abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_158916862
Hier weer verder...

quote:
Burgemeester Keulen heeft oplossing tegen aanrandingen: gedragscode voor jonge vrouwen

'Vrouwen moeten tenminste op armlengte afstand blijven van vreemde mannen'

De burgemeester van Keulen Henriette Reker (partijloos) heeft na afloop van een crisisvergadering dinsdag een persconferentie gegeven. Daarin vertelde zij welke afspraken zijn gemaakt met politie en justitie om nieuwe aanrandingen en diefstallen zoals tijdens afgelopen Oud en Nieuw-viering te voorkomen, bijvoorbeeld tijdens het carnaval dat binnenkort in Keulen losbarst. Belangrijkste voorstel: er komt een gedragscode voor vrouwen, waarin bijvoorbeeld zal staan dat ‘vrouwen het beste op armlengte afstand van vreemde mannen kunnen blijven’.

Letterlijk liet de burgemeester aan de pers weten dat “de stad een gedragscode voor jonge vrouwen online zal zetten”.
Door deze gedragscode, waar onder andere instaat dat vrouwen op armlengte afstand moeten blijven en dat ‘groepen mannen en vrouwen beter niet gescheiden worden’, zullen vrouwen “zich tijdens carnaval veiliger en zekerder voelen”.

De gedragscode zal ook aan jonge mannen van buitenlandse afkomst worden gericht. “Aan mensen van andere culturen moeten we uitleggen hoe we hier carnaval vieren, zodat ze begrijpen dat vrolijk gedrag niet hetzelfde is als seksuele openheid”, aldus Reker.

Tevens beloofde de burgemeester dat er “maatregelen worden genomen zodat dit in de toekomst niet weer gebeurt” en dat met de politie wordt gewerkt aan “een speciaal veiligheidsconcept voor feesten, net als bij voetbalwedstrijden of grote demonstraties”.
Wat dit ‘veiligheidsconcept’ precies inhoudt blijft onduidelijk.

Ook belooft de politie meer cameratoezicht en zal er tijdens de carnavalviering veel politie aanwezig zijn, zowel zichtbaar als onzichtbaar in burger. De videobewaking zal er in de eerste plaats zijn voor controle en veiligheid, inplaats van voor bewijsvoering achteraf.

De politie liet tijdens de persconferentie verder weten dat de vijf mannen die zijn opgepakt niets met de aanrandingen te maken hebben. De politie bevestigde dat er aangifte is gedaan van een verkrachting.

Wederom maakte de politie duidelijk dat “vluchtelingen niets met deze zaak hebben te maken”.
“Het is absoluut ontoelaatbaar om een uit Noord-Afrika afkomstige etnische automatisch te verbinden met vluchtelingen. Er is geen aanwijzing dat mensen die asiel zoeken in Keulen de daders waren”, aldus Wolfgang Albers, de baas van de politie in Keulen.

http://nieuws.tpo.nl/2016(...)gscode-voor-vrouwen/
quote:
Oudejaarsaanrandingen Keulen - Politie bevestigt: 'Daders van Noord-Afrikaanse afkomst'

De politie van Keulen heeft maandag een persconferentie gegeven over de enorme hoeveelheid aanrandingen en berovingen van vrouwen tijdens de afgelopen Oud & Nieuw-viering in Keulen. De vrouwen werden aangerand en beroofd op het stationsplein voor het Centraal station en bij het plein voor de Dom.

Het onderzoek van de politie richt zich op een groep van maarliefst 1000(!) jongemannen. Binnen deze groep heeft een gedeelte zich schuldig gemaakt aan aanrandingen en berovingen. Het is echter nog onduidelijk om hoeveel daders het exact gaat. Wel zijn inmiddels vijf jonge mannen opgepakt.

Er zijn tot nu toe zestig aangiftes gedaan. Maar de politie gaat er van uit dat er zeker 80 slachtoffers zijn. Van alle vrouwen die aangifte hebben gedaan heeft ongeveer een kwart ook aangifte gedaan van aanranding, naast diefstal en beroving.

Vooralsnog zijn er dus tussen de vijftien en twintig slachtoffers van aanranding bekend. De meerderheid is alleen slachtoffer geworden van beroving. Wel heeft de politie laten weten dat het in sommige gevallen gaat om ernstige vergrijpen waarbij vrouwen zijn vastgehouden en betast.

Opvallend genoeg windt de Keulse politie er geen doekjes om als het gaat om de afkomst van de daders: "Deze misdrijven zijn gepleegd door een groep mannen die, afgaande op hun uiterlijk, voornamelijk van Noord-Afrikaanse, Arabische afkomst zijn", aldus Wolfgang Albers, het hoofd van de politie in Keulen.

http://nieuws.tpo.nl/2016(...)ijk-80-slachtoffers/
quote:
Schokkende quotes: agente en slachtoffer vertellen over de aanrandingsnachtmerrie in Keulen

"Rond 23:00 uur kregen we de melding dat er een vechtpartij tussen 400 buitenlanders zou zijn uitgebroken op het centraal station. Toen we daar aankwamen zagen we bijna 2000 mensen die werden bekogeld met zwaar illegaal vuurwerk.

Nadat we meerdere gewonden constateerden besloten we het plein te ontruimen. Maar een groep jonge mannen leek geen enkel woord Duits te verstaan. We hebben ze uiteindelijk met fysiek geweld van het plein moeten verwijderen.

Kort na middernacht kwamen de eerste slachtoffers van aanranding naar ons toe. Huilende en geschokte meisjes die beschreven hoe ze door een grote groep mannen waren aangerand. We zijn toen in de menigte op zoek gegaan naar meer slachtoffers. We vonden een 20-jarig slachtoffer uit Stuttgart. Ze schreeuwde en huilde. De daders hadden haar slipje van haar lichaam gescheurd en ze hadden haar onderlichaam betast. Drie andere meisjes, vriendinnen van het slachtoffer, konden we niet uit de menigte redden omdat we zelf werden bekogeld met vuurwerk.

Uiteindelijk hebben we acht mannen kunnen aanhouden. Allemaal waren ze in het bezit van kopieën van certificaten voor een asielaanvraag.

Wat die vrouwen daar hebben meegemaakt was gewoon verkrachting."

Bovenstaande quotes zijn het verbijsterende relaas van een Duitse politieagente die tijdens de oudejaarswisseling aanwezig was bij het centraal station in Keulen en daardoor één van de getuigen is van een massale aanranding en beroving van vooral jonge vrouwen door vooral Noord-Afrikaanse jonge mannen.

Maar het Duitse Magazine Express heeft niet alleen een politieagente gesproken over die dramatische nacht. Ook één van de vele jonge slachtoffers doet haar ontluisterende verhaal:

"Toen we uit het station kwamen waren we al verbaasd over de enorme groep jonge buitenlandse mannen. We moesten door de menigte heen en ik voelde een hand op mijn kont. Toen greep iemand mijn borsten vast. Daarna waren er handen overal op mijn lichaam, het was een nachtmerrie.

We schreeuwden en sloegen van ons af, maar het hield niet op. Ik denk dat ik tijdens een stukje van 200 meter zeker 100 keer ben betast.

De jongens riepen 'neuken, neuken' en scholden ons uit voor 'slet'.

Ik ben er kapot van, ik ben woedend en bang. Ik hoop dat de politie de daders pakt, want anders ga ik nooit meer naar festiviteiten in de stad."

http://nieuws.tpo.nl/2016/01/04/aanrandingen-keulen-citaten/
Waarom bleef het zo lang stil?
http://www.elsevier.nl/Bu(...)?masterpageid=158493

Bekende videos tot op heden.
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
pi_158916873
quote:
13s.gif Op donderdag 7 januari 2016 23:11 schreef karton2 het volgende:

[..]

Iedereen is van de wereld, de wereld is van iedereen.
:') Grenzen zijn slechts door mensen bedacht!

(Wat overigens bullshit is, aangezien in de natuur ook grenzen afgebakend worden.)
pi_158916889
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2016 23:14 schreef mig72 het volgende:
Ik kan niet geloven dat men zo duidelijk racistisch kan zijn op dit forum. Dat gaat bij mij niet in.

Als ieder ras anders is en we echt niet samen kunnen leven (wat ik geloof nonsens is) dan liever met enkele simpele allochtonen dan haatzame blanken.

ik ga hier weg. Doei
Sinds wanneer is moslim een ras?
pi_158916908
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2016 14:21 schreef Micson het volgende:

[..]

Hoop dat ze nog even blijven om jou te grazen te nemen.

'M'n veiligheid gaat voor'. :') Wat maakt jou zo belangrijk dan? Je bent een van de zeven miljard, geen haar beter dan een vluchteling.
Als je even wil lachen. Lees vooral ook de rest van zijn posts _O-
  donderdag 7 januari 2016 @ 23:18:21 #5
181667 Strani
Beroemde influencer
pi_158916915
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2016 23:14 schreef mig72 het volgende:
Ik kan niet geloven dat men zo duidelijk racistisch kan zijn op dit forum. Dat gaat bij mij niet in.

Als ieder ras anders is en we echt niet samen kunnen leven (wat ik geloof nonsens is) dan liever met enkele simpele allochtonen dan haatzame blanken.

ik ga hier weg. Doei
Ik persoonlijk zeg niet dat men niet samen kan leven. Ik zeg dat culturen die te sterk van elkaar verschillen dat niet op een vreedzame manier kunnen.

Overigens weet ik niet op welk ras jij precies doelt?
Op 02-02-2020 20:20:20 schreef Strani iets
2006 Time Person of the Year
pi_158916917
Het zijn geen vluchtelingen maar oplichters die zo snel mogelijk eruit gegooid moeten worden.
Yo tengo, tú tienes, Él/Ella tiene
pi_158916936
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2016 23:17 schreef Sapstengel het volgende:

[..]

Sinds wanneer is moslim een ras?
Quote 'm nou niet; hij zei net dat hij weg ging! _O-
  donderdag 7 januari 2016 @ 23:19:30 #8
155616 Proximo
For god, king & country
pi_158916957
Die asscher is wel echt tenenkrommend bij Jinek

Als dit de harde lijn van de PVDA moet zijn.

Het is een standaard lulverhaal over perspectief, we hebben een plicht, zorg dragen voor, moeilijke opgave, we gaan ervoor".
Van Rossem mag dan nu roepen dat er geen conclusies te trekken zijn, het moet allemaal maar blijken.
Benieuwd of er nog een vrouw tekeer gaat
Life is visceral, rather than intellectual. And the most visceral practitioners of life are those who characterise themselves as “intellectuals”
pi_158916958
Jinek, maar afgezet. Wat een bagger.
pi_158916994
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2016 23:14 schreef mig72 het volgende:
Ik kan niet geloven dat men zo duidelijk racistisch kan zijn op dit forum. Dat gaat bij mij niet in.

Als ieder ras anders is en we echt niet samen kunnen leven (wat ik geloof nonsens is) dan liever met enkele simpele allochtonen dan haatzame blanken.

ik ga hier weg. Doei
Valt me wel op dat deze figuren het wel altijd vanzelfsprekend vinden dat er continue burgeroorlog in Afrika is vanwege verschillende stammen die in één land werden gezet. "Ja het westen kon niet zomaar lukraak lijntjes trekken als grenzen hoor!".
  donderdag 7 januari 2016 @ 23:20:39 #11
181667 Strani
Beroemde influencer
pi_158917010
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2016 23:12 schreef Scrummie het volgende:

[..]

Onzin. Multicultureel kan prima, dat is de afgelopen pakweg 20 jaar wel bewezen. Alleen soms staan culturen zover van elkaar af dat het niet mogelijk is, zoals nu het geval is.
Dat is eigenlijk zo'n beetje precies wat ik zei, dacht ik. Maar het zal ongetwijfeld zo zijn dat de een minder culturele verschillen accepteert dan de ander.
Op 02-02-2020 20:20:20 schreef Strani iets
2006 Time Person of the Year
pi_158917033
quote:
2s.gif Op donderdag 7 januari 2016 23:17 schreef ToT het volgende:

[..]

:') Grenzen zijn slechts door mensen bedacht!

(Wat overigens bullshit is, aangezien in de natuur ook grenzen afgebakend worden.)
Godverdomme wat een tenenkrommende naiviteit.. al haalt die het niet bij deze:

judithineuropa twitterde op maandag 18-05-2015 om 14:28:58 Er is geen greintje bewijs voor de stelling dat IS-strijders op vluchtelingenbootjes naar Europa komen. Is hysterie @EricPetri1 reageer retweet
pi_158917047
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2016 23:14 schreef mig72 het volgende:
Ik kan niet geloven dat men zo duidelijk racistisch kan zijn op dit forum. Dat gaat bij mij niet in.

Als ieder ras anders is en we echt niet samen kunnen leven (wat ik geloof nonsens is) dan liever met enkele simpele allochtonen dan haatzame blanken.

ik ga hier weg. Doei
Interessant om zelf blanken te discrimineren omdat je het er met een paar niet eens bent over eventueel racisme. :')
  donderdag 7 januari 2016 @ 23:21:47 #14
38496 Perrin
Toekomst. Made in Europe.
pi_158917057
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2016 23:20 schreef MAHL het volgende:

[..]

Valt me wel op dat deze figuren het wel altijd vanzelfsprekend vinden dat er continue burgeroorlog in Afrika is vanwege verschillende stammen die in één land werden gezet. "Ja het westen kon niet zomaar lukraak lijntjes trekken als grenzen hoor!".
Volkomen cognitief dissonant.
And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?
pi_158917074
quote:
6s.gif Op donderdag 7 januari 2016 23:21 schreef karton2 het volgende:

[..]

Godverdomme wat een tenenkrommende naiviteit.. al haalt die het niet bij deze:

judithineuropa twitterde op maandag 18-05-2015 om 14:28:58 Er is geen greintje bewijs voor de stelling dat IS-strijders op vluchtelingenbootjes naar Europa komen. Is hysterie @EricPetri1 reageer retweet
Hehehe kende je die uitspraak nog niet dan? :D Is vaak genoeg langs gekomen in soortgelijke topics!
  donderdag 7 januari 2016 @ 23:22:23 #16
430880 mig72
De Professional
pi_158917083
quote:
2s.gif Op donderdag 7 januari 2016 23:11 schreef karton2 het volgende:

[..]

Iedereen is van de wereld, de wereld is van
iedereen.


Dit dus. Ik bevestig en ondersteun deze insteek volledig.
  donderdag 7 januari 2016 @ 23:22:33 #17
425882 Lothiriel
Altijd optimistisch!
pi_158917088
Is dit niet nummer 14?
Political correctness is tyranny with manners
- Charlton Heston
pi_158917106
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2016 23:19 schreef karton2 het volgende:
Jinek, maar afgezet. Wat een bagger.
Hier ook. Kan er gewoon niet naar kijken.
  donderdag 7 januari 2016 @ 23:23:35 #19
30873 Vallon
Life is unpredictable
pi_158917130
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2016 23:13 schreef Specularium het volgende:
Volgens Lodewijk moeten wij leren hoe we hier mee om moeten gaan.
Geweldig, wij zijn gek en zij zijn slechts hier om ons wat te leren.
Asscher bralt maar wat correct klinkt en heeft geen enkel oplossing.

Maarten van Rossem gooit lekker zand in de wielen.
Eva, Eva wat laat je je weer voor het karretje spannen. Had maar gewoon het nieuws blijven lezen dat ging een stuk beter.
"On bended knee is no way to be free" Peter R 1954-2021 (©Zapata)
Hegel: "De waarheid is subjectief"
Covid19: "Doctors can’t cure stupid, but at least they can sedate it."
pi_158917133
quote:
6s.gif Op donderdag 7 januari 2016 23:22 schreef Lothiriel het volgende:
Is dit niet nummer 14?
Ja :)
pi_158917135
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2016 23:21 schreef Cracka-ass het volgende:

[..]

Interessant om zelf blanken te discrimineren omdat je het er met een paar niet eens bent over eventueel racisme. :')
Daarom was ik al blij dat-ie zei dat-ie weg ging. :')
Schattig om even een mening te komen verkondigen enzo zoals hij doet, maar baseer die mening tenminste ook ergens op. Wij allemaal racisten, goddomme! :')
  donderdag 7 januari 2016 @ 23:23:43 #22
155616 Proximo
For god, king & country
pi_158917137
quote:
1s.gif Op donderdag 7 januari 2016 23:22 schreef mig72 het volgende:

[..]

Dit dus. Ik bevestig en ondersteun deze insteek volledig.
Dan moet men ook niet janken als we het midden oosten platgooien en de olie wegroven onder leiding van trump. Dat gedeelte van de wereld is immers ook deels van ons.
Life is visceral, rather than intellectual. And the most visceral practitioners of life are those who characterise themselves as “intellectuals”
pi_158917144
quote:
6s.gif Op donderdag 7 januari 2016 23:22 schreef Lothiriel het volgende:
Is dit niet nummer 14?
Nu wel.
  donderdag 7 januari 2016 @ 23:24:00 #24
38496 Perrin
Toekomst. Made in Europe.
pi_158917147
quote:
1s.gif Op donderdag 7 januari 2016 23:22 schreef mig72 het volgende:

[..]

Dit dus. Ik bevestig en ondersteun deze insteek volledig.
Elke vrouw is van de wereld, en de wereld is van iedereen. Ergo, elke vrouw is van iedereen.
And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?
pi_158917152
quote:
2s.gif Op donderdag 7 januari 2016 23:22 schreef ToT het volgende:

[..]

Hehehe kende je die uitspraak nog niet dan? :D Is vaak genoeg langs gekomen in soortgelijke topics!
Jawel, kende die uitspraak al.
  donderdag 7 januari 2016 @ 23:24:09 #26
425882 Lothiriel
Altijd optimistisch!
pi_158917153
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2016 23:23 schreef empa1010 het volgende:

[..]

Ja :)
Daarnet was het nog 13 in de topictitel :o Sneaky aangepast
Political correctness is tyranny with manners
- Charlton Heston
  donderdag 7 januari 2016 @ 23:24:29 #27
425882 Lothiriel
Altijd optimistisch!
pi_158917172
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2016 23:23 schreef Specularium het volgende:

[..]

Nu wel.
Mooi. *O*
Political correctness is tyranny with manners
- Charlton Heston
  donderdag 7 januari 2016 @ 23:24:52 #28
425882 Lothiriel
Altijd optimistisch!
pi_158917188
quote:
9s.gif Op donderdag 7 januari 2016 23:24 schreef Perrin het volgende:

[..]

Elke vrouw is van de wereld, en de wereld is van iedereen. Ergo, elke vrouw is van iedereen.
Dat opent perspectieven <O)
Political correctness is tyranny with manners
- Charlton Heston
pi_158917233
quote:
10s.gif Op donderdag 7 januari 2016 23:24 schreef Lothiriel het volgende:

[..]

Dat opent perspectieven <O)
Hoeveel vingers zouden er in die perspectieven kunnen op een oudjaarsavond?
  donderdag 7 januari 2016 @ 23:26:04 #30
155616 Proximo
For god, king & country
pi_158917246
quote:
10s.gif Op donderdag 7 januari 2016 23:24 schreef Lothiriel het volgende:

[..]

Dat opent perspectieven <O)
En lichaamsopeningen

Die heren op het domplein liepen gewoon op de zaken vooruit
Life is visceral, rather than intellectual. And the most visceral practitioners of life are those who characterise themselves as “intellectuals”
pi_158917261
Nou ik ga maar slapen, slecht voor mijn bloeddruk al die wegkijkers en politici.
pi_158917270
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2016 23:20 schreef Strani het volgende:

[..]

Dat is eigenlijk zo'n beetje precies wat ik zei, dacht ik. Maar het zal ongetwijfeld zo zijn dat de een minder culturele verschillen accepteert dan de ander.
Oh, ik vatte het op dat je bedoelde dat geen enkele cultuur met een andere cultuur kan mixen, en mijn punt is is dat dat wel kan met de talloze culturen die we hier de laatste 20 jaar zien (met ups en downs).

Excuus!
  donderdag 7 januari 2016 @ 23:26:59 #33
155616 Proximo
For god, king & country
pi_158917282
Fantastisch die Asscher, hij heeft 15 minuten lang eigenlijk geroepen: We moeten succesvol opvangen, EU, samen, morele plicht en dan weer terug naar opvangen
Life is visceral, rather than intellectual. And the most visceral practitioners of life are those who characterise themselves as “intellectuals”
pi_158917293
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2016 23:26 schreef MAHL het volgende:
Nou ik ga maar slapen, slecht voor mijn bloeddruk al die wegkijkers en politici.
Kan ik HEEL goed begrijpen! :Y
Trusten! ^O^
  donderdag 7 januari 2016 @ 23:28:04 #35
389816 PowerLoungen
Duurt een kwartiertje
pi_158917315
quote:
10s.gif Op donderdag 7 januari 2016 23:26 schreef Proximo het volgende:
Fantastisch die Asscher, hij heeft 15 minuten lang eigenlijk geroepen: We moeten succesvol opvangen, EU, samen, morele plicht en dan weer terug naar opvangen
Volgende week is het onze morele plicht om iedere yezidi-vrouw uit te wonen en verder alle mannen te executeren
RED ONS HENNIEGOD
pi_158917317
quote:
10s.gif Op donderdag 7 januari 2016 23:26 schreef Proximo het volgende:
Fantastisch die Asscher, hij heeft 15 minuten lang eigenlijk geroepen: We moeten succesvol opvangen, EU, samen, morele plicht en dan weer terug naar opvangen
Partij van de achterlijken.. :{
  donderdag 7 januari 2016 @ 23:28:18 #37
425882 Lothiriel
Altijd optimistisch!
pi_158917324
quote:
9s.gif Op donderdag 7 januari 2016 23:25 schreef Specularium het volgende:

[..]

Hoeveel vingers zouden er in die perspectieven kunnen op een oudjaarsavond?
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2016 23:26 schreef Proximo het volgende:

[..]

En lichaamsopeningen

Die heren op het domplein liepen gewoon op de zaken vooruit
Allemaal hetzelfde idee jaja _O-
Political correctness is tyranny with manners
- Charlton Heston
  donderdag 7 januari 2016 @ 23:29:29 #38
155616 Proximo
For god, king & country
pi_158917367
quote:
9s.gif Op donderdag 7 januari 2016 23:28 schreef PowerLoungen het volgende:

[..]

Volgende week is het onze morele plicht om iedere yezidi-vrouw uit te wonen en verder alle mannen te executeren
We hebben nu eenmaal een morele plicht om te zorgen dat yezidi vrouwen snel integreren, dus moeten we zorgen voor een omgeving die lijkt op thuis. Het kapot verkrachten van vrouwen bevordert het proces aanzienlijk heeft een onderzoek van Joop.nl uitgewezen.
Wél is het van belang dat we iedere vrouw als een individu blijven zien
Life is visceral, rather than intellectual. And the most visceral practitioners of life are those who characterise themselves as “intellectuals”
  donderdag 7 januari 2016 @ 23:30:38 #39
389816 PowerLoungen
Duurt een kwartiertje
pi_158917404
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2016 23:29 schreef Proximo het volgende:

[..]

We hebben nu eenmaal een morele plicht om te zorgen dat yezidi vrouwen snel integreren, dus moeten we zorgen voor een omgeving die lijkt op thuis. Het kapot verkrachten van vrouwen bevordert het proces aanzienlijk heeft een onderzoek van Joop.nl uitgewezen.
Wél is het van belang dat we iedere vrouw als een individu blijven zien
Boven de 45 zijn arbeidsongeschikt , die kan je het beste maar meenemen met een dierenambulance naar het asiel waar ze door middel van een injectie om het leven worden gebracht
RED ONS HENNIEGOD
pi_158917430
Ik vind het idee van uitsluitend vrouwen en kinderen opvangen niet eens volslagen idioot. Niet haalbaar uiteraard, maar in theorie klinkt ie wel prettig :)
pi_158917443
quote:
10s.gif Op donderdag 7 januari 2016 23:26 schreef Proximo het volgende:
Fantastisch die Asscher, hij heeft 15 minuten lang eigenlijk geroepen: We moeten succesvol opvangen, EU, samen, morele plicht en dan weer terug naar opvangen
Hij zet onze samenleving ook neer als een spelletje, "Want ze moeten natuurlijk de spelregels nog leren".
pi_158917492
quote:
19s.gif Op donderdag 7 januari 2016 23:32 schreef TwenteFC het volgende:

[..]

Hij zet onze samenleving ook neer als een spelletje, "Want ze moeten natuurlijk de spelregels nog leren".
Niet in de gaten hebbende dat ze kotsen op alle 'spelregels' :') wat een malloten zijn hier toch aan het bewind als je het goed bekijkt. Zo heel allejezus naïef.
  donderdag 7 januari 2016 @ 23:34:04 #43
155616 Proximo
For god, king & country
pi_158917499
quote:
19s.gif Op donderdag 7 januari 2016 23:32 schreef TwenteFC het volgende:

[..]

Hij zet onze samenleving ook neer als een spelletje, "Want ze moeten natuurlijk de spelregels nog leren".
Bijzonder regentesk.

Ik zie de PVDA de volgende keer wel degelijk zakken naar <10 zetels als deze vent de kar moet trekken. De Ideën zijn al achterhaald door de realiteit en dit soort wollig gelul gaat je bij TK verkiezingen niet helpen.
Ik zie maar 1 thema centraal staan bij de volgende stembusgang in de EU, de migranten
Life is visceral, rather than intellectual. And the most visceral practitioners of life are those who characterise themselves as “intellectuals”
pi_158917500
quote:
19s.gif Op donderdag 7 januari 2016 23:33 schreef TwenteFC het volgende:

[..]

Veel immigranten zijn volgens jouw beredenering net zo goed racisten, aangezien zij net zo min respect hebben voor onze normen en waarden. Waar zit volgens jou het verschil in?
Alles wat bruin is, is lief en alles wat wit is, niet! :Y
  donderdag 7 januari 2016 @ 23:37:17 #45
430880 mig72
De Professional
pi_158917613
Ik haat niemand op basis van huidskleur. Ik vind dat alle rassen samen moeten leven in Neederland en west Europa. Het liefst vredig. :)
pi_158917629
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2016 23:37 schreef mig72 het volgende:
Ik haat niemand op basis van huidskleur. Ik vind dat alle rassen samen moeten leven in Neederland en west Europa. Het liefst vredig. :)
Kijk, dit is al een wat normalere toon! ^O^
pi_158917632
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2016 23:37 schreef mig72 het volgende:
Ik haat niemand op basis van huidskleur. Ik vind dat alle rassen samen moeten leven in Neederland en west Europa. Het liefst vredig. :)
Ben je aan het slaapwandelen? :)
pi_158917659
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2016 23:37 schreef mig72 het volgende:
Ik haat niemand op basis van huidskleur. Ik vind dat alle rassen samen moeten leven in Neederland en west Europa. Het liefst vredig. :)
Ga vooral niet in discussie, alleszeggend. Succes ermee.
pi_158917686
quote:
10s.gif Op donderdag 7 januari 2016 23:26 schreef Proximo het volgende:
Fantastisch die Asscher, hij heeft 15 minuten lang eigenlijk geroepen: We moeten succesvol opvangen, EU, samen, morele plicht en dan weer terug naar opvangen
Niks mis met opvangen toch? ALS ze vroeg of laat weer terugkeren naar land van herkomst.
Why stay small, if you can grow big..
  donderdag 7 januari 2016 @ 23:40:10 #50
155616 Proximo
For god, king & country
pi_158917709
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2016 23:39 schreef D.D.W. het volgende:

[..]

Niks mis met opvangen toch? ALS ze vroeg of laat weer terugkeren naar land van herkomst.
Dat vind ik moeilijk te rijmen met "we moeten ze werk geven" & "scholing en integratie"
Life is visceral, rather than intellectual. And the most visceral practitioners of life are those who characterise themselves as “intellectuals”
  donderdag 7 januari 2016 @ 23:40:37 #51
430880 mig72
De Professional
pi_158917726
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2016 23:39 schreef D.D.W. het volgende:

[..]

Niks mis met opvangen toch? ALS ze vroeg of laat weer terugkeren naar land van herkomst.
Aangezien ook jij duizenden jaren terug vanuit Afrika kwam ook jij moet terug.
pi_158917734
quote:
19s.gif Op donderdag 7 januari 2016 23:38 schreef TwenteFC het volgende:

[..]

Ga vooral niet in discussie, alleszeggend. Succes ermee.
Overigens opvallende UI die je hebt, in de context van dit topic! _O-
Da's toch Sophie Turner? :D
pi_158917771
quote:
1s.gif Op donderdag 7 januari 2016 23:40 schreef mig72 het volgende:

[..]

Aangezien ook jij duizenden jaren terug vanuit Afrika kwam ook jij moet terug.
Doe eens een beetje lief! :*
Als je continu zo extreem met je uitlatingen blijft, neemt niemand je serieus.
Meng je ff op een volwassen manier in het gesprek. :)
pi_158917779
quote:
2s.gif Op donderdag 7 januari 2016 23:40 schreef ToT het volgende:

[..]

Overigens opvallende UI die je hebt, in de context van dit topic! _O-
Da's toch Sophie Turner? :D
:P Jup, Sansa Stark.
pi_158917800
quote:
19s.gif Op donderdag 7 januari 2016 23:42 schreef TwenteFC het volgende:

[..]

:P Jup, Sansa Stark.
Ik spot overeenkomsten! :X :P
pi_158917818
quote:
1s.gif Op donderdag 7 januari 2016 23:40 schreef mig72 het volgende:

[..]

Aangezien ook jij duizenden jaren terug vanuit Afrika kwam ook jij moet terug.
Iedere aardbewoner terug naar Afrika dan maar? Wel goed voor onze planeet *)
Why stay small, if you can grow big..
  donderdag 7 januari 2016 @ 23:44:42 #57
440653 BarryOSeven
Fiat justitia ruat caelum
pi_158917840
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2016 23:40 schreef empa1010 het volgende:

[..]

Ahum, niet iedereen over 1 kam scheren aub :6
Excuses.
pi_158917852
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2016 23:44 schreef BarryOSeven het volgende:

[..]

Excuses.
Geaccepteerd hoor w/
  donderdag 7 januari 2016 @ 23:45:50 #59
155616 Proximo
For god, king & country
pi_158917864
quote:
1s.gif Op donderdag 7 januari 2016 23:40 schreef mig72 het volgende:

[..]

Aangezien ook jij duizenden jaren terug vanuit Afrika kwam ook jij moet terug.
Geef het goede voorbeeld, neem voor de terugvlucht een woordenboek mee om te lezen. Dan kun je de definitie van ras nog even opzoeken. Dan zie je dat islamitisch geen ras of huidskleur is.
Life is visceral, rather than intellectual. And the most visceral practitioners of life are those who characterise themselves as “intellectuals”
pi_158917879
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2016 23:45 schreef Proximo het volgende:

[..]

Geef het goede voorbeeld, neem voor de terugvlucht een woordenboek mee om te lezen. Dan kun je de definitie van ras nog even opzoeken. Dan zie je dat islamitisch geen ras of huidskleur is.
Maakt hem niet uit; we zijn allemaal racisten en haten alles wat een kleurtje heeft! :Y
pi_158917900
quote:
2s.gif Op donderdag 7 januari 2016 23:46 schreef ToT het volgende:

[..]

Maakt hem niet uit; we zijn allemaal racisten en haten alles wat een kleurtje heeft! :Y
Is blank geen kleur dan? : (
In order to understand, I destroyed myself
- Fernando Pessoa
pi_158917942
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2016 23:47 schreef Eufonie het volgende:

[..]

Is blank geen kleur dan? : (
Een gebrek aan! :T
  donderdag 7 januari 2016 @ 23:48:45 #63
430880 mig72
De Professional
pi_158917944
Ik snap alleen niet waarom de blanke medemensch sich superior voelt. Enkel omdat zij als eerste in Europa waren? Ja en? Als ik als eerste een restaurant binnenloop heb ik niet het recht toekomstige klanten te weigeren of uit te zetten en zelf voortdurend te blijven.

Het restaurant is als de aarde. Daar krijgen we onze grondstoffen vandaan en het is van iedereen. De restauranteigenaar is als God, hij heeft het geschapen. Wie het restaurant sloopt, sloopt de aarde en daarme zichzelf want zonder het restaurant, kan niemand eten.

Onthoud deze wijsheid.
pi_158917976
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2016 23:48 schreef mig72 het volgende:
Ik snap alleen niet waarom de blanke medemensch sich superior voelt. Enkel omdat zij als eerste in Europa waren? Ja en? Als ik als eerste een restaurant binnenloop heb ik niet het recht toekomstige klanten te weigeren of uit te zetten en zelf voortdurend te blijven.

Het restaurant is als de aarde. Daar krijgen we onze grondstoffen vandaan en het is van iedereen. De restauranteigenaar is als God, hij heeft het geschapen. Wie het restaurant sloopt, sloopt de aarde en daarme zichzelf want zonder het restaurant, kan niemand eten.

Onthoud deze wijsheid.
8)7 Koekoek.
pi_158918003
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2016 23:40 schreef Proximo het volgende:

[..]

Dat vind ik moeilijk te rijmen met "we moeten ze werk geven" & "scholing en integratie"
Het is ook een paradox door verschillende maatschappelijke/economische en politieke belangen.

Ik denk dat het beste is ze internationaal georiënteerde onderwijs (door de vele nationaliteiten/culturen) te geven en voor de rest wat vrijwilligerswerk. En terugsturen uiteindelijk, ook al duurt het nog 10 jaar.
Why stay small, if you can grow big..
  donderdag 7 januari 2016 @ 23:50:47 #66
425882 Lothiriel
Altijd optimistisch!
pi_158918008
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2016 23:48 schreef mig72 het volgende:
Ik snap alleen niet waarom de blanke medemensch sich superior voelt. Enkel omdat zij als eerste in Europa waren? Ja en? Als ik als eerste een restaurant binnenloop heb ik niet het recht toekomstige klanten te weigeren of uit te zetten en zelf voortdurend te blijven.

Het restaurant is als de aarde. Daar krijgen we onze grondstoffen vandaan en het is van iedereen. De restauranteigenaar is als God, hij heeft het geschapen. Wie het restaurant sloopt, sloopt de aarde en daarme zichzelf want zonder het restaurant, kan niemand eten.

Onthoud deze wijsheid.
Als de wereld perfect was, iedereen in harmonie en vrede met elkaar om kon gaan & de dieren spraken en de bloemetjes zongen, dan was dat een uitstekende filosofie geweest. Helaas is onze wereld verre van een utopie. Realistisch zijn is niets mis mee.
Political correctness is tyranny with manners
- Charlton Heston
pi_158918012
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2016 23:48 schreef mig72 het volgende:
Ik snap alleen niet waarom de blanke medemensch sich superior voelt. Enkel omdat zij als eerste in Europa waren? Ja en? Als ik als eerste een restaurant binnenloop heb ik niet het recht toekomstige klanten te weigeren of uit te zetten en zelf voortdurend te blijven.

Het restaurant is als de aarde. Daar krijgen we onze grondstoffen vandaan en het is van iedereen. De restauranteigenaar is als God, hij heeft het geschapen. Wie het restaurant sloopt, sloopt de aarde en daarme zichzelf want zonder het restaurant, kan niemand eten.

Onthoud deze wijsheid.
Maar als één kok zo'n 97% van de keuken bereid heeft, mag deze dan ook koks bekritiseren welke louter profiteren van het feit zichzelf "kok" te noemen?

In order to understand, I destroyed myself
- Fernando Pessoa
pi_158918020
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2016 23:48 schreef mig72 het volgende:
Ik snap alleen niet waarom de blanke medemensch sich superior voelt. Enkel omdat zij als eerste in Europa waren? Ja en? Als ik als eerste een restaurant binnenloop heb ik niet het recht toekomstige klanten te weigeren of uit te zetten en zelf voortdurend te blijven.

Het restaurant is als de aarde. Daar krijgen we onze grondstoffen vandaan en het is van iedereen. De restauranteigenaar is als God, hij heeft het geschapen. Wie het restaurant sloopt, sloopt de aarde en daarme zichzelf want zonder het restaurant, kan niemand eten.

Onthoud deze wijsheid.
:D Wat heb jij gesmoked, en mag ik er ook wat van? :D
pi_158918051
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2016 23:31 schreef empa1010 het volgende:
Ik vind het idee van uitsluitend vrouwen en kinderen opvangen niet eens volslagen idioot. Niet haalbaar uiteraard, maar in theorie klinkt ie wel prettig :)
Alsof de huidige opvanglogistiek zo soepel werkt.
Het zal even aanpoten zijn om al die onwillige kerels fysiek de EU uit te krijgen, maar logistiek moet het te doen zijn. Als Obama afkomt, veranderen ze ook het halve land in een vesting, het is een kwestie van willen.
Vraag is alleen wanneer een jongetje nog kind is en wanneer niet meer.
Farts are jazz to assholes
  donderdag 7 januari 2016 @ 23:54:12 #70
425882 Lothiriel
Altijd optimistisch!
pi_158918098
quote:
2s.gif Op donderdag 7 januari 2016 23:51 schreef trabant het volgende:

[..]

Alsof de huidige opvanglogistiek zo soepel werkt.
Het zal even aanpoten zijn om al die onwillige kerels fysiek de EU uit te krijgen, maar logistiek moet het te doen zijn. Als Obama afkomt, veranderen ze ook het halve land in een vesting, het is een kwestie van willen.
Vraag is alleen wanneer een jongetje nog kind is en wanneer niet meer.
Gezien die jongetjes al vanaf kleins af aan wordt geleerd dat ze superieur zijn aan vrouwen (dat zie je aan alles in hun opvoeding, de jongens zijn prins, de meisjes mogen niks). Dus ik zou zeggen: max 10 jaar. Daarna zit het er volgens mij al te veel ingebakken.
Political correctness is tyranny with manners
- Charlton Heston
  donderdag 7 januari 2016 @ 23:57:59 #71
155616 Proximo
For god, king & country
pi_158918163
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2016 23:48 schreef mig72 het volgende:
Ik snap alleen niet waarom de blanke medemensch sich superior voelt. Enkel omdat zij als eerste in Europa waren? Ja en? Als ik als eerste een restaurant binnenloop heb ik niet het recht toekomstige klanten te weigeren of uit te zetten en zelf voortdurend te blijven.

Het restaurant is als de aarde. Daar krijgen we onze grondstoffen vandaan en het is van iedereen. De restauranteigenaar is als God, hij heeft het geschapen. Wie het restaurant sloopt, sloopt de aarde en daarme zichzelf want zonder het restaurant, kan niemand eten.

Onthoud deze wijsheid.
Bekijk het zo.

500 jaar geleden is er een restaurant geopend met veel hard werken. Dat restaurant heeft een grote schare gasten welke er eten die een gezamenlijke rekening hebben waar iedereen naar draagkracht geld aan bijdraagt.
Vervolgens staan er ineens een hele hoop mensen voor de deur die van 1 van de stamgasten heeft gehoord dat als ze de voordeur weten in te trappen ze nooit meer weg hoeven en gratis eten krijgen.
De rest van de gasten vond een paar nieuwe niet zo erg, wel als die gasten in zulke grote getalen zijn dat ze de plekken op de banken innemen en ook nog willen bepalen wat er op het menu staat zonder dat ze in de spoelkeuken willen werken.
Life is visceral, rather than intellectual. And the most visceral practitioners of life are those who characterise themselves as “intellectuals”
pi_158918176
quote:
15s.gif Op donderdag 7 januari 2016 23:54 schreef Lothiriel het volgende:

[..]

Gezien die jongetjes al vanaf kleins af aan wordt geleerd dat ze superieur zijn aan vrouwen (dat zie je aan alles in hun opvoeding, de jongens zijn prins, de meisjes mogen niks). Dus ik zou zeggen: max 10 jaar. Daarna zit het er volgens mij al te veel ingebakken.
Misschien dat er nog een internaat met hardvochtige nonnen over is, waar ze met de liefde van jezus ontzag voor vrouwen kunnen kweken.
Farts are jazz to assholes
pi_158918225
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2016 23:48 schreef mig72 het volgende:
Ik snap alleen niet waarom de blanke medemensch sich superior voelt. Enkel omdat zij als eerste in Europa waren? Ja en? Als ik als eerste een restaurant binnenloop heb ik niet het recht toekomstige klanten te weigeren of uit te zetten en zelf voortdurend te blijven.

Het restaurant is als de aarde. Daar krijgen we onze grondstoffen vandaan en het is van iedereen. De restauranteigenaar is als God, hij heeft het geschapen. Wie het restaurant sloopt, sloopt de aarde en daarme zichzelf want zonder het restaurant, kan niemand eten.

Onthoud deze wijsheid.
Bron?
“[i]Waat ein waer, waat ein waer[/i]” zei Mien taege Bair en Bair neukdje Mien door ut banksjtil haer.
pi_158918230
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2016 23:57 schreef Proximo het volgende:

[..]

Bekijk het zo.

500 jaar geleden is er een restaurant geopend met veel hard werken. Dat restaurant heeft een grote schare gasten welke er eten die een gezamenlijke rekening hebben waar iedereen naar draagkracht geld aan bijdraagt.
Vervolgens staan er ineens een hele hoop mensen voor de deur die van 1 van de stamgasten heeft gehoord dat als ze de voordeur weten in te trappen ze nooit meer weg hoeven en gratis eten krijgen.
De rest van de gasten vond een paar nieuwe niet zo erg, wel als die gasten in zulke grote getalen zijn dat ze de plekken op de banken innemen en ook nog willen bepalen wat er op het menu staat zonder dat ze in de spoelkeuken willen werken.
_O_ HULDE!
  vrijdag 8 januari 2016 @ 00:01:10 #75
429912 Dr.Kloothommel
Trollen moet mogen
pi_158918248
quote:
0s.gif Op donderdag 7 januari 2016 23:57 schreef Proximo het volgende:

[..]

Bekijk het zo.

500 jaar geleden is er een restaurant geopend met veel hard werken. Dat restaurant heeft een grote schare gasten welke er eten die een gezamenlijke rekening hebben waar iedereen naar draagkracht geld aan bijdraagt.
Vervolgens staan er ineens een hele hoop mensen voor de deur die van 1 van de stamgasten heeft gehoord dat als ze de voordeur weten in te trappen ze nooit meer weg hoeven en gratis eten krijgen.
De rest van de gasten vond een paar nieuwe niet zo erg, wel als die gasten in zulke grote getalen zijn dat ze de plekken op de banken innemen en ook nog willen bepalen wat er op het menu staat zonder dat ze in de spoelkeuken willen werken.
Mooi geformuleerd. Nu begrijpen de linkschmensen het misschien ook.

Hoewel, dat is trekken aan de dood paard...
pi_158918295
quote:
1s.gif Op vrijdag 8 januari 2016 00:00 schreef DDDDDaaf het volgende:

[..]

Bron?
_O-.
pi_158918333
"A lie is a lie even if everyone believes it. The truth is the truth even if no one believes it."
pi_158918385
quote:
2s.gif Op donderdag 7 januari 2016 15:21 schreef ToT het volgende:

[..]

Het gaat hier om 1000 man die een vang-fuik methode (een bekende methode in het midden-oosten) hebben ingezet om zoveel mogelijk autochtone mensen te kunnen aanranden en beroven.

Dat is niet zomaar een beetje ondeugd, en het is ook niet racistisch dat min dit op zich toch wel iets vindt dat eigenlijk niet door de beugel zou kunnen.
Laten we eerst maar eens de hele boel in perspectief nemen. Je hoort nu enkel verhalen van getuigenverklaringen vaak van mond tot mond dat afwijkend kan werken. Daarbij leven we anno 2016 in een wespennest, waarbij elke vorm van afwijking zwaar wordt gewogen, helemaal als het om vluchtelingen gaat. Dat is wat mij stoort wat voorheen normaal leek, nu ineens iedereen met knuppels en fakkels hun mening klaar heeft staan. Is er een misdaad begaan laat justitie in vredesnaam onafhankelijk zijn werk doen voor we straks massaal onschuldige mensen gaan kielhalen voor misdaden die zij niet hebben gepleegd.
  vrijdag 8 januari 2016 @ 00:11:18 #79
155616 Proximo
For god, king & country
pi_158918473
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 januari 2016 00:07 schreef MakkieR het volgende:

[..]

Laten we eerst maar eens de hele boel in perspectief nemen. Je hoort nu enkel verhalen van getuigenverklaringen vaak van mond tot mond dat afwijkend kan werken. Daarbij leven we anno 2016 in een wespennest, waarbij elke vorm van afwijking zwaar wordt gewogen, helemaal als het om vluchtelingen gaat. Dat is wat mij stoort wat voorheen normaal leek, nu ineens iedereen met knuppels en fakkels hun mening klaar heeft staan. Is er een misdaad begaan laat justitie in vredesnaam onafhankelijk zijn werk doen voor we straks massaal onschuldige mensen gaan kielhalen voor misdaden die zij niet hebben gepleegd.
Ah dus die getuigen op TV die verdraaien de waarheid eigenlijk maar, die documenten van de politie zijn eigenlijk uit een pegida printer komen rollen en tijdens de kruistochten pleegden mensen ook wel eens een verkrachting.

Het is zonneklaar wie de daders zijn, dat de politie de klap onderbemand op mocht vangen en dat er in DU een beleid is om alles vooral zoveel mogelijk in de doofpot te stoppen om 'rechts' cq iedereen met kritische vragen geen munitie te geven.
En dat alles in een tijd vol filmpjes van rooftocht vluchtelingen die zichzelf vechtend de EU binnen werken, dat perspectief is er wel hoor.
Life is visceral, rather than intellectual. And the most visceral practitioners of life are those who characterise themselves as “intellectuals”
pi_158918494
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 januari 2016 00:07 schreef MakkieR het volgende:

[..]

Laten we eerst maar eens de hele boel in perspectief nemen. Je hoort nu enkel verhalen van getuigenverklaringen vaak van mond tot mond dat afwijkend kan werken. Daarbij leven we anno 2016 in een wespennest, waarbij elke vorm van afwijking zwaar wordt gewogen, helemaal als het om vluchtelingen gaat. Dat is wat mij stoort wat voorheen normaal leek, nu ineens iedereen met knuppels en fakkels hun mening klaar heeft staan. Is er een misdaad begaan laat justitie in vredesnaam onafhankelijk zijn werk doen voor we straks massaal onschuldige mensen gaan kielhalen voor misdaden die zij niet hebben gepleegd.
Mensen gaan echt niet spontaan lukraak vluchtelingen afknallen.
Daarbij denk ik wel dat je die vrouwen in Keulen ongelooflijk onrecht aandoet met die uitspraak over die mond tot mond verhalen. Daarbij erkent de politie ook nu gewoon wat er gebeurd is.
pi_158918522
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 januari 2016 00:11 schreef Proximo het volgende:

[..]

Ah dus die getuigen op TV die verdraaien de waarheid eigenlijk maar, die documenten van de politie zijn eigenlijk uit een pegida printer komen rollen en tijdens de kruistochten pleegden mensen ook wel eens een verkrachting.

Het is zonneklaar wie de daders zijn, dat de politie de klap onderbemand op mocht vangen en dat er in DU een beleid is om alles vooral zoveel mogelijk in de doofpot te stoppen om 'rechts' cq iedereen met kritische vragen geen munitie te geven.
En dat alles in een tijd vol filmpjes van rooftocht vluchtelingen die zichzelf vechtend de EU binnen werken, dat perspectief is er wel hoor.
Het enige wat NIET duidelijk is, is de identiteit van de meeste individuele vluchtelingen die daadwerkelijk strafbare feiten gepleegd hebben. Een stuk of 16 hebben ze wel in het vizier, maar da's een heel klein beginnetje.
pi_158918597
Is het niet te erg voor woorden dan?
De economie wordt toch op die manier om zeep geholpen is het niet, die vrouwen durven volgens mij de straat niet meer op zonder wapen of zit ik daar zo fout mee?

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 08-01-2016 00:15:52 ]
pi_158918636
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 januari 2016 00:15 schreef john2406 het volgende:
Is het niet te erg voor woorden dan?
De economie wordt toch op die manier om zeep geholpen is het niet, die vrouwen durven volgens mij de straat niet meer op zonder wapen of zit ik daar zo fout mee?
Nu is het nog niet zo ver, althans hier nog niet. In Duitsland klopt het idd al wel voor een flink deel, wat dat met wapens betreft.
pi_158918693
quote:
2s.gif Op vrijdag 8 januari 2016 00:17 schreef ToT het volgende:

[..]

Nu is het nog niet zo ver, althans hier nog niet. In Duitsland klopt het idd al wel voor een flink deel, wat dat met wapens betreft.
Die politie had ze toch uiteen kunnen drijven of niet, desnoods met de knuppel, happy newyear roepen onder het slaan. Grapje hoor!
pi_158918708
Misschien is er wat extremers nodig om die plaat voor de kop van linkse mensen weg te halen. Misschien dat ze het wel geloven wanneer hun moeder, vriendin of zusje wordt aangerand.
pi_158918727
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 januari 2016 00:15 schreef john2406 het volgende:
Is het niet te erg voor woorden dan?
De economie wordt toch op die manier om zeep geholpen is het niet, die vrouwen durven volgens mij de straat niet meer op zonder wapen of zit ik daar zo fout mee?
Volgens mij zit je daar niet zo fout mee.
Maar wij waren er wel allemaal bij toen ons land ten grabbel werd gegooid! Toch iets om te vertellen aan je kleinkinderen!
pi_158918730
quote:
2s.gif Op vrijdag 8 januari 2016 00:12 schreef ToT het volgende:

[..]

Mensen gaan echt niet spontaan lukraak vluchtelingen afknallen.
Daarbij denk ik wel dat je die vrouwen in Keulen ongelooflijk onrecht aandoet met die uitspraak over die mond tot mond verhalen. Daarbij erkent de politie ook nu gewoon wat er gebeurd is.
Ik zeg niet, dat het niet is gebeurd, maar de media wil de waarheid wel eens wat mooier maken en woorden kunnen snel worden verdraaid als er een vijftal schakels tussenzit. Dan heb je het begrip aanranding nog niet eens besproken. Dat begrip kun je volgens mij heel breed toepassen op een aangifte. Een streng gereformeerde ziet aanranding heel anders dan iemand die heel vrij in het leven staat.
pi_158918742
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 januari 2016 00:19 schreef Sapstengel het volgende:
Misschien is er wat extremers nodig om die plaat voor de kop van linkse mensen weg te halen. Misschien dat ze het wel geloven wanneer hun moeder, vriendin of zusje wordt aangerand.
Hou toch op met dat links of rechs gedoe man rechts is er mede aan die laten het ook ziender ogen toe.
pi_158918765
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 januari 2016 00:18 schreef john2406 het volgende:

[..]

Die politie had ze toch uiteen kunnen drijven of niet, desnoods met de knuppel, happy newyear roepen onder het slaan. Grapje hoor!
De politie was GIGANTISCH in de minderheid, en de vluchtelingen gedroegen zich erg agressief en gooiden ook nog eens met zwaar illegaal vuurwerk naar de politie (en naar een groep van 400 burgers).
  vrijdag 8 januari 2016 @ 00:21:42 #90
321210 jcdragon
It's complicated.
pi_158918783
quote:
2s.gif Op vrijdag 8 januari 2016 00:21 schreef ToT het volgende:

[..]

De politie was GIGANTISCH in de minderheid, en de vluchtelingen gedroegen zich erg agressief en gooiden ook nog eens met zwaar illegaal vuurwerk naar de politie (en naar een groep van 400 burgers).
Waarom is er geen ME ingeschakeld?
Isn't it ironic, don't you think
Het had een stuk slechter kunnen zijn.
  vrijdag 8 januari 2016 @ 00:21:48 #91
430880 mig72
De Professional
pi_158918788
Iedereen is welkom in het Restaurants Gods (de aarde). Iedereen verblijft verschillende tijdsduren, maar dat mag niemand zelf bepalen - de lengte van het leven. Alleen de eigenaar blijft eeuwig achter - God.

Sommige gasten pretenderen de eigenaar te zijn en proberen andere gasten eruit te trappen maar er is geen grotere schande dan zulks een actie. Want dat is niet de bedoeling Gods.Zo laat de eigenaar weleens van zich horen en dan schopt hij de problermgast zelf eruit. Maar de eigenaar is doorgaans afwezig en onzichtbaar, hij laat zijn koks het restaurant runnen.

Wij als mensen zijn de koks. Wij runnen de keuken en leveren elkaar maar ook onszelf het eten. Niet iedereen kan kok zijn, sommigen moeten noodzakelijkerwijs enkel eten. Ook deze zijn welkom.

Kortom niemand eruit trappen want het is jouw restaurant niet (Nederland of de aarde).
pi_158918815
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 januari 2016 00:20 schreef MakkieR het volgende:

[..]

Ik zeg niet, dat het niet is gebeurd, maar de media wil de waarheid wel eens wat mooier maken en woorden kunnen snel worden verdraaid als er een vijftal schakels tussenzit. Dan heb je het begrip aanranding nog niet eens besproken. Dat begrip kun je volgens mij heel breed toepassen op een aangifte. Een streng gereformeerde ziet aanranding heel anders dan iemand die heel vrij in het leven staat.
Zal me worst wezen hoe ze dat zien de fikken van andere mensen afhouden of dat boven de kleding of waar dan ook maar is.
Tenzij erom gevraagd wordt dan is het een ander verhaal.
pi_158918838
quote:
2s.gif Op vrijdag 8 januari 2016 00:21 schreef ToT het volgende:

[..]

De politie was GIGANTISCH in de minderheid, en de vluchtelingen gedroegen zich erg agressief en gooiden ook nog eens met zwaar illegaal vuurwerk naar de politie (en naar een groep van 400 burgers).
Des te meer reden om de rem erop te gooien toch?
Niet goedschiks dan maar kwaadschiks.
  vrijdag 8 januari 2016 @ 00:23:32 #94
430880 mig72
De Professional
pi_158918846
quote:
1s.gif Op vrijdag 8 januari 2016 00:00 schreef DDDDDaaf het volgende:

[..]

Bron?
Ik heb het zelf bedacht.
pi_158918863
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 januari 2016 00:20 schreef MakkieR het volgende:

[..]

Ik zeg niet, dat het niet is gebeurd, maar de media wil de waarheid wel eens wat mooier maken en woorden kunnen snel worden verdraaid als er een vijftal schakels tussenzit. Dan heb je het begrip aanranding nog niet eens besproken. Dat begrip kun je volgens mij heel breed toepassen op een aangifte. Een streng gereformeerde ziet aanranding heel anders dan iemand die heel vrij in het leven staat.
Ja misschien vonden ze het toch wel fijn die aandacht !

Je weet het niet?
pi_158918864
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 januari 2016 00:21 schreef mig72 het volgende:
Iedereen is welkom in het Restaurants Gods (de aarde). Iedereen verblijft verschillende tijdsduren, maar dat mag niemand zelf bepalen - de lengte van het leven. Alleen de eigenaar blijft eeuwig achter - God.

Sommige gasten pretenderen de eigenaar te zijn en proberen andere gasten eruit te trappen maar er is geen grotere schande dan zulks een actie. Want dat is niet de bedoeling Gods.Zo laat de eigenaar weleens van zich horen en dan schopt hij de problermgast zelf eruit. Maar de eigenaar is doorgaans afwezig en onzichtbaar, hij laat zijn koks het restaurant runnen.

Wij als mensen zijn de koks. Wij runnen de keuken en leveren elkaar maar ook onszelf het eten. Niet iedereen kan kok zijn, sommigen moeten noodzakelijkerwijs enkel eten. Ook deze zijn welkom.

Kortom niemand eruit trappen want het is jouw restaurant niet (Nederland of de aarde).
Bron?
“[i]Waat ein waer, waat ein waer[/i]” zei Mien taege Bair en Bair neukdje Mien door ut banksjtil haer.
pi_158918903
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 januari 2016 00:21 schreef mig72 het volgende:
Kortom niemand eruit trappen want het is jouw restaurant niet (Nederland of de aarde).
Maar iemand zijn hoofd afsnijden mag dan weer wel?
pi_158918906
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 januari 2016 00:21 schreef mig72 het volgende:
Iedereen is welkom in het Restaurants Gods (de aarde). Iedereen verblijft verschillende tijdsduren, maar dat mag niemand zelf bepalen - de lengte van het leven. Alleen de eigenaar blijft eeuwig achter - God.

Sommige gasten pretenderen de eigenaar te zijn en proberen andere gasten eruit te trappen maar er is geen grotere schande dan zulks een actie. Want dat is niet de bedoeling Gods.Zo laat de eigenaar weleens van zich horen en dan schopt hij de problermgast zelf eruit. Maar de eigenaar is doorgaans afwezig en onzichtbaar, hij laat zijn koks het restaurant runnen.

Wij als mensen zijn de koks. Wij runnen de keuken en leveren elkaar maar ook onszelf het eten. Niet iedereen kan kok zijn, sommigen moeten noodzakelijkerwijs enkel eten. Ook deze zijn welkom.

Kortom niemand eruit trappen want het is jouw restaurant niet (Nederland of de aarde).
_O- 8)7
pi_158918908
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 januari 2016 00:20 schreef MakkieR het volgende:

[..]

Ik zeg niet, dat het niet is gebeurd, maar de media wil de waarheid wel eens wat mooier maken en woorden kunnen snel worden verdraaid als er een vijftal schakels tussenzit. Dan heb je het begrip aanranding nog niet eens besproken. Dat begrip kun je volgens mij heel breed toepassen op een aangifte. Een streng gereformeerde ziet aanranding heel anders dan iemand die heel vrij in het leven staat.
Okee hier kan ik best pissed om worden!
Agenten spraken over dat er meerdere jonge meiden naar hen toe renden van wie het slipje van het lichaam was af gescheurd, en ze waren in hun kruis betast!
Natuurlijk zitten er ook een paar tussen die "alleen maar" bij de kont of bij de tieten gegrepen zijn, maar meerderen zijn door talloze kerels betast aan alle kanten.

Walgelijk dat je het zo wil downplayen! :r
pi_158918912
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 januari 2016 00:21 schreef jcdragon het volgende:

[..]

Waarom is er geen ME ingeschakeld?
Weet ik veel?
pi_158918927
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 januari 2016 00:21 schreef mig72 het volgende:
Sommige gasten pretenderen de eigenaar te zijn en proberen andere gasten eruit te trappen maar er is geen grotere schande dan zulks een actie. Want dat is niet de bedoeling Gods.Zo laat de eigenaar weleens van zich horen en dan schopt hij de problermgast zelf eruit.
Misschien moet de eigenaar dan wat vaker van zich laten horen anders is dat restaurant snel failliet.
pi_158918947
Duitsland heeft laten zien dat de politie machteloos is tegen deze criminelen, moeten dan de burgers elkaar maar gaan beschermen tegen deze import primaten?
pi_158918953
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 januari 2016 00:23 schreef john2406 het volgende:

[..]

Des te meer reden om de rem erop te gooien toch?
Niet goedschiks dan maar kwaadschiks.
Ze stonden doodsangsten uit en waren druk bezig zichzelf te beschermen, althans dat is nu dus naar buiten gekomen.
pi_158918956
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 januari 2016 00:22 schreef john2406 het volgende:

[..]

Zal me worst wezen hoe ze dat zien de fikken van andere mensen afhouden of dat boven de kleding of waar dan ook maar is.
Tenzij erom gevraagd wordt dan is het een ander verhaal.
Ik moet eigenlijk meteen denken aan Ruud Lubbers die ook een aangeklaagd werd van aanranding /seksuele intimidatie omdat hij destijds een vrouw aangeraakt waar het volgens haar niet mocht. Was geloof een schouderklopje.

Klacht tegen Ruud Lubbers wegens ongewenste intimiteiten
pi_158918974
quote:
2s.gif Op vrijdag 8 januari 2016 00:28 schreef ToT het volgende:

[..]

Ze stonden doodsangsten uit en waren druk bezig zichzelf te beschermen, althans dat is nu dus naar buiten gekomen.
De beste bescherming vind ik nog steeds de aanval!
pi_158918985
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 januari 2016 00:28 schreef john2406 het volgende:

[..]

De beste bescherming vind ik nog steeds de aanval!
Snap ik, en ik hoop ook wel dat ze flink met de knuppel hebben zitten rossen, maar tegen 1000 man begin je verrekte weinig met 200 (of zoiets?) agenten.
pi_158918995
Een asielzoeker met een volle zak, pakt uw dochter met groot gemak!

Nog niet zo heel lang geleden vonden we dit een schandelijke tekst.
pi_158919002
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 januari 2016 00:28 schreef MakkieR het volgende:

[..]

Ik moet eigenlijk meteen denken aan Ruud Lubbers die ook een aangeklaagd werd van aanranding /seksuele intimidatie omdat hij destijds een vrouw aangeraakt waar het volgens haar niet mocht. Was geloof een schouderklopje.

Klacht tegen Ruud Lubbers wegens ongewenste intimiteiten
Ook dat hoord men niet te doen vind ik, tenzij er al een relatie bestaat werkgever werknemer maar zelf dat zou ik nog aangeven.
Zou ik je een schouderklopje geven!
Maar er zijn er die denken werkelijk boven alles te staan!
Ik heb Ruud nooit gemogen volgens mij sprak die ook nog met consumptie?
pi_158919018
quote:
2s.gif Op vrijdag 8 januari 2016 00:29 schreef ToT het volgende:

[..]

Snap ik, en ik hoop ook wel dat ze flink met de knuppel hebben zitten rossen, maar tegen 1000 man begin je verrekte weinig met 200 (of zoiets?) agenten.
Als je begint met die met de grootste bek trekken meestal die anderen zich wel terug.
Die verschuilen zich namelijk achter de sterkste, de aanvoerder.
pi_158919040
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 januari 2016 00:30 schreef Mr.Ping het volgende:
Een asielzoeker met een volle zak, pakt uw dochter met groot gemak!

Nog niet zo heel lang geleden vonden we dit een schandelijke tekst.
Tja die kreeg toch 2500 euro toe tenminste als het die betrof, zo n berichten gaan als vuur rond hoor.

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 08-01-2016 00:38:38 ]
pi_158919111
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 januari 2016 00:31 schreef john2406 het volgende:

[..]

Ook dat hoord men niet te doen vind ik, tenzij er al een relatie bestaat werkgever werknemer maar zelf dat zou ik nog aangeven.
Zou ik je een schouderklopje geven!
Maar er zijn er die denken werkelijk boven alles te staan!
Ik heb Ruud nooit gemogen volgens mij sprak die ook nog met consumptie?
Ik probeer hiermee aan te geven dat seksuele intimidatie of aanranding heel ruim kan worden toegepast.
  vrijdag 8 januari 2016 @ 00:39:15 #112
155616 Proximo
For god, king & country
pi_158919126
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 januari 2016 00:28 schreef MakkieR het volgende:

[..]

Ik moet eigenlijk meteen denken aan Ruud Lubbers die ook een aangeklaagd werd van aanranding /seksuele intimidatie omdat hij destijds een vrouw aangeraakt waar het volgens haar niet mocht. Was geloof een schouderklopje.

Klacht tegen Ruud Lubbers wegens ongewenste intimiteiten
Ja, Ruud Lubbers is inderdaad een goede casus om tientallen aanrandingen, mogelijk meerdere verkrachtingen, in groepsverband te beoordelen.

Man...
Life is visceral, rather than intellectual. And the most visceral practitioners of life are those who characterise themselves as “intellectuals”
pi_158919158
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 januari 2016 00:39 schreef Proximo het volgende:

[..]

Ja, Ruud Lubbers is inderdaad een goede casus om tientallen aanrandingen, mogelijk meerdere verkrachtingen, in groepsverband te beoordelen.

Man...
Ik heb het over aanranding waar Keulen over gaat, niet over verkrachting waar maar 1 aangifte bekend van is. Als het om massa verkrachting ging zou ik Ruud Lubbers niet naar voren halen.
  vrijdag 8 januari 2016 @ 00:41:38 #114
430880 mig72
De Professional
pi_158919159
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 januari 2016 00:26 schreef Childofthe90s het volgende:

[..]

Misschien moet de eigenaar dan wat vaker van zich laten horen anders is dat restaurant snel failliet.
De eigenaar heeft een overenkomst gesloten met iedere kok en iedere gast, met iedere mensch dus dat zij hem na hun verblijf in het restaurant zullen ontmoeten. De meesten hebben echter die overeenkomst vergeten, een deel ontkent het zelfs. Maar de ontmoeting kan niet gebeuren tot pas na het restaurantbezoek- want de eigenaar zetelt ver verwijderd en de reis daarheen is eenmaal en onherroepelijk.

Maar dat maakt de overeenkomst niet minder geldig.

Iedere gast heeft afgesproken van het restaurant te proeven of er zelf in te gaan bakken (zijn daden) of allebei. Bij de ontmoeting Gods zal eenieder zijn recensie moven geven maar ook de eigenaar geeft daar zijn eigen beoordeling van de klant - wat heb je voor de rest gebakken, hoeveel heb jij geconsumeerd, heb jij andere gerechtigde gasten eruit geschopt? Heb jij de rekenjng eerlijk betaald? Heb jij het restaurant gesloopt of bestolen?

Zodoende wordt jij eraan gehouden jezelf als de genode gast te gedragen.
pi_158919201
quote:
1s.gif Op vrijdag 8 januari 2016 00:41 schreef mig72 het volgende:

Jij reageert bewust niet op dat hoofd afsnijden, ook die waren in het restaurant van god of niet?
pi_158919204
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 januari 2016 00:21 schreef jcdragon het volgende:

[..]

Waarom is er geen ME ingeschakeld?
De ME ìs de politie, maar dan met een harnas. Ze hadden domweg niet genoeg mensen om in te zetten. en tijd om even om te kleden was er niet. Je trekt niet even een blik agenten open.
Farts are jazz to assholes
  vrijdag 8 januari 2016 @ 00:44:23 #117
198365 Morendo
The Real Deal
pi_158919208
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 januari 2016 00:41 schreef MakkieR het volgende:

[..]

Ik heb het over aanranding waar Keulen over gaat, niet over verkrachting waar maar 1 aangifte bekend van is. Als het om massa verkrachting ging zou ik Ruud Lubbers niet naar voren halen.
Volgens de Nederlandse Hoge Raad kan een opgedrongen tongzoen al als een verkrachting worden beschouwd, dus wat er in Dld is gebeurd kan in veel gevallen zeker wel onder verkrachting vallen lijkt mij.
Die Lebenslust bringt dich um.
pi_158919217
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 januari 2016 00:38 schreef MakkieR het volgende:

[..]

Ik probeer hiermee aan te geven dat seksuele intimidatie of aanranding heel ruim kan worden toegepast.
We praten hier over een menselijke fuik van 1000 man waarin een groep van 400 blanke mensen ingesloten werd en zo veel mogelijk vrouwen betast werden en (gepoogd) verkracht.
pi_158919222
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 januari 2016 00:38 schreef MakkieR het volgende:

[..]

Ik probeer hiermee aan te geven dat seksuele intimidatie of aanranding heel ruim kan worden toegepast.
Ja, want voor sommige vrouwen zal het natuurlijk de normaalste zaak van de wereld zijn om op een plein door tientallen mannen de kleren van het lijf afgerukt en vingers in iedere lichaamsopening geduwd te krijgen, waarna telefoon en beurs bovendien nog eens afhandig gemaakt worden... 8)7
“[i]Waat ein waer, waat ein waer[/i]” zei Mien taege Bair en Bair neukdje Mien door ut banksjtil haer.
pi_158919230
quote:
2s.gif Op vrijdag 8 januari 2016 00:44 schreef trabant het volgende:

[..]

De ME ìs de politie, maar dan met een harnas. Ze hadden domweg niet genoeg mensen om in te zetten. en tijd om even om te kleden was er niet. Je trekt niet even een blik agenten open.
Maar een geluk dat er geen AK47 te voorschijn is gekomen daar dan.
  vrijdag 8 januari 2016 @ 00:45:27 #121
155616 Proximo
For god, king & country
pi_158919232
quote:
1s.gif Op vrijdag 8 januari 2016 00:41 schreef mig72 het volgende:

[..]

De eigenaar heeft een overenkomst gesloten met iedere kok en iedere gast, met iedere mensch dus dat zij hem na hun verblijf in het restaurant zullen ontmoeten. De meesten hebben echter die overeenkomst vergeten, een deel ontkent het zelfs. Maar de ontmoeting kan niet gebeuren tot pas na het restaurantbezoek- want de eigenaar zetelt ver verwijderd en de reis daarheen is eenmaal en onherroepelijk.

Maar dat maakt de overeenkomst niet minder geldig.

Iedere gast heeft afgesproken van het restaurant te proeven of er zelf in te gaan bakken (zijn daden) of allebei. Bij de ontmoeting Gods zal eenieder zijn recensie moven geven maar ook de eigenaar geeft daar zijn eigen beoordeling van de klant - wat heb je voor de rest gebakken, hoeveel heb jij geconsumeerd, heb jij andere gerechtigde gasten eruit geschopt? Heb jij de rekenjng eerlijk betaald? Heb jij het restaurant gesloopt of bestolen?

Zodoende wordt jij eraan gehouden jezelf als de genode gast te gedragen.
De nieuwe groep gasten wil graag een nieuwe eigenaar, want de huidige vinden ze maar een lul met een foute religieuze voorkeur.
Life is visceral, rather than intellectual. And the most visceral practitioners of life are those who characterise themselves as “intellectuals”
  vrijdag 8 januari 2016 @ 00:45:34 #122
430880 mig72
De Professional
pi_158919236
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 januari 2016 00:43 schreef john2406 het volgende:

[..]

Jij reageert bewust niet op dat hoofd afsnijden, ook die waren in het restaurant van god of niet?
Onze Lieve Heer heeft rare kostgangers. Absoluut.
pi_158919241
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 januari 2016 00:41 schreef MakkieR het volgende:

[..]

Ik heb het over aanranding waar Keulen over gaat, niet over verkrachting waar maar 1 aangifte bekend van is. Als het om massa verkrachting ging zou ik Ruud Lubbers niet naar voren halen.
2 verkrachtingen en meerdere jonge dames bij wie het slipje van het lichaam getrokken is en daar ook betast zijn waarbij ik gelukkig niet weet tot hoe ver DAT ging,

Is dat vergelijkbaar met het schouderklopje van Lubbers?
pi_158919254
quote:
1s.gif Op vrijdag 8 januari 2016 00:41 schreef mig72 het volgende:

[..]

De eigenaar heeft een overenkomst gesloten met iedere kok en iedere gast, met iedere mensch dus dat zij hem na hun verblijf in het restaurant zullen ontmoeten. De meesten hebben echter die overeenkomst vergeten, een deel ontkent het zelfs. Maar de ontmoeting kan niet gebeuren tot pas na het restaurantbezoek- want de eigenaar zetelt ver verwijderd en de reis daarheen is eenmaal en onherroepelijk.

Maar dat maakt de overeenkomst niet minder geldig.

Iedere gast heeft afgesproken van het restaurant te proeven of er zelf in te gaan bakken (zijn daden) of allebei. Bij de ontmoeting Gods zal eenieder zijn recensie moven geven maar ook de eigenaar geeft daar zijn eigen beoordeling van de klant - wat heb je voor de rest gebakken, hoeveel heb jij geconsumeerd, heb jij andere gerechtigde gasten eruit geschopt? Heb jij de rekenjng eerlijk betaald? Heb jij het restaurant gesloopt of bestolen?

Zodoende wordt jij eraan gehouden jezelf als de genode gast te gedragen.
Heb je soms paddo's besteld bij de ober in dat restaurant van je?
“[i]Waat ein waer, waat ein waer[/i]” zei Mien taege Bair en Bair neukdje Mien door ut banksjtil haer.
pi_158919259
quote:
1s.gif Op vrijdag 8 januari 2016 00:45 schreef mig72 het volgende:

[..]

Onze Lieve Heer heeft rare kostgangers. Absoluut.
Geeft de Heer me dan niet mijn verstand om die een trap onder de kont te geven zodat die vertrekt?
De Heer helpt die welke zichzelf helpen toch of niet?

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 08-01-2016 00:48:08 ]
pi_158919320
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 januari 2016 00:45 schreef john2406 het volgende:

[..]

Maar een geluk dat er geen AK47 te voorschijn is gekomen daar dan.
De volgende stap is 1000 man bewapenen op zo'n verkrachtingsfeest. Eerst moorden en dan verkrachten. De Islamitische hordes slaan toe. De realiteit is nog erger dan de mensen die dit zagen aankomen ooit konden voorspellen. Hetzelfde als dat mensen die tegen Hitler waren in 1933 er vanuit gingen dat het een nare strenge dictatuur zou worden, maar nooit konden voorspellen dat er complete bevolkingsgroepen zouden worden uitgemoord.

Het Syrisch tuig is eerst opgehitst om het eigen land in puin te leggen en begint nu met de afbraak van Europa. De EU is machteloos en past zich niet snel genoeg aan aan de nieuwe situatie.
  vrijdag 8 januari 2016 @ 00:51:15 #127
430880 mig72
De Professional
pi_158919322
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 januari 2016 00:47 schreef john2406 het volgende:

[..]

Geeft de Heer me dan niet mijn verstand om die een trap onder de kont te geven zodat die vertrekt?
De Heer helpt die welke zichzelf helpen toch of niet?
Aangezien jij niet de eigenaar bent mag jij niet bepalen wie er binnenkomt of verblijft (Nederland).

Jij mag hoogstens bepalen met welke gasten jij aan tafel zit.
pi_158919358
quote:
1s.gif Op vrijdag 8 januari 2016 00:51 schreef mig72 het volgende:

[..]

Aangezien jij niet de eigenaar bent mag jij niet bepalen wie er binnenkomt of verblijft (Nederland).

Jij mag hoogstens bepalen met welke gasten jij aan tafel zit.
Dus als er een hele kudde randdebielen binnenkomt die de overige aanwezige vrouwelijke gasten gaat betasten en verkrachten, kun je er hooguit voor kiezen om dan maar aan een ander tafeltje te gaan zitten?
pi_158919366
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 januari 2016 00:45 schreef john2406 het volgende:

[..]

Maar een geluk dat er geen AK47 te voorschijn is gekomen daar dan.
benieuwd wat carnaval zal brengen.
Bij elk grootschalig evenement waar mannen bezopen zijn worden vrouwen lastig gevallen, maar als het zo georganiseerd gebeurt als dit jaar met Sylvester, voorzie ik een 'nur für Arier' bebording langs de optochtroute.
Er zijn naar aanleiding van het gebeurde al diverse burgerwachtinitiatieven ontstaan en als daar een paar 'vaders van' tussen zitten, kan het nog bal worden.
Farts are jazz to assholes
pi_158919368
quote:
1s.gif Op vrijdag 8 januari 2016 00:51 schreef mig72 het volgende:

[..]

Aangezien jij niet de eigenaar bent mag jij niet bepalen wie er binnenkomt of verblijft (Nederland).

Jij mag hoogstens bepalen met welke gasten jij aan tafel zit.
Laat maar maak er geen woorden meer aan vuil, met jouw.

[ Bericht 21% gewijzigd door #ANONIEM op 08-01-2016 00:56:34 ]
  Milf vrijdag 8 januari 2016 @ 00:55:53 #131
16000 nikky
Paars is het nieuwe rood!
pi_158919396
quote:
1s.gif Op vrijdag 8 januari 2016 00:41 schreef mig72 het volgende:

[..]

De eigenaar heeft een overenkomst gesloten met iedere kok en iedere gast, met iedere mensch dus dat zij hem na hun verblijf in het restaurant zullen ontmoeten. De meesten hebben echter die overeenkomst vergeten, een deel ontkent het zelfs. Maar de ontmoeting kan niet gebeuren tot pas na het restaurantbezoek- want de eigenaar zetelt ver verwijderd en de reis daarheen is eenmaal en onherroepelijk.

Maar dat maakt de overeenkomst niet minder geldig.

Iedere gast heeft afgesproken van het restaurant te proeven of er zelf in te gaan bakken (zijn daden) of allebei. Bij de ontmoeting Gods zal eenieder zijn recensie moven geven maar ook de eigenaar geeft daar zijn eigen beoordeling van de klant - wat heb je voor de rest gebakken, hoeveel heb jij geconsumeerd, heb jij andere gerechtigde gasten eruit geschopt? Heb jij de rekenjng eerlijk betaald? Heb jij het restaurant gesloopt of bestolen?

Zodoende wordt jij eraan gehouden jezelf als de genode gast te gedragen.
Dus kort door de bocht:


Je moet je kapot werken voor vreemdelingen uit een ander werelddeel, je mond houden wat je er van vindt wat frustratie oplevert en achteraf mag je jezelf verantwoorden over je leven èn klikken over die van een ander.

:').

Misschien houd je jezelf niet helemaal aan de wens van die God van je: https://nl.m.wikipedia.org/wiki/Toren_van_Babel

Hij wil helemaal niet dat iedereen bij elkaar gaat wonen.
👍Wanneer krijg ik de FA rechten terug?
Op maandag 11 juli 2011 17:38 schreef Bart het volgende:
Je bent echt een unieke verschijning, vind ik altijd wel grappig als ik jou ergens zie posten :D.
pi_158919423
Wilders zei:
"Kijk ze lopen door de straten met smartphones die gelukszoekers, op zoek naar ons geld!"

Als hij had gezegd:
"Kijk ze lopen, onderweg om 100'en vrouwen tijdens nieuwjaar te verkrachten en vernederen in Duitsland"

Dan had hij weer in de rechtbank gezeten en iedereen hem hier voor gek verklaard, terwijl hij 100% gelijk had gehad. Massaverkrachtingen in Duitsland is sinds de intocht van het rode leger in 1945 niet meer voor gekomen. We zijn in oorlog en we hebben de vijand met een trojaans paard binnen gehaald.
pi_158919426
quote:
1s.gif Op vrijdag 8 januari 2016 00:55 schreef nikky het volgende:

[..]

Dus kort door de bocht:

Je moet je kapot werken voor vreemdelingen uit een ander werelddeel, je mond houden wat je er van vindt wat frustratie oplevert en achteraf mag je jezelf verantwoorden over je leven èn klikken over die van een ander.

:').

Misschien houd je jezelf niet helemaal aan de wens van die God van je: https://nl.m.wikipedia.org/wiki/Toren_van_Babel

Hij wil helemaal niet dat iedereen bij elkaar gaat wonen.
:D Good point!
  vrijdag 8 januari 2016 @ 00:58:28 #134
168739 Red_85
'echt wel'
pi_158919431
quote:
2s.gif Op vrijdag 8 januari 2016 00:25 schreef ToT het volgende:

[..]

Okee hier kan ik best pissed om worden!
Agenten spraken over dat er meerdere jonge meiden naar hen toe renden van wie het slipje van het lichaam was af gescheurd, en ze waren in hun kruis betast!
Natuurlijk zitten er ook een paar tussen die "alleen maar" bij de kont of bij de tieten gegrepen zijn, maar meerderen zijn door talloze kerels betast aan alle kanten.

Walgelijk dat je het zo wil downplayen! :r
Meer van dat soort mensen en het gaat echt eens fout in Europa.

Waar halen dit soort mensen dit soort vage spinsels vandaan?
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016
  Milf vrijdag 8 januari 2016 @ 00:58:40 #135
16000 nikky
Paars is het nieuwe rood!
pi_158919438
quote:
1s.gif Op vrijdag 8 januari 2016 00:51 schreef mig72 het volgende:

[..]

Aangezien jij niet de eigenaar bent mag jij niet bepalen wie er binnenkomt of verblijft (Nederland).

Jij mag hoogstens bepalen met welke gasten jij aan tafel zit.
Je maakt het restaurant te klein.

De wereld is het restaurant. De landen de tafels.

Blijf aan je eigen tafel en voed je eigen mensen op.
👍Wanneer krijg ik de FA rechten terug?
Op maandag 11 juli 2011 17:38 schreef Bart het volgende:
Je bent echt een unieke verschijning, vind ik altijd wel grappig als ik jou ergens zie posten :D.
  vrijdag 8 januari 2016 @ 01:00:50 #136
155616 Proximo
For god, king & country
pi_158919474
quote:
1s.gif Op vrijdag 8 januari 2016 00:58 schreef nikky het volgende:

[..]

Je maakt het restaurant te klein.

De wereld is het restaurant. De landen de tafels.

Blijf aan je eigen tafel en voed je eigen mensen op.
En blijf met je klauwen van andermans tafel af.
Life is visceral, rather than intellectual. And the most visceral practitioners of life are those who characterise themselves as “intellectuals”
pi_158919476
quote:
2s.gif Op vrijdag 8 januari 2016 00:53 schreef trabant het volgende:

[..]

benieuwd wat carnaval zal brengen.
Bij elk grootschalig evenement waar mannen bezopen zijn worden vrouwen lastig gevallen, maar als het zo georganiseerd gebeurt als dit jaar met Sylvester, voorzie ik een 'nur für Arier' bebording langs de optochtroute.
Er zijn naar aanleiding van het gebeurde al diverse burgerwachtinitiatieven ontstaan en als daar een paar 'vaders van' tussen zitten, kan het nog bal worden.
Als vrouwen écht georganiseerd, stelselmatig en massaal lastig gevallen of zelfs aangerand zouden worden bij massa-evenementen zouden carnaval, dance- en popfestivals enz. al eeuwenlang een sausagefest van jewelste zijn...
“[i]Waat ein waer, waat ein waer[/i]” zei Mien taege Bair en Bair neukdje Mien door ut banksjtil haer.
pi_158919490
quote:
1s.gif Op vrijdag 8 januari 2016 01:00 schreef DDDDDaaf het volgende:

[..]

Als vrouwen écht georganiseerd, stelselmatig en massaal lastig gevallen of zelfs aangerand zouden worden bij massa-evenementen zouden carnaval, dance- en popfestivals enz. al eeuwenlang een sausagefest van jewelste zijn...
ALS dat normaal gedrag was geweest voor de gemiddelde west-Europese man, inderdaad ja.
pi_158919496
quote:
1s.gif Op vrijdag 8 januari 2016 01:00 schreef DDDDDaaf het volgende:

[..]

Als vrouwen écht georganiseerd, stelselmatig en massaal lastig gevallen of zelfs aangerand zouden worden bij massa-evenementen zouden carnaval, dance- en popfestivals enz. al eeuwenlang een sausagefest van jewelste zijn...
Want deze vluchtelingencrisis loopt al eeuwenlang binnen Europa?
pi_158919497
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 januari 2016 01:00 schreef Proximo het volgende:

[..]

En blijf met je klauwen van andermans tafel af.
Heb de vrouw van U naaste niet lief!
pi_158919498
quote:
1s.gif Op vrijdag 8 januari 2016 00:58 schreef Red_85 het volgende:

[..]

Meer van dat soort mensen en het gaat echt eens fout in Europa.

Waar halen dit soort mensen dit soort vage spinsels vandaan?
Dezelfde hersenspinsels lieten levensgevaarlijke mongolen hun verhaal vertellen over de Charlie Hebdo aanval. Dat het echt wel heel schokkend is, als er poppetje getekend is van je profeet, en het dan wel te begrijpen is dat er aanslagen worden gepleegd... die onzin werd bij Bataclan er ook weer bij gehaald. Want bij Hebdo "ging het nog ergens over". Het gaat al sinds het mes in de buik van van Gogh en de Twin Towers nergens meer over.
pi_158919521
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 januari 2016 00:28 schreef john2406 het volgende:

[..]

De beste bescherming vind ik nog steeds de aanval!
Ze hoeven iemand toch niet direct dood te schieten?
Gewoon een kogel door de knie, lijkt me pijnlijk genoeg :P
//Jij bent een user waar er meer van zouden moeten zijn, zhe devilll // Ik dacht dat je schreef Hitler ofzo//Huillie is mine!
  vrijdag 8 januari 2016 @ 01:03:55 #143
155616 Proximo
For god, king & country
pi_158919525
Overigens, na carnaval is er nog een 3e kans voor de syriers mannen van onbekende en irrelevante afkomst

http://www.cologne-tourism.com/whats-on/koelner-lichter.html

Een soort 2e silvester, gezellig
Life is visceral, rather than intellectual. And the most visceral practitioners of life are those who characterise themselves as “intellectuals”
pi_158919551
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 januari 2016 01:03 schreef Proximo het volgende:
Overigens, na carnaval is er nog een 3e kans voor de syriers mannen van onbekende en irrelevante afkomst

http://www.cologne-tourism.com/whats-on/koelner-lichter.html

Een soort 2e silvester, gezellig
Ben benieuwd hoeveel er nog over is van toerisme in Keulen op de korte termijn :P.
pi_158919556
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 januari 2016 01:03 schreef zhe-devilll het volgende:

[..]

Ze hoeven iemand toch niet direct dood te schieten?
Gewoon een kogel door de knie, lijkt me pijnlijk genoeg :P
Yep evt bekijken wat er gebeurd is?
Dan kan men nog altijd verder oordelen.
pi_158919558
De grenzen gaan ook in 2016 niet dicht. En ook in 2016 zullen er honderdduizenden stukken tuig binnenwandelen. We zitten midden in een bezetting die steeds meer de overhand krijgt :') Wat triest eigenlijk. En politici maar roepen dat er iets gaat en moet veranderen :D

Ain't shit gonna change -O-
pi_158919575
quote:
10s.gif Op vrijdag 8 januari 2016 01:02 schreef Infection het volgende:

[..]

Want deze vluchtelingencrisis loopt al eeuwenlang binnen Europa?
Trabant heeft het over elk grootschalig evenement, daarmee implicerend dat georganiseerde massa-aanranding een fenomeen is wat we voor oud op nieuw ook al hadden in Europa. De enige voorbeelden van massaverkrachting van west-Europese vrouwen die me te binnen schieten zijn uitgevoerd door Marokkaanse en Russische militairen in WO II.
“[i]Waat ein waer, waat ein waer[/i]” zei Mien taege Bair en Bair neukdje Mien door ut banksjtil haer.
  vrijdag 8 januari 2016 @ 01:06:47 #148
155616 Proximo
For god, king & country
pi_158919580
Er moet ook wel wat veranderen.

Burgers: De instroom moet stoppen
Politici: U moet net als in de jaren 90 uw bek houden op gevaar van gelabeld te worden als xenofobe racistische blankman met schuld aan de holocaust, koloniën en alle slavernij ooit op aarde.
Life is visceral, rather than intellectual. And the most visceral practitioners of life are those who characterise themselves as “intellectuals”
pi_158919606
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 januari 2016 01:05 schreef whatdafuck het volgende:
De grenzen gaan ook in 2016 niet dicht. En ook in 2016 zullen er honderdduizenden stukken tuig binnenwandelen. We zitten midden in een bezetting die steeds meer de overhand krijgt :') Wat triest eigenlijk. En politici maar roepen dat er iets gaat en moet veranderen :D

Ain't shit gonna change -O-
Niet alles is zo he, filter ze en kijk dan verder!
Ga eindelijk die buitengrenzen bewaken heeft lang genoeg geduurd zeg, filter de goede van de kwade hoe dan ook.
Ik zou niet weten hoe trouwens.
pi_158919625
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 januari 2016 01:05 schreef Pharmacist het volgende:

[..]

Ben benieuwd hoeveel er nog over is van toerisme in Keulen op de korte termijn :P.
Zal wel nog komen denk ik?
  vrijdag 8 januari 2016 @ 01:10:57 #151
430880 mig72
De Professional
pi_158919647
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 januari 2016 01:05 schreef whatdafuck het volgende:
De grenzen gaan ook in 2016 niet dicht. En ook in 2016 zullen er honderdduizenden stukken tuig binnenwandelen. We zitten midden in een bezetting die steeds meer de overhand krijgt :') Wat triest eigenlijk. En politici maar roepen dat er iets gaat en moet veranderen :D

Ain't shit gonna change -O-
Daarom vreedzaam samen leren leven ipv elkaar in hokjes te duwen en buiten te sluiten. :)

Als jij een uitgehongerde asielzoeker op straat ziet, nodig hem voor een maaltijd in jouw huis uit. Zo neemt de druk op dr maatschappij af en ik garandeer je, dat je een vriend voor het leven hebt gemaakt die weldra de gunst zal terugbetalen.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')