Daar is mijn kloontje nog te vers voorquote:Op maandag 4 januari 2016 16:27 schreef Arja het volgende:
Emelisse als je met je UD in de OP wilt moet je even een modje pmen
quote:Op maandag 4 januari 2016 17:34 schreef Miezziej het volgende:
Alleen uit huis geweest voor de echo vandaag. Deze was gelukkig goed!Weer een beetje naar voren geplaatst naar 9 weken met een voorlopige UD van 8 augustus. Deze echo was eigenlijk als extra controle voor de bloedstolsels en dergelijke, dus volgende week mag ik alweer voor de "echte" termijnecho. Eigenlijk wilde ik over 2 weken, maar dan zou mijn vriend niet mee kunnen. Mijn baarmoeder was zo te zien bloedvrij
En mijn baby heeft armpjes en beentjes (okee, stompjes
), en was aan het bewegen
Wat ziet dat erSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Stiekem ben ik nog steeds nerveus (rasechte pessimist), maar probeer mij te focussen op het positieve. De vk zei in ieder geval dat alles er tot nu toe goed uit ziet, hartactie ook etc.
uit! Positief zijn, kop op. Het gaat vaker goed dan fout
![]()
ik herhaal hier alleen mijn eigen mantra's![]()
Welkom stroopwafelmeisje en Ggirl![]()
Jaah, goedkope keuze die borstvoeding hèquote:Op maandag 4 januari 2016 21:11 schreef LadyBlack het volgende:
Het echte dure werd uiteindelijk de investering om de borstvoeding te laten slagen; lactatiekundige en kolf enzo.
hou je het goed in de gaten? Want ik heb dit hier eerder gelezen en die persoon was zes uur later mamaquote:Op dinsdag 5 januari 2016 11:15 schreef Sicilia het volgende:
Buh Lamb wat naar dat hij zo rustig blijft! Wel fijn dat ze het goed in de gaten houden!
Volgens mij heb ik iets van indalingsweeën ofzo. Af en toe flinke pijn in mijn onderbuik en onderrug/billen/stuitje en flinke steken en krampen in mijn schaambot ofzo. Ik herken dit niet echt van de vorige keren, maar het doet flink zeer zeg! Zo thuis maar even uurtje gaan liggen als het zo niet vanzelf weer stopt. Auw!
quote:Op dinsdag 5 januari 2016 12:11 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
hou je het goed in de gaten? Want ik heb dit hier eerder gelezen en die persoon was zes uur later mama![]()
Ja ik weet dat nog! Want JM en ik deelde toen bijna een UD dus ik was wel even in shock toen ze ineens bevallen was! Thanks! Ik hou het in de gaten, het is niet weg nu, maar de regelmaat is er uit en de pijn iets minderquote:Op dinsdag 5 januari 2016 12:11 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
hou je het goed in de gaten? Want ik heb dit hier eerder gelezen en die persoon was zes uur later mama![]()
Bij ziekte is het echt altijd 6 weken van te voren en niet 4. ze heeft het echt verkeerd.quote:Op maandag 4 januari 2016 15:51 schreef Lamb29 het volgende:
Kreeg nog een mail van personeelszaken dat door mijn ziekmelding mijn verlof 4 ipv 6wk van te voren in gaat! Geluk bij een ongeluk dus! Betekent op papier dat ik pas na de zomervakantie weer start!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 05-01-2016 14:43:53 ]
Dan is dit een nieuwe regelquote:Op dinsdag 5 januari 2016 14:44 schreef kniftyhooker het volgende:
Mijn verlof ging wel pas met 4 weken in, ookal was ik ziek.
Ik werd ziek, langer dan 6 weken voor aanvang van mijn verlof.
Dus had ik gewoon 12 weken bevallingsverlof.
Ik had hier niet op gerekend maar toch was het echt zo.
Wordt je ziek in de 6 weken voor je verlof, dan gaat het er idd vanaf.
Maar als je ziek wordt in 7 of meer weken voor je verlof, gaat het er niet vanaf.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |