Donkerblauwe zijn mooier, roze schattiger.quote:Op woensdag 6 januari 2016 14:42 schreef CherryLips het volgende:
M'n schoenen? De roze of de donkerblauwe, lastig.
http://www.sarenza.nl/geox-d-sainko-a-s802-p0000091122#ectrans=1
Blauw is wel praktischer, maar ik heb al donkerblauwe all-stars en esprit-gympen. Dus dan zijn ze een beetje saai.quote:Op woensdag 6 januari 2016 14:45 schreef rhubarbje het volgende:
Ik vind ze niet zo leuk
Maar blauw lijkt me praktischer
Maar het schijnt wel een comfortabel en degelijk merk te zijn, m'n huidige Esprits hebben totaal geen ondersteuning en vallen een beetje uit elkaar.quote:Op woensdag 6 januari 2016 14:45 schreef Grrrrrrrr het volgende:
Niet geschikt voor nat weer trouwens, die Geox dingen met hun 'waterdichte' ademsysteem.
Roze dus. Solved!quote:Op woensdag 6 januari 2016 14:47 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Blauw is wel praktischer, maar ik heb al donkerblauwe all-stars en esprit-gympen. Dus dan zijn ze een beetje saai.
Heb één keer Geox gehad, comfortabel wel, maar bij veelvuldig gebruik loop je ze ook al vrij snel aan gort. Maar goed, jij bent niet zo'n wandelaarster hè?quote:Op woensdag 6 januari 2016 14:47 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Maar het schijnt wel een comfortabel en degelijk merk te zijn, m'n huidige Esprits hebben totaal geen ondersteuning en vallen een beetje uit elkaar.
Ze waren wel bedoeld voor op vakantie en dagjes weg enzoquote:Op woensdag 6 januari 2016 14:50 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Heb één keer Geox gehad, comfortabel wel, maar bij veelvuldig gebruik loop je ze ook al vrij snel aan gort. Maar goed, jij bent niet zo'n wandelaarster hè?
Moet er toch op kunnen lopenquote:Op woensdag 6 januari 2016 15:04 schreef rhubarbje het volgende:
Schoenen zijn niet voor de comfortabel mensen
Voor pretty
Naja dan zijn er toch alsnog wel schoenen die misschien nou niet direct wandelschoenen zijn maar wel goed genoeg voor een dag lopen en ook cute zijn?quote:Op woensdag 6 januari 2016 15:09 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Moet er toch op kunnen lopenliever meer dan 100 meter achter elkaar.
Ik vind deze cutequote:Op woensdag 6 januari 2016 15:09 schreef rhubarbje het volgende:
[..]
Naja dan zijn er toch alsnog wel schoenen die misschien nou niet direct wandelschoenen zijn maar wel goed genoeg voor een dag lopen en ook cute zijn?
Dat trekken ze vast wel. Bedoelde meer als je ze 5 dagen per week aan hebt en relatief veel loopt. Maar dan loop je elke 'lichte' schoen vrij snel naar de knoppenquote:Op woensdag 6 januari 2016 15:03 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Ze waren wel bedoeld voor op vakantie en dagjes weg enzo
Wat Rhu zegt, en de keus is ook al gemaakt omdat je al 2 paar andere donkerblauwe hebt.quote:
Omdat we allemaal moddervet aan het worden zijn....quote:Op woensdag 6 januari 2016 15:16 schreef CherryLips het volgende:
Ik had eerst altijd Skechers maar die hebben de modellen allemaal een stuk breder gemaakt dus die passen niet meerHeb die helemaal aan gort gelopen, heb nog één paar over en die was wit. Was.
Ik ook, maar ik krijg echt geen dikke hoeven hoor.quote:Op woensdag 6 januari 2016 15:18 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Omdat we allemaal moddervet aan het worden zijn....
Ik vind ze ook niet zo maar anders wit of lichtblauwquote:Op woensdag 6 januari 2016 14:42 schreef CherryLips het volgende:
M'n schoenen? De roze of de donkerblauwe, lastig.
http://www.sarenza.nl/geox-d-sainko-a-s802-p0000091122#ectrans=1
Die zijn er al heel lang niet meer in mijn maat, anders was ik idd voor lichtblauw gegaan.quote:Op woensdag 6 januari 2016 16:26 schreef Godtje het volgende:
[..]
Ik vind ze ook niet zo maar anders wit of lichtblauw
Het valt allemaal heel erg mee. De stoepen zijn op sommige plekken nog erg glad, en met name de stoepranden. Verder is het goed te doen.quote:Op woensdag 6 januari 2016 16:20 schreef Cue_ het volgende:
Ik mag hopen dat ik levend thuis kom denk ik
Ik ben met gladheid ook wel meer dan één keer van mijn fiets gelazerd, tot nu toe altijd nog zonder breuken gelukkigquote:Op woensdag 6 januari 2016 16:29 schreef DrMarten het volgende:
[..]
Het valt allemaal heel erg mee. De stoepen zijn op sommige plekken nog erg glad, en met name de stoepranden. Verder is het goed te doen.
Wel iemand gruwelijk hard onderuit zien gaan vanochtend
Collega had ook al 112 gebeld omdat er bij haar voor de deur een van de fiets lazerde en niet meer op kon staan.
Klinkt goedquote:Op woensdag 6 januari 2016 16:29 schreef DrMarten het volgende:
[..]
Het valt allemaal heel erg mee. De stoepen zijn op sommige plekken nog erg glad, en met name de stoepranden. Verder is het goed te doen.
Wel iemand gruwelijk hard onderuit zien gaan vanochtend
Collega had ook al 112 gebeld omdat er bij haar voor de deur een van de fiets lazerde en niet meer op kon staan.
Ik ben dan altijd blij dat ik geen hond heb die eruit moet.quote:Op woensdag 6 januari 2016 16:31 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Ik ben met gladheid ook wel meer dan één keer van mijn fiets gelazerd, tot nu toe altijd nog zonder breuken gelukkig
Ach, je moet gewoon niet blind een sprintje trekken of vol in de remmen knijpen en de bocht om jakkeren op een stuk ijs als je met de fiets bent. Verder is het prima te doen. Meeste ijs is wel weg. Je kunt goed zien waar het nog wel ligt.quote:Op woensdag 6 januari 2016 16:32 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Klinkt goed
Zag daarnet een opname bij het roombeek..ik ga maar niet langs de super
Op een ijsplaat moet je eigenlijk gewoon niet fietsen. Ben zo een keer onderuit gegaan terwijl ik keurig rechtdoor aan het fietsen was. Ene moment niks aan de hand, andere moment raak je blijkbaar een kleine oneffenheid en weg is je achterwiel.quote:Op woensdag 6 januari 2016 16:34 schreef DrMarten het volgende:
[..]
Ach, je moet gewoon niet blind een sprintje trekken of vol in de remmen knijpen en de bocht om jakkeren op een stuk ijs als je met de fiets bent. Verder is het prima te doen. Meeste ijs is wel weg. Je kunt goed zien waar het nog wel ligt.
http://webwinkel.anwb.nl/(...)nowsteps-39-730.htmlquote:Op woensdag 6 januari 2016 16:35 schreef CherryLips het volgende:
Ze moeten schoenen bedenken met verwarmers erin zodat het ijs gesmolten is zodra je je voeten neerzet.
Volgens mij neem ik dan de mat van de Albert Heijn mee.quote:Op woensdag 6 januari 2016 16:42 schreef DrMarten het volgende:
[..]
http://webwinkel.anwb.nl/(...)nowsteps-39-730.html
Iets goedkoper denk ik
Deze mesnen waren langzaam en voorzichtig aan t lopenquote:Op woensdag 6 januari 2016 16:34 schreef DrMarten het volgende:
[..]
Ach, je moet gewoon niet blind een sprintje trekken of vol in de remmen knijpen en de bocht om jakkeren op een stuk ijs als je met de fiets bent. Verder is het prima te doen. Meeste ijs is wel weg. Je kunt goed zien waar het nog wel ligt.
Die heb ik vorig jaar een keer gehad ja. Had niet eens heel hard gevroren, maar een fietsbruggetje richting station was toch spekglad. Hop, fiets stuk, broek stuk, knie stuk.quote:Op woensdag 6 januari 2016 16:39 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Op een ijsplaat moet je eigenlijk gewoon niet fietsen. Ben zo een keer onderuit gegaan terwijl ik keurig rechtdoor aan het fietsen was. Ene moment niks aan de hand, andere moment raak je blijkbaar een kleine oneffenheid en weg is je achterwiel.
Die dingen zijn geweldig om mee op ijs/sneeuw te lopen. Je zou er bijna mee gaan rennen. Maar op een gladde vloer bij de super zijn ze dan weer levensgevaarlijk, dus die doe je dan uit bij de deurquote:Op woensdag 6 januari 2016 16:45 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Volgens mij neem ik dan de mat van de Albert Heijn mee.
Ach, met mijn uitvinding vliegen ze in de fik.
Ik gleed meters door met fiets en al.quote:Op woensdag 6 januari 2016 17:21 schreef KomtTijd... het volgende:
[..]
Die heb ik vorig jaar een keer gehad ja. Had niet eens heel hard gevroren, maar een fietsbruggetje richting station was toch spekglad. Hop, fiets stuk, broek stuk, knie stuk.
Ik ben een aantal jaar geleden tekenfilmstyle uitgegleden, mezelf opgevangen op mijn hand. Bleek ik een scheurtje in mijn elleboog te hebben. Week lang met de arm tot de schouder in het gipsquote:Op woensdag 6 januari 2016 17:52 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Ik gleed meters door met fiets en al.Niks stuk, paar blauwe plekken.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |