O ja, dat is waar ook. Als 1 op de 1000 Nederlanders een verkrachter is en 1 op de 300 moslims, ik noem maar wat, dan is er een patroon en mag je wel zeggen dat alle moslims slecht zijn. Sorry voor het misverstand.quote:Op vrijdag 15 januari 2016 19:27 schreef ToT het volgende:
[..]
Dat zegt niemand, maar het telt wel weer mee als je een patroon opmerkt.
Yup, IEDEREEN hier roept dat ALLE moslims per definitie slecht zijn!quote:Op vrijdag 15 januari 2016 19:30 schreef Igen het volgende:
[..]
O ja, dat is waar ook. Als 1 op de 1000 Nederlanders een verkrachter is en 1 op de 300 moslims, ik noem maar wat, dan is er een patroon en mag je wel zeggen dat alle moslims slecht zijn. Sorry voor het misverstand.
Nee, niet iedereen, ik bijvoorbeeld niet.quote:Op vrijdag 15 januari 2016 19:31 schreef ToT het volgende:
[..]
Yup, IEDEREEN hier roept dat ALLE moslims per definitie slecht zijn!________________________________________!
Kijk, dan valt het allemaal dus nog wel mee!quote:Op vrijdag 15 januari 2016 19:31 schreef Igen het volgende:
[..]
Nee, niet iedereen, ik bijvoorbeeld niet.
295 op de 300 dan kom je wel in de buurtquote:Op vrijdag 15 januari 2016 19:30 schreef Igen het volgende:
[..]
O ja, dat is waar ook. Als 1 op de 1000 Nederlanders een verkrachter is en 1 op de 300 moslims, ik noem maar wat, dan is er een patroon en mag je wel zeggen dat alle moslims slecht zijn. Sorry voor het misverstand.
Eh, nee, dat is gewoon echt regelrechte lulkoek van de bovenste plank.quote:Op vrijdag 15 januari 2016 19:36 schreef KingRadler het volgende:
[..]
295 op de 300 dan kom je wel in de buurt
Generalisatie is iets van de meest armen der intelligentie, die hebben ook een stem op het internet. Maar het gemak is de catalyst.quote:Op vrijdag 15 januari 2016 19:26 schreef Igen het volgende:
[..]
Maar als Mohammed in een Geenstijl-filmpje iets verkeerds zegt dan zij DUS wel alle moslims verkeerde mensen.
Toch?
Weer een goeie videoquote:
Inzake Almere is er niks te communcieren. De verdachten zijn aangehouden, getuigen worden ook niet gezocht. Als de politie dan gaat communiceren dat het asielzoekers zijn dan dient dat slechts die politieke stroming die tegen asielzoekers is. De politie communicatie is er niet om die of een andere politieke stroming te dienen. Afgelopen week zijn er politieke stromingen geweest die zaten te snakken naar een blanke christelijke aanrander, omdat dat dat hun boodschap zou dienen. Maar ook daar is de politie communicatie niet voor.quote:Op vrijdag 15 januari 2016 19:14 schreef TerryStone het volgende:
[..]
Open, transparant en eerlijk communiceren als overheid zijnde met het volk wat ze dienen hoeft niet blijkbaar?
Ik begrijp die minachting van de burger niet zo goed eerlijk gezegd, alsof we allemaal te achterlijk zijn om na te denken maar gelukkig is er de staat die ons vertelt wat we moeten denken...
Daar ben ik het mee eens, en dan moet daar wel actie op ondernomen worden, alleen dat is niet aan de orde wanneer de politie Almere twee aanranders oppakt en de zaak oplost.quote:Op vrijdag 15 januari 2016 19:18 schreef ToT het volgende:
[..]
Je kunt wel een patroon opmaken als je merkt dat vluchtelingen vaker en vaker en vaker hun poten niet thuis kunnen houden bij autochtone dames.
Niet dat je daar dan meteen actie op moet ondernemen tegen alle vluchtelingen, maar je kunt dan wel de regering / de gemeente / wie dan ook ter verantwoording roepen, of beslissen of het risico aanvaardbaar is een AZC in je wijk te krijgen.
Dus die 2 aanranders zouden niet mee mogen tellen bij de statistieken omdat ze opgepakt zijn?quote:Op vrijdag 15 januari 2016 19:46 schreef Weltschmerz het volgende:
Daar ben ik het mee eens, en dan moet daar wel actie op ondernomen worden, alleen dat is niet aan de orde wanneer de politie Almere twee aanranders oppakt en de zaak oplost.
Je vergeleek de toevalligheid van de criminaliteit van VVDers met de toevalligheid van criminaliteit van hells angels en no surrendor, als een ware volksmenner.quote:Op vrijdag 15 januari 2016 18:38 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Een signalement dient ter opsporing van een verdachte, niet ter meningsvorming van fokkertjes over andere mensen met een dergelijk signalement. En het is al helemaal niet de bedoeling dat het pubiek daarop actie gaat ondernemen, itt het openbaar bestuur. Dus dan lijkt mij het logisch dat die informatie statitisch correct en dus nadat het daderschap is vastgesteld aan het publiek wordt gepresenteerd.
[..]
Je bent niet toevallig lid van de VVD, je bent dat welbewust en uit overtuiging naar ik aanneem. Maar volgens mij ik heb ik mij uitsluitend uitgelaten over corrupte en anderzins misdadige VVD-ers die als zodanig politiek actief waren en over de VVD als geheel.
Dus als je zo geobsedeerd bent door mijn posts dat je ze er in een ander topic aan de haren bij meent te moeten slepen, quote dan ook even een post waarmee je al dan niet valselijk zou kunnen suggeren dat je ergens een punt hebt.
The fuck man. En blijf het ook maar in de doofpot stoppen. Waar zit je met je hoofd als je dit ziet en maar blijft geloven in die maakbare samenleving? Hoe ziek ben je dan?quote:Op vrijdag 15 januari 2016 18:13 schreef KingRadler het volgende:
Amnesty International : 1000 Zweedse vrouwen door migrant moslims verkracht 300 meisje waren onder 15 Jaar.
http://100percentfedup.com/?p=9182
De enige aanfluiting hier zijn posters zoals jij die het maar blijven proberen goed te praten. Niemand neemt je meer serieus. En terecht.quote:Op vrijdag 15 januari 2016 18:22 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Kun je bij de bronnen wel even hele basale kwaliteitsstandaarden aanhouden? Dit is een aanranding van journalistieke waarden.
Dwdd is dan ook nog de erstigste propagandamachine van links die er bestaat natuurlijk.quote:Op vrijdag 15 januari 2016 19:53 schreef MPC60 het volgende:
Volgens DWDD ligt het aan iedereen behalve de zielige moslims.
Spreek voor jezelf.quote:Op vrijdag 15 januari 2016 20:02 schreef Red_85 het volgende:
Niemand neemt je meer serieus. En terecht.
Vergeet nu.nl niet.quote:Op vrijdag 15 januari 2016 20:03 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Dwdd is dan ook nog de erstigste propagandamachine van links policor die er bestaat natuurlijk.
Vergeet ook de Telegaar niet.quote:Op vrijdag 15 januari 2016 20:03 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Dwdd is dan ook nog de erstigste propagandamachine van links die er bestaat natuurlijk.
Ze dienen dan ook geen politieke stroming wanneer ze het publiek informeren over misdaden en de daarbij horende objectieve feiten Einstein.quote:Op vrijdag 15 januari 2016 19:46 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Inzake Almere is er niks te communcieren. De verdachten zijn aangehouden, getuigen worden ook niet gezocht. Als de politie dan gaat communiceren dat het asielzoekers zijn dan dient dat slechts die politieke stroming die tegen asielzoekers is. De politie communicatie is er niet om die of een andere politieke stroming te dienen. Afgelopen week zijn er politieke stromingen geweest die zaten te snakken naar een blanke christelijke aanrander, omdat dat dat hun boodschap zou dienen. Maar ook daar is de politie communicatie niet voor.
Als het nu niet om individuele gevallen gaat, maar om een patroon, dan moet het openbaar bestuur iets met dat probleem aanvangen. Dus is er wel wat te communiceren, en is er geen reden dat wel aan het openbaar bestuur kenbaar te maken, maar niet aan het publiek.
[..]
Daar ben ik het mee eens, en dan moet daar wel actie op ondernomen worden, alleen dat is niet aan de orde wanneer de politie Almere twee aanranders oppakt en de zaak oplost.
Dan kan niemand de politie er op aankijken maar degenen die ze dit heeft opgedragen.quote:Op vrijdag 15 januari 2016 19:52 schreef KingRadler het volgende:
Politie is gewoon beste vriend van de vluchtelingen.
Ze hebben de opdracht gekregen om niet al te hard te zijn tegen ze.
Agent klapt uit de biecht: "Wij mogen vluchtelingen niet eens vasthouden"
http://www.hln.be/hln/nl/(...)ens-vasthouden.dhtml
Net zo betrouwbaar als de bronnen waar ze het nieuws uit halen, hoezo?quote:Op vrijdag 15 januari 2016 20:20 schreef KingRadler het volgende:
is Fok wel betrouwbaar met de Berichtgeving.
Ik haal hier in ieder geval wel iets positiefs uit; dat ze her en der wel plaatsverboden handhaven voor vluchtelingen!quote:Op vrijdag 15 januari 2016 19:52 schreef KingRadler het volgende:
Politie is gewoon beste vriend van de vluchtelingen.
Ze hebben de opdracht gekregen om niet al te hard te zijn tegen ze.
Agent klapt uit de biecht: "Wij mogen vluchtelingen niet eens vasthouden"
http://www.hln.be/hln/nl/(...)ens-vasthouden.dhtml
je heb gelijk de meeste bronnen komen uit het nieuws.quote:Op vrijdag 15 januari 2016 20:25 schreef ToT het volgende:
[..]
Net zo betrouwbaar als de bronnen waar ze het nieuws uit halen, hoezo?
Tja FOK! heeft relatief weinig reporters in vaste loondienst die zelf op incidenten af kunnen gaan om daar verslag van te doen, dus ik zie het probleem niet.quote:Op vrijdag 15 januari 2016 20:30 schreef KingRadler het volgende:
[..]
je heb gelijk de meeste bronnen komen uit het nieuws.
waar Fok afhankelijk van is.
Neehee, wat ik zeg is dat het pas bij een statistiek met een correlatie een feit is wat interessant is voor het openbaar bestuur en dus ook het publiek. Een of twee gevallen zeggen niks, dus heeft de politie helemaal niks om te communiceren. Als het nou vaker gebeurt dat asielzoekers zich aan aanranding schuldig maken, is dat wel een relevant gegeven voor zowel het openbaar bestuur als het publiek.quote:Op vrijdag 15 januari 2016 19:48 schreef ToT het volgende:
[..]
Dus die 2 aanranders zouden niet mee mogen tellen bij de statistieken omdat ze opgepakt zijn?
Nee hoor, dat heeft daarbij geen hulp nodig, zie hieronder.quote:![]()
![]()
![]()
En het publiek zou hier niets van af mogen weten omdat ze geen conclusies zouden mogen trekken over of het wel handig zou zijn een AZC in de buurt te krijgen?
Je bent dus een voorstander van het volk dom te houden?
Jij bent een wegkijker van het probleem van bedroevende journalistiek, je steekt je kop in het zand voor de leugens en je praat het goed omdat het in je straatje past.quote:Op vrijdag 15 januari 2016 20:02 schreef Red_85 het volgende:
[..]
De enige aanfluiting hier zijn posters zoals jij die het maar blijven proberen goed te praten. Niemand neemt je meer serieus. En terecht.
Ik stel juist eisen aan de netheid van VVD-poltici, bewindslieden van justitie en ook aan de netheid van de politie.quote:Op vrijdag 15 januari 2016 19:56 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Je vergeleek de toevalligheid van de criminaliteit van VVDers met de toevalligheid van criminaliteit van hells angels en no surrendor, als een ware volksmenner.
Als je je van dergelijke onderbuik aansprekende discussiemethode wilt bedienen, prima, mag van mij, maar ga dan niet meneer netjes uithangen in andere discussies.
Ik heb helemaal geen probleem. Ik ben altijd bereid om iemand uit te leggen hoe iets juridisch zit en hoe publieke organen werken of zouden moeten werken, maar als mensen redeneren alsof die er uitsluitend zijn om henzelf als meningsvormer en poster te bedienen inclusief hun beperkte aandachtsspanne dan houdt het snel op.quote:Dat is jouw probleem, de pseudo-intellectueel uithangen en oh zo veel waarde hechten aan de juiste juridische en omgangssparkelijke vormen en manieren als het in je straatje past, maar als het om je stokpaardje gaat ben je de beste leerling van Goebbels.
quote:Op vrijdag 15 januari 2016 20:35 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Neehee, wat ik zeg is dat het pas bij een statistiek met een correlatie een feit is wat interessant is voor het openbaar bestuur en dus ook het publiek. Een of twee gevallen zeggen niks, dus heeft de politie helemaal niks om te communiceren. Als het nou vaker gebeurt dat asielzoekers zich aan aanranding schuldig maken, is dat wel een relevant gegeven voor zowel het openbaar bestuur als het publiek.
En wat heeft dat met de politie van Almere te maken?quote:Op vrijdag 15 januari 2016 20:37 schreef ToT het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
En dit plaatje is inmiddels hopeloos achterhaald.
Ohhhh sorry, je bedoelt dus dat je allen specifiek aanrandingen van vluchtelingen in Almere aan elkaar mag koppelen en dat misdaden van ANDERE vluchtelingen in ANDERE woonplaatsen niet relevant zijn om onderlinge verbanden te zien en dat die dus allemaal de doofpot in moeten tot de politie en de overheid er glasheldere conclusies over heeft kunnen trekken?quote:Op vrijdag 15 januari 2016 20:39 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
En wat heeft dat met de politie van Almere te maken?
Nee dat bedoel ik niet.quote:Op vrijdag 15 januari 2016 20:41 schreef ToT het volgende:
[..]
Ohhhh sorry, je bedoelt dus dat je allen specifiek aanrandingen van vluchtelingen in Almere aan elkaar mag koppelen en dat misdaden van ANDERE vluchtelingen in ANDERE woonplaatsen niet relevant zijn om onderlinge verbanden te zien en dat die dus allemaal de doofpot in moeten tot de politie en de overheid er glasheldere conclusies over heeft kunnen trekken?Duidelijk!
Jij hebt liever dat men door jouw geselecteerde en arbitrair als irrelevant benoemde feiten niet deelt want het zou wel eens gebruikt kunnen worden door politieke tegenstanders.quote:
Nee, ik heb liever dat jij of alsnog leert lezen of ophoudt met schrijven.quote:Op vrijdag 15 januari 2016 21:00 schreef TerryStone het volgende:
[..]
Jij hebt liever dat men door jouw geselecteerde en arbitrair als irrelevant benoemd feiten niet deelt want het zou wel eens gebruikt kunnen worden door politieke tegenstanders.
Dit.quote:Op vrijdag 15 januari 2016 20:39 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
En wat heeft dat met de politie van Almere te maken?
Gaten schieten in achterlijke redenaties zal ik nooit mee ophouden. Deal with it Stalin.quote:Op vrijdag 15 januari 2016 21:02 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Nee, ik heb liever dat jij of alsnog leert lezen of ophoudt met schrijven.
Wat een verbeelding.quote:Op vrijdag 15 januari 2016 21:05 schreef TerryStone het volgende:
[..]
Gaten schieten in achterlijke redenaties zal ik nooit mee ophouden. Deal with it Stalin.
Je snapt het punt duidelijk niet.quote:Op vrijdag 15 januari 2016 21:03 schreef KrappeAuto het volgende:
[..]
Dit.
Asielzoekers niet over één kam scheren aub.
Ik heb hetzelfde hoor. De politiek vertrouw ik sinds enige tijd ook al niet meer.quote:Op vrijdag 15 januari 2016 19:35 schreef KingRadler het volgende:
ik vertrouw geen enkele Moslim meer.
https://www.facebook.com/sat1nrw/videos/943391579030190/?_rdr=pquote:17:30 SAT.1 NRW
Nordafrikaner steinigen Transsexuelle!!!
Unfassbar: Die Polizei stoppt in Dortmund gerade noch rechtzeitig eine Steinigung! In unserem Video sprechen die Opfer exklusiv. Mehr dazu um 17.30 Uhr in SAT.1 NRW.
Omg het is gewoon niet te gelovenquote:Op vrijdag 15 januari 2016 21:33 schreef YazooW het volgende:
[..]
https://www.facebook.com/sat1nrw/videos/943391579030190/?_rdr=p
Hoe gaat regressief links dit geweld van de ene door hun aangeduide groep onderdrukte slachtoffers naar de andere groep onderdrukte slachtoffers goedpraten vraag ik me af.quote:Op vrijdag 15 januari 2016 21:33 schreef YazooW het volgende:
[..]
https://www.facebook.com/sat1nrw/videos/943391579030190/?_rdr=p
quote:Op vrijdag 15 januari 2016 22:05 schreef TerryStone het volgende:
[..]
Hoe gaat regressief links dit geweld van de ene door hun aangeduide groep onderdrukte slachtoffers naar de andere groep onderdrukte slachtoffers goedpraten vraag ik me af.
Inderdaad. Dat er politie op straat rondrijdt en toevallig op tijd dit ziet en gelijk ingrijpt.quote:Op vrijdag 15 januari 2016 21:56 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Omg het is gewoon niet te geloven
Als je daarentegen extreem rechts in Zweden moet geloven wegen de belangen van homo's weer zwaarder.quote:Op vrijdag 15 januari 2016 22:14 schreef Igen het volgende:
[..]
En als ik Poetin en Orbán moet geloven, dan is het allebei volstrekt verkeerd.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |