Tja...quote:Op zondag 22 november 2015 17:18 schreef Caland het volgende:
Bohh. Dit Twente was nog slechter dan Zwolle in de Kuip. En dat is een prestatie op zich
Volledig eigen schuld.quote:Op zondag 22 november 2015 17:21 schreef Typisch het volgende:
[..]
Zo onnodig dat we 3 punten achter staan op hunnie.
Ik moest echt twee keer kijken waar Twente stond.quote:
Eeuwig zonde dat ie niet voor ons koos.quote:Op zondag 22 november 2015 17:27 schreef MPC60 het volgende:
[..]
Ik moest echt twee keer kijken waar Twente stond.![]()
Wat een genot dit. Die Ziyech die voor het voetbal koos stond nu bijna te janken bij jan jood van gangelen.
Zeker, al is De Staaf ook geen verkeerde.quote:Op zondag 22 november 2015 17:27 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Eeuwig zonde dat ie niet voor ons koos.
Dat zeker.quote:Op zondag 22 november 2015 17:27 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Eeuwig zonde dat ie niet voor ons koos.
Precies, de vuurwerk geluiden van Feyenoorders getuigd echter van een stuk meer intelligentie.quote:Op zondag 22 november 2015 18:31 schreef XSbig het volgende:
Wat een idioot trouwens bij Twente die door de minuut stilte heen schreeuwde, werd wel gelijk gecorigeerd door z'n medesupporters gelukkig. Kreeg daarna ook m'n hele vak (Y2) over zich heen.
Nou inderdaad, dat het Legioen verstand heeft van respect getuigt wel van het feit dat de vuurwerkgeluiden weer massaal te horen waren.quote:Op zondag 22 november 2015 18:31 schreef XSbig het volgende:
Wat een idioot trouwens bij Twente die door de minuut stilte heen schreeuwde, werd wel gelijk gecorigeerd door z'n medesupporters gelukkig. Kreeg daarna ook m'n hele vak (Y2) over zich heen.
Denk dat dit de meest belachelijke post is die in mijn tijd op fok heb gelezen.quote:Op zondag 22 november 2015 16:28 schreef SuperHarregarre het volgende:
[..]
En minuut stilte voor Parijs vooraf. Gaat hij zo'n gebaar maken. Het is alsof Sven van Beek zijn vliegtuig-juichen doet net na 9/11.
De sleutelbossenquote:Op zondag 22 november 2015 18:31 schreef XSbig het volgende:
Wat een idioot trouwens bij Twente die door de minuut stilte heen schreeuwde, werd wel gelijk gecorigeerd door z'n medesupporters gelukkig. Kreeg daarna ook m'n hele vak (Y2) over zich heen.
Vooral dat laatste ja. Ik vond het maar erg matig allemaal vandaag.quote:Op zondag 22 november 2015 19:37 schreef Haringkop het volgende:
Phoeh, dit Twente solliciteerde gewoon naar een 8-0 nederlaag. Speelde ontzettend naïef en vertoont gelijkenissen met onze ploeg onder Been.
We mogen het ons wel aanrekenen dat we er niet twee of drie meer gemaakt hebben, de tegenstander legden ons iig geen strobreedte in de weg.
Het meeste bizarre was nog wel dat het niet eens een heel goede wedstrijd van ons was..
Ah daar is Scorpie weer met een opmerking over het Feyenoord publiekquote:Op zondag 22 november 2015 19:08 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Nou inderdaad, dat het Legioen verstand heeft van respect getuigt wel van het feit dat de vuurwerkgeluiden weer massaal te horen waren.
Na de 1-0 was de wedstrijd dan ook al gespeeld, het ging helemaal nergens over vandaag. Heb ik toch liever 3 hartverzakkingen per wedstrijd, dit is niksquote:Op zondag 22 november 2015 20:00 schreef Caland het volgende:
[..]
Vooral dat laatste ja. Ik vond het maar erg matig allemaal vandaag.
Ik had eerst een hypocriete havenslaaf nodig voordat ik hem even kon inkoppen.quote:Op zondag 22 november 2015 20:06 schreef Vasion het volgende:
[..]
Ah daar is Scorpie weer met een opmerking over het Feyenoord publiek
Je bent laat vandaag!
Omdat de bal al een paar honderd meter verderop was denk ik. Was een domme en onbesuisde tackle. Maar had ook met geel afgedaan kunnen worden inderdaad, gezien Karsdorp niks had.quote:Op zondag 22 november 2015 16:51 schreef Fuszy het volgende:
Kan iemand mij vertellen waarom die kerel nou rood kreeg?
Dat vond ik zwaar overdreven of ik moet iets grondig over het hoofd hebben gezien.
Vejinovic deed toch niet heel veel verkeerd? Vond vooral de invalbeurt van Vilhena nogal matig, Kramer was slecht maar Vejino is mij niet echt opgevallenquote:Op zondag 22 november 2015 20:30 schreef H.FR het volgende:
Blij dat we dik gewonnen hebben, minder met het spel. Was eigenlijk één van de mindere wedstrijden dit seizoen, speltechnisch. Het is dat Twente nog slechter was dan de gemiddelde amateurclubeen (veel) hogere uitslag had er zeker ingezeten.
We hebben eigenlijk een paar keer aangezet en in die fases gescoord, verder slordig en ongeïnspireerd. Met name Vejinovic en Kramer vond ik echt
Maar goed, al met al is 5-0 winnen van Twente natuurlijk wel lekker.
Nietszeggend nieuwsberichtjequote:'Van Geel durft investering in winterse aankoop aan'
Bij Feyenoord denken ze mogelijk aan een winterse versterking om de kampioensdroom kracht bij te zetten. Die discussie leeft althans binnen de clubleiding van de Rotterdammers, zo meldt RTV Rijnmond-journalist Jan Dirk Stouten zondagmiddag.
Volgens de verslaggever en radiocommentator zou technisch directeur Martin van Geel een dergelijke investering wel aandurven. Hakim Ziyech wordt in ieder geval niet aangetrokken. Binnen de Feyenoord-top wordt de aanvoerder van FC Twente gezien als een onverantwoorde investering. Stouten vertelde verder dat hij 'zeker weet' dat Ziyech, die Feyenoord eerder al afwees, in Enschede tonnen meer kon verdienen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |