Was dat die arrogante op het eind?quote:Op vrijdag 26 augustus 2016 22:29 schreef KwadeAfdronk het volgende:
[..]
Ja want hij zong wel goed. Luca had van mij wel weggemogen..
Jaquote:Op vrijdag 26 augustus 2016 22:36 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Was dat die arrogante op het eind?
Ah die mocht van mij ook gaan. Vervelende jongen, vervelende familiequote:
Die redt het ook niet denk ikquote:Op vrijdag 26 augustus 2016 22:38 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Ah die mocht van mij ook gaan. Vervelende jongen, vervelende familie
Ik vind haar wel leuk, Tim vind weer niet veel aan.quote:Op vrijdag 26 augustus 2016 22:40 schreef Koen66 het volgende:
Ik zag dit topic niet![]()
Vond het vreemd genoeg best een leuk programmaook al had het tig elementen van andere talentenjachten gejat. Alleen Nicolette van Dam had niet gehoeven
het heeft niks met dit programma te maken, ik heb d'r nooit wat gevondenquote:Op vrijdag 26 augustus 2016 22:42 schreef ato het volgende:
[..]
Ik vind haar wel leuk, Tim vind weer niet veel aan.
Volgende vrijdag erbij Koenquote:Op vrijdag 26 augustus 2016 22:40 schreef Koen66 het volgende:
Ik zag dit topic niet![]()
Vond het vreemd genoeg best een leuk programmaook al had het tig elementen van andere talentenjachten gejat. Alleen Nicolette van Dam had niet gehoeven
Ik had ook niet veel met haar, vanavond vond ik haar wel leuk overkomen.quote:Op vrijdag 26 augustus 2016 22:45 schreef Koen66 het volgende:
[..]
het heeft niks met dit programma te maken, ik heb d'r nooit wat gevonden
Tim was slecht, volgens mij is nu al duidelijk wie ze echt in de Boyband willen hebben en de rest is omdat het tv is.quote:Op vrijdag 26 augustus 2016 22:42 schreef ato het volgende:
[..]
Ik vind haar wel leuk, Tim vind weer niet veel aan.
quote:Op zaterdag 27 augustus 2016 08:42 schreef female81 het volgende:
De kijkcijfers zijn bekend. 434.000 kijkers (en 9 % marktaandeel), niet zo veelbelovend. --> http://www.mediacourant.n(...)e-next-boygirl-band/
Jammer, vind het wel leuk eigenlijk.quote:Op zaterdag 27 augustus 2016 08:47 schreef Fylax het volgende:
[..]Wordt volgende week gecanceled dus
Nee, wel verkortquote:Op zaterdag 27 augustus 2016 11:53 schreef Koen66 het volgende:
Zijn er al ooit dergelijke programma's gestopt zonder winnaar door gebrek aan kijkers?
Ik ga ook sowieso niet naar dat superkids kijkenquote:Op zaterdag 27 augustus 2016 10:02 schreef female81 het volgende:
Yep. Volgende week gaat men massaal luisteren naar het zalvende gekwijl van Wendy Van Dijk (ik ben het mens zó moe...). Voor Johnny De Mol loop ik ook al niet warm.
Volgende week toch maar weer The Next Boy/Girl Band, als de tweede aflevering tenminste nog uitgezonden wordt. Er mankeert ook aan dat programma het een en ander, maar met het verstand op nul kijkt het best lekker weg.
Ik dacht in eerste instantie dat het een grapje was. Dat ze zich voor de lol zo had toegetakeld.quote:Op zaterdag 27 augustus 2016 12:44 schreef female81 het volgende:
Via een andere route heb ik het eerste half uur alsnog kunnen kijken.
Kandidate Charida leek wel in een bak stront gevallen. Ik dacht in het begin heel even dat ze donker was, tot die stokoude Kinderen Voor Kinderen-opname in beeld kwam.
quote:Op vrijdag 2 september 2016 18:17 schreef MissJ het volgende:
Ik ben nu de aflevering van vorige week aan het kijken zodat ik vanavond gewoon via tv de 2e aflevering kan kijken
Dit. Naar mijn idee hoort een girl- of boyband juist gevarieerd te zijn qua types.quote:Op vrijdag 2 september 2016 20:46 schreef Pisces29 het volgende:
Er mag wel iets bij om wat verschil aan te brengen. Nu zijn het voornamelijk domme blonde bimbo's.
Komt vast nog wel ggoedquote:Op vrijdag 2 september 2016 20:46 schreef MissJ het volgende:
[..]
Dit. Naar mijn idee hoort een girl- of boyband juist gevarieerd te zijn qua types.
aha, hier al de getintere damesquote:
Jaaquote:Op vrijdag 2 september 2016 20:52 schreef Max23 het volgende:
Ik kom net binnen, waren deze dames de eerste deelnemers van vanavond?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |