Een Ergobaby met insert (waarbij overigens is benadrukt dat de insert warm is).quote:Op maandag 25 januari 2016 14:07 schreef Moppert het volgende:
Ik ben ook benieuwd welke ze heeft geprobeerd, weet je dat Ludann?
Dit ja. Sneu artikel, volgens mij is ze er alleen op uit om dragen zo negatief mogelijk neer te zetten.quote:Op maandag 25 januari 2016 14:00 schreef Cholula het volgende:
[..]
Tja als je je kind als snoezig asset ziet dan valt het waarschijnlijk behoorlijk tegen allemaal .
Kennelijk wel. Als iets niet je ding is: prima. Maar om dan andere mensen helemaal tot de grond toe af te branden omdat dit het wel wat vinden, daar kan ik altijd nogal kwaad om worden.quote:Op maandag 25 januari 2016 14:17 schreef BlueEyes het volgende:
Krijgen we nu naast de bv-maffia ook een draag-maffia?![]()
Echt als je iets doet omdat anderen het doen ben je al niet lekker bezig en ontspan je nooit.
En zonde dat de winkel zo neergehaald wordt, zo onnodig.
Ook coor de consulente niet echt leuk, was er vorige week nog en vond haar op de eerste indruk prima overkomen.
Ik weet niet of je op mijn laatste post doelde, maar die was meer algemeen gericht op het wegzetten van ouders met wiens opvoedstijlen je het niet eens bent. Wat Franny ook opviel, die trend van negatieve blogs over het ouderschap waarbij flink uitgehaald wordt naar bepaalde groepen ouders. Ik las er laatst ook eentje over borstvoeding die niet mals was.quote:Op maandag 25 januari 2016 14:32 schreef Burdie het volgende:
Maar ze brandt die consulente toch verder niet af? Ze schrijft alleen een onsympathiek, vooringenomen, grappig bedoeld stuk over een draagzak, ter meerdere eer en glorie van zichzelf en promotie van haar roman.
Goed idee, opzich. Ik kan er alleen niet omheen, dit soort dingen zijn bijvangst in mijn onderzoek naar ouderlijk advies.quote:Op maandag 25 januari 2016 15:21 schreef Burdie het volgende:
Ik lees het gewoon niet, ieder zijn ding.
Doet me denken aan die ene reclame die precies dat wilde laten zien. Reclame van een flesvoedingsmerk geloof ikquote:Op maandag 25 januari 2016 16:29 schreef LuDann het volgende:
[..]
Goed idee, opzich. Ik kan er alleen niet omheen, dit soort dingen zijn bijvangst in mijn onderzoek naar ouderlijk advies.
Ik zou willen dat we wat minder de nadruk op de verschillen zouden leggen en wat meer op de overeenkomsten. Dragen of wandelwagen, flesvoeding of borstvoeding, we proberen allemaal wat het beste voor ons werkt. Dat zou het uitgangspunt moeten zijn. Maar goed, ik ben nu een beetje te idealistisch geloof ik.Vrede op aarde zou minder interessante columns opleveren.
Oh, nou ben ik wel benieuwd welke dat is dan.quote:Op maandag 25 januari 2016 16:31 schreef GotC het volgende:
[..]
Doet me denken aan die ene reclame die precies dat wilde laten zien. Reclame van een flesvoedingsmerk geloof ik.
quote:Op maandag 25 januari 2016 16:33 schreef LuDann het volgende:
[..]
Oh, nou ben ik wel benieuwd welke dat is dan.Is dat recent?
Ik heb werkelijk geen idee. Ik praat nooit zo over mensen, en ook nooit zo met mensen. Ik hoor ook echt nooit iemand in mijn omgeving neerbuigend praten over dragen, maar ook echt nooit over niet-dragen. De enige neerbuigende toontjes die ik mee krijg, zijn op internet, als ik eens een blog lees van iemand, of een forumdiscussie ergens (niet direct hier op Fok, gelukkig). Dat zegt eigenlijk wel genoeg, denk ik. Het is beetje flauw afzeiken, wat mij betreft. En nee, het zou idioot zijn als je je dat persoonlijk ging aantrekken natuurlijk.quote:Op maandag 25 januari 2016 16:36 schreef Stormqueen het volgende:
Is het aan de andere kant niet ook ontzettend vaak zo dat dragende moeders toch wat neerbuigend doen naar mensen die niet (willen) dragen?
Klopt, is ook voornamelijk via digitale media. Ik zie het nogal vaak op Facebook bijvoorbeeld.quote:Op maandag 25 januari 2016 17:02 schreef Franny_G het volgende:
[..]
Ik heb werkelijk geen idee. Ik praat nooit zo over mensen, en ook nooit zo met mensen. Ik hoor ook echt nooit iemand in mijn omgeving neerbuigend praten over dragen, maar ook echt nooit over niet-dragen. De enige neerbuigende toontjes die ik mee krijg, zijn op internet, als ik eens een blog lees van iemand, of een forumdiscussie ergens (niet direct hier op Fok, gelukkig). Dat zegt eigenlijk wel genoeg, denk ik. Het is beetje flauw afzeiken, wat mij betreft. En nee, het zou idioot zijn als je je dat persoonlijk ging aantrekken natuurlijk.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik hoop ook dat ik nooit zo overkom... ik ben enthousiast over dragen omdat ik het geweldig vindt, superhandig en fijn intiem. Ik zou het jammer vinden als iemand die ervaring zou missen omdat ze er misvattingen over hebben ofzo. Dus daarom praat ik er erg enthousiast over. Hetzelfde met borstvoeding. Maar als iemand het niet ziet zitten, ook prima.quote:Op maandag 25 januari 2016 17:02 schreef Franny_G het volgende:
[..]
Ik heb werkelijk geen idee. Ik praat nooit zo over mensen, en ook nooit zo met mensen. Ik hoor ook echt nooit iemand in mijn omgeving neerbuigend praten over dragen, maar ook echt nooit over niet-dragen. De enige neerbuigende toontjes die ik mee krijg, zijn op internet, als ik eens een blog lees van iemand, of een forumdiscussie ergens (niet direct hier op Fok, gelukkig). Dat zegt eigenlijk wel genoeg, denk ik. Het is beetje flauw afzeiken, wat mij betreft. En nee, het zou idioot zijn als je je dat persoonlijk ging aantrekken natuurlijk.
Ik heb er 1, die ik meeneem. Die mag je uiteraard proberen. Als ik kom, Want ik weet nog steeds niet 100% zeker of ik kom, dat beslis ik denk ik de dag zelf.quote:Op dinsdag 26 januari 2016 14:21 schreef lunapuella het volgende:
Zijn er mensen die zaterdag naar de meet gaan en een Tula hebben? Ik overweeg er een aan te schaffen, maar wil dan graag eerst even uitproberen. Iemand zo lief de hare een half uurtje uit te lenen?
Ja! Super fijn!quote:Op dinsdag 26 januari 2016 18:51 schreef Selvaria het volgende:
Ik zou een paar doeken meenemen voor Malteser(?), dus komt goed!
Ik neem maar een rolkoffer mee geloof ik.![]()
En Draagkracht festival waarschijnlijk ook. Ik heb nog geen kaartjes, man en ik kijken nog even of het uitkomt of dat er nog iets anders op ons pad komt.
Als ik kom zal ik mijn doek meenemen, ik heb een Yaro Basket Emerald. Ben zelf ook wel benieuwd naar wat precies een zachte doek isquote:Op dinsdag 26 januari 2016 18:44 schreef LuDann het volgende:
Ik heb dezelfde als Selvaria, maar zo te zien ben je al voorzien.
Maar je brengt me wel op een idee. We zijn op zoek naar een geweven doek, maar willen vooral veel uitproberen voordat we er eentje aanschaffen. Zijn er mensen die zaterdag komen wiens doek ik mag proberen?
Ik wil zelf ook wel meenemen wat ik heb, maar dat is niet zoveel. Een Tula baby, een boba rekbare doek en een Aquasling.
En gaan er nog meer mensen naar het Draagkrachtig festival toevallig?
Top! En dat terugvinden gaat wel lukken. Iets met nog een extra zwangerschapskilo hier en daar en een heeeeeeeeel leuk jongetje die ongetwijfeld aandacht vraagtquote:Op dinsdag 26 januari 2016 21:36 schreef Cassandra87 het volgende:
Ik neem ook meer doeken mee voor Malteser, benieuwd of we haar nog terug vinden tussen die berg doeken
Cho was jij niet goed in het zacht maken van draken of was dat alleen met Nona'squote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |