Dank je voor het bevestigen van mijn post.quote:Op dinsdag 22 december 2015 10:07 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Er zijn ook gewoon hobby's en mensen die er niet op zitten te wachten om andere mensen te ontmoeten en als jij dat wel wilt heb je dus een probleem. Of als je elke keer in de friendzone blijft hangen bij iemand.
Klinkt echt alsof je voor een persoon zelf gaat ja en niet voor het plaatje..quote:Op dinsdag 22 december 2015 07:31 schreef Deezertje het volgende:
Waarom een relatie? Omdat als die goed in elkaar zit het leven gewoon leuker is. Je kan voor de zoveelste keer wel alleen aanschuiven bij het kerstdiner of naar een blockbuster in de bioscoop gaan of op vakantie, maar als de rest wel iemand heeft om wat mee te delen of op stap te gaan... zijn ze ook niet zo zeer geïnteresseerd in wat jij allemaal doet in je eentje. Je hoort er toch op een bepaalde manier niet bij in de samenleving. Niet voor niks is marketing meestal gericht op stelletjes of 'het gezinsleven'. Ja ook omdat daar de meeste inkomsten zitten, maar ook omdat het blijkbaar een normale stap in het leven is en je niet alléén het leven hoeft te lijden maar dat samen met iemand anders doet.
In mijn perfecte wereldje nog welquote:Op dinsdag 22 december 2015 07:51 schreef I-care het volgende:
[..]
Twee 'junken' die elkaar gevonden hebben? Allemaal niet mogelijk in jouw perfecte wereldje.
Ik begrijp je niet helemaal. Kun je dit toelichten a.d.h.v. een voorbeeld?quote:Op maandag 21 december 2015 23:42 schreef Scary_Mary het volgende:
[..]
Kleine kanttekening bij het laatste, want wat de ander jou te bieden hoeft niet altijd hetzelfde te zijn als wat diegene er zelf van vindt natuurlijk. Kan dus ook een test zijn om te kijken in hoeverre iemand daar realistisch in over komt
Niet zo forceren en wanhopig op zoek is het antwoord denk ik.quote:Op dinsdag 22 december 2015 09:30 schreef yats het volgende:
[..]
En wat als je dat actieve sociale leven wel hebt maar het toch nooit tot iets structureels leid?
Wat je iemand te bieden hebt, gaat niet over materiele zaken of anderszins iets dat van nut is voor de ander. Wat je iemand te bieden hebt, gaat over je persoon. Heb je iets te delen, liefde, een fijn leven, interesses, interesse in anderen, warmte, gelach, een luisterend oor, noem maar op. Al die dingen die eigenlijk niet echt een nut hebben, maar wel onontbeerlijk zijn in een goede, warme relatie.quote:Op maandag 21 december 2015 23:20 schreef Faxie het volgende:
[..]
Waarom wordt dan zo vaak de vraag gesteld wat iemand te bieden heeft?
Gelukkig maarquote:Op dinsdag 22 december 2015 10:18 schreef Scary_Mary het volgende:
[..]
Klinkt echt alsof je voor een persoon zelf gaat ja en niet voor het plaatje..
[..]
In mijn perfecte wereldje nog wel
Stel wij hebben elkaars profiel bekeken en enigszins een beeld gevormd en gaan op een date. Ons gesprek gaat niet helemaal vlotjes en/of zoals verwacht en op je vraag wat ik te bieden heb geef ik aan dat ik superspontaan en outgoing ben waarna er weer een stlte valt ofzo. Dan zou je vraag een test kunnen zijn of jouw gevormde beeld een beetje aansluit op het beeld wat ik desgevraagd schets en daar zou je een bepaalde conclusie uit kunnen trekken of daar al dan niet mee te werken valt. Dat zou wellicht iets anders uit kunnen vallen als ik zou antwoorden dat ik eerst wat meer de kat uit de boom kijk voor ik superspontaan outgoing ga doen, omdat het wat meer blijk van zelfkennis zou geven enzo..quote:Op dinsdag 22 december 2015 10:21 schreef CyberTijn het volgende:
[..]
Ik begrijp je niet helemaal. Kun je dit toelichten a.d.h.v. een voorbeeld?
Biedt nog geen garantie dat het uiteindelijk wel gaat gebeuren.quote:Op dinsdag 22 december 2015 10:25 schreef Wimperkruller het volgende:
[..]
Niet zo forceren en wanhopig op zoek is het antwoord denk ik.
Dat klopt, net zoals er geen garantie is dat je volgend jaar kerst meemaakt.quote:Op dinsdag 22 december 2015 10:34 schreef Jaeger85 het volgende:
[..]
Biedt nog geen garantie dat het uiteindelijk wel gaat gebeuren.
Zoiets ja, met de aanvulling dat interesses in het algemeen en in anderen in het bijzonder voor mij toch wel de beste basis voor een klik leggen. Zowel vriendschappelijk als romantisch. En dat luisterende oor voelt beter en oprechter aan als de ander me ook daadwerkelijk een beetje snapt, alsof we op één lijn zitten ofzo. Dat is iets anders als passief toehoorder zijn imho..quote:Op dinsdag 22 december 2015 10:27 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Wat je iemand te bieden hebt, gaat niet over materiele zaken of anderszins iets dat van nut is voor de ander. Wat je iemand te bieden hebt, gaat over je persoon. Heb je iets te delen, liefde, een fijn leven, interesses, interesse in anderen, warmte, gelach, een luisterend oor, noem maar op. Al die dingen die eigenlijk niet echt een nut hebben, maar wel onontbeerlijk zijn in een goede, warme relatie.
Ja, dat is zeker waar. Bij al die dingen is zeker nog een erg persoonlijke component die maakt dat het een of het ander voor de persoon belangrijker is of op een bepaalde manier ingevuld moet worden voor die klik.quote:Op dinsdag 22 december 2015 10:35 schreef Scary_Mary het volgende:
[..]
Zoiets ja, met de aanvulling dat interesses in het algemeen en in anderen in het bijzonder voor mij toch wel de beste basis voor een klik leggen. Zowel vriendschappelijk als romantisch. En dat luisterende oor voelt beter en oprechter aan als de ander me ook daadwerkelijk een beetje snapt, alsof we op één lijn zitten ofzo. Dat is iets anders als passief toehoorder zijn imho..
Daarom moeten de mensen in deze thread eens ophouden met dat 'het vanzelf komt'. Dat is slechts wishful thinking getuigt van weinig realiteitsbesef.quote:Op dinsdag 22 december 2015 10:34 schreef ElDinosaur het volgende:
[..]
Dat klopt, net zoals er geen garantie is dat je volgend jaar kerst meemaakt.
Heb je mijn post eerder gelezen hierover? Vanzelf betekend niet dat je maar moet gaan zitten afwachten, er wordt mee gezegd dat je niet zo gefrustreerd en krampachtig continu op zoek moet zijn.quote:Op dinsdag 22 december 2015 11:02 schreef Jaeger85 het volgende:
[..]
Daarom moeten de mensen in deze thread eens ophouden met dat 'het vanzelf komt'. Dat is slechts wishful thinking getuigt van weinig realiteitsbesef.
quote:Op dinsdag 22 december 2015 10:23 schreef DancingPhoebe het volgende:
GodverdommeIk "schuif alleen aan" bij mensen waar ik graag bij aanschuif. Geen verplichte nummertjes, alleen maar lieve mensen met wie ik graag klets en knuffel en lach en in general graag mijn tijd doorbreng.
Mensen zijn erg geïnteresseerd in de dingen waar ik mee bezig ben en wat me bezig houdt en ze horen graag mijn mening over de dingen die hen interesseren.
Ik heb (bijna) altijd genoeg mensen om me heen om mee naar de film te gaan, op vakantie te gaan, te gaan borrelen of hele nachten door te trekken.
Ik heb ook nooit het gevoel dat ik niet bij de samenleving hoor en al helemaal niet dat ik in mijn eentje lijdt
En toch ben ik al +5 jaar relatieloos.
Waar zou het verschil em nou in zitten, denk je zelf?
Helder! Dank voor de uitleg. Mee eens inderdaadquote:Op dinsdag 22 december 2015 10:30 schreef Scary_Mary het volgende:
[..]
Stel wij hebben elkaars profiel bekeken en enigszins een beeld gevormd en gaan op een date. Ons gesprek gaat niet helemaal vlotjes en/of zoals verwacht en op je vraag wat ik te bieden heb geef ik aan dat ik superspontaan en outgoing ben waarna er weer een stlte valt ofzo. Dan zou je vraag een test kunnen zijn of jouw gevormde beeld een beetje aansluit op het beeld wat ik desgevraagd schets en daar zou je een bepaalde conclusie uit kunnen trekken of daar al dan niet mee te werken valt. Dat zou wellicht iets anders uit kunnen vallen als ik zou antwoorden dat ik eerst wat meer de kat uit de boom kijk voor ik superspontaan outgoing ga doen, omdat het wat meer blijk van zelfkennis zou geven enzo..
A to the menquote:Op dinsdag 22 december 2015 10:23 schreef DancingPhoebe het volgende:
GodverdommeIk "schuif alleen aan" bij mensen waar ik graag bij aanschuif. Geen verplichte nummertjes, alleen maar lieve mensen met wie ik graag klets en knuffel en lach en in general graag mijn tijd doorbreng.
Mensen zijn erg geïnteresseerd in de dingen waar ik mee bezig ben en wat me bezig houdt en ze horen graag mijn mening over de dingen die hen interesseren.
Ik heb (bijna) altijd genoeg mensen om me heen om mee naar de film te gaan, op vakantie te gaan, te gaan borrelen of hele nachten door te trekken.
Ik heb ook nooit het gevoel dat ik niet bij de samenleving hoor en al helemaal niet dat ik in mijn eentje lijd
En toch ben ik al +5 jaar relatieloos.
Waar zou het verschil em nou in zitten, denk je zelf?
Ik ben op dit moment aan het daten met zo'n persoon en ja, daar komt het eigenlijk wel op neer, naast dat hij een hele leuke uitstraling heeft waar ik direct voor gevallen ben.quote:Op dinsdag 22 december 2015 01:26 schreef Faxie het volgende:
[..]
Hij is een lieve jongen met zelfvertrouwen, veel vrienden en toffe hobbies.
Dat dus. Ik verwacht echt geen huwelijk meteen. Maar het kan wel die positieve vibe zijn die je ff nodig hebt dat iemand iets in jou ziet en je voor diegene wat stappen harder of sneller maakt dan anders. Als ik nu door de stad loop bungel ik over de kleffe stelletjes heen. Is lekker kerstshoppen met je geliefde een walhalla? Vast niet, maar je doet iets met iemand die om je geeft en dan maakt het niet uit. En nee niet iedereen is bezet maar je gaat zelf niet ff zo snel de stad in en uren in kleding shops en zaken om je woning gezellig in te richten tussen al die verliefde mensen.quote:Op dinsdag 22 december 2015 12:31 schreef Lienekien het volgende:
Het een sluit het ander niet uit. Een relatie kan ook een boost zijn om je leven op andere vlakken te verbeteren.
Maar zo werkt het wel. Zie het als een lege / saaie etalage vs een gevulde / interessante etalage. Wat trekt meer aandacht en is uitnodigend om naar binnen te gaan?quote:Op dinsdag 22 december 2015 12:42 schreef Casiotone het volgende:
Ben ook niet zo van dat 'te bieden'-jargon, het klinkt verwarrend en als een transactie
Steeds in hetzelfde kringetje ronddraaien helpt niks. Elke dag weer je beklag doen helpt ook niks.quote:Op dinsdag 22 december 2015 12:46 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Dat dus. Ik verwacht echt geen huwelijk meteen. Maar het kan wel die positieve vibe zijn die je ff nodig hebt dat iemand iets in jou ziet en je voor diegene wat stappen harder of sneller maakt dan anders. Als ik nu door de stad loop bungel ik over de kleffe stelletjes heen. Is lekker kerstshoppen met je geliefde een walhalla? Vast niet, maar je doet iets met iemand die om je geeft en dan maakt het niet uit. En nee niet iedereen is bezet maar je gaat zelf niet ff zo snel de stad in en uren in kleding shops en zaken om je woning gezellig in te richten tussen al die verliefde mensen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |