Oke ik geef toe, dat was een gebbetjequote:Op zondag 17 januari 2016 17:44 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Dan hebben wij twee totaal verschillende wedstrijden zitten kijken. Goede troll.
We konden prima derde worden vorig seizoen maar als je vervolgens alles verliest op het eind dan kan je wel van een mentaliteitsprobleem spreken. Niet alles lag aan Rutte vorig seizoen.quote:Op zondag 17 januari 2016 17:26 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Ja, vorig jaar was het mentaliteit waardoor alles mis ging![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
v
quote:Op zondag 17 januari 2016 17:48 schreef MPC60 het volgende:
[..]
We konden prima derde worden vorig seizoen maar als je vervolgens alles verliest op het eind dan kan je wel van een mentaliteitsprobleem spreken. Niet alles lag aan Rutte vorig seizoen.
Ik roep het al een jaar of 5: spelers van ADO moet je nooit willen halen naar Feyenoord. Heeft nog nooit wat opgeleverd in dit decennium.quote:Op zondag 17 januari 2016 17:49 schreef Vasion het volgende:
Die ADO spelers lijken de laatste jaren nou nooit te slagen bij Feyenoord.
Mooie inhoudelijke reactie, ik zie het al het is HMF uurtje ik kom later wel weer terug.quote:
Doei hé.quote:Op zondag 17 januari 2016 17:50 schreef MPC60 het volgende:
[..]
Mooie inhoudelijke reactie, ik zie het al het is HMF uurtje ik kom later wel weer terug.
Het moment dat Rutte aangesteld werd bij Feyenoord werd al gezegd dat de laatste fase van de competitie zou gaan mislukken. En wat bleek.quote:Op zondag 17 januari 2016 17:48 schreef MPC60 het volgende:
[..]
We konden prima derde worden vorig seizoen maar als je vervolgens alles verliest op het eind dan kan je wel van een mentaliteitsprobleem spreken. Niet alles lag aan Rutte vorig seizoen.
Dat gebeurt alleen maar élk jaar bij Rutte. Maar nee hoor, het is een "mentaliteitsprobleem". Het gouden woord voor Feyenoordsupporters die niet kunnen erkennen dat Feyenoord te weinig kwaliteit heeft.quote:Op zondag 17 januari 2016 17:50 schreef Vasion het volgende:
[..]
Het moment dat Rutte aangesteld werd bij Feyenoord werd al gezegd dat de laatste fase van de competitie zou gaan mislukken. En wat bleek.
Ik zit het sterk te overwegen, maar wil geen klappen van de jongens van FRFC1908.quote:Op zondag 17 januari 2016 17:51 schreef Vasion het volgende:
Het is dat ik een nog grotere hekel heb aan Kazim, anders zou ik die website in de TT zelf hebben aangemaakt.
Mentaliteitsprobleem is ook onzin natuurlijk. Het feit dat we nu zoveel punten al hebben, heeft juist te maken met een sterke mentaliteit. In die thuiswedstrijden stijgt Feyenoord boven zichzelf uit. In uitwedstrijden speelt het naar kwaliteit. En dit team presteert aardig zolang het niet tegen zit.quote:Op zondag 17 januari 2016 17:52 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Dat gebeurt alleen maar élk jaar bij Rutte. Maar nee hoor, het is een "mentaliteitsprobleem". Het gouden woord voor Feyenoordsupporters die niet kunnen erkennen dat Feyenoord te weinig kwaliteit heeft.
Vorig jaar was het een gebrek aan de kwaliteit "met 40 wedstrijden in de benen nog fit overkomen".
Hij had het over een mentaliteitsprobleem vorig jaar hé aan het eind van het seizoen. Nou, als je daarvan overtuigd bent heb je echt een héél verwrongen wereldbeeld.quote:Op zondag 17 januari 2016 17:54 schreef Vasion het volgende:
[..]
Mentaliteitsprobleem is ook onzin natuurlijk. Het feit dat we nu zoveel punten al hebben, heeft juist te maken met een sterke mentaliteit. In die thuiswedstrijden stijgt Feyenoord boven zichzelf uit. In uitwedstrijden speelt het naar kwaliteit. En dit team presteert aardig zolang het niet tegen zit.
Met dit elftal is de derde plek de plek die je mag en kon verwachten aan het begin van het seizoen.quote:Op zondag 17 januari 2016 18:01 schreef JeSuisDroppie het volgende:
Derde worden is toch ook heel goed ?
Vitesse heeft wel een beter elftal hoor. Zal nog een loodzware klus worden om de derde plek te behouden.quote:Op zondag 17 januari 2016 18:02 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Met dit elftal is de derde plek de plek die je mag en kon verwachten aan het begin van het seizoen.
Maar daar had je al die aankopen niet voor nodig gehad.quote:Op zondag 17 januari 2016 18:02 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Met dit elftal is de derde plek de plek die je mag en kon verwachten aan het begin van het seizoen.
Frfc1908quote:Op zondag 17 januari 2016 17:52 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Ik zit het sterk te overwegen, maar wil geen klappen van de jongens van FRFC1908.
Deels mee eens. De komst van Gustafson was weldegelijk nodig (al was Ziyech natuurlijk nog veel beter geweest, zie ook:)quote:Op zondag 17 januari 2016 18:06 schreef Slobeend het volgende:
[..]
Maar daar had je al die aankopen niet voor nodig gehad.
Verder was Botteghin ook geen onverdienstelijke aankoop, en ook de komst van Kuyt is natuurlijk functioneel. Hell, ook Elia is een goede aankoop geweest.quote:Op zondag 17 januari 2016 18:06 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Verneukt? Mwah. Vilhena zat zeer terecht op de bank gedurende een bepaalde periode. Het is wel bizar dat een jongen als lex immers de club zoveel schade aangedaan heeft. Zowel met Vilhena als met het niet komen van Ziyech.
Wat mij betreft nóóit maar dan ook nóóit meer spul van ADO bij mijn club.
Die moeten ze gewoon weer opsluiten in de sociale werkplaats, samen met LN erbij. Of gewoon naar een Noord-Koreaans strafkamp sturen ofzo. In ieder geval zorgen dat ze geen toegang meer hebben tot internet, stelletje IQ-lozen.quote:Op zondag 17 januari 2016 18:08 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Frfc1908. Wat irriteren die de laatste tijd.
Juistemquote:Op zondag 17 januari 2016 18:09 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Die moeten ze gewoon weer opsluiten in de sociale werkplaats, samen met LN erbij. Of gewoon naar een Noord-Koreaans strafkamp sturen ofzo. In ieder geval zorgen dat ze geen toegang meer hebben tot internet, stelletje IQ-lozen.
Zeker. De club van een dragende schuld van 50 miljoen teruggebracht naar een positief eigen vermogen, Achtereenvolgens de club van een 10e plek naar een 2e, 3e, 2e, 4e en dit seizoen hoogstwaarschijnlijk derde plek gebracht. Pelle gehaald, Guidetti, Janmaat, en zo is er nog een heel rijtje.quote:Op zondag 17 januari 2016 18:09 schreef Scrummie het volgende:
Maar van Geel heeft het prima gedaan jongens! Prima!
Wat je zegt klopt, maar ik had liever afgelopen zomer afscheid van die man genomen, gezien zijn transfers het jaar ervoor (en trainers keuze).quote:Op zondag 17 januari 2016 18:10 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Zeker. De club van een dragende schuld van 50 miljoen teruggebracht naar een positief eigen vermogen, Achtereenvolgens de club van een 10e plek naar een 2e, 3e, 2e, 4e en dit seizoen hoogstwaarschijnlijk derde plek gebracht. Pelle gehaald, Guidetti, Janmaat, en zo is er nog een heel rijtje.
Je mag wel steeds meer je bedenkingen krijgen wat die man doet als hij wél geld te spenderen heeft: dat roepen de neuzen natuurlijk ook al een jaar of 5 tegen ons.
Zeg wat je wil over Rutte, ik heb wedstrijden onder leiding van die man gezien op zó'n niveau, dat heb ik zeker in 10 jaar niet gezien in de Kuip. Ik noem bijvoorbeeld Ajax thuis.quote:Op zondag 17 januari 2016 18:15 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Wat je zegt klopt, maar ik had liever afgelopen zomer afscheid van die man genomen, gezien zijn transfers het jaar ervoor (en trainers keuze).
Ik snap het ook niet.quote:Op zondag 17 januari 2016 18:09 schreef Scrummie het volgende:
Maar van Geel heeft het prima gedaan jongens! Prima!
Ik vind die verheerlijking van de wedstrijden onder Rutte ook wat overdreven hoor. Er werd vorig jaar ook geen topwedstrijd gewonnen (Ja tegen PSV, toen de competitie allang gespeeld was) en er waren ontelbaar veel wedstrijden waarbij er een wedstrijd lang niets werd gecreëerd. Leuk hoor, dat tikkie breed voetbal.quote:Op zondag 17 januari 2016 18:17 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Zeg wat je wil over Rutte, ik heb wedstrijden onder leiding van die man gezien op zó'n niveau, dat heb ik zeker in 10 jaar niet gezien in de Kuip. Ik noem bijvoorbeeld Ajax thuis.
Ze combineerden in sommige potten echt zo bizar, dat lijkt geen een trainer bij ons elftal erin te krijgen. Rutte flikte dát in ieder geval wel.
Verder had ik het schijt aan sliske. "Ik weet niet of ik het Feyenoordgevoel kan overbrengen op de spelers". Dat riep meneer in Oktober 2014, 8 weken werkzaam voor de club o.i.d.
Kuyt en Elia. Gustafson.quote:Op zondag 17 januari 2016 18:20 schreef GGMM het volgende:
[..]
Ik snap het ook niet.
Van Geel is er prima in om een club uit de financiële shit te helpen en spelers voor een groot bedrag te verkopen, maar qua aankopen komt hij constant met middelmaat aan.
Geen één speler die door jullie is gekocht dit seizoen vind ik nou echt Feyenoord-waardig.
Dan onderschat je sommige van die potten. "Tikkie breed voetbal" my ass. Jammer genoeg blaast zo'n elftal zich echter altijd op onder Rutte.quote:Op zondag 17 januari 2016 18:20 schreef Maartenfr12 het volgende:
[..]
Ik vind die verheerlijking van de wedstrijden onder Rutte ook wat overdreven hoor. Er werd vorig jaar ook geen topwedstrijd gewonnen (Ja tegen PSV, toen de competitie allang gespeeld was) en er waren ontelbaar veel wedstrijden waarbij er een wedstrijd lang niets werd gecreëerd. Leuk hoor, dat tikkie breed voetbal.
Kuyt met dit doelpuntenaantal had ik op dit moment van de competitie niet verwacht. Laatste wedstrijden stagneert het een beetje bij 'm.quote:Op zondag 17 januari 2016 18:21 schreef GGMM het volgende:
[..]
Hm, misschien Elia, die andere 2 zeker niet.
Ajax was de beste wedstrijd, noem er nog eens 3?quote:Op zondag 17 januari 2016 18:21 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Dan onderschat je sommige van die potten. "Tikkie breed voetbal" my ass. Jammer genoeg blaast zo'n elftal zich echter altijd op onder Rutte.
Kuyt heeft er als flankaanvaller, inclusief de beker, 16 gemaakt voor Feyenoord in één seizoenshelft. Verder ook nog een aantal assists.quote:Op zondag 17 januari 2016 18:21 schreef GGMM het volgende:
[..]
Hm, misschien Elia, die andere 2 zeker niet.
Komt wel weer. Eerste wedstrijden was het ook niet fantastisch. Zo was zijn eerste periode bij Feyenoord ook.quote:Op zondag 17 januari 2016 18:22 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Kuyt met dit doelpuntenaantal had ik op dit moment van de competitie niet verwacht. Laatste wedstrijden stagneert het een beetje bij 'm.
Gustafson zit Schuurman in de weg. Dat is toch Feyenoords grootste talent sinds jaren? Zo goed is Gustafson ook niet.quote:
Rutten is tactisch erg sterk, helaas overtraind hij al zijn ploegen zodat ze 10 wedstrijden voor het einde van het seizoen naar de klote zijn.quote:Op zondag 17 januari 2016 18:17 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Zeg wat je wil over Rutte, ik heb wedstrijden onder leiding van die man gezien op zó'n niveau, dat heb ik zeker in 10 jaar niet gezien in de Kuip. Ik noem bijvoorbeeld Ajax thuis.
Ze combineerden in sommige potten echt zo bizar, dat lijkt geen een trainer bij ons elftal erin te krijgen. Rutte flikte dát in ieder geval wel.
Verder had ik het schijt aan sliske. "Ik weet niet of ik het Feyenoordgevoel kan overbrengen op de spelers". Dat riep meneer in Oktober 2014, 8 weken werkzaam voor de club o.i.d.
Scorebordjournalistiek.quote:Op zondag 17 januari 2016 18:23 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Kuyt heeft er als flankaanvaller, inclusief de beker, 16 gemaakt voor Feyenoord in één seizoenshelft. Verder ook nog een aantal assists.
Nou, inderdaad, geen aanwinst.![]()
Gustafson is in potentie Europese top werd hier eerder geopperd.quote:Op zondag 17 januari 2016 18:21 schreef GGMM het volgende:
[..]
Hm, misschien Elia, die andere 2 zeker niet.
Ja, hier werd aan het begin van dit seizoen ook gezegd dat met Veijnovic de opvolger van Clasie eigenlijk al binnen was.quote:Op zondag 17 januari 2016 18:25 schreef Cavaliers het volgende:
[..]
Gustafson is in potentie Europese top werd hier eerder geopperd.
Kuijt is de beste aanwinst in jaren. Nogmaals, zonder hem hadden we op plaats 8 gestaan.quote:Op zondag 17 januari 2016 18:23 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Kuyt heeft er als flankaanvaller, inclusief de beker, 16 gemaakt voor Feyenoord in één seizoenshelft. Verder ook nog een aantal assists.
Nou, inderdaad, geen aanwinst.![]()
Schuurman van 17 jaar oud even op 10 gooien. Right.quote:Op zondag 17 januari 2016 18:24 schreef Slobeend het volgende:
[..]
Gustafson zit Schuurman in de weg. Dat is toch Feyenoords grootste talent sinds jaren? Zo goed is Gustafson ook niet.
Da's natuurlijk alleen de hoop die spreekt. Ondertussen weet iedereen wel beter. Leuk voor de breedte.quote:Op zondag 17 januari 2016 18:25 schreef Cavaliers het volgende:
[..]
Gustafson is in potentie Europese top werd hier eerder geopperd.
AZ, PSV uit, Sevilla, Standard Luik.quote:Op zondag 17 januari 2016 18:22 schreef Maartenfr12 het volgende:
[..]
Ajax was de beste wedstrijd, noem er nog eens 3?
Correctquote:Op zondag 17 januari 2016 18:24 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Rutten is tactisch erg sterk, helaas overtraind hij al zijn ploegen zodat ze 10 wedstrijden voor het einde van het seizoen naar de klote zijn.
Welke gek heeft dat nou weer geroepen?quote:Op zondag 17 januari 2016 18:25 schreef Cavaliers het volgende:
[..]
Gustafson is in potentie Europese top werd hier eerder geopperd.
Om er maar een paar te noemen ja. PSV uit was ook echt een knotsgekke wedstrijdquote:Op zondag 17 januari 2016 18:26 schreef Slobeend het volgende:
[..]
AZ, PSV uit, Sevilla, Standard Luik.
Dat zei alleen Tortugal, een fr12-figuur.quote:Op zondag 17 januari 2016 18:25 schreef Cavaliers het volgende:
[..]
Gustafson is in potentie Europese top werd hier eerder geopperd.
quote:Op zondag 17 januari 2016 18:27 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Welke gek heeft dat nou weer geroepen?
quote:Op zondag 17 januari 2016 10:49 schreef Tortugal het volgende:
Denk dat Gustafson gaat uitblinken vandaag. Die komt nog wel in de Europese top.
PSV uit een goede wedstrijd? Eerste helft was goed, tweede helft matig. Standard thuis ook niet veel gecreëerd, en Sevilla thuis 2 kansen 2 goals. Prima, maar zo geweldig was het nou ook allemaal weer niet.quote:Op zondag 17 januari 2016 18:26 schreef Slobeend het volgende:
[..]
AZ, PSV uit, Sevilla, Standard Luik.
Feyenoord stapte dat seizoen ook niet geheel ontoevallig af van de methode Verheijen. Ze wisten niet hoe snel ze hem dit seizoen weer bij de club moeten betrekkenquote:Op zondag 17 januari 2016 18:28 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Dat is hem overigens bij PSV al meerdere malen verteld door professionals op dat gebied.
Vilhena kreeg zo wel de kans. Clasie en De Vrij idem. Oké, die waren een jaar ouder. Maar Gustafson is er de komende jaren ook nog neem ik aan.quote:Op zondag 17 januari 2016 18:26 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Schuurman van 17 jaar oud even op 10 gooien. Right.
Jij weet nu al dat Gustafson volgend jaar speelt?quote:Op zondag 17 januari 2016 18:29 schreef Slobeend het volgende:
[..]
Vilhena kreeg zo wel de kans. Clasie en De Vrij idem. Oké, die waren een jaar ouder. Maar Gustafson is er de komende jaren ook nog neem ik aan.
En toch speelden we onder Rutte bij vlagen een soort voetbal dat ik in 10 jaar niet gezien heb bij Feyenood.quote:Op zondag 17 januari 2016 18:30 schreef Maartenfr12 het volgende:
Bovendien staan tegenover die goede wedstrijden een eindeloze rij 0-0'tjes, nipte overwinningen en nipte nederlagen. (NAC uit, Go Ahead thuis)
Wat voetbal betreft was het een aantal maanden genieten ja, afjagen, druk zetten, heerlijk tikken soms. Maar zoals altijd hield het elftal dat niet klaar, dankzij Fredje. En dat had je van te voren kunnen weten.quote:Op zondag 17 januari 2016 18:17 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Zeg wat je wil over Rutte, ik heb wedstrijden onder leiding van die man gezien op zó'n niveau, dat heb ik zeker in 10 jaar niet gezien in de Kuip. Ik noem bijvoorbeeld Ajax thuis.
Ze combineerden in sommige potten echt zo bizar, dat lijkt geen een trainer bij ons elftal erin te krijgen. Rutte flikte dát in ieder geval wel.
Verder had ik het schijt aan sliske. "Ik weet niet of ik het Feyenoordgevoel kan overbrengen op de spelers". Dat riep meneer in Oktober 2014, 8 weken werkzaam voor de club o.i.d.
Mja, ik onderstreep eigenlijk alles wat je hier zegt. Zoals wel vaker. Ouwe rukkerquote:Op zondag 17 januari 2016 18:32 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Wat voetbal betreft was het een aantal maanden genieten ja, afjagen, druk zetten, heerlijk tikken soms. Maar zoals altijd hield het elftal dat niet klaar, dankzij Fredje. En dat had je van te voren kunnen weten.
En ik vind het helemaal geen verkeerde vent, die Fred. Ja, hij zegt domme dingen soms, maar bij hem heb ik het idee dat het puur uit ongemakkelijkheid is.
Verheijen is een vreselijke zelfingenomen lul, maar op zijn vakgebied een topper. Had het veel verder kunnen schoppen nog als hij wat vriendelijker zou zijn.quote:Op zondag 17 januari 2016 18:29 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Feyenoord stapte dat seizoen ook niet geheel ontoevallig af van de methode Verheijen. Ze wisten niet hoe snel ze hem dit seizoen weer bij de club moeten betrekken
Nee, ben ik met je eens. Behalve Kuyt en Gustafson kán het worden. Elia ben ik nog niet over uit (en dan is het al te laat eigenlijk). Elia heeft een paar goeie wedstrijden gespeeld, maar die speelde hij ook bij Southampton, waar na het weer 3 keer niets was. Net als hier dus. Moet echt verbeteren wil ik hem een goeie aankoop noemen.quote:Op zondag 17 januari 2016 18:20 schreef GGMM het volgende:
[..]
Ik snap het ook niet.
Van Geel is er prima in om een club uit de financiële shit te helpen en spelers voor een groot bedrag te verkopen, maar qua aankopen komt hij constant met middelmaat aan.
Geen één speler die door jullie is gekocht dit seizoen vind ik nou echt Feyenoord-waardig.
Mwah. Hij is niet slecht. Maar hij weet zijn zogenaamde geweldigheid wel erg goed te extrapoleren en geloofwaardig te maken voor mensen als jij die het slikken als zoete koek.quote:Op zondag 17 januari 2016 18:34 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Verheijen is een vreselijke zelfingenomen lul, maar op zijn vakgebied een topper. Had het veel verder kunnen schoppen nog als hij wat vriendelijker zou zijn.
De Vrij kwam er in na allerlei blessures geloof ik.quote:Op zondag 17 januari 2016 18:31 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Jij weet nu al dat Gustafson volgend jaar speelt?
Vilhena kreeg zo die kans omdat Feyenoord geen cent had om uit te geven en spelers in het eerste nodig had. Wijnaldem is zo idem op zestien(!)jarige leeftijd in het eerste gekomen. Dat is natuurlijk totaal niet optimaal voor de ontwikkeling van zo'n speler.
Clasie is eerst een jaar gaan rijpen bij Excelsior én heeft zich daar kunnen bewijzen. Wederom een slecht voorbeeld dus.
De opkomst van De Vrij kan ik me niet meer herinneren.
Botteghin. Dat is tegen alle verwachtingen bij mij iig. in een heel degelijke CV gebleken.quote:Op zondag 17 januari 2016 18:35 schreef Scrummie het volgende:
De rest voegt of niets of te weinig toe (en ik kan nu een heel opstel gaan tikken over Vilhena, Boetius, maar daar heb ik gewoon geen zin in).
Deze bewaar ik.quote:Op zondag 17 januari 2016 18:33 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Mja, ik onderstreep eigenlijk alles wat je hier zegt. Zoals wel vaker. Ouwe rukker
Oh, die is nu ietsjes ouder dan ik dacht. Wat gaat de tijd snel.quote:Op zondag 17 januari 2016 18:37 schreef Slobeend het volgende:
[..]
De Vrij kwam er in na allerlei blessures geloof ik.
Schuurman wordt over een maandje 19 trouwens. Prima leeftijd om te debuteren.
Hm ja. Qua CV is die prima. Maar ik had dat geld liever in een linksback gestopt zodat je niet had lopen te hannesen met Nelom nog, zoals vandaag, daarom noemde ik hem niet.quote:Op zondag 17 januari 2016 18:38 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Botteghin. Dat is tegen alle verwachtingen bij mij iig. in een heel degelijke CV gebleken.
Ik vond Nelom eigenlijk wel zeer behoorlijk spelen.quote:Op zondag 17 januari 2016 18:39 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Hm ja. Qua CV is die prima. Maar ik had dat geld liever in een linksback gestopt zodat je niet had lopen te hannesen met Nelom nog, zoals vandaag, daarom noemde ik hem niet.
Ik heb hem vanuit mijn werk meermaals ontmoet en het is echt inhoudelijk een kanjer. En daar zouden veel meer collega's van hem het mee eens zijn, als hij door zijn zelfingenomenheid de gun-factor niet zo gruwelijk tegen had.quote:Op zondag 17 januari 2016 18:35 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Mwah. Hij is niet slecht. Maar hij weet zijn zogenaamde geweldigheid wel erg goed te extrapoleren en geloofwaardig te maken voor mensen als jij die het slikken als zoete koek.
Er is een verschil tussen fysiek (spieren, kracht) en uithoudingsvermogen. De methode Verheijen is vooral gericht op balans tussen die twee, waar Rutten gewoon op alle vlakken overtraind. Een speler als Clasie was nu veel verder geweest als hij al die tijd onder Verheijen had kunnen werken.quote:Het probleem met de methode Verheijen de andere kant op, is dat ik er heilig van overtuigd ben dat zijn methode spelers belemmert om fysiek op het niveau Engeland te komen. En dát lijkt me juist weer een enorm probleem.
Dat viel me ook alleszins mee.quote:Op zondag 17 januari 2016 18:40 schreef Caland het volgende:
[..]
Ik vond Nelom eigenlijk wel zeer behoorlijk spelen.
Exact dit dus. Ik twijfel daardoor ook enorm aan de 'methode Verheijen'. Ik snap zijn gedachtegang wel, maar is dat niet beter voor spelers die fysiek al top zijn, en niet zoals we in Nederland op dit moment nog maar 'jochies' zijn? Lastig verhaal.quote:Op zondag 17 januari 2016 18:35 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Mwah. Hij is niet slecht. Maar hij weet zijn zogenaamde geweldigheid wel erg goed te extrapoleren en geloofwaardig te maken voor mensen als jij die het slikken als zoete koek.
Het probleem met de methode Verheijen de andere kant op, is dat ik er heilig van overtuigd ben dat zijn methode spelers belemmert om fysiek op het niveau Engeland te komen. En dát lijkt me juist weer een enorm probleem.
Woudenberg.quote:Op zondag 17 januari 2016 18:39 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Hm ja. Qua CV is die prima. Maar ik had dat geld liever in een linksback gestopt zodat je niet had lopen te hannesen met Nelom nog, zoals vandaag, daarom noemde ik hem niet.
Klopt, maar dat doet ie maar 2/3 wedstrijden op jaarbasis. Ik snap dat nooit zo goed bij hem. Elke keer als ie zo'n wedstrijd speelt denk ik "zou het dan toch?". Maar de week erop is ie dan weer zó belachelijk slecht dat ik er verdrietig van wordquote:Op zondag 17 januari 2016 18:40 schreef Caland het volgende:
[..]
Ik vond Nelom eigenlijk wel zeer behoorlijk spelen.
Waarom een LB halen als je kongolo hebt, die veel meer thuishoort op LB?quote:Op zondag 17 januari 2016 18:39 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Hm ja. Qua CV is die prima. Maar ik had dat geld liever in een linksback gestopt zodat je niet had lopen te hannesen met Nelom nog, zoals vandaag, daarom noemde ik hem niet.
Omdat ik van mening ben dat Kongolo nog beter is als CV. Maar goed, daar kan je over twisten. Ik zal voortaan Botteghin noemen bij de kwaliteitaankopenquote:Op zondag 17 januari 2016 18:43 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Waarom een LB halen als je kongolo hebt, die veel meer thuishoort op LB?
Ja, Karsdorp werd het Nederlands elftal al in gepraat. Snap niet wat veel mensen in hem zien tbh.quote:Op zondag 17 januari 2016 18:44 schreef BadderHaring het volgende:
Trouwens, die Karsdorp was toch een supertalent? Die kan er helemaal niets van joh.
Eens over Kongolo.quote:Op zondag 17 januari 2016 18:44 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Omdat ik van mening ben dat Kongolo nog beter is als CV. Maar goed, daar kan je over twisten. Ik zal voortaan Botteghin noemen bij de kwaliteitaankopen.
Iedereen vindt hem fantastisch, ik roep al jaren dat hij erg overrated is.quote:Op zondag 17 januari 2016 18:44 schreef BadderHaring het volgende:
Trouwens, die Karsdorp was toch een supertalent? Die kan er helemaal niets van joh.
Je bent pas na de 0-1 gaan kijken?quote:Op zondag 17 januari 2016 18:44 schreef Haringkop het volgende:
Tsjah, redelijk voorspelbare middag..
PSV loerde op het kansje en wij vallen als een kip zonder kop aan.
Tactisch plan van Gio was om het middenveld van PSV te ontregelen door er dik bovenop te zitten en dat deden ze aardig. Helaas is er verder niemand bij Feyenoord die kan voetballen, waardoor Feyenoord zelf ook niets voor elkaar kreeg.quote:Sowieso vrij naïef om tegen Moreno en Bruma voortdurend de hoge bal te willen spelen.
Verder waren Veijnovic en Kramer weer compleet zichtbaar, echt waardeloos. Net als Elia, die teveel met Kazim lijkt om te gaan..
Derde plek gat op deze manier nog wel een klusje worden.
Wel een dikke pluim voor Vilhena, speelde in zn eentje tegen drie middenvelders van PSV.
Aanvallend leuk in de Nederlandse competitie, verdedigend niet veel bijzonders. Hype.quote:Op zondag 17 januari 2016 18:45 schreef GGMM het volgende:
[..]
Ja, Karsdorp werd het Nederlands elftal al in gepraat. Snap niet wat veel mensen in hem zien tbh.
Ik las dat hij beter is dan Tete. Na vandaag ben ik er van overtuigd dat zelfs Brenet een pareltje is vergeleken met Karsdorp.quote:Op zondag 17 januari 2016 18:47 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Aanvallend leuk in de Nederlandse competitie, verdedigend niet veel bijzonders. Hype.
Tete is verdedigend erg goed, aanvallend weer niet veel soeps. In Europa kom je met die kwaliteit veel verder dan Karsdorp, dat zie je al aan Janmaat.quote:Op zondag 17 januari 2016 18:48 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Ik las dat hij beter is dan Tete. Na vandaag ben ik er van overtuigd dat zelfs Brenet een pareltje is vergeleken met Karsdorp.
Oh ja vergeten, tot de 0-1 gaf psv een wervelende show weg..quote:Op zondag 17 januari 2016 18:47 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Je bent pas na de 0-1 gaan kijken?
[..]
Tactisch plan van Gio was om het middenveld van PSV te ontregelen door er dik bovenop te zitten en dat deden ze aardig. Helaas is er verder niemand bij Feyenoord die kan voetballen, waardoor Feyenoord zelf ook niets voor elkaar kreeg.
Tot de 0-1 ging het redelijk gelijk op, en daarna ging PSV natuurlijk op de counter loeren. Prima uitgespeeld, Kuip stil.
Voor deze selectie is dat naar behoren.quote:Op zondag 17 januari 2016 18:01 schreef JeSuisDroppie het volgende:
Derde worden is toch ook heel goed ?
Ditquote:Op zondag 17 januari 2016 18:49 schreef Haringkop het volgende:
Voor rust leek het sowieso van twee kanten amper op voetbal.
Ik had ook liever Achahbar gezien, maar snap dat wel. Als je hem erin zet, moet je je halve speelwijze omgooien. Groot risico.quote:Op zondag 17 januari 2016 18:51 schreef Helpmefok het volgende:
Ik blijf het trouwens onbegrijpelijk vinden dat je tegenover een extreem matige verdediger als Bruma Kramer zet.
Achahbar had heel die verdediging milkshake gegeven.
Hoezo? Ik kan al wedstrijden lang geen vorm van systeem ontdekken in onze selectie met Kramer. Ergo, welk systeemquote:Op zondag 17 januari 2016 18:54 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Ik had ook liever Achahbar gezien, maar snap dat wel. Als je hem erin zet, moet je je halve speelwijze omgooien. Groot risico.
Bedankt hansquote:Op zondag 17 januari 2016 18:55 schreef Tortugal het volgende:
Verschil in beleid tussen psv en Feyenoord had niet groter kunnen zijn. Wij willen graag veel spelers kopen die stuk voor stuk niet veel kosten en bijna allemaal ook nog Nederlands zijn. Wij halen dus jongens als Vd Heijden en Kramer. Omdat ze laag risico aankopen zijn. Ondertussen krijgt de jeugd bij Feyenoord geen kans, omdat die op dit moment inderdaad nog onder het niveau zitten van de middelmaat in de basis. Het is schrijnend te zien hoe we dit beleid vasthouden, waarmee je weinig risico neemt en elk jaar voor plaats 3 speelt.
Psv speelt in een klein stadionnetje met een veel minder grote aanhang, maar hebben toch een veel grotere begroting. Zij halen enigszins opportunistisch jongens die veel geld kosten uit Zuid Amerika, waarbij je dus een risico hebt dat ze tegenvallen, maar vaak slagen ze door goede scouting wel. De rest vullen ze niet aan met middelmaat uit de subtop van de Eredivisie, maar met jeugd waarmee ze een plan hebben en die ze de kans geven. Op papier is de Feyenoord jeugdopleiding beter dan de Psv jeugdopleiding, maar bij psv wordt ze een kans gegeven.
Het doet me gewoon pijn om te zien dat we nu weer zo'n Tapia gaan halen waarmee je prima voor plek 3 kan gaan maar nooit kampioen gaat worden.
Het systeem van veel voorzetten, opkomende backs, etc. Dan heb je meer aan een kopsterke spits (die Kramer zou moeten zijn, maar hopeloos faalt) dan aan een kleine spits die het van kleine ruimtes moet hebben.quote:Op zondag 17 januari 2016 18:55 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Hoezo? Ik kan al wedstrijden lang geen vorm van systeem ontdekken in onze selectie met Kramer. Ergo, welk systeem
Dat. Bovendien is Achahbar behoorlijk balvast, zag je vandaag ook weer. #exitkramerquote:Op zondag 17 januari 2016 18:55 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Hoezo? Ik kan al wedstrijden lang geen vorm van systeem ontdekken in onze selectie met Kramer. Ergo, welk systeem
Het is waarschijnlijk omdat ik het wíl zien, maar er komt 'schwung' in het elftal als hakkebar erin speelt.quote:Op zondag 17 januari 2016 18:59 schreef Caland het volgende:
[..]
Dat. Bovendien is Achahbar behoorlijk balvast, zag je vandaag ook weer. #exitkramer
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |