quote:Op dinsdag 1 december 2015 21:03 schreef Suikertante het volgende:
[..]
Vertel vertel vertelIk moet nog 5 nachtjes en dan is het zover!
Een voedingskussen! Een deel onder mn buik, en de rest tussen mn benenquote:Op dinsdag 1 december 2015 22:18 schreef Lamb29 het volgende:
Hoe slapen jullie nu? Ik heb nu een fleecedeken in bed liggen om onder mijn buik te duwen en een kussen tussen mijn knieën
Probeerde ik met O. ook maar dat vond ik niet fijn toen... Heb nu ook geen voedings kussen ook. Twijfel of ik een kleine ga kopen.quote:Op dinsdag 1 december 2015 22:55 schreef LadyBlack het volgende:
[..]
Een voedingskussen! Een deel onder mn buik, en de rest tussen mn benen
Misschien zo'n super flexibel kussentje met kleine bolletjes er in?quote:Op dinsdag 1 december 2015 23:03 schreef Lamb29 het volgende:
[..]
Probeerde ik met O. ook maar dat vond ik niet fijn toen... Heb nu ook geen voedings kussen ook. Twijfel of ik een kleine ga kopen.
Mijn baby danst niet, als die het ritmegevoel van zijn/ haar moeder heeft dan wordt dat niet wat.quote:Op dinsdag 1 december 2015 20:51 schreef LadyBlack het volgende:
En Sethiwe, tof, een dansende baby!!
Razz, herkenbaar hoor dat t nu echt eerder zwaar is dan de vorige keer. Ik liep vorige zwangerschap echt nog niet zo te waggelen als nu, kon nog een aardige pas volhouden. Als ik dat nu doe krijg ik echt buikpijnOp de fiets ook trouwens.
Ik ga de foto hier niet zetten, maar alles op geslacht na was eigenlijk te zien. Armpjes, beentjes, buikje, gezicht, kaakjes, neus, ogen, alles. Heel erg gaaf.quote:Op dinsdag 1 december 2015 21:03 schreef Suikertante het volgende:
[..]
Vertel vertel vertelIk moet nog 5 nachtjes en dan is het zover!
Zelfde dag boksquote:Op dinsdag 1 december 2015 22:06 schreef Arja het volgende:
Sull en molo wat fijn dat jullie goede echo's hadden!
En molo nu hebben we dezelfde UD. Leuk.
Verder niet echt bijgelezen.
Myrr wat een opluchting! Wel lastig om rust te houden denk ik, maar zo fijn dat jullie in orde zijn!quote:Op woensdag 2 december 2015 12:12 schreef Myrr het volgende:
Ladies, ik ben thuis met buikbaby.
Gistermiddag laatste keer dat ik regelmatige buiken had. Ze brachten gelukkig niets teweeg en waren niet meer zo heftig als eerst, dus ik mocht naar huis. Ziekenhuis is maar een paar minuten hier vandaan, dus kan makkelijk terug.
Nu tot 34 weken alleen wat rondsloffen en bed/bankrust, en daarna mag ik wel weer kleine dingen gaan ondernemen als het god voelt. Baby is in perfecte conditie verder en ik ook.
Met de benen over elkaar!quote:Op woensdag 2 december 2015 12:22 schreef Svane het volgende:
Fijn dat je weer thuis bent Myrr! Op naar 2016?
Oh thuis gaat het denk ik beter dan in het ziekenhuis. Dat krampachtige gedoe daar.quote:Op woensdag 2 december 2015 12:14 schreef Suikertante het volgende:
[..]
Myrr wat een opluchting! Wel lastig om rust te houden denk ik, maar zo fijn dat jullie in orde zijn!
Wat goed!!quote:Op woensdag 2 december 2015 12:12 schreef Myrr het volgende:
Ladies, ik ben thuis met buikbaby.
Gistermiddag laatste keer dat ik regelmatige buiken had. Ze brachten gelukkig niets teweeg en waren niet meer zo heftig als eerst, dus ik mocht naar huis. Ziekenhuis is maar een paar minuten hier vandaan, dus kan makkelijk terug.
Nu tot 34 weken alleen wat rondsloffen en bed/bankrust, en daarna mag ik wel weer kleine dingen gaan ondernemen als het god voelt. Baby is in perfecte conditie verder en ik ook.
quote:Op dinsdag 1 december 2015 14:09 schreef Bloesem. het volgende:
[..]
Franny, allereerst heel fijn om te horen dat er meer mensen zijn die zich zo voelenIk begrijp wat dat laatste betreft helemaal wat je bedoelt en weet ook dat ik me er niet teveel door moet laten raken, maar ik vind dit soort dingen gevoelsmatig soms echt pijnlijk. Zo is "ik heb hiervoor gestudeerd he" een argument wat ik eens te horen kreeg (voor mij echt een kulargument, ik antwoordde dan ook met: "ja maar ik heb dit kindje in mijn buik he", wat ik in die specifieke discussie net zo'n goed argument vond) Het is gewoon lastig als jij duidelijk bent over wat je wilt/wat je overweegt en zij blijven duwen of zelfs gewoon 6x herhalen wat ze zeggen en niet reageren op wat jij zegt. Op een gegeven moment wordt het toch een soort "hallo hoort u mij?" Ik heb serieus overwogen alleen te bevallen, zonder begeleiding van een VK, tot ik er achter kwam dat er wel degelijk VK's zijn die begrijpen dat je de boel in principe z'n gang wilt laten gaan en die je meenemen in het proces en in de overweging.
Student-VK'sSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Nou tot zover de grote Bloesem-showSorry daarvoor, dit soort dingen kunnen soms zo enorm aan me knagen. Ik vind 't fijn dat ik (zoveel verschillende) reacties krijg van jullie
![]()
Molo![]()
Wat fijn! En wat bijzonder om te zien he, zo'n heel klein kindje waar al zoveel op en aan zit
Maar zonder dollen, goed om dit te lezen! Fijn dat er naar jou geluisterd is en dat jullie er samen uitgekomen zijn. Ook al is het soort-van-protocol, dat je zeggenschap ervaart is zó waardevol.
Ik gun je eigenlijk wel een (vroeg?) ultiem Sinterklaas cadeau.
Oh, kom er eens kijken...
♥ || Baby catcher in training || ♥
Yep, hij lag lekker chill maar af en toe lekker beetje spartelen, vooral strekken en met armen en benen wapperen. Freaky en tof tegelijkertijd om te zienquote:Op woensdag 2 december 2015 12:11 schreef Suikertante het volgende:
Molo wat leuk dat iedereen zo met jullie begaan isEn bewoog de kleine ook al? Ik ben zo benieuwd he
Ik weet het niet meer zo goed, ik had de vorige keer ook al een echo gehad dus toen was deze toch wat minder belangrijk!
Klap jij dus al morgen? Hoe laat ongeveer?
Lamp, ik heb een hele slappe tweedehands van de HEMA en dat vond ik de vorige keer heel fijn. Te stevig vond ik niet fijn liggen. Maar jij bent natuurlijk geen 1,98 dus misschien dat een kleiner kussen wel wat prettiger is voor jou!
Ik geloof dat onze vk niet zo hip is maar ik zal 't voor de zekerheid in m'n tas gooien!quote:Op woensdag 2 december 2015 13:11 schreef Molo het volgende:
[..]
Yep, hij lag lekker chill maar af en toe lekker beetje spartelen, vooral strekken en met armen en benen wapperen. Freaky en tof tegelijkertijd om te zien
Deze keer dus lekker bewust meemaken jij
En neem USB-stickje ofzo mee
Idd die had ik ook, perfect! Voedingskussen was alsof ik onder de dekens lag te vechten met een grote hema rookworstquote:Op dinsdag 1 december 2015 23:20 schreef Burdie het volgende:
[..]
Misschien zo'n super flexibel kussentje met kleine bolletjes er in?
Zoiets zegmaar:
[ afbeelding ]
(Ik had zelf een hartvormige, vond het een ideaal ding)
/meelees
quote:Op woensdag 2 december 2015 14:31 schreef Chanty het volgende:
[..]
Idd die had ik ook, perfect! Voedingskussen was alsof ik onder de dekens lag te vechten met een grote hema rookworst
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |