Dat kan ook. Heel easy via SMS of door te bellen. Sommige systemen ondersteunen ook een app die SMS'je stuurt, maar dat vind ik dan persoonlijk niks. (Duurdere merken als Etiger hebben ook een app, deze werkt dan wel weer heel anders dan die SMS app). Anyhoe. Instellen is een paar minuten werk. Je belt het nummer van je alarm, typt het programmeer wachtwoord in en vervolgens kijk je in het boekje voor alle instellingen. Bijvoorbeeld tijd instellen is dan iets zoals [44] [XX:XX] [AA:AA] #quote:Op maandag 8 februari 2016 13:11 schreef RobertNL het volgende:
Bedankt, kan je ook alarm tijden programeren? Bijvoorbeeld alleen tussen 0.00 en 6.00?
Exact wat ik zoek dus. Nu nog zo'n goedkoop mogelijke versie vindenquote:Op maandag 8 februari 2016 14:15 schreef davedavy het volgende:
[..]
Dat kan ook. Heel easy via SMS of door te bellen. Sommige systemen ondersteunen ook een app die SMS'je stuurt, maar dat vind ik dan persoonlijk niks. (Duurdere merken als Etiger hebben ook een app, deze werkt dan wel weer heel anders dan die SMS app). Anyhoe. Instellen is een paar minuten werk. Je belt het nummer van je alarm, typt het programmeer wachtwoord in en vervolgens kijk je in het boekje voor alle instellingen. Bijvoorbeeld tijd instellen is dan iets zoals [44] [XX:XX] [AA:AA] #
Waar 44 dan de instelling 'arm time' is, XX:XX de starttijd, en AA:AA de stoptijd. Je kunt dit ook SMS'en, maar dan stuurt die steeds een SMS'je terug, en dan ben je in no time door je SMS bundel heen. Je kunt ook het alarm aan en uitzetten door te SMS'en of te bellen. Voor het aan en uitzetten gebruik je je eigen password.
Die dingen werken allemaal vrij goed voor een merkloos ding. Maar vooral niet vergeten een daadwerkelijk alarm/sirene erbij te kopen (als die er nog niet bij zit). Anders schrik je de boef niet af en werkt het als een soort van stil alarm die jou via een SMS of belletje informeert dat er beweging is gedetecteerd
Tja, en dan zijn ze vast nog niet een Xiaomi ookquote:Op maandag 8 februari 2016 14:11 schreef eddepetfokt het volgende:
Hahahahaha
http://www.dealdumpert.nl/usb-notebook-en-powerbank-lampjes.html
Enkele cashback sites zelfs nog minder (0 euro)quote:Op maandag 8 februari 2016 14:53 schreef davedavy het volgende:
SIM + 27,50 tegoed voor 5 euro is niet mis nee
Tegenwoordig zou ik ook deze wel durven aanraden:quote:Op maandag 8 februari 2016 15:00 schreef Dromer het volgende:
Vraagje voor de experts.. is als eenvoudige betrouwbare usb-voeding Nilkin nog the way to go of zijn er andere adaptertjes in de running? (die niet snel in de fik vliegen dus.. die ik bij een chinaphone meegeleverd krijg, gebruik ik liever niet)
en https://www.cashbackxl.nl/ of http://shopkorting.nl/ nietquote:Op dinsdag 5 januari 2016 08:35 schreef Banggood het volgende:
Hij is er weer! 12blitzw ! Deze keer voor 10% korting op het grootste deel van onze BlitzWolf-collectie, die je hier kunt bekijken.![]()
Geldig t/m 31 december 2016. (Niet geldig op pre-sales of voor unbeatable, flashdeals of email-only aanbiedingen.)
Het lijkt wel bijna dat die van mij daar ook al last van heeftquote:Op woensdag 3 februari 2016 20:28 schreef Iemand91 het volgende:
Why can’t I connect with my Chinese version YI Home Camera?
quote:
The Chinese version YI Home Cam (which is also known as Xiaomi smart camera) is customized for users in mainland China. The languages, features and services are more suitable for mainland Chinese users. It is only officially sold in mainland China and Chinese version cameras manufactured after 1st November 2015 work in mainland China only, otherwise it will fail to pair or fail to connect. To use YI Home Cam in other locations, we suggest to buying international version YI Home Cam.
Ik wist dat ik een merk vergatquote:Op maandag 8 februari 2016 15:22 schreef shiznuts het volgende:
Heb m'n Orico AliExpress Brands promotion-spul binnen. Ook wel een aardige voor laders e.d. .
Ik zit zelf bij www.spaarwinkelen.nl, uitbetalen is dan pas mogelijk vanaf 25 euro. Maar het werkt in principe goed en is altijd mooi meegenomenquote:Op maandag 8 februari 2016 15:07 schreef RobertNL het volgende:
[..]
en https://www.cashbackxl.nl/ of http://shopkorting.nl/ niet![]()
Hier hetzelfde probleem (na updaten van firmware(!)). Opvallend ook is dat ik twee van die dingen heb (beiden origineel, zien er wel iets anders uit) en beiden hebben ook andere 'laatste' versies.quote:Op maandag 8 februari 2016 15:39 schreef RobertNL het volgende:
[..]
Het lijkt wel bijna dat die van mij daar ook al last van heeft. Krijg hem met de huidige app uit de Playstore niet gekoppeld
Edit: 4 app versies verder:
[ afbeelding ]
Lampje van de camera brand blauw; contact maken nope...
Iemand tips?
Helft van de oude apps werken niet als je moet inloggen, kon ergens nog wel de laatst gebruikte app vinden maar zonder mogelijkheid tot inloggen kwam je ook niet verder.quote:Op maandag 8 februari 2016 17:17 schreef davedavy het volgende:
[..]
Hier hetzelfde probleem (na updaten van firmware(!)). Opvallend ook is dat ik twee van die dingen heb (beiden origineel, zien er wel iets anders uit) en beiden hebben ook andere 'laatste' versies.
Welke SIM aanbieding prepaid met cashback heb jij gezien dan? Ik heb sowieso nog een prepaid nodig voor een leuk prijsje met het liefst tegoed erop. Ik zit bij shopkorting.nlquote:Op maandag 8 februari 2016 14:57 schreef RobertNL het volgende:
[..]
Tja, en dan zijn ze vast nog niet een Xiaomi ook
[..]
Enkele cashback sites zelfs nog minder (0 euro)
Nouja; nog maar even een zoektochtje op Ebay / AE doen en dan toch maar zo'n simpel goedkoop alarmsysteem bestellen
Wat ik de laatste tijd veel terugzie op Amazon is het merk UGreen. Kabelmeuk.quote:
Dacht al. Moet vast een glitch in de Matrix geweest zijn...quote:
Thanks. Ik ga maar weer vergelijken en dan maar iets bestellen. Ik kan in NL niet bijzonder veel van dit soort relatief eenvoudige systemen vinden trouwens. Misschien zoek ik verkeerd.quote:Op maandag 8 februari 2016 11:47 schreef davedavy het volgende:
[..]
Nja ik gebruik hem helemaal al niet meerHet werkt allemaal wel gewoon. Zodra de sensor iets opvangt van beweging heb je 30 sec (of wat je ingesteld hebt) de tijd het te deactiveren voordat 'ie afgaat. In de praktijk is het probleem echter dat de ene huisgenoot z'n afstandsbediening vergeet, de andere heeft weer geen telefoon bij de hand of is te traag met de app openen. Dus.. Nja het werkt wel maar iedereen moet er wel aan denken. Oplossing hiervoor zou zijn een systeem te kopen met code. Deze dingen zijn ook los te verkrijgen. Klikkerdeklik.
Nog een klein minpuntje: hij gaat af en toe af dankzij de hond. Vonden de buren niet fijn gezien het idiote geluid dat dat alarm maaktEr schijnen wel speciale 'huisdieren' sensoren te krijgen.
Als iemand zo'n systeem 'serieus' wilt gebruiken zou ik een merk nemen. Zoals Etiger of Chuango. Alhoewel Chuango vrij duur is en je waarschijnlijk net zo goed dan eentje in NL zou kunnen kopen.
Heb je een klein budget, dan zou ik dit basisstation nemen. Die werkt in principe hetzelfde als die van mij (deze) maar heeft wel de mogelijkheid een code in te typen. Je hebt ze ook met een touchpadje.
Ook handig om te weten: die systemen werken allemaal op een bepaalde freq. Je bent dus niet gebonden aan één bepaald type sensor. Zo vind ik die met een antenne erop helemaal niks
Tenslotte nog een SIM tip: zet SMS meldingen uit, anders stuurt die steeds een bericht als het alarm aanstaat en uitgaat. Dat kost nogal wat SMS'jes. Als provider heb ik Hema genomen. Makkelijk opwaarderen via internet en tegoed is lang geldig icm laag sms tarief.
Ah super. Heeft wel een goede naam, heb ik begrepen. Niet van dat spul met de 230V vlak naast de 5V op het circuitbord dus.quote:Op maandag 8 februari 2016 15:07 schreef RobertNL het volgende:
[..]
Tegenwoordig zou ik ook deze wel durven aanraden:
http://www.banggood.com/Q(...)-Tech-p-1032822.html
Wellicht heeft Tronsmart of Aukey ook nog iets dat aan je eisen voldoet
Mocht je voor de Blitzwolf gaan vergeet dan:
[..]
en https://www.cashbackxl.nl/ of http://shopkorting.nl/ niet![]()
Thanks, had het net ook ergens gevonden idd. Maar balen, de witte is uitverkocht met EU direct. Beetje jammer.quote:Op maandag 8 februari 2016 23:34 schreef RobertNL het volgende:
Ik meende de 't vanaf versie z23 het focus probleem verholpen was en dat hij daardoor bij banggood duurder was als je zeker een nieuwe versie wilde hebben. Ga er zelf vanuit dat nu iedere versie wel de nieuwe is.
Uiteindelijk gegaan voor de BlitzWolf® QC2.0+2.4A 30W Dual USB Fast Charger EUquote:Op maandag 8 februari 2016 15:07 schreef RobertNL het volgende:
Op dinsdag 5 januari 2016 08:35 schreef Banggood het volgende:
Hij is er weer! 12blitzw ! Deze keer voor 10% korting op het grootste deel van onze BlitzWolf-collectie, die je hier kunt bekijken.
Geldig t/m 31 december 2016. (Niet geldig op pre-sales of voor unbeatable, flashdeals of email-only aanbiedingen.)
en https://www.cashbackxl.nl/ of http://shopkorting.nl/ niet
heb ik ook maar besteld. Lader bij de bank is nog net weer iets makkelijker dan een powerbankquote:Op dinsdag 9 februari 2016 08:24 schreef Dromer het volgende:
[..]
Uiteindelijk gegaan voor de BlitzWolf® QC2.0+2.4A 30W Dual USB Fast Charger EU
[ link | afbeelding ]
Met de coupon en cashback uiteraard.
Thanks.
Yi Home:quote:Op maandag 8 februari 2016 15:39 schreef RobertNL het volgende:
[..]
Het lijkt wel bijna dat die van mij daar ook al last van heeft. Krijg hem met de huidige app uit de Playstore niet gekoppeld
Edit: 4 app versies verder:
[ afbeelding ]
Lampje van de camera brand blauw; contact maken nope...
Iemand tips?
[..]
Ik wist dat ik een merk vergat![]()
Bedankt; daar zal het probleem wel ergens zitten inderdaadquote:Op dinsdag 9 februari 2016 09:44 schreef dimmak het volgende:
Yi Home:
http://en.miui.com/thread-215059-1-1.html
quote:Op maandag 8 februari 2016 14:23 schreef RobertNL het volgende:
[..]
Exact wat ik zoek dus. Nu nog zo'n goedkoop mogelijke versie vinden![]()
![]()
Ben benieuwd of deze http://www.aliexpress.com(...)ping/1959669839.htmlquote:Op dinsdag 9 februari 2016 11:38 schreef dodge_911 het volgende:
5 heeft m'n vader ophangen en werkend.
Ja, deze is uitgebreid besproken. Via zoekfunctie/google moet je heel veel info kunnen vinden. Als het een originele is dan is het niet verkeerd voor die prijs.quote:Op dinsdag 9 februari 2016 13:01 schreef Den_Haag het volgende:
Vorige week de SJCAM SJ4000 wifi binnen gekregen. Was nu met een flashdeal voor <50 dollar met alles erbij.
Eens kijken of het een beetje leuk werkt. Iemand ervaring met deze camera?
Het is een originele. Dat had ik gecontroleerdquote:Op dinsdag 9 februari 2016 13:19 schreef Skiet het volgende:
[..]
Ja, deze is uitgebreid besproken. Via zoekfunctie/google moet je heel veel info kunnen vinden. Als het een originele is dan is het niet verkeerd voor die prijs.
Ik zou de tweede nemen. Die is perfect.quote:Op dinsdag 9 februari 2016 10:15 schreef RobertNL het volgende:
Nu nog even de voor/nadelen van ieder afwegen; op het eerste gezicht gaat het tussen 2; 4; 5
Dat zou ik je dus niet kunnen zeggen, de sirene doet 't in ieder geval goed.quote:Op dinsdag 9 februari 2016 12:42 schreef Skiet het volgende:
[..]
Ben benieuwd of deze http://www.aliexpress.com(...)ping/1959669839.html
op nummer 5 aangesloten kan worden, dat maakt het een goede optie denk ik. Even vraag aan de verkoper gesteld hierover.
Waar haal je die geleidende tape? Zit met 't zelfde probleemquote:Op vrijdag 5 februari 2016 20:33 schreef RobertNL het volgende:
[..]
Heb het creatief opgelost met geleidende tape aan de zijkant,weekt perfect![]()
Meende overigens dat de auto waarvoor ik hem zou gebruiken een nieuwe aansluiting had maar toch past dat ding er matig in (niet breed genoeg).
Gebaseerd op je eigen ervaringen?quote:Op dinsdag 9 februari 2016 13:20 schreef Dromer het volgende:
[..]
Ik zou de tweede nemen. Die is perfect.
Perfecte beredeneringquote:Op dinsdag 9 februari 2016 13:20 schreef Dromer het volgende:
[..]
Ik zou de tweede nemen. Die is perfect.
Geen idee, had hier nog wat liggen.quote:Op dinsdag 9 februari 2016 17:03 schreef Eric_Cantona het volgende:
[..]
Waar haal je die geleidende tape? Zit met 't zelfde probleem
Alright, verder geen ervaring mee?quote:Op dinsdag 9 februari 2016 11:38 schreef dodge_911 het volgende:
5 heeft m'n vader ophangen en werkend.
Nou ja.. het staat er toch bij?quote:
Grapje hoorquote:Op woensdag 10 februari 2016 10:21 schreef Dromer het volgende:
[..]
Nou ja.. het staat er toch bij?
(can't take a joke)
Heb zelf nu klein maandje de etiger ( goedkoopst bij hormbach 139,- voor het basis station) via bol.com wat extra sensors gehaald ( dankje wel vvv bonnen als relatie geschenk! ) en wat extra tag's van aliexpress ( zijn hier weer goedkoopst )quote:Op maandag 8 februari 2016 11:47 schreef davedavy het volgende:
[..]
Nja ik gebruik hem helemaal al niet meerHet werkt allemaal wel gewoon. Zodra de sensor iets opvangt van beweging heb je 30 sec (of wat je ingesteld hebt) de tijd het te deactiveren voordat 'ie afgaat. In de praktijk is het probleem echter dat de ene huisgenoot z'n afstandsbediening vergeet, de andere heeft weer geen telefoon bij de hand of is te traag met de app openen. Dus.. Nja het werkt wel maar iedereen moet er wel aan denken. Oplossing hiervoor zou zijn een systeem te kopen met code. Deze dingen zijn ook los te verkrijgen. Klikkerdeklik.
Nog een klein minpuntje: hij gaat af en toe af dankzij de hond. Vonden de buren niet fijn gezien het idiote geluid dat dat alarm maaktEr schijnen wel speciale 'huisdieren' sensoren te krijgen.
Als iemand zo'n systeem 'serieus' wilt gebruiken zou ik een merk nemen. Zoals Etiger of Chuango. Alhoewel Chuango vrij duur is en je waarschijnlijk net zo goed dan eentje in NL zou kunnen kopen.
Heb je een klein budget, dan zou ik dit basisstation nemen. Die werkt in principe hetzelfde als die van mij (deze) maar heeft wel de mogelijkheid een code in te typen. Je hebt ze ook met een touchpadje.
Ook handig om te weten: die systemen werken allemaal op een bepaalde freq. Je bent dus niet gebonden aan één bepaald type sensor. Zo vind ik die met een antenne erop helemaal niks
Tenslotte nog een SIM tip: zet SMS meldingen uit, anders stuurt die steeds een bericht als het alarm aanstaat en uitgaat. Dat kost nogal wat SMS'jes. Als provider heb ik Hema genomen. Makkelijk opwaarderen via internet en tegoed is lang geldig icm laag sms tarief.
Ja, dat is zeker zo.quote:Op woensdag 10 februari 2016 13:37 schreef RobertNL het volgende:
Ben ik ook wel benieuwd na, al is die dan alweer flink duurder dan die 50$ apparaatjes van aliexpress
* Hornbach wateringen had ze liggen voor 139,- (. Bij de lampen achterin )quote:Op woensdag 10 februari 2016 14:03 schreef Skiet het volgende:
[..]
Ja, dat is zeker zo.
@revpolen is dat deze: http://www.aliexpress.com(...)ith/32456617446.html
Op de site van hornbach geen hit op de etiger.
Gratis LED pig voor jouquote:Op dinsdag 9 februari 2016 09:44 schreef dimmak het volgende:
[..]
Yi Home:
http://en.miui.com/thread-215059-1-1.html
Yi Sports:
http://en.miui.com/thread-214993-1-1.html
Altijd baas boven baas; hier maar even mijn A3 status veilig gesteld:quote:Op maandag 8 februari 2016 19:03 schreef shiznuts het volgende:
Dacht al. Moet vast een glitch in de Matrix geweest zijn...
[ afbeelding ]
Shiz disapproved zelfs. Dat was bijna einde verhaal voor m'n GH2. Opeens scherm op zwart en stank uit de battery compartment. Is nie goe nie natuurlijk, hè. Dus daarom gewoon: Patona - http://www.patona.eu . Natuurlijk wel in Azië gefabriceerd, maar wel de Duitse degelijkheid en volgens Europese standaard. Heb je een paar honderd euro dure camera... ga je er meuk in stoppen.quote:Op woensdag 10 februari 2016 16:44 schreef RobertNL het volgende:
[..]
Altijd baas boven baas; hier maar even mijn A3 status veilig gesteld:
Batterijen, ja niet orgineel en Shiz aproved maar mijn ervaringen met DSTE zijn prima.
Moet je wel wat besteld hebben... en dat is rond Chinees Nieuwjaar bar weinig tot niks.quote:[..]
Meer lijstjes meer joy(Dus delen die lijstjes
)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |