abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_157932156
quote:
0s.gif Op maandag 30 november 2015 21:37 schreef sp3c het volgende:

[..]

grote kans dat het nu al niet meer is zoals jij jong was

ik was vanmiddag bij een collega met kinderen in de doelgroep en die begonnen een heel flopverhaal te vertellen over sleutels en magische bullshit _O-

toen ik jong was was het nog gewoon oorbellen, lippenstift en een heftig surinaams accent

vond ik persoonlijk lachen, nu lopen ze op sportschoentjes grootboeken uit te werken en shit
Voor de een is iets een grotere verandering dan voor de ander. Als Sinterklaas volgend jaar een hanenkam heeft en zijn liedjes gerapt worden, zou je dat dan ook niet vervelend vinden?
  maandag 30 november 2015 @ 21:47:56 #102
39333 Zelva
Fortunate observer of time
pi_157932254
quote:
0s.gif Op maandag 30 november 2015 21:08 schreef Braindead2000 het volgende:
Het enige wat belangrijk is voor die Amerikaanse filmmaker is die Amerikaanse filmmaker zelf. Terwijl in zijn eigen land de ene na de andere neger 20 kogels in zijn lijf krijgt omdat het een neger is trekt hij maanden uit om een documentaire te maken over een onschuldig kinderfeestje aan de andere kant van de wereld om zogenaamd racisme te bestrijden.
Mja, hij woont hier zegt ie ie in die docu en dit is het enige wat hem stoort aan Nederland.
pi_157932258
Natuurlijk niet als het geld maar rollen doet, dan doet de rest toch niet veel ertoe of wel?
  Moderator maandag 30 november 2015 @ 21:49:36 #104
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_157932304
quote:
0s.gif Op maandag 30 november 2015 21:45 schreef Braindead2000 het volgende:

[..]

Voor de een is iets een grotere verandering dan voor de ander. Als Sinterklaas volgend jaar een hanenkam heeft en zijn liedjes gerapt worden, zou je dat dan ook niet vervelend vinden?
eerlijk gezegd niet

voor mij is het toch vooral een familiefeest, wat ze in de stad doen kan me heel weinig schelen eerlijk gezegd want imo vier je die shit thuis met de kleintjes

ik zou wel zelf de meer traditionele versie uitzoeken als ik er met kinderen heen zou moeten maar dat vind ik toch een persoonlijke keuze
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
pi_157932311
quote:
0s.gif Op maandag 30 november 2015 21:47 schreef Zelva het volgende:

[..]

Mja, hij woont hier zegt ie ie in die docu en dit is het enige wat hem stoort aan Nederland.
Zou ik ook eens roepen wat me stoort aan het land?
En vele met mij, denk trouwens dat er wel meer zijn die iets storend vinden aan het land?
  Moderator maandag 30 november 2015 @ 21:50:45 #106
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_157932343
quote:
0s.gif Op maandag 30 november 2015 21:48 schreef john2406 het volgende:
Natuurlijk niet als het geld maar rollen doet, dan doet de rest toch niet veel ertoe of wel?
precies

al zou ik zelf mijn geld eerder naar een traditionete sinterklaas en zwarte piet rollen maar dat kan de vrije markt prima zelf reguleren
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
pi_157932356
quote:
1s.gif Op maandag 30 november 2015 21:37 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Stellen dat hij zich moet richten op andere thema's omdat er grotere problemen in de wereld zijn dan Zwarte Piet, is echter een onzinargument. Ga dan gewoon inhoudelijk in op de door hem genoemde bezwaren.
Voor mij is hij gewoon een mens (of een bemoeizuchtige buitenstaander) die kritiek heeft. Wel grappig dat het juist die mensen zijn die tegen zwarte piet zijn die wereld in wit en zwart verdelen. We moeten volgens hun tenslotte rekening houden met een bepaalde bevolkingsgroep en daardoor maak je onderscheid op basis van huiskleur.

[ Bericht 0% gewijzigd door Braindead2000 op 30-11-2015 21:58:14 ]
  maandag 30 november 2015 @ 21:51:40 #108
39333 Zelva
Fortunate observer of time
pi_157932374
quote:
0s.gif Op maandag 30 november 2015 21:49 schreef john2406 het volgende:

[..]

Zou ik ook eens roepen wat me stoort aan het land?
En vele met mij, denk trouwens dat er wel meer zijn die iets storend vinden aan het land?
Wat mij vooral stoort is dat die docu weer al in het prille begin out of the blue met slavernij komt aanzetten, alsof er vanzelfsprekend een overduidelijk logisch verband is die eigenlijk niet aangetoond hoeft te worden.
pi_157932398
Niet mijn uitspraak maar kan me er wel in vinden.

https://versbeton.nl/2015(...)itspraken-aboutaleb/
pi_157932753
quote:
0s.gif Op maandag 30 november 2015 21:49 schreef sp3c het volgende:

[..]

eerlijk gezegd niet

voor mij is het toch vooral een familiefeest, wat ze in de stad doen kan me heel weinig schelen eerlijk gezegd want imo vier je die shit thuis met de kleintjes

ik zou wel zelf de meer traditionele versie uitzoeken als ik er met kinderen heen zou moeten maar dat vind ik toch een persoonlijke keuze
Ik irriteer me er wel aan maar ben toch overtuigd dat zwarte piet nog lang door zal leven. Mijn nichtje, die nota bene in de VS woont, zong eergisteren voor me: Zwarte Piet, wiede wiede wiet, ik hoor ...... :D
pi_157932833
quote:
Beste Roger Ross Williams,

Vanaf morgen is jouw nu al omstreden documentaire Blackface te zien op CNN. En ik moet je oprecht complimenteren. Het is briljant wat je hebt gedaan. In die documentaire toon je aan dat Nederland een kort geheugen heeft als het op hun rol in de slavenhistorie aankomt. En dat doe je aan de hand van een staaltje onderzoeksjournalistiek waar je U Tegen zegt. Je duikt namelijk in het verleden en het heden van Zwarte Piet.

Ik heb de documentaire nog niet gezien, want die gaat pas morgen in premiere op CNN, maar in de interviews die je vooraf hebt gegeven, is 1 ding duidelijk. Je wilt bloed zien. Het bloed van de Nederlanders, die arme kleine kinderen opvoeden met Blackface. Gestraft moeten we worden. 'Het smerige, kleine geheim van Nederland,' zo noem je Zwarte Piet.

Eerder zei je: 'Als de wereld deze praktijken ziet, kan dat grote gevolgen hebben voor het toerisme en dus ook voor de economie. En vooral voor de manier waarop naar jullie land gekeken wordt door mensen uit andere landen. Dat beeld van een uiterst progressief land zal moeten worden bijgesteld.'

Wat ik er vooral zo kunstig aan vind, is dat je een ongelofelijk goede verkoper moet zijn. Hoe kun je anders verklaren dat CNN je documentaire heeft aangekocht? In de trailer is te zien dat je op een goed moment de woordvoerder van Sinterklaas aan het woord laat over waarom zwarte Piet zo zwart is. De goede man (niet te verwarren met de goedheilig man) vertelt dat hij zo zwart ziet omdat hij door schoorstenen moet kruipen om pakjes voor pakjesavond te bezorgen. In een volgende scene weerleg je die theorie door te zeggen dat dit niet klopt. Want waarom heeft Zwarte Piet dan geen vieze kleren aan en heeft hij schone rode lippen?

Er is niemand die op dat moment de vraag met een wedervraag beantwoord. Namelijk met: hoe komt het dat de Kerstman in een slee door de lucht vliegt, voorgetrokken door een rendier zonder vleugels?

Dat hebben ze zich bij CNN ook niet afgevraagd. En daarin schuilt het briljante van jouw docu. In deze herkennen we de Amerikaan in je. De Amerikaan is er namelijk bijzonder goed in om alle narigheid in eigen land te doen verhullen door 'misstanden' in de rest van de wereld aan de kaak te stellen.

Want laten we even naar jouw Amerika gaan. Naar Hollywood. Jij moet ongetwijfeld weten dat er films zijn, waarin de zwarte rollen gespeeld worden door witte mensen. En dan hebben we het niet over films met Al Jolson van voor de 2e Wereldoorlog, maar dan hebben we het over recente films.
Zoals A Mighty Heart uit 2007, een biopic, waarin de blanke Angelina Jolie de Afro-Chinees-Cubaanse Mariane Pearl speelt.
Zoals The Hunger Games-serie, waarin een blanke Jennifer Lawrence de hoofdrol speelt, terwijl in het boek waarop de film gebaseerd is, gesproken wordt over een personage met een donkere, bruine huid en bruine ogen.
Zoals The Human Stain uit 2003, waarin Anthony Hopkins een professor speelt die uiteindelijk een zwarte Afro-Amerikaan blijkt te zijn. Waren er geen Afro-Amerikaanse acteurs goed genoeg om die rol te spelen? Denzel Washington niet? Laurence Fishburne niet? Samuel L. Jackson niet?

Je bent een gelouterde documentaire-maker, een Oscar-winnaar. Dan moet je kennis van zaken hebben. En dan moet je weten dat Amerika 784 actieve haatgroepen telt, die geen moment onbenut laten om de zwarte, Amerikaanse bevolking naar het leven te staan.

Gaan we terug naar Nederland, het land waar jij zo'n prettige band mee schijn te hebben, daar is nog nooit een jonge, zwarte landgenoot van me neergeschoten door een blanke agent. Laat staan dat een jonge, zwarte landgenoot van me weerloos op de grond heeft gelegen, waarna die blanke agent hem doorzeefde met 7 kogels.
En iedereen, van CNN tot de serieuze pers, trapt erin, in jouw docu over Zwarte Piet.

Gisteren was ik op een Sinterklaasviering. Ik heb een filmpje gemaakt. Een schokkend filmpje, waarop duidelijk te zien is hoe de kinderen van Nederland worden misbruikt voor de commercie, waarop duidelijk te zien is hoe weinig plezier die kids hebben.
Ik vind dat er een standbeeld voor jou, Roger Ross Williams, moet komen, een standbeeld waarin je een hand voor je houdt en je met je wijsvinger naar een imaginair iets/persoon wijst.
Te zien is dat drie vingers naar je jezelf wijzen.
En zo is het. Optyfen met dat gezeik nou. Gaat helemaal nergens meer over. :W
Zonder wrijving geen glans
  Moderator maandag 30 november 2015 @ 22:06:20 #112
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_157932853
quote:
0s.gif Op maandag 30 november 2015 22:02 schreef Braindead2000 het volgende:

[..]

Ik irriteer me er wel aan maar ben toch overtuigd dat zwarte piet nog lang door zal leven. Mijn nichtje, die nota bene in de VS woont, zong eergisteren voor me: Zwarte Piet, wiede wiede wiet, ik hoor ...... :D
tuurlijk gaat dat lang door, je kunt het onmogelijk verbieden en Nederlanders gaan er niet mee ophouden, het is een gigantisch storm in een glas water
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
pi_157932929
Ook wel grappig, of eerder sneu, dat het juist de anti-pieten zijn die zich agressief opstellen naar zwarte-pieten, desnoods onder het oog van kleine kinderen. Andersom, pro-pieten die zich agressief uiten naar roet-pieten of gouden pieten kom je nauwelijks tegen. Dus wie is nou het meest verdraagzaam?
  Moderator maandag 30 november 2015 @ 22:10:01 #114
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_157932980
ik denk dat de een gewoon meer camera's op zijn snufferd heeft dan de ander

echt superveel is er ook dit jaar niet gebeurt volgens mij
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
pi_157933304
quote:
2s.gif Op maandag 30 november 2015 20:26 schreef Ringo het volgende:

[..]

Dat is ie natuurlijk wel, met de structurele ontkenning van dat feit blijft het debat problematisch. In de ontkenning daarvan schuilt ook de essentie van het probleem. Niet in de verschijning van Zwarte Piet an sich.
Nee, het framen van Zwarte Piet als zijnde blackface is de essentie van het probleem.

De blackface minstrel shows lijken in niets behalve de zwarte schmink op Zwarte Piet. Het geladen 'blackface' behelst echter heel wat meer dan alleen zwarte schmink.

Het ene zwart schminken is het andere zwart schminken niet, maar dat onderscheid kunnen de anti-Pieten blijkbaar niet inzien. En dan blijft het debat inderdaad problematisch.
“To destroy a people you must first sever their roots.”
pi_157933349
Is er wel eens onderzoek gedaan welk percentage Surinaamse Nederlanders voor en tegen zwarte piet is?
pi_157933391
quote:
0s.gif Op maandag 30 november 2015 22:05 schreef haags_kwartiertje het volgende:

[..]

En zo is het. Optyfen met dat gezeik nou. Gaat helemaal nergens meer over. :W
Wat een slap verhaal. Met dat irritante verongelijkte toontje helpt de auteur z'n eigen betoog om zeep. Daarnaast sleept ook hij Amerika er om de een of andere reden bij de haren bij. Alsof je geen kritiek op tradities in andere landen kan hebben, puur omdat er in jouw vaderland ook voldoende misstanden plaatsvinden. Als dat zo zou zijn, dan kunnen we FOK! wel opdoeken, ben ik bang.
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
pi_157933644
Ik heb die documentaire over zwarte piet zojuist bekeken, gemaakt door een zwarte man uit Amerika. Tja wat kan ik zeggen? Ik vond het best subjectief en het was gewoon een one sided black slachtofferrol betoog die nergens opsloeg. Het was zeg maar een zwarte onderbuik met slechte gedachtes over de witte heer. Slavenhandel is iets dat men moet vergeten en eigenlijk was slavernij niet iets ergs, het is vooral iets dat men in context moet bekijken. Arabieren en zwarten deden ook aan het kopen en verkopen van slaven, en niet alle slaven waren trouwens zwart! Op het Arabisch schiereiland waren veel slaven gewoon Arabieren (blanken) en zo ook in het noord Afrika destijds dat ook bestond uit vele blanken slaven. In Marokko werd ook veel gehandeld in witte Europese slavinnen die doorverkocht werden naar rijke Arabieren. Ik ben zelf deels Marokkaans en ik heb Sinterklaas in m'n jonge jaren altijd gevierd en als het niet aan zwarte piet en sinterklaas lag, dan had ik niet kunnen genieten van mijn nintendo 64 in m'n jeugd. Gewoon behouden en niet aanzitten, en als je het niet leuk vindt staat het je vrij om te verhuizen naar een land waar sinterklaas niet gevierd wordt.
pi_157933669
quote:
1s.gif Op maandag 30 november 2015 22:21 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Wat een slap verhaal. Met dat irritante verongelijkte toontje helpt de auteur z'n eigen betoog om zeep. Daarnaast sleept ook hij Amerika er om de een of andere reden bij de haren bij. Alsof je geen kritiek op tradities in andere landen kan hebben, puur omdat er in jouw vaderland ook voldoende misstanden plaatsvinden. Als dat zo zou zijn, dan kunnen we FOK! wel opdoeken, ben ik bang.
Als een Syrische vluchteling hier een documentaire maakt over het gebrek aan democratie en vrijheid van godsdienst in Nederland dan ga je ook niet even over je bolletje krabbelen?
pi_157933744
quote:
0s.gif Op maandag 30 november 2015 22:29 schreef Braindead2000 het volgende:

[..]

Als een Syrische vluchteling hier een documentaire maakt over het gebrek aan democratie en vrijheid van godsdienst in Nederland dan ga je ook niet even over je bolletje krabbelen?
Nee. Het gaat erom of de docu een punt heeft, wat de achtergrond is van de maker, doet niet terzake.
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
  Redactie Frontpage / Sport maandag 30 november 2015 @ 22:37:24 #121
426493 crew  PippenScottie
pi_157933934
quote:
0s.gif Op maandag 30 november 2015 22:29 schreef Braindead2000 het volgende:

[..]

Als een Syrische vluchteling hier een documentaire maakt over het gebrek aan democratie en vrijheid van godsdienst in Nederland dan ga je ook niet even over je bolletje krabbelen?
Integendeel.
Als er iemand een gebrek aan democratie en vrijheid van godsdienst zou kunnen herkennen zou het een Syrische vluchteling zijn.

Misschien is een zwarte Amerikaan inderdaad wel de aangewezen persoon om ons te wijzen op een blinde vlek in onze maatschappij.
My friends all drive horses
pi_157934018
quote:
1s.gif Op maandag 30 november 2015 22:21 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Wat een slap verhaal. Met dat irritante verongelijkte toontje helpt de auteur z'n eigen betoog om zeep. Daarnaast sleept ook hij Amerika er om de een of andere reden bij de haren bij. Alsof je geen kritiek op tradities in andere landen kan hebben, puur omdat er in jouw vaderland ook voldoende misstanden plaatsvinden. Als dat zo zou zijn, dan kunnen we FOK! wel opdoeken, ben ik bang.
Serieus?

Het hele Amerikaanse blackface wordt door de anti-Pieten geprojecteerd op Zwarte Piet, om maar niet te spreken over 'freedom ride' en 'black panthers' en deze auteur zou dan 'Amerika er om een of andere reden' bijslepen? Man man man....

Projecteren de anti-Pieten Amerika dan krijgen ze terecht Amerika terug in hun face.
“To destroy a people you must first sever their roots.”
pi_157934075
quote:
1s.gif Op maandag 30 november 2015 22:31 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Nee. Het gaat erom of de docu een punt heeft, wat de achtergrond is van de maker, doet niet terzake.
Een tijdje geleden zag ik Humberto Tan ongegeneerd schaterlachen toen er een grapje gemaakt werd over de lengte van Roel van Velzen terwijl Roel zelf aanwezig was. Maar als meneer geconfronteerd wordt met zwarte piet gaat hij heel verongelijkt doen, dan breekt de hel los. Punt is dat iedereen in zijn leven regelmatig beledigd wordt door uitlatingen van anderen. Als we rekening gaan houden met elke 5% die zich beledigd voelt dan mag straks niks meer in dit land.
pi_157934084
quote:
0s.gif Op maandag 30 november 2015 22:39 schreef Montagui het volgende:

[..]

Serieus?

Het hele Amerikaanse blackface wordt door de anti-Pieten geprojecteerd op Zwarte Piet, om maar niet te spreken over 'freedom ride' en 'black panthers' en deze auteur zou dan 'Amerika er om een of andere reden' bijslepen? Man man man....

Projecteren de anti-Pieten Amerika dan krijgen ze terecht Amerika terug in hun face.
Die man moet zich gewoon niet bemoeien met deze traditie. Bevalt het je niet dan donder je inderdaad maar lekker op.
Zonder wrijving geen glans
  Moderator maandag 30 november 2015 @ 22:43:38 #125
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_157934144
quote:
1s.gif Op maandag 30 november 2015 22:31 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Nee. Het gaat erom of de docu een punt heeft, wat de achtergrond is van de maker, doet niet terzake.
das onzin natuurlijk, als Wilders weer een leuk filmpje in elkaar draait dan kijk je daar anders naar dan wanneer ik dat doe, of hij nu per ongeluk een goed punt heeft of niet maakt in mijn ogen niet uit

lijkt me ook niet verstandig want zowel Wilders als deze Amerikaan gaan op pad om een bepaald punt te maken, dat moet je in je achterhoofd houden als je de film kijkt lijkt mij
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
  Moderator maandag 30 november 2015 @ 22:44:12 #126
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_157934169
quote:
0s.gif Op maandag 30 november 2015 22:41 schreef haags_kwartiertje het volgende:

[..]

Die man moet zich gewoon niet bemoeien met deze traditie. Bevalt het je niet dan donder je inderdaad maar lekker op.
dat recht heeft hij nu eenmaal

rot zelf maar op als je dat niet leuk vind, je bent hier zelf komen wonen
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
pi_157934227
quote:
0s.gif Op maandag 30 november 2015 22:39 schreef Montagui het volgende:

[..]

Serieus?

Het hele Amerikaanse blackface wordt door de anti-Pieten geprojecteerd op Zwarte Piet, om maar niet te spreken over 'freedom ride' en 'black panthers' en deze auteur zou dan 'Amerika er om een of andere reden' bijslepen? Man man man....

Projecteren de anti-Pieten Amerika dan krijgen ze terecht Amerika terug in hun face.
Ik vind de situatie in de VS helemaal niet relevant voor deze discussie.

Bovendien vermoed dat ik deze docu-maker ook niet bepaald is te spreken over het racisme in de VS, dat daar nog altijd welig tiert.

Je kunt toch gewoon beoordelen of de docu hout snijdt, zonder de VS erbij te slepen? Of waren de bezwaren tegen ZP alleen valide geweest als een niet-Amerikaan de film had gemaakt?
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
pi_157934232
quote:
0s.gif Op maandag 30 november 2015 22:41 schreef Braindead2000 het volgende:

[..]

Een tijdje geleden zag ik Humberto Tan ongegeneerd schaterlachen toen er een grapje gemaakt werd over de lengte van Roel van Velzen terwijl Roel zelf aanwezig was. Maar als meneer geconfronteerd wordt met zwarte piet gaat hij heel verongelijkt doen, dan breekt de hel los. Punt is dat iedereen in zijn leven regelmatig beledigd wordt door uitlatingen van anderen. Als we rekening gaan houden met elke 5% die zich beledigd voelt dan mag straks niks meer in dit land.
Precies! En zo moet het niet verder gaan, sinterklaar is een oude traditie en die behoor je te laten zoals ze zijn. Het zijn immers de zwarten zelf die ervoor kiezen om in ons Nederland te wonen. Wij hebben ze niet gedwongen om van onze uitkeringen te genieten.
pi_157934357
quote:
0s.gif Op maandag 30 november 2015 22:43 schreef sp3c het volgende:

[..]

das onzin natuurlijk, als Wilders weer een leuk filmpje in elkaar draait dan kijk je daar anders naar dan wanneer ik dat doe, of hij nu per ongeluk een goed punt heeft of niet maakt in mijn ogen niet uit
Laat ik het anders stellen: het zou niet terzake moeten doen.
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
pi_157934360
quote:
0s.gif Op maandag 30 november 2015 22:37 schreef PippenScottie het volgende:

[..]

Integendeel.
Als er iemand een gebrek aan democratie en vrijheid van godsdienst zou kunnen herkennen zou het een Syrische vluchteling zijn.


Misschien is een zwarte Amerikaan inderdaad wel de aangewezen persoon om ons te wijzen op een blinde vlek in onze maatschappij.
Zouden ze ook weten wat respect is voor andermans eigendommen, hoeveel filmpjes wil je hebben waar ze proberen vrachtautos open te breken?
Of zelfs woonhuizen proberen in te komen, die zouden inderdaad hier een oordeel kunnen vellen he?

[ Bericht 3% gewijzigd door #ANONIEM op 30-11-2015 23:00:55 ]
pi_157934434
quote:
0s.gif Op maandag 30 november 2015 22:46 schreef JubaUrbicus het volgende:

[..]

Precies! En zo moet het niet verder gaan, sinterklaar is een oude traditie en die behoor je te laten zoals ze zijn. Het zijn immers de zwarten zelf die ervoor kiezen om in ons Nederland te wonen. Wij hebben ze niet gedwongen om van onze uitkeringen te genieten.
Door dit soort dom gelul wil ik mij dus niet associeren met Nederlanders die zichzelf pro-ZP noemen.
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
pi_157934526
quote:
1s.gif Op maandag 30 november 2015 22:46 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Ik vind de situatie in de VS helemaal niet relevant voor deze discussie.

Bovendien vermoed dat ik deze docu-maker ook niet bepaald is te spreken over het racisme in de VS, dat daar nog altijd welig tiert.

Je kunt toch gewoon beoordelen of de docu hout snijdt, zonder de VS erbij te slepen? Of waren de bezwaren tegen ZP alleen valide geweest als een niet-Amerikaan de film had gemaakt?
Sowieso interesseert het me niet wat heel de VS daarvan vindt maar hou dan wel rekening met hun cultuur. Daar is het not done, zelfs schandalig, als je je als witte man zwart schminkt. Ook als je dat doet in een rol die in de verste verte niks met racisme te maken heeft.
pi_157934574
quote:
1s.gif Op maandag 30 november 2015 22:51 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Door dit soort dom gelul wil ik mij dus niet associeren met Nederlanders die zichzelf pro-ZP noemen.
Ik ben niet perse pro ZP, ik vind het alleen niet normaal dat buitenstaanders hier in Nederland ons moeten wijs maken en ons moeten leren wat racisme inhoudt. De zwarten zijn zelf ook grote racisten en veel van hun haten ook blanken. Waarom wordt dat niet aan de kaak gesteld? Waarom doen wij alsof alleen een blanke Nederlander een racist kan zijn? Waarom spreken we niet over die Black Panther organisatie die duidelijk een racistische agenda heeft waarin de blanke man de duivel moet voorstellen? Kap toch eens met dat politiek correcte onzin.
  Moderator maandag 30 november 2015 @ 22:56:13 #134
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_157934594
quote:
1s.gif Op maandag 30 november 2015 22:49 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Laat ik het anders stellen: het zou niet terzake moeten doen.
het is extra informatie over het perspectief van de film zelf

als de overheid een filmpje maakt dan zal dat ook allemaal wel kloppen maar het komt wel van de overheid ;)
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
  Moderator maandag 30 november 2015 @ 22:56:51 #135
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_157934618
quote:
0s.gif Op maandag 30 november 2015 22:46 schreef JubaUrbicus het volgende:

[..]

Precies! En zo moet het niet verder gaan, sinterklaar is een oude traditie en die behoor je te laten zoals ze zijn. Het zijn immers de zwarten zelf die ervoor kiezen om in ons Nederland te wonen. Wij hebben ze niet gedwongen om van onze uitkeringen te genieten.
ik ben hier gewoon geboren
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
pi_157934632
quote:
0s.gif Op maandag 30 november 2015 22:55 schreef JubaUrbicus het volgende:

[..]

Ik ben niet perse pro ZP, ik vind het alleen niet normaal dat buitenstaanders hier in Nederland ons moeten wijs maken en ons moeten leren wat racisme inhoudt. De zwarten zijn zelf ook grote racisten en veel van hun haten ook blanken. Waarom wordt dat niet aan de kaak gesteld? Waarom doen wij alsof alleen een blanke Nederlander een racist kan zijn? Waarom spreken we niet over die Black Panther organisatie die duidelijk een racistische agenda heeft waarin de blanke man de duivel moet voorstellen? Kap toch eens met dat politiek correcte onzin.
Waarom wek je de suggestie dat alle 'zwarten' uitkeringstrekkers zijn? Waar is dat goed voor? Wat voegt dat toe aan de discussie?
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
pi_157934635
Daarnaast zeg ik ook, als de meerderheid van de autochtone blanke Nederlanders er vrede mee hebben om zwarte piet af te schaffen, dan zou ik het wel accepteren hoewel ik dat wel jammer zou vinden omdat het niks anders is dan het verloochen van de voorouders en de cultuur.
pi_157934735
Nederland kent toch ook autochtone getinte mensen of zit ik daar fout mee?
Suriname Aruba etc etc waar vroeger de Nederlandse vlag waaide.

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 30-11-2015 23:00:14 ]
  Redactie Frontpage / Sport maandag 30 november 2015 @ 23:01:08 #139
426493 crew  PippenScottie
pi_157934794
quote:
0s.gif Op maandag 30 november 2015 22:49 schreef john2406 het volgende:

[..]

Zouden ze ook weten wat respect is voor andermans eigendommen hoeveel filmpjes wil je hebben waar ze proberen vrachtautos open te breken?
Of zelfs woonhuizen proberen in te komen, die zouden inderdaad hier een oordeel kunnen vellen he?
Je hebt vast een heel goed punt, maar wat dat met deze discussie te maken heeft ontgaat me enigszins.
My friends all drive horses
pi_157934797
quote:
0s.gif Op maandag 30 november 2015 22:56 schreef sp3c het volgende:

[..]

ik ben hier gewoon geboren
Dus? Dat je in Nederland geboren bent maakt je nog niet perse een Nederlander. Bijna alle terroristen en Marokkaanse straatratten zijn gewoon in Nederland geboren en getogen, ondanks dat weiger ik ze als Nederlanders te beschouwen.
  maandag 30 november 2015 @ 23:01:22 #141
6845 Ringo
als een rollende steen
pi_157934800
quote:
0s.gif Op maandag 30 november 2015 21:05 schreef john2406 het volgende:

Kinkt toch al heel anders als je andere reactie of niet?

Waneer kwam de bezinning?
Jij hebt nogal moeite met ironie en sarcasme, niet?
He's simple, he's dumb, he's the pilot.
  Moderator maandag 30 november 2015 @ 23:02:18 #142
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_157934830
quote:
0s.gif Op maandag 30 november 2015 23:01 schreef JubaUrbicus het volgende:

[..]

Dus? Dat je in Nederland geboren bent maakt je nog niet perse een Nederlander. Bijna alle terroristen en Marokkaanse straatratten zijn gewoon in Nederland geboren en getogen, ondanks dat weiger ik ze als Nederlanders te beschouwen.
dus was het geen keuze om hier te komen wonen
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
pi_157934842
quote:
1s.gif Op maandag 30 november 2015 22:57 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Waarom wek je de suggestie dat alle 'zwarten' uitkeringstrekkers zijn? Waar is dat goed voor? Wat voegt dat toe aan de discussie?
Klopt er zullen er vast wel een aantal zijn die wel gewoon werken en eerlijk zijn.
pi_157934865
quote:
0s.gif Op maandag 30 november 2015 23:01 schreef PippenScottie het volgende:
die zouden inderdaad hier een oordeel kunnen vellen he?
die zouden inderdaad hier een oordeel kunnen vellen he?

Dit is het punt en geen ander.
pi_157934884
quote:
0s.gif Op maandag 30 november 2015 23:02 schreef sp3c het volgende:

[..]

dus was het geen keuze om hier te komen wonen
Dat is niet ons probleem, dat is de verantwoordelijkheid van je ouders. Als ik toevallig in Noord Korea wordt geboren heb ik ook niet het recht om de Noord Koreaanse cultuur en traditie af te wijzen. Integendeel, ik respecteer het en ik beschouw mezelf als een brave gast.
pi_157934890
quote:
2s.gif Op maandag 30 november 2015 23:01 schreef Ringo het volgende:

[..]

Jij hebt nogal moeite met ironie en sarcasme, niet?
Dat oordeel vel je maar zelf ik ga je daar geen uitleg over geven of denk je dat ik dat moet?
  Moderator maandag 30 november 2015 @ 23:05:26 #147
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_157934934
quote:
0s.gif Op maandag 30 november 2015 23:03 schreef JubaUrbicus het volgende:

[..]

Dat is niet ons probleem, dat is de verantwoordelijkheid van je ouders. Als ik toevallig in Noord Korea wordt geboren heb ik ook niet het recht om de Noord Koreaanse cultuur en traditie af te wijzen. Integendeel, ik respecteer het en ik beschouw mezelf als een brave gast.
in Nederland heb je dat recht wel

misschien moet je gewoon weg als je zo ontevreden bent, je bent hier zelf komen wonen
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
  maandag 30 november 2015 @ 23:05:43 #148
6845 Ringo
als een rollende steen
pi_157934950
quote:
0s.gif Op maandag 30 november 2015 22:41 schreef haags_kwartiertje het volgende:

Die man moet zich gewoon niet bemoeien met deze traditie. Bevalt het je niet dan donder je inderdaad maar lekker op.
Als wát een ander niet bevalt? Jouw miezerige mening? Is dat een reden om op te moeten rotten?
He's simple, he's dumb, he's the pilot.
  maandag 30 november 2015 @ 23:06:11 #149
429573 KingRadler
King of the Radler
pi_157934973
als ik te lang in de zon heb gelegen dan word ik ook al racistisch benaderd.
  Moderator maandag 30 november 2015 @ 23:06:48 #150
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_157934997
quote:
0s.gif Op maandag 30 november 2015 23:06 schreef KingRadler het volgende:
als ik te lang in de zon heb gelegen dan word ik ook al racistisch benaderd.
dan verander je in een racistische negerkarikatuur
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
pi_157935016
quote:
0s.gif Op maandag 30 november 2015 23:04 schreef john2406 het volgende:

[..]

Dat oordeel vel je maar zelf ik ga je daar geen uitleg over geven of denk je dat ik dat moet?
Wat een figuur ben jij toch ook.
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
pi_157935029
quote:
0s.gif Op maandag 30 november 2015 23:05 schreef sp3c het volgende:

[..]

in Nederland heb je dat recht wel

misschien moet je gewoon weg als je zo ontevreden bent, je bent hier zelf komen wonen
Dan is het tijd dat er een wet komt die de Nederlandse taal en cultuur beschermt tegen 'jouw' soort.
  Moderator maandag 30 november 2015 @ 23:08:21 #153
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_157935054
quote:
0s.gif Op maandag 30 november 2015 23:07 schreef JubaUrbicus het volgende:

[..]

Dan is het tijd dat er een wet komt die de Nederlandse taal en cultuur beschermt tegen 'jouw' soort.
als jij wetten wilt tegen Hollanders dan moet je zeker optyfen
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
pi_157935058
quote:
0s.gif Op maandag 30 november 2015 23:06 schreef KingRadler het volgende:
als ik te lang in de zon heb gelegen dan word ik ook al racistisch benaderd.
Jij niet alleen mijn oma was van Spaanse afkomst, mij vader had waarschijnlijk voor ouders uit Afrika?
Maar daar zal ik wel nooit achter komen, wel heb ik groene ogen, welke flink afstralen bij die getinte zomer kleur.
pi_157935105
quote:
10s.gif Op maandag 30 november 2015 23:07 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Wat een figuur ben jij toch ook.
Zou ik het eens over jou als figuur hebben?

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 30-11-2015 23:09:26 ]
  Redactie Frontpage / Sport maandag 30 november 2015 @ 23:09:26 #156
426493 crew  PippenScottie
pi_157935112
quote:
0s.gif Op maandag 30 november 2015 23:03 schreef john2406 het volgende:

[..]

die zouden inderdaad hier een oordeel kunnen vellen he?

Dit is het punt en geen ander.
Syriërs zijn net mensen. Er wonen tokkies en er wonen politicologen, hoogleraren en documentairemakers.

Ik acht de laatste groep wel degelijk in staat om een vergelijking te maken tussen de democratie en godsdienstvrijheid in Nederland en Syrie.

Maar het is een vrij theoretische discussie en een flinke zijsprong van het onderwerp in dit topic.
My friends all drive horses
pi_157935113
quote:
0s.gif Op maandag 30 november 2015 23:07 schreef JubaUrbicus het volgende:

[..]

Dan is het tijd dat er een wet komt die de Nederlandse taal en cultuur beschermt tegen 'jouw' soort.
Is het ooit bij je opgekomen dat de mogelijkheid om kritiek te uiten op tradities ook onderdeel is van onze cultuur?
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
  maandag 30 november 2015 @ 23:09:36 #158
39333 Zelva
Fortunate observer of time
pi_157935122
quote:
0s.gif Op maandag 30 november 2015 23:07 schreef JubaUrbicus het volgende:

[..]

Dan is het tijd dat er een wet komt die de Nederlandse taal en cultuur beschermt tegen 'jouw' soort.
:r
pi_157935137
quote:
0s.gif Op maandag 30 november 2015 23:09 schreef john2406 het volgende:

[..]

Zou ik het eens over jou als figuur hebben?
Je doet je best maar, Johnny.
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
pi_157935178
quote:
0s.gif Op maandag 30 november 2015 23:08 schreef sp3c het volgende:

[..]

als jij wetten wilt tegen Hollanders dan moet je zeker optyfen
Optyfen omdat ik de Nederlandse taal en traditie wil beschermen tegen buitenstaanders die hier in Nederland de Nederlandse geschiedenis en cultuur weg willen hebben? Yeah right :')
pi_157935187
quote:
10s.gif Op maandag 30 november 2015 23:09 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Je doet je best maar, Johnny.
Tot zo een niveau verlaag ik me niet!
pi_157935251
quote:
0s.gif Op maandag 30 november 2015 23:07 schreef JubaUrbicus het volgende:

[..]

Dan is het tijd dat er een wet komt die de Nederlandse taal en cultuur beschermt tegen 'jouw' soort.
Welke soort is dat van Sp3c?
En wat moet er in die nieuwe wet staan precies
pi_157935275
quote:
0s.gif Op maandag 30 november 2015 23:09 schreef PippenScottie het volgende:

[..]

Syriërs zijn net mensen. Er wonen tokkies en er wonen politicologen, hoogleraren en documentairemakers.

Ik acht de laatste groep wel degelijk in staat om een vergelijking te maken tussen de democratie en godsdienstvrijheid in Nederland en Syrie.

Maar het is een vrij theoretische discussie en een flinke zijsprong van het onderwerp in dit topic.
Moeten ze dan niet eerst ermee om leren gaan, daar ze in hun thuisland de kop in gedrukt werd als ze ergens verkeerd over documenteren deden?
  Redactie Frontpage / Sport maandag 30 november 2015 @ 23:13:25 #164
426493 crew  PippenScottie
pi_157935291
quote:
0s.gif Op maandag 30 november 2015 23:07 schreef JubaUrbicus het volgende:

[..]

Dan is het tijd dat er een wet komt die de Nederlandse taal en cultuur beschermt tegen 'jouw' soort.
:')
Op het spreken van Papiamento in het openbaar, of het vieren van Rama Navani volgt een gevangenisstraf of een boete.
Bij herhaling volgt deportatie naar land waarvan schuldige misschien wel, misschien geen paspoort heeft.

Volgens mij snap je zelf Nederland niet helemaal.
My friends all drive horses
pi_157935296
quote:
0s.gif Op maandag 30 november 2015 23:11 schreef john2406 het volgende:

[..]

Tot zo een niveau verlaag ik me niet!
Waarvan akte.
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
  Moderator maandag 30 november 2015 @ 23:13:40 #166
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_157935303
quote:
0s.gif Op maandag 30 november 2015 23:11 schreef JubaUrbicus het volgende:

[..]

Optyfen omdat ik de Nederlandse taal en traditie wil beschermen tegen buitenstaanders die hier in Nederland de Nederlandse geschiedenis en cultuur weg willen hebben? Yeah right :')
nee tegen mij en mijn soort

ik heb bloed zweet en tranen opgeofferd voor dit land in twee flinke internationale brandhaarden, wat heb jij gedaan om de boel te beschermen naast belasting betalen?

niets zeker

ik zou meer rechten moeten hebben dan jou op dit gebied
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
  Redactie Frontpage / Sport maandag 30 november 2015 @ 23:14:51 #167
426493 crew  PippenScottie
pi_157935344
quote:
0s.gif Op maandag 30 november 2015 23:13 schreef john2406 het volgende:

[..]

Moeten ze dan niet eerst ermee om leren gaan, daar ze in hun thuisland de kop in gedrukt werd als ze ergens verkeerd over documenteren deden?
Ik probeer je te begrijpen. Echt.
Maar je maakt het me niet makkelijk.
My friends all drive horses
pi_157935370
quote:
0s.gif Op maandag 30 november 2015 23:13 schreef sp3c het volgende:

[..]

nee tegen mij en mijn soort

ik heb bloed zweet en tranen opgeofferd voor dit land in twee flinke internationale brandhaarden, wat heb jij gedaan om de boel te beschermen naast belasting betalen?

niets zeker

ik zou meer rechten moeten hebben dan jou op dit gebied
Kreeg je dat betaald of niet?
  Moderator maandag 30 november 2015 @ 23:16:20 #169
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_157935407
quote:
0s.gif Op maandag 30 november 2015 23:15 schreef john2406 het volgende:

[..]

Kreeg je dat betaald of niet?
natuurlijk kreeg ik dat betaald, sp3c moet ook eten en tv's kopen en shit net als iedereen
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
pi_157935433
quote:
0s.gif Op maandag 30 november 2015 23:14 schreef PippenScottie het volgende:

[..]

Ik probeer je te begrijpen. Echt.
Maar je maakt het me niet makkelijk.
Recht van vrije meningsuiting zouden ze dat gekend hebben.
pi_157935499
quote:
0s.gif Op maandag 30 november 2015 23:14 schreef PippenScottie het volgende:

[..]

Ik probeer je te begrijpen. Echt.
Maar je maakt het me niet makkelijk.
Als ik het goed begrijp dan moet je, wanneer je afkomstig bent uit een land waar geen vrijheid van meningsuiting geldt, ook je kaken stijf houden als je verhuist naar een plek waar je wel mag zeggen wat je wil.
Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
pi_157935511
quote:
0s.gif Op maandag 30 november 2015 23:13 schreef sp3c het volgende:

[..]

nee tegen mij en mijn soort

ik heb bloed zweet en tranen opgeofferd voor dit land in twee flinke internationale brandhaarden, wat heb jij gedaan om de boel te beschermen naast belasting betalen?

niets zeker

ik zou meer rechten moeten hebben dan jou op dit gebied
Het kan mij een rot wezen wat jij hebt gedaan en of doet voor dit land, maar wanneer jij de traditie en cultuur van dit land weg wilt hebben dan ben jij gewoon de rode draad voorbij gegaan. Verder wil ik niet persoonlijk gaan worden en dat is ook niet mijn doel van deze discussie.
  Redactie Frontpage / Sport maandag 30 november 2015 @ 23:19:42 #173
426493 crew  PippenScottie
pi_157935516
quote:
0s.gif Op maandag 30 november 2015 23:17 schreef john2406 het volgende:

[..]

Recht van vrije meningsuiting zouden ze dat gekend hebben.
Nauwelijks, gok ik.
Daarom zouden zij het als geen ander in een ander land kunnen herkennen.
My friends all drive horses
pi_157935567
quote:
1s.gif Op maandag 30 november 2015 23:19 schreef KoosVogels het volgende:

[..]

Als ik het goed begrijp dan moet je, wanneer je afkomstig bent uit een land waar geen vrijheid van meningsuiting geldt, ook je kaken stijf houden als je verhuist naar een plek waar je wel mag zeggen wat je wil.
Nee helemaal niet hoor, maar het zou zomaar ingeworteld kunnen zijn of niet?
  Moderator maandag 30 november 2015 @ 23:21:23 #175
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_157935570
quote:
0s.gif Op maandag 30 november 2015 23:19 schreef JubaUrbicus het volgende:

[..]

Het kan mij een rot wezen wat jij hebt gedaan en of doet voor dit land, maar wanneer jij de traditie en cultuur van dit land weg wilt hebben dan ben jij gewoon de rode draad voorbij gegaan. Verder wil ik niet persoonlijk gaan worden en dat is ook niet mijn doel van deze discussie.
ik snap dat je terugkrabbelt maar je bent persoonlijk geworden op het moment dat je wetten in wilt stellen voor mijn soort mensen de mond te snoeren

mijn soort mensen staat op de bres zodat jouw soort mensen met de staart tussen de benen naar Canada kan vluchten
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
pi_157935635
quote:
0s.gif Op maandag 30 november 2015 23:19 schreef PippenScottie het volgende:

[..]

Nauwelijks, gok ik.
Daarom zouden zij het als geen ander in een ander land kunnen herkennen.
Wat blijft er dan nog over, niet liegen niet beledigen vrijemeningsuiting wat dan wel eten en schijten?
pi_157935658
quote:
0s.gif Op maandag 30 november 2015 23:21 schreef sp3c het volgende:

[..]

ik snap dat je terugkrabbelt maar je bent persoonlijk geworden op het moment dat je wetten in wilt stellen voor mijn soort mensen de mond te snoeren

mijn soort mensen staat op de bres zodat jouw soort mensen met de staart tussen de benen naar Canada kan vluchten
Beste sp3c, JIJ bent degene die problemen heeft met de Nederlandse traditie zoals die is en niet IK. JIJ bent degene die de traditie wilt afschaffen en niet IK. Knoop dat eve goed in je oren. Wat jij in je dagelijkse leven doet staat helemaal los van de discussie omdat we nu spreken over ideeën en gedachten.
  Moderator maandag 30 november 2015 @ 23:24:19 #178
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_157935675
quote:
0s.gif Op maandag 30 november 2015 23:23 schreef JubaUrbicus het volgende:

[..]

Beste sp3c, JIJ bent degene die problemen heeft met de Nederlandse traditie zoals die is en niet IK. JIJ bent degene die de traditie wilt afschaffen en niet IK. Knoop dat eve goed in je oren. Wat jij in je dagelijkse leven doet staat helemaal los van de discussie omdat we nu spreken over ideeën en gedachten.
hoe kom je daar nu weer in godsnaam bij

je moet geen dingen gaan lopen verzinnen vriend
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
pi_157935716
quote:
0s.gif Op maandag 30 november 2015 23:21 schreef sp3c het volgende:

[..]

ik snap dat je terugkrabbelt maar je bent persoonlijk geworden op het moment dat je wetten in wilt stellen voor mijn soort mensen de mond te snoeren

mijn soort mensen staat op de bres zodat jouw soort mensen met de staart tussen de benen naar Canada kan vluchten
Niet alleen jouw soort he, dus niet zo hoog van de toren aub. zijn genoeg daar geweest als je het over hetzelfde hebt als mij.
Daar zaten ook genoeg tiranen bij die zich lieten gelden.

Geef mij macht en ik zou zomaar om kunnen slaan als een blad aan de boom zo eerlijk ben ik wel om dat toe te geven hoor!
  Moderator maandag 30 november 2015 @ 23:28:08 #180
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_157935777
en al zou ik er problemen mee hebben, dan nog zou ik meer recht van spreken hebben dan jij

gelukkig werkt Nederland niet zo, ook geboren worden met een bleke houd geeft je gelukkig geen extra rechten ... vind je dat niet leuk dan heb je pech want je bent hier zelf komen wonen

quote:
0s.gif Op maandag 30 november 2015 23:25 schreef john2406 het volgende:

[..]

Niet alleen jouw soort he, dus niet zo hoog van de toren aub. zijn genoeg daar geweest als je het over hetzelfde hebt als mij.
Daar zaten ook genoeg tiranen bij die zich lieten gelden.

Geef mij macht en ik zou zomaar om kunnen slaan als een blad aan de boom zo eerlijk ben ik wel om dat toe te geven hoor!
je zegt het wat onduidelijk maar ik snap gek genoeg waar je het over hebt :D

dat punt werkte ik naar toe, rustaaag
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
pi_157935868
quote:
0s.gif Op maandag 30 november 2015 23:28 schreef sp3c het volgende:
en al zou ik er problemen mee hebben, dan nog zou ik meer recht van spreken hebben dan jij

gelukkig werkt Nederland niet zo, ook geboren worden met een bleke houd geeft je gelukkig geen extra rechten ... vind je dat niet leuk dan heb je pech want je bent hier zelf komen wonen

[..]

je zegt het wat onduidelijk maar ik snap gek genoeg waar je het over hebt :D

dat punt werkte ik naar toe, rustaaag
Dus als je als getinte in het leger zit (dat is dus de indruk die ik krijg wanneer ik je teksten lees), heb je opeens alle recht om te trappen op de Nederlandse cultuur en traditie? En als ik daar als normale brave burger iets van zeg moet ik stil zijn omdat jij meer recht hebt op dit land, want jij bent een getinte in het leger? Sorry die gaat er bij mij niet in.
  Moderator maandag 30 november 2015 @ 23:33:35 #182
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_157935907
quote:
0s.gif Op maandag 30 november 2015 23:32 schreef JubaUrbicus het volgende:

[..]

Dus als je als getinte in het leger zit (dat is dus de indruk die ik krijg wanneer ik je teksten lees), heb je opeens alle recht om te trappen op de Nederlandse cultuur en traditie? En als ik daar als normale brave burger iets van zeg moet ik stil zijn omdat jij meer recht hebt op dit land, want jij bent een getinte in het leger? Sorry die gaat er bij mij niet in.
nee ik denk niet in huidskleuren
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
pi_157935909
quote:
0s.gif Op maandag 30 november 2015 23:32 schreef JubaUrbicus het volgende:

[..]

Dus als je als getinte in het leger zit (dat is dus de indruk die ik krijg wanneer ik je teksten lees), heb je opeens alle recht om te trappen op de Nederlandse cultuur en traditie? En als ik daar als normale brave burger iets van zeg moet ik stil zijn omdat jij meer recht hebt op dit land, want jij bent een getinte in het leger? Sorry die gaat er bij mij niet in.
Jij mist compleet het punt dat Sp3c wil maken ^O^
  Moderator maandag 30 november 2015 @ 23:34:10 #184
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_157935916
het is een zeldzaam goed punt
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
  maandag 30 november 2015 @ 23:35:49 #185
168304 Mani89
We try not to sexualize them.
pi_157935964
Zwarte vrouw mag geen zwarte piet spelen lol.

Prachtnegerin twitterde op maandag 30-11-2015 om 17:57:19 Een Pieten klusje gaat niet door..opdrachtgever wil een witte Piet..Ik wil mij best aanpassen, maar er zijn grenzen :-) reageer retweet
Reis ver, drink wijn, denk na, lach hard, duik diep. Kom Terug.
  Moderator maandag 30 november 2015 @ 23:37:31 #186
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_157936001
quote:
0s.gif Op maandag 30 november 2015 23:35 schreef Mani89 het volgende:
Zwarte vrouw mag geen zwarte piet spelen lol.

Prachtnegerin twitterde op maandag 30-11-2015 om 17:57:19 Een Pieten klusje gaat niet door..opdrachtgever wil een witte Piet..Ik wil mij best aanpassen, maar er zijn grenzen :-) reageer retweet
dan doet ze een racistische KaasKopKarikatuur!

logisch dat ze geen trek heeft
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
pi_157936046
quote:
0s.gif Op maandag 30 november 2015 23:33 schreef sp3c het volgende:

[..]

nee ik denk niet in huidskleuren
Volgens mij zijn er maar zeer weinig in het land wat in huidskleuren denken, en doet dit zwarte piet gebeuren dan heus geen goed.
Het zou zomaar opeens racistisch kunnen worden hier daar het over de kinderen gaat, althans kinderen hoor ik hier niet , maar heb er wel verontwaardigd gezien op foto s.
Maar dan nog laat ik het open daar ik alleen die foto s gezien heb en geen foto van het geheel.
Dit zie ik dus als een onruststoker, maar dat is mijn mening.

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 30-11-2015 23:45:12 ]
  Moderator maandag 30 november 2015 @ 23:45:29 #188
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_157936185
quote:
0s.gif Op maandag 30 november 2015 23:39 schreef john2406 het volgende:

[..]

Volgens mij zijn er maar zeer weinig in het land wat in huidskleuren denken, en doet dit zwarte piet gebeuren dan heus geen goed.
Het zou zomaar opeens racistisch kunnen worden hier daar het over de kinderen gaat, althans kinderen hoor ik hier niet , maar heb er wel verontwaardigd gezien op foto s.
Maar dan nog laat k het open daar ik alleen die foto s gezien heb en geen foto van het geheel.
Dit zie ik dus als een onruststoker, maar dat is mijn mening.
JubaUrbicus denkt in huidskleuren, daar reageer ik op

nu is dat op zich een mening maar als we op die manier gaan denken dan vind ik dat militaire dienst een flink streepje voor heeft op welke kleur je meekreeg toen je moeder je uitpoept

voordeel van die denkwijze is dat de Syriers niet meer deze kant op hoeven te komen want dat hebben ze thuis ook

nadeel ... ?
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
pi_157936227
Sp3c, ik ben duidelijk genoeg geweest. Als jij vindt dat je meer recht hebt en dat je alles kan maken wegens je werk, tja blijf daar vooral denken en geloven. Ik wens je nog een fijne avond.
  Moderator maandag 30 november 2015 @ 23:48:17 #190
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_157936254
quote:
0s.gif Op maandag 30 november 2015 23:47 schreef JubaUrbicus het volgende:
Sp3c, ik ben duidelijk genoeg geweest. Als jij vindt dat je meer recht hebt en dat je alles kan maken wegens je werk, tja blijf daar vooral denken en geloven. Ik wens je nog een fijne avond.
nee ik ben duidelijk geweest, jij hebt het niet goed begrepen

al vind ik het wel typisch dat je van het idee alleen al met de witte vlag begint te zwaaien terwijl je wel vind dat jij meer rechten dan mij zou moeten hebben

apart is dat altijd
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
  maandag 30 november 2015 @ 23:48:33 #191
198365 Morendo
The Real Deal
pi_157936261
Er is één ding erger dan blackface:

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Die Lebenslust bringt dich um.
  Moderator maandag 30 november 2015 @ 23:48:55 #192
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_157936273
holy shit

wat is deze kleine racist!
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
pi_157936276
quote:
0s.gif Op maandag 30 november 2015 23:45 schreef sp3c het volgende:

[..]

voordeel van die denkwijze is dat de Syriers niet meer deze kant op hoeven te komen want dat hebben ze thuis ook

nadeel ... ?
Als ze allemaal zo zijn als in die filmpjes wat ik zie , huisinbraak vrachtwagens opentrekken etc etc. dan mogen ze van mij inderdaad ook wegblijven.
Maar vooralsnog geef ik ze het voordeel van de twijfel.
pi_157936331
quote:
0s.gif Op maandag 30 november 2015 23:48 schreef sp3c het volgende:
nee ik ben duidelijk geweest, jij hebt het niet goed begrepen
Nouja duidelijk, je bracht het een beetje alsof je het uit barmhartigheid deed toch?
Terwijl je betaald kreeg toch, net als vele anderen.
Dus omdat je een grotere tv wou en meer te eten en een grotere inboedel etc etc.
  Moderator maandag 30 november 2015 @ 23:51:59 #195
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_157936334
quote:
0s.gif Op maandag 30 november 2015 23:49 schreef john2406 het volgende:

[..]

Als ze allemaal zo zijn als in die filmpjes wat ik zie , huisinbraak vrachtwagens opentrekken etc etc. dan mogen ze van mij inderdaad ook wegblijven.
Maar vooralsnog geef ik ze het voordeel van de twijfel.
nadeel is dat Nederland dan Nederland niet meer is

de suggestie die JubaUrbicus doet is een zwaardere aanval op de Nederlandse tradities en cultuur dan het al dan niet afschaffen van Zwarte moederfok!king Piet
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
  Moderator maandag 30 november 2015 @ 23:53:44 #196
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_157936378
quote:
0s.gif Op maandag 30 november 2015 23:51 schreef john2406 het volgende:

[..]

Nouja duidelijk, je bracht het een beetje alsof je het uit barmhartigheid deed toch?
Terwijl je betaald kreeg toch, net als vele anderen.
Dus omdat je een grotere tv wou en meer te eten en een grotere inboedel etc etc.
nee voor een grotere tv en meer te eten en een grotere inboedel kun je beter een echte baan zoeken

je doet het omdat je je land wilt dienen, dat heb ik gedaan en nu verdien ik weer normaal geld voor de baas
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
pi_157936407
quote:
0s.gif Op maandag 30 november 2015 23:53 schreef sp3c het volgende:

[..]

nee voor een grotere tv en meer te eten en een grotere inboedel kun je beter een echte baan zoeken

je doet het omdat je je land wilt dienen, dat heb ik gedaan en nu verdien ik weer normaal geld voor de baas
Veel keus was er niet ook voor mij niet dat was of dat of de bijstand.
Daar ik voor dat laatste een afkeer had was het dat dus niet.
  Moderator maandag 30 november 2015 @ 23:56:30 #198
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_157936430
quote:
0s.gif Op maandag 30 november 2015 23:55 schreef john2406 het volgende:

[..]

Veel keus was er niet ook voor mij niet dat was of dat of de bijstand.
Daar ik voor dat laatste een afkeer had was het dat dus niet.
das knap lullig maar dat probleem had ik niet
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
  Moderator dinsdag 1 december 2015 @ 00:00:07 #199
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_157936494
dat is het punt ook niet trouwens

ik vind helemaal niet dat militaire dienst meer rechten zou moeten geven maar dat vind ik van huidskleur, kerk of opleiding ook niet

zo werkt Nederland niet en zo heeft het ook nooit gewerkt, een leuk land waar dat wel altijd zo gewerkt heeft is Syrie en een ander leuk gezellig voorbeeld is Noord Korea ... leuke landen voor JubaUrbicus en zijn soort maar ik wil er niet wonen en ik ga niet weg dus moet hij zelf maar die kant uit
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
  dinsdag 1 december 2015 @ 00:11:27 #200
6845 Ringo
als een rollende steen
pi_157936738
quote:
0s.gif Op maandag 30 november 2015 23:11 schreef JubaUrbicus het volgende:
Optyfen omdat ik de Nederlandse taal en traditie wil beschermen tegen buitenstaanders die hier in Nederland de Nederlandse geschiedenis en cultuur weg willen hebben? Yeah right :')
Buitenstaanders? Wie bedoel je daarmee, alien?
He's simple, he's dumb, he's the pilot.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')