quote:Op dinsdag 22 december 2015 23:51 schreef Geerd het volgende:
[..]
Zie je nou net haar slipje op het laatst ?
Ah ja, jij was wel into dat soort dingen ja. De termen die je gebruikt laten ergens in de verte een belletje rinkelen. Heb ook wel ooit zulke boeken gelezen, maar niet echt heel erg mee bezig gehouden verder. Is de boeddhistische leer iets wat je nog steeds interesseert?quote:Op dinsdag 22 december 2015 23:00 schreef Sneeuw-Leeuw het volgende:
Nee mijn naam is geïnspireerd door een tijdje dat ik me verdiepte in de boeddhistische leer, hoewel ik me nooit in het Tibetaanse heb verdiept maar altijd het kleinere wiel Theravada, de Dalai lama etc van Tibet gebruikt Mahayana. Theravada is het kleine wiel, mahayana het grote, dat wil zeggen het grote is populairder, zen behoort ook tot Mahayana bijvoorbeeld.
Ja Merkel een treurwilg
quote:Op dinsdag 22 december 2015 23:57 schreef Remqo het volgende:
ik heb een dikke vleesvlieg voor moemoe getekend
Het belangrijkste staat er opquote:Op woensdag 23 december 2015 00:00 schreef moemoe het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Ik heb 'm voor de helft.
Netjes!quote:Op woensdag 23 december 2015 00:00 schreef moemoe het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Ik heb 'm voor de helft.
Niet vreemd. Zou het ook niet doenquote:Op woensdag 23 december 2015 00:02 schreef Cassius het volgende:
[..]
Leuk. Ik kom alleen zelden bij de AH.
Maar hoe kom jij dan bij je username? Dat wil ik nou toch wel eens weten.quote:Op woensdag 23 december 2015 00:05 schreef Zelfscanner het volgende:
[..]
Niet vreemd. Zou het ook niet doen
Hmm ik heb me eigenlijk bekeerd tot katholiek. Dat was toch meer iets voor mij. Hoewel dat misschien heel raar klinkt.quote:Op dinsdag 22 december 2015 23:55 schreef moemoe het volgende:
[..]
Ah ja, jij was wel into dat soort dingen ja. De termen die je gebruikt laten ergens in de verte een belletje rinkelen. Heb ook wel ooit zulke boeken gelezen, maar niet echt heel erg mee bezig gehouden verder. Is de boeddhistische leer iets wat je nog steeds interesseert?
Als je into dit soort dingen bent vind je misschien het programma ''Belief'' wel interessant: http://www.tlc.nl/tv-shows/belief/
Ja, een treurwilg![]()
.
Ik houd van zelfscannen. Zo simpel, leuk en lek als een zeef.quote:Op woensdag 23 december 2015 00:11 schreef Cassius het volgende:
[..]
Maar hoe kom jij dan bij je username? Dat wil ik nou toch wel eens weten.
Ik heb zo'n ding nog nooit gebruikt ben daar te angstig voor aangelegd.quote:Op woensdag 23 december 2015 00:12 schreef Zelfscanner het volgende:
[..]
Ik houd van zelfscannen. Zo simpel, leuk en lek als een zeef.
Nog nooit gedaan.quote:Op woensdag 23 december 2015 00:12 schreef Zelfscanner het volgende:
[..]
Ik houd van zelfscannen. Zo simpel, leuk en lek als een zeef.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |