abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_159776761


Gezien de populariteit van dit aankomende kaartspelletje van Blizzard besloot ik hier ook maar een topic te openen. Onderstaande tekst is grotendeels genakt uit het Tweakers-topic van dit spel.



quote:
Hearthstone - slijp je zwaard, verzamel je deck en maak je klaar voor Hearthstone - het snelle strategie-kaartspel dat gemakkelijk te leren is en voor massaal plezier zorgt. Speel het spel gratis op Battle.net en speel je kaarten om spreuken uit te spreken, wezens op te roepen en het bevel te voeren over de helden van Warcraft in epische strategische duels. Kies een van de negen Warcraft-helden om mee te spelen. Om de beurt kiezen spelers hun kaarten uit hun aanpasbare kaartendeck om hun tegenstander te verslaan.
Trailer


Naxxramas trailer

Blackrock Mountain trailer

League of Explorers trailer


quote:
Hearthstone is een gratis speelbaar kaartspel. Voordat je Hearthstone kunt gaan spelen, is het noodzakelijk dat je eerst een Battle.net account aanmaakt. Dit kun je doen via de Account Creation-pagina op Battle.net doen. Met dit Battle.net account log je in op de Blizzard Launcher.

Hearthstone kan gespeeld worden op PC, Mac en iPad.

De systeemvereisten kun je hier vinden.

Het spel is hier gratis te downloaden.

Dit gedeelte wordt regelmatig geüpdatet.


Er zijn verschillende spelvormen binnen Hearthstone. Hieronder een korte uitleg van wat elke spelvorm is en wat je er in kan doen.

Solo Adventures

De Player-versus-Computer afdeling van het kaartspel. Hier kan je met je eigen kaarten tegen de Innkeeper vechten, die twee decks (Normal en Expert) van elke class heeft. Hier kan je ook alle Adventures vinden. In deze adventures duik je de lore van de Warcraft-wereld in en vecht je tegen een thematische set bosses. Op het moment is dit alleen Naxxramas, maar er zullen nog meer komen. De Innkeeper is gratis, Naxxramas kost in-game gold (700g per wing, 5 wings total) of echt geld (exacte prijsdetails op de Hearthstone Wiki). Op dit moment is de eerste wing nog gratis, maar dat blijft niet zo. De beloning voor het voltooien van Naxxramas is een dertigtal nieuwe kaarten om in je decks te stoppen.
4.gif In deze modus kan je de meeste daily quests niet voltooien! 4.gif

Play Mode

Ook wel bekend als 'Constructed' of 'Ranked', dit is een Player versus Player mode waarin je met je zelfgemaakte decks tegen andere spelers binnen je regio vecht. Dit kan in Unranked, of Casual, maar ook in Ranked mode. In Ranked mode heb je een zichtbare Rank van 25 tot 1, waarin lager beter is. Er is ook een Legend rank als je genoeg weet te winnen in rank 1. Ranked werkt met Seasons van één kalendermaand, en aan het einde van de maand wordt je rank weer gereset naar ergens tussen rank 25 en rank 16, afhankelijk van hoe goed je het deed in de voorgaande maand. In deze mode kan je quests voltooien en je krijgt voor elke drie overwinningen 10 gold, tot een maximum van 100 gold per dag.

The Arena

De andere Player versus Player mode van het spel. Als je een Arena run start krijg je de keuze uit drie heroes, waarvan je er één moet kiezen. Vervolgens krijg je de keuze uit drie kaarten, waarvan je er één moet kiezen. Herhaal dit laatste 29 keer en je hebt een deck van 30 kaarten samengesteld. De gebruikelijke limitaties van je eigen decks (maximaal twee versies van een kaart) bestaan niet, waardoor je bijvoorbeeld decks met 3 Arcanite Reapers of 5 Fireballs kan hebben. Je vecht vervolgens tegen andere spelers die ook zo'n random deck in elkaar hebben gezet, en dit gaat door tot je zelf 3 keer hebt verloren of 12 keer hebt gewonnen. Aan het einde krijg je een setje rewards, afhankelijk van hoeveel wins je hebt. Deze rewards bevatten altijd minimaal één card pack, plus een combinatie van Arcane Dust, gold en soms random kaarten of een tweede card pack. Ook in deze mode zijn quests te voltooien.

Arena kost 150 gold of ¤1,79 om in te gaan, behalve je eerste Arena run.

Tavern Brawl

Op 17 juni 2015 werd er een nieuwe modus toegevoegd aan Hearthstone: Tavern Brawl. Om aan deze modus mee te doen heb je minstens één hero nodig die level 20 heeft bereikt. In Tavern Brawl vindt er elke week een nieuw evenement plaats dat vijf dagen duurt (woensdag tot maandag). De eerste overwinning voor elk evenement beloont de speler met één gratis classic pack. Hierna is de Tavern Brawl twee dagen 'dicht'. Evenementen die al plaats hebben gevonden, zijn onder andere Encounter at the Crossroads (willekeurig samengestelde decks) en Showdown at Blackrock Mountain (een gevecht tussen Ragnaros en Neferian). Een compleet overzicht kun je hier vinden.


Hierzo nog wat linkjes naar verschillende Hearthstone websites:

• Officiële Hearthstone website: EU | US
• HearthPwn: Homepage | DeckBuilder | Card Database
• WoWHead: DeckBuilder | Cards Database
Hearthstone Wiki
Liquid Hearth

Heartstone kaarten collectie sheet

FOK! Hearthstone competitie

We runnen ook een eigen forum-competitie! De stand en uitslagen van individuele potjes kun je op de onderstaande site terugvinden:
http://svg.xs4all.nl:8080/hearthstone/

Battletags:

2Happy4U - Burzum#2799
Abby79 - Rashann#2851
AlwaysHappy - Alwayshappy#2978
Amarantha - Fenayi#2266
Amnistia - Kimmey12#2564
Azorius - AzoriusTWP #2404
Bitterlemon - Knuckles#2490
Blistering - Apple#2623
Ceased2be - Ceased2be#2428
ChrisHantzen - FunkyGnome#2337
Cornelis83 - Cornelis #1737
D_tjuh - Dice#2174
DjUntzUntz - DjUntzUntz#1887
Drankster - Drankster#2562
ExplodedHeart - AtomicFart#2264
floofee - Aubrionna#2162
Furdinand - Furdinand#2414
hugecooll - hugey#1133
HugoohAFCA - Hugooh#2953
Icemotion - icemotion#2274
Insomnium - vikingvesk#2873
Isabeau - Saskia#2684
Itsthesebbe - ItsTheSebbe#2890
Knoflook - Knoflook#2126
Liandri - Mouce#2269
lord_bono - Bono#2862
Molurus - Molurus#2812
Mrs. Salvatore - Salvo#2523
Muhahaha - Kanniebaal#2945
Munchlax - Jiftyj#2146
Murdera - SlaineMcRoth#2316
Narcotical - Narcotical#2834
Omentuva - Oment#2738
Pankun - Ragnarak88#2804
PBateman1978 - Nyx#1410
Perrin - Castaneda#2311
Petard - iPetert#2753
Poit - Poit#2209
Remzz - Muller#2597
Schroevendraaier - SneakyJ#2712
Schuppie - SchuppieNL#2714
Silv- Xor#2554
StefanW - MightyMouse#2643
Targaryen - Targaryen#2833
Thormodo -Thormodo#2155
Timwonnacott- Luniar#2427
TwyLight - jmxd#2355
Vaarsuvius - Blackadder#2414
Verbal - robboroom#2907
Verrekte_Koekwous - StatixNL#2202
xienix2501 - Xynix#2822
zforces - Zforce#2669

Staat jouw battletag er nog niet tussen? Geef het even aan, dan kan hij in de OP worden gezet.
Zeeuwse mossels kunnen altijd!
  dinsdag 9 februari 2016 @ 13:17:33 #2
11923 I.R.Baboon
Schaterlachend langs ravijnen.
pi_159777715
Ik ben juist in dubio of ik de laatste 2 wings van Naxx en (volledig) Blackrock Mountain nog ga halen. Ik heb ruim 3000 gold dus ik moet een eind komen, maar ik weet niet of dat nou een goede of slechte investering is. LoE heb ik al wel helemaal.
Het gaat slecht, verder gaat het goed.
pi_159778069
quote:
2s.gif Op dinsdag 9 februari 2016 13:17 schreef I.R.Baboon het volgende:
Ik ben juist in dubio of ik de laatste 2 wings van Naxx en (volledig) Blackrock Mountain nog ga halen. Ik heb ruim 3000 gold dus ik moet een eind komen, maar ik weet niet of dat nou een goede of slechte investering is. LoE heb ik al wel helemaal.
Ikzelf ben wel heel erg blij dat ik alles heb qua expansions. Echter kun je wanneer je de complete wings niet haalt gewoon losse kaarten enchanten. Dus dat zou dan de andere optie zijn. :)
Gewoon normaal doen ja.
  Redactie Games dinsdag 9 februari 2016 @ 14:05:22 #4
181272 crew  Noppie2000
pi_159778950
quote:
2s.gif Op dinsdag 9 februari 2016 13:17 schreef I.R.Baboon het volgende:
Ik ben juist in dubio of ik de laatste 2 wings van Naxx en (volledig) Blackrock Mountain nog ga halen. Ik heb ruim 3000 gold dus ik moet een eind komen, maar ik weet niet of dat nou een goede of slechte investering is. LoE heb ik al wel helemaal.
Wacht tot we meer weten over de volgende expansion en kies dan of je Wild/Standard gaat spelen en of je de overige wings wil kopen. Desnoods koop je vooralsnog alleen de eerste wing, dan kun je de rest ook kopen na de veranderingen (anders niet).
  dinsdag 9 februari 2016 @ 15:24:24 #5
11923 I.R.Baboon
Schaterlachend langs ravijnen.
pi_159780798
Da's een mooie polderoplossing. 700 gold voor de eerste Blackrock Mountain en dan zien we wel verder.
Het gaat slecht, verder gaat het goed.
pi_159781179
Noppie, ik lees net je blog over hearthstone. Ik denk niet dat zoo dood gaat. Zoo bestaat vrijwel net zo lang als freeze mage en heeft alle uitbreidingen tot aan de laatste overleefd. De kaart die zoo wel echt gaat missen is Imp Gang Boss. Dat was voor Zoo dé solide turn 3 drop.

Implosion, Darkbomb, Haunted Creeper, Mal'Ganis, Dr.Boom en Voidcaller zijn nog redelijk vervangbaar. Vergeet niet dat andere decks dezelfde klappen te verduren krijgen.
pi_159781224
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 februari 2016 15:41 schreef muhahaha het volgende:
Noppie, ik lees net je blog over hearthstone. Ik denk niet dat zoo dood gaat. Zoo bestaat vrijwel net zo lang als freeze mage en heeft alle uitbreidingen tot aan de laatste overleefd. De kaart die zoo wel echt gaat missen is Imp Gang Boss. Dat was voor Zoo dé solide turn 3 drop.

Implosion, Darkbomb, Haunted Creeper, Mal'Ganis, Dr.Boom en Voidcaller zijn nog redelijk vervangbaar. Vergeet niet dat andere decks dezelfde klappen te verduren krijgen.
Link naar blog?
pi_159781248
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 februari 2016 15:44 schreef Remzz het volgende:

[..]

Link naar blog?
Hearthstone: hoe nu verder?
  Redactie Games dinsdag 9 februari 2016 @ 16:13:55 #9
181272 crew  Noppie2000
pi_159781915
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 februari 2016 15:41 schreef muhahaha het volgende:
Noppie, ik lees net je blog over hearthstone. Ik denk niet dat zoo dood gaat. Zoo bestaat vrijwel net zo lang als freeze mage en heeft alle uitbreidingen tot aan de laatste overleefd. De kaart die zoo wel echt gaat missen is Imp Gang Boss. Dat was voor Zoo dé solide turn 3 drop.

Implosion, Darkbomb, Haunted Creeper, Mal'Ganis, Dr.Boom en Voidcaller zijn nog redelijk vervangbaar. Vergeet niet dat andere decks dezelfde klappen te verduren krijgen.
Voor mij is het de combinatie kaarten die het moeilijk maakt. Voidcaller + Mal'ganis weg? Geen Demon Zoo meer, geen gekke combo's meer mogelijk met Knife Juggler (als die niet al generfed wordt) met implosion en haunted creeper, early removal wordt lastiger, geen stickyness meer met Nerubian Egg.

Ze verliezen gewoon zoveel definiërende kaarten en ik zie nog geen alternatief om dit op te vangen. Ik geloof wel dat Zoo op zich kan overleven als type, maar voor er een viable nieuw deck komt, kan wel even duwen.

(uiteraard speculatie zonder de nieuwe expansion te hebben gezien, wie weet maakt Blizard alles prima viable :+). Je hebt wel gelijk dat Zoo altijd wel heeft bestaan, maar of het weer zo sterk kan worden als nu/eerst... ik ben skeptisch :P
pi_159782053
Je weet wel dat zoo al bestond zonder alle kaarten die je opnoemde muv Knife Juggler? Ik speel het al heel erg lang namelijk :)

Zolang de hero ability blijft zal zoo ook blijven bestaan. Het punt is namelijk om goede creatures, en die zitten in basic, te kunnen spelen zonder dat je met een lege hand komt te zitten (nadeel van bv facehunter, het out of gas raken).

Alleen reno decks zijn wel echt heel lastig om dan te verslaan en ik denk dat ook die mee zullen blijven draaien in de nieuwe meta's.
  Redactie Games dinsdag 9 februari 2016 @ 16:24:58 #11
181272 crew  Noppie2000
pi_159782208
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 februari 2016 16:18 schreef muhahaha het volgende:
Je weet wel dat zoo al bestond zonder alle kaarten die je opnoemde muv Knife Juggler? Ik speel het al heel erg lang namelijk :)

Zolang de hero ability blijft zal zoo ook blijven bestaan. Het punt is namelijk om goede creatures, en die zitten in basic, te kunnen spelen zonder dat je met een lege hand komt te zitten (nadeel van bv facehunter, het out of gas raken).

Alleen reno decks zijn wel echt heel lastig om dan te verslaan en ik denk dat ook die mee zullen blijven draaien in de nieuwe meta's.
Ik snap je punt, maar ik zit me echt stuk te staren op de kaarten die ze verliezen. Waar zou jij die kaarten mee vervangen, bijvoorbeeld? Ben zelf niet een echte zoospeler en misschien kijk ik wel ergens ernstig overheen, dus ben wel benieuwd :P

Zeker in verhouding met andere klassen lijkt zoolock veel te verliezen. Elke klasse verliest wel iets, maar zoolock lijkt het meeste te verliezen (samen met paladin).
pi_159782336
quote:
2s.gif Op dinsdag 9 februari 2016 13:17 schreef I.R.Baboon het volgende:
Ik ben juist in dubio of ik de laatste 2 wings van Naxx en (volledig) Blackrock Mountain nog ga halen. Ik heb ruim 3000 gold dus ik moet een eind komen, maar ik weet niet of dat nou een goede of slechte investering is. LoE heb ik al wel helemaal.
Ik was tot de aankondiging van de nieuwe stijl bezig met de verschillende wings, moet er nu nog maar 1 van de laatste. Maar ben na de aankondiging gelijk overgestapt om enkel nog goblins vs gnomes pakjes te kopen zolang het nog kan (heb die nog niet compleet tenminste) en met 3000 gold kan je wel 30 pakjes kopen, is minimaal 30 rares.
"Als het niet verzamelen van postzegels een hobby is, dan is atheisme een geloof"
"A computer is like airconditioning, as soon as you open Windows, it becomes useless!"
pi_159782383
Ik heb zo geen kaarten 123 in mijn hoofd maar de demon archtype komt inderdaad te vervallen. Soulfire zal waarschijnlijk dan weer gespeeld worden en Dark Iron dwarf, die al wordt gespeeld, zal weer een vaste plek krijgen. Het ligt ook aan de nieuwe set uiteraard.

Secretdin verliest ook goede keykaarten zoals minibot, muster for battle, dr.boom ed.

Control daarintegen gaat sludge belcher, deathlord en zombie chow verliezen. Dat zijn wel goede staplekaarten tegen aggro decks.
pi_159782392
Maar er komt een nieuwe expansion, dus dat een bepaald decktype misschien verdwijnt is niet eens zo erg. Daarvoor komen ook weer gewoon andere decks voor terug. Sinds TGT zijn er zo veel nieuwe decks gekomen. Die zullen er met een nieuwe expansion ook weer zijn. En ja, soms verdwijnt er dan iets, maar dat hoeft helemaal niet erg te zijn.
Zeeuwse mossels kunnen altijd!
pi_159783931
Zoo is alleen niet echt een decktype, het draait om de heropower en efficiente minions :)

Het is geen archtype zoals secretdin of miracle rogue die van bepaalde kaarten afhankelijk zijn. Zoo draait al zo ongeveer vanaf het begin :)
pi_159794411
Op Mac is de cursor 4x zo groot als normaal :')





:')
pi_159798421
Jezus. Renolocks continue
Zeeuwse mossels kunnen altijd!
  Redactie Games woensdag 10 februari 2016 @ 11:04:59 #18
181272 crew  Noppie2000
pi_159800483
Dames en heren, ik presenteer u: mijn eerste twaalf wins in arena *O*



Ontbrekende kaarten:

3x Shadowpan Rider
Spectral Knight
Spiteful Smith
Stormpike commando
Drakonid Crusher
Sunwalker

Rewards: 340 gold, gouden common, GvG pack (40 dust). Arena master _O_
pi_159800502
quote:
15s.gif Op dinsdag 9 februari 2016 23:01 schreef TwyLight het volgende:
Op Mac is de cursor 4x zo groot als normaal :')

[ afbeelding ]

[ afbeelding ]

:')
:')
quote:
0s.gif Op woensdag 10 februari 2016 11:04 schreef Noppie2000 het volgende:
Dames en heren, ik presenteer u: mijn eerste twaalf wins in arena *O*

[ afbeelding ]

Ontbrekende kaarten:

3x Shadowpan Rider
Spectral Knight
Spiteful Smith
Stormpike commando
Drakonid Crusher
Sunwalker

Rewards: 340 gold, gouden common, GvG pack (40 dust). Arena master _O_
Gratzzz!
Gewoon normaal doen ja.
pi_159800613
quote:
0s.gif Op woensdag 10 februari 2016 11:04 schreef Noppie2000 het volgende:
Dames en heren, ik presenteer u: mijn eerste twaalf wins in arena *O*

[ afbeelding ]

Ontbrekende kaarten:

3x Shadowpan Rider
Spectral Knight
Spiteful Smith
Stormpike commando
Drakonid Crusher
Sunwalker

Rewards: 340 gold, gouden common, GvG pack (40 dust). Arena master _O_
Gefeliciteerd *O*

Knap met zo weinig early game in je deck ^O^
pi_159800670
Netjes hoor.
Science adjusts its views based on what's observed, faith is the denial of observation so that belief can be preserved.
  Redactie Games woensdag 10 februari 2016 @ 11:25:06 #22
181272 crew  Noppie2000
pi_159800873
Thanks *O*
pi_159801954
w000t! Gefeliciteerd!
Zeeuwse mossels kunnen altijd!
  woensdag 10 februari 2016 @ 12:23:23 #24
11923 I.R.Baboon
Schaterlachend langs ravijnen.
pi_159802316
Vet goed!
Het gaat slecht, verder gaat het goed.
pi_159805884
Nice :)
  Redactie Games woensdag 10 februari 2016 @ 14:49:53 #26
181272 crew  Noppie2000
pi_159806218
Ook jullie bedankt :7

Moed zakte me nog even door de voeten toen ik bij 6-1 een mage tegenkwam die begon met een cogmaster, gevolgd door Mechwarper, gevolgd door die 1-mana mech drop en Piloted Shredder gevolgd door die discover mech _O- Dat was echt belachelijk.

Daarna echter 6 keer gewonnen :D MVP's waren zeker weten Dark Iron Skulker en Argent Horserider!
pi_159815122
Eindelijkkkkkkkkkkkk 500 wins:
Science adjusts its views based on what's observed, faith is the denial of observation so that belief can be preserved.
pi_159822508
Ow man, die kut-vogeltjesbrawl weer.
Zeeuwse mossels kunnen altijd!
pi_159822673
Een van de slechtste brawls tot nog toe op herhaling :')
pi_159822777
quote:
0s.gif Op woensdag 10 februari 2016 22:30 schreef GlenSpey het volgende:
Een van de slechtste brawls tot nog toe op herhaling :')
Laat dat 'één van' maar weg.
Zeeuwse mossels kunnen altijd!
pi_159823236
Vogeltjesbrawl? :?
pi_159825086
En voor de zoveelste keer zak ik na een winning streak af naar rank 17/18 omdat RNG weer telkens in mijn nadeel is. Begin er onderhand een patroon in te zien, want het gaat elke keer zo. Win er 10 achterelkaar, prima deck en vervolgens verlies ik er 10 achterelkaar met precies hetzelfde deck.
pi_159825401
Ik vul zijn deck met crap via lorewalker maar hij raapt gewoon lekker af _O-
pi_159825456
kots kots :')
pi_159828260
Ach een mooie manier om mijn rogue quest te doen; en op zich een leuke brawl, en soms is t verschrikkelijk.

Maar mooie potten gehad.. waaronder 1 waarbij mn tegenstander King Mukla speelt en ik daarna Wild pyromancer kan kiezen.. en de beurt daarna Edwin van Cleef.. dus met al die equipments en bananas het board clearen.. en daarna een dikke van Cleef opgooien.. gg ;)

Pack is weer binnen en de rest van de week raken we de brawl niet meer aan.

Plus; mijn pack had een Tirion erin zitten
  donderdag 11 februari 2016 @ 12:28:29 #36
11923 I.R.Baboon
Schaterlachend langs ravijnen.
pi_159832604
quote:
10s.gif Op woensdag 10 februari 2016 20:01 schreef Blistering het volgende:
Eindelijkkkkkkkkkkkk 500 wins:
[ afbeelding ]
Feli. Ik heb dinsdag de 500 wins met Mage gehaald, nu overweeg ik een mooi roguedeck te maken.
Het gaat slecht, verder gaat het goed.
  donderdag 11 februari 2016 @ 14:30:03 #37
136 V.
Fuck you and your eyebrows
pi_159835270
quote:
0s.gif Op woensdag 10 februari 2016 23:37 schreef GlenSpey het volgende:
En voor de zoveelste keer zak ik na een winning streak af naar rank 17/18 omdat RNG weer telkens in mijn nadeel is. Begin er onderhand een patroon in te zien, want het gaat elke keer zo. Win er 10 achterelkaar, prima deck en vervolgens verlies ik er 10 achterelkaar met precies hetzelfde deck.
Wat is RNG?

V.
Ja inderdaad, V. ja.
  Redactie Games donderdag 11 februari 2016 @ 14:31:49 #38
181272 crew  Noppie2000
pi_159835309
quote:
0s.gif Op donderdag 11 februari 2016 14:30 schreef Verbal het volgende:

[..]

Wat is RNG?

V.
Random number generator. Alle random effecten in de game worden hieronder verzameld. Van de minion die komt uit een Piloted Shredder, welke target je Ragnaros raak, welke kaarten Discover toont tot welke kaart je trekt uit je deck: allemaal RNG.
  donderdag 11 februari 2016 @ 14:32:49 #39
136 V.
Fuck you and your eyebrows
pi_159835343
Ah, duidelijk. Dank.

Ik herken het gevoel, btw. Lekkere streak, en meteen een negatieve streak er achteraan.

V.
Ja inderdaad, V. ja.
pi_159835810
quote:
0s.gif Op woensdag 10 februari 2016 22:30 schreef GlenSpey het volgende:
Een van de slechtste brawls tot nog toe op herhaling :')
Ik vind hem best wel leuk, er zit een subtiele strategie achter die de meesten niet snappen (of goede spelers spelen dit niet, dat kan ook) want mijn win rate is 90% en in normale play gewoon ergens in de 50-60%
Weg met de riooljournalistiek. Klik er niet op. Ze vergiftigen de maatschappij.
pi_159837526
quote:
0s.gif Op donderdag 11 februari 2016 14:51 schreef vaarsuvius het volgende:

[..]

Ik vind hem best wel leuk, er zit een subtiele strategie achter die de meesten niet snappen (of goede spelers spelen dit niet, dat kan ook) want mijn win rate is 90% en in normale play gewoon ergens in de 50-60%
En wat is die subtiele strategie dan?
  donderdag 11 februari 2016 @ 16:41:47 #42
31057 jpg97
Otaku No Kenkyu
pi_159838416
Heb ik de brawl gewonnen, trek ik een legendary uit het pakje *O*

is het Millhouse manastorm -O-
Op dinsdag 28 februari 2006 13:50 schreef Avery het volgende:
ik ben dan nieuw ik zie zo dat jij irritant ben jpg
PieAir
Ik denk altijd heel goed na voor ik iets stoms zeg...
pi_159838871
quote:
0s.gif Op donderdag 11 februari 2016 16:01 schreef GlenSpey het volgende:

[..]

En wat is die subtiele strategie dan?
Hoge luckfactor hebben natuurlijk. :7
pi_159838897
IMO als je tijdens je eerste 2 beurten twee goede low-mana minions trekt dan zit je over het algemeen gebakken deze brawl.
pi_159838933
quote:
0s.gif Op donderdag 11 februari 2016 14:32 schreef Verbal het volgende:
Ah, duidelijk. Dank.

Ik herken het gevoel, btw. Lekkere streak, en meteen een negatieve streak er achteraan.

V.
Ja ik heb dit gewoon elke keer ook :')
Was gisteren rank 13, vandaag rank 19 omdat ik er 10 op rij ofzo verloor. Zes midrange druidhoeren en eboladins achtereen plus een paar zoolocks met extreem goeie draws. Ja dan kan je precies niks als cpriest.
pi_159841061
Kutbrawl
Gewoon normaal doen ja.
pi_159848626
Uiteindelijk vind ik eigenlijk alle brawls dermate kut dat ik altijd meteen na 1 win stop met brawlen.
Zeeuwse mossels kunnen altijd!
pi_159848748
Los van het pakje kaarten zie ik sowieso de efficiëntie niet in van de brawl. Als ze nu eens de wins zouden optellen bij de wins die je via ranked (en casual?) haalt, dan had ik de leukere brawls wel vaker gedaan, maar nu hou ik het maar bij 1x winnen en doei brawl.
pi_159849147
Het kutte aan deze brawl is dat het potje nog langer duurt dan 2 CW's tegen elkaar -.-
pi_159849676
quote:
0s.gif Op donderdag 11 februari 2016 22:27 schreef Cornelis83 het volgende:
Los van het pakje kaarten zie ik sowieso de efficiëntie niet in van de brawl. Als ze nu eens de wins zouden optellen bij de wins die je via ranked (en casual?) haalt, dan had ik de leukere brawls wel vaker gedaan, maar nu hou ik het maar bij 1x winnen en doei brawl.
Ja ik snap ook niet zo goed waarom een golden hero alleen haalbaar is met 500 ranked wins.

In de beta was het zo dat je hem kreeg als de hero level 60 was, dat was beter alleen had je toen het probleem met bots.

Dat hadden ze imo beter anders op kunnen lossen dan zoals het nu is maar zie het niet meer veranderen.
pi_159849919
Merk wel dat steeds meer mensen gouden heros krijgen. Heel bijzonder is het allang niet meer iig.
Science adjusts its views based on what's observed, faith is the denial of observation so that belief can be preserved.
pi_159856468
quote:
7s.gif Op donderdag 11 februari 2016 23:07 schreef Blistering het volgende:
Merk wel dat steeds meer mensen gouden heros krijgen. Heel bijzonder is het allang niet meer iig.
Krijgen? Volgens mij moet je er nog best veel voor doen, je krijgt 'm niet zomaar :D
Gewoon normaal doen ja.
  vrijdag 12 februari 2016 @ 12:34:58 #53
401350 DjUntzUntz
untz untz untz untz
pi_159857482
quote:
7s.gif Op donderdag 11 februari 2016 23:07 schreef Blistering het volgende:
Merk wel dat steeds meer mensen gouden heros krijgen. Heel bijzonder is het allang niet meer iig.
je moet al sinds de alpha 500 wins per hero krijgen om een golden hero te krijgen. Dat is ook niet lastig of bijzonder, maar duurt wel even :)
  vrijdag 12 februari 2016 @ 13:09:56 #54
31057 jpg97
Otaku No Kenkyu
pi_159858183
Pff net een lang potje gespeeld, grappig als je Reno Jackson hebt, en een duplicate spell :P
Op dinsdag 28 februari 2006 13:50 schreef Avery het volgende:
ik ben dan nieuw ik zie zo dat jij irritant ben jpg
PieAir
Ik denk altijd heel goed na voor ik iets stoms zeg...
pi_159858194
quote:
0s.gif Op vrijdag 12 februari 2016 12:34 schreef DjUntzUntz het volgende:

[..]

je moet al sinds de alpha 500 wins per hero krijgen om een golden hero te krijgen. Dat is ook niet lastig of bijzonder, maar duurt wel even :)
Precies. Je krijgt het niet zomaar, je moet er gewoon iets voor doen :D
Gewoon normaal doen ja.
pi_159861060
Vandaag eens wat dingen gecraft voor Control priest; wel allemaal kaarten die niet uit GvG komen; ik had al 1 lightbomb en heb de 2e gewoon vervangen door een extra Holy nova; ook best effectief;

Afgelopen week veel lopen kloten dus ik zat op rank 19 ofzo; nu in 1 winstreak weer naar 15, eens kijken waar dit gaat eindigen; waar zo'n 5 wins quest al niet goed voor kan zijn.
  vrijdag 12 februari 2016 @ 19:30:27 #57
112068 MMaRsu
I need some paprika
pi_159866835
Jezus gvd anders krijg je 10x die KK mech mage shit voor je meul

Ga ik zelf mech mage verlies ik nog terwijl ik gewoon een rank 13 deck heb met golden mage FUCK

kutspel joh
welcome to my submarine lair. It's long, hard and full of seamen!
  Redactie Games vrijdag 12 februari 2016 @ 19:34:35 #58
181272 crew  Noppie2000
pi_159866946
Tis maar een spelletje joh :*

Het hebben van een golden hero zegt trouwens niets over skill, dat je het weet :+
pi_159867319
quote:
0s.gif Op vrijdag 12 februari 2016 19:34 schreef Noppie2000 het volgende:
Tis maar een spelletje joh :*

Het hebben van een golden hero zegt trouwens niets over skill, dat je het weet :+
Hear hear.
Science adjusts its views based on what's observed, faith is the denial of observation so that belief can be preserved.
pi_159867897
quote:
0s.gif Op vrijdag 12 februari 2016 15:18 schreef icemotion het volgende:
Vandaag eens wat dingen gecraft voor Control priest; wel allemaal kaarten die niet uit GvG komen; ik had al 1 lightbomb en heb de 2e gewoon vervangen door een extra Holy nova; ook best effectief;

Afgelopen week veel lopen kloten dus ik zat op rank 19 ofzo; nu in 1 winstreak weer naar 15, eens kijken waar dit gaat eindigen; waar zo'n 5 wins quest al niet goed voor kan zijn.
cPriest gaat heel erg op en neer merk ik zelf, dan weer 10 keer spelen en 9 keer winnen en een dag later 10 keer spelen en 9 keer verliezen :')
Overigens is die 2e lightbomb toch wel een must tegen alle grote minions, omdat je het zonder boardcontrol zo giga hard aflegt. Ik bewaar standaard een lightbomb tegen dr. Broken die in vrijwel ieder deck zit. Er past eigenlijk niet genoeg AOE in het priestdeck. Heb zelf 2 x lightbomb, 2 x excavated evil, 1 x holy nova en ook nog een shadow word: pain en death :P
pi_159880141
quote:
0s.gif Op vrijdag 12 februari 2016 20:07 schreef GlenSpey het volgende:

[..]

cPriest gaat heel erg op en neer merk ik zelf, dan weer 10 keer spelen en 9 keer winnen en een dag later 10 keer spelen en 9 keer verliezen :')
Overigens is die 2e lightbomb toch wel een must tegen alle grote minions, omdat je het zonder boardcontrol zo giga hard aflegt. Ik bewaar standaard een lightbomb tegen dr. Broken die in vrijwel ieder deck zit. Er past eigenlijk niet genoeg AOE in het priestdeck. Heb zelf 2 x lightbomb, 2 x excavated evil, 1 x holy nova en ook nog een shadow word: pain en death :P
Ik heb eigenlijk AoE genoeg tot dusver. De grote minions zijn niet eens zo het probleem voor AoE. Daar heb ik entomb voor. Oh hey, Dr 7. - entomb en hou alleen 2 boombots over.. die doen dan niet zoveel meer.

Excavated evil is ook een 5 mana kaart.. ik speel op een andere manier met AoE. Wild pyromancers bijvoorbeeld met healthbuffs en andere spells. Auchenai soulpriest met circle of healing... zodat ik AoE damage heb voor turn 5.. en dat helpt een hoop.
pi_159880266
quote:
0s.gif Op zaterdag 13 februari 2016 07:52 schreef icemotion het volgende:

[..]

Ik heb eigenlijk AoE genoeg tot dusver. De grote minions zijn niet eens zo het probleem voor AoE. Daar heb ik entomb voor. Oh hey, Dr 7. - entomb en hou alleen 2 boombots over.. die doen dan niet zoveel meer.

Excavated evil is ook een 5 mana kaart.. ik speel op een andere manier met AoE. Wild pyromancers bijvoorbeeld met healthbuffs en andere spells. Auchenai soulpriest met circle of healing... zodat ik AoE damage heb voor turn 5.. en dat helpt een hoop.
Same!
Al gebruik ik de healthbuff meestal toch op Deathlord of Northshire Cleric, om snel alle andere aoe te krijgen ook.
Zeeuwse mossels kunnen altijd!
pi_159885267
Terug van paar maanden hearthstone break, had die nieuwe adventure nog niet en speelde gisteren tegen een guy die 2x reno gooide en 4x healbot :') hij healde voor 80 in totaal _O-

Heb zin in standard/wild, freeze mage >:)
hhhhh
pi_159903326
Ligt het aan mij of zijn er steeds meer mensen die ineens maar weggaan en ropen als ze zien dat ze verloren hebben?
Zeeuwse mossels kunnen altijd!
pi_159904691
quote:
99s.gif Op zondag 14 februari 2016 10:07 schreef mosselmossel het volgende:
Ligt het aan mij of zijn er steeds meer mensen die ineens maar weggaan en ropen als ze zien dat ze verloren hebben?
Ligt niet aan jou, zie het ook steeds vaker.
pi_159928647
http://www.hearthpwn.com/(...)icker-combo-renolock

Ik snap dus helemaal geen reet van dit deck en sta inmiddels 2-12.
Zeeuwse mossels kunnen altijd!
  Redactie Games maandag 15 februari 2016 @ 08:54:51 #67
181272 crew  Noppie2000
pi_159929079
quote:
99s.gif Op maandag 15 februari 2016 07:53 schreef mosselmossel het volgende:
http://www.hearthpwn.com/(...)icker-combo-renolock

Ik snap dus helemaal geen reet van dit deck en sta inmiddels 2-12.
Gierig spelen en slim je mulligan doen :Y
  maandag 15 februari 2016 @ 09:54:31 #68
112068 MMaRsu
I need some paprika
pi_159929630
quote:
99s.gif Op zondag 14 februari 2016 10:07 schreef mosselmossel het volgende:
Ligt het aan mij of zijn er steeds meer mensen die ineens maar weggaan en ropen als ze zien dat ze verloren hebben?
Nope heb ik ook heel vaak. Vooral dat mensen leaven
welcome to my submarine lair. It's long, hard and full of seamen!
pi_159929750
quote:
1s.gif Op maandag 15 februari 2016 08:54 schreef Noppie2000 het volgende:

[..]

Gierig spelen en slim je mulligan doen :Y
Leg uit?
Zeeuwse mossels kunnen altijd!
  Redactie Games maandag 15 februari 2016 @ 10:10:05 #70
181272 crew  Noppie2000
pi_159929819
quote:
99s.gif Op maandag 15 februari 2016 10:05 schreef mosselmossel het volgende:

[..]

Leg uit?
Speel je tegen aggro? Bewaar dan Reno. Speel je tegen Paladin? Ik zou geen enkele AoE verwijderen (op Twisting na). Secret paladin? Bewaar Siphon Soul als je enige early presence hebt. Bij mijn Renolock is een hand waar ik een antwoord heb op de tegenstanders grootste threats vaak belangrijker dan het hebben van een 1/2/3 drop. Je kan toch gigantisch veel healen, dus wat damage ontvangen is niet erg.

En gierig spelen, gewoon bij jezelf nadenken: is dit bord bedreigend genoeg dat ik mijn AoE moet gebruiken of kom ik ermee weg als ik nog één beurt wacht? Kan mijn tegenstander wel 6 damage doen, of kan ik deze beurt gebruiken mijn board neer te zetten voor ik Reno? Moet ik mijn Sylvanas nu spelen, of wacht ik nog en combineer ik Shadowflame. Etc Etc. Je hebt van alles maar één, dus moet je die zo effectief mogelijk inzetten.
pi_159929836
Thnx! Ik ga het eens proberen.
Zeeuwse mossels kunnen altijd!
  Redactie Games maandag 15 februari 2016 @ 10:12:46 #72
181272 crew  Noppie2000
pi_159929851
Oh, en heel veel je hero power gebruiken zodat je keuzes hebt! Hoe meer je tapt, hoe groter de kans dat je de dingen vindt die je nodig hebt en dus wint :P

En probeer mortal coil niet te gebruiken op een minion met één health, hoe verleidelijk dat ook is. Je kunt het vaak beter gebruiken als extra reach om een grote threat neer te halen dan een 2/1 of een 1/1 :D Allemaal situatief natuurlijk, maar wel iets om over na te denken :D
pi_159929929
quote:
99s.gif Op zondag 14 februari 2016 10:07 schreef mosselmossel het volgende:
Ligt het aan mij of zijn er steeds meer mensen die ineens maar weggaan en ropen als ze zien dat ze verloren hebben?
Ik zie het ook wel eens, maar t komt ook voor op momenten dat ze nog lang niet verloren hebben.. dus of het nu echt dat is.. het kunnen natuurlijk ook zomaar Disconnects zijn.. hoe vaak ik niet al een pot heb verloren vanwege dc omdat ik het op mijn telefoon onderweg speel...
pi_159945268
Reno Lock werkte bij mij niet echt, maar dat had ongetwijfeld meer met mezelf te maken. Maar als je een beetje gunstig je kaarten trekt & speelt dan maakt je tegenstander geen schijn van kans. Had er ook nog een Young Brewmaster erin zetten. Een reno + reno weer terughalen in je hand is regelmatig een instant concede _O-
pi_159957887
quote:
0s.gif Op maandag 15 februari 2016 10:19 schreef icemotion het volgende:

[..]

Ik zie het ook wel eens, maar t komt ook voor op momenten dat ze nog lang niet verloren hebben.. dus of het nu echt dat is.. het kunnen natuurlijk ook zomaar Disconnects zijn.. hoe vaak ik niet al een pot heb verloren vanwege dc omdat ik het op mijn telefoon onderweg speel...
Bij mij concede gisteren 3 mensen achter elkaar, nog voor de mulligan. Heel vreemd. Ik klaagde niet want had meteen mijn quest binnen :')
Gewoon normaal doen ja.
pi_159968543
quote:
0s.gif Op maandag 15 februari 2016 10:12 schreef Noppie2000 het volgende:
Oh, en heel veel je hero power gebruiken zodat je keuzes hebt! Hoe meer je tapt, hoe groter de kans dat je de dingen vindt die je nodig hebt en dus wint :P

En probeer mortal coil niet te gebruiken op een minion met één health, hoe verleidelijk dat ook is. Je kunt het vaak beter gebruiken als extra reach om een grote threat neer te halen dan een 2/1 of een 1/1 :D Allemaal situatief natuurlijk, maar wel iets om over na te denken :D
Thnx, van 2-12 naar 13-23. Het gaat steeds beter. Leuk deck, maar je moet het wel even leren.
Zeeuwse mossels kunnen altijd!
  dinsdag 16 februari 2016 @ 18:15:39 #77
289385 Schroevendraaier
Er zit een schroefje los
pi_159969257
Hebben jullie de laatste dagen ook dat je een dag geen nieuwe quest krijgt? Of zijn de tijden waarop je een quest krijgt verandert o.i.d.?

Afgelopen week is dit bij mij al 2x gebeurd. Wel 80+ gold misgelopen zo :|
pi_159970369
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 februari 2016 18:15 schreef Schroevendraaier het volgende:
Hebben jullie de laatste dagen ook dat je een dag geen nieuwe quest krijgt? Of zijn de tijden waarop je een quest krijgt verandert o.i.d.?

Afgelopen week is dit bij mij al 2x gebeurd. Wel 80+ gold misgelopen zo :|
Heb ik ook af en toe. Afslutien en opnieuw opstarten werkt dan bij mij.
Zeeuwse mossels kunnen altijd!
pi_159972515
altijd stipt om middernacht. Alleen toen ik er al 3 had kwam hij niet meteen door (was toen net de quests aan het wegwerken). Later kreeg ik hem alsnog.
  Redactie Games woensdag 17 februari 2016 @ 16:29:37 #80
181272 crew  Noppie2000
pi_159993836
Voor wie het leuk vindt en het nog niet wist of is vergeten: vanavond 8 uur beginnen The Curse Trials van Team Archon, eerste toernooi dat de Standard-regels volgt :) (nog niet helemaal representatief natuurlijk, want geen nerfs + geen nieuwe expansion), maar moet wel vermakelijk worden!
  Redactie Games woensdag 17 februari 2016 @ 19:23:52 #81
181272 crew  Noppie2000
pi_159998126
quote:
Leper Gnome and Knife Juggler are two neutral minions being looked at.
quote:
Blizzard lays out a timeline with two expansions per year -- one at the start, one near the end -- and a single adventure between them.
quote:
With each Standard rotation at the start of each year, the developer will take an opportunity to look at those original cards and tweak their stats where deemed necessary.
quote:
Kibler: By nerfing Classic cards rather than simply rotating the set out, Blizzard is not only keeping those cards around to continue stagnating Standard format, but it's also weakening Legacy format.
quote:
Ben Brode: Seeing another year of the handlock, for example, being a tier one deck would probably be bad for Hearthstone.
http://www.polygon.com/fe(...)ical-new-approach-to

Zomaar wat interessante quotes uit dit artikel

[ Bericht 79% gewijzigd door Noppie2000 op 17-02-2016 19:40:51 ]
pi_160000293
quote:
0s.gif Op woensdag 17 februari 2016 16:29 schreef Noppie2000 het volgende:
Voor wie het leuk vindt en het nog niet wist of is vergeten: vanavond 8 uur beginnen The Curse Trials van Team Archon, eerste toernooi dat de Standard-regels volgt :) (nog niet helemaal representatief natuurlijk, want geen nerfs + geen nieuwe expansion), maar moet wel vermakelijk worden!
Lijkt wat agressiever, eerste potje in elk geval. Minder gecompliceerd ook. Straks Thijs!
Zeeuwse mossels kunnen altijd!
  Redactie Games woensdag 17 februari 2016 @ 20:24:20 #83
181272 crew  Noppie2000
pi_160000370
quote:
99s.gif Op woensdag 17 februari 2016 20:22 schreef mosselmossel het volgende:

[..]

Lijkt wat agressiever, eerste potje in elk geval. Minder gecompliceerd ook. Straks Thijs!
Aggro Shaman werkt in ieder geval nog ja, Dragon Warrior interessante keuze. Het is dat ze haar draken niet op tijd trok :)
pi_160001897
Fuck! Ik moet Ragnaros gaan maken, geloof ik.
Zeeuwse mossels kunnen altijd!
  Redactie Games woensdag 17 februari 2016 @ 21:03:28 #85
181272 crew  Noppie2000
pi_160001980
Het laat tot nu toe wel zien waarom Druid generfed moet worden _O-
pi_160002013
quote:
0s.gif Op woensdag 17 februari 2016 21:03 schreef Noppie2000 het volgende:
Het laat tot nu toe wel zien waarom Druid generfed moet worden _O-
Nogal!

En Warrior is echt het zaadje.
Zeeuwse mossels kunnen altijd!
pi_160002117
Ja Dragon warrior doet het niet echt goed tot nu toe. Laat wel zien dat aggro het nu goed doet zonder al die control kaarten.
  Redactie Games woensdag 17 februari 2016 @ 21:10:56 #88
181272 crew  Noppie2000
pi_160002278
Miracle Rogue _O_
pi_160002323
quote:
0s.gif Op woensdag 17 februari 2016 21:10 schreef Noppie2000 het volgende:
Miracle Rogue _O_
Wow!
Zeeuwse mossels kunnen altijd!
pi_160002344
quote:
0s.gif Op woensdag 17 februari 2016 21:10 schreef Noppie2000 het volgende:
Miracle Rogue _O_
Dat is een deck die ik juist niet terug wil zien :N Wat had ik daar een hekel aan.
  Redactie Games woensdag 17 februari 2016 @ 21:12:38 #91
181272 crew  Noppie2000
pi_160002353
quote:
99s.gif Op woensdag 17 februari 2016 21:11 schreef mosselmossel het volgende:

[..]

Wow!
Toen het nog niet generfed was vond ik het te prevalent om nog leuk te zijn. Maar om het nu weer eens te zien is het gewoon lekker :D
  Redactie Games woensdag 17 februari 2016 @ 21:13:17 #92
181272 crew  Noppie2000
pi_160002376
quote:
0s.gif Op woensdag 17 februari 2016 21:12 schreef Timwonnacott het volgende:

[..]

Dat is een deck die ik juist niet terug wil zien :N Wat had ik daar een hekel aan.
Ik wil geen enkel deck terugzien, daarom ben ik ook blij met de comments van Ben Brode. Maar om ze nu tussendoor weer eens in volle glorie te zien: heerlijk :P Zolang ik er niet tegen speel dan :+
pi_160002777
Thijs op 2-2, mooi dat dat kut Shaman deck niet heeft gewonnen.
pi_160002789
WOw, zo mooi om Thijs te zien. Dat was een topgame.
Zeeuwse mossels kunnen altijd!
  Redactie Games woensdag 17 februari 2016 @ 21:28:02 #95
181272 crew  Noppie2000
pi_160002968
HARRISON!

GG
pi_160002998
_O-
pi_160003008
WOWOWOWOWOW
Zeeuwse mossels kunnen altijd!
pi_160003033
Tijd om Harrison te craften? :+
  Redactie Games woensdag 17 februari 2016 @ 21:30:29 #99
181272 crew  Noppie2000
pi_160003047
quote:
0s.gif Op woensdag 17 februari 2016 21:30 schreef muhahaha het volgende:
Tijd om Harrison te craften? :+
Heb ik al goud liggen O+
pi_160003052
quote:
0s.gif Op woensdag 17 februari 2016 21:30 schreef Noppie2000 het volgende:

[..]

Heb ik al goud liggen O+
O+
pi_160003145
quote:
0s.gif Op woensdag 17 februari 2016 21:30 schreef muhahaha het volgende:
Tijd om Harrison te craften? :+
Sowieso altijd wel handig geweest om te hebben voor als de meta erg weapon heavy was. Maar hier een mooie gamewinner, je zag het al aan Thijs zijn lach toen DH werd gespeeld. :D
  Redactie Games woensdag 17 februari 2016 @ 21:33:43 #102
181272 crew  Noppie2000
pi_160003171
Dalijk Trump tegen Thijs, mooi affiche :D
pi_160003255
Toch altijd mooi om te kijken, dan zie je toch echt dat jezelf op een wat lager niveau speelt :'). Zoals dat Thijs waarschijnlijk de abusive killed in plaats van de lepernome omdat hij shadow madness speelt, aan dat soort dingen zou ik echt nooit denken.
pi_160003271
quote:
0s.gif Op woensdag 17 februari 2016 21:33 schreef Noppie2000 het volgende:
Dalijk Trump tegen Thijs, mooi affiche :D
MOrgen toch pas?
Zeeuwse mossels kunnen altijd!
  Redactie Games woensdag 17 februari 2016 @ 21:37:27 #105
181272 crew  Noppie2000
pi_160003294
quote:
99s.gif Op woensdag 17 februari 2016 21:36 schreef mosselmossel het volgende:

[..]

MOrgen toch pas?
Nee, komt dalijk :) Vandaag heb je de eerste ronde en de twee winnaarsmatches die worden gestreamed. Ook de losersbracket wordt gespeeld, maar niet gestreamed.
pi_160003297
quote:
99s.gif Op woensdag 17 februari 2016 21:36 schreef mosselmossel het volgende:

[..]

MOrgen toch pas?
Na na de 4e wedstrijd doen ze meteen de volgende ronde van deze poule.
pi_160003349
Ah, leuk.
Zeeuwse mossels kunnen altijd!
  Redactie Games woensdag 17 februari 2016 @ 21:39:01 #108
181272 crew  Noppie2000
pi_160003357
Brian 'Brian Kibler' Kibler of Brian Kibler Gaming _O_
pi_160003569
quote:
0s.gif Op woensdag 17 februari 2016 21:39 schreef Noppie2000 het volgende:
Brian 'Brian Kibler' Kibler of Brian Kibler Gaming _O_
_O_
pi_160003608
quote:
0s.gif Op woensdag 17 februari 2016 21:39 schreef Noppie2000 het volgende:
Brian 'Brian Kibler' Kibler of Brian Kibler Gaming _O_
Erg leuke speler om te zien, altijd wel leuke decks. Vind deze match tegen Darkwonyx nog altijd een van de leukste matches, vooral zijn reacties zijn erg leuk. _O-

  Redactie Games woensdag 17 februari 2016 @ 22:10:16 #111
181272 crew  Noppie2000
pi_160004563
WTF
Crush is van GVG
pi_160005043
Lekker snelle Brawl dit keer. Deck vol murlocs, klaar.
Zeeuwse mossels kunnen altijd!
pi_160008358
quote:
99s.gif Op woensdag 17 februari 2016 22:23 schreef mosselmossel het volgende:
Lekker snelle Brawl dit keer. Deck vol murlocs, klaar.
En de 90% luckfactor is dit keer ook een keer afwezig ^O^ , eindelijk een brawl die ik wel vaker dan 1 keer zou spelen.
  donderdag 18 februari 2016 @ 00:18:17 #114
11923 I.R.Baboon
Schaterlachend langs ravijnen.
pi_160008596
Ik heb zowaar een keer gefacehunt in de brawl (maar had ook een hunter quest). Was best leuk!
Maar ook al een keer flink verloren van een warrior, die eerste uurtjes na een nieuwe brawl zijn altijd wel leuk.
Het gaat slecht, verder gaat het goed.
  Redactie Games donderdag 18 februari 2016 @ 09:32:13 #115
181272 crew  Noppie2000
pi_160010879
Vind het wel een leuk toernooi :) De moeite die Dragon Warrior heeft met 4-health minions is echt hilarisch :D

Enige jammere is natuurlijk dat nog niet alles is doorgevoerd en Druid dus nog OPOP is en we geen opvulling van de missers hebben, maar dat mag de pret niet drukken :P
pi_160010942
Ik was naar bed. Hoe deed Thijs het tegen Trump?
Zeeuwse mossels kunnen altijd!
  Redactie Games donderdag 18 februari 2016 @ 09:36:32 #117
181272 crew  Noppie2000
pi_160010948
quote:
99s.gif Op donderdag 18 februari 2016 09:35 schreef mosselmossel het volgende:
Ik was naar bed. Hoe deed Thijs het tegen Trump?
Niet zo goed :P
pi_160013393
Deze brawl O+

"control" warrior met zoveel mogelijk removal spells, en als winconditions frothing berserkers en Raging worgens+inner rage+ rampage + charge _O_
pi_160035399
Gewoon alle windfury en buff kaarten die je kan vinden :D
pi_160035831
Zit te overwegen om een acidic swamp ooze in mijn control priest deck te bouwen, merk dat mijn grootste vijanden toch wel oil rogues en aggro shamans (met de doomhammer) zijn... goed idee?
  Redactie Games vrijdag 19 februari 2016 @ 09:12:02 #121
181272 crew  Noppie2000
pi_160035836
Als je echt voornamelijk weapon classes tegenkomt is het altijd een goed idee :Y
pi_160036433
Ik had vanochtend geen zin in ladder maar wel een mage quest, dus maar de brawl in met een Animated armor tempo mage deck met extra boardclears zoals Arcane explosion..

5x concede na een paar beurten zodra ik dingen als armor en flamewaker ging neerleggen.. lovely :)
  vrijdag 19 februari 2016 @ 19:11:30 #123
296917 Abby79
Being myself!
pi_160047943
Leuk, Jaraxxus uit het brawl pakje :D Vandaag de eerste kans gehad in de brawl, saai deze zeg. Wel makkelijk gewonnen, windfury op de Totem Golem werkte goed :P
Well, desire contradicts fear. These days most people have replaced almost all their emotions with fear.
When everyone has dreams but only a few realize them, then... it makes cowards of the rest of us.
pi_160048872
Ik vind de brawl wel geinig. Je hebt wel removal nodig _O-
  vrijdag 19 februari 2016 @ 19:54:39 #125
401350 DjUntzUntz
untz untz untz untz
pi_160049619
quote:
0s.gif Op vrijdag 19 februari 2016 19:11 schreef Abby79 het volgende:
Leuk, Jaraxxus uit het brawl pakje :D Vandaag de eerste kans gehad in de brawl, saai deze zeg. Wel makkelijk gewonnen, windfury op de Totem Golem werkte goed :P
lekker! normal of golden?
  vrijdag 19 februari 2016 @ 19:55:15 #126
401350 DjUntzUntz
untz untz untz untz
pi_160049641
ik vraag me af of ik nog iets zal craften vóór de nieuwe update...
  vrijdag 19 februari 2016 @ 20:19:06 #127
296917 Abby79
Being myself!
pi_160050392
quote:
0s.gif Op vrijdag 19 februari 2016 19:54 schreef DjUntzUntz het volgende:

[..]

lekker! normal of golden?
De normal :). Maar die had ik ook nog niet, dus ik vind het prima!
Well, desire contradicts fear. These days most people have replaced almost all their emotions with fear.
When everyone has dreams but only a few realize them, then... it makes cowards of the rest of us.
  vrijdag 19 februari 2016 @ 20:21:19 #128
401350 DjUntzUntz
untz untz untz untz
pi_160050478
quote:
0s.gif Op vrijdag 19 februari 2016 20:19 schreef Abby79 het volgende:

[..]

De normal :). Maar die had ik ook nog niet, dus ik vind het prima!
gz hoor! :)
  Redactie Games vrijdag 19 februari 2016 @ 21:26:23 #129
181272 crew  Noppie2000
pi_160052906
http://www.twitch.tv/amazhs

Finales van The Curse Trials zijn live, Thijs speelt als laatste (zit nog één serie tussen).

EDIT: Thijs begint over 3 minuutjes ongeveer :)

[ Bericht 27% gewijzigd door Noppie2000 op 19-02-2016 22:23:51 ]
pi_160055354
Ik zit er weer klaar voor! Mooie game van Ostkaka net.
Zeeuwse mossels kunnen altijd!
pi_160055654
Met deze twee gasten wordt het wel het traagte potje ever.
Zeeuwse mossels kunnen altijd!
  Redactie Games vrijdag 19 februari 2016 @ 22:35:41 #132
181272 crew  Noppie2000
pi_160055762
quote:
99s.gif Op vrijdag 19 februari 2016 22:33 schreef mosselmossel het volgende:
Met deze twee gasten wordt het wel het traagte potje ever.
Ik zou in elk deck Nozdormu gooien als ik ook wist tegen Lifecoach te moeten spelen :Y
pi_160055842
ropecoach :')
pi_160057698
w0000t!

En straks dus een replay van de halve finale van het WK. Thijs-Ostkaka
Zeeuwse mossels kunnen altijd!
pi_160058088
Wanneer worden die veranderingen in heartstone doorgevoerd? Wil eigenlijk een midcancerdruid maar zonde als ik er niet veel meer mee kan spelen. Moet nog wat epics craften :')
  Redactie Games vrijdag 19 februari 2016 @ 23:44:17 #136
181272 crew  Noppie2000
pi_160058148
quote:
0s.gif Op vrijdag 19 februari 2016 23:42 schreef GlenSpey het volgende:
Wanneer worden die veranderingen in heartstone doorgevoerd? Wil eigenlijk een midcancerdruid maar zonde als ik er niet veel meer mee kan spelen. Moet nog wat epics craften :')
lente ergens.
pi_160058405
Die rogue van JJ! <3
Zeeuwse mossels kunnen altijd!
pi_160069787
Die laatste pot van hem was echt gaaf! Zo doordacht.
Zeeuwse mossels kunnen altijd!
pi_160070807
quote:
99s.gif Op zaterdag 20 februari 2016 16:14 schreef mosselmossel het volgende:
Die laatste pot van hem was echt gaaf! Zo doordacht.
Mooie laatste match, was echt spannend :D
  zondag 21 februari 2016 @ 12:27:19 #140
303802 nogeenoudebekende
The future is shit...
pi_160088616
Ik heb First Blood gehaald.

Dus, ik kom eraan!
And so is the past
pi_160089204
quote:
6s.gif Op zondag 21 februari 2016 12:27 schreef nogeenoudebekende het volgende:
Ik heb First Blood gehaald.

Dus, ik kom eraan!
^O^ Eentje moet de eerste zijn.
Zeeuwse mossels kunnen altijd!
  zondag 21 februari 2016 @ 18:40:21 #142
303802 nogeenoudebekende
The future is shit...
pi_160098414
Ok voordat ik begin te kopen als een wilde...

Wat is nou een must om te hebben... en welke packs zijn het beste om te kopen... ? Speel nu nog voorzichtig met Mage. Lukt op zich aardig met een standaard deck dat ik ergens op een wiki zag.

Maar met die veranderingen en nieuwe regels die eraan komen wil ik niet nu iets kopen wat er volgende week niet meer toe doet natuurlijk. :P.

[ Bericht 0% gewijzigd door nogeenoudebekende op 21-02-2016 18:40:37 (pi) ]
And so is the past
pi_160098985
De classic set is nog steeds verreweg de meest uitgebreide. Daarnaast blijven de classic kaarten ook in de "standard" format zitten, dus ik zou zeggen: koop classic packs ^O^
pi_160100417
Eerste golden legendary in de pocket, Fjola Lightbane _O_
  zondag 21 februari 2016 @ 20:11:15 #145
365231 Fera
Fire & Blood
pi_160100676
quote:
5s.gif Op zondag 21 februari 2016 18:40 schreef nogeenoudebekende het volgende:
Ok voordat ik begin te kopen als een wilde...

Wat is nou een must om te hebben... en welke packs zijn het beste om te kopen... ? Speel nu nog voorzichtig met Mage. Lukt op zich aardig met een standaard deck dat ik ergens op een wiki zag.

Maar met die veranderingen en nieuwe regels die eraan komen wil ik niet nu iets kopen wat er volgende week niet meer toe doet natuurlijk. :P.
Classic kan altijd. TGT kan ook nog prima. :)
A man once asked me if it hurt my head when I broke through the earth's crust on my ascension from Hell.
pi_160131874
`Pfff, het is weer allemaal Reno ineens wat de klok slaat, zelfs een Reno control dragon hunter.
Zeeuwse mossels kunnen altijd!
  dinsdag 23 februari 2016 @ 17:06:40 #147
11923 I.R.Baboon
Schaterlachend langs ravijnen.
pi_160150415
Dat klinkt wel als 'op veel paarden tegelijk wedden'.
Het gaat slecht, verder gaat het goed.
pi_160152498
quote:
5s.gif Op zondag 21 februari 2016 18:40 schreef nogeenoudebekende het volgende:
Ok voordat ik begin te kopen als een wilde...

Wat is nou een must om te hebben... en welke packs zijn het beste om te kopen... ? Speel nu nog voorzichtig met Mage. Lukt op zich aardig met een standaard deck dat ik ergens op een wiki zag.

Maar met die veranderingen en nieuwe regels die eraan komen wil ik niet nu iets kopen wat er volgende week niet meer toe doet natuurlijk. :P.
Ligt ook wel aan de class die je graag speelt, maar classic cards blijven sowieso en TGT is het meest recent dus zou je ook nog voor kunnen kiezen.

Sylvannas is wel een veelgenoemde legendary als must-have. Zelf haal ik ook veel waarde uit Ysera, als je tegenstander er geen antwoord op heeft dan win je over het algemeen wel.
pi_160152610
Classic kun je kopen, ik zou nu niks meer dusten van classic totdat de nerfs bekend zijn geworden. Misschien krijg je wel meer dust :)
pi_160154349
En weer een Reno-deck!

Had die warrior nog 6 health, ik een Dr Boom met windfury liggen. Poef!.... Reno!....

Alleen had hij nog een dubbele kaart in zijn deck _O-
Zeeuwse mossels kunnen altijd!
  donderdag 25 februari 2016 @ 00:13:12 #151
11923 I.R.Baboon
Schaterlachend langs ravijnen.
pi_160193155
Deze brawl is ook wel leuk. Heb bijna elke hero al gezien, en ie gaat lekker snel. (intuïtief zou ik denken dat hunter alles wint, maar staat tegen mij 0/3)
Het gaat slecht, verder gaat het goed.
pi_160199953
Ben eigenlijk net begonnen met hearthstone en dit is m'n eerste brawl. Is het ook mogelijk om te winnen als beginner? Want ik krijg alleen tegenstanders met zieke decks de hele tijd.

Edit: Okay net gewonnen na 3x op een rij verloren. Was wachten op de tegenstander die ook met basic kaarten kwam :P

[ Bericht 37% gewijzigd door Sapstengel op 25-02-2016 12:37:45 ]
  donderdag 25 februari 2016 @ 12:41:11 #153
136 V.
Fuck you and your eyebrows
pi_160200218
quote:
10s.gif Op dinsdag 23 februari 2016 17:06 schreef I.R.Baboon het volgende:
Dat klinkt wel als 'op veel paarden tegelijk wedden'.
Ik kwam laatst een dragon mech hunter tegen...

V.

[ Bericht 0% gewijzigd door V. op 25-02-2016 12:49:02 ]
Ja inderdaad, V. ja.
pi_160200789
De grind van rank 5 naar legend begint me tegen te staan :-/
pi_160205646
quote:
0s.gif Op donderdag 25 februari 2016 13:01 schreef Quantic het volgende:
De grind van rank 5 naar legend begint me tegen te staan :-/
Niemand verplicht het je.
Zeeuwse mossels kunnen altijd!
pi_160207528
quote:
99s.gif Op donderdag 25 februari 2016 16:22 schreef mosselmossel het volgende:

[..]

Niemand verplicht het je.
Gelukkig maar.
pi_160211639
Dat feel wanneer je tegen een priest met 1 thoughtsteal speelt, en hij precies de FoN+roar combo krijgt. :') x1000
pi_160215863
quote:
0s.gif Op donderdag 25 februari 2016 20:33 schreef DannyDeko het volgende:
Dat feel wanneer je tegen een priest met 1 thoughtsteal speelt, en hij precies de FoN+roar combo krijgt. :') x1000
Lekker voor je :')
  vrijdag 26 februari 2016 @ 10:07:38 #159
54310 Keano
PSV / Celtic
pi_160224879
Sowieso frustreert die Druid combo me echt hard de laatste tijd. Totale controle de hele tijd. 'lekker' op 23 health ofzo en dan ineens FoN - SR - innervate - SR :')
"These four walls saw the rise and fall and your midnight getaway"
pi_160225581
pff arena is echt nog maar bestaande uit 4 classes:
Paladin
Mage
Rogue
Druid

De rest is gewoon niet goed genoeg om mee te komen.

Laatst nog 12-2 met paladin deck (want waarom zou je een minderwaardige champ kiezen).


  Redactie Games vrijdag 26 februari 2016 @ 10:58:25 #161
181272 crew  Noppie2000
pi_160225818
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 februari 2016 10:46 schreef totalvamp het volgende:

Laatst nog 12-2 met paladin deck (want waarom zou je een minderwaardige champ kiezen).
Paladin is in potentie de sterkste klasse, maar kan ook echt onthutsend zwak zijn. Zelden zo'n instabiele klasse gezien in arena :P

Daarbij zie ik juist de laatste tijd veel Warlocks en Druids voorbij komen, maar dat zal meer geluk zijn dan iets anders :D
  vrijdag 26 februari 2016 @ 13:23:20 #162
202930 Salamando
Altijd sarcastisch
pi_160229518
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 februari 2016 10:58 schreef Noppie2000 het volgende:

[..]

Paladin is in potentie de sterkste klasse, maar kan ook echt onthutsend zwak zijn. Zelden zo'n instabiele klasse gezien in arena :P

Daarbij zie ik juist de laatste tijd veel Warlocks en Druids voorbij komen, maar dat zal meer geluk zijn dan iets anders :D
hoezo instabiel? Tenzij je heel veel pech hebt scoor je in totaal 5-6 kaarten uit de volgende selectie:
- Keeper of Uldaman
- Shielded Minibot
- Murloc Knight

Combineer dat met wat andere goede kaarten (concecration, blessing of kings, truesilver) en een sterke hero power en je hebt een van de betere arena klasses.
Op donderdag 20 mei 2010 10:53 schreef chewbacca_maatschappij het volgende:
Salamando is beter :@
  Redactie Games vrijdag 26 februari 2016 @ 14:05:48 #163
181272 crew  Noppie2000
pi_160230724
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 februari 2016 13:23 schreef Salamando het volgende:

[..]

hoezo instabiel? Tenzij je heel veel pech hebt scoor je in totaal 5-6 kaarten uit de volgende selectie:
- Keeper of Uldaman
- Shielded Minibot
- Murloc Knight

Combineer dat met wat andere goede kaarten (concecration, blessing of kings, truesilver) en een sterke hero power en je hebt een van de betere arena klasses.
Met 8-9 van de sterkste class kaarten kan ik het ook ja. Dan heb je, zoals ik zeg, in potentie de sterkste klassen. Krijg je deze echter niet, of de verkeerde, en je hebt een middelmatig deck waar menig andere klasse overheen rent.

De horror van een Paladin-run zonder Truesilver, buff-kaarten en keepers wil ik nooit meer meemaken, wat is dat zwak ;(
  Redactie Games zondag 28 februari 2016 @ 09:54:48 #164
181272 crew  Noppie2000
pi_160278133
Promotiekaarten worden beperkt tot Wild en verbannen uit Standard.

Captain's Parrot, Gelbin, Elite Tauren en most importantly Old Murk-eye komen dus niet meer voor. RIP Anyfin Paladin.

Vind het een rare keuze, aangezien je enkel basic / Classic kaarten nodig hebt om ze te bemachtigen. Zal wel zijn om specifieke decks niet te sterk te maken direct.
pi_160280075
quote:
0s.gif Op zondag 28 februari 2016 09:54 schreef Noppie2000 het volgende:
Promotiekaarten worden beperkt tot Wild en verbannen uit Standard.

Captain's Parrot, Gelbin, Elite Tauren en most importantly Old Murk-eye komen dus niet meer voor. RIP Anyfin Paladin.

Vind het een rare keuze, aangezien je enkel basic / Classic kaarten nodig hebt om ze te bemachtigen. Zal wel zijn om specifieke decks niet te sterk te maken direct.
Dan moeten ze gewoon kappen met onzin kaarten zoals Anyfin te maken. Wordt een beetje ruk al die murloc en pirate synergy kaarten die eigenlijk zo goed als nutteloos zijn over het algemeen.

Overigens kan Anyfin prima zonder murk-eye, de combo dmg ligt alleen wat lager.
  zondag 28 februari 2016 @ 12:17:59 #166
303802 nogeenoudebekende
The future is shit...
pi_160280177
Ok... wat een verschil als je opeens tegen iemand moet met een deck uit alleen maar crafted cards etc. :').

Hoe zit dat met die gouden kaarten? Als ik daar de gewone versie van heb kan ik die gouden dan disenchanten? Of hebben die gouden kaarten nog een voordeel?
And so is the past
pi_160280353
quote:
0s.gif Op zondag 28 februari 2016 12:17 schreef nogeenoudebekende het volgende:
Ok... wat een verschil als je opeens tegen iemand moet met een deck uit alleen maar crafted cards etc. :').

Hoe zit dat met die gouden kaarten? Als ik daar de gewone versie van heb kan ik die gouden dan disenchanten? Of hebben die gouden kaarten nog een voordeel?
Gouden zijn puur cosmetisch, hebben geen enkel voordeel.
  zondag 28 februari 2016 @ 12:55:07 #168
112068 MMaRsu
I need some paprika
pi_160281107
Ja kan ze desenchanten voor meer dust :)
welcome to my submarine lair. It's long, hard and full of seamen!
pi_160293904
quote:
0s.gif Op zondag 28 februari 2016 12:17 schreef nogeenoudebekende het volgende:
Ok... wat een verschil als je opeens tegen iemand moet met een deck uit alleen maar crafted cards etc. :').

Hoe zit dat met die gouden kaarten? Als ik daar de gewone versie van heb kan ik die gouden dan disenchanten? Of hebben die gouden kaarten nog een voordeel?
Direct de shredder in, ze leveren meer dust op dan hun niet-gouden broertjes en van dat dust kan je weer andere kaarten naar wens maken. Alleen als je toevallig een gouden versie krijgt van een kaart waar je nog geen normale van hebt kan je m bewaren, mits je m wil gaan gebruiken in je deck ofc.

Verder is dit spel redelijk p2w in zijn huidige staat, zonder packs en adventures zal je niet heel ver komen...
  Redactie Games zondag 28 februari 2016 @ 20:26:42 #170
181272 crew  Noppie2000
pi_160294573
Dat maakt de game nie-...

Stomme discussie, laat maar :P
pi_160299419
quote:
0s.gif Op zondag 28 februari 2016 20:26 schreef Noppie2000 het volgende:
Dat maakt de game nie-...

Stomme discussie, laat maar :P
Eens!
Zeeuwse mossels kunnen altijd!
  maandag 29 februari 2016 @ 10:14:59 #172
303802 nogeenoudebekende
The future is shit...
pi_160307936
quote:
1s.gif Op zondag 28 februari 2016 20:09 schreef GlenSpey het volgende:

Verder is dit spel redelijk p2w in zijn huidige staat, zonder packs en adventures zal je niet heel ver komen...
Nouja dat is een discussie.... "voor niets gaat de zon op" is mij geleerd. :).

Ik speel verder alleen maar mmo's en daar ben je ook vaak vrijwillig verplicht om te investeren, iets waar ik niet voor schroom.

Heb nu League of Explorers gekocht, weet niet of het nut heeft om die oudere adventures nu nog aan te schaffen.

Leuk en verslavend spel toch... :P.
And so is the past
pi_160308166
Ik heb nog geen cent geïnvesteerd in Hearthstone maar kan toch redelijk leuk spelen; ik vermaak me prima met Tavern brawls en Arena runs. Als je het spel een beetje doorhebt kan je met Arena gewoon blijven spelen omdat je telkens goud genoeg verdient om weer door te kunnen na een run. (Althans, dat lukt mij redelijk..)

En zodoende krijg je een grotere collectie en kan je ook leukere decks maken voor op de ladder.

En dubbele kaarten die je weer kan dusten.. al heb ik momenteel wat kaarten die ik gewoon vast ga houden tot de volgende expansion.. met name omdat ik verwacht dat ze een nerf krijgen.. (Ancient of Lore bijvoorbeeld heb er 4 op t moment...)

En ook al investeer je geld in HS, dan is het nog mogelijk dat je gewoon domme speelfouten maakt en niks wint..
pi_160308963
Tsja, het is maar net wat je leuk vindt in HS. Ik wil graag volledig gouden decks, dan moet je ook bereid zijn om flink wat geld te betalen, anders duurt het eeuwen.
Science adjusts its views based on what's observed, faith is the denial of observation so that belief can be preserved.
pi_160325268
Zomg, ik trek net een golden chillmaw. :7
Niet meer aanwezig in dit forum.
  maandag 29 februari 2016 @ 21:14:45 #176
38496 Perrin
Toekomst. Made in Europe.
pi_160325362
quote:
11s.gif Op maandag 29 februari 2016 21:12 schreef Molurus het volgende:
Zomg, ik trek net een golden chillmaw. :7
Sjiek :Y)
And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?
pi_160325420
quote:
1s.gif Op maandag 29 februari 2016 21:14 schreef Perrin het volgende:

[..]

Sjiek :Y)
Ja, erg nice. Gewoon een goede legendary ook. Had hem al in m'n priest deck, maar nu dus vervangen door de golden. 8-)
Niet meer aanwezig in dit forum.
pi_160329533
Ik zou gewoon de gouden dusten dan en daar een andere legendary van maken.
Zeeuwse mossels kunnen altijd!
pi_160330945
Ik zou alles dusten en het spel de plee in duwen :P
  dinsdag 1 maart 2016 @ 16:44:55 #180
54310 Keano
PSV / Celtic
pi_160343868
In Arena met een matig mage deck tref ik een paladin die het volgende speelt

2: Minibot
3: Muster
4: Blessing of kings
5: Uldaman
6: Uldaman

Echt sterf
Was op 3-2 trouwens
"These four walls saw the rise and fall and your midnight getaway"
  dinsdag 1 maart 2016 @ 17:43:26 #181
303802 nogeenoudebekende
The future is shit...
pi_160345510
Of.. Beide 12 health... scavenging hyena opgebouwd tot 12 steelt hij hem. :').
And so is the past
pi_160351352
quote:
18s.gif Op dinsdag 1 maart 2016 17:43 schreef nogeenoudebekende het volgende:
Of.. Beide 12 health... scavenging hyena opgebouwd tot 12 steelt hij hem. :').
Lenen zonder terug te geven, gr gr
  woensdag 2 maart 2016 @ 11:05:34 #183
197057 Blistering
Gooner Pride
pi_160362455
Freeze Mage blijft toch het meest solide deck om te spelen voor mij. Win er de meeste matchups mee :) Gelukkig blijft het ook redelijk overeind staan in Standard.
Science adjusts its views based on what's observed, faith is the denial of observation so that belief can be preserved.
pi_160365291
quote:
14s.gif Op woensdag 2 maart 2016 11:05 schreef Blistering het volgende:
Freeze Mage blijft toch het meest solide deck om te spelen voor mij. Win er de meeste matchups mee :) Gelukkig blijft het ook redelijk overeind staan in Standard.
Ik heb nu een tempo mage waarmee ik veel speel, mis een zooi kaarten voor freeze nog: zoals blizzard en ice block. :(
Zeeuwse mossels kunnen altijd!
pi_160365432
quote:
14s.gif Op woensdag 2 maart 2016 11:05 schreef Blistering het volgende:
Freeze Mage blijft toch het meest solide deck om te spelen voor mij. Win er de meeste matchups mee :) Gelukkig blijft het ook redelijk overeind staan in Standard.
Ik hoop het eigenlijk niet. Wat mij betreft is heel standard een grote faal als dat betekend dat decks zoals savage roar druid, freeze mage en handlock nog blijven bestaan. Die decks leunen voor het grootste gedeelte op classic en basic cards.

Bij handlock hebben de developers al aangegeven dat ze daar niet op zitten te wachten, bij druid verwacht iedereen het al. Neem aan dat Freeze ook het onderspit zal delven.
pi_160375366
Zou opzich ook wel beter zijn als er eens goed naar de balancing van sommige kaarten wordt gekeken met de nieuwe patch. Decks die 30+ damage in 1 turn vanuit het vuistje kunnen doen mogen wat mij betreft echt wel verdwijnen.
  Redactie Games woensdag 2 maart 2016 @ 20:36:11 #187
181272 crew  Noppie2000
pi_160375860
quote:
14s.gif Op woensdag 2 maart 2016 20:21 schreef GlenSpey het volgende:
Zou opzich ook wel beter zijn als er eens goed naar de balancing van sommige kaarten wordt gekeken met de nieuwe patch. Decks die 30+ damage in 1 turn vanuit het vuistje kunnen doen mogen wat mij betreft echt wel verdwijnen.
OTK vind ik soms wel leuk, zolang het niet te makkelijk is.

Maar ja, dat is precies wat gaat gebeuren, her evalueren en balanceren ;)
pi_160377457
quote:
0s.gif Op woensdag 2 maart 2016 13:24 schreef Timwonnacott het volgende:

[..]

Ik hoop het eigenlijk niet. Wat mij betreft is heel standard een grote faal als dat betekend dat decks zoals savage roar druid, freeze mage en handlock nog blijven bestaan. Die decks leunen voor het grootste gedeelte op classic en basic cards.

Bij handlock hebben de developers al aangegeven dat ze daar niet op zitten te wachten, bij druid verwacht iedereen het al. Neem aan dat Freeze ook het onderspit zal delven.
Wat is er mis met handlock dan?
pi_160377572
quote:
1s.gif Op woensdag 2 maart 2016 21:26 schreef Quantic het volgende:

[..]

Wat is er mis met handlock dan?
Deck dat het altijd wel goed heeft gedaan in de meta. Blizzard ziet liever dat er veel verandering en vernieuwing in zit i guess.
pi_160379936
Fate.

Iets nieuws voor in de nieuwe uitbreiding?
Zeeuwse mossels kunnen altijd!
pi_160385172
Nah die fate dingen van deze week zijn meer een Tavern brawl ding lijkt me; wel een easy win met Tempo mage en 10 unstable portals extra in je deck.. en mn tegenstander koos alle spells 1 minder..

T2 nog 1 mana discount op spells, t3 flamewaker minigun met gratis unstable portals en zulks xD
  donderdag 3 maart 2016 @ 10:00:43 #192
197057 Blistering
Gooner Pride
pi_160385427
Geinige brawl.

Oh en ropers :') Net ook weer een face huntertje die onmogelijk kon winnen, en vervolgens dan maar de turn voordat ik hem kan killen helemaal gaat ropen en uiteindelijk zelf concede zodra de beurt eindigt. Triest :')
Science adjusts its views based on what's observed, faith is the denial of observation so that belief can be preserved.
  donderdag 3 maart 2016 @ 10:03:36 #193
365231 Fera
Fire & Blood
pi_160385482
Brawl is wel leuk met Mage. Eigenlijk alleen verloren van Priest. Met name omdat hij voor die extra armor koos en Justicar speelde. Daarmee verloor ik de fatigue.
A man once asked me if it hurt my head when I broke through the earth's crust on my ascension from Hell.
pi_160388047
quote:
10s.gif Op donderdag 3 maart 2016 10:00 schreef Blistering het volgende:
Geinige brawl.

Oh en ropers :') Net ook weer een face huntertje die onmogelijk kon winnen, en vervolgens dan maar de turn voordat ik hem kan killen helemaal gaat ropen en uiteindelijk zelf concede zodra de beurt eindigt. Triest :')
Dat zijn echt trieste kneusjes ja :')
  donderdag 3 maart 2016 @ 15:23:20 #195
197057 Blistering
Gooner Pride
pi_160391841
Tirion spelen met Sword of Justice (die +1/+1 geeft), dan heb je het ook niet begrepen hoor.

Ultieme anti-BGH legendary in BGH-range plaatsen :D
Science adjusts its views based on what's observed, faith is the denial of observation so that belief can be preserved.
pi_160395397
quote:
10s.gif Op donderdag 3 maart 2016 15:23 schreef Blistering het volgende:
Tirion spelen met Sword of Justice (die +1/+1 geeft), dan heb je het ook niet begrepen hoor.

Ultieme anti-BGH legendary in BGH-range plaatsen :D
Je zou maar net geen BGH hebben
  donderdag 3 maart 2016 @ 19:11:26 #197
167383 Molurus
ex-FOK!ker
pi_160396396
Ja, je kunt er op zich redelijk op gokken dat je tegenstander geen BGH heeft. BGH zit lang niet in elk deck.
Niet meer aanwezig in dit forum.
pi_160396584
quote:
10s.gif Op donderdag 3 maart 2016 10:00 schreef Blistering het volgende:
Geinige brawl.

Oh en ropers :') Net ook weer een face huntertje die onmogelijk kon winnen, en vervolgens dan maar de turn voordat ik hem kan killen helemaal gaat ropen en uiteindelijk zelf concede zodra de beurt eindigt. Triest :')
Mjah zo irritant. Of van die figuren die zo kaolo langzaam spelen dat een potje 20 minuten duurt en hopen dat je opgeeft oid.
  donderdag 3 maart 2016 @ 19:29:37 #199
167383 Molurus
ex-FOK!ker
pi_160396868
Op sommige punten zou dit spel wel iets kunnen leren van schaakcompetitie.

Want wat is er bijvoorbeeld op tegen om niet een tijd per beurt te hanteren maar een tijd voor de hele partij? Als je dan elke beurt veel tijd gebruikt ben je er tamelijk snel doorheen en hoef je je als tegenstander niet groen en geel te ergeren. (Tegenstander kan natuurlijk nog steeds z'n klok gewoon laten lopen ipv opgeven... dat zie je helaas in schaakcompetitie ook nog wel eens.)

En een ratingsysteem lijkt me ook niet onaardig. Nu waren daar in dit spel bepaalde bezwaren tegen als ik het me goed herinner, maar kan me alleen niet herinneren wat die waren. :D Het belangrijkste verschil met schaken is dat remise duidelijk minder vaak voorkomt.
Niet meer aanwezig in dit forum.
pi_160396998
Minder vaak dan hearthstone? Volgens mij heeft hearthstone helemaal geen remise op 1 enkele uitzondering na.
  donderdag 3 maart 2016 @ 19:37:34 #201
167383 Molurus
ex-FOK!ker
pi_160397055
quote:
0s.gif Op donderdag 3 maart 2016 19:35 schreef muhahaha het volgende:
Minder vaak dan hearthstone? Volgens mij heeft hearthstone helemaal geen remise op 1 enkele uitzondering na.
Ik heb wel een paar keer gehad dat zowel tegenstander als ik dood was. Maar volgens mij telt dat in HS als 0-0.
Niet meer aanwezig in dit forum.
pi_160397175
quote:
0s.gif Op donderdag 3 maart 2016 19:37 schreef Molurus het volgende:

[..]

Ik heb wel een paar keer gehad dat zowel tegenstander als ik dood was. Maar volgens mij telt dat in HS als 0-0.
Op de hoeveel potjes? :)
  donderdag 3 maart 2016 @ 19:49:18 #203
167383 Molurus
ex-FOK!ker
pi_160397329
quote:
0s.gif Op donderdag 3 maart 2016 19:42 schreef muhahaha het volgende:

[..]

Op de hoeveel potjes? :)
Minder dan 10 keer in mijn hele HS loopbaan. Aantal potjes weet ik niet exact, maar ik heb 3 characters golden. Dus dat zal al rap richting 5000 lopen met losses, unranked, brawl, etc erbij.
Niet meer aanwezig in dit forum.
  donderdag 3 maart 2016 @ 19:53:39 #204
167383 Molurus
ex-FOK!ker
pi_160397455
quote:
0s.gif Op donderdag 3 maart 2016 19:35 schreef muhahaha het volgende:
Minder vaak dan hearthstone? Volgens mij heeft hearthstone helemaal geen remise op 1 enkele uitzondering na.
Oh, ik zie het nu pas... volgens mij lees je me daar verkeerd. Ik bedoel dat remise in HS minder vaak voorkomt dan bij schaken. :P Maar ik geef toe: het was mss wat onduidelijk geformuleerd.
Niet meer aanwezig in dit forum.
  vrijdag 4 maart 2016 @ 00:40:13 #205
197057 Blistering
Gooner Pride
pi_160407348
Ik speel nu het volgende CW lijstje:
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Speelt alleraardigst moet ik zeggen. Tegen aggro werkt het wel lekker door de Bashes & Deathlords & Geddon + dubbele Brawl, maar ook in fatigue kun je aardig meekomen (weeral door o.a. de Deathlords). Twijfel nog of ik Elise erin zal doen (voor bijvoorbeeld Gorehowl), maar vooralsnog red ik het aardig zonder haar. Plus Gorehowl is een verrassend goeie finisher. Soms net dat beetje extra damage wat je nodig hebt (zoals net 22 dmg kill d.m.v. Grom (10) Harrison (5) & Gorehowl (7), maar uiteraard voornamelijk bedoeld om minions te slopen.

Standaard CW (met o.a. Ysera) is helaas echt te sloom in deze meta.
Science adjusts its views based on what's observed, faith is the denial of observation so that belief can be preserved.
  vrijdag 4 maart 2016 @ 22:24:00 #206
167383 Molurus
ex-FOK!ker
pi_160429537
Luxeproblemen. :7

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Niet meer aanwezig in dit forum.
  vrijdag 4 maart 2016 @ 23:54:04 #207
232767 DoomCow
FABRICATI DIEM, PVNC
pi_160431564
The next expansion will be officially announced on March 11th at 10 AM PST
Where's my cow? Is that my cow?
It goes, 'Hruuuugh!' It is a hippopotamus!
That's not my cow!
  vrijdag 4 maart 2016 @ 23:55:49 #208
303802 nogeenoudebekende
The future is shit...
pi_160431608
Arena is wel even andere koek... ;(.
And so is the past
  Redactie Games zaterdag 5 maart 2016 @ 10:09:46 #209
181272 crew  Noppie2000
pi_160434648
quote:
0s.gif Op vrijdag 4 maart 2016 23:54 schreef DoomCow het volgende:
The next expansion will be officially announced on March 11th at 10 AM PST
19:00 uur Nederlandse tijd dus, voor wie niet goed is met tijdzones :P

Ben benieuwd :)
pi_160434903
quote:
1s.gif Op zaterdag 5 maart 2016 10:09 schreef Noppie2000 het volgende:

[..]

19:00 uur Nederlandse tijd dus, voor wie niet goed is met tijdzones :P

Ben benieuwd :)
Gokje. 'Hoi, volgende expansion heeft die en die naam, zoveel kaarten en komt over vijf weken. Doei!'
Zeeuwse mossels kunnen altijd!
  Redactie Games zaterdag 5 maart 2016 @ 10:39:52 #211
181272 crew  Noppie2000
pi_160434974
quote:
99s.gif Op zaterdag 5 maart 2016 10:33 schreef mosselmossel het volgende:

[..]

Gokje. 'Hoi, volgende expansion heeft die en die naam, zoveel kaarten en komt over vijf weken. Doei!'
Komt sowieso pas na minstens 2.5 weken na de aankondiging, door de Europese en Aziatische WK-qualifiers. Begin april is dus waarschijnlijk, maar denk niet veel later dan dat :P

Hoop dat ze al iets over de nerfs benoemen, maar dat zal wel niet. Denk we dat we een waterachtig thema krijgen. Year of the Kraken en in de aankondiging "What has been lurking around", it just works :+
pi_160440381


Zo is het wel leuk om quests te doen :P
  zondag 6 maart 2016 @ 14:45:13 #213
197057 Blistering
Gooner Pride
pi_160463302
quote:
10s.gif Op zaterdag 5 maart 2016 15:31 schreef TwyLight het volgende:
[ afbeelding ]

Zo is het wel leuk om quests te doen :P
Omnom goldz!

Ben zelf Warrior wins (en level 60 Warrior) aan het farmen met dit deck: http://www.hearthpwn.com/decks/440844-face-is-the-place

Het liefste speel ik control, maar die potjes duren zo lang -O- Met dit deck heb je vaak rond t5 of t6 al wel gewonnen :7
Science adjusts its views based on what's observed, faith is the denial of observation so that belief can be preserved.
pi_160463767
quote:
10s.gif Op zondag 6 maart 2016 14:45 schreef Blistering het volgende:

[..]

Omnom goldz!

Ben zelf Warrior wins (en level 60 Warrior) aan het farmen met dit deck: http://www.hearthpwn.com/decks/440844-face-is-the-place

Het liefste speel ik control, maar die potjes duren zo lang -O- Met dit deck heb je vaak rond t5 of t6 al wel gewonnen :7
Heb ik ook gespeeld ja. Heel saai, maar rete-effectief.
Zeeuwse mossels kunnen altijd!
  Redactie Games zondag 6 maart 2016 @ 15:21:45 #215
181272 crew  Noppie2000
pi_160464429

Too long didn't listen: volgende uitbreiding kan wel eens gebaseerd zijn op The Old Gods :)
pi_160482875
Hmm dat klinkt inderdaad best als een logische set informatie.. Yay Old Gods.. Fhtagn!
  maandag 7 maart 2016 @ 10:31:35 #217
197057 Blistering
Gooner Pride
pi_160484123
- Netdeckalert! - Dit deck: http://www.hearthpwn.com/(...)arrior-by-markyww-eu

_O_ _O_ _O_ _O_

Het is mij nooit gelukt om een viable Taunt Warrior deck te maken, maar het is deze dude toch mooi gelukt. Het werkt echt verrassend goed :o Plus het is heel erg leuk om mee te spelen.
Science adjusts its views based on what's observed, faith is the denial of observation so that belief can be preserved.
  Redactie Games maandag 7 maart 2016 @ 10:34:51 #218
181272 crew  Noppie2000
pi_160484185
quote:
11s.gif Op maandag 7 maart 2016 10:31 schreef Blistering het volgende:
- Netdeckalert! - Dit deck: http://www.hearthpwn.com/(...)arrior-by-markyww-eu

_O_ _O_ _O_ _O_

Het is mij nooit gelukt om een viable Taunt Warrior deck te maken, maar het is deze dude toch mooi gelukt. Het werkt echt verrassend goed :o Plus het is heel erg leuk om mee te spelen.
Ziet er toch vrij standaard uit? Wat maakt het zo bijzonder?

Oprecht benieuwd :P
  maandag 7 maart 2016 @ 10:36:04 #219
197057 Blistering
Gooner Pride
pi_160484211
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2016 10:34 schreef Noppie2000 het volgende:

[..]

Ziet er toch vrij standaard uit? Wat maakt het zo bijzonder?

Oprecht benieuwd :P
Geen idee, maar het werkt. En dat deden andere decks niet. Maar waarschijnlijk komt dat door het feit dat mijn deckbuilding skills kut zijn :D
Science adjusts its views based on what's observed, faith is the denial of observation so that belief can be preserved.
pi_160484310
Hopelijk kloppen de rumors en komt de nieuwe expansion pas mid-april :P

Niet zo'n zin om weer ¤50,- neer te leggen voor een expansion en ben pas sinds kort begonnen met gold sparen dus heb nog maar +/- 900.

Gelukkig wel 3600 dust liggen dus kan sowieso de top-tier legendaries craften straks
  maandag 7 maart 2016 @ 10:42:06 #221
197057 Blistering
Gooner Pride
pi_160484325
quote:
0s.gif Op maandag 7 maart 2016 10:41 schreef TwyLight het volgende:
Hopelijk kloppen de rumors en komt de nieuwe expansion pas mid-april :P

Niet zo'n zin om weer ¤50,- neer te leggen voor een expansion en ben pas sinds kort begonnen met gold sparen dus heb nog maar +/- 900.

Gelukkig wel 3600 dust liggen dus kan sowieso de top-tier legendaries craften straks
Zou er niet vanuit gaan. En die expansions kosten nooit 50 euro toch?
Science adjusts its views based on what's observed, faith is the denial of observation so that belief can be preserved.
  maandag 7 maart 2016 @ 10:42:52 #222
303802 nogeenoudebekende
The future is shit...
pi_160484343
quote:
0s.gif Op maandag 7 maart 2016 10:41 schreef TwyLight het volgende:
Hopelijk kloppen de rumors en komt de nieuwe expansion pas mid-april :P

Niet zo'n zin om weer ¤50,- neer te leggen voor een expansion en ben pas sinds kort begonnen met gold sparen dus heb nog maar +/- 900.

Gelukkig wel 3600 dust liggen dus kan sowieso de top-tier legendaries craften straks
50? die andere zijn toch maar rond de 20? of zijn ze duurder bij release?
And so is the past
pi_160484357
Meestal is er een aanbieding bij een uitbreiding dat je voor 50 eypo een zooi pakjes kan kopen.

Ben ik wel van plan te doen.
Zeeuwse mossels kunnen altijd!
  maandag 7 maart 2016 @ 10:44:47 #224
197057 Blistering
Gooner Pride
pi_160484376
Ohja, bij een expansion zitten packs. Gelukkig is m'n CC net gereset :')
Science adjusts its views based on what's observed, faith is the denial of observation so that belief can be preserved.
pi_160484726
Bedoelde de pre-order van 50 packs voor 50 euro inderdaad ja, net als bij The Grand Tournament. Heb besloten alleen nog adventures met geld te kopen en verder alleen gold te gebruiken voor packs, wordt me een beetje te duur voor een F2P game anders :P heb er ook al minstens 200eur in zitten.

Niks vergeleken met Blistering :P
pi_160484746
quote:
11s.gif Op maandag 7 maart 2016 10:42 schreef Blistering het volgende:

[..]

Zou er niet vanuit gaan. En die expansions kosten nooit 50 euro toch?
Is trouwens niet zo far-fetched hoor, mid-april release date. 11 maart is de aankondiging, maandje de tijd voor pre-order en marketing e.d.
  maandag 7 maart 2016 @ 11:05:08 #227
197057 Blistering
Gooner Pride
pi_160484793
quote:
11s.gif Op maandag 7 maart 2016 11:01 schreef TwyLight het volgende:
Bedoelde de pre-order van 50 packs voor 50 euro inderdaad ja, net als bij The Grand Tournament. Heb besloten alleen nog adventures met geld te kopen en verder alleen gold te gebruiken voor packs, wordt me een beetje te duur voor een F2P game anders :P heb er ook al minstens 200eur in zitten.

Niks vergeleken met Blistering :P
Ach ja, door mijn investeringen houd ik het spel F2P voor anderen :7
Science adjusts its views based on what's observed, faith is the denial of observation so that belief can be preserved.
pi_160484944
quote:
10s.gif Op maandag 7 maart 2016 11:05 schreef Blistering het volgende:

[..]

Ach ja, door mijn investeringen houd ik het spel F2P voor anderen :7
Much appreciated
pi_160485725
Ach. Hardlopen is in principe ook f2p, maar daar geef ik helemaal een vermogen aan uit.
Zeeuwse mossels kunnen altijd!
pi_160485884
quote:
0s.gif Op maandag 7 maart 2016 11:55 schreef mosselmossel het volgende:
Ach. Hardlopen is in principe ook f2p, maar daar geef ik helemaal een vermogen aan uit.
Je kan ook een bank overvallen en dan heel hard weg rennen, dan verdien je er aan :P
  maandag 7 maart 2016 @ 14:38:00 #231
401350 DjUntzUntz
untz untz untz untz
pi_160489596
Ik heb die gedachtegang van mensen sowieso niet begrepen met betrekking tot F2P.

Elk, werkelijk elk spel wordt gemaakt om er uiteindelijk iets aan te verdienen. Ik hoor mensen nooit klagen over wat black ops 3 kost, the division, mario kart, oid. F2P daarentegen. Wat is daar altijd een immens gejank over zodra er in-app aankopen aanwezig zijn.

F2P is erop gebouwd dat je het spel KUNT spelen zonder er wat aan uit te geven. Dat wil niet zeggen dat dat ook de meest effectieve en beste manier is om er lol aan te beleven. Ik speel clash of clans zonder er wat aan uit te geven, en dat is een beste uitdaging. Bij Hearthstone wist ik vanaf het begin al dat het spel véél leuker zou worden voor me als ik er wat geld aan uit zou geven. En waarom niet? Waarom zou het dán opeens een probleem zijn (en bij andere spellen niet)?

Niet zozeer een reactie op het gesprek hierzo, maar op de hearthstone forums (hearthpwn) en eu.battle.net/hearthstone is er in de afgelopen jaren echt al héél wat afgejankt, oh lawd .. :(
  maandag 7 maart 2016 @ 14:41:28 #232
38496 Perrin
Toekomst. Made in Europe.
pi_160489657
En pay2win is het ook al niet, je kunt prima een flink eind op de ladder komen met relatief goedkope deckjes.
And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?
  maandag 7 maart 2016 @ 14:46:15 #233
197057 Blistering
Gooner Pride
pi_160489731
quote:
0s.gif Op maandag 7 maart 2016 14:38 schreef DjUntzUntz het volgende:
Ik heb die gedachtegang van mensen sowieso niet begrepen met betrekking tot F2P.

Elk, werkelijk elk spel wordt gemaakt om er uiteindelijk iets aan te verdienen. Ik hoor mensen nooit klagen over wat black ops 3 kost, the division, mario kart, oid. F2P daarentegen. Wat is daar altijd een immens gejank over zodra er in-app aankopen aanwezig zijn.

F2P is erop gebouwd dat je het spel KUNT spelen zonder er wat aan uit te geven. Dat wil niet zeggen dat dat ook de meest effectieve en beste manier is om er lol aan te beleven. Ik speel clash of clans zonder er wat aan uit te geven, en dat is een beste uitdaging. Bij Hearthstone wist ik vanaf het begin al dat het spel véél leuker zou worden voor me als ik er wat geld aan uit zou geven. En waarom niet? Waarom zou het dán opeens een probleem zijn (en bij andere spellen niet)?

Niet zozeer een reactie op het gesprek hierzo, maar op de hearthstone forums (hearthpwn) en eu.battle.net/hearthstone is er in de afgelopen jaren echt al héél wat afgejankt, oh lawd .. :(
Goeie post. Sommige mensen doen net alsof het een doodzonde is als je geld uitgeeft aan pakjes.
Science adjusts its views based on what's observed, faith is the denial of observation so that belief can be preserved.
  maandag 7 maart 2016 @ 15:01:24 #234
401350 DjUntzUntz
untz untz untz untz
pi_160490118
quote:
0s.gif Op maandag 7 maart 2016 14:41 schreef Perrin het volgende:
En pay2win is het ook al niet, je kunt prima een flink eind op de ladder komen met relatief goedkope deckjes.
Zeker in het begin van de game, maakte het echt bijna geen klap uit voor de pro speler, of hij een F2P deck of een gekocht deck had. Ik heb echt zóveel pro spelers legend zien worden met een F2P deck, dat dat heus wel kon.

Wat mensen overigens ook bijna nooit in gedachte houden, is dat het spel nu al (inclusief alpha/beta) bijna 3 jaar loopt. Ik heb dus bijvoorbeeld al 2 jaar kunnen sparen en daardoor een beste collectie kunnen vergaren. Als je dan nu net begint met spelen, dan tja..kan ik me voorstellen dat beginners het lastig vinden om fatsoenlijk te spelen en te winnen zonder er wat geld tegen aan te moeten gooien.

Desondanks blijft het toch een kwestie van tijd = geld. Als je een paar uurtjes speelt, kun je iedere dag max gold behalen en er pakjes/adventures van kopen.
  maandag 7 maart 2016 @ 15:01:40 #235
401350 DjUntzUntz
untz untz untz untz
pi_160490121
quote:
11s.gif Op maandag 7 maart 2016 14:46 schreef Blistering het volgende:

[..]

Goeie post. Sommige mensen doen net alsof het een doodzonde is als je geld uitgeeft aan pakjes.
waarheid.
  maandag 7 maart 2016 @ 15:03:23 #236
303802 nogeenoudebekende
The future is shit...
pi_160490163
50 euro voor 50 pakjes is natuurlijk een no-brainer. 8-).
And so is the past
  maandag 7 maart 2016 @ 15:05:56 #237
401350 DjUntzUntz
untz untz untz untz
pi_160490236
quote:
14s.gif Op maandag 7 maart 2016 15:03 schreef nogeenoudebekende het volgende:
50 euro voor 50 pakjes is natuurlijk een no-brainer. 8-).
was goedkoper zelfs volgens mij. Betaalde we geen 45 euro voor 50 pakjes? (kreeg je er 10 gratis bij ipv de gebruikelijke 40 voor 45)
  maandag 7 maart 2016 @ 15:14:23 #238
197057 Blistering
Gooner Pride
pi_160490455
2 ropers achter elkaar _O_ That's a first. Ondertussen wel de hele tijd BM'en.
Science adjusts its views based on what's observed, faith is the denial of observation so that belief can be preserved.
pi_160491120
quote:
0s.gif Op maandag 7 maart 2016 14:38 schreef DjUntzUntz het volgende:
Ik heb die gedachtegang van mensen sowieso niet begrepen met betrekking tot F2P.

Elk, werkelijk elk spel wordt gemaakt om er uiteindelijk iets aan te verdienen. Ik hoor mensen nooit klagen over wat black ops 3 kost, the division, mario kart, oid. F2P daarentegen. Wat is daar altijd een immens gejank over zodra er in-app aankopen aanwezig zijn.

F2P is erop gebouwd dat je het spel KUNT spelen zonder er wat aan uit te geven. Dat wil niet zeggen dat dat ook de meest effectieve en beste manier is om er lol aan te beleven. Ik speel clash of clans zonder er wat aan uit te geven, en dat is een beste uitdaging. Bij Hearthstone wist ik vanaf het begin al dat het spel véél leuker zou worden voor me als ik er wat geld aan uit zou geven. En waarom niet? Waarom zou het dán opeens een probleem zijn (en bij andere spellen niet)?

Niet zozeer een reactie op het gesprek hierzo, maar op de hearthstone forums (hearthpwn) en eu.battle.net/hearthstone is er in de afgelopen jaren echt al héél wat afgejankt, oh lawd .. :(
Ik ben er niet op tegen om geld uit te geven aan een F2P spel hoor, alleen vind ik twee expansions en een adventure per jaar (wat ze van plan zijn vanaf nu) wat te veel van het goede om daar telkens aan toe te geven, dat is 120 euro per jaar.
  Redactie Games maandag 7 maart 2016 @ 15:40:56 #240
181272 crew  Noppie2000
pi_160491203
quote:
0s.gif Op maandag 7 maart 2016 15:38 schreef TwyLight het volgende:

[..]

Ik ben er niet op tegen om geld uit te geven aan een F2P spel hoor, alleen vind ik twee expansions en een adventure per jaar (wat ze van plan zijn vanaf nu) wat te veel van het goede om daar telkens aan toe te geven, dat is 120 euro per jaar.
Dat zijn 2 games per jaar minder, maar HS speel ik wel elke dag. Mij is dat het dus meer dan waard.

Maar goed, daar mag en kan iedereen in verschillen natuurlijk! Gelukkig is er nog goud :P
pi_160491388
Ja zo kan je het zien, ik beoordeel het niet alleen op hoeveel ik het speel (niet eens elke dag) maar ook op de productie waarde en die is niet extreem hoog bij Hearthstone.

Ik heb ook World of Warcraft gespeeld en dat kost ook 12,99 per maand en een expansion om de twee jaar van 50 euro maar je hebt dan wel een stuk meer 'bang for your buck' zeg maar :P

Zal ook nooit geen spijt hebben van het geld wat ik daar in heb gestoken maar als ik honderden euros in Hearthstone had zitten denk ik wel dat ik jaren later als ik het niet meer speel mezelf voor mn hoofd zou slaan :P
pi_160491412
Ik negeer altijd het gezeur over geld uitgeven aan F2P games. Het is mijn geld, mag ik niet meer beslissen wat ik daarmee doe? :N

Wel ben ik van mening dat je dom bezig bent, als je al je geld uitgeeft aan games e.d. en je daardoor vervolgens niet meer je huur, gas/licht/water, boodschappen, etc. niet meer kunt betalen. Maar tegelijkertijd vind ik wel weer dat iemand zelf moet weten als hij dat doet. Want zolang ik er maar niet minder van wordt, doet diegene maar lekker, het is immers zijn geld, zijn leven. Leven en laten leven, ook al ben je destructief bezig. Maar goed, dit is niet anders dan wanneer iemand zichzelf aan stront werkt door middel van (te veel) drugsgebruik, alcoholgebruik, roken, etc.
pi_160491525
Niemand heeft het hier over wat een ander wel of niet met z'n geld mag of moet doen, ik heb het over hoe ik er zelf over denk.
pi_160491726
quote:
10s.gif Op maandag 7 maart 2016 15:52 schreef TwyLight het volgende:
Niemand heeft het hier over wat een ander wel of niet met z'n geld mag of moet doen, ik heb het over hoe ik er zelf over denk.
Mijn post was ook niet gericht naar jou maar naar in het algemeen de mensen die denken te kunnen bepalen hoe een ander met zijn geld om moet gaan :)
  maandag 7 maart 2016 @ 18:13:47 #245
197057 Blistering
Gooner Pride
pi_160495274
Krijg wel beduidend meer friend requests na games nu ik aggro warrior speel. Ik accepteer ze maar niet :7
Science adjusts its views based on what's observed, faith is the denial of observation so that belief can be preserved.
pi_160495949
De eerste keer Doomhammer slopen met Harrison. O+ :W
Zeeuwse mossels kunnen altijd!
pi_160497454
quote:
10s.gif Op maandag 7 maart 2016 18:13 schreef Blistering het volgende:
Krijg wel beduidend meer friend requests na games nu ik aggro warrior speel. Ik accepteer ze maar niet :7
Ik accepteer ze altijd juist wel, lachen man
pi_160497477
quote:
99s.gif Op maandag 7 maart 2016 18:40 schreef mosselmossel het volgende:
De eerste keer Doomhammer slopen met Harrison. O+ :W
Mijn Jaraxxus wapen werd laatst gesloopt door Harrison ;( 7 card draw
pi_160500755
quote:
8s.gif Op maandag 7 maart 2016 19:38 schreef TwyLight het volgende:

[..]

Mijn Jaraxxus wapen werd laatst gesloopt door Harrison ;( 7 card draw
Da's ook een fijne ja!

Ik kon de beurt erna ook nog Reno neerleggen en toen was het insta-concede :)
Zeeuwse mossels kunnen altijd!
pi_160502908
quote:
0s.gif Op maandag 7 maart 2016 16:00 schreef Cornelis83 het volgende:

[..]

Mijn post was ook niet gericht naar jou maar naar in het algemeen de mensen die denken te kunnen bepalen hoe een ander met zijn geld om moet gaan :)
Precies. Ik neem wel de speeltijd in overweging. Ik speel Hearthstone iedere dag wel een uur of 2 tijdens mijn pauze en vaak ook als ik cardio doe. Daarnaast ook regelmatig als ik mij verveel dus in die zin heb ik er al aardig wat uren opzitten. Reken ik het terug naar het bedrag naar wat ik heb uitgeven dan is het bedrag per uur bijna geen reet. Ik heb wel aan dommere dingen geld uitgegeven waarbij de tijdsduur van het 'plezier' een heel stuk korter is.

Bij de nieuwe uitbreiding koop ik wat nieuwe packs en besteed ik mijn Gold. Gebruik de dust wat ik nog heb om must-haves te craften
  maandag 7 maart 2016 @ 21:56:45 #251
303802 nogeenoudebekende
The future is shit...
pi_160503134
Figuren die nog interessant gaan lopen doen terwijl ze je ook gewoon af kunnen maken. Tijd is geld man. :(.
And so is the past
  Redactie Games donderdag 10 maart 2016 @ 09:19:00 #252
181272 crew  Noppie2000
pi_160560866
'The Old Gods komen naar Hearthstone'

Lijkt hiermee wel zo goed als zeker te zijn :Y Ben benieuwd *O*
pi_160563775


edit: ow, jouw post stond nog niet in mijn beeld, toen ik dit plaatje postte.

[ Bericht 28% gewijzigd door mosselmossel op 10-03-2016 15:44:40 ]
Zeeuwse mossels kunnen altijd!
  vrijdag 11 maart 2016 @ 11:18:25 #254
303802 nogeenoudebekende
The future is shit...
pi_160586690
Iemand nog tips voor goedkope decks om die heroics voor LOE te krijgen. Ik maak gehakt van mensen die die cardback hebben maar kom zelf niet verder dan de eerste wing? Of is het gewoon puur RNG en spelen tot je een ons weegt en een beetje geluk hebben?

Om 3000 dust te spenderen om 1 PvE boss te verslaan gaat mij ook een beetje ver.
And so is the past
  Redactie Games vrijdag 11 maart 2016 @ 11:20:06 #255
181272 crew  Noppie2000
pi_160586716
quote:
6s.gif Op vrijdag 11 maart 2016 11:18 schreef nogeenoudebekende het volgende:
Iemand nog tips voor goedkope decks om die heroics voor LOE te krijgen. Ik maak gehakt van mensen die die cardback hebben maar kom zelf niet verder dan de eerste wing? Of is het gewoon puur RNG en spelen tot je een ons weegt en een beetje geluk hebben?

Om 3000 dust te spenderen om 1 PvE boss te verslaan gaat mij ook een beetje ver.
Heroics hebben vaak een specifieke counter of specifieke tactiek nodig om te verslaan. Er bestaan goedkope decks voor *check hearthpwn bijvoorbeeld*, maar dan komt het wel eerder aan op geluk dan wijsheid, ja :)
  vrijdag 11 maart 2016 @ 11:23:27 #256
303802 nogeenoudebekende
The future is shit...
pi_160586776
quote:
0s.gif Op vrijdag 11 maart 2016 11:20 schreef Noppie2000 het volgende:

[..]

Heroics hebben vaak een specifieke counter of specifieke tactiek nodig om te verslaan. Er bestaan goedkope decks voor *check hearthpwn bijvoorbeeld*, maar dan komt het wel eerder aan op geluk dan wijsheid, ja :)
Ja die hearthpwn decks ben ik aan het proberen maar daar zitten toch vrij veel kaarten in die ik nog niet heb. Dan maar grinden dus.
And so is the past
pi_160596464
Zo, ik zit er klaar voor. Bedacht me nog net op tijd dat het vanavond om 19:00 was. _O-
  Redactie Games vrijdag 11 maart 2016 @ 18:46:26 #258
181272 crew  Noppie2000
pi_160596525
Ik ook :7
  vrijdag 11 maart 2016 @ 19:00:07 #259
197057 Blistering
Gooner Pride
pi_160596848
Hype!
Science adjusts its views based on what's observed, faith is the denial of observation so that belief can be preserved.
pi_160596910
w00000t!
Zeeuwse mossels kunnen altijd!
  vrijdag 11 maart 2016 @ 19:06:37 #261
232767 DoomCow
FABRICATI DIEM, PVNC
pi_160597019
Maandag nieuwe deckslots
Where's my cow? Is that my cow?
It goes, 'Hruuuugh!' It is a hippopotamus!
That's not my cow!
pi_160597080
Leuke cinematic zoals altijd
pi_160597088
Eind april, begin mei!
Zeeuwse mossels kunnen altijd!
pi_160597246
Ik heb het ff gemist, zijn die kaarten die ze nu laten zien kaarten uit de nieuwe set, of vervangers van de "oude" kaarten?
pi_160597282
quote:
0s.gif Op vrijdag 11 maart 2016 19:15 schreef DannyDeko het volgende:
Ik heb het ff gemist, zijn die kaarten die ze nu laten zien kaarten uit de nieuwe set, of vervangers van de "oude" kaarten?
Nieuwe set.
  vrijdag 11 maart 2016 @ 19:18:23 #266
197057 Blistering
Gooner Pride
pi_160597336
C'thun hype!!!
Science adjusts its views based on what's observed, faith is the denial of observation so that belief can be preserved.
  Redactie Games vrijdag 11 maart 2016 @ 19:18:47 #267
181272 crew  Noppie2000
pi_160597344
NWUHAHAHAHA _O-
pi_160597372
En dat is pas 1 van de 4 gods _O- _O-
  Redactie Games vrijdag 11 maart 2016 @ 19:20:56 #269
181272 crew  Noppie2000
pi_160597410
FREE STUFF _O_
pi_160597463
ieeuw, that card back...
“To destroy a people you must first sever their roots.”
  Redactie Games vrijdag 11 maart 2016 @ 19:22:56 #271
181272 crew  Noppie2000
pi_160597481
Kopen Kopen Kopen Kopen Kopen Kopen :9~
pi_160597528
Nu wil ik wel een bgh nerf -O-
pi_160597599
quote:
0s.gif Op vrijdag 11 maart 2016 19:18 schreef Blistering het volgende:
C'thun hype!!!
Brann erbij...
“To destroy a people you must first sever their roots.”
pi_160597601
quote:
0s.gif Op vrijdag 11 maart 2016 19:24 schreef Timwonnacott het volgende:
Nu wil ik wel een bgh nerf -O-
Haha ja eigenlijk wel he, hypen ze helemaal die Cthun en dat er allemaal kaarten voor zijn dat je 'm kan boosten etc. Komt er een 3 mana BGH aan die gelijk een einde aan het feestje maakt :9 (alhoewel z'n battecry nog wel afgaat natuurlijk)
  Redactie Games vrijdag 11 maart 2016 @ 19:44:44 #275
181272 crew  Noppie2000
pi_160598049
Je kan er donder opzeggen dat je tegenstander sowieso removal apart houdt voor C'thun :D Ook moet je je deck nogal gimpen om hem echt sterk te maken (een 2 mana 2/3 en een 3 mana 3/4 zijn nou niet echt je van het zeg maar :P )

Wel een leuk idee, ben benieuwd naar de uiteindelijke werking en andere kaarten (en de nerfs!) :D

EDIT: en ergens jammer dat 10% van de uitbreiding is gemaakt puur voor C'Thun.
pi_160598186
quote:
0s.gif Op vrijdag 11 maart 2016 19:44 schreef Noppie2000 het volgende:
Je kan er donder opzeggen dat je tegenstander sowieso removal apart houdt voor C'thun :D Ook moet je je deck nogal gimpen om hem echt sterk te maken (een 2 mana 2/3 en een 3 mana 3/4 zijn nou niet echt je van het zeg maar :P )

Wel een leuk idee, ben benieuwd naar de uiteindelijke werking en andere kaarten (en de nerfs!) :D

EDIT: en ergens jammer dat 10% van de uitbreiding is gemaakt puur voor C'Thun.
Valt wel mee toch, Darnassus Aspirant, Mechwarper. En Spider Tank, Unearted Raptor en Totel Golem.
Zijn er zo een paar uit m'n hoofd :)

Maar goed, wie weet loont het. Eerst werd Elise ook gezien als meer een fun item, terwijl nu menig control warrior/priest er standaard mee speelt.
  vrijdag 11 maart 2016 @ 19:52:19 #277
197057 Blistering
Gooner Pride
pi_160598216
Elise is 1 van mijn favo kaarten geworden ook door het effect :) Echt tof bedacht.
Science adjusts its views based on what's observed, faith is the denial of observation so that belief can be preserved.
  Redactie Games vrijdag 11 maart 2016 @ 19:53:06 #278
181272 crew  Noppie2000
pi_160598226
quote:
0s.gif Op vrijdag 11 maart 2016 19:51 schreef DannyDeko het volgende:

[..]

Valt wel mee toch, Darnassus Aspirant, Mechwarper. En Spider Tank, Unearted Raptor en Totel Golem.
Zijn er zo een paar uit m'n hoofd :)

Maar goed, wie weet loont het. Eerst werd Elise ook gezien als meer een fun item, terwijl nu menig control warrior/priest er standaard mee speelt.
Darnassus: +1 mana
Mech Warper: -1 mana op mechs
Spider tank: is een mech
Rapter: krijgt een potentieel sterke deathrattle
Golem: is een 2 mana 3/4

Deze kaarten zijn allemaal of sterker of hebben een veel beter effect die het board kan beïnvloeden. Een buff geven aan een kaart die je nog 7/8 beurten niet kan spelen is dat niet. Die 3 mana 3/4 gaat dan nog wel an sich, maar die andere is toch wel zwak hoor :P

EDIT: uiteraard mijn (ongetwijfeld foute) mening gebaseerd op een korte introductie :+
  vrijdag 11 maart 2016 @ 19:56:07 #279
287925 2Happy4U
Ecchi Shiyou
pi_160598315
Die Nostam.
Women with dicks and weak men with vaginas.
Alles hat ein Ende nur die Wurst hat zwei.
  Redactie Games vrijdag 11 maart 2016 @ 19:58:22 #280
181272 crew  Noppie2000
pi_160598379
Overigens, gebaseerd op de trailer (het begin) krijgen we de volgende legendaries:

- Hogger is corrupted, nu een 7 mana 6/6
- Een 6 mana 2/3 Murloc
- Een 1 mana 1/1
- Een 1 mana Tentakel
- Een 9 mana Gillende Man met Mes :P

Ben voornamelijk benieuwd naar de 1 mana legendaries :D
  vrijdag 11 maart 2016 @ 20:45:37 #281
401350 DjUntzUntz
untz untz untz untz
pi_160599606
quote:
0s.gif Op vrijdag 11 maart 2016 19:22 schreef Noppie2000 het volgende:
Kopen Kopen Kopen Kopen Kopen Kopen :9~
sowieso lol. Gratis c'thun legendary, die er trouwens ook echt bad-ass uit ziet en een super toffe animation heeft + goeie stats als je 'em goed synergized!

+ die pre-order cardback is ook wel zwaar tof. Ik heb ook wat gehoord over 3 nieuwe heroes. Ben benieuwd of die komen (priest, rogue, paladin)
pi_160600534
Wel een hearthstone first trouwens. N'zoth als legendary confirmed, die zit nog niet in WoW (alleen met naam) en heeft dus ook nog geen enkele art.
  Redactie Games vrijdag 11 maart 2016 @ 21:20:36 #283
181272 crew  Noppie2000
pi_160600814
quote:
0s.gif Op vrijdag 11 maart 2016 21:11 schreef Timwonnacott het volgende:
Wel een hearthstone first trouwens. N'zoth als legendary confirmed, die zit nog niet in WoW (alleen met naam) en heeft dus ook nog geen enkele art.
Zou me niets verbazen als ze art gebruiken waarin je hem niet helemaal ziet of zelfs helemaal niet :P
  vrijdag 11 maart 2016 @ 21:48:37 #284
401350 DjUntzUntz
untz untz untz untz
pi_160601735
op weg naar de 10k gold + 50 pakjes pre-purchase ga ik kopen. hollah hollah, getting dem goldah
  Redactie Games vrijdag 11 maart 2016 @ 22:20:55 #285
181272 crew  Noppie2000
pi_160602649
Quote from Mike Donais & Peter Whalen
Basic and Classic card nerfs will be announced about a week before the new expansion comes out.

Ten to Twelve cards are going to be nerfed.

Big Game Hunter pushes in an unhealthy direction. It can limit design space. It's high on the list of cards to look at.

Maybe in the future cards from wild only sets that people really liked could become basic cards. Probably not a card like Sludge Belcher though.
pi_160604116
quote:
0s.gif Op vrijdag 11 maart 2016 22:20 schreef Noppie2000 het volgende:

Ten to Twelve cards are going to be nerfed.


Zo veel ja? Dat kan toch haast niet.
  Redactie Games zaterdag 12 maart 2016 @ 00:02:48 #287
181272 crew  Noppie2000
pi_160605062
quote:
11s.gif Op vrijdag 11 maart 2016 23:29 schreef DannyDeko het volgende:

[..]

Zo veel ja? Dat kan toch haast niet.
Waarom niet? :)
Knife Juggler
Ice Block
Molten Giant
Savage Roar / Force of Nature
Leper Gnome
Ancient of Lore
Big Game Hunter
Alex
Northshire Cleric
Divine Faveur

Laat staan wat een team ontwikkelaars verzint!

Genoeg kaarten die problemen opleveren bij het designen van nieuwe kaarten. Een kaart hoeft niet OP te zijn om in aanmerking te komen voor een nerf / wijziging, maar de ontwikkelingsruimte beperken.

Warsong Commander was niet OP, maar beperkte ontwikkelingsruimte, dus veranderd. Zo zal dat ook dit keer gaan gok ik :)
pi_160605950
Pff de huidige meta is zo irritant in arena, als je geen 1 of 2 mana opener hebt kun je bijna wel opgeven. Heb ik 10 2-3 mana creatures draw ik natuurlijk mijn 5+ constant op het begin :') zelfs na volle mulligan.

Soms is de RNG echt te erg.
  Redactie Games zaterdag 12 maart 2016 @ 13:33:24 #289
181272 crew  Noppie2000
pi_160611412
Hearthstone
Hearthstone @PlayHearthstone

@Oagoz @bdbrode C'Thun bumped into hand retains ritual buffs, but would lose spell buffs such as Blessing of Kings.

Shadowstep value
pi_160614542
Zat me te bedenken. Eind april, begin mei ben ik op vakantie. Heb ik in elk geval niet te maken met alle drukte rondom de nieuwe uitbreiding. Geen lag en disconnects op die eerste dag :)
Zeeuwse mossels kunnen altijd!
  Redactie Games zaterdag 12 maart 2016 @ 21:19:27 #291
181272 crew  Noppie2000
pi_160621629
  zaterdag 12 maart 2016 @ 21:23:39 #292
287925 2Happy4U
Ecchi Shiyou
pi_160621788
quote:
Echt? :P
Zijn er al nieuwe kaarten bekend gemaakt?
Women with dicks and weak men with vaginas.
Alles hat ein Ende nur die Wurst hat zwei.
  Redactie Games zaterdag 12 maart 2016 @ 21:24:48 #293
181272 crew  Noppie2000
pi_160621827
quote:
1s.gif Op zaterdag 12 maart 2016 21:23 schreef 2Happy4U het volgende:

[..]

Echt? :P
Zijn er al nieuwe kaarten bekend gemaakt?
Er is een toernooi bezig om de eerste Amerikaanse WK kandidaat te bepalen, daar laten ze nieuwe kaarten zien waar dit de eerste van is :P
  zaterdag 12 maart 2016 @ 21:26:48 #294
287925 2Happy4U
Ecchi Shiyou
pi_160621887
quote:
0s.gif Op zaterdag 12 maart 2016 21:24 schreef Noppie2000 het volgende:

[..]

Er is een toernooi bezig om de eerste Amerikaanse WK kandidaat te bepalen, daar laten ze nieuwe kaarten zien waar dit de eerste van is :P
Ja gisteren gekeken, dacht dat ze toen nog bekend zouden maken
:+ maar ben nu niet thuis dus kan niet kijken. :P
Women with dicks and weak men with vaginas.
Alles hat ein Ende nur die Wurst hat zwei.
pi_160623495
Kaarten goedkoper en duurder per beurt had van mij niet gehoeven in deze brawl. Wat is er mis met alleen het random aspect in de kaarten zelf :')
pi_160624061
quote:
0s.gif Op zaterdag 12 maart 2016 22:15 schreef GlenSpey het volgende:
Kaarten goedkoper en duurder per beurt had van mij niet gehoeven in deze brawl. Wat is er mis met alleen het random aspect in de kaarten zelf :')
Nou, ik had bijvoorbeeld vandaag een deck met daarin 3x tirion (nog steeds verloren dat potje!), als je die achter elkaar trekt en ze zijn allemaal 8 mana dan ben je al mooi de lul.
  Redactie Games zondag 13 maart 2016 @ 09:14:11 #297
181272 crew  Noppie2000
pi_160629762
Elvinbane Hogger: 7 6/6 Whenever this minion takes damage, summon a 2/2 gnoll with Taunt.

Mobiel, dus geen plaatje :P Via een Chinese stream dacht ik, zie reddit.\

Edit: deze knapperd dus.



[ Bericht 20% gewijzigd door Noppie2000 op 13-03-2016 09:23:26 ]
  zondag 13 maart 2016 @ 11:05:38 #298
303802 nogeenoudebekende
The future is shit...
pi_160631235
quote:
0s.gif Op zaterdag 12 maart 2016 22:15 schreef GlenSpey het volgende:
Kaarten goedkoper en duurder per beurt had van mij niet gehoeven in deze brawl. Wat is er mis met alleen het random aspect in de kaarten zelf :')
Ik vind deze brawl geweldig. :D.
And so is the past
pi_160643929


Mooie kaart. :)
  zondag 13 maart 2016 @ 19:42:03 #300
197057 Blistering
Gooner Pride
pi_160644098
Te sloom, denk ik
Science adjusts its views based on what's observed, faith is the denial of observation so that belief can be preserved.
  zondag 13 maart 2016 @ 19:42:06 #301
197057 Blistering
Gooner Pride
pi_160644099
Dicht
Science adjusts its views based on what's observed, faith is the denial of observation so that belief can be preserved.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')