat ik geen advertenties hoef te zien (je moet eerst inloggen)
Ja, breng me naar de shop