je hebt daar ook een gay gedeelte hequote:Op donderdag 14 januari 2016 22:59 schreef OmgevallenFlat2 het volgende:
[..]
beste vakantie van me leven daar mee gemaakt![]()
zo'n vakantie lijkt me vreselijkquote:Op donderdag 14 januari 2016 22:59 schreef Paxcon het volgende:
[..]
aahhh
en dan lekker zo'n all you can eat hotel?
quote:Op donderdag 14 januari 2016 22:59 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
Vliegen alleen op zondag om 14.30
Alleen Paxcon snapt de zondag 14.30 grap.quote:Op donderdag 14 januari 2016 23:00 schreef Calcio het volgende:
[..]
ja en nu komt dat vliegveld in Lelystad er ook nog aan. Jammer
In Thailand had ik privechauffeur, luxe accomodaties, goed eten voor de prijs waar een tiener van naar salou gaat.quote:
Ik was met me oma gegaan toen, was toen 10 geloof ik.quote:Op donderdag 14 januari 2016 23:00 schreef Paxcon het volgende:
[..]
je hebt daar ook een gay gedeelte he
niet dat ik daar toen mee bezig was
ik heb er nog nooit van gevlogenquote:Op donderdag 14 januari 2016 23:00 schreef Calcio het volgende:
[..]
vond het wel fijn om een vliegveld zo dichtbij te hebben
Ik ga met mn oma naar Rusland binnekort.quote:Op donderdag 14 januari 2016 23:01 schreef OmgevallenFlat2 het volgende:
[..]
Ik was met me oma gegaan toen, was toen 10 geloof ik.
10k voor 10 personen voor 1 week, 5 sterren hotel all inclusive, was echt perfect
jammer dat het zo kort was wel
was toen met me opa en oma me ouders zusje en tante oom nichtje neefje
Maar de vliegreis enz is toch wel heel duurquote:Op donderdag 14 januari 2016 23:00 schreef Insomnia_ het volgende:
[..]
In Thailand had ik privechauffeur, luxe accomodaties, goed eten voor de prijs waar een tiener van naar salou gaat.
lekker hoorquote:Op donderdag 14 januari 2016 23:01 schreef OmgevallenFlat2 het volgende:
[..]
Ik was met me oma gegaan toen, was toen 10 geloof ik.
10k voor 10 personen voor 1 week, 5 sterren hotel all inclusive, was echt perfect
jammer dat het zo kort was wel
was toen met me opa en oma me ouders zusje en tante oom nichtje neefje
Kan voor 3/400 euroquote:Op donderdag 14 januari 2016 23:01 schreef Calcio het volgende:
[..]
Maar de vliegreis enz is toch wel heel duur
Voor 500 heb je een vlucht. Dat heb je er na 1 week uit.quote:Op donderdag 14 januari 2016 23:01 schreef Calcio het volgende:
[..]
Maar de vliegreis enz is toch wel heel duur
Dat valt toch niet onder 'luxe in Thailand'quote:Op donderdag 14 januari 2016 23:01 schreef Calcio het volgende:
[..]
Maar de vliegreis enz is toch wel heel duur
hm oke nou weer wat geleerdquote:Op donderdag 14 januari 2016 23:01 schreef Insomnia_ het volgende:
[..]
Voor 500 heb je een vlucht. Dat heb je er na 1 week uit.
ah das ook wel nice manquote:Op donderdag 14 januari 2016 23:01 schreef Insomnia_ het volgende:
[..]
Ik ga met mn oma naar Rusland binnekort.
Lekker hoor.
#Only in Zutphenquote:Op donderdag 14 januari 2016 23:01 schreef VoornaamAchternaam het volgende:
Klant wilde stelen, aangehouden en ze zei dat ze dat al bij de Jumbo had afgerekend. Maar er zaten AH huismerk dingen tussen
Toen de politie het aan het afhandelen was op het directiekantoor haalde ze een blikje passoa uit haar binnenzak en begon doodleuk te drinkenPauper van de week
/liefdagboek
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |