Ja, van het hele gebouw. Niet die van mij, die stopt na 1 minuut meestal wel.quote:
quote:Op maandag 15 februari 2016 01:41 schreef Fok-it het volgende:
Die gamer kwam niet eens z`n kamer uit terwijl het bij hem het hardst door galmde
rustig maar die user die je net aansprak zit is verslaafd aan coke en heeft geen leven met z'n 150.000+ post. Neem het niet te serieusquote:
Of gewoon naar BET emigreren. Heb gehoord dat de mods daar wat flexibeler zijnquote:
Waarvan akte, ik zal je drugs en fok verslaving dinsdag met je begeleider besprekenquote:Op maandag 15 februari 2016 01:42 schreef Calcio het volgende:
[..]
rustig maar die user die je net aansprak zit is verslaafd aan coke en heeft geen leven met z'n 150.000+ post. Neem het niet te serieus
10.000 posts in 1.5 jaar is best netjesquote:Op maandag 15 februari 2016 01:42 schreef DerRabbit het volgende:
[..]
Waarvan akte, ik zal je drugs en fok verslaving dinsdag met je begeleider bespreken
Toch zouden wij het van GRTD erg op prijs stellen als je hun allebei weer mee neemtquote:Op maandag 15 februari 2016 01:42 schreef Vanillekwark het volgende:
Wil even melden dat de dame in kwestie nooit onderdeel is geweest van de KLB SC. We willen haar daarom natuurlijk ook niet 'terug', ze was namelijk nooit onderdeel van onze SC.
nee kan ik nietquote:Op maandag 15 februari 2016 01:41 schreef Amarantha het volgende:
[..]
Kun je hem ook beetje uitknippen? Of kan je dat niet.
ja en ze was toch als eerste in de klb sc dus je neemt haar maar gewoon terugquote:Op maandag 15 februari 2016 01:42 schreef Vanillekwark het volgende:
Wil even melden dat de dame in kwestie nooit onderdeel is geweest van de KLB SC. We willen haar daarom natuurlijk ook niet 'terug', ze was namelijk nooit onderdeel van onze SC.
Als officiele woordvoerder van KLB SC kan ik helaas geen van deze dingen beloven.quote:Op maandag 15 februari 2016 01:43 schreef Amarantha het volgende:
[..]
Toch zouden wij het van GRTD erg op prijs stellen als je hun allebei weer mee neemt
Het lijkt wel een vluchtelingquote:Op maandag 15 februari 2016 01:44 schreef Vanillekwark het volgende:
Wil tevens vermelden dat Calcio ook nooit een onderdeel is geweest van de KLB SC. Calcio kwam toevallig af en toe 's nachts bagger posten bij ons, maar dit maakt hem geen onderdeel van de KLB SC. Ik snap dat hij niet welkom is bij jullie, maar 'terugsturen' naar ons zal ook niet werken, want ook bij ons heeft hij geen thuis.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |