Echte Rotterdammert. Overigens heb je een kleine foutje in je tekst staan. Maanden moet 'jaren' zijn.quote:Op dinsdag 26 januari 2016 14:08 schreef DonRaja het volgende:
Laatste paar maanden alleen maar klotewedstrijden gezien, maar toch verheug ik me weer op donderdag.
Nee hoor, ik heb de bekerwedstrijden ook gezien.quote:Op dinsdag 26 januari 2016 14:09 schreef Dven het volgende:
[..]
Echte Rotterdammert. Overigens heb je een kleine foutje in je tekst staan. Maanden moet 'jaren' zijn.
Zou ik wel voorstander van zijn.quote:Op dinsdag 26 januari 2016 14:10 schreef De_Pel het volgende:
Nu voorlopig maar zo gaan spelen, bouw je net wat meer zekerheden in en moet je eigenlijk elke slag op het middenveld winnen:
Elia-Kuyt
Gustafson
Vilhena-ahmadi
't Apie
Kong-Botteghin-Beekgod-karsdorp
Vermeer
Gewoon ouderwets gaan 532-en.quote:Op dinsdag 26 januari 2016 14:10 schreef De_Pel het volgende:
Nu voorlopig maar zo gaan spelen, bouw je net wat meer zekerheden in en moet je eigenlijk elke slag op het middenveld winnen:
Elia-Kuyt
Vilhena-Gustafson- El Ahmadi
Kong-Botteghin-De Taap-Beekgod-Karsdorp
Vermeer
Tapia isals verdediger bijzonder matig, liever niet dus.quote:
Oja. Gaan jullie die badjassen grijpen denk je?quote:Op dinsdag 26 januari 2016 14:09 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Nee hoor, ik heb de bekerwedstrijden ook gezien.
Nee, want Roda uit.quote:Op dinsdag 26 januari 2016 14:15 schreef Dven het volgende:
[..]
Oja. Gaan jullie die badjassen grijpen denk je?
Volgens is hij sterk in de lucht, dus met corners/vrije trappen zou ik dan zeggen. Bij ons is dat dus jammer, want die trappen komen nooit aan.quote:Op dinsdag 26 januari 2016 14:15 schreef Sloggi het volgende:
De Aap heeft vorig jaar best wat doelpunten gemaakt, in welke rol speelde hij toen?
quote:Op dinsdag 26 januari 2016 14:22 schreef Kerftminister het volgende:
Wat moeten we nou weer met die vage Tapia? Paniekaankoop
Geef dan eens antwoord. Wat moeten we met zo'n middelmatige speler die bij dit Twente fout na fout maakt, op een positie waar we al ik weet niet hoeveel spelers hebben, voor 2.5 fucking miljoen weer. Ik kreeg in de zomer ook dit soort reacties toen ik zo reageerde over Vejinovic, Baco Arie en Kramer, maar dat blijkt allemaal enorme geldverspilling te zijn geweest. Er wordt gewoon blind beleid gevoerd.quote:
Dat heb ik al gedaan in het vorige topic. Als je oprecht wil weten wat anderen er van vinden zou je dat topic even kunnen openen.quote:Op dinsdag 26 januari 2016 14:25 schreef Kerftminister het volgende:
[..]
Geef dan eens antwoord. Wat moeten we met zo'n middelmatige speler die bij dit Twente fout na fout maakt, op een positie waar we al ik weet niet hoeveel spelers hebben, voor 2.5 fucking miljoen weer. Ik kreeg in de zomer ook dit soort reacties toen ik zo reageerde over Vejinovic, Baco Arie en Kramer, maar dat blijkt allemaal enorme geldverspilling te zijn geweest. Er wordt gewoon blind beleid gevoerd.
Heb ik niet gedaan, goed punt.quote:Op dinsdag 26 januari 2016 14:27 schreef Typisch het volgende:
[..]
Dat heb ik al gedaan in het vorige topic. Als je oprecht wil weten wat anderen er van vinden zou je dat topic even kunnen openen.
Sterk in de lucht?! Ik geloof niet dat ie de 1,75m overstijgt..quote:Op dinsdag 26 januari 2016 14:20 schreef H.FR het volgende:
[..]
Volgens is hij sterk in de lucht, dus met corners/vrije trappen zou ik dan zeggen. Bij ons is dat dus jammer, want die trappen komen nooit aan.
Hij is 1,85quote:Op dinsdag 26 januari 2016 14:36 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Sterk in de lucht?! Ik geloof niet dat ie de 1,75m overstijgt..
Volgens mij heeft ie een paar technisch prima goaltjes gemaakt.
Fout na foutquote:Op dinsdag 26 januari 2016 14:25 schreef Kerftminister het volgende:
[..]
Geef dan eens antwoord. Wat moeten we met zo'n middelmatige speler die bij dit Twente fout na fout maakt, op een positie waar we al ik weet niet hoeveel spelers hebben, voor 2.5 fucking miljoen weer. Ik kreeg in de zomer ook dit soort reacties toen ik zo reageerde over Vejinovic, Baco Arie en Kramer, maar dat blijkt allemaal enorme geldverspilling te zijn geweest. Er wordt gewoon blind beleid gevoerd.
Elia in de spits?quote:Op dinsdag 26 januari 2016 14:10 schreef De_Pel het volgende:
Nu voorlopig maar zo gaan spelen, bouw je net wat meer zekerheden in en moet je eigenlijk elke slag op het middenveld winnen:
Elia-Kuyt
Gustafson
Vilhena-ahmadi
't Apie
Kong-Botteghin-Beekgod-karsdorp
Vermeer
Ohquote:
Hij speelde oorspronkelijk op het middenveld, maar volgens mij stond hij vorig jaar al achterin.quote:Op dinsdag 26 januari 2016 14:15 schreef Sloggi het volgende:
De Aap heeft vorig jaar best wat doelpunten gemaakt, in welke rol speelde hij toen?
Ja, hij speelt foutloos. Daarom staat FC Ziyech ook ergens onderaan.quote:Op dinsdag 26 januari 2016 14:45 schreef Slobeend het volgende:
[..]
Fout na fout
Noem afgezien van tegen PSV nog eens een fout op dan.
Even een Twente fan geraadpleegd voor specifieke wedstrijden, hij lachte de aankoop al uit. Afhankelijk van zijn antwoord hoor je later meer.quote:Op dinsdag 26 januari 2016 14:45 schreef Slobeend het volgende:
[..]
Fout na fout
Noem afgezien van tegen PSV nog eens een fout op dan.
Op FC Twente.net zijn de reacties op zijn vertrek overwegend negatief en balen ze van zijn vertrek. Ook vinden ze vrijwel allemaal 2,5 miljoen een schijntje.quote:Op dinsdag 26 januari 2016 15:08 schreef Kerftminister het volgende:
[..]
Even een Twente fan geraadpleegd voor specifieke wedstrijden, hij lachte de aankoop al uit. Afhankelijk van zijn antwoord hoor je later meer.
Dat komt omdat Tapia en Ziyech de enige zijn die Twente van degradatie kunnen behoeden. Maar Tapia is nou ook weer niet zo'n geweldenaar dat ie de gatenkaas van Feyenoord gaat dichten.quote:Op dinsdag 26 januari 2016 15:17 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Op FC Twente.net zijn de reacties op zijn vertrek overwegend negatief en balen ze van zijn vertrek. Ook vinden ze vrijwel allemaal 2,5 miljoen een schijntje.
Ik moet het nog maar zien. Op mij maakt Tapia een heel wisselvallige indruk en is hij niet veel beter dan wat wij nu al hebben lopen.
Zijn komst is echter wel verklaarbaar als deze week Toornstra of Vilhena nog vertrekt.
Verdediging speelt twee wedstrijden kut en het is meteen gatenkaasquote:Op dinsdag 26 januari 2016 15:25 schreef DuTank het volgende:
[..]
Dat komt omdat Tapia en Ziyech de enige zijn die Twente van degradatie kunnen behoeden. Maar Tapia is nou ook weer niet zo'n geweldenaar dat ie de gatenkaas van Feyenoord gaat dichten.
Gevoelsmatig is het een speler die lekker mee hobbelt met het niveau. Is het top, doet hij het ook goed. Is het kut, deelt hij mee in de malaise. Maar goed, we gaan het zien.quote:Op dinsdag 26 januari 2016 15:25 schreef DuTank het volgende:
[..]
Dat komt omdat Tapia en Ziyech de enige zijn die Twente van degradatie kunnen behoeden. Maar Tapia is nou ook weer niet zo'n geweldenaar dat ie de gatenkaas van Feyenoord gaat dichten.
quote:Feyenoord kan na Lex Immers nog een andere middenvelder kwijtraken. Jens Toornstra, die net als de Hagenaar weinig in actie kwam dit seizoen, is een serieuze optie voor TSG 1899 Hoffenheim.
Onlangs werd de werkgever van Huub Stevens al in verband gebracht met de komst van Toornstra. De oud-speler van ADO Den Haag en FC Utrecht moet rekening houden met snelle activiteit. "We zijn nog steeds in gesprek. We hebben wel wat voorbereiding getroffen", zegt technisch directeur Alexander Rosen in Kicker.
Daarmee doelt Rosen niet per se op Toornstra, maar wel is het duidelijk dat hij een van de belangrijkste kandidaten is. De 27-jarige middenvelder is dit seizoen geen vaste waarde bij Feyenoord. Eerder wist Hoffenheim zich al te versterken met Leicester City-aanvaller Andrej Kramaric.
Is geen typische spits nee, maar met zijn voetballende kwaliteiten en snelheid moet hij dan wel een paar doelpuntjes meepakken. Langs de lijn is zijn rendement ondanks redelijk spel toch minimaal, dus slechter kan het er noet op worden. Daarnaast is het banken van Kramer al een zegen op zich. Doordat je met 't Aapie extra zekerheid inbouwt zal gustafson ook vaker in acoringspositie kunnen komen. Je hebt momenteel simpelweg niet beter.quote:
Mooi prima club ook voor hem.quote:
Twente wil harde cashquote:Op dinsdag 26 januari 2016 15:24 schreef Dr.Mikey het volgende:
Snap niet dat ze Toornstra niet geruild hebben
ze zochten toch ook een ervaren middenvelder die twente kan dragen?quote:
twitter:Feyenoord twitterde op dinsdag 26-01-2016 om 16:02:23NIEUWS: Terence Kongolo verlengt contract bij Feyenoord. De verdediger is nu tot medio 2018 aan de club verbonden! https://t.co/SGnUP4bjFQ reageer retweet
Niet verwacht, klasse van van Geel.quote:Terence Kongolo lijkt niet graag te willen bijtekenen bij Feyenoord. De clubleiding van Feyenoord wil het tot medio 2017 lopende contract van de verdediger graag verlengen tot 2020.
Dit meldt het AD vandaag.
Wilde het net postenquote:Op dinsdag 26 januari 2016 16:05 schreef Scrummie het volgende:
Haha, gaat het AD daar even op z'n muil.
[..]
Niet verwacht, klasse van van Geel.
Dan is in ieder geval die mogelijkheid er.quote:Op dinsdag 26 januari 2016 16:06 schreef Sunri5e het volgende:
2018![]()
Als je goed wil cashen moet je alsnog deze zomer verkopen.
Inderdaad. Die heeft gewoon bijgetekend met de intentie om deze of volgende zomer te vertrekken, maar bijkomstig te proberen dat Feijenoord aan hem verdiend.quote:Op dinsdag 26 januari 2016 16:07 schreef Typisch het volgende:
[..]
Dan is in ieder geval die mogelijkheid er.
Precies, nog steeds beter dan niet verlengen.quote:Op dinsdag 26 januari 2016 16:09 schreef Grifte het volgende:
[..]
Inderdaad. Die heeft gewoon bijgetekend met de intentie om deze of volgende zomer te vertrekken, maar bijkomstig te proberen dat Feijenoord aan hem verdiend.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |