Koppen kan hij als de beste.quote:Op donderdag 26 november 2015 21:00 schreef tompsv18 het volgende:
[..]
De Jong is een geweldige spits in de Eredivisie en is ook wel van waarde in Europa, maar echt potten breken kan hij natuurlijk niet. Het middenveld is aardig, al is alleen Guardado een echt constante factor.
Je moet eens naar Extra Schicht. De nacht van de industriecultuur.quote:Op donderdag 26 november 2015 21:00 schreef Grifte het volgende:
[..]
Bergbaumuseum is echt schitterend. Mooi uitzicht over de stad ook van bovenop de schachtbok.
quote:Op donderdag 26 november 2015 21:00 schreef hafcfan het volgende:
Stelling: Stijn heeft voor zijn 40e seks?
Stelling: Stijn heeft eerder seks dan JR-Style.quote:Op donderdag 26 november 2015 21:00 schreef hafcfan het volgende:
Stelling: Stijn heeft voor zijn 40e seks?
Doe ik ook, alleen voor de analyse schakel ik naar 7.quote:Op donderdag 26 november 2015 21:01 schreef hafcfan het volgende:
[..]
Ik hou het bij het schakelkanaal. Dat is echt genot.
Klopt, al wordt dat ook lastiger met de verdedigers die hij in Europa tegenkomt en zonder buitenspelers die een voorzet geven.quote:Op donderdag 26 november 2015 21:01 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Koppen kan hi jals de beste.
Niet met een matras.....quote:Op donderdag 26 november 2015 21:01 schreef Pascalus het volgende:
[..]
Stelling: Stijn heeft eerder seks dan JR-Style.
JR heeft vast al seks gehad.quote:Op donderdag 26 november 2015 21:01 schreef Pascalus het volgende:
[..]
Stelling: Stijn heeft eerder seks dan JR-Style.
Wie?quote:Op donderdag 26 november 2015 21:01 schreef Pascalus het volgende:
[..]
Stelling: Stijn heeft eerder seks dan JR-Style.
Ik vind dat echt heel irritant.quote:Op donderdag 26 november 2015 21:01 schreef hafcfan het volgende:
[..]
Ik hou het bij het schakelkanaal. Dat is echt genot.
Ja, denk dat ik dat ook ga doen. Hopen dat Liverpool wint. Sturridge weer geblesseerd ofzoquote:Op donderdag 26 november 2015 21:01 schreef hafcfan het volgende:
[..]
Ik hou het bij het schakelkanaal. Dat is echt genot.
Met een Emilia Clarke opblaaspop.quote:
Amstel Cup, dat waren de mooiste jaren van de KNVB Beker.quote:Op donderdag 26 november 2015 21:02 schreef Zorro het volgende:
Aha ik zie dat dit dus eigenlijk de Amstel Cup is?
Ik vermoed met een hoop dominerenquote:Op donderdag 26 november 2015 21:03 schreef Rabieluh het volgende:
Eens zien hoe dit weer compleet fout gaat lopen.
Vd Hoorn is een goede aankoop net als Viergeverquote:Op donderdag 26 november 2015 21:03 schreef Rabieluh het volgende:
Eens zien hoe dit weer compleet fout gaat lopen.
Toen kwamen die stomme badjassen.quote:Op donderdag 26 november 2015 21:03 schreef Maartenfr12 het volgende:
[..]
Amstel Cup, dat waren de mooiste jaren van de KNVB Beker.
JR heeft al heel veel matrassen ontmaagd.quote:Op donderdag 26 november 2015 21:01 schreef Pascalus het volgende:
[..]
Stelling: Stijn heeft eerder seks dan JR-Style.
Klutsgoal van Lustig in de 88ste minuut waarschijnlijk.quote:Op donderdag 26 november 2015 21:03 schreef Rabieluh het volgende:
Eens zien hoe dit weer compleet fout gaat lopen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |