De 13-jarige gelukszoekerquote:Op dinsdag 15 december 2015 21:36 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Hij woont hier omdat zijn ouders niet voor hem kunnen zorgen. Dan ben je toch geen vluchteling? Dan zoek je geluk. Gelukszoeker dus.
Terwijl we het niet eens weten, het is een gespind mediaverhaal. Net zoals dat deze jongen zogenaamd niet zou weten waar hij naartoe zou moeten.
Dus je wilt serieus het najagen van economisch voordeel vergelijken met vervangende opvoeding door een oom en tante, omdat de ouders die niet kunnen bieden?quote:Op dinsdag 15 december 2015 21:36 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Hij woont hier omdat zijn ouders niet voor hem kunnen zorgen. Dan ben je toch geen vluchteling? Dan zoek je geluk. Gelukszoeker dus.
Terwijl we het niet eens weten, het is een gespind mediaverhaal. Net zoals dat deze jongen zogenaamd niet zou weten waar hij naartoe zou moeten.
Omdat mauro wel een (puber)kind was en die zijn vaak onbeholpen lelijk. Die andere is een volwassen kerel. Dus waarom men het steeds over een "jongen" heeft is me een raadsel.quote:Op dinsdag 15 december 2015 20:47 schreef Morendo het volgende:
[..]
Mauro is zelfs voor een negroïde iemand lelijk. Die ander heeft wel een symmetrisch, strak, gezicht.
Kan iemand mij uitleggen waarom mensen die min of meer opgegroeid zijn in Nederland en de taal vloeiend spreken en hun school afgerond hebben het land uitgetieft worden terwijl er aan de andere kant met tienduizenden tegelijk gelukzoekers binnengehaald worden waarvan het maar de vraag is of ze ooit zullen integreren?quote:Op dinsdag 15 december 2015 19:34 schreef MisterCe het volgende:
Kan iemand mij uitleggen waarom wij zoveel kosten maken en tijd investeren om te bepalen of iemand mag blijven? Denk aan advocaten, de IND, de rechters etc.
Waarom doen we al die dingen als uiteindelijk toch iedereen mag blijven? Kunnen we dan niet beter iedereen meteen toelaten?
Niet dat ik er voorstander van ben om iedereen maar toe te laten maar ja, als de uitkomst steeds hetzelfde is dan kun je de voorselectie maar misschien beter skippen.
Vals dilemma. Beiden moeten eruit.quote:Op dinsdag 15 december 2015 22:04 schreef Geralt het volgende:
[..]
Kan iemand mij uitleggen waarom mensen die min of meer opgegroeid zijn in Nederland en de taal vloeiend spreken en hun school afgerond hebben het land uitgetieft worden terwijl er aan de andere kant met tienduizenden tegelijk gelukzoekers binnengehaald worden waarvan het maar de vraag is of ze ooit zullen integreren?
Ik snap dat niet
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |