quote:Khadija Arib (PvdA) gekozen als nieuwe Kamervoorzitter
Khadija Arib (PvdA) is woensdagavond gekozen als nieuwe voorzitter van de Tweede Kamer. De strijd ging tussen de Kamerleden Khadija Arib (PvdA), Martin Bosma (PVV), Ton Elias (VVD) en Madeleine van Toorenburg (CDA). Er moest maar liefst vier keer gestemd worden tot de definitieve winnaar bekend werd.
Uitslag ronde 3twitter:geertwilderspvv twitterde op woensdag 13-01-2016 om 21:33:32Wat een NEPPARLEMENT! De beste kandidaat - Martin Bosma - wordt het niet en we eindigen met een Marokkaanse Kamervoorzitter. #nepparlement reageer retweet
Het lijkt me sterk dat Bontes en Van Klaveren dat zijn geweest. De roep om betere kandidaten vanuit de PvdA kwam van de VVD en van D66. Daarbij is Vermeij expliciet genoemd. Het kan haast niet anders of het waren D66'ers die op Vermeij stemden.quote:Op woensdag 13 januari 2016 21:18 schreef Schuimpjes het volgende:
[..]
Er is toen op Vermeij gestemd door 2 leden.
quote:Op woensdag 13 januari 2016 21:18 schreef opperkleurder het volgende:
[..]
Het loopt hier weer volledig uit de klauwen.
De laatste ronde tussen Arib en Elias.quote:Op woensdag 13 januari 2016 21:21 schreef Kaas- het volgende:
Ik heb de tweede stemmingsuitslag meegekregen en moest toen weg. Waar zijn we nu?
We gaan zo kiezen tussen Vermeij en Bosma.quote:Op woensdag 13 januari 2016 21:21 schreef Kaas- het volgende:
Ik heb de tweede stemmingsuitslag meegekregen en moest toen weg. Waar zijn we nu?
Mark Rutte is geen Kamerlid en mag niet stemmen, het betreft iemand anders.quote:Op woensdag 13 januari 2016 21:20 schreef Infection het volgende:
Waar is Rutte eigenlijk? Ze zeiden net zijn naam maar hij liep niet naar de tafel?
Ze zijn aan het stemmen in de 4e en tevens laatste ronde. Arib vs Elias,quote:Op woensdag 13 januari 2016 21:21 schreef Kaas- het volgende:
Ik heb de tweede stemmingsuitslag meegekregen en moest toen weg. Waar zijn we nu?
Oe, dus toch. Weet je de uitslag van de derde ronde?quote:Op woensdag 13 januari 2016 21:21 schreef Arcee het volgende:
[..]
De laatste ronde tussen Arib en Elias.
Zie OP.quote:Op woensdag 13 januari 2016 21:22 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Oe, dus toch. Weet je de uitslag van de derde ronde?
OPquote:Op woensdag 13 januari 2016 21:22 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Oe, dus toch. Weet je de uitslag van de derde ronde?
quote:Op woensdag 13 januari 2016 21:20 schreef Infection het volgende:
Waar is Rutte eigenlijk? Ze zeiden net zijn naam maar hij liep niet naar de tafel?
Jammer weer dat je zo van de vrouwtjes bent.quote:Op woensdag 13 januari 2016 21:23 schreef KetchupFTW het volgende:
Ik wist niet eens dat Mei Li nog in de Tweede Kamer zat
De ouders van Elias hadden een vooruitziende blik toen ze hun zoon Ton noemden.quote:Op woensdag 13 januari 2016 21:23 schreef Infection het volgende:
Wilders stemt blanco? Of toch Ton Elias?
Is deze goed voor het NWS-topic?quote:Op woensdag 13 januari 2016 21:24 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
De ouders van Elias hadden een vooruitziende blik toen ze hun zoon Ton noemden.
Hamvraag is lekker dubbelzinnig. Arib eet geen ham en Elias juist heel graag.quote:Op woensdag 13 januari 2016 21:24 schreef Guus_Geluk7 het volgende:
Hamvraag is nu of D66 Elias een betere kandidaat vindt dan Arib.
quote:Op woensdag 13 januari 2016 21:25 schreef opperkleurder het volgende:
[..]
Hamvraag is lekker dubbelzinnig. Arib eet geen ham en Elias juist heel graag.
quote:Op woensdag 13 januari 2016 21:25 schreef opperkleurder het volgende:
[..]
Hamvraag is lekker dubbelzinnig. Arib eet geen ham en Elias juist heel graag.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |