Ik kende het niet, klinkt als een zoete lekkernij uit Italiëquote:Op maandag 25 januari 2016 19:26 schreef Nazil het volgende:
En bij kriebelhoest mag noscapect volgens mij ook gewoon.
Hehehehequote:
quote:Op maandag 25 januari 2016 18:31 schreef Svane het volgende:
[..]
L0t! Je gaat zelf bizarsnel! Heuhhhhhhh je mag al bijna baren gek! Ik ben echt benieuwd!
Laten we het hopenquote:Op maandag 25 januari 2016 19:58 schreef LadyBlack het volgende:
Zo'n fijne insteek L0t
En jij kunt dat ook gewoon! En misschien is t dit keer wel geen sterrenkijker van 8 pond!
Niet misselijk hier (hoera). Gisteren had ik 's avonds een extra schep zemelen gegeten. Dat heb ik 's nachts geweten. Ook die fluimucil gaat dan natuurlijk 's nachts aan het werk ja.quote:Op maandag 25 januari 2016 20:38 schreef Molo het volgende:
Het was mij
Niet nemen als je misselijk bent (been there, done that) of als je gaat slapen direct erna (same story
).
Mag ik in de Op? 13 augustusquote:
Kruiden zijn bij normaal keukengebruik prima, maar in hogere concentraties kunnen sommige kruiden schadelijk zijn. Over tijm lees ik dat het mogelijk baarmoederstimulerend werkt.quote:Op maandag 25 januari 2016 19:17 schreef Molo het volgende:
Ligt aan de ingrediënten, vaak zitten er allerlei andere stoffen nog bij de suikersiroop en thijm.
Als het puur suikersiroop en thijm is, no problem.
Zo ging dat inderdaad! We dachten dat dat best ongemakkelijk zou zijn maar dat viel heel erg mee.quote:Op maandag 25 januari 2016 20:52 schreef Chanty het volgende:
Noscapect, werkt hier voor geen meterhopelijk sla ik de kriebelhoestfase dit jaar over. Meestal eens in de twee jaar flink last van, laatste keer was vorig jaar.
Svane succes morgen! Miss_C ik sluit bij jou aan! Ik mag ook woensdag voor de SEO.vGaat zo hard!
Razz geen tips, ademhalingsoefening
Wil hier ook wel eens helpen en anders probeer ik iig te ontspannen zodat ik ook zonder slaap wat rust krijg. Maar hier is het maar af en toe. Lijkt me heel vervelend. En wat Molo zei is ook zo gek nog niet![]()
LB wat fijn dat uk goed ligt, hopelijk blijft dat zo!
L_A: gefeliciteerd en welkomehhmmm heel brutaal maar wat moet ik me voorstellen bij zelfinseminatie? Komt de donor dan bij je thuis zijn ding in een potje doen en dat je het zelf inspuit??
Nee hoor, baby is nog binnenboord! Nog 1 laatste weekje druk en dan is het oke als hij komtquote:Op dinsdag 26 januari 2016 09:20 schreef Suikertante het volgende:
Sicilia je ligt toch niet nu te baren hedie harde buiken! rustig aan hoor!
Lamb mogen we een boxkleedfoto?
Wij hebben een soort van uitgevogeld hoe het waarschíjnlijk boven gaat worden met twee kinderen! En nu zitten we telkens naar een bank, nieuwe eettafel, lamp voor boven, glas ipv hek voor entresol, ventilatiedakpan en dat soort dingen te kijken. Terwijl we de typische januaristapel aan rekeningen eerst nog even moeten betalen
Nesteldrang, slaat dat doorgaans na 17 weken toe?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |