Ah ja, in de polder hobbel ik ook niet in t donkerquote:Op vrijdag 20 november 2015 21:25 schreef Quoi het volgende:
Oh ik fiets me suf door allerlei sjabby wijken hoor, door het donker geen probleem. Hardlopen doe ik in de polder en daar ga ik niet alleen heen. Ik zie ook geen steek, dat helpt niet. Heeft verder niks met afhankelijkheid of onzelfstandigheid te maken.
Of ik hardlopen überhaupt leuk vind?Erm...
Maar dat waren trouwens 14 ontspannen en pijnloze kilometers
Ik vind er ook geen fuck aan. Ben sowieso al geen avondloper, en dan nog in het donker ookquote:Op vrijdag 20 november 2015 21:35 schreef mosselmossel het volgende:
Ik vind lopen in het donker ook totaal niet leuk. Voor mij begint nu ook de vervelendste periode, qua lopen. En ik sla dus heel makkelijk over in deze tijd.
voeten warmen vanzelf weer op. Schoenen na afloop leeggooien, zolen eruit en laten drogen. Je gaat echt niet dood van natte voeten.quote:Op vrijdag 20 november 2015 21:43 schreef Cee het volgende:
Over lopen in het donker: da's ook niet mijn meest favoriete hobby. Ik heb gelukkig een route van 6 km uitgestippeld die geen stoplichten bevat, langs lantaarnpalen gaat, door goede woonwijken en waar regelmatig andere hardlopers komen. Maar ja, het is wel steeds het zelfde rondje. Dat wordt wel eens saai. Goede reden dus om er zo snel mogelijk doorheen te lopen. Alleen de combinatie donker en regen weerhoudt me om te gaan, dan zie ik de plassen niet.
Jaor, nog steedsquote:Op vrijdag 20 november 2015 21:27 schreef Murmeli het volgende:
[..]
Ah ja, in de polder hobbel ik ook niet in t donker
Fijn dat t lekker ging. Vind je hardlopen nu weer leuk?
Ik presteer het altijd om bij de eerste 100 meter al in een plas te stampen en om dan nog een half uur met een zompige poot rond te hobbelen, no thanks.quote:Op vrijdag 20 november 2015 21:55 schreef Oceanonix het volgende:
[..]
voeten warmen vanzelf weer op. Schoenen na afloop leeggooien, zolen eruit en laten drogen. Je gaat echt niet dood van natte voeten.
Ik vind lopen met een groep juist een enorm gedoe. Ben je gebonden aan een tijd, en een plaats. En die mensen moeten rekening houden met mij en ik met hen. Vaak moeten ze dan wachten op mij of terug lopen om me op te halen en dat vind ik dan vervelend.quote:
Maar je kan wel overal lopen, ook waar enge mannen zijnquote:Op vrijdag 20 november 2015 22:12 schreef Guppyfriend het volgende:
[..]
Ik vind lopen met een groep juist een enorm gedoe. Ben je gebonden aan een tijd, en een plaats. En die mensen moeten rekening houden met mij en ik met hen. Vaak moeten ze dan wachten op mij of terug lopen om me op te halen en dat vind ik dan vervelend.
Nee, laat mij maar lekker in m'n eentje lopen
Niet iedereen is een rebelse onafhankelijke feministe zols jij Mormelquote:Op vrijdag 20 november 2015 21:07 schreef Murmeli het volgende:
[..]
Echt hoor, ik snap het serieus niet. Hoe afhankelijk wil je zijn?
Haha! Ik denk dat ik alles behalve rebels en feministisch ben. Onafhankelijk wel, denk ik.quote:Op zaterdag 21 november 2015 05:17 schreef rechtsedirecte het volgende:
[..]
Niet iedereen is een rebelse onafhankelijke feministe zols jij Mormel
Dan blijft ze gewoon binnen, bij het aanrecht en lekker het huis poetsen, zoals het hoortquote:Op vrijdag 20 november 2015 21:07 schreef Murmeli het volgende:
[..]
En stel dan dat jij er eens een week/paar weken niet bent, kan ze dan maar heel beperkt de deur uit? Of doet ze dan alles met fiets/auto?
Echt hoor, ik snap het serieus niet. Hoe afhankelijk wil je zijn?
Onafhankelijk heurquote:Op zaterdag 21 november 2015 08:24 schreef YUR het volgende:
GotC is lekker zonder ons naar het weekendje weg gegaan
Ja. Sowieso. Aanrecht en poepluiers resten jou.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |