lijken me dingen die net zo goed over het nu beweert kunnen worden en door velen ook onderschreven zouden worden (al hebben de schrijvers van zulke politieke vlugschriften vaak ook weer hun 'eigen' agenda, bv doordat zij de 'schuld' van alle kwalijke zaken die ze vaststellen simpelweg aan een specifieke groep willen 'toeschrijven')quote:Machiavelli: The fact is that you do not know, O Montesquieu, the powerlessness and even the foolishness of the majority of the people involved in European demagogy. These tigers have the souls of sheep, heads full of wind; it suffices to speak their language to penetrate into their ranks. Their ideas, moreover, have unbelievable affinities with the doctrines of absolute power. Their dream is the absorption of individuals into a symbolic unity. They demand the complete realization of equality by virtue of a power that can only be definitive in the hands of a single man. You see that, even here, I would be the leader of their school! And then it is necessary to say that they would have no choice in the matter. The secret societies would exist in the conditions that I set or they would not exist at all.
Nou... ehhh... Wat er in de Talmud staat doet de Koran en de bijbel absoluut verbleken hey?quote:Op maandag 18 januari 2016 14:45 schreef Lavenderr het volgende:
Ja gelezen. Net als in de Bijbel in het Oude Testament gruwelijke dingen staan. In de Koran ook.
Denk dat je dat ook in de tijd waarin het geschreven is moet plaatsen.
Maar om terug te komen op The Protocols: antisemitische fictie.
Mwah, nou ja... the ONE and only conspiracy waar het allemaal om draait en waarvan we nu dus middenin de uitwerking van zitten is de NWO. En ondanks dat we erop tegen zijn, moeten we het ze nageven dat het natuurlijk niets anders is als geniaal waar ze mee bezig zijn en hoe ze het bewerkstelligen.quote:Op maandag 18 januari 2016 14:43 schreef jogy het volgende:
Ah ik heb nog ergens een exemplaar online kunnen vinden van het boek. Ben benieuwd of het echt het werk van geniën moet zijn geweest. Wel staat in het document het volgende: http://www.nizkor.org/ftp.cgi?documents/protocols/protocols.001
[..]
offtopicquote:Op maandag 18 januari 2016 15:36 schreef Lichtkogel het volgende:
[..]
Mwah, nou ja... the ONE and only conspiracy waar het allemaal om draait en waarvan we nu dus middenin de uitwerking van zitten is de NWO. En ondanks dat we erop tegen zijn, moeten we het ze nageven dat het natuurlijk niets anders is als geniaal waar ze mee bezig zijn en hoe ze het bewerkstelligen.
En mocht nou net in die protocollen precies omschreven staan hoe ze het doen als blueprint zijnde... dus ik denk dat het werk dus weldegelijk als geniaal geclassificeerd mag worden. En het is toch wel erg knap als iemand dat allemaal maar even bij elkaar verzonnen heeft zeg maar, en we de uitwerking ervan in het dagelijks leven voorbij zien komen..
Dat is niet wat de man in het filmpje dus zegt. Die zegt dat het jodendom straks alles gaat overnemen. Overigens zijn we nog nooit zo ver verwijderd geweest van ook maar iets dat communistisch lijkt.quote:De Protocollen omschrijven het uitbannen van religie, om daarna over te kunnen gaan naar een communistische staat en van communisme over te gaan naar despotisme (zie o.a. Stalin). Hetzelfde zien we exact gebeuren in het Westen nu.. religie wordt uitgebannen / belachelijk gemaakt, men heeft de EU superstaat gevormd wat steeds verder richting communisme neigt. En voor de VS geldt hetzelfde overigens. Het lijkt er dus zeer sterk op dat de protocollen als leidraad worden genomen hiervoor.
Nou... dan zou je toch maar eens wat onderzoek er naar moeten gaan doen dan.quote:[..]
Overigens zijn we nog nooit zo ver verwijderd geweest van ook maar iets dat communistisch lijkt.
In 1921 al hebben ze de fouten eruit opgesomd.quote:Op maandag 18 januari 2016 17:00 schreef Ali_boo het volgende:
Is er iemand in staat de protocollen inhoudelijk te ontkrachten ?
Ik ben bekend met het voorwoord en de vele labels die het boek heeft maar men heeft het nooit over het inhoud van het boek
Als je puur naar het inhoud kijkt zijn er slechts twee opties mogelijk :
1 De schrijver is een van de grootste profeten die ooit geleefd heeft
2 Dit is dé blueprint voor de NWO
De argumentatie is op zijn mist zwak te noemen . Heb je niets beters ?quote:Op maandag 18 januari 2016 17:03 schreef ChrisCarter het volgende:
[..]
In 1921 al hebben ze de fouten eruit opgesomd.
http://emperors-clothes.com/antisem/graves-text.htm
Kun je aangeven waar de argumentatie zwak is en op welke punten?quote:Op maandag 18 januari 2016 17:16 schreef Ali_boo het volgende:
[..]
De argumentatie is op zijn mist zwak te noemen . Heb je niets beters ?
Yep. Je kan zien dat in de Weimar-republiek in Duitsland destijds (1918 - 1933) exact hetzelfde aan de gang was. Men voerde een agenda agenda door van homosexualiteit, travestie, abstracte kunst en nogal wat perversiteiten. Dit, terwijl men probeerde Duitsland in een communistische staat te veranderen. Hetzelfde zie je vandaag de dag hier gebeuren.quote:Op maandag 18 januari 2016 16:47 schreef ChrisCarter het volgende:
Het is toch echt een wezenlijk onderdeel van het boekje waar dit topic over gaat.
De wereld van nu lijkt in niets op de Weimarrepubliek. Dat je dat al gebruikt als vergelijkingsmateriaal zegt al genoeg. Bovendien waren ze nogal traditioneel in de Weimar-republiek en berust wat jij zegt enkel op je eigen theorie. Zeker economisch gezien staan we mijlenver verwijderd van "toen"quote:Op maandag 18 januari 2016 17:23 schreef Lichtkogel het volgende:
[..]
Yep. Je kan zien dat in de Weimar-republiek in Duitsland destijds (1918 - 1933) exact hetzelfde aan de gang was. Men voerde een agenda agenda door van homosexualiteit, travestie, abstracte kunst en nogal wat perversiteiten. Dit, terwijl men probeerde Duitsland in een communistische staat te veranderen. Hetzelfde zie je vandaag de dag hier gebeuren.
Dat het een rip off zou zijn van de Geneva Dialogues is een vaak gebruikte argument van de debunkersquote:Op maandag 18 januari 2016 17:17 schreef ChrisCarter het volgende:
[..]
Kun je aangeven waar de argumentatie zwak is en op welke punten?
If it walks like a duck, talks like a duck, looks like a duck....quote:Op maandag 18 januari 2016 17:41 schreef Ali_boo het volgende:
[..]
Dat het een rip off zou zijn van de Geneva Dialogues is een vaak gebruikte argument van de debunkers
Ergens is het wel grappig dat degene die het hardst roepen dat de protocollen een 'proven hoax' zouden zijn. Nog nooit de moeite hebben genomen om het boek te lezen
Indien het boek vol met fouten zit dan is dat makkelijk aan te tonen lijkt mij?
Dan heb ik het over legitieme argumenten en niet de protocollen tonen overeenkomst met een andere boek dus is het een proven hoax
Men heeft er alles aan gedaan om het drukken van de protocollen tegen te houden . Toen ze hier niet in slaagden plakten ze een paar labels op . Indien het gaat om een boek van fictie waarom ben je dan als de dood dat het boek gepubliceerd word ?quote:Op maandag 18 januari 2016 17:42 schreef ChrisCarter het volgende:
[..]
If it walks like a duck, talks like a duck, looks like a duck....
Laat ik het even omdraaien; waarom denk jij dat het dan wel authentiek is?
De enige bron die ik kan vinden over de doodstraf van het bezit is overigens Stormfront. Dus tenzij je een betere bron hebt....quote:Op maandag 18 januari 2016 18:16 schreef Ali_boo het volgende:
[..]
Men heeft er alles aan gedaan om het drukken van de protocollen tegen te houden . Toen ze hier niet in slaagden plakten ze een paar labels op . Indien het gaat om een boek van fictie waarom ben je dan als de dood dat het boek gepubliceerd word ?
In de USSR stond er een doodstraf voor het bezit hebben van de protocollen. Indien het gaat om een fictief boek waarom waren er zulke drastische maatregelen nodig? Je gaat Sneeuwwitje en de zeven dwergen niet verbieden waarom de protocollen dan wel ?
Daarnaast als je puur inhoudelijk kijkt naar het werk is het veel te accuraat , te gedetailleerde voor de dingen die vandaag de dag gebeuren . De stelling dat het om een proven hoax zou gaan is al snel ongeloofwaardig
Het is natuurlijk veel makkelijker om je krampachtig vast te klampen aan bepaalde labels dan zelf in het werk te verdiepen
In answer to your inquiry :quote:Op maandag 18 januari 2016 18:20 schreef ChrisCarter het volgende:
[..]
De enige bron die ik kan vinden over de doodstraf van het bezit is overigens Stormfront. Dus tenzij je een betere bron hebt....
Ok, ik zoek nog steeds naar de verklaring van je statement dat je de doodstraf krijgt bij bezit van dit boek.quote:Op maandag 18 januari 2016 18:36 schreef Ali_boo het volgende:
[..]
In answer to your inquiry :
National and racial chauvinism is a vestige of the misanthropic customs characteristic of the period of cannibalism. Anti-semitism, as an extreme form of racial chauvinism, is the most dangerous vestige of cannibalism.
Anti-semitism is of advantage to the exploiters as a lightning conductor that deflects the blows aimed by the working people at capitalism. Anti-semitism is dangerous for the working people as being a false path that leads them off the right road and lands them in the jungle. Hence Communists, as consistent internationalists, cannot but be irreconcilable, sworn enemies of anti-semitism.
In the U.S.S.R. anti-semitism is punishable with the utmost severity of the law as a phenomenon deeply hostile to the Soviet system. Under U.S.S.R. law active anti-semites are liable to the death penalty.
J. Stalin
De protocollen speelden een cruciale rol in het aanwakkeren van 'antisemitisme'
January 12, 1931
First published in the newspaper Pravda, No. 329, November 30, 1936
Iets met een eendquote:Op maandag 18 januari 2016 18:38 schreef ChrisCarter het volgende:
[..]
Ok, ik zoek nog steeds naar de verklaring van je statement dat je de doodstraf krijgt bij bezit van dit boek.
Je haalt een quote aan van stalin, 1 van de grootste massamoordenaars ooit. Over dat anti-semitisme met de dood kan worden bestraft.quote:Op maandag 18 januari 2016 19:05 schreef Ali_boo het volgende:
[..]
Iets met een eend
Dit is natuurlijk veel te suggestief voor jouw smaak
Net als vandaag de dag stond het boek toen bekend om het 'aanwakkeren van haat' . Misschien wel extra gevoelig als je ziet wie daar de touwtjes in handen had . Zo ver is het niet van elkaar verwijdert . Al snap ik dat je die indruk wil wekkenquote:Op maandag 18 januari 2016 19:07 schreef ChrisCarter het volgende:
[..]
Je haalt een quote aan van stalin, 1 van de grootste massamoordenaars ooit. Over dat anti-semitisme met de dood kan worden bestraft.
Dat is nog steeds mijlenver verwijderd van je eerdere statement.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |