quote:Op dinsdag 5 januari 2016 12:36 schreef Weissman het volgende:
Is het een idee om een Gefrustreerde Maagden Topic (GMT) te openen voor de mensen die alleen willen zeuren en geen advies willen horen?
Net zoals je in LIF het CZFT hebt voor de verhalen van mensen die chronisch ziek zijn.
Zo blijft er de ruimte over voor mensen die echt wat aan hun problemen willen doen, in het versieren-topic.
Er zijn al twee divisies. De een voor de normale mensen en de ander voor de maagdelijke sukkels. Soms wordt iemand gedegradeerd naar de lagere divisie, als blijkt dat die ook nog maagdelijke sukkel is dankzij de mods. Zo blijft alles toch mooi gescheiden? Ik post iig in het juiste topic.quote:
@mods: apart of niet?quote:Op dinsdag 5 januari 2016 12:08 schreef krulbrul het volgende:
Is het wenselijk dat ik een nieuw apart topic open voor wat ik beschrijf in post #186 in R&P / Versieren en zelfvertrouwen met vrouwen (en mannen!) voor Dummies #9 ?
aparte topics mogen altijd, zolang het maar geen dagboektopics wordenquote:Op dinsdag 5 januari 2016 12:42 schreef krulbrul het volgende:
[..]
[..]
Er zijn al twee divisies. De een voor de normale mensen en de ander voor de maagdelijke sukkels. Soms wordt iemand gedegradeerd naar de lagere divisie, als blijkt dat die ook nog maagdelijke sukkel is dankzij de mods. Zo blijft alles toch mooi gescheiden? Ik post iig in het juiste topic.
[..]
@mods: apart of niet?
quote:Op dinsdag 5 januari 2016 12:42 schreef krulbrul het volgende:
Soms wordt iemand gedegradeerd naar de lagere divisie, als blijkt dat die ook nog maagdelijke sukkel is dankzij de mods.
Het is allemaal onze schuld dat mensen geen seks hebben.quote:Op dinsdag 5 januari 2016 15:34 schreef Copycat het volgende:
[..]![]()
Wait ... whut?
Iemand is door de moderators nog maagd?
nou ik vind het wel wat lafjes dat bij een subforum met meerdere vrouwelijke mods zo'n probleem niet gewoon even gezamenlijk word opgelost.quote:Op dinsdag 5 januari 2016 15:35 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
Het is allemaal onze schuld dat mensen geen seks hebben.
quote:Op dinsdag 5 januari 2016 15:34 schreef Copycat het volgende:
[..]![]()
Wait ... whut?
Iemand is door de moderators nog maagd?
quote:Op dinsdag 5 januari 2016 15:35 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
Het is allemaal onze schuld dat mensen geen seks hebben.
Ik vergat een komma!quote:Op dinsdag 5 januari 2016 12:42 schreef krulbrul het volgende:
Soms wordt iemand gedegradeerd naar de lagere divisie, als blijkt dat die een maagdelijke sukkel is, dankzij de mods.
Geweldig idee, helemaal voor!quote:Op zaterdag 2 januari 2016 15:52 schreef ElDinosaur het volgende:
Eén topic wat zich richt op algemene sociale problemen (zoals nu in het versieren / zelfvertrouwen continu worden besproken). Het andere topic puur voor problemen die te maken hebben met daten, versieren, vrouwen etc.
Dan zijn er drie topics;
- 'Datingtopic' voor date/beginnende relatie zaken.
- 'Versieren en zelfvertrouwen' voor al je tinder/paiq/versierpogingen in de trein struggles.
- 'Hoe word ik socialer?' voor algemene sociale problemen.
Copycat stelt op zich terecht op het standpunt dat wanneer een versierpoging verwordt tot een date, het wel eens lastig kan worden de "geschiedenis" achter een date bij te houden. Dat probleem bestaat evenwel ook al zonder een extra "hoe word ik socialer?"-topic! Er is immers al een apart versieren/vertrouwen-topic, en separaat daarvan een datingtopic.quote:Op zaterdag 2 januari 2016 19:39 schreef Copycat het volgende:
En in dating wordt dan over het daadwerkelijke daten gesproken, dus users verhuizen daar dan naar als een datingrequest een date wordt? Dit lijkt me eerlijk gezegd enkel verwarrend.
www.hln.be/hln/nl/34662/V(...)rlijk-kan-zijn.dhtmlquote:Op donderdag 7 januari 2016 22:38 schreef motorbloempje het volgende:
Ga toch weg. Genoeg topics in NWS waar je je gal kwijt kunt.
quote:Op donderdag 7 januari 2016 22:38 schreef motorbloempje het volgende:
Ga toch weg. Genoeg topics in NWS waar je je gal kwijt kunt.
Dat is wat ik met het opsplitsen van het versieren topic probeerde voor te stellen. Het botst teveel tussen de mensen die alleen maar klagen over sociale problemen (wat dat zijn het) en de mensen die op sociaal gebied redelijk in elkaar zitten en meer problemen hebben met vrouwen / daten.quote:Op vrijdag 8 januari 2016 21:19 schreef motorbloempje het volgende:
Jullie posts met verzoeken tot 'veranderingen' in de reeksen die betrekking hebben tot daten/versieren zijn bekend en worden besproken, net als jullie collectieve gedrag, wat een niet zo gezellige samenspeling is. Het ligt niet meer aan de ene groep dan aan de andere groep, beide kanten kunnen zuigen, trollen en zaniken, terwijl ergens diep van binnen beide groepen ook normaal en serieus kunnen posten en op een positieve manier bij kunnen dragen aan R&P en FOK! als geheel.
In het kader van een positief 2016 en een positief FOK! wil ik jullie nógmaals vragen om ook eens naar jezelf te kijken, dat doen wij als crew ook. Er gaat iets niet goed hier, en dat is deels ook ons te verwijten wellicht, omdat we niet goed om weten te gaan met groepen die zo verschillend zijn dat ze het bloed onder elkaars nagels vandaan halen, en daarmee ook bij ons, wat dan vervolgens weer veroorzaakt dat wij wellicht het bloed onder de nagels van alle groepen vandaan weten te krijgen.
Wees er trots op dat je weer een paar topicreeksen om zeep hebt geholpen. Als je nou net zoveel moeite zou steken in het vinden van een vriendin zou je allang geen maagd meer zijn.quote:Op zaterdag 9 januari 2016 18:14 schreef syndroom het volgende:
Grappig dat ondanks de slotjes dat er nu al een opvolger is gevonden waar we de discussie kunnen voortzetten.
R&P / Sociaal uitgedaagde maagden op zoek naar de heilige graal #2
Correctie, dat heb ik niet gedaan. Niet mijn schuld.quote:Op zaterdag 9 januari 2016 18:16 schreef ElDinosaur het volgende:
[..]
Wees er trots op dat je weer een paar topicreeksen om zeep hebt geholpen. Als je nou net zoveel moeite zou steken in het vinden van een vriendin zou je allang geen maagd meer zijn.
Omdat iedereen zich aan de fok huisregels houdt, dan is er ook geen reden voor een ban. Of wil jij soms naar een dictatuur dat iedereen die tegen de stroom in gaat, een andere mening heeft dat hij of zij de mond gesnoerd wordt?quote:Op zaterdag 9 januari 2016 19:07 schreef Andromache het volgende:
Maar waarom wordt er dan niet geband?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |