De winnaars hebben de swastika niet gekozen, de verliezer heeft de swastika bezoedeld (hadden ze maar niet moeten verliezen maar beter nog een ander teken moeten nemen )quote:Op maandag 28 december 2015 19:37 schreef Lichtkogel het volgende:
[..]
Het is niet verkracht door de Duitsers, het is verkracht door de winnaars van WW II om Duitsland voor eens en voor altijd zwart te maken en zorg te dragen dat het Nationalisme nooit meer ergens de kop op zou steken in het Westen zodat we allemaal gemakkelijk overgenomen/gedomineerd kunnen worden door de NWO.
"History is written by the victors"
De winnaars van de oorlog waren Freemasons (Churchill, Roosevelt/Truman, Stalin)
De Duitsers stonden voor het Christendom. Denk dat ik maar eens een apart topic zou moeten beginnen over de Crux Gammata, de origines ervan en wat de bedoeling van het symbool was tijdens WW II... maarja, ik denk zodra ik dat topic open dat het TR's zal regenen...
Nou, volgens lichtkogel deden de nazis ook goede dingen, zoals het verbranden van pornografische boeken en boeken over het communisme.quote:Op maandag 28 december 2015 20:29 schreef Villas__Rubin het volgende:
[..]
..
Verder begrijp ik niet hoe je iets goeds in Hitler en zijn beweging kunt zien.
Heb ik ook al vaak over nagedacht. Dit is altijd één van de redenen geweest voor me om het al niet te serieus te nemen. Maar als je dan de pyramide-vormige structuur in gedachte neemt, geeft dat mogelijk wel een goed antwoord: onderaan zul je dit ongetwijfeld hebben. Maar hoe meer naar boven, hoe kleiner (en elitairder) de groep wordt, en hoe meer homogeniteit en toegang tot de hogere kennis, vermoed ik. Op den duur ga je wellicht ook het niveau voorbij van de kwestie of je er wel mee eens bent, en is het vooral het ontdekken van steeds meer waarheid dat simpelweg al manifest is, of zo.quote:Op maandag 28 december 2015 21:48 schreef jogy het volgende:
Er is trouwens ook nog steeds onduidelijkheid of de vrijmetselaars en illuminati wel een coherente groep zijn, ik denk eigenlijk van niet. Volgens mij kan het best heel makkelijk zo zijn dat de elite organisaties net zo versplinterd zijn als degene die ze pogen te controleren.
Ze hebben in ieder geval beide totaal verschillende oorsprongen en volledig andere doelen voor ogen. Het is een beetje makkelijk om er één grote enge homogene groep van te maken maar als je dan ook bekijkt wat voor een type mensen de werelddominantie ambiëren dan is het een redelijk wonder te noemen als die langer dan 5 minuten met elkaar kunnen babbelen zonder voor de leiderschap te gaan via welke gekke nare methode dan ook.
Ik krijg altijd enige jeuk als ik skepsis ziequote:Op maandag 28 december 2015 21:54 schreef Jigzoz het volgende:
Voor wie daadwerkelijk enige interesse heeft in de Illuminati: zie hier een uitgebreide uiteenzetting erover.
Dat snap ik niet. Waarom?quote:Op maandag 28 december 2015 22:03 schreef jogy het volgende:
[..]
Ik krijg altijd enige jeuk als ik skepsis zie
jij ook? heb het al jarenquote:Op maandag 28 december 2015 22:03 schreef jogy het volgende:
[..]
Ik krijg altijd enige jeuk als ik skepsis zie. Komt ook van mijn TRU tijd waarschijnlijk. Desalniettemin interessant leeswerk.
Wie weet, al denk ik eerder dat er meerdere machtspiramides zijn die in wisselende mate macht uit kunnen oefenen op elkaar en de wereld over het algemeen, gewoon op basis van perspectief. En dan hoop ik maar dat er inderdaad ook een machtspiramide is die uit een stel keiharde hippies bestaat die het beste met alles en iedereen voor hebben op basis van een soort toffe semi-anarchistisch vrijheidsideaal. Zo ja, PM me!quote:Op maandag 28 december 2015 22:03 schreef Villas__Rubin het volgende:
[..]
Heb ik ook al vaak over nagedacht. Dit is altijd één van de redenen geweest voor me om het al niet te serieus te nemen. Maar als je dan de pyramide-vormige structuur in gedachte neemt, geeft dat mogelijk wel een goed antwoord: onderaan zul je dit ongetwijfeld hebben. Maar hoe meer naar boven, hoe kleiner (en elitairder) de groep wordt, en hoe meer homogeniteit en toegang tot de hogere kennis, vermoed ik. Op den duur ga je wellicht ook het niveau voorbij van de kwestie of je er wel mee eens bent, en is het vooral het ontdekken van steeds meer waarheid dat simpelweg al manifest is, of zo.
Aan de wetenschappelijke kant zie ik ze vooral als een stel naysayers. Achtergebleven conservatievelingen zeg maar. Maar bekruipt je niet een klein beetje een duh gevoel als je het aan een moderator van BNW vraagt? (en hiervoor TRU)quote:
Nee. Het kan toch je interesse hebben zonder dat je erin gelooft? Skepsis neemt een bewering, zoekt die uit, test waar mogelijk en publiceert daarover. BNW op hoog niveau, zeg maar.quote:Op maandag 28 december 2015 22:12 schreef jogy het volgende:
[..]
Aan de wetenschappelijke kant zie ik ze vooral als een stel naysayers. Achtergebleven conservatievelingen zeg maar. Maar bekruipt je niet een klein beetje een duh gevoel als je het aan een moderator van BNW vraagt? (en hiervoor TRU).
Mja, beetje vergelijkbaar met die James Randi, de insteek klopt al niet vind ik dan. Ze zullen vast goed werk verrichten (of in ieder met alle goede bedoelingen) maar zoals Skepsis partijdig is naar een bepaalde kant (en noemen het dan nuchter/rationeel) maakt juist dat ze blinde hoeken hebben, alleen al op basis van wat ze als legitieme bronnen zien. Als de legitieme bronnen niet het volledige spectrum aan informatie bevat krijg je dus een gekleurde/scheve uitkomst.quote:Op maandag 28 december 2015 22:14 schreef Jigzoz het volgende:
[..]
Nee. Het kan toch je interesse hebben zonder dat je erin gelooft? Skepsis neemt een bewering, zoekt die uit, test waar mogelijk en publiceert daarover. BNW op hoog niveau, zeg maar.
Totaal niet kritisch , slechts het imago van kritisch . Meer oppervlakkig naar de mond praten van mensen die toch al een vooroordeel hadden .quote:
Kun je eens zo'n blinde hoek noemen dan?quote:Op maandag 28 december 2015 22:20 schreef jogy het volgende:
[..]
Mja, beetje vergelijkbaar met die James Randi, de insteek klopt al niet vind ik dan. Ze zullen vast goed werk verrichten (of in ieder met alle goede bedoelingen) maar zoals Skepsis partijdig is naar een bepaalde kant (en noemen het dan nuchter/rationeel) maakt juist dat ze blinde hoeken hebben, alleen al op basis van wat ze als legitieme bronnen zien. Als de legitieme bronnen niet het volledige spectrum aan informatie bevat krijg je dus een gekleurde/scheve uitkomst.
Eerst bewijzen willen zien getuigt van rationaliteit. Ben je daar dan tegen?quote:Op maandag 28 december 2015 22:26 schreef Villas__Rubin het volgende:
Ik heb ook altijd al een beetje een hekel gehad een skepsis. Beetje zo'n club van: wij geloven lekker niets, en dat maakt ons intelligent. Want nergens in geloven getuigd van intelligentie en rationaliteit. En iedereen die dat wel doet zullen wij even lekker gehakt van maken.
Je slaat nu een runway over he, links is er ook nog een. Iets boven het geel. En wat het dollarbiljet betreft: het rode figuur dat je erop hebt getekend is wel een zespuntige ster, maar komt niet overeen met de Davidsster. Er zit behoorlijk wat verschil in de groottes van de punten in je tekening. Als de illuminati bestaan, echt zo machtig zijn én een geheime boodschap in het dollarbiljet hadden willen stoppen hadden ze wel een betere designer kunnen inhuren, of in de loop der jaren hun invloed kunnen gebruiken om het biljet aan te passen zodat het wel klopt.quote:Op maandag 28 december 2015 18:30 schreef Lichtkogel het volgende:
[..]
Zoals ik al zei, het is geen perfecte swastika, maar volg even de rode lijnen..
[ afbeelding ]
Bijv het stukje over complottheorieën en samenzweerders ,quote:Op maandag 28 december 2015 22:22 schreef Jigzoz het volgende:
[..]
Kun je eens zo'n blinde hoek noemen dan?
ze worden gecontroleerd en geïnstrueerd door bepaalde knakkersquote:Op maandag 28 december 2015 22:48 schreef Summers het volgende:
[..]
Bijv het stukje over complottheorieën en samenzweerders ,
Alles word grotendeels ontkracht op basis van vooroordelen , niet op basis van objectief onderzoeken van een claim . Het is meer voer en bevestiging voor mensen die toch al vooroordelen hadden waar ze mooi op inspelen . Zo van : " zoek niet verder , zonde van je tijd want de complotter heeft een gebrek " .
Ze hebben het voorkomen van skeptisch zijn zonder het te zijn . Je komt alleen aan waarheidsvinding toe als je je vooroordelen achterwege kan laten en dat kunnen ze niet .
Dat zal best , ik zei kunnen niet maar bedoel willen niet want het is heus niet zo moeilijk om je vooroordelen achterwege te laten , dat is een keuze .quote:Op maandag 28 december 2015 22:52 schreef totnutoe het volgende:
[..]
ze worden gecontroleerd en geïnstrueerd door bepaalde knakkers
ze zijn afhankelijk
Dat is dan ook een artikel over een breed verschijnsel en niet over een concrete zaak.quote:Op maandag 28 december 2015 22:48 schreef Summers het volgende:
[..]
Bijv het stukje over complottheorieën en samenzweerders ,
Alles word grotendeels ontkracht op basis van vooroordelen , niet op basis van objectief onderzoeken van een claim . Het is meer voer en bevestiging voor mensen die toch al vooroordelen hadden waar ze mooi op inspelen . Zo van : " zoek niet verder , zonde van je tijd want de complotter heeft een gebrek " .
Ze hebben het voorkomen van skeptisch zijn zonder het te zijn . Je komt alleen aan waarheidsvinding toe als je je vooroordelen achterwege kan laten en dat kunnen ze niet .
Wie dan?quote:Op maandag 28 december 2015 22:52 schreef totnutoe het volgende:
[..]
ze worden gecontroleerd en geïnstrueerd door bepaalde knakkers
ze zijn afhankelijk
verwarring zaaien enzo
quote:Op maandag 28 december 2015 21:31 schreef jogy het volgende:
[ afbeelding ]
Nu weer terug naar het topic graag. Illuminati dus en dan de potentieel positieve kant proberen te belichten.
Nee. Maar niet alles is zo makkelijk te bewijzen natuurlijk. Je hoeft je niet altijd te laten ophouden door anderen die pretenderen dat alles te kunnen kennen aan de hand van nu reeds bestaande bewijzen (over wat dan ook). Het kan geen kwaad om zelf te onderzoeken en zelf te bepalen of het wel of niet bestaan ergens van je waarschijnlijk lijkt of niet. Scepsis komt vaak vooringenomen op me over.quote:Op maandag 28 december 2015 22:28 schreef Jigzoz het volgende:
[..]
Eerst bewijzen willen zien getuigt van rationaliteit. Ben je daar dan tegen?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |