Ik blijf ook een dag of wat thuis tot het over is, alleen morgen even snel wat boodschappen, daar kom ik niet onderuit.quote:Op maandag 25 januari 2016 12:37 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Dat is kut en je doet er zo weinig tegen, uitzieken.
Ik heb in december een vleugje meegepikt, dus ik ben er voor de komende 5 jaar vanaf
Doe gewoon is in nieuwe topic posten jij MODquote:
In Zuid Amerika heerst een virus en dan mag je niet zwanger worden..quote:Op maandag 25 januari 2016 12:38 schreef Mickeys het volgende:
FiPo
Er schijnt toch een epidemie te zijn.. uitzieken is het beste
Zonder baarmoeder zal ik niet snel zwanger raken... dus waarschuwing geld niet voor mijquote:Op maandag 25 januari 2016 12:39 schreef chufi het volgende:
[..]
In Zuid Amerika heerst een virus en dan mag je niet zwanger worden..
nou zeg, ik schrok er zelf vanquote:Op maandag 25 januari 2016 12:39 schreef Mickeys het volgende:
[..]
Doe gewoon is in nieuwe topic posten jij MOD
quote:
het was een mooie ervaringquote:Op maandag 25 januari 2016 12:40 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ja ik dacht al.... die is blauw en gaat gelijk lopen patsen
Was ook niet persoonlijkquote:Op maandag 25 januari 2016 12:40 schreef Mickeys het volgende:
[..]
Zonder baarmoeder zal ik niet snel zwanger raken... dus waarschuwing geld niet voor mij
Hahaha..quote:
Voelde het goed, ja?quote:Op maandag 25 januari 2016 12:40 schreef sacha het volgende:
ik heb door een slotje heen gepost!![]()
stoer man
Een mens lijdt vaak het meest door het lijden dat hij vreestquote:
Ja idd... bang zijn omdat je denkt dat je iets eng vindt...quote:Op maandag 25 januari 2016 12:50 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Een mens lijdt vaak het meest door het lijden dat hij vreest
Een beetje overdreven, dat wel, maar wel van die strekking.
Snel weghalen was geen optie?quote:Op maandag 25 januari 2016 12:50 schreef sacha het volgende:
[..]
ik schrok serieus, en dacht 'wat heb ik nou weer gedaan'
En zo is het natuurlijk ookquote:Op maandag 25 januari 2016 12:51 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ja idd... bang zijn omdat je denkt dat je iets eng vindt...
Tegen de kleuter is het "Proberen is leren, leren is proberen" en dat werkt eigenlijk heel goed
Ja, leg die handjes maar op de kachel en ja, stop je vingertje maar tussen de deur en de deurpost...quote:Op maandag 25 januari 2016 12:51 schreef Leandra het volgende:
[..]
Tegen de kleuter is het "Proberen is leren, leren is proberen" en dat werkt eigenlijk heel goed
Dat blijkt niet uit je laatste....ik vind hem leuk, vooral dat plaatje.quote:Op maandag 25 januari 2016 12:48 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Ik ben vaak inspiratieloos qua TT en OP
jawel maar het liep allemaal door dus ik dacht ik ga even lekker lopen pochen met mijn blauwe kleurquote:
Heerlijk, dansen op de commode, er vanaf donderen met je hoofd op een of andere punt belanden en heerlijk bloedend als een rund richting dokter.quote:Op maandag 25 januari 2016 12:53 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Ja, leg die handjes maar op de kachel en ja, stop je vingertje maar tussen de deur en de deurpost...
Dankquote:Op maandag 25 januari 2016 12:53 schreef Mo_Muffin het volgende:
[..]
Dat blijkt niet uit je laatste....ik vind hem leuk, vooral dat plaatje.
Dat je gelijk hebtquote:Op maandag 25 januari 2016 12:55 schreef sacha het volgende:
[..]
jawel maar het liep allemaal door dus ik dacht ik ga even lekker lopen pochen met mijn blauwe kleur
Houd op, mijn zoon was ook vaak zo'n pechvogel, is regelmatig geplakt en gehecht, bijna gęnant.quote:Op maandag 25 januari 2016 12:56 schreef Mo_Muffin het volgende:
[..]
Heerlijk, dansen op de commode, er vanaf donderen met je hoofd op een of andere punt belanden en heerlijk bloedend als een rund richting dokter.
Ze wist daarna wel dat het niet erg slim was
Bij mijn ouders thuis was ik degene, en bij mijn eigen gezin was/is het de jongste van de tweeling.quote:Op maandag 25 januari 2016 12:59 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Houd op, mijn zoon was ook vaak zo'n pechvogel, is regelmatig geplakt en gehecht, bijna gęnant.
Ha.. vroeger, toen ik klein was (ja nog kleiner dan ik nu ben) "speelde" ik altijd mee met de jongens uit de wijk. Dus lekker stoer doen en zo. Kwam soms bont en blauw weer thuis. Maar ik had wel de grootste lol.quote:Op maandag 25 januari 2016 12:59 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Houd op, mijn zoon was ook vaak zo'n pechvogel, is regelmatig geplakt en gehecht, bijna gęnant.
quote:Op maandag 25 januari 2016 12:53 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Ja, leg die handjes maar op de kachel en ja, stop je vingertje maar tussen de deur en de deurpost...
Ha, ja.. maar dan wel plat op je rug landen waarbij de lucht volledig uit je longen geslagen word... dat waren nog eens tijdenquote:Op maandag 25 januari 2016 13:13 schreef MadMaster het volgende:
[ afbeelding ]
Iemand ook half dood-ervaringen met dit apparaat?
Hoe vaak ik hier niet afgedonderd ben, niet bij te houden.
Het meest serieuze was een schedelbreuk toen ik door het gat bovenIn op mijn kop viel en men van rubberen tegels nog niet gehoord had...
Rubbertegels, jeetje, dat is wat voor mietjes, die hadden we in onze tijd niet, je donderde gewoon ergens af, en klom er direct weer op.quote:Op maandag 25 januari 2016 13:13 schreef MadMaster het volgende:
[ afbeelding ]
Iemand ook half dood-ervaringen met dit apparaat?
Hoe vaak ik hier niet afgedonderd ben, niet bij te houden.
Het meest serieuze was een schedelbreuk toen ik door het gat bovenIn op mijn kop viel en men van rubberen tegels nog niet gehoord had...
Begin jaren 70 waren die rubbertegels wel verplicht, omdat het stagediven onder kinderen kennelijk iets te populair werd.quote:Op maandag 25 januari 2016 13:17 schreef Mo_Muffin het volgende:
[..]
Rubbertegels, jeetje, dat is wat voor mietjes, die hadden we in onze tijd niet, je donderde gewoon ergens af, en klom er direct weer op.
Of met je kin op de stangen klappen en weer een bloedende onderkaak...quote:Op maandag 25 januari 2016 13:17 schreef Mickeys het volgende:
[..]
Ha, ja.. maar dan wel plat op je rug landen waarbij de lucht volledig uit je longen geslagen word... dat waren nog eens tijden
Of geen bloedende onderkaak maar gewoon je tanden door je lip heen boren... werkt ook goedquote:Op maandag 25 januari 2016 13:21 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Of met je kin op de stangen klappen en weer een bloedende onderkaak...
De dokter heeft je lid gemaakt...quote:Op maandag 25 januari 2016 13:22 schreef Mo_Muffin het volgende:
Mooiste dat ik ooit meemaakte was dat ik met mijn crossfietsje in de bramenstruiken belandde en daarbij 'mijn deel' beschadigde, bij de dokter aangekomen werd het ding voorzien van 6 hechtingen.
Mijn vader had dat ook eens in het zwembad toen gaf hij duik-les aan mijn oudste zus.quote:Op maandag 25 januari 2016 13:13 schreef MadMaster het volgende:
[ afbeelding ]
Iemand ook half dood-ervaringen met dit apparaat?
Hoe vaak ik hier niet afgedonderd ben, niet bij te houden.
Het meest serieuze was een schedelbreuk toen ik door het gat bovenIn op mijn kop viel en men van rubberen tegels nog niet gehoord had...
Je zal net als ik wel gewoon heel vaak mazzel gehad hebben, als ik aan alles terug denk had ik voor mijn 16e wel 20 keer dood kunnen blijven.quote:Op maandag 25 januari 2016 13:20 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Begin jaren 70 waren die rubbertegels wel verplicht, omdat het stagediven onder kinderen kennelijk iets te populair werd.
Ik heb een week in het ziekenhuis gelegen na mijn stuiterpartij...
Crossfietsje en hechtingen... niet door de bandjes heen toch?quote:Op maandag 25 januari 2016 13:22 schreef Mo_Muffin het volgende:
Mooiste dat ik ooit meemaakte was dat ik met mijn crossfietsje in de bramenstruiken belandde en daarbij 'mijn deel' beschadigde, bij de dokter aangekomen werd het ding voorzien van 6 hechtingen.
Het was best zwaar in de oorlog...quote:Op maandag 25 januari 2016 13:22 schreef sacha het volgende:
en op het schoolplein stond een stenen riool verbindingsstuk om mee te spelen
Die verdovingsspuit vergeet ik nooit meer.quote:Op maandag 25 januari 2016 13:24 schreef MadMaster het volgende:
[..]
De dokter heeft je lid gemaakt...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |