Goed nieuws voor van Loon en BtB, scheelt weer twee plekken.quote:16:39 Auto's: Problemen voor Pons en Roma
Debutant Xavier Pons is heeft problemen na 183 kilometer in de proef. Ook Nani Roma staat op dat punt stil.
Probleem opgelost. De uitgebreide monitor doet het weertwitter:MischaDakar twitterde op maandag 04-01-2016 om 16:48:09I tried to fix the problem with the live timing overviews (bikes/cars/trucks combined). Hope it's better now. Still working on the lagging reageer retweet
Buggy was weer eens stuk... wie was ook al weer degene met een camera?quote:Tim Coronel heeft zo te zien problemen gehad met zijn buggy. Bedroeg de achterstand op WP1 zo'n zeven minuten, bij het tweede meetpunt is de schade meer dan een uur.
quote:18:08 Trucks: Waar blijft Van den Brink?
Martin van den Brink lijkt te kampen met problemen. De Renault-truck is nog altijd niet voorbij het eerste waypoint.
Sinds dn een of achterlijke mod er op staat dat er hier een topic over Dakar moet lopenquote:
Gordon kan het klassement al weer vergeten?quote:Op maandag 4 januari 2016 17:40 schreef Nattekat het volgende:
[ afbeelding ]
Modder, klein beetje maar.
10 minuten vast gestaan, valt nog mee.quote:Op maandag 4 januari 2016 18:38 schreef TargaFlorio het volgende:
[..]
Gordon kan het klassement al weer vergeten?
Maar dat wist je vooraf.quote:Op maandag 4 januari 2016 18:42 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Tim Coronel heeft bijna een uur verloren in de modder, die is dus al zo goed als klaar.
Volgens mij weten ze het zelf ook, dat die buggy echt niks is.quote:Op maandag 4 januari 2016 18:52 schreef TargaFlorio het volgende:
[..]
Maar dat wist je vooraf.(ja ik ben niet onder de indruk van die buggy)
Niet alleen snel, hij lijkt gewoon op een etappewinst af te stevenenquote:Op maandag 4 januari 2016 19:18 schreef M.Melandri het volgende:
Knap van Villagra om gelijk snel te zijn. Mooie aanwinst voor team De Rooy zo te zien.
zolang het diequote:Op maandag 4 januari 2016 19:42 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Niet alleen snel, hij lijkt gewoon op een etappewinst af te stevenen
Echt geweldig dit, de complete top 5 bestaat uit Nederlanders of een Nederlands team
Godverquote:Dakar-vrachtwagen Van den Brink uitgebrand
Voor de equipe van Martin van den Brink is de Dakar Rally na de tweede etappe voorbij. De Renault-vrachtwagen van Mammoet Rallysport brandde in de etappe van Villa Carlos Paz naar Termas de Río Hondo op kilometer 269 van de proef helemaal uit. De bemanning is ongedeerd.
Over de oorzaak van de brand is nog niets bekend. Het team zelf spreekt van mogelijk oververhitte remmen, terwijl ook genoemd wordt dat een aandrijfas door de tank geslagen is. Op het moment dat de brand ontstond lag Van den Brink op een negende plaats in de etappe.
nu ik net gekeken heb op RTL7, wat zullen ze dat ruitje missen XDquote:Op maandag 4 januari 2016 23:29 schreef Nattekat het volgende:
De gebroeders Coronel zitten nog op de proef hoor ik net
Weer kuren met die buggy
Tim Coronel binnen op 4:04:13 achterstandquote:Op maandag 4 januari 2016 23:29 schreef Nattekat het volgende:
De gebroeders Coronel zitten nog op de proef hoor ik net
Weer kuren met die buggy
En het zwaarste deel van de rally moet nog komenquote:Op dinsdag 5 januari 2016 00:34 schreef sasquatsch het volgende:
[..]
Tim Coronel binnen op 4:04:13 achterstand
Tom binnen op 4:34:53, aldus RTL GP
quote:Tim en Tom Coronel laat binnen bij tweede etappe
De zon had zijn weg door de wolken weer gevonden tijdens de tweede etappe, en dat zorgde ervoor dat de temperaturen aardig opliepen. Tim en Tom gingen van start en de buggy's voelden zich aardig thuis op de snelle, maar smalle paadjes. Er was weinig te merken van de hevige regenval van de dagen ervoor, totdat ze op een 200 meter lange modderpoel afstevenden.
"Het was even schrikken, want de modderpoel was erg diep en glad. Ik wist er een beetje langsheen te sturen, maar Tom stond tot aan zijn middel in de blubber", lacht Tim. Toch konden Tim en Tom niet lang genieten van de mooie paden, want de Buggy’s liepen niet zoals het hoorde. Tim vertelt: "Net als ik lekker op dreef was begon de Buggy te stotteren. In het begin was het nog wel te doen, maar het werd steeds erger. Ik ben gestopt en heb alles nagekeken, de benzinepomp, bougies en de elektronica, maar kon niet echt vinden wat de boosdoener was. Ik denk dat het vele water toch niet echt bevorderlijk is geweest voor mijn kindje."
Ook Tom had last van een nukkige Buggy en na wat rommelen liep hij weer goed. Zowel Tim als Tom verloren hierdoor aardig wat tijd, maar wisten beiden de finish te bereiken. "Het is jammer, want het was echt een mooie etappe", zegt Tim na de finish. "We hadden hier misschien wel wat kunnen laten zien, maar goed het is niet anders. Ik heb wel genoten van de etappe en het weer was ineens 180 graden anders dan gisteren. Zat ik gisteren nog te rillen in de Buggy, vandaag was het 43 graden en zon. Ik ben blij dat we vandaag eindelijk los konden gaan en hoop dat we morgen een wat betere dag hebben."
quote:The route for Stage 3 of the Dakar Rally has been shortened due to ongoing bad weather.
After the first day proper of rally was washed out, the second stage from Villa Carlos Paz to Termas Rio Hondo was shortened from 450km to 354km for bikes and quads, while the trucks and cars ran for 387km.
The decision to re-route the third stage was taken during Monday night's meeting, which will see all the categories run a total of 626km instead of the originally planned 664km.
The new route from Termas Rio Hondo to San Salvador de Jujuy will see a 134km road section, 190km of special stage and another 302km road section, as Dakar sporting director Marc Coma stated in the brief.
"This time, the competitors will find an area with a slightly more technical track and presence of stones compared to what was seen in stage two," said the Spaniard.
The third stage will kick off at 0800 local time, with bikes going first.
Ik vermoed dat het eerste deel komt te vervallen? In de bergen zal regen geen grote rol moeten spelen.quote:



Die camera meenemen is wel een prachtig conceptquote:Op dinsdag 5 januari 2016 11:24 schreef dz5b604 het volgende:
De Coronels zitten er nu al helemaal doorheen. Terecht ook want alle verbeteringen van dit jaar lijken weinig te hebben geholpen voor de betrouwbaarheid (iig in de regen/modder), hopelijk is dat ding in de duinen met zand betrouwbaarder anders ben ik bang dat die twee weer meer buiten dan binnen het bivak slapen.
Kan nog interessant wordentwitter:2dakar twitterde op dinsdag 05-01-2016 om 13:27:09De etappe van vandaag is wederom ingekort, en er wordt behoorlijke regen verwacht halverwege de special https://t.co/V2pBjuEAcf #Dakar2016 reageer retweet
Volgens mij is het opgelost.quote:Op dinsdag 5 januari 2016 13:12 schreef Coelho het volgende:
De brommerts zijn weer van start. Helaas lijkt trackingdakar al weer kapot, bij quads en auto's staan de vrachtwagens vermeld.
Tja, hij wordt ook een dagje ouder, gaat niet meer echt vanzelf allemaal. Vaak komen de successen halverwege de rally wel, hij heeft zelf ook gezegd eerst een beetje in te moeten komen.quote:Op dinsdag 5 januari 2016 14:55 schreef heywoodu het volgende:
Verhoeven gaat ook nog niet echt lekker, of ligt dat aan mij?
Misschien moet iemand Jeffrey Herlings eens motiveren om mee te gaan doenquote:Op dinsdag 5 januari 2016 15:02 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Tja, hij wordt ook een dagje ouder, gaat niet meer echt vanzelf allemaal. Vaak komen de successen halverwege de rally wel, hij heeft zelf ook gezegd eerst een beetje in te moeten komen.
Ik ben wel benieuwd wat hij zou kunnen, totaal anders natuurlijkquote:Op dinsdag 5 januari 2016 15:12 schreef Coelho het volgende:
[..]
Misschien moet iemand Jeffrey Herlings eens motiveren om mee te gaan doen
Nou, hij lijkt me in de basis dichterbij te zitten dan Jurgen van de Goorbergh, die was alleen gewend om over het vlakke te rijden.quote:Op dinsdag 5 januari 2016 15:13 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Ik ben wel benieuwd wat hij zou kunnen, totaal anders natuurlijk
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |