Dat is altijd goed nieuwsquote:Op woensdag 27 januari 2016 17:35 schreef Maxerazzi het volgende:
Nieuwe Tim Hecker in april. Ik ga alvast mijn fanboymachine aanzwengelen.
* Maxerazzi doet stekker in stopcontact en activeert hypemodus.
[..]
Al mag God/Kanye weten wat bovenstaande betekent.
Hij is al gelekt, he,quote:Op woensdag 27 januari 2016 17:35 schreef Maxerazzi het volgende:
Nieuwe Tim Hecker in april. Ik ga alvast mijn fanboymachine aanzwengelen.
* Maxerazzi doet stekker in stopcontact en activeert hypemodus.
[..]
Al mag God/Kanye weten wat bovenstaande betekent.
Misschien heeft hij het zelf online gezet?quote:Op donderdag 28 januari 2016 13:39 schreef Maxerazzi het volgende:
[..]
Haha, verrek ja, ik zie het nu ook. Daar zal Tim ontzettend blij mee zijn.
quote:Op donderdag 28 januari 2016 13:39 schreef Maxerazzi het volgende:
[..]
Haha, verrek ja, ik zie het nu ook. Daar zal Tim ontzettend blij mee zijn.
Ik lees net dat de rip niet perfect is: de tracks lopen niet in elkaar over, geen gapless playback. Geen groot probleem, maar nét bij dit soort muziek jammer. Ik geef het even mee indien jullie de eerste luisterbeurt (als dat al niet gebeurd is) graag 'perfect' willen hebbenquote:
Dan wacht ik er nog mooi even mee.quote:Op donderdag 28 januari 2016 21:13 schreef Arn0 het volgende:
[..]
[..]
Ik lees net dat de rip niet perfect is: de tracks lopen niet in elkaar over, geen gapless playback. Geen groot probleem, maar nét bij dit soort muziek jammer. Ik geef het even mee indien jullie de eerste luisterbeurt (als dat al niet gebeurd is) graag 'perfect' willen hebben
quote:Op vrijdag 29 januari 2016 14:02 schreef Norrage het volgende:
Volgens mij plugde cafca De Rosa. Inderdaad erg mooie plaat zeg
Volgens mij is de persoon die de bovenste reactie heeft gegeven op YouTube niemand minder dan 'onze' Riazop!!quote:Op maandag 18 januari 2016 10:25 schreef Norrage het volgende:
Aafke gaat er ook niet echt op vooruit...wat een nummer......
Dat kan niet missen idd.quote:Op vrijdag 29 januari 2016 17:42 schreef methodmich het volgende:
[..]
Volgens mij is de persoon die de bovenste reactie heeft gegeven op YouTube niemand minder dan 'onze' Riazop!!
Net als je denkt dat het niet triester kan...quote:
Wat mij betreft ook haar op twee na beste plaat.quote:Op vrijdag 29 januari 2016 22:15 schreef DO2 het volgende:
Met de komst van een nieuw PJ Harvey album ben ik opeens weer haar hele discografie aan het beluisteren, en wat is en blijft Is This Desire? toch n fantastisch ( en eigenlijk zwaar ondergewaardeerd ) album. Haar meest experimentele album. En haar meest polariserende, waarbij het complete spectrum wordt bewandeld. - PJ op haar smerigst en donkerst, met nummers als My Beautiful Leah , Joy en Electric Light . PJ op haar meest dynamisch, met nummers als The Sky Lit Up , No Girl So Sweet en A Perfect Day Elise . PJ op haar gevoeligst, met nummers als Angelene , The River en Is This Desire? . PJ op haar fraaist, met nummers als The Wind , Catherine en The Garden . - En dan ben ik er geloof ik, want 4x3 maakt 12. Er staat verdomme geen zwak nummer op, bedoel ik maar. Ze hebben allemaal wat te melden.
Dus bij deze n diepe buiging:.
ja, erg sterk! Apocalypse Dreamsquote:Op zaterdag 30 januari 2016 10:53 schreef MaJo het volgende:
Jullie waren gisteren toch ook allemaal bij Tame Impala? Niets te melden erover?
Ik vond het fantastisch!Openen met Let it Happen
Mijn favoriet is stories frm the city...quote:Op zaterdag 30 januari 2016 11:09 schreef methodmich het volgende:
[..]
Wat mij betreft ook haar op twee na beste plaat.
Heel erg vet, ja.quote:Op zaterdag 30 januari 2016 10:53 schreef MaJo het volgende:
Jullie waren gisteren toch ook allemaal bij Tame Impala? Niets te melden erover?
Ik vond het fantastisch!Openen met Let it Happen
Er zijn dagen dat ik het haar beste vind. Maar dat geldt ook voor Dry, Rid of Me, To Bring You My Love en Let England Shake. - De rest volgt op gepaste afstand.quote:Op zaterdag 30 januari 2016 11:09 schreef methodmich het volgende:
[..]
Wat mij betreft ook haar op twee na beste plaat.
Ja, die is erg goedquote:Op zaterdag 30 januari 2016 13:01 schreef Beregd het volgende:
Ik ben nog wat vergeten plaatjes van vorig jaar aan het ontdekken
vooral painted shut van hop along![]()
Ik ben nog aan het bijkomen van 2015quote:Op vrijdag 29 januari 2016 18:49 schreef cafca het volgende:
Ik durf nu al te zeggen dat 2016 muzikaal een veelbelovend jaar is!
Bowie, Tindersticks, de zojuist hierboven genoemde de Rosa, Ian Fisher, Seafret, MONEY....
Heb gewoon te weinig tijd om alles goed te beluisteren.
Eventually kwam goed uit de verf inderdaadquote:Op zaterdag 30 januari 2016 13:29 schreef Heufd het volgende:
[..]
Heel erg vet, ja.
Let it Happen, wat een geweldige tune.
En Eventually was live ook zó tof.
Eens over Jagwar Ma. Had ze nog nooit live gezien. Hun debuutalbum wel vaak beluisterd. Maar dat optreden was verschrikkelijk saai. Niks aan.quote:Op zaterdag 30 januari 2016 15:05 schreef MaJo het volgende:
[..]
Eventually kwam goed uit de verf inderdaadNet als mijn favoriet The Less I Know The Better
Wat viel Jagwar Ma tegen trouwensHeb ze een paar jaar geleden in Paradiso gezien, toen waren ze echt tof! Ook de plaat is erg goed. Maar gisteren, meh, af en toe was het gewoon te vals
To Bring You My Love vind ik haar beste. Zet ik ook altijd hoog in mijn 'aller tijden' lijst. En Dry is ook wel duidelijk mijn nummer twee.quote:Op zaterdag 30 januari 2016 13:52 schreef DO2 het volgende:
[..]
Er zijn dagen dat ik het haar beste vind. Maar dat geldt ook voor Dry, Rid of Me, To Bring You My Love en Let England Shake. - De rest volgt op gepaste afstand.
Vreemd genoeg ben ik een beetje gestopt met PJ luisteren sinds Let England Shake. Ik vond dat een vrij saai album. Daarvoor was ik enorm fanquote:Op zaterdag 30 januari 2016 20:43 schreef methodmich het volgende:
[..]
To Bring You My Love vind ik haar beste. Zet ik ook altijd hoog in mijn 'aller tijden' lijst. En Dry is ook wel duidelijk mijn nummer twee.
Bij mij heeft LES exact het omgekeerde effect gehad. Ik vind de platen tussen ITD? en LES dan ook haar minst geslaagde. Die luister ik eigenlijk nog maar zelden. Niet dat ze slecht zijn. Verre van. Maar ze voelen stuk voor stuk toch ietwat geforceerd aan.quote:Op maandag 1 februari 2016 11:13 schreef Norrage het volgende:
[..]
Vreemd genoeg ben ik een beetje gestopt met PJ luisteren sinds Let England Shake. Ik vond dat een vrij saai album. Daarvoor was ik enorm fan![]()
![]()
Klinkt wel lekker! Ken het niet, maar ga het wel verder luisterenquote:Op dinsdag 2 februari 2016 12:34 schreef Elfletterig het volgende:
Op Spotify is het nieuwe album van General Elektriks te beluisteren. Wat een ontzettend leuke, speelse, creatieve, eigenzinnige muziek is dat. Hoog AIR-gehalte (Franse frontman), maar ook heel jazzy, trippy en zweverig met een eigenwijs laagje elektronische bliepjes....
Op YouTube staan twee singles die van het album zijn getrokken. Het album heet trouwens To Be A Stranger.
!!!!! met een 5de goede kan hij wel op mijn #1 artiesten lijst komen.quote:Op woensdag 3 februari 2016 17:21 schreef Maxerazzi het volgende:
Nieuwe The Field in aantocht. 1 april is-ie 'r.
Niks mis mee inderdaad. Headliners vind ik niet heel geweldig, maar overall veel goede namen.quote:Op donderdag 4 februari 2016 09:50 schreef Norrage het volgende:
LIneupje hoor bij Best Kept Secret. Nu Band Of Horses, Jamie XX, Dinosaur Jr. erbij.
Wilco is headliner, das al genoegquote:Op donderdag 4 februari 2016 09:52 schreef Slobeend het volgende:
[..]
Niks mis mee inderdaad. Headliners vind ik niet heel geweldig, maar overall veel goede namen.
Van Two, jaquote:Op donderdag 4 februari 2016 09:52 schreef Norrage het volgende:
[..]
Wilco is headliner, das al genoeg
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |