Bij 3FM waar Annemieke Schollaart werkt . Ik heb ook niet gehoord.quote:Op maandag 4 januari 2016 00:43 schreef Xummon het volgende:
Geen muzikale aanwijzing meer richting de afvaller
Dat dacht ik eerst ook, maar in een shot later kon ik zien dat dat de lichtval op een capuchon was. Ze gaan daar idd niks van weggeven.quote:Op maandag 4 januari 2016 14:56 schreef Partypoeper het volgende:
Is er in dat intro met Art niet iets van de mol te zien? Hij/zij lijkt lang blond haar te hebben op sommige beelden
Ja, hij was de enige die enorm zat te zweten toen ze zaten na te bespreken.quote:Op maandag 4 januari 2016 16:08 schreef Moira. het volgende:
[..]
Dat dacht ik eerst ook, maar in een shot later kon ik zien dat dat de lichtval op een capuchon was. Ze gaan daar idd niks van weggeven.
Denk ook niet dat het een stand-in is, ik dacht dat in 2013 ook toen Kees de mol was (toen hij op dat orgel 'ja' en 'nee' antwoordde), maar bleek 'm wel echt zelf te zijn
Toen met Kees ja? Was me niet eens opgevallenquote:Op maandag 4 januari 2016 16:14 schreef jcdragon het volgende:
[..]
Ja, hij was de enige die enorm zat te zweten toen ze zaten na te bespreken.
Ja. Anderen in het livetopic merkten dat ook op.quote:Op maandag 4 januari 2016 16:26 schreef Moira. het volgende:
[..]
Toen met Kees ja? Was me niet eens opgevallen
Daar had ik nog niet eens over nagedachtquote:Op maandag 4 januari 2016 21:41 schreef MaleDuck het volgende:
Aanvullend hierop stond Remy bij de laatste opdracht helemaal bovenaan, wat achteraan is en dus iedereen achter zijn rug zou staan...
op basis van de trailer van volgende week lijken de shots vanquote:Tim: in een opdracht langs een kade waar ook een spoorlijn loopt
Airen: op een plein, dansend met een local
Remy: oud gebouw, donker, met fakkels (zou ook locatie van een test of executie kunnen zijn)
Marjolein: in een opdracht langs een kade waar ook een spoorlijn loopt
Rop: metrotour (afl 1)
Cecile: oud gebouw met fakkels, zelfde als Remy
Taeke: topitotocht (afl 1)
Ellie: In het donker, opdracht met blauw licht en veel rook, ze trekt aan een touwtje
Klaas: waarschijnlijk zijn spiegelbeeld in een spiegel op de grond in een verlaten gebouw & ook op een heuvel met stenen
Annemieke: In het donker, opdracht met blauw licht en veel rook, kruipt onder een net door
100% zeker, doe er mee wat je wilt in de pronoquote:Op maandag 4 januari 2016 23:25 schreef Xummon het volgende:
ik zag op het WIDM forum een goeie tip staan
Lettend op de leader en de shot van de kandidaten
[..]
op basis van de trailer van volgende week lijken de shots van
Tim, en Marjolein (zoutmijn opdracht)
Airen (plein met dansers)
Remy en Cecile (molgenootschap)
te komen
Klaas, Elie en Annemieke lijken dus zeker van doorgaan
twitter:MollootWIDM twitterde op dinsdag 05-01-2016 om 15:58:51De officiële site van #WIDM heeft dit als 'hint' geplaatst. https://t.co/gSbdkCxp4H reageer retweet
Hmm ja, ik weet nog van voorgaande jaren dat ze die 'mogelijke hints' gewoon uit de populairste comments namen, zaten toen iig ook veel WIDM-aluhoedjes tussenquote:Op dinsdag 5 januari 2016 21:07 schreef sneakydesert het volgende:
[ afbeelding ]twitter:MollootWIDM twitterde op dinsdag 05-01-2016 om 15:58:51De officiële site van #WIDM heeft dit als 'hint' geplaatst. https://t.co/gSbdkCxp4H reageer retweet
Serieusquote:Op dinsdag 5 januari 2016 23:38 schreef Moira. het volgende:
[..]
Hmm ja, ik weet nog van voorgaande jaren dat ze die 'mogelijke hints' gewoon uit de populairste comments namen, zaten toen iig ook veel WIDM-aluhoedjes tussenDat het antwoord op zo'n vraag uiteindelijk veelal gewoon 'nee' zou zijn.
Maar geen idee of ze dat nu nog zo doen
Ja toen had je een soort comment-forumpje in een venstertje onderaan die site ofzo. In ieder geval stonden er allerlei vage hints over alle deelnemers tussen.quote:
Ik vind die theorie ook goed gevonden. Alleen die 1000 euro in opdracht 1 zitten me dwars. Die had hij zonder enige verdachtmaking kunnen mislopen met een "oh ik had zoveel vertrouwen in jullie als groep" act. En bewust 1000 euro pakken die je juist makkelijk kunt missen, om het vertrouwen van kandidaten te krijgen vind ik ontzettend zwak voor een mol.quote:Op woensdag 6 januari 2016 18:18 schreef KapiteinCupcake het volgende:
Ik vind overigens de Klaas theorieën ook legit.
Maar het is wel letterlijk wat Art zei in de intro, dat de mol af en toe geld kan verdienen om de kandidaten op een dwaalspoor te brengen.quote:Op woensdag 6 januari 2016 18:32 schreef Lemming22 het volgende:
[..]
Ik vind die theorie ook goed gevonden. Alleen die 1000 euro in opdracht 1 zitten me dwars. Die had hij zonder enige verdachtmaking kunnen mislopen met een "oh ik had zoveel vertrouwen in jullie als groep" act. En bewust 1000 euro pakken die je juist makkelijk kunt missen, om het vertrouwen van kandidaten te krijgen vind ik ontzettend zwak voor een mol.
Hallo, het is Wie is de Mol....natuurlijk zit er een hint in de intro!quote:Op maandag 4 januari 2016 10:25 schreef Karrel_Laaglawaai het volgende:
[..]
Dat stuk zit er toch gewoon in omdat ze nu op zaterdag uitzenden en zo hopen nieuwe kijkers te trekken?
Was een ludieke manier van het aan het publiek presenteren van de kandidaten.quote:Op donderdag 7 januari 2016 19:21 schreef boarn het volgende:
Is er al iemand achter waarom bij de executie op de Dam er een 11e kandidaat bij zit? Daar zit namelijk een iemand extra bij, ik dacht zij Toprak heet en in GTST speelt? Ze zit midden tussen de kandidaten, dus het is wel echter de bedoeling dat zij daar bij zit!
Zodat ze een executie konden naspelen zonder spoilers.quote:Op donderdag 7 januari 2016 20:13 schreef boarn het volgende:
Maar waarom dan een 11e kandidaat erbij? Wat voegt dat toe, de opnames waren al lang geweest.
Dat is idd wel altijd gevaarlijk om vanuit te gaan zo vroeg in 't spel, maar het is wel een mooie om te bewaren om bij de ontknoping te kijken of je gelijk hadquote:Op zaterdag 9 januari 2016 13:35 schreef Dave het volgende:
Bij mij is het vermoeden gerezen dat het filmpje met instructies van Art aan de mol na de opnames van de afleveringen is gemaakt, op het moment dat de deelnemers aan de finale en de mol bekend zijn.
Bij het bespreken van de dossiers viel mij namelijk op dat alle dossiers dichtblijven, behalve 3. Dit zouden in mijn theorie dus de finale kandidaten zijn.
Het betreft de dossiers van:
- Airen
- Tim
- Taeke
Wat bij de behandeling van deze dossiers verder opvalt is dat Art bij de dossiers van Airen en Taeke, zijn wijsvinger op het geopende dossier legt. Bij het dossier van Tim doet hij dit ook, maar tikt hij vervolgens 2 keer.
Mijn conclusie op basis hiervan:
- Airen en Taeke zijn winnaar/verliezer
- Tim is de mol
Op het (gesloten) dossier van Marjolein wordt 4 keer getikt, wat zou kunnen betekenen dat zij als laatste voor de finale afvalt.
Begint m'n tunnelvisie nu al?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 34% gewijzigd door texelonia op 09-01-2016 15:37:19 ]Rest your head close to my heart
Never to part, baby of mine ©Dumbo
While we try to teach our children all about life, our children teach us what life is all about.
quote:Op zaterdag 9 januari 2016 15:21 schreef texelonia het volgende:
Tags?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Oh sorry, wist niet dat dat moest...quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zaterdag 9 januari 2016 19:25 schreef sneakydesert het volgende:
Het is wel opvallend, maar ik zou het niks voor de WIDM-makers vinden om zoiets voor de aflevering al zo obvious te spoilerenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Vind sowieso dat die twitter molloot wel eens te vergezochte dingen als hints aanwijst.Fuck the EBU.
Is het niet gewoon gephotoshopped door een troll ofzo?quote:Op zaterdag 9 januari 2016 19:44 schreef Mexicanobakker het volgende:
Maar waarom zou ie dan rood zijn?
Blijkt nu al dat ik (in ieder geval deels) niet gelijk had ;-)quote:Op zaterdag 9 januari 2016 14:34 schreef Moira. het volgende:
[..]
Dat is idd wel altijd gevaarlijk om vanuit te gaan zo vroeg in 't spel, maar het is wel een mooie om te bewaren om bij de ontknoping te kijken of je gelijk had
Hoe kun je dit bepalen dan? Airen en Taeke kunnen er onderweg zo uit vliegen dan. Het is niet zo dat van tevoren al bepaald is wie de finale gaat halen.quote:Op zaterdag 9 januari 2016 13:35 schreef Dave het volgende:
Bij mij is het vermoeden gerezen dat het filmpje met instructies van Art aan de mol na de opnames van de afleveringen is gemaakt, op het moment dat de deelnemers aan de finale en de mol bekend zijn.
Bij het bespreken van de dossiers viel mij namelijk op dat alle dossiers dichtblijven, behalve 3. Dit zouden in mijn theorie dus de finale kandidaten zijn.
Het betreft de dossiers van:
- Airen
- Tim
- Taeke
Wat bij de behandeling van deze dossiers verder opvalt is dat Art bij de dossiers van Airen en Taeke, zijn wijsvinger op het geopende dossier legt. Bij het dossier van Tim doet hij dit ook, maar tikt hij vervolgens 2 keer.
Mijn conclusie op basis hiervan:
- Airen en Taeke zijn winnaar/verliezer
- Tim is de mol
Op het (gesloten) dossier van Marjolein wordt 4 keer getikt, wat zou kunnen betekenen dat zij als laatste voor de finale afvalt.
Begint m'n tunnelvisie nu al?
Btw, "er beland" moet natuurlijk "er belandt" zijn. WIDM-redactiequote:Leve het dagboek! Want wie had dát gedacht? Vijf leden van het genootschap van oud Mollen wijzen kandidaten de juiste richting op.
Een hele eer voor ze hoor, dat ze toegelaten worden. Maar er beland op die manier wel vertrouwelijke informatie op straat. In een klooster nota bene!
"Er zat voor mij maar één ding op: Tegenslag verwerken. Gewoon ongestoord te werk gaan. Vertrouwen in jezelf. Ík ben degene met het laatste woord!"
Ook over de pot. Volgende week is de macht over de test jongens! De kans is dan zó groot dat iemand daar veel geld voor over heeft. En daar verheug ik me zó op. Die 700 euro die we verdienden met zeven goede treden, en zeven slechte treden. En nul euro in de zoutmijnen… Wat een schamele vertoning. Het bedrag mag nog wel wat opgehoogd worden.
Oh en molloten, geen zorgen. Jullie mogen het verdiende Molgeld uiteraard gewoon houden. Geen enkel probleem!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |