Dat is waar. Die goede ziekenzorg is ook wel nodig voor alle gevolgen van een ritje in België.quote:Op maandag 11 januari 2016 19:01 schreef fathank het volgende:
[..]
Je hebt ook nog nooit op een fatsoenlijke Belgische snelweg gereden.
CYKA BLYAT!quote:Op maandag 11 januari 2016 19:01 schreef seto het volgende:
[ afbeelding ]
pics van de laatste GYM lan party
Kwestie van prioriteiten stellen. Daarnaast: slechts een enkeling rijdt dag-in, dag-uit de hele dag in een L200 rond.quote:Op maandag 11 januari 2016 19:01 schreef fathank het volgende:
[..]
Je hebt ook nog nooit op een fatsoenlijke Belgische snelweg gereden.
Welke stad woon je?quote:Op maandag 11 januari 2016 19:09 schreef Ser_Ciappelletto het volgende:
Oh ja, en ze zijn hier minstens zo socialistisch half-mongoloïde als in Zweden, alleen zijn er veel minder lekkere wijven.
Zal best, maar ik zou niet in het lelijkste en meest deprimerende land ter wereld dood gevonden willen worden.quote:Op maandag 11 januari 2016 18:26 schreef Ser_Ciappelletto het volgende:
In België nog nooit een slechte arts of fysio gehad, en het kost ook nog eens geen drol.
Voor 100 euro een heel jaar basiszorgverzekering.
Was leuk bij Klokov thuisquote:Op maandag 11 januari 2016 19:01 schreef seto het volgende:
[ afbeelding ]
pics van de laatste GYM lan party
quote:Op maandag 11 januari 2016 19:25 schreef Questular het volgende:
[..]
Ow nee een CSGO pro, verklaard een hoop.
hahah een domme belg in het topicquote:Op maandag 11 januari 2016 19:19 schreef Ser_Ciappelletto het volgende:
[..]
Net verhuisd naar Antwerpen, daarvoor in Leuven.
kan je het al een beetje?quote:
Echt he.. klagen over dat je niet rond kunt komen als je voor Loesje of een amateurtheater werktquote:Op dinsdag 12 januari 2016 00:52 schreef clumsy_clown het volgende:
NWS / Crisiskinderen: Hoogopgeleid, maar geen werk.#2
Die eerste alineaLotte had wat minder domme keuzes moeten maken. De rest van die kuthippies ook trouwens.
Als ze geld moet hebben moet ze maar even hierheen komen, I will pimp the Bitch!quote:
Die zit al lang vol metquote:Op dinsdag 12 januari 2016 01:52 schreef ZetaOS het volgende:
[..]
Als ze geld moet hebben moet ze maar even hierheen komen, I will pimp the Bitch!
[ afbeelding ]
Whehehequote:Op dinsdag 12 januari 2016 02:22 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
Die zit al lang vol met
[ afbeelding ]
Nee nog niet zo, ik heb moeite met mijzelf positioneren. Ik word vaak gewoon op 170 meter neergeknaldquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |