niet roken!ongezondquote:Op vrijdag 12 februari 2016 19:27 schreef Soury het volgende:
[..]
Dit is echtgrappig als je met een peuk ernaast zit
Omomnom Lekkerquote:
Plaats een Hoge bevochtgingscapaciteit van 450 ml/uurquote:
Bedankt voor deze info...quote:Op vrijdag 12 februari 2016 19:37 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Dodelijk, las ik laatst op mijn pakje.
Ik vind dat betuttelend, en overbodige info, alsof je dat al niet wist en nu stopt omdat het erop staat.quote:Op vrijdag 12 februari 2016 19:37 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Dodelijk, las ik laatst op mijn pakje.
Dat heet ontmoedigen...quote:Op vrijdag 12 februari 2016 19:40 schreef Mo_Muffin het volgende:
[..]
Ik vind dat betuttelend, en overbodige info, alsof je dat al niet wist en nu stopt omdat het erop staat.
Sommige Amerikanen zijn er rijk van geworden door zich van de domme voor te doen... Maar ja die drogen ook katten in de magnetronquote:Op vrijdag 12 februari 2016 19:40 schreef Mo_Muffin het volgende:
[..]
Ik vind dat betuttelend, en overbodige info, alsof je dat al niet wist en nu stopt omdat het erop staat.
Alsof rokers minder gaan roken door die tekstenquote:
Ik haal gewoon pakjes met Franse tekst.quote:Op vrijdag 12 februari 2016 19:41 schreef MadMaster het volgende:
Ik verheug me al op de foto's met zwartgeblakerde longen, vervormde foetussen en andere ellende op de pakjes peuken...
Het staat er bij mij in het Nederlands, Frans en Duits op.quote:Op vrijdag 12 februari 2016 19:43 schreef Piet_Piraat het volgende:
[..]
Ik haal gewoon pakjes met Franse tekst.
Moet je doen, ik Frankrijk zijn sigaretten volgens mij nog duurder.quote:Op vrijdag 12 februari 2016 19:43 schreef Piet_Piraat het volgende:
[..]
Ik haal gewoon pakjes met Franse tekst.
jezus Piet, ben jij ongesteld?quote:Op vrijdag 12 februari 2016 19:39 schreef Piet_Piraat het volgende:
[..]
Kon die zooi niet achter een spoiler?
In Luxemburg zijn ze het goedkoopst.quote:Op vrijdag 12 februari 2016 19:44 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Moet je doen, ik Frankrijk zijn sigaretten volgens mij nog duurder.
In België praten ze ook Frans.quote:Op vrijdag 12 februari 2016 19:44 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Moet je doen, ik Frankrijk zijn sigaretten volgens mij nog duurder.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |