Ik zal minimaal wekelijks een update plaatsen over het gewichtsverlies inderdaad en wil best nog andere dingen plaatsen maar waar zat je dan precies aan te denken want zowel het eten als de hoeveelheid beweging zijn iedere dag vrijwel hetzelfde. Tips zijn welkom.quote:Op zondag 24 januari 2016 22:52 schreef habitue het volgende:
Wat voor resultaten ga je posten? Alleen je gewichtafname is nogal een anticlimax, want ik weet nu al dat die omlaag gaat. Tenminste als je goed je onderhoud hebt berekend en het aantal kcal in een broodje exact weet te vinden. Kan nogal schelen natuurlijk, het ene broodje is veel rijkelijker gevuld dan de ander. De macdonalds is bijvoorbeeld heel consistent in de hoeveelheid die je krijgt. De turk om de hoek ligt het maar net of Achmed of Youssef je broodje klaarmaakt.
Alleen water.quote:Op zondag 24 januari 2016 23:03 schreef Farenji het volgende:
Een beetje broodje doner met saus zal toch al gauw een calorie of 700-800 zijn. Met drie broodjes per dag zul je zonder sporten niet zo heel veel afvallen. Wat drink je erbij?
quote:Op zondag 24 januari 2016 23:01 schreef MrSalazar het volgende:
[..]
Wanneer ga je foto's van je vreten posten?
Jawel, behoorlijk wat zelfs maar is op de foto niet goed zichtbaar vanwege het aluminiumfolie.quote:
Ga je nu elke keer bij dezelfde tent halen?quote:Op zondag 24 januari 2016 23:13 schreef Ashqelon het volgende:
[..]
Jawel, behoorlijk wat zelfs maar is op de foto niet goed zichtbaar vanwege het aluminiumfolie.
Vooralsnog heb ik geen reden om dat niet te doen gezien ik het vlees hier het lekkerste vind en je er ook een fatsoenlijke hoeveelheid groente bijkrijgt en daarnaast dicht bij huis is.quote:Op zondag 24 januari 2016 23:19 schreef MrSalazar het volgende:
[..]
Ga je nu elke keer bij dezelfde tent halen?
En wat is de prijs?quote:Op zondag 24 januari 2016 23:42 schreef Ashqelon het volgende:
[..]
Vooralsnog heb ik geen reden om dat niet te doen gezien ik het vlees hier het lekkerste vind en je er ook een fatsoenlijke hoeveelheid groente bijkrijgt en daarnaast dicht bij huis is.
Ja, lijkt me ook wel een leuk idee.quote:Op zondag 24 januari 2016 23:46 schreef Ashqelon het volgende:
[..]
¤4.50, zie mijn edit hierboven btw.
Je bedoelt Supersize Me? Die is, geloof ik, na drie weken ofzo noodgedwongen gestopt omdat zijn lever eraan ging.quote:Op zondag 24 januari 2016 23:08 schreef Fer het volgende:
Ach dit is toch al gedaan door een Nederlands McDonalds dieet. Die man at netjes dagelijks 1500kcal, terwijl hij normaal 2000kcal nodig had. Was dus ook af gevallen na twee weken, alleen het eentonige ging hem tegen staan.
Was ook om die Amerikaan tegen te strekken, die een maand lang 5000kcal aan fastfood at en niet bewoog en toen ging verkondigen hoe slecht fastfood wel niet was.
Hij at dan ook gemiddeld 5000 kcal per dag...quote:Op maandag 25 januari 2016 09:07 schreef DoubleDip het volgende:
[..]
Je bedoelt Supersize Me? Die is, geloof ik, na drie weken ofzo noodgedwongen gestopt omdat zijn lever eraan ging.
Hoe lang ben je?quote:Op zondag 24 januari 2016 20:05 schreef Ashqelon het volgende:
Net zolang totdat ik m'n pens kwijt ben. Ik weeg nu zo'n 72 kilo en ik wil richting de 57 kilo gaan dus duurt nogwel een tijdje waarschijnlijk.
En ook als je 5000kcal aan groente en fruit binnenkrijgt kom je aan. Maar die hoeveelheden (uitgedrukt in kilo's) voedsel is nou eenmaal wat lastiger weg te krijgen dan 5000kcal aan bigmacs. Dat zijn er maar 5 ofzo?quote:Op maandag 25 januari 2016 09:34 schreef zarGon het volgende:
[..]
Hij at dan ook gemiddeld 5000 kcal per dag...
Ben het met alles eens behalve dat beweging belangrijker is dan voeding.quote:Op maandag 25 januari 2016 10:09 schreef DuTank het volgende:
[..]
En ook als je 5000kcal aan groente en fruit binnenkrijgt kom je aan. Maar die hoeveelheden (uitgedrukt in kilo's) voedsel is nou eenmaal wat lastiger weg te krijgen dan 5000kcal aan bigmacs. Dat zijn er maar 5 ofzo?
Daarom werkt eiwitrijk voedsel het beste om af te vallen. Je hongergevoel wordt voor een langere tijd gestild. En daar zit het probleem bij mensen die willen afvallen: ongezonde snacks/voedsel met relatief gezien veel caloriën die het hongergevoel amper stillen.
En je hebt de groep mensen die denken veel af te gaan vallen door alleen te dieeten. Meer beweging is imo essentieel. Eigenlijk belangrijker dan het dieet.
En dan doen ze alleen cardio, terwijl eenzelfde hoeveelheid aan kracht training vaak nog veel extra energie verbruikt wordt, na het trainen.quote:Op maandag 25 januari 2016 10:09 schreef DuTank het volgende:
En je hebt de groep mensen die denken veel af te gaan vallen door alleen te dieeten. Meer beweging is imo essentieel. Eigenlijk belangrijker dan het dieet.
Voor de gemiddelde persoon, met het gemiddelde eetpatroon, is beweging echt wel het belangrijkste. Nu stel je echt een krankzinnige situatie die eigenlijk nergens op slaat.quote:Op maandag 25 januari 2016 10:32 schreef Rauw. het volgende:
[..]
Ben het met alles eens behalve dat beweging belangrijker is dan voeding.
Als je elke dag jezelf met chips en cola volstouwt dan kun je 10 uur sporten maar val je nog niet af. Beweging is belangrijk, maar voeding is wel de basis imo.
Die man van Supersize me viel juist af toch, door ziekte?
Dat zijn details. Mensen die nooit bewegen kunnen prima eerst beginnen met elke dag een uur te wandelen ofzo.quote:Op maandag 25 januari 2016 10:41 schreef Fer het volgende:
[..]
En dan doen ze alleen cardio, terwijl eenzelfde hoeveelheid aan kracht training vaak nog veel extra energie verbruikt wordt, na het trainen.
De meeste mensen met overgewicht hebben geen gemiddeld eetpatroon.quote:Op maandag 25 januari 2016 10:41 schreef DuTank het volgende:
[..]
Voor de gemiddelde persoon, met het gemiddelde eetpatroon, is beweging echt wel het belangrijkste. Nu stel je echt een krankzinnige situatie die eigenlijk nergens op slaat.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |