vlaag van verstandsverbijsteringquote:Op maandag 4 januari 2016 14:25 schreef Ouder1 het volgende:
Dit lijkt me wel wat.. de topics van 14 tot 16 jarigen over hoe ze iemand kunnen versieren, de topics van 19 tot 30 jarigen dat ze nog steeeeeds maagd zijn e.d. was ik wel zat en 'oud' gaat vrijwel alleen over zwanger worden, zwanger zijn en huilbabies.
Waarom was hij eigenlijk gesloten?
Gefeliciteerd!quote:
Hey Mickeys... Long time .. Maar welkomquote:Op maandag 4 januari 2016 13:25 schreef Mickeys het volgende:
Damn.... moet ik weer uit mijn as herrijzen
Thnx, jij ook natuurlijkquote:Op maandag 4 januari 2016 15:19 schreef chufi het volgende:
[..]
Hey Mickeys... Long time .. Maar welkom
Sttttttt.... Ik ook van jou natuurlijkquote:
quote:Op maandag 4 januari 2016 15:27 schreef Mickeys het volgende:
[..]
Sttttttt.... Ik ook van jou natuurlijk
Ahja zo oud ben ik al wel ja... dus ik kan niet meer doen alsof ik te jong ben...quote:Op maandag 4 januari 2016 15:26 schreef Leandra het volgende:
[..]
Als in vanaf 40 jaar plus één dag (of uur, of minuut, of seconde.... )
quote:Op maandag 4 januari 2016 15:27 schreef golfer het volgende:
just me is het allerlangste van ons allemaal 40+
Speciaal voor jou er maar weer even opgeklommenquote:
Ziet er stoer uitquote:Op maandag 4 januari 2016 15:33 schreef Mickeys het volgende:
[..]
Speciaal voor jou er maar weer even opgeklommendan ben ik weer herkenbaar zo zonder de rimpels
Die trekken strak bij het accelereren?quote:Op maandag 4 januari 2016 15:33 schreef Mickeys het volgende:
[..]
Speciaal voor jou er maar weer even opgeklommendan ben ik weer herkenbaar zo zonder de rimpels
Op je Ninja in je Stig outfit.. stoerwijfquote:Op maandag 4 januari 2016 15:33 schreef Mickeys het volgende:
[..]
Speciaal voor jou er maar weer even opgeklommendan ben ik weer herkenbaar zo zonder de rimpels
Ook bij langdurig hoge snelheid houdenquote:Op maandag 4 januari 2016 15:34 schreef fietsie het volgende:
[..]
Die trekken strak bij het accelereren?
Ik gratisquote:Op maandag 4 januari 2016 13:44 schreef Spockjuh_ het volgende:
[..]
ik kan goedkoop aan tenalady's komen, is dat voldoende?
Van de DA?quote:Op maandag 4 januari 2016 13:44 schreef Spockjuh_ het volgende:
[..]
ik kan goedkoop aan tenalady's komen, is dat voldoende?
die is faillietquote:
Die plek had ik jou toebedacht.quote:Op maandag 4 januari 2016 15:27 schreef golfer het volgende:
just me is het allerlangste van ons allemaal 40+
Maar je hebt een goedkope lading op de kop weten te tikken... Met het vooruitzicht op de heropening van 40+ om je kansen te vergroten?quote:Op maandag 4 januari 2016 16:33 schreef Spockjuh_ het volgende:
[..]
alleen het HK en 7 eigen filialen. overige franchisers gaan gewoon door
o.a. net zoals de anti age creme en viagra. alles te betalen met bitcoins of florijnenquote:Op maandag 4 januari 2016 16:35 schreef chufi het volgende:
[..]
Maar je hebt een goedkope lading op de kop weten te tikken... Met het vooruitzicht op de heropening van 40+ om je kansen te vergroten?
Poging tot omkoopquote:Op maandag 4 januari 2016 16:35 schreef chufi het volgende:
[..]
Maar je hebt een goedkope lading op de kop weten te tikken... Met het vooruitzicht op de heropening van 40+ om je kansen te vergroten?
Ik heb nog ergens een leeuwrekening dus die blauwe pillen kunnen wel i florijnen worden afgetiktquote:Op maandag 4 januari 2016 16:38 schreef Spockjuh_ het volgende:
[..]
o.a. net zoals de anti age creme en viagra. alles te betalen met bitcoins of florijnen
Te pesten?quote:Op maandag 4 januari 2016 18:01 schreef Godshand het volgende:
Nou hoera, ik ben 40+ 1 dag, en dan komt dit forum weer terug. Express zeker om de 1976 generatie te pesten?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |