Dat heb je al verteld, ik geef alleen aan dat je de beeldvorming onderschat. Het is echt niet zo dat 50% van Enschede die club kosten wat kost overeind wil houden.quote:Op woensdag 20 januari 2016 12:09 schreef hafcfan het volgende:
[..]
Probeer dit Baddr maar eens te vertellen
Wat er in Italië Engeland en Spanje speelt kan de KNVB niks mee.quote:Op woensdag 20 januari 2016 12:09 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]
Ja, dat vond ik echt smerig van de KNVB. Hoeveel schuld had bijv. een Veendam? 2 ton? En dan meteen de stekker eruit terwijl clubs uit Spanje, Engeland en Italië met tientallen miljoenen schuld gewoon kunnen blijven spelen.
Beetje lomp om een Veendam met Real te vergelijken, maartoch
Die vergelijking is echt van de zotte.quote:Op woensdag 20 januari 2016 12:09 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]
Ja, dat vond ik echt smerig van de KNVB. Hoeveel schuld had bijv. een Veendam? 2 ton? En dan meteen de stekker eruit terwijl clubs uit Spanje, Engeland en Italië met tientallen miljoenen schuld gewoon kunnen blijven spelen.
Beetje lomp om een Veendam met Real te vergelijken, maartoch
Bovendien gaat het natuurlijk om de hoogte van de schuld in relatie tot de hoogte van de omzet. Schulden zijn geen probleem, zolang je de rente en aflossing maar kunt betalen zonder jaarlijks een rode begroting in te leveren.quote:Op woensdag 20 januari 2016 12:15 schreef Dr.Mikey het volgende:
[..]
Wat er in Italië Engeland en Spanje speelt kan de KNVB niks mee.
Ik weet natuurlijk niet hoe PSV leeft binnen de gemeente Eindhoven, dus daar kan ik niet over oordelen. Wat ik wel weet is dat de gemeente Enschede Twente nooit laat vallen.quote:Op woensdag 20 januari 2016 12:13 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Dat heb je al verteld, ik geef alleen aan dat je de beeldvorming onderschat. Het is echt niet zo dat 50% van Enschede die club kosten wat kost overeind wil houden.
Zelfs hier in Eindhoven was het qua verhoudingen maar kielekiele of de deal met PSV destijds door zou gaan en die deal kost de gemeente geen cent, sterker nog, die levert alleen geld op. Maar het is de beeldvorming die mensen over de kast jaagt en de politiek heeft daar last van.
Er komt een punt waarop de gemeente dat niet meer wil. Net zo goed als dat er een punt komt dat de KNVB de hand niet meer boven het hoofd van de club kan houden.
Yep, en diegenen die het wel overwegen hebben per direct persoonlijke bewaking nodig.quote:Op woensdag 20 januari 2016 12:20 schreef hafcfan het volgende:
[..]
Ik weet natuurlijk niet hoe PSV leeft binnen de gemeente Eindhoven, dus daar kan ik niet over oordelen. Wat ik wel weet is dat de gemeente Enschede Twente nooit laat vallen.
quote:Op woensdag 20 januari 2016 12:29 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Ik zou zelfs willen stellen dat ze moeilijke tijden tegemoet gaan.
Sow.quote:Op woensdag 20 januari 2016 12:29 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Ik zou zelfs willen stellen dat ze moeilijke tijden tegemoet gaan.
hafcfan viert alvast een feestje.quote:Op woensdag 20 januari 2016 12:33 schreef GGMM het volgende:
Wat gaat er straks als Twente hun licentie verliest eigenlijk gebeuren met de punten die door andere ploegen wel of niet tegen Twente zijn behaald? Vervallen die dan of wat?
Ajax ookquote:Op woensdag 20 januari 2016 12:34 schreef DonRaja het volgende:
[..]
hafcfan viert alvast een feestje.
Bertje laat met zijn meganeus zowel ajax als twente niets overkomenquote:Op woensdag 20 januari 2016 11:49 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Ik denk dat je je vergist in het ego van Bertje en zijn KNVB matties. Als er maar genoeg mensen roepen dat de KNVB het nooit zal durven om Twente om te laten vallen, hoe groter de kans is dat ze het juist doen...
Gast. Laat het losquote:Op woensdag 20 januari 2016 12:04 schreef Dr.Mikey het volgende:
Misschien gebruikt de gemeente deze kwestie wel om de AZC's er hier door te drukken.
Van wij helpen de club als jullie als burgers je rustig houden..
Dat kun je helemaal niet weten, je kunt niet in de toekomst kijken.quote:Op woensdag 20 januari 2016 12:20 schreef hafcfan het volgende:
[..]
Ik weet natuurlijk niet hoe PSV leeft binnen de gemeente Eindhoven, dus daar kan ik niet over oordelen. Wat ik wel weet is dat de gemeente Enschede Twente nooit laat vallen.
Ajax verdient sowieso al een prijs voor het feit dat ze van dit G-team van Twente hebben verlorenquote:
Volgens mij werd het 2-2, hoorquote:Op woensdag 20 januari 2016 15:34 schreef nickhguitar het volgende:
[..]
Ajax verdient sowieso al een prijs voor het feit dat ze van dit G-team van Twente hebben verloren
Best een prima truc van Joop. De gemeente er zover in mee zuigen dat ze niet anders kunnen dan de boel mee overeind helpen houden mocht het mis gaan.quote:Op woensdag 20 januari 2016 12:08 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]
Stadion is al van de gemeente en ze staan garant voor 32 miljoen ofzo. Dan kunnen er nog wel wat miljoenen bij ook
Je zou bijna denken dat er beleidtechnisch wat mis is.quote:Op donderdag 21 januari 2016 12:39 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Toch best apart: Twente heeft ervaren spelers nodig en dan willen ze een broekie van Ajax huren om in de spits te staan
http://www.nu.nl/voetbal/(...)rzoek-fc-twente.htmlquote:Onregelmatigheden bij de transfer van Dusan Tadic naar Southampton in de zomer van 2014 zou de directe aanleiding zijn voor het onderzoek dat FC Twente aankondigde naar transacties van spelers uit het recente verleden.
Volgens TC Tubantia betaalden de Tukkers aan één of twee tussenpersonen een buitensporig hoge vergoeding voor het bemiddelen bij de transfer van de Servische buitenspeler.
Tadic stapte anderhalf jaar geleden voor ongeveer dertien miljoen euro over van FC Twente naar de Premier League.
Dinsdag meldde FC Twente dat er een onderzoek komt naar transfers uit het verleden. Interim-directeur Onno Jacobs geeft hier leiding aan.
Hoge bemiddelingskosten worden als verdacht aangemerkt, omdat een deel van dit bedrag als een netto vertrekbonus voor spelers kan worden aangewend, zonder dat de verkopende partij daarover belasting afdraagt.
FC Twente zal de uitkomsten van het nieuwe onderzoek direct delen met de KNVB en de gemeente Enschede.
Er loopt momenteel in opdracht van de KNVB en de gemeente Enschede ook al een onderzoek naar de veelbesproken deal met investeringsmaatschappij Doyen Sports, die zich gemengd zou hebben in het technisch beleid van de geplaagde club.
Vooral nogal vreemd dat blijkbaar Jacobs binnen een week of iets het voor elkaar krijgt om nog meer wantoestanden aan het licht te brengen.quote:Op donderdag 21 januari 2016 14:02 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Er zullen nog wel meer lijken uit de kast komen. Elke keer beweren ze dat het de laatste onregelmatigheid is, maar dan een maand of wat later is het wéér raak.
Verwacht er niets van, die huurlingen van Jong Ajax die bij PEC spelen zijn ook om te janken.quote:Op donderdag 21 januari 2016 12:56 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Volgens de telegraaf en de tubantia is dat jong hier al. Kww.
Ajax verhuurt die gozers niet voor de gein. Ex-hoofd opleidingen Jonk wilde hem graag houden.quote:Op donderdag 21 januari 2016 14:40 schreef Gtaboy107 het volgende:
[..]
Verwacht er niets van, die huurlingen van Jong Ajax die bij PEC spelen zijn ook om te janken.
Becker en Menig zijn gewoon de Boerrigter 2.0...quote:Op donderdag 21 januari 2016 14:42 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Ajax verhuurt die gozers niet voor de gein. Ex-hoofd opleidingen Jonk wilde hem graag houden.
Punt: Becker, Menig etc zijn domme drafnegers (IS DIT RACISTISCH?). Daarom worden ze verhuurd. Als ze van toegevoegde waarde voor Ajax konden zijn, waren ze niet 86x verhuurd.
Onnie?quote:Op donderdag 21 januari 2016 15:57 schreef Daywalk3r het volgende:
ElAzzouzi kost ons blijkbaar niks. Dat is wel fijn dan, dat je iemand zo kan lenen van Ajax. Hopelijk scoort hij er een mooie kroam!
Nee het zou er nog eens bij moeten komen dat je betaalt voor het C-garnituur.quote:Op donderdag 21 januari 2016 15:57 schreef Daywalk3r het volgende:
ElAzzouzi kost ons blijkbaar niks.
Hij kan best voetballen hoor, het is alleen een ontzettend kutventje, naar het schijnt. Slaat vrouwen enzo, dreigt er op los in het openbaar. Steekje los, zeg maar.quote:Op donderdag 21 januari 2016 16:49 schreef Caland het volgende:
[..]
Nee het zou er nog eens bij moeten komen dat je betaalt voor het C-garnituur.
Niks mis met af en toe een corrigerende tik. Moeten ze maar luisteren.quote:Op donderdag 21 januari 2016 16:52 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Hij kan best voetballen hoor, het is alleen een ontzettend kutventje, naar het schijnt. Slaat vrouwen enzo, dreigt er op los in het openbaar. Steekje los, zeg maar.
Spanken op de billen prima, maar je moet een natuurlijk overwicht creeren zonder te slaan.quote:Op donderdag 21 januari 2016 17:05 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]
Niks mis met af en toe een corrigerende tik. Moeten ze maar luisteren.
Wtfquote:Op donderdag 21 januari 2016 17:08 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Spanken op de billen prima, maar je moet een natuurlijk overwicht creeren zonder te slaan.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |