Vind hem ook een dikke lul maar vanavond is hij scherpquote:Op woensdag 16 december 2015 19:04 schreef Ajacied422 het volgende:
Pechtold, #geenfan maar doet het prima.
Ja, goed Kamerlid zo is het ook, je hoeft het niet altijd met hem eens te zijn.quote:Op woensdag 16 december 2015 19:05 schreef Confetti het volgende:
Ironisch genoeg heeft Pechtold altijd wel goede punten als het om zaken binnen de landsgrenzen gaat.
Het loopt in Nederland nagenoeg altijd met een sisser afquote:Op woensdag 16 december 2015 19:05 schreef Jane het volgende:
Zit inmiddels ook live te kijken.
Pechtold is boos, maar vrees ook dat het weer met een sisser zal aflopen.
Ach, dan hebben we een leuk debat gezienquote:Op woensdag 16 december 2015 19:05 schreef Jane het volgende:
Zit inmiddels ook live te kijken.
Pechtold is boos, maar vrees ook dat het weer met een sisser zal aflopen.
Jup.. Hij was net iets te open.quote:Op woensdag 16 december 2015 19:03 schreef SureD1 het volgende:
[..]
Dijkhoff heeft in een vlek staan wrijven... Het is nu volstrekt ongeloofwaardig dat Rutte niet van bedragen wist, toen hij dat riep...
Alles idd.quote:Op woensdag 16 december 2015 19:05 schreef -_Guitarist_- het volgende:
[..]
Het loopt in Nederland nagenoeg altijd met een sisser af
De eerste rechtgeschapen man die dat niet doet moet nog geboren worden.quote:Op woensdag 16 december 2015 19:07 schreef Infection het volgende:
Van der Steur is zo iemand die wel van jonge Thaise meisjes houdt volgensmij.
Kasteelheer is hij.quote:Op woensdag 16 december 2015 19:07 schreef Infection het volgende:
Van der Steur is zo iemand die wel van jonge Thaise meisjes houdt volgensmij.
Niet meer dan terecht ook. De Kamer heeft naast haar wetgevende rol ook een controlerende rol en die kan ze pas goed uitvoeren als ze tijdig en zo volledig mogelijk geīnformeerd worden. Dat dat hier niet is gebeurd is op zich al erg genoeg, maar de reden waarom (partijpolitieke belangen) maakt het allemaal nog een heel stuk erger.quote:Op woensdag 16 december 2015 19:07 schreef Ajacied422 het volgende:
Of het nu met een sisser afloopt of niet. Ik heb zelden zo'n furieuze kamer gezien in de laatste paar jaar.
Echt he?quote:Op woensdag 16 december 2015 19:10 schreef Tomatenboer het volgende:
Dus omdat het bedrag wat ze hoorden niet overeemkwam met het bedrag dat Nieuwsuur meldde hebben ze besloten niets te melden?
Wat is dat voor drogreden.
quote:Op woensdag 16 december 2015 19:07 schreef Infection het volgende:
Van der Steur is zo iemand die wel van jonge Thaise meisjes houdt volgensmij.
Vast grappig bedoeld allemaal, maar dit soort opmerkingen liever achterwege laten, graag.quote:Op woensdag 16 december 2015 19:08 schreef Confetti het volgende:
[..]
De eerste rechtgeschapen man die dat niet doet moet nog geboren worden.
Zijnde kamerlid echt oliedomme redenaties van Ard en Klaasjequote:Op woensdag 16 december 2015 19:10 schreef Tomatenboer het volgende:
Dus omdat het bedrag wat ze hoorden niet overeemkwam met het bedrag dat Nieuwsuur meldde hebben ze besloten niets te melden?
Wat is dat voor drogreden.
Ja, toch wel bijzonder hoe zowel Zijlstra als Dijkhoff als vd Steur dat weten te doen op allemaal een verschillende manier.quote:Op woensdag 16 december 2015 19:10 schreef SureD1 het volgende:
Van der Steur maakt het ook erger, in plaats van beter...(vanuit VVD perspectief gezien)
Nu hebben ze in ieder geval EEN redenquote:Op woensdag 16 december 2015 19:10 schreef Tomatenboer het volgende:
Dus omdat het bedrag wat ze hoorden niet overeenkwam met het bedrag dat Nieuwsuur meldde hebben ze besloten niets te melden?
Wat is dat voor drogreden.
Nouja, als ze naar de kamer waren gerend met deze informatie zou dat natuurlijk ook niets anders dan verraad tegenover partijgenoten zijn.quote:Op woensdag 16 december 2015 19:10 schreef Tomatenboer het volgende:
Dus omdat het bedrag wat ze hoorden niet overeemkwam met het bedrag dat Nieuwsuur meldde hebben ze besloten niets te melden?
Wat is dat voor drogreden.
"Met de kennis van nu..."quote:Op woensdag 16 december 2015 19:12 schreef Jane het volgende:
Ja, achteraf hadden ze het allemaal natuurlijk liever heel anders gedaan.
Dat wil ik wel geloven, ja.
Van der Steur zegt nu, de TK had het eerder moeten weten,quote:Op woensdag 16 december 2015 19:11 schreef Stranger het volgende:
[..]
Ja, toch wel bijzonder hoe zowel Zijlstra als Dijkhoff als vd Steur dat weten te doen op allemaal een verschillende manier.
Dan hoor je eigenlijk niet in de kamer te zitten, jaquote:Op woensdag 16 december 2015 19:12 schreef Confetti het volgende:
[..]
Nouja, als ze naar de kamer waren gerend met deze informatie zou dat natuurlijk ook niets anders dan verraad tegenover partijgenoten zijn.
Dit is de zwakte van ons parlementair stelsel. Er is geen échte machtenscheiding tussen de uitvoerende en controlerende macht.
Stiekem hoop ik op een nieuwe fractievoorzitter van SP die wat meer de verbale felheid van Marijnissen heeft. Ondanks dat vind ik Roemer geen slechte politicus.quote:Op woensdag 16 december 2015 19:10 schreef Infection het volgende:
Jammer dat Roemer Roemer is. Als hij een wat luidere stem en een ander uiterlijk had gehad, dan had hij een stuk serieuzer over gekomen.
Kamerleden van de coalitie zijn niet meer dan de schoothondjes van het kabinet met dubbele agenda's.quote:Op woensdag 16 december 2015 19:13 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Dan hoor je eigenlijk niet in de kamer te zitten, ja.
Het helpt ook niet dat V&J een exclusief VVD-feestje is.quote:Op woensdag 16 december 2015 19:14 schreef Confetti het volgende:
[..]
Kamerleden van de coalitie zijn niet meer dan de schoothondjes van het kabinet met dubbele agenda's.
Yep me tooquote:Op woensdag 16 december 2015 19:14 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Stiekem hoop ik op een nieuwe fractievoorzitter van SP die wat meer de verbale felheid van Marijnissen heeft. Ondanks dat vind ik Roemer geen slechte politicus.
Mij lijkt Ronald van Raak een goede fractieleider voor de SP.quote:Op woensdag 16 december 2015 19:14 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Stiekem hoop ik op een nieuwe fractievoorzitter van SP die wat meer de verbale felheid van Marijnissen heeft. Ondanks dat vind ik Roemer geen slechte politicus.
Schrijft altijd wel fijne stukjes voor tpo.nlquote:Op woensdag 16 december 2015 19:16 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Mij lijkt Ronald van Raak een goede fractieleider voor de SP.
Dat ook. Iedereen kent de waarheid. Deze twee heren hebben een dubbele loyaliteit, bij het parlement en bij de regering.quote:Op woensdag 16 december 2015 19:14 schreef Stranger het volgende:
[..]
Het helpt ook niet dat V&J een exclusief VVD-feestje is.
]quote:Op woensdag 16 december 2015 19:17 schreef Tagliano het volgende:
Zonder Nieuwsuur was dat bonnetje nooit gevonden Ard
Kan ook nog als het nodig is jaquote:Op woensdag 16 december 2015 19:18 schreef Stranger het volgende:
[..]
]
En anders shredderen we hem gewoon
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |