Voor 2015 hebben ze geen geldig bod ingediend, ik vermoed dat het vooral was is.quote:Op dinsdag 22 december 2015 03:15 schreef Qunix het volgende:
Amstelveen was (en misschien is) actief met het binnenhalen van SR trouwens. Het zou dan op een plek komen waar er slechts enkele bewoners last krijgen en die zouden een gunstige compensatie krijgen, of zo...
Zou het niet erg vinden als het komt. Mooi plekje daar op het Stadshart.
Dan was Leeuwarden een stuk makkelijker, en niet zo pietje precies, nog meer een reden dat jullie nooit SR mochten hebben.quote:Op dinsdag 22 december 2015 03:13 schreef Merode32 het volgende:
[..]
Dan heb jij toch geen idee hoe het werkt, het is zelfs een verplichting, jij moet het 3fm lastenboek eens gaan lezen.
Geniet er dan van! Heerlen in the picture en ik snap dat het voor je persoonlijk niet heel fijn is altijd maar heel veel mensen zien jouw kroeg en de stad an sich waarschijnlijk voor de eerste keer en zullen misschien terugkomen. Daar zou ik als ondernemer gerust een paar nachtjes wat minder voor hoeven slapen (buiten de verhoogde omzet (wat niet betekent meer winst, weet ik )quote:
Denk het ook... Inmiddels een ander partij wie de grootste is.quote:Op dinsdag 22 december 2015 03:15 schreef Merode32 het volgende:
[..]
Voor 2015 hebben ze geen geldig bod ingediend, ik vermoed dat het vooral was is.
Nogmaals 3fm heeft een lastenboek met wel honderden regels.quote:Op dinsdag 22 december 2015 03:17 schreef Punkman het volgende:
[..]
Dan was Leeuwarden een stuk makkelijker, en niet zo pietje precies, nog meer een reden dat jullie nooit SR mochten hebben.
Maar het zal wel weer gaan zoals altijd, 10.000 zijn voor, er is altijd 1 zeikert tegen.
Maar wel lekker mee profiteren wat het voor je stad zeker ...
Jij bent wel blij dat SR in Heerlen is ?quote:Op dinsdag 22 december 2015 03:20 schreef ZwarteSteen het volgende:
De muziek was merendeel veel te zacht op het plein muv het "dance uurtje".Domien zat ervoor wat te kutten met het volume
Wat ik hoorde op de zelf opgenomen videos was het prima.quote:Op dinsdag 22 december 2015 03:20 schreef ZwarteSteen het volgende:
De muziek was merendeel veel te zacht op het plein muv het "dance uurtje".Domien zat ervoor wat te kutten met het volume
Nee staat op navhtstand, niks te horen binnen, over een klein half uurtje gaan we sluiten.quote:Op dinsdag 22 december 2015 03:18 schreef Qunix het volgende:
[..]
Denk het ook... Inmiddels een ander partij wie de grootste is.
Hoe hard staat het volume nu? Kan je alles goed mee volgen met alle ramen en deuren dicht?
Ik had in eerste instantie wel mijn twijfels of dit wel de juiste plek was, maar zelfs na #dag 3 is het topiieeee!!quote:Op dinsdag 22 december 2015 03:21 schreef Punkman het volgende:
[..]
Jij bent wel blij dat SR i Heerlen is ?
Haal dan niet SR naar Heerlen Dombo's !!!quote:Op dinsdag 22 december 2015 03:21 schreef Merode32 het volgende:
[..]
Nogmaals 3fm heeft een lastenboek met wel honderden regels.
Gemeente moet afspraken maken met ondernemers
Gemeente moet afspraken maken met bewonersorganisaties.
Gemeente moet nachttijden vasstellen
Gemeente moet geluidsniveaus vaststellen
Gemeente moet laad en los tijden vasstellen
Gemeente moet bedrijven bereikbaarhouden danwel uitkopen
Dat is maar een heeeeeel klein gedeelte, sr organiseren doe je niet op 1 a4
Dit geld voor elke gemeente, van buitenpost tot heerlen van utrecht tot spijkenissequote:Op dinsdag 22 december 2015 03:22 schreef Punkman het volgende:
[..]
Haal dan niet SR naar Heerlen Dombo's !!!
Jezus, jullie wouden SR toch.
Het volume wisselende continue,was geen pijl op te trekken.quote:Op dinsdag 22 december 2015 03:22 schreef Qunix het volgende:
[..]
Wat ik hoorde op de zelf opgenomen videos was het prima.
Weet wel dat hij misschien het niet wilde, maar de meerderheid wel.quote:Op dinsdag 22 december 2015 03:22 schreef Punkman het volgende:
[..]
Haal dan niet SR naar Heerlen Dombo's !!!
Jezus, jullie wouden SR toch.
Hier op de Veluwe is plek genoeg op de schietbaan.quote:Op dinsdag 22 december 2015 03:23 schreef Merode32 het volgende:
[..]
Dit geld voor elke gemeente, van buitenpost tot heerlen van utrecht tot spijkenisse
Wij hebben SR in Leeuwarden gehad.quote:Op dinsdag 22 december 2015 03:23 schreef Merode32 het volgende:
[..]
Dit geld voor elke gemeente, van buitenpost tot heerlen van utrecht tot spijkenisse
Nee.quote:Op dinsdag 22 december 2015 03:27 schreef ZwarteSteen het volgende:
Is er trouwens iets gestreamed van het podium ernaast, waar allerlei limburgse artiesten optraden?
Wonen daar mensen?quote:Op dinsdag 22 december 2015 03:26 schreef Qunix het volgende:
Wat ik bijvoorbeeld niet snap zijn de mensen om het Museumplein in Amsterdam die alles afzeiken... Dat grasveld is juist daarvoor aangelegd.
Het gaat niet om het niet willen. Ik denk dat iedereen er achter staat.quote:Op dinsdag 22 december 2015 03:24 schreef Qunix het volgende:
[..]
Weet wel dat hij misschien het niet wilde, maar de meerderheid wel.
Wij hebben hier een vliegbasis, gaan mensen om de vliegbasis heen wonen, en gaan dan klagen over f-16 ???quote:Op dinsdag 22 december 2015 03:26 schreef Qunix het volgende:
Wat ik bijvoorbeeld niet snap zijn de mensen om het Museumplein in Amsterdam die alles afzeiken... Dat grasveld is juist daarvoor opgezet.
Jammer! Hele publiek ging mee! bombenstimmung to the maxquote:Op dinsdag 22 december 2015 03:28 schreef Qunix het volgende:
[..]
Nee.
Podium zal alleen in beeld komen tijdens het eerste uur en de laatste paar uren.
Ook daar zijn in de vergunning het maximaal aantal db in de nacht opgenomen.quote:Op dinsdag 22 december 2015 03:25 schreef Punkman het volgende:
[..]
Wij hebben SR in Leeuwarden gehad.
En genoten kan ik je vertellen.
Om 3 uur 's nachts de tsunami nog.
2 a 300 mensen springend op het zaailand.
Nooit een klacht geweest van de inwoners.
Beroepszeikert.
Die zeiken sowieso altijd.quote:Op dinsdag 22 december 2015 03:28 schreef Qunix het volgende:
[..]
Daar omheen, ja. Die teveel geld hebben.
En daar wat gelukkig niks mee gedaan !quote:Op dinsdag 22 december 2015 03:29 schreef Merode32 het volgende:
[..]
Ook daar zijn in de vergunning het maximaal aantal db in de nacht opgenomen.
Mensen mogen zoveel lawaai maken als ze willen.quote:Op dinsdag 22 december 2015 03:31 schreef Punkman het volgende:
[..]
En daar wat gelukkig niks mee gedaan !![]()
![]()
![]()
Op volle kracht werd er geblazen met muziek, had ik al gezegd , tsunami om 3 uur, 2 a 300 mensen sprongen op het zaailand.
Ik vind jouw vrij asociaal, als één van de weinige er weer zo'n probleem van maken.quote:Op dinsdag 22 december 2015 03:32 schreef Merode32 het volgende:
[..]
Mensen mogen zoveel lawaai maken als ze willen.
De speakers moeten op de nachtstand.
Nogmaals eenzijdig in strijd met de vergunnig de afspraken opzeggen is asociaal.
De politie is plat gebeld, ze hebben niet voor nietsonderhandeld met 3fm en gemeente.quote:Op dinsdag 22 december 2015 03:35 schreef Punkman het volgende:
[..]
Ik vind jouw vrij asociaal, als één van de weinige er weer zo'n probleem van maken.
Zijn er meerderen ?
Prima, dan had je SR de deur moeten weigeren en niet alles op alles zetten om het daar te krijgen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |