 
		 
			 
			
			
			Dat zijn die jongens met bootjes, die met bootjes en geweren zijn mariniersquote:Op maandag 25 januari 2016 19:11 schreef Rezania het volgende:
[..]
Ik geef de schuld gewoon lekker aan de media waardoor ik dacht dat ze marinier was. Helpt trouwens ook niet echt dat ik niet eens echt wist wat de marine inhouht.
 
											 
			 
			
			
			Kijk, daar gaat het al mis.quote:Op maandag 25 januari 2016 19:16 schreef Leandra het volgende:
[..]
Dat zijn die jongens met bootjes, die met bootjes en geweren zijn mariniers
 
											 
			 
			
			
			Voor het gemak worden die jongens ook ver weg van zee in de woestijnen van Mali en Afghanistan ingezet.quote:
 
			 
			
			
			Maar mariniers zijn dus gewoon special ops eigenlijk zoals navy seals?quote:Op maandag 25 januari 2016 19:19 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Voor het gemak worden die jongens ook ver weg van zee in de woestijnen van Mali en Afghanistan ingezet.
 
			 
			
			
			Exact. Samen met de commando's en luchtmobiel de Nederlandse "elitetroepen"quote:Op maandag 25 januari 2016 19:19 schreef Rezania het volgende:
[..]
Maar mariniers zijn dus gewoon special ops eigenlijk zoals navy seals?
 
			 
			
			
			Daar heb je gelijk in. Pechtold zit goed met deze kwestie in zijn maag.quote:Op maandag 25 januari 2016 19:05 schreef OostenrijkseSchilder het volgende:
[..]
Ik kan niet anders zeggen dan dat ik het volledig met je eens ben dat het zeer verwerpelijk is om in deze situatie wachtgeld aan te nemen. Het bedrog richting haar kiezers vind ik echter minstens zo erg. Haar radiostilte maakt het er ook niet beter op.
 
			 
			
			
			Dat allemaal, ja, maar juist dan vind ik het gedoe om wel of geen wachtgeld allemaal nogal triviaal. Kennelijk vinden veel mensen de centenkwestie oneindig veel belangrijker dan de vraag of er politieke idealen zijn verkwanseld en zo ja, om wat voor reden. Tekenend voor de tijdgeest, jeweetog, desalniettemin.quote:Op maandag 25 januari 2016 18:44 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Klopt idd, maar het is dus gek dat zo maar aan haar palen lijkt te trekken in ruil voor een soort veredelde stagiaire positie. En niemand is op de hoogte van haar plannen, ook gek. Ik vind persoonlijk dat je als je TK-lid bent tot de elite behoort van dit land. In Amerika word je "lawmaker" genoemd als je lid bent van het congres. Iets meer inzicht in haar motivatie, mag je dan wel verwachten. Ja, of ze is afgelopen december de grote liefde van haar leven tegengekomen in Washington DC bij dat overleg tussen Navo-leden en de VS. Maar ook dan verwacht je dat iemand binnen de fractie daarvan wel op de hoogte is.
 
			 
			
			
			Misschien omdat de regelingen voor de gewone man en vrouw steeds verder uitgekleed worden maar voor politici nog steeds erg riant zijn? Zorgen voor zichzelf kunnen ze wel daar in Den Haag.quote:Op maandag 25 januari 2016 19:42 schreef Ringo het volgende:
[..]
Dat allemaal, ja, maar juist dan vind ik het gedoe om wel of geen wachtgeld allemaal nogal triviaal. Kennelijk vinden veel mensen de centenkwestie oneindig veel belangrijker dan de vraag of er politieke idealen zijn verkwanseld en zo ja, om wat voor reden. Tekenend voor de tijdgeest, jeweetog, desalniettemin.
 
			 
			
			
			Welke kiezers? Haar 4737 stemmen waren er veel te weinig om op eigen kracht een zetel te verdienen.quote:Op maandag 25 januari 2016 19:05 schreef OostenrijkseSchilder het volgende:
[..]
Het bedrog richting haar kiezers vind ik echter minstens zo erg.
 
			 
			
			
			Het gaat er meer om dat ze straks wachtgeld krijgt terwijl ze campagne voert voor Hillary. Ik vind het niet netjes dat iemand Nederlands belastinggeld gebruikt om campagne te voeren voor een kandidaat die niet gesteund wordt door de gehele Nederlandse bevolking.quote:Op maandag 25 januari 2016 19:42 schreef Ringo het volgende:
[..]
Dat allemaal, ja, maar juist dan vind ik het gedoe om wel of geen wachtgeld allemaal nogal triviaal. Kennelijk vinden veel mensen de centenkwestie oneindig veel belangrijker dan de vraag of er politieke idealen zijn verkwanseld en zo ja, om wat voor reden. Tekenend voor de tijdgeest, jeweetog, desalniettemin.
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			En dan verbaasd zijn dat men op Wilders gaat stemmenquote:Op maandag 25 januari 2016 19:55 schreef Kansenjongere het volgende:
[..]
Welke kiezers? Haar 4737 stemmen waren er veel te weinig om op eigen kracht een zetel te verdienen.
Het is geen Eurlings die in 2003 maar liefst 68.526 stemmen wist te verzamelen met zijn belofte om Limburg te vertegenwoordigen in Den Haag om nog geen jaar later te vertrekken richting Brussel.
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Ik was überhaupt verbaasd dat ook maar 1 persoon op Eurlings stemde hoor.quote:Op maandag 25 januari 2016 20:15 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
En dan verbaasd zijn dat men op Wilders gaat stemmen
 
			 
			
			
			Ze zit dus al in New York, kan dus niet mer persoonlijk haar vtrek komen toelichten. wel raar dat je niet de moeite wil nemen om persoonlijk afscheid te nemen en toe te lichten wat de reden van je vertrek is.quote:'Gebeten' Hachchi betreurt commotie over vertrek | NOS
Het opgestapte D66-Kamerlid Hachchi zegt dat ze de commotie rond haar vertrek betreurt. In een verklaring zegt ze dat ze ernaar streeft af te kunnen zien van wachtgeld, zodra ze een arbeidscontract heeft getekend.
Hachchi stapte woensdag plotseling op om campagne te voeren voor de Democratische presidentskandidaat Hillary Clinton. Daarna werd er weinig meer van haar vernomen. Sindsdien werd er volop gespeculeerd over wat ze voor Clinton gaat doen en over waarom ze plotseling de politiek in Nederland de rug toekeert. Kamervoorzitter Arib wil dat ze haar vertrek komt toelichten.
Het oud-Kamerlid laat weten dat ze ondanks een "fikse hondenbeet" in goede gezondheid in New York is. Over haar vertrek zegt ze: "Het vertrek is ingegeven door een persoonlijke, positieve keuze om een bijdrage te leveren aan de campagne van Clinton en te leren van de internationale politiek."
Bron: nos.nl
 
			 
			
			
			Ach, dat is toch ook zo'n quasi-principieel gelegenheidsargument, iedereen schreeuwt elkaar daarmee na. Alsof het ooit iemand ene flikker kon schelen wat een ex-parlementariër met zijn of haar wachtgeld doet. Het feit dát zo iemand wachtgeld krijgt, is voor de meeste kwaadsprekers al ernstig genoeg.quote:Op maandag 25 januari 2016 20:06 schreef PirE het volgende:
Het gaat er meer om dat ze straks wachtgeld krijgt terwijl ze campagne voert voor Hillary. Ik vind het niet netjes dat iemand Nederlands belastinggeld gebruikt om campagne te voeren voor een kandidaat die niet gesteund wordt door de gehele Nederlandse bevolking.
 
			 
			
			
			Haar motivatie geeft mij voldoende inzicht. Het kamerlidmaatschap was voor haar een interessante ervaring, en nu heeft ze weer een persoonlijke keuze gemaakt voor iets leerzaams. Geen enkel plichtsbesef, geen enkel besef van eer, gewoon een carrierestapje met een fantastische afvloeiingsregeling die je zelf op elk gewenst moment kunt inroepen.quote:Op maandag 25 januari 2016 18:44 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Klopt idd, maar het is dus gek dat zo maar aan haar palen lijkt te trekken in ruil voor een soort veredelde stagiaire positie. En niemand is op de hoogte van haar plannen, ook gek. Ik vind persoonlijk dat je als je TK-lid bent tot de elite behoort van dit land. In Amerika word je "lawmaker" genoemd als je lid bent van het congres. Iets meer inzicht in haar motivatie, mag je dan wel verwachten.
 
			 
			
			
			Vrees het ergste als ik naar het abstractieniveau kijk van sommigen van haar teksten idd.quote:Op maandag 25 januari 2016 20:27 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Haar motivatie geeft mij voldoende inzicht. Het kamerlidmaatschap was voor haar een interessante ervaring, en nu heeft ze weer een persoonlijke keuze gemaakt voor iets leerzaams. Geen enkel plichtsbesef, geen enkel besef van eer, gewoon een carrierestapje met een fantastische afvloeiingsregeling die je zelf op elk gewenst moment kunt inroepen.
Nou is het niet meer dan een sterk voorbeeld van de moraal onder heel veel kamerleden, het zou D66 sieren wanneer ze haar zouden royeren.
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Volgens mij is Hachchi de eerste die opstapt om campagne te voeren voor een kandidaat in een ander land. Ik ben niet tegen wachtgeld, ik vind het jammer dat sommige ex-politici de regeling misbruiken en bij Hachchi neigt het naar misbruik.quote:Op maandag 25 januari 2016 20:26 schreef Ringo het volgende:
[..]
Ach, dat is toch ook zo'n quasi-principieel gelegenheidsargument, iedereen schreeuwt elkaar daarmee na. Alsof het ooit iemand ene flikker kon schelen wat een ex-parlementariër met zijn of haar wachtgeld doet. Het feit dát zo iemand wachtgeld krijgt, is voor de meeste kwaadsprekers al ernstig genoeg.
 
			 
			
			
			twitter:jndkgrf twitterde op maandag 25-01-2016 om 20:25:07Vanavond 23.00 Nederlandse tijd presenteert @HillaryClinton op CNN haar running mate @WassilaHachchi reageer retweet
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Vergeet het! Dat geldt slechts voor een kleine minderheid van hen. Je kan als je dat wil zelf opzoeken hoeveel het er ongeveer zijn, kijk naar wat ze ervoor deden, zoek de salarissen voor die banen op en je hebt een heel erg goede benadering.quote:Op maandag 25 januari 2016 21:54 schreef I.R.Baboon het volgende:
Tsja, ik denk dat een hoop kamerleden op andere plekken met minder werk meer zouden kunnen verdienen.
 
			 
			
			
			Ja, dat gaat de partij echter niet doen want de partijtop weet dat de kiezer het toch niet zal afstraffen als de partij dat niet doet.quote:Op maandag 25 januari 2016 20:27 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Haar motivatie geeft mij voldoende inzicht. Het kamerlidmaatschap was voor haar een interessante ervaring, en nu heeft ze weer een persoonlijke keuze gemaakt voor iets leerzaams. Geen enkel plichtsbesef, geen enkel besef van eer, gewoon een carrierestapje met een fantastische afvloeiingsregeling die je zelf op elk gewenst moment kunt inroepen.
Nou is het niet meer dan een sterk voorbeeld van de moraal onder heel veel kamerleden, het zou D66 sieren wanneer ze haar zouden royeren.
 
			 
			
			
			Dat ben ik met je eens. In de Kamer zit vooral middelmaat. Een enkeling kwam van een echte toppositie, de overgrote meerderheid mag dankbaar zijn dat ze daar terechtgekomen zijn.quote:Op dinsdag 26 januari 2016 01:54 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Vergeet het! Dat geldt slechts voor een kleine minderheid van hen. Je kan als je dat wil zelf opzoeken hoeveel het er ongeveer zijn, kijk naar wat ze ervoor deden, zoek de salarissen voor die banen op en je hebt een heel erg goede benadering.
http://www.parlement.com/id/vh8lnhrrs0qo/inkomen_tweede_kamerlid
Als medisch specialist, een gunstig gespecialiseerde 'top'advocaat, hoge manager, consultant (top) of een investeringsbankier of zo kan je een hoger salaris krijgen maar het zal echt niet voor velen van hen gelden dat ze zo'n baan achter zich lieten.
Er zullen best een paar mensen zitten die voorheen bij de top hoorden, maar over het algemeen stelt het weinig voor.quote:Mark Rutte: Human-resource directeur Unilever werkmaatschappij "IgloMora" te Den Bosch, van februari 2002 tot juli 2002
Emile Roemer: Onderwijzer (gedeeltelijk locatieleider), Jenaplan-school te Boxmeer 1992 - 2002
Alexander Pechtold: Veilingmeester bij Van Stockum's Veilingen te Den Haag
Geert Wilders: Medewerker Sociale Verzekeringsraad 1986 – 1988
Jesse Klaver: Studeerde enige tijd Social Work aan de Avans Hogeschool en volgde een schakelprogramma om toegelaten te worden tot de master politicologie aan de Universiteit van Amsterdam. Met het schakelprogramma is hij voortijdig gestopt.
 
			 
			
			
			Het is geen probleem dat er ook middelmaat in het parlement zit aangezien ook de middelmaat van Nederland vertegenwoordigd moet worden. Wel moeten die mensen bepaalde vaardigheden beschikken: verbale vaardigheid, logica, nieuwsgierigheid, bepaalde communicatieve vaardigheden etc.quote:Op dinsdag 26 januari 2016 02:29 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Dat ben ik met je eens. In de Kamer zit vooral middelmaat. Een enkeling kwam van een echte toppositie, de overgrote meerderheid mag dankbaar zijn dat ze daar terechtgekomen zijn.
 
			 
			
			
			Wilders is een goede oppositieleider, vergeleken met de rest van de Tweede Kamer weet hij het slim te spelen. Los van de vraag of je het met hem eens bent. Terwijl Wilders' hoogste diploma's wat deeltijdcertificaten en het havo-diploma zijn. Vind Wilders vergeleken met Fortuyn trouwens ook maar een plat figuur.quote:Op dinsdag 26 januari 2016 02:31 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Het is geen probleem dat er ook middelmaat in het parlement zit aangezien ook de middelmaat van Nederland vertegenwoordigd moet worden. Wel moeten die mensen bepaalde vaardigheden beschikken: verbale vaardigheid, logica, nieuwsgierigheid, bepaalde communicatieve vaardigheden etc.
Hij werkt nu in het ziekenhuiswezen. Tja, die man heeft natuurlijk van alles verstand, en zit daar vooral niet dankzij zijn connecties/netwerk.quote:In 1981 ging hij aan de Vrije Universiteit Amsterdam economie en politicologie studeren. In datzelfde jaar sloot hij zich aan bij de PvdA. Nadat hij in 1988 cum laude zijn doctoraalexamen in beide studies had gehaald, begon hij een carrière bij Shell.
 
			 
			
			
			Er zijn maar weinig kamerleden en ministers/staatssecretarissen die voorheen meer verdienden dan nu.quote:Op dinsdag 26 januari 2016 02:29 schreef luxerobots het volgende:
Er zullen best een paar mensen zitten die voorheen bij de top hoorden, maar over het algemeen stelt het weinig voor.
Eerste kamerleden is een ander verhaal, daar zitten wel wat meer die hun sporen hebben verdiend in het bedrijfsleven.quote:In 2006 zat ik bij Shell in Londen, daar reorganiseerde ik hun financiële inkoop. Ik verdiende daar heel veel geld.
Als Kamerlid hield ik maar eenvijfde van dat salaris over. "En dan noemt men je dus een graaier.”
 
			 
			
			
			Die laatste zin.quote:Op dinsdag 26 januari 2016 02:51 schreef bluemoon23 het volgende:
[..]
Er zijn maar weinig kamerleden en ministers/staatssecretarissen die voorheen meer verdienden dan nu.
Zo uit mijn hoofd een paar:
Martin van Rijn sowieso, die was CEO bij pensioenfonds PGGM iets van ¤470k/jaar
Melanie Schultz denk ik ook wel, die was directeur zorginkoop bij Achmea.
Halbe Zijlstra heeft naar eigen zeggen ook meer verdiend toen hij als projectmanager gedetacheerd was bij Shell in Londen.
[..]
 
			 
			
			
			De pensioenfondsen en de zorgverzekeringen vissen natuurlijk wel uit de door de overheid gecreëerde vijver.quote:Op dinsdag 26 januari 2016 03:02 schreef bluemoon23 het volgende:
Tja, PGGM en Achmea zijn wel bedrijven en geen overheidsinstellingen.
 
			 
			
			
			Omdat die zijn moment rustig afwacht...quote:Op maandag 25 januari 2016 23:10 schreef Zipportal het volgende:
Waarom hebben we GeertGod nog niet gehoord?
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Het lijkt me sterk dat ze binnen een paar dagen een werkvisum heeft weten te regelen. Indertijd kostte het mijn werkgever toch een maand of 3 voordat ze een H1B-visum geregeld hadden.quote:Op maandag 25 januari 2016 20:47 schreef Resistor het volgende:
Bied haar een glaasje water aan. Als ze dat niet wil heeft ze hondsdolheid.
Maar je mag toch helemaal niets doen in de VS als je een toeristenvisum hebt? Of schat ik haar te dom in, en heeft ze alles goed geregeld?
 
			 
			
			
			Het zou me niets verbazen als dat traject een stuk sneller gaat wanneer Clinton zich er zelf mee bemoeit.quote:Op dinsdag 26 januari 2016 07:32 schreef Lyrebird het volgende:
[..]
Het lijkt me sterk dat ze binnen een paar dagen een werkvisum heeft weten te regelen. Indertijd kostte het mijn werkgever toch een maand of 3 voordat ze een H1B-visum geregeld hadden.
Van de andere kant, als je voor Hillary - I built my own illegal server - Clinton werkt, dan zou zo'n visum wel eens sneller verleend kunnen worden.
 
			 
			
			
			Ik neem inderdaad ook aan dat ze hier al even mee bezig was.quote:Op dinsdag 26 januari 2016 07:35 schreef Leandra het volgende:
[..]
Het zou me niets verbazen als dat traject een stuk sneller gaat wanneer Clinton zich er zelf mee bemoeit.
Aan de andere kant denk ik ook niet dat dit in een weekje bedacht en geregeld is.
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Als je de verklaring leest die gisteren opdook, dan kun je alleen maar concluderen dat ze wel gebruik gaat maken van het wachtgeld zolang ze geen arbeidscontract heeft in de VS. Kortom, de kans is groot dat ze voor de volle mep gaat.quote:Op maandag 25 januari 2016 19:08 schreef Ellen_1984 het volgende:
[..]
Daar wil ik wel om wedden, maar het blijft voor ons beiden een aanname. En om nu al een hoop trammelant te maken omdat iemand mogelijk maximaal gebruik gaat maken van een wachtgeldregeling vind ik een beetje prematuur.
 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			Fijn vooral ook dat de mensen met die 'oersaaie kantoorbaan' dit verplicht moeten bekostigen.quote:Op dinsdag 26 januari 2016 11:42 schreef Homey het volgende:
Ik denk dat Wassila dit boekje goed heeft bestudeerd: http://michielhulshof.nl/boeken/hoe-word-ik-politicus/
(aanrader trouwens)
Wees eerlijk, Wassila heeft iets bereikt waar veel mensen jaloers op zijn. Met een dikke zak geld afreizen naar NYC om daar lekker een paar jaar te chillen. Mooi avontuur toch? De meeste mensen die op internet over Wassila klagen zitten vast in een oersaaie kantoorbaan zonder perspectief. Wassila doet gewoon lekker een middelvinger naar al die jaloerse haters, schijt aan jou!
 
			 
			
			
			Ben jij Michiel Hulshof?quote:Op dinsdag 26 januari 2016 11:42 schreef Homey het volgende:
Ik denk dat Wassila dit boekje goed heeft bestudeerd: http://michielhulshof.nl/boeken/hoe-word-ik-politicus/
(aanrader trouwens)
Wees eerlijk, Wassila heeft iets bereikt waar veel mensen jaloers op zijn. Met een dikke zak geld afreizen naar NYC om daar lekker een paar jaar te chillen. Mooi avontuur toch? De meeste mensen die op internet over Wassila klagen zitten vast in een oersaaie kantoorbaan zonder perspectief. Wassila doet gewoon lekker een middelvinger naar al die jaloerse haters, schijt aan jou!
 
			 
			
			
			Dat die mensen in een oersaaie kantoorbaan zitten is hun eigen schuld. Wassila heeft andere keuzes gemaakt, binnen de kaders van de wet.quote:Op dinsdag 26 januari 2016 11:54 schreef Perrin het volgende:
[..]
Fijn vooral ook dat de mensen met die 'oersaaie kantoorbaan' dit verplicht moeten bekostigen.
 
			 
			
			
			Legaal jatten van mensen met een eerlijke baan, wees er maar heel trots op.quote:Op dinsdag 26 januari 2016 13:31 schreef Homey het volgende:
[..]
Dat die mensen in een oersaaie kantoorbaan zitten is hun eigen schuld. Wassila heeft andere keuzes gemaakt, binnen de kaders van de wet.
 
			 
			
			
			Ik ben er niets trots op, ken Wassila verder niet, maar ze handelt gewoon binnen de kaders van de wet, of je haar actie nou leuk vindt of niet. Je kan namelijk als 2e Kamerlid gewoon zelf opstappen en toch het wachtgeld opstrijken. Ze is niet de enige.quote:Op dinsdag 26 januari 2016 13:32 schreef Perrin het volgende:
[..]
Legaal jatten van mensen met een eerlijke baan, wees er maar heel trots op.
 
			 
			
			
			Dat gebeurt dagelijks op heel veel plekken, meestal heet zoiets "een nette baan in de commercieel-private sector". Maar als je daar iets van zegt, zijn de hogepriesters van de marktreligie er als de kippen bij om je de les te lezen.quote:Op dinsdag 26 januari 2016 13:32 schreef Perrin het volgende:
Legaal jatten van mensen met een eerlijke baan, wees er maar heel trots op.
 
			 
			
			
			Laten we geen rare dingen zeggen Ringo!quote:Op dinsdag 26 januari 2016 15:26 schreef Ringo het volgende:
[..]
Dat gebeurt dagelijks op heel veel plekken, meestal heet zoiets "een nette baan in de commercieel-private sector". Maar als je daar iets van zegt, zijn de hogepriesters van de marktreligie er als de kippen bij om je de les te lezen.
 
			 
			
			
			Klopt als een bus.quote:Op dinsdag 26 januari 2016 15:26 schreef Ringo het volgende:
[..]
Dat gebeurt dagelijks op heel veel plekken, meestal heet zoiets "een nette baan in de commercieel-private sector". Maar als je daar iets van zegt, zijn de hogepriesters van de marktreligie er als de kippen bij om je de les te lezen.
 
			 
			
			
			Inderdaad, slechts 107k per jaar (zonder onkostenvergoedingen), ver beneden modaal.quote:Op zondag 24 januari 2016 10:59 schreef Leandra het volgende:
Daarbij; zo gigantisch is haar salaris als kamerlid niet
 
											 
			 
			
			
			Ja, met selectief quoten komen we er niet hè.... naar Amerikaanse begrippen is dat peanuts.quote:
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Vragen stellen bij het plotsklapse vertrek van een gekozen volksvertegenwoordiger is 'het maaiveld'?quote:Op dinsdag 26 januari 2016 21:26 schreef Kosmoproleet het volgende:
Het maaiveld is weer aan het werk hoor.
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Ik weet niet of Clinton zo'n stichting zou inhuren..quote:Doelstelling van de stichting is het bevorderen van de dialoog. Gek genoeg was één van de stellingen van de stichting dat 'de macht van de families Clinton en Bush een democratische armoede' zijn voor Amerika.
 
			 
			
			
			Gaat ze de campagne van Hillary Clinton wrs op alle mogelijk manieren ondermijnen ten gunste van Bernie Sanders?quote:Op dinsdag 26 januari 2016 21:18 schreef StaceySinger het volgende:
Hachchi blijft vragen oproepen
Het is nog altijd onduidelijk wat het vertrokken Tweede Kamerlid Wassila Hachchi (D66) nu precies gaat doen. Een recente update op netwerksite Linkedin roept alleen maar nieuwe vragen op.
Het vertrokken Kamerlid Hachchi blijft de gemoederen bezig houden.
Onbereikbaar
Naar eigen zeggen is het ex-Kamerlid naar de Verenigde Staten vertrokken om voor het campagneteam van presidentskandidaat Hillary Clinton te werken. 'We moeten aannemen dat het om een betaalde baan gaat,' zei D66-leider Alexander Pechtold.
Hachchi is al dagen onbereikbaar voor de pers en een duidelijk antwoord over haar toekomst is nog altijd niet gegeven. Wel gaf ze een summiere verklaring: 'Wassila Hachchi streeft ernaar af te kunnen zien van wachtgeld, zodra zij een arbeidscontract heeft getekend.'
Eigen stichting
Veel duidelijkheid gaf die verklaring niet. Een recente update op netwerksite LinkedIn gaf dit evenmin. Hieruit blijkt dat de Dialogue Digital Foundation haar nieuwe werkgever is. Deze organisatie is een stichting die vorig jaar door Hachchi zelf is opgericht. Doelstelling van de stichting is het bevorderen van de dialoog. Gek genoeg was één van de stellingen van de stichting dat 'de macht van de families Clinton en Bush een democratische armoede' zijn voor Amerika.
Wat Hachchi nu echt gaat doen, wordt zo alleen maar onduidelijker. Ook voor de redactie van Elsevier is Hachchi tot nu toe onbereikbaar voor commentaar.
http://www.elsevier.nl/Ne(...)?masterpageid=158493
 
			 
			
			
			dit is die websitequote:Op dinsdag 26 januari 2016 21:31 schreef Leandra het volgende:
Het kan natuurlijk ook zo zijn dat Clinton veel makkelijker een Nederlandse stichting kan inhuren, dan dat ze een persoon inhuurt, dat zou qua werkvergunning en dergelijke wel eens veel simpeler kunnen zijn.
 
			 
			
			
			Ja, die had ik gezien, maar dat neemt niet weg dat Clinton misschien makkelijker een bedrijf/stichting uit het buitenland kan inhuren dan een buitenlandse medewerkerquote:Op dinsdag 26 januari 2016 21:37 schreef StaceySinger het volgende:
[..]
dit is die website
http://dialoguedigit.al/nl/

 
			 
			
			
			nee maar dan posten ze ditquote:Op dinsdag 26 januari 2016 21:46 schreef Leandra het volgende:
Overigens is die stelling over de Clintons en Bushes niets meer dan een stelling om de dialoog aan te gaan.
Daar valt dan qua "mening" van de stichting niet veel van te maken.
 
  
			 
			
			
			Ah natuurlijk, het is geen PVV'er dus dan mag het niet.quote:Op dinsdag 26 januari 2016 21:26 schreef Kosmoproleet het volgende:
Het maaiveld is weer aan het werk hoor.
 
			 
			
			
			Ja, maar wat er gepost wordt kun je verder niets uithalen, dat is net alsof je iedere post op FOK! aan Danny zou koppelen.quote:Op dinsdag 26 januari 2016 21:54 schreef StaceySinger het volgende:
[..]
nee maar dan posten ze dit
Hillary haar man word genoemd in een pedophilie schandaal van multimiljardair Eppstein dit zorgvuldig naar achter gedrukt en Clinton zal je ook niet vaak in haar campagne zien en daaar bedoel ik mee de achternaam Clinton.
 
			 
			
			
			 -
 -   
			 
			
			
			Ja want iedereen weet dat wanneer het op youtube staat, het waar isquote:Op dinsdag 26 januari 2016 22:18 schreef StaceySinger het volgende:
en dan staat dit filmpje erop en ze wil voor Hillary gaan werken ?-
 
			 
			
			
			Het is een discussieforum, een beetje zoals FOK! maar dan anders, dat het er staat heeft helemaal niets met de mening van Hachchi te maken, dat ze het laat staan ook niet.quote:Op dinsdag 26 januari 2016 22:18 schreef StaceySinger het volgende:
en dan staat dit filmpje erop en ze wil voor Hillary gaan werken ?-
 
			 
			
			
			Amerikanen zullen dat anders zien vrees ik voor mevrouw Hacchiquote:Op dinsdag 26 januari 2016 22:29 schreef Leandra het volgende:
[..]
Het is een discussieforum, een beetje zoals FOK! maar dan anders, dat het er staat heeft helemaal niets met de mening van Hachchi te maken, dat ze het laat staan ook niet.
Met diezelfde redenering zou Danny nu dus ook niet voor Clinton kunnen gaan werken, want het staat hier nu ook.
 
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Ik denk dat het wel meevalt.... ze zal door team Hillary grondig onderzocht zijn, dus ze weten vast wel dat het op "haar" website staat.quote:Op dinsdag 26 januari 2016 22:33 schreef StaceySinger het volgende:
[..]
Amerikanen zullen dat anders zien vrees ik voor mevrouw Hacchi
Het is toch content die ze op haar website laat staan
mag hier ook weg overigens
 
			 
			
			
			en denk je dat ze haar dan aannemen ?quote:Op dinsdag 26 januari 2016 22:40 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ik denk dat het wel meevalt.... ze zal door team Hillary grondig onderzocht zijn, dus ze weten vast wel dat het op "haar" website staat.
 
											
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |