Reconstructie van de avond: http://www.rtlnieuws.nl/b(...)-met-dascha-graafsmaquote:Afgelopen vrijdagavond tot de zaterdagochtend 28 november is mijn dochter Dascha Graafsma (17-08-1999) met drie vriendinnen uitgegaan in Hilversum naar de gelegenheid Lets Get Down (nabij het Gooiland-theater en het station, adres: Emmastraat 2). Om ongeveer 2.00 uur heeft ze de gelegenheid even verlaten ‘om te plassen’. Ze is niet meer teruggekomen.
De vriendinnen gingen zoeken en namen uiteindelijk met ons, de ouders, contact op en gingen naar de politie. Er werd gezocht en alle mogelijke diensten ingeschakeld.
Om 5.45 uur, dus veel later, heeft een trein Dascha getroffen nabij het Station Hilversum Sportpark. Dat bij uiterst koud en slecht weer. Ze droeg geen jas, die is achtergebleven in de Lets Get Down, en feitelijk niet meer dan een wit T-shirt, witte gympen en een zwarte broek. Fysiek onmogelijk om daarmee zoveel tijd buiten door te brengen met de geldende weersomstandigheden.
De grote vraag is wat er in het genoemde tijdsverloop is gebeurd. Wie haar ook kent stelt: dit kan niet waar zijn, alsof Dascha zelf het leven niet meer wilde. Naast het tijdsverloop zijn er dus de feiten van het barre weer, maar ook haar telefoon is niet meer vindbaar. In de periode is Dascha vele malen gebeld of zijn er anderzins berichten verzonden. Zij bleek of in gesprek of niet bereikbaar.
Als vader wil ik u vragen om alle mogelijke media-aandacht aan het gebeuren te geven. Met de vraag of iemand haar heeft gezien, gesproken, tijd met haar heeft doorgebracht, of alles wat er maar te bedenken is. Er klopt teveel niet, …….. Er zijn geen woorden te vinden om dit verzoek te ondersteunen, maar dat lijkt me ook niet nodig. Hoe eerder de vragen en het bericht worden uitgebracht hoe eerder er misschien mensen met informatie kunnen worden gevonden.
Het lichaam is dermate beschadigd dat directe identificatie niet meer mogelijk is. DNA-testen moeten het bewijs leveren, maar feitelijk is er geen twijfel dat het om Dascha gaat.
Dascha was een leerling van het ATC-college, had een leuke bijbaan, een fijne vriend, trouw en liefdevol 3 broers en 2 zusters. Ze woonde in Hollandsche Rading met haar ouders en nog twee broers thuis. Wie het ook gevraagd wordt, voor enig naar geestelijk lijden was en kan op geen enkele serieuze wijze een aanleiding gevonden worden. Alles kan worden nagevraagd. Zie bijvoorbeeld de berichten op de facebook-pagina’s van mij (Rene Graafsma / renegraafsma) of die van Dascha zelf (Dascha Graafsma).
De centrale vraag is: wat is er in het tijdsbestek gebeurd en wie heeft haar gezien?
De zaak wordt zeer intensief behandeld door de politie Hilversum. In hun betrokkenheid stellen wij alle vertrouwen maar het is duidelijk dat we informatie missen. Het is noodzaak, …….
Hoe dan ook, zet het bericht en de vragen svp uit met elk mogelijk mediamiddel waar u over beschikt.
Meer dan dank !!
René Graafsma
Of de geur is daar verder verstoord door treinen die erna gewoon weer reden en is zij vanaf die overgang over het spoor gelopen naar het punt waar ze onder de trein kwam. Die honden kunnen ENORM veel. Ik denk dat een treinrails + zeer nabije nabije omgeving wat moeilijk wordt in dit geval.quote:Op dinsdag 8 december 2015 08:22 schreef Marrije het volgende:
Ik begrijp dat die overgang het eerste punt was waar zij het spoor op kon.
Maar daar is ze dus niet verder gelopen. Daar houdt haar geur op.
Dus of ze kwam daar net toevallig tegelijk met de trein aan. Of ze dacht daar op de trein te kunnen stappen. Of ze nam daar even rust om verder te gaan lopen. Of ze was niet van plan verder te gaan.
De politie heeft opsporingsbevoegdheid en ik heb begrepen dat ze mbv de IMEI-code vd telefoon, de telefoon kunnen opsporen. De vraag is, of de code bekend is (gemaakt). De politie kan die code achterhalen adv secundaire gegevens, (factuur / provider / fabrikant), etc. Dat vergt extra onderzoek. Ben benieuwd of ze dat allemaal gaan doen.quote:Op dinsdag 8 december 2015 07:08 schreef Leandra het volgende:
[..]
Dat hoeft niet.
Dat men haar telefoon nu niet kan vinden wil niet zeggen dat zij haar telefoon kwijt was.
Dan moet er wel stroom zijn....... Die imei code is natuurlijk al bekend.quote:Op dinsdag 8 december 2015 09:08 schreef RapaNui het volgende:
[..]
De politie heeft opsporingsbevoegdheid en ik heb begrepen dat ze mbv de IMEI-code vd telefoon, de telefoon kunnen opsporen. De vraag is, of de code bekend is (gemaakt). De politie kan die code achterhalen adv secundaire gegevens, (factuur / provider / fabrikant), etc. Dat vergt extra onderzoek. Ben benieuwd of ze dat allemaal gaan doen.
Nee toch!?quote:Op dinsdag 8 december 2015 10:16 schreef Elzies het volgende:
Deze meid moet letterlijk de weg zijn kwijt geweest.
De maartendijkseweg aflopen tot afslag Rading was slimmer geweest.quote:Op dinsdag 8 december 2015 10:16 schreef Elzies het volgende:
Deze meid moet letterlijk de weg zijn kwijt geweest.
Of gewoon even bellen naar huis......quote:Op dinsdag 8 december 2015 10:18 schreef schvvmert het volgende:
[..]
De maartendijkseweg aflopen tot afslag Rading was slimmer geweest.
De telefoon was zoek.quote:Op dinsdag 8 december 2015 10:19 schreef Jaroon het volgende:
[..]
Of gewoon even bellen naar huis......
.....vlak voordat deze zoek was....... Maar goed. Er zijn allerlei slimmere dingen te bedenken......waar ze duidelijk niet aan dacht in haar toestand.quote:
Van het padje af, iets herkenbaars gevonden op de weg naar huis en toen ging het mis.quote:Op dinsdag 8 december 2015 10:20 schreef Jaroon het volgende:
[..]
.....vlak voordat deze zoek was....... Maar goed. Er zijn allerlei slimmere dingen te bedenken......waar ze duidelijk niet aan dacht in haar toestand.
Volgens mij was dat precies haar bedoeling, maar pakte ze ten eerste de Zandweg en moest toen langs het hek tot de overgang bij de Maartensdijkseweg, en of ze daar toen gedesoriënteerd was, de trein voor iets anders aangezien heeft, of bewust is blijven staan zullen we waarschijnlijk nooit weten.quote:Op dinsdag 8 december 2015 10:18 schreef schvvmert het volgende:
[..]
De maartendijkseweg aflopen tot afslag Rading was slimmer geweest.
Dat kan ook nog.... dat ze rechts liep en dacht dat de trein over het linker spoor zou rijden (of andersom).quote:Op dinsdag 8 december 2015 10:37 schreef Lienekien het volgende:
Of dacht ze dat de trein over het spoor naast haar langs haar zou rijden.
De Maartendijkseweg loopt vanaf Hilversum redelijk recht naar Rading, daar steek je dan spoor over.quote:Op dinsdag 8 december 2015 10:35 schreef Leandra het volgende:
[..]
Volgens mij was dat precies haar bedoeling, maar pakte ze ten eerste de Zandweg en moest toen langs het hek tot de overgang bij de Maartensdijkseweg, en of ze daar toen gedesoriënteerd was, de trein voor iets anders aangezien heeft, of bewust is blijven staan zullen we waarschijnlijk nooit weten.
Geen antwoord gegeven toch op meerdere oproepen en berichtenquote:Op dinsdag 8 december 2015 10:36 schreef Leandra het volgende:
[..]
Hoe kom je daar bij?
Hij is nu zoek, het is helemaal niet zeker dat zij haar telefoon ook al kwijt was.
Wat niet met 100% zekerheid wil zeggen dat zij de telefoon toen niet in bezit had. We weten alleen dat hij niet is gevonden op de plaats waar zij is gevonden.quote:Op dinsdag 8 december 2015 10:41 schreef schvvmert het volgende:
[..]
Geen antwoord gegeven toch op meerdere oproepen en berichten
Dat is alle mogelijke hallucinaire gedachten vs. de mogelijkheid dat ze niet besefte dat die trein haar zou gaan raken door een inschattingsfout.quote:Op dinsdag 8 december 2015 10:41 schreef ootjekatootje het volgende:
Misschien dacht ze dat ze Mega Mindy was, zo stond ze er blijkbaar bij....
Het heeft toch geen zin om dat te gaan uitvogelen?
Wacht eerst de camerabeelden af.
Dat klopt, te ver weg om te beantwoorden kan.quote:Op dinsdag 8 december 2015 10:44 schreef hottentot het volgende:
[..]
Wat niet met 100% zekerheid wil zeggen dat zij de telefoon toen niet in bezit had. We weten alleen dat hij niet is gevonden op de plaats waar zij is gevonden.
Dat betekent niet automatisch dat zij haar telefoon kwijt was....quote:Op dinsdag 8 december 2015 10:41 schreef schvvmert het volgende:
[..]
Geen antwoord gegeven toch op meerdere oproepen en berichten
De telefoon is nog steeds zoek toch of in 100.000 stukjes op het spoor ergens?quote:Op dinsdag 8 december 2015 10:46 schreef Leandra het volgende:
[..]
Dat betekent niet automatisch dat zij haar telefoon kwijt was....
Zou wel handig zijn als je dat niet als een feit zou neerplempen.
Die honden weten ook wel het verschil tussen een oud spoor en een nieuw spoor, daar worden ze op getraind.quote:Op dinsdag 8 december 2015 10:52 schreef Squadra-macaroni het volgende:
Ik vind het een beetje kort door de bocht om te stellen dat ze heeft rondgedwaald. Die honden vonden op verschillende plekken haar spoor, maar dat is logisch, aangezien ze op de terugweg was(?) en ze notabene in Hilversum op school zat. Ik heb hier op dit forum gelezen dat die honden na 26 jaar nog mensen op kunnen sporen kennelijk, dan ruiken ze haar sporen van diezelfde week sowieso nog. Het laatste stuk gaat in 1 rechte lijn naar het spoor, dan weet ze wel wat ze doet. Bovendien heeft de familie verklaard dat ze haar berichtjes wel ontvangen heeft, kennelijk blauwe vinkjes op de app, Ik houd het nog op zelfmoord, hoe onverklaarbaar ook voor de familie.
De bepaalde posts (die daar nu juist over gingen) zijn weggehaald..........quote:Op dinsdag 8 december 2015 10:58 schreef Dr.Kloothommel het volgende:
Kom er wat later in. Ga later alle episodes teruglezen, maar even een paar korte vragen:
1. Is al bekend gemaakt om wat voor drugs het gaat?
2. Zijn er al verdachten?
Godsamme - weer een doofpot?quote:Op dinsdag 8 december 2015 10:59 schreef Jaroon het volgende:
[..]
De bepaalde posts (die daar nu juist over gingen) zijn weggehaald..........
nee en neequote:Op dinsdag 8 december 2015 10:58 schreef Dr.Kloothommel het volgende:
Kom er wat later in. Ga later alle episodes teruglezen, maar even een paar korte vragen:
1. Is al bekend gemaakt om wat voor drugs het gaat?
2. Zijn er al verdachten?
zo belachelijk dat je dan een mail moet sturen naar een TV sensatie programmaquote:
Niet doen.quote:Op dinsdag 8 december 2015 10:58 schreef Dr.Kloothommel het volgende:
Ga later alle episodes teruglezen,
Of ze had gewoon thuis gebleven die avond.quote:Op dinsdag 8 december 2015 10:20 schreef Jaroon het volgende:
[..]
.....vlak voordat deze zoek was....... Maar goed. Er zijn allerlei slimmere dingen te bedenken......waar ze duidelijk niet aan dacht in haar toestand.
Het is een samenzwering.quote:Op dinsdag 8 december 2015 10:59 schreef Dr.Kloothommel het volgende:
[..]
Godsamme - weer een doofpot?
Door jou? Je weet het zo zeker :pquote:Op dinsdag 8 december 2015 10:54 schreef Burdie het volgende:
[..]
Die honden weten ook wel het verschil tussen een oud spoor en een nieuw spoor, daar worden ze op getraind.
Ja, ik ben de persoonlijke trainer van alle speurhonden ter wereld. Dat je dat niet wist!quote:Op dinsdag 8 december 2015 11:04 schreef Squadra-macaroni het volgende:
[..]
Door jou? Je weet het zo zeker :p
En jij gaat links als je neus rechts gaat?quote:Op dinsdag 8 december 2015 11:06 schreef schvvmert het volgende:
Zijn echt domme honden, die lopen hun neus achterna.
Ik geloof die hond.quote:Op dinsdag 8 december 2015 11:08 schreef Burdie het volgende:
[..]
En jij gaat links als je neus rechts gaat?
Klopt, maar jij beweert keer op keer dat Dasha haar telefoon al kwijt was, en daar is nog geen enkel bewijs voor.quote:Op dinsdag 8 december 2015 10:48 schreef schvvmert het volgende:
[..]
De telefoon is nog steeds zoek toch of in 100.000 stukjes op het spoor ergens?
Ik beweer alleen dat ze telefoon niet meer gebruikt heeft, daar kunnen meerdere redenen voor zijn.quote:Op dinsdag 8 december 2015 11:09 schreef Leandra het volgende:
[..]
Klopt, maar jij beweert keer op keer dat Dasha haar telefoon al kwijt was, en daar is nog geen enkel bewijs voor.
Verkeerde topic....quote:Op dinsdag 8 december 2015 10:59 schreef Jaroon het volgende:
[..]
De bepaalde posts (die daar nu juist over gingen) zijn weggehaald..........
quote:Op dinsdag 8 december 2015 11:11 schreef schvvmert het volgende:
[..]
Ik beweer alleen dat ze telefoon niet meer gebruikt heeft, daar kunnen meerdere redenen voor zijn.
Die onderste quote is jouw reactie op een suggestie dat ze naar huis had kunnen bellen, je stelt dus wel zeker dat haar telefoon zoek was.quote:
In ieder geval zover zoek dat ze 'm niet gebruikt heeft.quote:Op dinsdag 8 december 2015 11:15 schreef Leandra het volgende:
[..]
[..]
Die onderste quote is jouw reactie op een suggestie dat ze naar huis had kunnen bellen, je stelt dus wel zeker dat haar telefoon zoek was.
Dat is al een ander verhaal dan 'zelfmoord'.quote:Op dinsdag 8 december 2015 11:17 schreef GibsonLesPaul88 het volgende:
Dit meisje was volgens mij zo zwaar onder invloed dat ze niet eens benul heeft gehad van wat ze deed. Een hoop gespeculeer en een vader die een antwoord wil krijgen die er waarschijnlijk niet eens is. Dan gaat het werkelijke antwoord geven toch echt heel lastig worden.
Dat is het zeker. En dat dit onderzoek er al is geweest is zeker goed. Maar ik denk dat die vader nou een beetje aan het doorslaan is om het antwoord en het onderzoek te beïnvloeden met zijn hersenspinsels.quote:Op dinsdag 8 december 2015 11:19 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Dat is al een ander verhaal dan 'zelfmoord'.
Dochter was wat wilder dan vader dacht en dat is fout afgelopen.quote:Op dinsdag 8 december 2015 11:19 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Dat is al een ander verhaal dan 'zelfmoord'.
ftfy.quote:Op dinsdag 8 december 2015 11:21 schreef GibsonLesPaul88 het volgende:
[..]
Dat is het zeker. En dat dit onderzoek er al is geweest is zeker goed. Maar ik denk dat die vader fok nou een beetje aan het doorslaan is om het antwoord en het onderzoek te beïnvloeden met zijn hersenspinsels.
Of misschien 1 x wat wilder. Het moet ergens beginnen.quote:Op dinsdag 8 december 2015 11:22 schreef schvvmert het volgende:
[..]
Dochter was wat wilder dan vader dacht en dat is fout afgelopen.
En je denkt dat haar vriendinnen niet zouden hebben gemeld dat ze onderweg haar telefoon al kwijtgeraakt zou zijn en dat ze het niet goed vonden dat ze haar telefoon op het spoor ging pakken?quote:Op dinsdag 8 december 2015 11:16 schreef eigendeegcookie het volgende:
Kan t niet zijn dat ze eerder die avond bv tijdens buiten indrinken haar telefoon liet vallen op of naast t spoor, werd tegengehouden door vriendinnen toen ze m wou pakken, en dat ze toen al van plan was hem later te gaan pakken wanneer er geen treinen meer rijden?
We weten allemaal dat er vaak mensen zó dronken zijn dat ze niet weten wat ze doen, of nauwelijks nog weten wat ze aan t doen zijn. dus wat voor drugs t ook geweest zijn maakt eigenlijk niet uit.
Met alleen veel te veel drank op reageer je ook al dermate traag, dat als er dan tóch ineens een trein komt, en je probeert te zien of je naar links of rechts moet vluchten terwijl je alles dubbel ziet, tja...
Als ze inderdaad heel erg veel gedronken had, dan was dat vrijwillig, en dan hadden de vriendinnen dat waarschijnlijk ook.
Dat blijkt eigenlijk wel uit dat ze het niet raar vonden dat Dasha buiten ging pissen, toch? Of zijn die wc's daar echt zo smerig of moet je heel lang wachten?
Hadden ze misschien een fles sterke drank ergens verstopt buiten om de kosten te drukken en ging t hele groepje af en toe buiten 'pissen'?
Als dat zo is, is het begrijpelijk dat de vriendinnen dat niet willen vertellen/ dan wel zich amper iets kunnen herinneren. Ze zijn immers pas 16, op die leeftijd leer je al doende dat het eigenlijk niet zo leuk is om veel te veel te zuipen, toch?
Kortom, ik denk een ongeluk, in de eerste plaats veroorzaakt door overmatig drankgebruik.
Wat is je punt?quote:Op dinsdag 8 december 2015 11:23 schreef Rauw. het volgende:
Ik volg dit topic al een tijdje, had besloten dat ik niet zou reageren maar ik doe het toch;
waarom steeds die terugval op drugs en de weg kwijt zijn, ze was 'r ID kaart kwijt en de telefoon is ook spoorloos. Ongeacht of ze gerold is of ze gewoon kwijt is geraakt;
Op zoek naar 'r ID-kaart/Telefoon geweest, bang voor represailles op de weg naar huis.
Drank, emotie, kutnacht...
Nouja, waarschijnlijk omdat er drugs in haar lichaam gevonden zijn, en speurhonden aan hebben getoond dat ze de weg kwijt was? Kweenie hoor...quote:Op dinsdag 8 december 2015 11:23 schreef Rauw. het volgende:
Ik volg dit topic al een tijdje, had besloten dat ik niet zou reageren maar ik doe het toch;
waarom steeds die terugval op drugs en de weg kwijt zijn, ze was 'r ID kaart kwijt en de telefoon is ook spoorloos. Ongeacht of ze gerold is of ze gewoon kwijt is geraakt;
Op zoek naar 'r ID-kaart/Telefoon geweest, bang voor represailles op de weg naar huis.
Drank, emotie, kutnacht...
Denk dat de vraag zich toespitst op:quote:Op dinsdag 8 december 2015 11:17 schreef GibsonLesPaul88 het volgende:
Dit meisje was volgens mij zo zwaar onder invloed dat ze niet eens benul heeft gehad van wat ze deed. Een hoop gespeculeer en een vader die een antwoord wil krijgen die er waarschijnlijk niet eens is. Dan gaat het werkelijke antwoord geven toch echt heel lastig worden.
De weg kwijt of panisch op zoek naar 'r spullen? (al dan niet onder invloed?)quote:Op dinsdag 8 december 2015 11:24 schreef Burdie het volgende:
[..]
Nouja, waarschijnlijk omdat er drugs in haar lichaam gevonden zijn, en speurhonden aan hebben getoond dat ze de weg kwijt was? Kweenie hoor...
Drank begint het meequote:Op dinsdag 8 december 2015 11:22 schreef Jaroon het volgende:
[..]
Of misschien 1 x wat wilder. Het moet ergens beginnen.
Waar haal je dat doorslaan vandaan?quote:Op dinsdag 8 december 2015 11:21 schreef GibsonLesPaul88 het volgende:
[..]
Dat is het zeker. En dat dit onderzoek er al is geweest is zeker goed. Maar ik denk dat die vader nou een beetje aan het doorslaan is om het antwoord en het onderzoek te beïnvloeden met zijn hersenspinsels.
Ik sluit niet uit dat ze zichzelf het leven ontnomen heeft.quote:
Klopt. Dit zijn inderdaad ook vragen waar een antwoord op moet komen.quote:Op dinsdag 8 december 2015 11:24 schreef Frutsel het volgende:
[..]
Denk dat de vraag zich toespitst op:
-Is ze zich bewust geweest van het feit dat ze drugs in d'r lijf had ? (al dan niet zelf / via een ander)
-Is ze dus met opzet gedrogeerd door een ander (wilde die gewoon ff geintjes uithalen (bij meerdere dames?) of zat er meer achter)
-Heeft die ander haar buiten opgewacht en is daar ook nog wat gebeurd of is ze alleen naar buiten geweest en heeft ze al die tijd rondgezworven (camera's? getuigen? ) wilde ze naar huis maar was ze volledig van het padje af waarbij ze noodlottig op de rails terecht kwam.
Ik hoop dat er camera's waren die inmiddels meer weten dan wij. En als ze (opzettelijk) gedrogeerd is, net als eventuele andere meisjes, dan hoop ik dat ze de dader oppakken en godsgruwelijk hard straffen
Uit bepaalde quotes van hem.....als die kloppen.quote:Op dinsdag 8 december 2015 11:25 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Waar haal je dat doorslaan vandaan?
Dit....quote:Op dinsdag 8 december 2015 11:26 schreef Rauw. het volgende:
[..]
Ik sluit niet uit dat ze zichzelf het leven ontnomen heeft.
Met drugs en drank op is dan dus de vraag hoe werkelijk bedoelt dat was en of je het zo kan noemen.quote:Op dinsdag 8 december 2015 11:26 schreef Rauw. het volgende:
[..]
Ik sluit niet uit dat ze zichzelf het leven ontnomen heeft.
Recente quotes? Na bekend worden van drank/drugs en haar route?quote:Op dinsdag 8 december 2015 11:27 schreef Jaroon het volgende:
[..]
Uit bepaalde quotes van hem.....als die kloppen.
Dit dus.quote:Op dinsdag 8 december 2015 11:27 schreef Jaroon het volgende:
[..]
Uit bepaalde quotes van hem.....als die kloppen.
Ligt er helemaal aan hoe het in het bloed gekomen is.quote:Op dinsdag 8 december 2015 11:28 schreef Jaroon het volgende:
[..]
Met drugs en drank op is dan dus de vraag hoe werkelijk bedoelt dat was en of je het zo kan noemen.
Nee. Dat kan er geheel los van staan.quote:Op dinsdag 8 december 2015 11:32 schreef Rauw. het volgende:
[..]
Ligt er helemaal aan hoe het in het bloed gekomen is.
En met drugs zelfs wanneerquote:Op dinsdag 8 december 2015 11:32 schreef Rauw. het volgende:
[..]
Ligt er helemaal aan hoe het in het bloed gekomen is.
Die heeft verbaasd naar de lichtjes gekeken die op haar af kwamenquote:Op dinsdag 8 december 2015 11:28 schreef Jaroon het volgende:
[..]
Met drugs en drank op is dan dus de vraag hoe werkelijk bedoelt dat was en of je het zo kan noemen.
Kan. In verwarde toestand. In elk geval heb ik nergens iets kunnen ontdekken dat ze een zwarte kant had. Psychisch gezien.quote:Op dinsdag 8 december 2015 11:34 schreef schvvmert het volgende:
[..]
Die heeft verbaasd naar de lichtjes gekeken die op haar af kwamen
Als je in de war bent denk je daar misschien niet aan?quote:Op dinsdag 8 december 2015 11:34 schreef Physsic het volgende:
Ik wil iedereen er even aan herinneren dat ze al die uren zonder jas heeft rondgelopen.
Daar wil ik niet specifiek iets mee zeggen, maar moet wel worden meegenomen.
Als ze alleen haar telefoon&ID aan het zoeken was rond de club, krijg je het op een gegeven moment echt wel koud. Waarom niet terug naar binnen naar de warmte of desnoods je jas halen?
Recente quotes? Na het bekend worden van de drank/drugs en haar route?quote:
ID is later verloren of wacht op andere plek gevonden.quote:Op dinsdag 8 december 2015 11:34 schreef Physsic het volgende:
Ik wil iedereen er even aan herinneren dat ze al die uren zonder jas heeft rondgelopen.
Daar wil ik niet specifiek iets mee zeggen, maar moet wel worden meegenomen.
Als ze alleen haar telefoon&ID aan het zoeken was rond de club, krijg je het op een gegeven moment echt wel koud. Waarom niet terug naar binnen naar de warmte of desnoods je jas halen?
Je had het bericht gemist dat die vermeende drogeringen van anderen niet waar bleken te zijn?quote:Op dinsdag 8 december 2015 11:24 schreef Frutsel het volgende:
[..]
Denk dat de vraag zich toespitst op:
-Is ze zich bewust geweest van het feit dat ze drugs in d'r lijf had ? (al dan niet zelf / via een ander)
-Is ze dus met opzet gedrogeerd door een ander (wilde die gewoon ff geintjes uithalen (bij meerdere dames?) of zat er meer achter)
-Heeft die ander haar buiten opgewacht en is daar ook nog wat gebeurd of is ze alleen naar buiten geweest en heeft ze al die tijd rondgezworven (camera's? getuigen? ) wilde ze naar huis maar was ze volledig van het padje af waarbij ze noodlottig op de rails terecht kwam.
Ik hoop dat er camera's waren die inmiddels meer weten dan wij. En als ze (opzettelijk) gedrogeerd is, net als eventuele andere meisjes, dan hoop ik dat ze de dader oppakken en godsgruwelijk hard straffen
quote:Vlak na het dodelijke incident ging het gerucht dat meerdere jongeren zouden zijn gedrogeerd in de uitgaansgelegenheid waar Dascha verbleef. Dat bleek echter niet waar te zijn
In mijn (indirekte) omgeving zo'n jonge treinspringer meegemaakt niemand ooit wat gemerkt, geen brief. Voor de omgeving plotseling en een raadsel. Bij onderzoek in zijn spullen, zagen ze dat zijn agenda na de sprong helemaal leeg was, en hij dus niet impulsief gehandeld heeft.quote:Op dinsdag 8 december 2015 11:35 schreef Jaroon het volgende:
[..]
Kan. In verwarde toestand. In elk geval heb ik nergens iets kunnen ontdekken dat ze een zwarte kant had. Psychisch gezien.
Kan. In dit geval lijkt het wat minder aannemelijk. Maar kan het ook.quote:Op dinsdag 8 december 2015 11:50 schreef Squadra-macaroni het volgende:
[..]
In mijn (indirekte) omgeving zo'n jonge treinspringer meegemaakt niemand ooit wat gemerkt, geen brief. Voor de omgeving plotseling en een raadsel. Bij onderzoek in zijn spullen, zagen ze dat zijn agenda na de sprong helemaal leeg was, en hij dus niet impulsief gehandeld heeft.
Verdriet minder? Nee.
Raadsel opgelost? Nee.
Bewuste keuze? Ja.
speurhonden hebben niet aangetoond dat ze de weg kwijt was. Alleen dat ze flink heeft rondgelopen, maar dat kan ook opzettelijk zijn (zoeken naar verloren ID, tijd rekken om iets te overdenken, misschien had ze iemand ontmoet en ging ze op zoek naar rustige plek voor een wip)quote:Op dinsdag 8 december 2015 11:24 schreef Burdie het volgende:
[..]
Nouja, waarschijnlijk omdat er drugs in haar lichaam gevonden zijn, en speurhonden aan hebben getoond dat ze de weg kwijt was? Kweenie hoor...
Dat is vaker zo in een stadspark.....quote:Op dinsdag 8 december 2015 11:54 schreef schvvmert het volgende:
Fiets weg in Wageningen en heb zeker 4 rondjes gelopen in het bos op de berg, alle paden lopen rond daar.
Da's niet echt een park daar.quote:Op dinsdag 8 december 2015 11:55 schreef Jaroon het volgende:
[..]
Dat is vaker zo in een stadspark.....
Inderdaad hoor je niets over hoe ze er heen gingen.quote:Op dinsdag 8 december 2015 11:55 schreef Lienekien het volgende:
Over fiets gesproken. Waren de vriendinnen (incl. Dascha) op de fiets?
Zou het uitmaken?quote:Op dinsdag 8 december 2015 11:57 schreef schvvmert het volgende:
[..]
Inderdaad hoor je niets over hoe ze er heen gingen.
Misschien......... het maakt niet veel uit.quote:Op dinsdag 8 december 2015 11:58 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Misschien was ze haar fietssleutel kwijt.
Omdat die fiets blijkbaar na verdwijning niet door haar gebruikt is. Anders neem ik aan dat een hond zo'n spoor niet kan volgen.quote:Op dinsdag 8 december 2015 11:59 schreef schvvmert het volgende:
[..]
Heb nog geen vragen gehoord: "Waar is de fiets?"
Het maakt niet uit? Als ze dus niet op de fiets naar huis kon?quote:Op dinsdag 8 december 2015 12:00 schreef Jaroon het volgende:
[..]
Misschien......... het maakt niet veel uit.
Aha! dus buiten is boven!quote:Op dinsdag 8 december 2015 11:23 schreef Leandra het volgende:
[..]
En je denkt dat haar vriendinnen niet zouden hebben gemeld dat ze onderweg haar telefoon al kwijtgeraakt zou zijn en dat ze het niet goed vonden dat ze haar telefoon op het spoor ging pakken?
Het schijnt in die toko redelijk normaal te zijn om boven (in het Gooiland) naar de WC te gaan.
Zegt het weinig over waarom ze niet terug ging naar de discotheek.....voor een trein kwam te staan.....zo'n stuk ging lopen in haar eentje zolang.quote:Op dinsdag 8 december 2015 12:01 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Het maakt niet uit? Als ze dus niet op de fiets naar huis kon?
Zo'n hond volgt spoor dat ie krijgt, kan ook gewoon uit de wasmand komen.quote:Op dinsdag 8 december 2015 12:01 schreef Jaroon het volgende:
[..]
Omdat die fiets blijkbaar na verdwijning niet door haar gebruikt is. Anders neem ik aan dat een hond zo'n spoor niet kan volgen.
Ver weg.quote:Op dinsdag 8 december 2015 12:02 schreef Jaroon het volgende:
[..]
Zegt het weinig over waarom ze niet terug ging naar de discotheek.....voor een trein kwam te staan.....zo'n stuk ging lopen in haar eentje zolang.
Als ze dacht de sleutel buiten te zijn verloren niet? Als je niet naar huis kunt fietsen, dan is lopen een alternatief. En volgens mij liep ze uiteindelijk richting huis.quote:Op dinsdag 8 december 2015 12:02 schreef Jaroon het volgende:
[..]
Zegt het weinig over waarom ze niet terug ging naar de discotheek.....voor een trein kwam te staan.....zo'n stuk ging lopen in haar eentje zolang.
Ik neem aan dat hij/zij geen fietsspoor kan volgen.quote:Op dinsdag 8 december 2015 12:03 schreef schvvmert het volgende:
[..]
Zo'n hond volgt spoor dat ie krijgt, kan ook gewoon uit de wasmand komen.
Misschien is dit weer zo'n vage, loze suggestie... want als dat zo zou zijn geweest dan is het best heel bijzonder dat Dasha zelf weer op de plek is geweest waar haar ID gevonden werd.quote:Op dinsdag 8 december 2015 11:59 schreef magikmichael het volgende:
Misschien is haar telefoon gestolen in de discotheek. En zat zo'n hoesje omheen waar je pasjes jn kan doen. Dus misschien heeft de dief haar ID kaart onderweg weggegooid.
Ja. En dan laat je je vrienden maar achter in de discotheek?quote:Op dinsdag 8 december 2015 12:04 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Als ze dacht de sleutel buiten te zijn verloren niet? Als je niet naar huis kunt fietsen, dan is lopen een alternatief. En volgens mij liep ze uiteindelijk richting huis.
En toen?quote:Op dinsdag 8 december 2015 12:05 schreef schvvmert het volgende:
Vergeten voorwiel vast te zetten met motor kun je dat voorstellen? Toch waar gebeurd.
Nee dat is lastigquote:Op dinsdag 8 december 2015 12:05 schreef Jaroon het volgende:
[..]
Ik neem aan dat hij/zij geen fietsspoor kan volgen.
Die had ze al achter gelaten.quote:Op dinsdag 8 december 2015 12:06 schreef Jaroon het volgende:
[..]
Ja. En dan laat je je vrienden maar achter in de discotheek?
ja dat lijkt mij ook het beste tot er nieuwe data is blijft het speculeren, en denk dat we alle mogelijkheden wel hebben gehad en herhaling van zetten en vragen.quote:Op dinsdag 8 december 2015 12:05 schreef Leandra het volgende:
[..]
Misschien is dit weer zo'n vage, loze suggestie... want als dat zo zou zijn geweest dan is het best heel bijzonder dat Dasha zelf weer op de plek is geweest waar haar ID gevonden werd.
Maar goed, kennelijk moet er iemand bij betrokken zijn, en moet iemand ergens de schuld van kunnen krijgen, daarom blijft dit soort nonsens bovenkomen.
Misschien moet dit topic maar gewoon op slot tot er weer werkelijke feiten bekendgemaakt worden, want niemand heeft er wat aan als er constant allerlei dingen geroepen (en herhaald) worden om deze gebeurtenis maar te criminaliseren.
Misschien heeft iemand haar wel gedrogeerd, naar buiten gevolgd, aangerand in zijn auto, afgezet op de parkeerplaats bij de snelweg, op het spoor getild, haar jas meegenomen, teruggereden naar de kroeg, toen met haar jas over straat slepend door de stad gelopen richting het spoor. Jas verbrand. Kloar.quote:Op dinsdag 8 december 2015 12:05 schreef Leandra het volgende:
[..]
Maar goed, kennelijk moet er iemand bij betrokken zijn, en moet iemand ergens de schuld van kunnen krijgen, daarom blijft dit soort nonsens bovenkomen.
Dat lijkt me de meest logische verklaring.quote:Op dinsdag 8 december 2015 12:17 schreef matthijst het volgende:
[..]
Misschien heeft iemand haar wel gedrogeerd, naar buiten gevolgd, aangerand in zijn auto, afgezet op de parkeerplaats bij de snelweg, op het spoor getild, haar jas meegenomen, teruggereden naar de kroeg, toen met haar jas over straat slepend door de stad gelopen richting het spoor. Jas verbrand. Kloar.
Geloof dat iemand hier al een vermoeden had wie de dader kon zijn ook....
Dus zijn we er bijna uit nu.quote:Op dinsdag 8 december 2015 12:17 schreef matthijst het volgende:
[..]
Misschien heeft iemand haar wel gedrogeerd, naar buiten gevolgd, aangerand in zijn auto, afgezet op de parkeerplaats bij de snelweg, op het spoor getild, haar jas meegenomen, teruggereden naar de kroeg, toen met haar jas over straat slepend door de stad gelopen richting het spoor. Jas verbrand. Kloar.
Geloof dat iemand hier al een vermoeden had wie de dader kon zijn ook....
Ja idd.... die wilde volgens mij net namen gaan noemen toen bekend werd dat ze zelf uren door Hilversum had lopen zwerven.quote:Op dinsdag 8 december 2015 12:17 schreef matthijst het volgende:
[..]
Misschien heeft iemand haar wel gedrogeerd, naar buiten gevolgd, aangerand in zijn auto, afgezet op de parkeerplaats bij de snelweg, op het spoor getild, haar jas meegenomen, teruggereden naar de kroeg, toen met haar jas over straat slepend door de stad gelopen richting het spoor. Jas verbrand. Kloar.
Geloof dat iemand hier al een vermoeden had wie de dader kon zijn ook....
Ik neem aan dat de jas nog in de garderobe hing.quote:Op dinsdag 8 december 2015 12:17 schreef matthijst het volgende:
[..]
Misschien heeft iemand haar wel gedrogeerd, naar buiten gevolgd, aangerand in zijn auto, afgezet op de parkeerplaats bij de snelweg, op het spoor getild, haar jas meegenomen, teruggereden naar de kroeg, toen met haar jas over straat slepend door de stad gelopen richting het spoor. Jas verbrand. Kloar.
Geloof dat iemand hier al een vermoeden had wie de dader kon zijn ook....
En zo'n figuur kan behoorlijke problemen krijgen met dat soort uitspraken.quote:Op dinsdag 8 december 2015 12:22 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ja idd.... die wilde volgens mij net namen gaan noemen toen bekend werd dat ze zelf uren door Hilversum had lopen zwerven.
Echt hè, sommige mensen moeten er kennelijk een misdrijf in zien, want dan kunnen ze lekker "onderzoeken" wie het gedaan heeft
Hoezo?quote:Op dinsdag 8 december 2015 12:24 schreef Jaroon het volgende:
[..]
En zo'n figuur kan behoorlijke problemen krijgen met dat soort uitspraken.
Als je zomaar namen gaat noemen? Daarnaast denk ik dat het roepen dat je het wel weet al de interesse wekt van politie.quote:
En terecht, wat mij betreft mogen ze mensen die dat soort dingen roepen gewoon en proces wegens smaad/laster aandoen.quote:Op dinsdag 8 december 2015 12:24 schreef Jaroon het volgende:
[..]
En zo'n figuur kan behoorlijke problemen krijgen met dat soort uitspraken.
De politie was van zelfmoord klaar.quote:Op dinsdag 8 december 2015 12:26 schreef Jaroon het volgende:
[..]
Als je zomaar namen gaat noemen? Daarnaast denk ik dat het roepen dat je het wel weet al de interesse wekt van politie.
Ja. En dat is (o.a. hier) niet de eerste keer dat het gebeurt in zaken die iets zijn als deze. Het levert meer schade op dan iets anders. En dan ook nog roepen dan mensen via FB "vrienden"zijn geworden met de nabestaanden.quote:Op dinsdag 8 december 2015 12:28 schreef Leandra het volgende:
[..]
En terecht, wat mij betreft mogen ze mensen die dat soort dingen roepen gewoon en proces wegens smaad/laster aandoen.
Het is sowieso zum kotzen om te zien hoe deze zaak hoe dan ook gecriminaliseerd moest worden.
Het ging en hoop mensen helemaal niet om waarheidsbevinding, het ging een hoop mensen vooral om een dader te kunnen aanwijzen, en dan het liefst van een zo gruwelijk mogelijk misdrijf.
Aasgieren zijn het.
Het lijkt op 'zelfmoord'.....maar dan door drugs. Blijkbaar is de verklaring van die machinist gewoon wel direct serieus genomen.quote:Op dinsdag 8 december 2015 12:28 schreef schvvmert het volgende:
[..]
De politie was van zelfmoord klaar.
Blijkt toch iets anders in elkaar te zitten.
Dat de ouders zich niet bij een verklaring van zelfmoord neerlegden kan ik me heel goed voorstellen, maar hier (op FOK!) was het net alsof een misdrijf het enige alternatief voor een (bewuste) zelfmoord was.quote:Op dinsdag 8 december 2015 12:28 schreef schvvmert het volgende:
[..]
De politie was van zelfmoord klaar.
Blijkt toch iets anders in elkaar te zitten.
Zou men ook een leeftijdslimiet hebben aan de bovenkant op die avonden?quote:Op dinsdag 8 december 2015 12:31 schreef schvvmert het volgende:
16+ feestjes kunnen ze ook afschaffen gelijk.
Heb wel respect voor die pa alhoewel dit ook wel koud op zijn dak zal vallenquote:Op dinsdag 8 december 2015 12:31 schreef Leandra het volgende:
[..]
Dat de ouders zich niet bij een verklaring van zelfmoord neerlegden kan ik me heel goed voorstellen, maar hier (op FOK!) was het net alsof een misdrijf het enige alternatief voor een (bewuste) zelfmoord was.
Een beetje DJ jaagt de te oude zo weg.quote:Op dinsdag 8 december 2015 12:31 schreef Jaroon het volgende:
[..]
Zou men ook een leeftijdslimiet hebben aan de bovenkant op die avonden?
Tja. Je kan moeilijk die man aanvallen. Ik had het toch wat feitelijker gehouden denk ik.quote:Op dinsdag 8 december 2015 12:37 schreef schvvmert het volgende:
[..]
Heb wel respect voor die pa alhoewel dit ook wel koud op zijn dak zal vallen
Hangt er vanaf hoe jong je in je hoofd bent...........voelt....quote:Op dinsdag 8 december 2015 12:38 schreef schvvmert het volgende:
[..]
Een beetje DJ jaagt de te oude zo weg.
Ja absoluut, het is allemaal nogal niet wat, en ik vind het fijn voor hem dat zijn oproep ervoor gezorgd heeft dat de zaak wel onderzocht is (door experts), en ze niet zijn blijven zitten met "zelfmoord, het is niet anders".quote:Op dinsdag 8 december 2015 12:37 schreef schvvmert het volgende:
[..]
Heb wel respect voor die pa alhoewel dit ook wel koud op zijn dak zal vallen
Hij wilde zelfmoord niet geloven, de waarschijnlijke toedracht is nog harder.quote:Op dinsdag 8 december 2015 12:39 schreef Jaroon het volgende:
[..]
Tja. Je kan moeilijk die man aanvallen. Ik had het toch wat feitelijker gehouden denk ik.
Hij riep ook zaken als "diegene die haar ongelukkig heeft gemaakt is de schuldige...." Ik denk dat je dit soort zaken ook met minder gebruik van dat soort uitroepen aan het rollen krijgt.quote:Op dinsdag 8 december 2015 12:41 schreef schvvmert het volgende:
[..]
Hij wilde zelfmoord niet geloven, de waarschijnlijke toedracht is nog harder.
Ervan uitgaande dat ze niet door iemand voor de trein is geduwd lijkt zelfmoord me toch bijna wel het ergste.quote:Op dinsdag 8 december 2015 12:41 schreef schvvmert het volgende:
[..]
Hij wilde zelfmoord niet geloven, de waarschijnlijke toedracht is nog harder.
Ik ben 1 of 2x per jaar nog DJ omdat ik het leuk vind om te doen.quote:Op dinsdag 8 december 2015 12:40 schreef Jaroon het volgende:
[..]
Hangt er vanaf hoe jong je in je hoofd bent...........voelt....
Mogelijk wel, niet weten dat je kind zo ongelukkig was dat ze niet meer wilde leven of niet weten dat je kind alcohol en drugs gebruikte en daardoor voor een rijdende trein kwam te staan....quote:Op dinsdag 8 december 2015 12:41 schreef schvvmert het volgende:
[..]
Hij wilde zelfmoord niet geloven, de waarschijnlijke toedracht is nog harder.
Waarschijnlijker is het dat het kind zelf gewoon van alles is kwijtgeraakt omdat ze gigantisch van de kaart was.quote:Op dinsdag 8 december 2015 11:59 schreef magikmichael het volgende:
Misschien is haar telefoon gestolen in de discotheek. En zat zo'n hoesje omheen waar je pasjes jn kan doen. Dus misschien heeft de dief haar ID kaart onderweg weggegooid.
Dat is de vraag. Een bewuste zelfmoord lijkt mij erger dan dat iemand onder invloed zoiets doet of overkomt.quote:Op dinsdag 8 december 2015 12:41 schreef schvvmert het volgende:
[..]
Hij wilde zelfmoord niet geloven, de waarschijnlijke toedracht is nog harder.
quote:Op dinsdag 8 december 2015 12:44 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Waarschijnlijker is het dat het kind zelf gewoon van alles is kwijtgeraakt omdat ze gigantisch van de kaart was.
Mensen die van de wap zijn hebben de neiging spullen kwijt te raken....
Als vader zou ik mezelf toch afvragen, hoe goed kende ik mijn dochter?quote:Op dinsdag 8 december 2015 12:43 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Ervan uitgaande dat ze niet door iemand voor de trein is geduwd lijkt zelfmoord me toch bijna wel het ergste.
Waarom zou de ware toedracht nog harder zijn dan dat?quote:Op dinsdag 8 december 2015 12:45 schreef schvvmert het volgende:
[..]
Als vader zou ik mezelf toch afvragen, hoe goed kende ik mijn dochter?
Zelfmoord kiest iemand voor, lijkt me in dit geval geen sprake van.quote:Op dinsdag 8 december 2015 12:46 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Waarom zou de ware toedracht nog harder zijn dan dat?
Ik weet werkelijk niet waar ik verdrietiger om zou zijn.... ik vind het nogal niet wat hoor, zoveel alcohol en drugs dat een kind zo van de kaart raakt, en dat ik als ouder geen flauw idee heb dat dat gaande is.quote:Op dinsdag 8 december 2015 12:46 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Waarom zou de ware toedracht nog harder zijn dan dat?
Wat is harder dan zelfmoord? Dat ze daarvoor nog gruwelijk verkracht is? Ik denk dat zelfmoord op bewuste manier zonder middelen HEEL erg moeilijk te verteren is voor de familie.quote:Op dinsdag 8 december 2015 12:47 schreef schvvmert het volgende:
[..]
Zelfmoord kiest iemand voor, lijkt me in dit geval geen sprake van.
Ik neem aan bewuste zelfmoord. Dan heb je echt iets heel erg gemist bij zo'n kind. Wat kan. Maar daar ga je je enorm schuldig over voelen.quote:Op dinsdag 8 december 2015 12:48 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ik weet werkelijk niet waar ik verdrietiger om zou zijn.... ik vind het nogal niet wat hoor, zoveel alcohol en drugs dat een kind zo van de kaart raakt, en dat ik als ouder geen flauw idee heb dat dat gaande is.
Het is moeilijk in te schatten waar ik me als ouder "schuldiger" of verdrietiger om zou voelen, persoonlijk zou ik deze uitslag weinig geruststellender vinden dan een zelfmoord.
Uiteindelijk is niks geruststellend, bij elk denkbaar scenario ga je twijfelen, malen en jezelf en anderen de schuld geven.quote:Op dinsdag 8 december 2015 12:44 schreef Leandra het volgende:
[..]
Mogelijk wel, niet weten dat je kind zo ongelukkig was dat ze niet meer wilde leven of niet weten dat je kind alcohol en drugs gebruikte en daardoor voor een rijdende trein kwam te staan....
Ik weet niet wat "geruststellender" als ouder is
Ja. Want als het door drugs komt neem je dat jezelf ook deels kwalijk.quote:Op dinsdag 8 december 2015 12:50 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Uiteindelijk is niks geruststellend, bij elk denkbaar scenario ga je twijfelen, malen en jezelf en anderen de schuld geven.
Daar zit vaak een voorgeschiedenis aan vast en ow ja je verwacht het niet maar mensen in directe omgeving zien het wel.quote:Op dinsdag 8 december 2015 12:49 schreef Jaroon het volgende:
[..]
Wat is harder dan zelfmoord? Dat ze daarvoor nog gruwelijk verkracht is? Ik denk dat zelfmoord op bewuste manier zonder middelen HEEL erg moeilijk te verteren is voor de familie.
dat zou een verklaring kunnen zijn voor de opmerking van haar vriendin per app naar haar moeder, dat Dascha zoekend rondliep in de disco.quote:Op dinsdag 8 december 2015 11:59 schreef magikmichael het volgende:
Misschien is haar telefoon gestolen in de discotheek. En zat zo'n hoesje omheen waar je pasjes jn kan doen. Dus misschien heeft de dief haar ID kaart onderweg weggegooid.
Zoekend en verdwaasd of iets in die geest. Werd gezegd hier dat die moeder dat had gezegd. En niemand die dan haar even vraagt wat er aan de hand is? Raar verhaal. Als het al waar is.quote:Op dinsdag 8 december 2015 12:52 schreef Marrije het volgende:
[..]
dat zou een verklaring kunnen zijn voor de opmerking van haar vriendin per app naar haar moeder, dat Dascha zoekend rondliep in de disco.
Dat kan, telefoon aan het zoeken in de disco.quote:Op dinsdag 8 december 2015 12:52 schreef Marrije het volgende:
[..]
dat zou een verklaring kunnen zijn voor de opmerking van haar vriendin per app naar haar moeder, dat Dascha zoekend rondliep in de disco.
Hoe nuchter waren de vriendinnen nog?quote:Op dinsdag 8 december 2015 12:53 schreef Jaroon het volgende:
[..]
Zoekend en verdwaasd of iets in die geest. Werd gezegd hier dat die moeder dat had gezegd. En niemand die dan haar even vraagt wat er aan de hand is? Raar verhaal. Als het al waar is.
Bij elk scenario... "Had ik niet dit of dat, of zus en zo, of juist niet dit en dat...."quote:Op dinsdag 8 december 2015 12:51 schreef Jaroon het volgende:
[..]
Ja. Want als het door drugs komt neem je dat jezelf ook deels kwalijk.
Maar zoveel alcohol en drugs gaat niet altijd zó fout, natuurlijk. Het klinkt pijnlijk, maar ze had ook wel heelhuids thuis kunnen komen. Om daarna hopelijk te leren van de ervaring.quote:Op dinsdag 8 december 2015 12:48 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ik weet werkelijk niet waar ik verdrietiger om zou zijn.... ik vind het nogal niet wat hoor, zoveel alcohol en drugs dat een kind zo van de kaart raakt, en dat ik als ouder geen flauw idee heb dat dat gaande is.
Het is moeilijk in te schatten waar ik me als ouder "schuldiger" of verdrietiger om zou voelen, persoonlijk zou ik deze uitslag weinig geruststellender vinden dan een zelfmoord.
Als je daar de moeder van die vriendin over gaat teksten midden in de nacht......? Wat is er raar aan.quote:Op dinsdag 8 december 2015 12:54 schreef schvvmert het volgende:
[..]
Hoe nuchter waren de vriendinnen nog?
En dan loopt zij later "toevallig" nog rond op de plek waar haar ID uiteindelijk gevonden is?quote:Op dinsdag 8 december 2015 12:52 schreef Marrije het volgende:
[..]
dat zou een verklaring kunnen zijn voor de opmerking van haar vriendin per app naar haar moeder, dat Dascha zoekend rondliep in de disco.
Zeer waarschijnlijk had ze het geen 2e keer gedaan.quote:Op dinsdag 8 december 2015 12:54 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Maar zoveel alcohol en drugs gaat niet altijd zó fout, natuurlijk. Het klinkt pijnlijk, maar ze had ook wel heelhuids thuis kunnen komen. Om daarna hopelijk te leren van de ervaring.
Als het altijd zo fout zou gaan zouden de sterfte cijfers van jeugd stukken hoger liggen.quote:Op dinsdag 8 december 2015 12:54 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Maar zoveel alcohol en drugs gaat niet altijd zó fout, natuurlijk. Het klinkt pijnlijk, maar ze had ook wel heelhuids thuis kunnen komen. Om daarna hopelijk te leren van de ervaring.
Dat is de vraag nog maar, het kan heel goed zijn dat ze vaker dronk en drugs gebruikte....quote:Op dinsdag 8 december 2015 12:57 schreef schvvmert het volgende:
[..]
Zeer waarschijnlijk had ze het geen 2e keer gedaan.
Na zoveel gespeeld te hebben via de media denk ik dat je als ouders wel wat open kaart mag spelen als er dingen bekend zijn.quote:Op dinsdag 8 december 2015 12:59 schreef Leandra het volgende:
[..]
Dat is de vraag nog maar, het kan heel goed zijn dat ze vaker dronk en drugs gebruikte....
Maar dat zal onderzoek wel uitwijzen. Of dat openbaar wordt is een tweede, dat hoeft helemaal niet.
het ging mij meer om telefoon gestolen.quote:Op dinsdag 8 december 2015 12:56 schreef Leandra het volgende:
[..]
En dan loopt zij later "toevallig" nog rond op de plek waar haar ID uiteindelijk gevonden is?
In een woonwijk, buiten het uitgaanscentrum?
Dat vind ik ook, een misdrijf lijkt zowat uitgesloten.quote:Op dinsdag 8 december 2015 12:59 schreef Leandra het volgende:
[..]
Dat is de vraag nog maar, het kan heel goed zijn dat ze vaker dronk en drugs gebruikte....
Maar dat zal onderzoek wel uitwijzen. Of dat openbaar wordt is een tweede, dat hoeft helemaal niet.
Waarom zouden ze dat moeten doen?quote:Op dinsdag 8 december 2015 13:00 schreef Jaroon het volgende:
[..]
Na zoveel gespeeld te hebben via de media denk ik dat je als ouders wel wat open kaart mag spelen als er dingen bekend zijn.
Dat vind ik echt flauwekul.quote:Op dinsdag 8 december 2015 13:00 schreef Jaroon het volgende:
[..]
Na zoveel gespeeld te hebben via de media denk ik dat je als ouders wel wat open kaart mag spelen als er dingen bekend zijn.
Het was wel een pech avond.quote:Op dinsdag 8 december 2015 13:01 schreef Marrije het volgende:
[..]
het ging mij meer om telefoon gestolen.
Die idkaart kan ook in haar zak hebben gezeten.
Dus telefoon gestolen in de disco, zij zoekend rondlopen.
Later is ze buiten aan het lopen en verliest daar haar id.
Omdat men zelf al te veel heeft gezegd dat de schuld bij anderen ligt. Men moet niets. Men koos zelf voor deze weg van de media.quote:Op dinsdag 8 december 2015 13:02 schreef schvvmert het volgende:
[..]
Waarom zouden ze dat moeten doen?
Dat mag. Men mag ook doodstil worden straks en geen enkele verklaring meer doen. Aan hen de keus.quote:
Dat mógelijk de schuld bij anderen ligt. Dat zegt een aangeslagen vader in zijn emotie.quote:Op dinsdag 8 december 2015 13:03 schreef Jaroon het volgende:
[..]
Omdat men zelf al te veel heeft gezegd dat de schuld bij anderen ligt. Men moet niets. Men koos zelf voor deze weg van de media.
ja, dat doet je dan ook afvragen hoe ver die vriendin heen was. Aan de andere kant, als die net gezellig aan het dansen is oid en vanuit haar ooghoek ziet dat dascha zoekend rondloopt, kan ze ook denken oh ik loop straks wel ff naar haar toe. Die zoekt daar waarschijnlijk niet meteen het ergste achter. Tja, met de kennis van nu denk je was meteen naar haar toe gegaan.quote:Op dinsdag 8 december 2015 12:53 schreef Jaroon het volgende:
[..]
Zoekend en verdwaasd of iets in die geest. Werd gezegd hier dat die moeder dat had gezegd. En niemand die dan haar even vraagt wat er aan de hand is? Raar verhaal. Als het al waar is.
Pa geloofde niet in zelfmoord en hij had gelijk.quote:Op dinsdag 8 december 2015 13:03 schreef Jaroon het volgende:
[..]
Omdat men zelf al te veel heeft gezegd dat de schuld bij anderen ligt. Men moet niets. Men koos zelf voor deze weg van de media.
Maar jij vindt dat ze 'open kaart' moeten spelen omdat ze de media hebben benut.quote:Op dinsdag 8 december 2015 13:04 schreef Jaroon het volgende:
[..]
Dat mag. Men mag ook doodstil worden straks en geen enkele verklaring meer doen. Aan hen de keus.
wat een onzin ALS het al zo zou zijn dat ze een probleem met alcohol en of drugs, mogen ze dat wat mij betreft prima uit de media houden. Wel zou het aan de authoriteiten gemeld moeten worden in mijn ogen, omdat dit het onderzoek zou kunnen helpen.quote:Op dinsdag 8 december 2015 13:00 schreef Jaroon het volgende:
[..]
Na zoveel gespeeld te hebben via de media denk ik dat je als ouders wel wat open kaart mag spelen als er dingen bekend zijn.
Pa geloofde niet in zelfmoord en zag de schuld ergens anders.quote:Op dinsdag 8 december 2015 13:05 schreef schvvmert het volgende:
[..]
Pa geloofde niet in zelfmoord en hij had gelijk.
Dat lijkt mij redelijk. Het verhaal komt toch wel uit. Dan kun je het ook beter in de hand houden.quote:Op dinsdag 8 december 2015 13:05 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Maar jij vindt dat ze 'open kaart' moeten spelen omdat ze de media hebben benut.
Dat maak jij ervan. Elke vader gelooft in zijn dochter.quote:Op dinsdag 8 december 2015 13:06 schreef Jaroon het volgende:
[..]
Pa geloofde niet in zelfmoord en zag de schuld ergens anders.
Dat zei hij zo.quote:Op dinsdag 8 december 2015 13:07 schreef schvvmert het volgende:
[..]
Dat maak jij ervan. Elke vader gelooft in zijn dochter.
Draai je het weer: jij vindt kennelijk dat je recht hebt op het hele verhaal.quote:Op dinsdag 8 december 2015 13:06 schreef Jaroon het volgende:
[..]
Dat lijkt mij redelijk. Het verhaal komt toch wel uit. Dan kun je het ook beter in de hand houden.
Een emotionele vader. Nu zie jij daar een reden in om het hele verhaal te willen horen.quote:
Dan doen ze het niet. Dan kan men gelukkig op social media en fora door blijven fantaseren. En dan wordt dit verhaal om het jaar hier weer aangehaald. Ook prima.quote:Op dinsdag 8 december 2015 13:08 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Draai je het weer: jij vindt kennelijk dat je recht hebt op het hele verhaal.
Nee. Maar dat heeft hier weinig mee te maken. Ik heb wel neefjes en nichtjes waar ik stapelgek op ben.quote:
Pa wist dat de antwoorden die hij kreeg wel eens zeer confronterend konden zijn, toch stelde hij zich kwetsbaar op, chapeau!quote:Op dinsdag 8 december 2015 13:05 schreef GewoneMan het volgende:
[..]
wat een onzin ALS het al zo zou zijn dat ze een probleem met alcohol en of drugs, mogen ze dat wat mij betreft prima uit de media houden. Wel zou het aan de authoriteiten gemeld moeten worden in mijn ogen, omdat dit het onderzoek zou kunnen helpen.
maar ik vind het absoluut niet nodig om je hele hebben en houden op straat te gooien omdat je hulp hebt gehad van de media
Triest hoor, dit. Ze kunnen het maar beter bekendmaken, anders blijven wij allemaal wild speculeren tot in lengte van dagen.quote:Op dinsdag 8 december 2015 13:10 schreef Jaroon het volgende:
[..]
Dan doen ze het niet. Dan kan men gelukkig op social media en fora door blijven fantaseren. En dan wordt dit verhaal om het jaar hier weer aangehaald. Ook prima.
Dat is te zien bij vergelijkbare zaken. Na een soort van hype met ENORM veel belachelijke speculaties kun je beter gewoon zeggen hoe het zat. En dan is toegeven dat ze wel vaker drugs had gebruikt nu niet echt ernstig lijkt mij. Of je moet er voor kiezen het uberhaupt niet meer te noemen....drugs.quote:Op dinsdag 8 december 2015 13:11 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Triest hoor, dit. Ze kunnen het maar beter bekendmaken, anders blijven wij allemaal wild speculeren tot in lengte van dagen.
Nee hoor, daar hoeft een ouder zich niet schuldig over te voelen.quote:Op dinsdag 8 december 2015 12:48 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ik weet werkelijk niet waar ik verdrietiger om zou zijn.... ik vind het nogal niet wat hoor, zoveel alcohol en drugs dat een kind zo van de kaart raakt, en dat ik als ouder geen flauw idee heb dat dat gaande is.
Het is moeilijk in te schatten waar ik me als ouder "schuldiger" of verdrietiger om zou voelen, persoonlijk zou ik deze uitslag weinig geruststellender vinden dan een zelfmoord.
Er is in dit geval geen enkel verhaal dat niet hard zou aankomen........lijkt mij duidelijk.quote:Op dinsdag 8 december 2015 13:12 schreef schvvmert het volgende:
Het ware verhaal zal waarschijnlijk ook hard aankomen.
Welke zaken dan? Je bedoelt toch niet die BNW-topics hier op FOK!? Daar geeft niemand wat om.quote:Op dinsdag 8 december 2015 13:14 schreef Jaroon het volgende:
[..]
Dat is te zien bij vergelijkbare zaken. Na een soort van hype met ENORM veel belachelijke speculaties kun je beter gewoon zeggen hoe het zat. En dan is toegeven dat ze wel vaker drugs had gebruikt nu niet echt ernstig lijkt mij. Of je moet er voor kiezen het uberhaupt niet meer te noemen....drugs.
Ook op FB en Twitter. Als je zo de media zelf opzoekt mag je verwachten dat men later ook duidelijk is. Ik vraag niet haar hele priveleven op straat te gooien.quote:Op dinsdag 8 december 2015 13:18 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Welke zaken dan? Je bedoelt toch niet die BNW-topics hier op FOK!? Daar geeft niemand wat om.
Die pa stort nog wel in.quote:Op dinsdag 8 december 2015 13:15 schreef Jaroon het volgende:
[..]
Er is in dit geval geen enkel verhaal dat niet hard zou aankomen........lijkt mij duidelijk.
Waar haal je dat weer vandaan?quote:Op dinsdag 8 december 2015 13:40 schreef Jaroon het volgende:
[..]
Het lijkt wel of je het bijna leuk vindt?
Omdat je het nu enkel keren hebt over "hard aankomen" "vader zal nog wel instorten"etc. Dat lijken mij vrij duidelijke zaken. Ik weet wel dat je het niet zo bedoelt.quote:
Ik heb ook een dochter en leef mee.quote:Op dinsdag 8 december 2015 13:43 schreef Jaroon het volgende:
[..]
Omdat je het nu enkel keren hebt over "hard aankomen" "vader zal nog wel instorten"etc. Dat lijken mij vrij duidelijke zaken. Ik weet wel dat je het niet zo bedoelt.
En "de ware toedracht nog harder......" Ik heb geen dochter en leef ook mee. Tot een bepaalde grens.quote:Op dinsdag 8 december 2015 13:44 schreef schvvmert het volgende:
[..]
Ik heb ook een dochter en leef mee.
waar ligt jouw grens dan ?quote:Op dinsdag 8 december 2015 13:45 schreef Jaroon het volgende:
[..]
En "de ware toedracht nog harder......" Ik heb geen dochter en leef ook mee. Tot een bepaalde grens.
Als er sprake is van drank- en/of drugsgebruik van een 16-jarige, dan ligt in elk geval een deel van de schuld bij anderen.quote:Op dinsdag 8 december 2015 13:04 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Dat mógelijk de schuld bij anderen ligt. Dat zegt een aangeslagen vader in zijn emotie.
Dat ik, er naast hier, nauwelijks mee bezig ben. En dat ik niet de behoefte heb de meest belachelijke fantasien te uiten over wat er mogelijk is gebeurt.quote:
Wettelijk gezien wel maar bewijzen wordt erg lastig.quote:Op dinsdag 8 december 2015 13:47 schreef Dr.Kloothommel het volgende:
[..]
Als er sprake is van drank- en/of drugsgebruik van een 16-jarige, dan ligt in elk geval een deel van de schuld bij anderen.
Namelijk bij degenen die haar die drank- en/of drugs hebben verstrekt.
In hoeverre is schuld dan schuldig aan dit? Het kan zijn dat 1 van de vrienden (18+) drank had meegenomen en dus eerder gekocht. Men je dan schuldig aan dit? Wel als je moedwillig iemand dronken voert.quote:Op dinsdag 8 december 2015 13:47 schreef Dr.Kloothommel het volgende:
[..]
Als er sprake is van drank- en/of drugsgebruik van een 16-jarige, dan ligt in elk geval een deel van de schuld bij anderen.
Namelijk bij degenen die haar die drank- en/of drugs hebben verstrekt.
Telefoon gestolen in de disco en ze zegt dat niet tegen haar vriendinnen maar zegt alleen dat ze naar buiten gaat om te plassen?quote:Op dinsdag 8 december 2015 13:01 schreef Marrije het volgende:
[..]
het ging mij meer om telefoon gestolen.
Die idkaart kan ook in haar zak hebben gezeten.
Dus telefoon gestolen in de disco, zij zoekend rondlopen.
Later is ze buiten aan het lopen en verliest daar haar id.
Dat moet dus goed uitgezocht worden.quote:Op dinsdag 8 december 2015 13:51 schreef Jaroon het volgende:
[..]
In hoeverre is schuld dan schuldig aan dit? Het kan zijn dat 1 van de vrienden (18+) drank had meegenomen en dus eerder gekocht. Men je dan schuldig aan dit? Wel als je moedwillig iemand dronken voert.
Dat kan da zo ver terug gaan als een 17 jarige uit die club die er oud uitziet die een fles gin heeft gekocht bij een slijter die niet heeft opgelet.quote:Op dinsdag 8 december 2015 13:54 schreef Dr.Kloothommel het volgende:
[..]
Dat moet dus goed uitgezocht worden.
Verkoop van drank aan 16-jarigen strafbaar. Als deze drank heeft bijgedragen aan het uiteindelijk overlijden, kan wellicht dood door schuld ten laste worden gelegd.
Als en sprake is van illegale drugs idem dito.
Dit... het gaat ons geen bal aan, en zeker niet op basis van het feit dat vader in eerste instantie de publiciteit gezocht heeft omdat hij de uitleg van de politie, dat zijn dochter zelfmoord gepleegd zou hebben, niet kon verkroppen.quote:Op dinsdag 8 december 2015 13:11 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Triest hoor, dit. Ze kunnen het maar beter bekendmaken, anders blijven wij allemaal wild speculeren tot in lengte van dagen.
De barkeeper is dan als 1e de lul, de rest wordt wat lastiger.quote:Op dinsdag 8 december 2015 13:54 schreef Dr.Kloothommel het volgende:
[..]
Dat moet dus goed uitgezocht worden.
Verkoop van drank aan 16-jarigen strafbaar. Als deze drank heeft bijgedragen aan het uiteindelijk overlijden, kan wellicht dood door schuld ten laste worden gelegd.
Als en sprake is van illegale drugs idem dito.
Het gehele geval gaat ons geen bal aan.quote:Op dinsdag 8 december 2015 13:57 schreef Leandra het volgende:
[..]
Dit... het gaat ons geen bal aan, en zeker niet op basis van het feit dat vader in eerste instantie de publiciteit gezocht heeft omdat hij de uitleg van de politie, dat zijn dochter zelfmoord gepleegd zou hebben, niet kon verkroppen.
Ja en ik snap dat helemaal.quote:Op dinsdag 8 december 2015 13:57 schreef Leandra het volgende:
[..]
Dit... het gaat ons geen bal aan, en zeker niet op basis van het feit dat vader in eerste instantie de publiciteit gezocht heeft omdat hij de uitleg van de politie, dat zijn dochter zelfmoord gepleegd zou hebben, niet kon verkroppen.
Ik denk niet dat die bewust een meisje dat er zo jong uit ziet alcohol schenkt. Dat gaat dan meestal via oudere mensen die bestellen.quote:Op dinsdag 8 december 2015 13:58 schreef schvvmert het volgende:
[..]
De barkeeper is dan als 1e de lul, de rest wordt wat lastiger.
Hier staat meer dan genoeg drank in de kast, als een puber zou willen dan schenkt hij zo z'n heupflesje vol met Bacardi 151 (75%).... maakt mij dat als ouder dan schuldig?quote:Op dinsdag 8 december 2015 13:47 schreef Dr.Kloothommel het volgende:
[..]
Als er sprake is van drank- en/of drugsgebruik van een 16-jarige, dan ligt in elk geval een deel van de schuld bij anderen.
Namelijk bij degenen die haar die drank- en/of drugs hebben verstrekt.
Ok barkeeper kon er ook niets aan doenquote:Op dinsdag 8 december 2015 13:59 schreef Jaroon het volgende:
[..]
Ik denk niet dat die bewust een meisje dat er zo jong uit ziet alcohol schenkt. Dat gaat dan meestal via oudere mensen die bestellen.
Die deugen sowieso niet.quote:Op dinsdag 8 december 2015 13:59 schreef Rauw. het volgende:
Komt er straks nog op neer dat het de schuld is van de Rabobank hier
Ik denk dat de kans dat het bij alcohol direct van een barkeeper afkomt zeer klein is.quote:Op dinsdag 8 december 2015 14:00 schreef schvvmert het volgende:
[..]
Ok barkeeper kon er ook niets aan doen
Wanneer de jeugd onder 18 wil zuipen dan doen ze dat echt wel.quote:Op dinsdag 8 december 2015 14:02 schreef Jaroon het volgende:
[..]
Ik denk dat de kans dat het bij alcohol direct van een barkeeper afkomt zeer klein is.
Ja. Dat gaat meestal via een ouder iemand die besteld. Of men neemt drank mee. Een normale barkeeper gaat niet schenken aan iemand die vrij duidelijk geen 18 is. Een eigenaar zal dat ook niet accepteren. De gevolgen zijn te groot.quote:Op dinsdag 8 december 2015 14:03 schreef schvvmert het volgende:
[..]
Wanneer de jeugd onder 18 wil zuipen dan doen ze dat echt wel.
Wettelijk niet, vermoed ik.quote:Op dinsdag 8 december 2015 14:00 schreef Leandra het volgende:
Hier staat meer dan genoeg drank in de kast, als een puber zou willen dan schenkt hij zo z'n heupflesje vol met Bacardi 151 (75%).... maakt mij dat als ouder dan schuldig?
Alcohol is heftige dope?quote:Op dinsdag 8 december 2015 14:05 schreef schvvmert het volgende:
De nadruk ligt nogal op de drugs maar onderschat alcohol niet bij een 16 jarige.
Is heftige dope man.
Dat is waar. Maar dat is geen sterk argument bij een rechtbank.quote:Op dinsdag 8 december 2015 14:03 schreef schvvmert het volgende:
[..]
Wanneer de jeugd onder 18 wil zuipen dan doen ze dat echt wel.
Het was een ongeluk, meid ver weg en aan het dwalen gegaan op spoor gaan lopen naar huis.quote:Op dinsdag 8 december 2015 14:10 schreef DeNiAs het volgende:
Hoe zijn de vorderingen in deze trieste afloop?
Ze is dus niet mee gelokt of genomen en ook geen zelfmoord ?quote:Op dinsdag 8 december 2015 14:12 schreef schvvmert het volgende:
[..]
Het was een ongeluk, meid ver weg en aan het dwalen gegaan op spoor gaan lopen naar huis.
Daar lijkt het niet op.quote:Op dinsdag 8 december 2015 14:14 schreef DeNiAs het volgende:
[..]
Ze is dus niet mee gelokt of genomen en ook geen zelfmoord ?
Hoe kwam het zo ver? Ze was onder invloed van iets? En haar telefoon, die had ze niet bij zich toch? Of zat die nog in haar jas die in de discotheek hing?quote:Op dinsdag 8 december 2015 14:12 schreef schvvmert het volgende:
[..]
Het was een ongeluk, meid ver weg en aan het dwalen gegaan op spoor gaan lopen naar huis.
Veel alcohol en nog 2 niet genoemde drugse in haar bloed.quote:Op dinsdag 8 december 2015 14:16 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
Hoe kwam het zo ver? Ze was onder invloed van iets? En haar telefoon, die had ze niet bij zich toch? Of zat die nog in haar jas die in de discotheek hing?
Een 16-jarige die haar telefoon in haar jas laat zitten!? We mochten niet meer wild speculeren hè?quote:Op dinsdag 8 december 2015 14:16 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
Hoe kwam het zo ver? Ze was onder invloed van iets? En haar telefoon, die had ze niet bij zich toch? Of zat die nog in haar jas die in de discotheek hing?
Lees gewoon even een nieuwssite of de posts hier. Anders begint het gehele verhaal WEER opnieuw.quote:Op dinsdag 8 december 2015 14:16 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
Hoe kwam het zo ver? Ze was onder invloed van iets? En haar telefoon, die had ze niet bij zich toch? Of zat die nog in haar jas die in de discotheek hing?
ID kaart is ze onderweg ook kwijtgeraaktquote:Op dinsdag 8 december 2015 14:18 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Een 16-jarige die haar telefoon in haar jas laat zitten!? We mochten niet meer wild speculeren hè?
Sowieso een slecht idee om iets van waarde in je jas te laten zitten trouwens.
Zulke dingen zullen inderdaad nog wel vaker gebeuren.quote:Op dinsdag 8 december 2015 14:20 schreef Jaroon het volgende:
[..]
Lees gewoon even een nieuwssite of de posts hier. Anders begint het gehele verhaal WEER opnieuw.
die kan dus, zoals al eerder gesuggereerd is, in het hoesje van haar telefoon gezeten hebben.quote:Op dinsdag 8 december 2015 14:20 schreef schvvmert het volgende:
[..]
ID kaart is ze onderweg ook kwijtgeraakt
Ik heb het over Sapstengel die met oude al 500 x beantwoorde vragen komt die er niet toe doen.quote:Op dinsdag 8 december 2015 14:21 schreef schvvmert het volgende:
[..]
Zulke dingen zullen inderdaad nog wel vaker gebeuren.
En misschien los in haar achterzak.quote:Op dinsdag 8 december 2015 14:21 schreef just me het volgende:
[..]
die kan dus, zoals al eerder gesuggereerd is, in het hoesje van haar telefoon gezeten hebben.
Wat er in zo´n pil zit is elke keer weer verassing.quote:Op dinsdag 8 december 2015 14:21 schreef Markeerstift het volgende:
Als ze nog 2 andere drugs in haar systeem had denk ik een xtc pil, dan heeft ze MDMA en Speed in haar bloed
alles is mogelijk, ik heb hem altijd in mijn portemonnee, maar mijn ov-chipkaart dan weer bij mijn mobielquote:Op dinsdag 8 december 2015 14:22 schreef Jaroon het volgende:
[..]
En misschien los in haar achterzak.
Maar het maakt niet veel uit in het verhaal en de toedracht zeer waarschijnlijk.quote:Op dinsdag 8 december 2015 14:23 schreef just me het volgende:
[..]
alles is mogelijk, ik heb hem altijd in mijn portemonnee, maar mijn ov-chipkaart dan weer bij mijn mobiel
het zal je kind maar wezenquote:Op dinsdag 8 december 2015 14:24 schreef Jaroon het volgende:
[..]
Maar het maakt niet veel uit in het verhaal en de toedracht zeer waarschijnlijk.
Ik denk dat jij er meer van weet dat een meisje van 16 jaarquote:Op dinsdag 8 december 2015 14:27 schreef schvvmert het volgende:
XTC kan geen kwaad is helemaal zuiver totdat je de do it yourself primitieve omstandigheden hebt gezien en vanwege gebrek aan grondstoffen worden er weer steeds nieuwe mengsels uitgevonden.
Hij weet er ook niet zoveel vanaf als ik zijn posts lees, maar bovendien kan een meisje van 16 met toegang tot internet zich heel goed informeren als ze dat zou willen. Dat zou ze ook moeten doen voor ze zoiets gaat gebruiken.quote:Op dinsdag 8 december 2015 14:29 schreef just me het volgende:
[..]
Ik denk dat jij er meer van weet dat een meisje van 16 jaar
Ben er met opgegroeid, XTC bestond toen nog niet maar heb heleboel gozers naar de kloten zien gaan op speed vooral en daarna smack om tot rust te komen.quote:Op dinsdag 8 december 2015 14:29 schreef just me het volgende:
[..]
Ik denk dat jij er meer van weet dat een meisje van 16 jaar
je hebt er wel een handje van om je mening als feit te presenteren.quote:Op dinsdag 8 december 2015 14:12 schreef schvvmert het volgende:
[..]
Het was een ongeluk, meid ver weg en aan het dwalen gegaan op spoor gaan lopen naar huis.
De wereld veranderd en ik blowde en zoop op mijn 16e en was ook regelmatig van padje af.quote:Op dinsdag 8 december 2015 14:30 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Hij weet er ook niet zoveel vanaf als ik zijn posts lees, maar bovendien kan een meisje van 16 met toegang tot internet zich heel goed informeren als ze dat zou willen. Dat zou ze ook moeten doen voor ze zoiets gaat gebruiken.
?quote:Op dinsdag 8 december 2015 14:34 schreef Jaroon het volgende:
Daarnaast lijkt het wel duidelijk dat ze in de war was.
En met je reactie wil je zeggen dat...?quote:Op dinsdag 8 december 2015 14:35 schreef schvvmert het volgende:
[..]
De wereld veranderd en ik blowde en zoop op mijn 16e en was ook regelmatig van padje af.
Met toffe beschermengel is het allemaal goed gekomen
Een ongeluk zit in klein hoekje.quote:Op dinsdag 8 december 2015 14:36 schreef miss_sly het volgende:
[..]
En met je reactie wil je zeggen dat...?
Gezien het tijdstip lijkt het me niet logisch dat ze zo laat pas een pilletje oid nam als ze niet veel later naar huis moest.quote:Op dinsdag 8 december 2015 14:33 schreef ootjekatootje het volgende:
De meeste hier gaan ervan uit dat ze in de tent wat gebruikt heeft, dat staat helemaal niet vast.
De eigenaar was zelf aanwezig, voerde een deurbeleid, heeft mee gezocht en de zaak heeft dus geen aantoonbaar verleden als drughol.
Wanneer je kijkt naar de route die Dascha heeft afgelegd dan zie je dat ze door de Neuweg is gelopen, die straat staat nu niet bekend om zijn geweldige reputatie. Er is al jarenlang overlast door patiënten, gebruikers en hangvolk. Noem een opvang op en deze is te vinden in de Neuweg.
Waarom liep ze daar juist rond?
Wat ik bedoel te zeggen, dat het misschien in die tent gezocht moet worden maar daar buiten, dus ergens op haar route. Denk dat daar meer troep te vinden is, dan op een 16 plus feestje.
edit:
https://www.google.nl/web(...)20neuweg%20hilversum
Deels. Het is nog niet 100 bewezen.quote:Op dinsdag 8 december 2015 14:35 schreef hottentot het volgende:
[..]
?
Is een aanname die hier een eigen leven is gaan leiden.
Ik reageerde op:quote:Op dinsdag 8 december 2015 14:34 schreef computergirl het volgende:
[..]
je hebt er wel een handje van om je mening als feit te presenteren.
quote:Op dinsdag 8 december 2015 14:10 schreef DeNiAs het volgende:
Hoe zijn de vorderingen in deze trieste afloop?
Wat zit er tussen aanname en feit?quote:Op dinsdag 8 december 2015 14:38 schreef Jaroon het volgende:
[..]
Deels. Het is nog niet 100 bewezen.
We weten niet hoe laat ze naar huis moest, hoe ze naar huis zou gaan of dat ze daar mogelijk met iemand had afgesproken.quote:Op dinsdag 8 december 2015 14:37 schreef marsan het volgende:
[..]
Gezien het tijdstip lijkt het me niet logisch dat ze zo laat pas een pilletje oid nam als ze niet veel later naar huis moest.
En jij geloofd de eigenaar?quote:Op dinsdag 8 december 2015 14:33 schreef ootjekatootje het volgende:
De meeste hier gaan ervan uit dat ze in de tent wat gebruikt heeft, dat staat helemaal niet vast.
De eigenaar was zelf aanwezig, voerde een deurbeleid, heeft mee gezocht en de zaak heeft dus geen aantoonbaar verleden als drughol.
Wanneer je kijkt naar de route die Dascha heeft afgelegd dan zie je dat ze door de Neuweg is gelopen, die straat staat nu niet bekend om zijn geweldige reputatie. Er is al jarenlang overlast door patiënten, gebruikers en hangvolk. Noem een opvang op en deze is te vinden in de Neuweg. Daarnaast staat deze straat ook bekend om de dealers.
Waarom liep ze daar juist rond?
Wat ik bedoel te zeggen, dat het misschien in die tent gezocht moet worden maar daar buiten, dus ergens op haar route. Denk dat daar meer troep te vinden is, dan op een 16 plus feestje.
edit:
https://www.google.nl/web(...)20neuweg%20hilversum
Volgensmij begon jij als eerst.quote:Op dinsdag 8 december 2015 14:43 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
goeie reactie! Ook heel inhoudelijk!
De eigenaar kan prima beleid voeren maar wanneer er bepaalde types je tent bevolken regelen die de dingen buiten wel ff.quote:
Ik zie geen reden die man niet te geloven. Ik zie ook niet in waarom hij vergunningen op het spel zou zetten door oogluikend troep toe te laten en drank te schenken aan minderjarigen.quote:
Klopt, maar dat heeft weinig te maken met jouw opmerking over xtc en zuiverheid dan wel vervuiling er van.quote:Op dinsdag 8 december 2015 14:37 schreef schvvmert het volgende:
[..]
Een ongeluk zit in klein hoekje.
Ja, dus buiten de verantwoording van de eigenaarquote:Op dinsdag 8 december 2015 14:47 schreef schvvmert het volgende:
[..]
De eigenaar kan prima beleid voeren maar wanneer er bepaalde types je tent bevolken regelen die de dingen buiten wel ff.
are you freaking kidding me? XTC put je serotonine uit en dat komt nooit meer terug, XTC is echt verre van zo onschuldig als jij het wil laten lijken.quote:Op dinsdag 8 december 2015 14:27 schreef schvvmert het volgende:
XTC kan geen kwaad is helemaal zuiver totdat je de do it yourself primitieve omstandigheden hebt gezien en vanwege gebrek aan grondstoffen worden er weer steeds nieuwe mengsels uitgevonden.
Nadruk op kan.quote:Op dinsdag 8 december 2015 14:47 schreef schvvmert het volgende:
[..]
De eigenaar kan prima beleid voeren maar wanneer er bepaalde types je tent bevolken regelen die de dingen buiten wel ff.
Tuurlijk kan die een deurbeleid voeren, maar zie jij de eigenaar 100+ jongeren controleren?quote:Op dinsdag 8 december 2015 14:47 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Ik zie geen reden die man niet te geloven. Ik zie ook niet in waarom hij vergunningen op het spel zou zetten door oogluikend troep toe te laten en drank te schenken aan minderjarigen.
Ik zie ook niet in waarom hij dat zou doen, want deze groep 16-18 is juist de doelgroep die geen cent uit te geven heeft.
j, maximaal ¤25,00
Wel opvallend dat het de eerste trein was en dat (ik volg dit topic niet echt heel nauwgezet) de machinist gezegd zou hebben dat ze op het spoor stond (als een zombie?)quote:Op dinsdag 8 december 2015 08:22 schreef Marrije het volgende:
Ik begrijp dat die overgang het eerste punt was waar zij het spoor op kon.
Maar daar is ze dus niet verder gelopen. Daar houdt haar geur op.
Dus of ze kwam daar net toevallig tegelijk met de trein aan. Of ze dacht daar op de trein te kunnen stappen. Of ze nam daar even rust om verder te gaan lopen. Of ze was niet van plan verder te gaan.
En ze had drugs in haar bloed (zelf genomen?).quote:Rondjes gelopen
Ook vindt de politie het volgens hem belangrijk dat de telefoon van het meisje nog niet is gevonden. Een woordvoerder van speurhondenorganisatie Signi laat aan RTV Noord Holland weten dat Dascha op een paar plekken heeft rondgedwaald in Hilversum. "Ze heeft meerdere rondjes gelopen. Een beetje gezigzagd."
"Ze heeft nog bij een hangplek gestaan", zegt De Vries. "Vervolgens is ze naar de plek gegaan waar ze is omgekomen. Ze heeft 6,5 kilometer gelopen." In RTL Boulevard doet De Vries een oproep aan bedrijven en instanties om camerabeelden in te leveren van de route die ze heeft afgelegd.
Sorry als het onschuldig leek, dat was niet mijn bedoeling.quote:Op dinsdag 8 december 2015 14:49 schreef GewoneMan het volgende:
[..]
are you freaking kidding me? XTC put je serotonine uit en dat komt nooit meer terug, XTC is echt verre van zo onschuldig als jij het wil laten lijken.
Als je xtc met beleid en niet te vaak gebruikt (pauzes van drie maanden tussen gebruik) is er echt niets aan de hand. Is het zeker niet gevaarlijker dan alcohol.quote:Op dinsdag 8 december 2015 14:49 schreef GewoneMan het volgende:
[..]
are you freaking kidding me? XTC put je serotonine uit en dat komt nooit meer terug, XTC is echt verre van zo onschuldig als jij het wil laten lijken.
Zo schreef je het.quote:Op dinsdag 8 december 2015 14:51 schreef schvvmert het volgende:
[..]
Sorry als het onschuldig leek, dat was niet mijn bedoeling.
Welke bouncer? die pilletje verkocht heb van vage herkomst?quote:Op dinsdag 8 december 2015 14:51 schreef RapaNui het volgende:
Wat ik me afvraag, is of de bouncer haar ook "zoekend" de tent heeft zien verlaten. Zoekend, zonder jas en wellicht onder invloed. Daar hoor je niets over.
Onzin.quote:Op dinsdag 8 december 2015 14:49 schreef GewoneMan het volgende:
XTC put je serotonine uit en dat komt nooit meer terug
Er waren die avond 250-300 jongeren aanwezig. Die komen verspreid binnen, personeel is ervaren dus ja, die worden gecontroleerd.quote:Op dinsdag 8 december 2015 14:51 schreef Longcat. het volgende:
[..]
Nadruk op kan.
[..]
Tuurlijk kan die een deurbeleid voeren, maar zie jij de eigenaar 100+ jongeren controleren?
Het is een beetje mosterd na de maaltijd.
Daar denk ik ook aan, want GHB, LSD en XTC maken iedereen gauw seksueel opgewonden waar men je niet bij bewust bent wat je aan het doen bent. En Dasha zou direct op zoeken naar een plek waar ze met een andere jongen mogelijk seks bedreef. Maar ze had al een relatie met haar vriend, wat het ook vermoedens kan zijn dat het niet goed loopt tussen Dasha en haar vriend. Daar kan het ook blijken dat het ze eerder drugs heeft genomen om zich te kalmeren... maar verliep met fatale afloop van haar leven.quote:Op dinsdag 8 december 2015 11:54 schreef computergirl het volgende:
[..]
speurhonden hebben niet aangetoond dat ze de weg kwijt was. Alleen dat ze flink heeft rondgelopen, maar dat kan ook opzettelijk zijn (zoeken naar verloren ID, tijd rekken om iets te overdenken, misschien had ze iemand ontmoet en ging ze op zoek naar rustige plek voor een wip)
Je hebt gelijk, had het sarcasme nog meer duidelijk moeten maken.quote:
Liep er iemand met haar mee? Is daar wat over bekend?quote:Op dinsdag 8 december 2015 14:56 schreef Ven1972 het volgende:
[..]
Daar denk ik ook aan, want GHB, LSD en XTC maken iedereen gauw seksueel opgewonden waar men je niet bij bewust bent wat je aan het doen bent. En Dasha zou direct op zoeken naar een plek waar ze met een andere jongen mogelijk seks bedreef. Maar ze had al een relatie met haar vriend, wat het ook vermoedens kan zijn dat het niet goed loopt tussen Dasha en haar vriend. Daar kan het ook blijken dat het ze eerder drugs heeft genomen om zich te kalmeren... maar verliep met fatale afloop van haar leven.
Dat mis ik soms.....quote:Op dinsdag 8 december 2015 14:57 schreef schvvmert het volgende:
[..]
Je hebt gelijk, had het sarcasme nog meer duidelijk moeten maken.
Ach zo'n pilletje is leuk voor een keer.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |