Als ik iets mag uitlopenquote:
quote:[[quote]Op zaterdag 9 januari 2016 01:52 schreef MaryMouse het volgende:
[..]
Uh, Piet, het is nog niet licht buiten
quote:
quote:
quote:Op zaterdag 9 januari 2016 01:54 schreef MaryMouse het volgende:
[..]moet je wel door tot 02:30, of je moet zelf gaan lopen schuiven met de gup backup
Ik mag nog een half uurtjequote:Op zaterdag 9 januari 2016 01:56 schreef chufi het volgende:
Ik was bezig en mis dus alles.. Doe die FAQ maar dan..
BH-tje, dat is wat wulpse dames níet dragen, en hier bij R49 een nummer wat te vaak gedraaid is (uitgekeken op de borsten dus)quote:Op zaterdag 9 januari 2016 01:56 schreef chufi het volgende:
Ik was bezig en mis dus alles.. Doe die FAQ maar dan..
Nee ik heb het wel eens aan proberen te horen ...quote:Op zaterdag 9 januari 2016 02:00 schreef MaryMouse het volgende:
Of moet er nog een toelichting komen bij Vout?
Ik kan Vout nog wel even channelen hoorquote:Op zaterdag 9 januari 2016 02:01 schreef chufi het volgende:
[..]
Nee ik heb het wel eens aan proberen te horen ...
'T is iets voor liefhebbers, denk ik.quote:Op zaterdag 9 januari 2016 02:01 schreef chufi het volgende:
[..]
Nee ik heb het wel eens aan proberen te horen ...
Jawel hoor. Ik ben wel ondertussen naar de wc geweest en in de keuken geweest, misschien dat ik hem net gemist hebquote:Op zaterdag 9 januari 2016 02:03 schreef MaryMouse het volgende:
Deze heb ik ook nog gedraaid vanavond
Luisterde je wel? Tekst is wel true
hahaha ja ik hoor af en toe wel eens watquote:Op zaterdag 9 januari 2016 02:04 schreef Mo_Muffin het volgende:
[..]
'T is iets voor liefhebbers, denk ik.
voor de real sick mindsquote:Op zaterdag 9 januari 2016 02:04 schreef Mo_Muffin het volgende:
[..]
'T is iets voor liefhebbers, denk ik.
Soms dan eventjesquote:Op zaterdag 9 januari 2016 02:09 schreef MaryMouse het volgende:
Vout is gewoon leuk vout als je in de mood bent.
Dat is al snel bij mijquote:Op zaterdag 9 januari 2016 02:09 schreef MaryMouse het volgende:
Vout is gewoon leuk vout als je in de mood bent.
quote:
Ik zou per direct van de zender worden geschopt door de powers that be als ik Vout's muziek zou draaien in het ziekenhuis.quote:Op zaterdag 9 januari 2016 02:11 schreef MaryMouse het volgende:
[..]begrijp ik, maar gek genoeg was het toch een voute show die ik (voor een uurtje maar, dat wel) in het ziekenhuis heb willen horen. Ik had gewoon even behoefte denk ik aan zoals watertornado geloof ik zei: 'positief geladen ooraids'
Van de ziekenhuisomroep werd je alleen maar ziekerquote:Op zaterdag 9 januari 2016 02:13 schreef knokkels het volgende:
[..]
Ik zou per direct van de zender worden geschopt door de powers that be als ik Vout's muziek zou draaien in het ziekenhuis.
Ook als het specifiek werd aangevraagd trouwens door de patienten zelfs
En dat terwijl muziek gewoon goed is voor herstel. En dat is wetenschappelijk bewezenquote:Op zaterdag 9 januari 2016 02:14 schreef MaryMouse het volgende:
[..]
Van de ziekenhuisomroep werd je alleen maar zieker
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |