Dat is dan vast ook geheimquote:Op donderdag 14 januari 2016 06:35 schreef Lunatiek het volgende:
Heb je een geheimhoudingsverklaring moeten tekenen betreffende eventuele escalaties in de opvangcentra?
Goede vraagquote:Op donderdag 14 januari 2016 08:03 schreef Twiitch het volgende:
Hoeveel "incidenten" hebben jullie al in de doofpot gestopt?
neenquote:Op donderdag 14 januari 2016 09:50 schreef EdvandeBerg het volgende:
Laatst op tv (RTL journaal geloof ik) item waar Olaf Koens in Libanon berichtte dat Libanezen zich in groten getale uitgeven als Syrische vluchteling om er economisch beter van te worden. Er werd gezegd dat Libanezen en Syriers bijna dezelfde taal spreken en dat er weinig verschil in het accent zit. Het werd al eerder gemeld dat zich onder de 'Syriers' veel noord-afrikanen en andere niet-Syriers bevinden.
Hoe denkt het COA de bedriegers te kunnen ontmaskeren? Is er iets bekend wat er gebeurt met hen? Zitten we dan met een paar duizend niet-uitzetbare illegalen extra?
Of in overleg met zijn baas en heeft TS er voordeel van.quote:Op donderdag 14 januari 2016 08:45 schreef xpompompomx het volgende:
Moedig om zo'n topic te plaatsen.
Dit is vreemd geformuleerd maar wel een goede vraag. Is het COA op de hoogte van dit topic?quote:Op donderdag 14 januari 2016 08:04 schreef TheJanitor het volgende:
Word je betaald door de overheid om te opinie op probleemfora als Fok! te beinvloeden?
Het was ook meer als grapje bedoeld.quote:Op donderdag 14 januari 2016 10:49 schreef Cracka-ass het volgende:
[..]
Of in overleg met zijn baas en heeft TS er voordeel van.
[..]
Dit is vreemd geformuleerd maar wel een goede vraag. Is het COA op de hoogte van dit topic?
Een complot is iets anders dan propaganda.quote:Op donderdag 14 januari 2016 11:14 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Het zal wel een complpt zijn inderdaad.
En dat ze nu iemand hebben aangenomen die via Fok.nl de publieke mening gaat veranderen?quote:Op donderdag 14 januari 2016 11:16 schreef Cracka-ass het volgende:
[..]
Een complot is iets anders dan propaganda.
Of acht jij het ondenkbaar dat er binnen het COA wordt nagedacht over het beïnvloeden van de publieke opinie?
Dat gaat natuurlijk niet zo zwart/wit. Ze sturen er een memootje uit om niet met negatieve media als geenstijl of pownews te praten. En als je het leuk vindt om wat positieve berichten over het goede werk dat je doet op social media te plaatsen is dat natuurlijk altijd goed.quote:Op donderdag 14 januari 2016 11:17 schreef Jaroon het volgende:
[..]
En dat ze nu iemand hebben aangenomen die via Fok.nl de publieke mening gaat veranderen?
Volgens mij is het nooit echt de bedoeling je negatief of positief uit te laten in de media als je werkt voor zo'n organisatie. Tenzij dat je baan is. Ik ga er vanuit dat dit gewoon een COA werker is die op eigen houtje dacht "laat ik eens wat vragen beantwoorden". En dat gaat niets worden hier.quote:Op donderdag 14 januari 2016 11:21 schreef Cracka-ass het volgende:
[..]
Dat gaat natuurlijk niet zo zwart/wit. Ze sturen er een memootje uit om niet met negatieve media als geenstijl of pownews te praten. En als je het leuk vindt om wat positieve berichten over het goede werk dat je doet op social media te plaatsen is dat natuurlijk altijd goed.
Misschien gaat het ook wel opzichtig. Ik vind het in ieder geval interessant om te weten.
Dat zijn vragen waar zij niets mee kan tenzij zij het beleid aanstuurt bij COA.quote:Op donderdag 14 januari 2016 11:23 schreef voetbalmanager2 het volgende:
Het COA wordt vaak verweten op dubieuze wijze hun opvanglocaties te kiezen, ten koste van de omwonende burgers. Zo is er Oranjestad, waar Hennie van der Most die persoonlijk bevriend is met Klaas Dijkhoff benaderd werd om voor miljoenen zijn verliesgevende park Oranjehof te verhuren. Dit park is nu voor het eerst in zijn bestaan winstgevend, maar voor een dorp als Oranje is het desastreus.
Een ander voorbeeld is Steenbergen. Die gemeente had een begrotingstekort en moest, onder tijdsdruk van het COA, snel beslissen om een groot AZC te huisvesten, en wou op deze manier zijn begroting weer kloppend maken. Pas na hevige protesten van bewoners van Steenbergen is dit plan van tafel geveegd.
Want vind jij van deze handelswijze van het COA? Is de kritiek terecht, en zo ja, zou het in de toekomst op een andere manier moeten?
Ik neem het even over als antwoorder. Omdat men dit ook niet zag aankomen. Men kan nu al mensen moeilijk kwijt. Het erge is dat men al locaties en panden had maar die een jaar of iets geleden heeft afgestoten. Er is geen visie.quote:Op donderdag 14 januari 2016 11:29 schreef Semisane het volgende:
Waarom vangt het COA de wat meer kwetsbare groepen vluchtelingen niet standaard apart op? Wat is dat voor een halsstarrig en vrij debiel beleid? Je kan toch op 2 vingers na tellen dat in een situatie waarin veel mensen bij elkaar zitten, met eventueel een trauma of 2 in de mix gegooid dat voornamelijk kwetsbare groepen het zaadje zijn?
Waarom zo'n afwachtende houding van het COA? Alleenstaande moeders, kinderen, homo's/transen etc ga je toch gewoon weg niet in dezelfde omgeving opvangen als gefrustreerde mannen, waarvan er wellicht ook nog een aantal niet alleen trauma's hebben, maar wellicht ook nog gevochten hebben in die conflict gebieden en daarvan zijn er wellicht ook nog een aantal die oorlogsmisdadigers zijn.
Maar nee, in al haar wijsheid beslist het COA dat al die groepen mensen lekker bij elkaar opgevangen moeten worden? Kijken jullie nou niet vaak in de spiegel, om dan te concluderen: "Fuck, we zijn echt stoeprandtegeldebiel dom gewoon..."?![]()
Ik vraag het maar gewoon hoor...
Ik vraag, net als alle andere vragen hier, gewoon naar haar mening.quote:Op donderdag 14 januari 2016 11:25 schreef Jaroon het volgende:
[..]
Dat zijn vragen waar zij niets mee kan tenzij zij het beleid aanstuurt bij COA.
Ik had ook een vraag. Maar wat is de zin? Jij kan werken voor Philips. Ik kan dan heel boos worden over mijn stofzuiger. De kans dat je daar iets inhoudelijks over weet is klein.quote:Op donderdag 14 januari 2016 11:38 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Ik vraag, net als alle andere vragen hier, gewoon naar haar mening.
Zoals ze in de disclaimer al aangeeft, zij spreekt niet namens het COA, maar op persoonlijke titel.
Ik weet niet of in NL/DE geslacht wordt geregistreerd/gepubliceerd. Maar in Zweden wel.quote:Op donderdag 14 januari 2016 10:35 schreef H.FR het volgende:
Zijn er echt zoveel alleenstaande mannen, of wordt dat aantal schromelijk overdreven?
Ah, nou ja ik was even onder de indruk dat men wel iets van visie had ontwikkeld toen ik het plan las wat men wilt gaan neerzetten in de houthavens (woon daar). Daar wilt men een pand neerzetten voor de opvang van 500 vluchtelingen waarbij de bedoeling is dat het pand ook deels wordt gebruikt voor normale verhuur en dat moet dan over een tijdsperiode van 15 jaar volledig overgaan naar (sociale)huur. Het pand moet dan ook voldoen aan alle geldige standaarden en voorschriften.quote:Op donderdag 14 januari 2016 11:33 schreef Jaroon het volgende:
[..]
Ik neem het even over als antwoorder. Omdat men dit ook niet zag aankomen. Men kan nu al mensen moeilijk kwijt. Het erge is dat men al locaties en panden had maar die een jaar of iets geleden heeft afgestoten. Er is geen visie.
NU. Neem ik aan. Men had geen visie 2 jaar terug. Terwijl je dit zag aankomen.quote:Op donderdag 14 januari 2016 11:41 schreef Semisane het volgende:
[..]
Ah, nou ja ik was even onder de indruk dat men wel iets van visie had ontwikkeld toen ik het plan las wat men wilt gaan neerzetten in de houthavens (woon daar). Daar wilt men een pand neerzetten voor de opvang van 500 vluchtelingen waarbij de bedoeling is dat het pand ook deels wordt gebruikt voor normale verhuur en dat moet dan over een tijdsperiode van 15 jaar volledig overgaan naar (sociale)huur. Het pand moet dan ook voldoen aan alle geldige standaarden en voorschriften.
Het idee daarvan is dat vluchtelingen dan direct "onder de bevolking" zijn en dus direct een onderdeel gaan uitmaken van de maatschappij.
Geen idee of het een goed idee is of haalbaar/werkbaar etc, maar het leek er op dat er iets van visie achter zat.
My bad...
Het natrekken van zoveel mensen was in de beste tijd al onmogelijk. En COA heeft daar ook niets mee te maken. Ik had met gemak mijn ex, die allochtoon is/was Petra Puk hebben kunnen noemen. Daar gaat COA ook niet over. De IND wel.quote:Op donderdag 14 januari 2016 11:43 schreef Five_Horizons het volgende:
Over het onderzoek van de achtergrond van de asielzoekers: iedereen moet een document met vragen (zo'n 20 kantjes) beantwoorden waarin vooral heel veel moet worden beantwoord over privé-zaken, maar ook over de eigen stad/dorp. Daarmee loopt de gemiddelde niet-Syriër gewoon tegen de lamp, wanneer niet bekend is wie hij/zij is. De gemiddelde Syriër is, in tegenstelling tot de meeste andere vluchtelingen, erg goed gedocumenteerd gevlucht (paspoorten, diploma's, familieboekjes).
Het feit dat er veel mannen zijn: te weinig geld om de rest van de familie over te laten komen via de smokkelroutes. Meestal is het plan dat degene met de meeste kans om te overleven, de route neemt en later de rest kan laten overkomen, wanneer diegene hier voldoende geld heeft verdiend, bijvoorbeeld. Dat zorgt er dus ook voor dat er gewoon veel mannen overkomen (want die route nemen met je jonge kinderen (die ook nauwelijks kunnen zwemmen) is, afgezien van het feit dat je het niet kunt betalen, nogal risicovol).
Sqoa. Maar dat is een Eskimo woord. Dat mag niet meer.quote:Op donderdag 14 januari 2016 11:47 schreef Twiitch het volgende:
Spreken jullie het uit als SOA of KOA?
Nou ja daar heb je gelijk in, maar binnen die context kunnen ze zaken toch wel wat beter regelen. Voornamelijk voor de kwetsbare groepen, lijkt me.quote:Op donderdag 14 januari 2016 11:44 schreef Jaroon het volgende:
[..]
NU. Neem ik aan. Men had geen visie 2 jaar terug. Terwijl je dit zag aankomen.
Die visie hangt af van wat de politiek wil of denkt. Ik ben tegen het zo integreren van mensen tenzij duidelijk is dat men blijft. COA bepaald niets. Men voert uit. Men regelt opvang. Geen beleid.
Ik weet dat de IND erover gaat. Ik beantwoord simpelweg een vraag die iemand hierover stelt.quote:Op donderdag 14 januari 2016 11:47 schreef Jaroon het volgende:
[..]
Het natrekken van zoveel mensen was in de beste tijd al onmogelijk. En COA heeft daar ook niets mee te maken. Ik had met gemak mijn ex, die allochtoon is/was Petra Puk hebben kunnen noemen. Daar gaat COA ook niet over. De IND wel.
Ja. En dat was mijn vraag ook. Waarom dat niet kan in het hele land.quote:Op donderdag 14 januari 2016 11:48 schreef Semisane het volgende:
[..]
Nou ja daar heb je gelijk in, maar binnen die context kunnen ze zaken toch wel wat beter regelen. Voornamelijk voor de kwetsbare groepen, lijkt me.
Mijn dank. Als het maar duidelijk is voor de goegemeente hier dat dat gaat over geheel andere zaken. Niet minder van belang.quote:Op donderdag 14 januari 2016 11:48 schreef Five_Horizons het volgende:
[..]
Ik weet dat de IND erover gaat. Ik beantwoord simpelweg een vraag die iemand hierover stelt.
Vast maar daar gebruiken ze niet dit soort media voor waar men toch niet verder wil kijken dan het eenzijdige boze en verontwaardigde gevoel.quote:Op donderdag 14 januari 2016 11:16 schreef Cracka-ass het volgende:
[..]
Een complot is iets anders dan propaganda.
Of acht jij het ondenkbaar dat er binnen het COA wordt nagedacht over het beïnvloeden van de publieke opinie?
waarom dan überhaupt dit topic beginnen?quote:Op donderdag 14 januari 2016 03:11 schreef P8 het volgende:
(hell, ik ben niemand wat verschuldigd, dus verwacht sowieso geen antwoorden).
Ja.quote:Op donderdag 14 januari 2016 12:07 schreef Nielsch het volgende:
[..]
waarom dan überhaupt dit topic beginnen?
Dit vind ik wel een goeie!quote:Op donderdag 14 januari 2016 11:16 schreef Jaroon het volgende:
Stel eens aan COA voor een vragenforum te openen. Dit gaat het ook niet worden ben ik bang. Naast vele andere vragen zou mijn vraag nu zijn waarom COA niet eenduidig is in het vluchtelingen wel/niet apart opvangen. Dan gaat het dus o.a. over homosexueel zijn.
(sommige) users zouden zich ook eens bewust mogen worden dat persoonlijke aanvallen en topics om zeep proberen te helpen niet echt meer op prijs gesteld wordt.quote:Op donderdag 14 januari 2016 12:31 schreef Twiitch het volgende:
[..]
Bied jij je aan om dat forum te modereren? Dat zal me een slagveld worden.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |