http://www.nu.nl/voetbal/(...)terreurdreiging.htmlquote:Het oefenduel tussen België en Spanje, dat voor dinsdag stond gepland, gaat niet door wegens de dreiging van terreur.
Dat meldt Het Laatste Nieuws maandag.
Volgens het Belgische medium zijn er sterke aanwijzingen dat Abdeslam Salah, de terrorist die nog voortvluchtig is na de aanslagen in Parijs van vrijdag, een aanslag heeft gepland.
Volgens het coördinatieorgaan voor de dreigingsanalyse in België, het zogeheten OCAD, is de dreiging van een aanslag "mogelijk en waarschijnlijk".
Risico is er vooral bij grote sportieve en culturele evenementen waar veel mensen samenkomen, zoals een voetbalwedstrijd. Op advies van het OCAD is daarom besloten de vriendschappelijke voetbalwedstrijd af te lasten.
Dreigingsniveau
Het dreigingsniveau in België is verhoogd van 2 naar 3, waar 4 het maximum is. Er zullen zodoende meer soldaten op straat verschijnen en er is meer bewaking op stations en openbare plaatsen.
België en Spanje plaatsten zich eerder al voor het EK van 2016 in Frankrijk. Het oefenduel tussen beide landen zou worden afgewerkt in Brussel.
Eerder op maandag liet de Spaanse bondscoach Vincente del Bosque nog weten zich geen zorgen te maken over de veiligheid bij de wedstrijd. "Ik ben niet bang. We komen hier om te voetballen. Alles zal gaan zoals altijd", zei hij.
Dat met die aanslag in Nederland op bruggen en sluizen roept dat account al sinds augustus.twitter:TerreurMonitor twitterde op donderdag 15-10-2015 om 00:12:35#Terreur-organisaties plannen #aanslag op/via watertransport in Amsterdam - West-Europa. http://t.co/TdHEt9UOf6 reageer retweet
Lekker dan...quote:Op dinsdag 17 november 2015 01:22 schreef Childofthe90s het volgende:
Dat met die aanslag in Nederland op bruggen en sluizen roept dat account al sinds augustus.twitter:TerreurMonitor twitterde op donderdag 15-10-2015 om 00:12:35#Terreur-organisaties plannen #aanslag op/via watertransport in Amsterdam - West-Europa. http://t.co/TdHEt9UOf6 reageer retweet
Klinkt nou niet als een heel erg effectief doelwit.quote:Op dinsdag 17 november 2015 01:22 schreef Childofthe90s het volgende:
Dat met die aanslag in Nederland op bruggen en sluizen roept dat account al sinds augustus.twitter:TerreurMonitor twitterde op donderdag 15-10-2015 om 00:12:35#Terreur-organisaties plannen #aanslag op/via watertransport in Amsterdam - West-Europa. http://t.co/TdHEt9UOf6 reageer retweet
Was die wedstrijd in Brussel toevallig?quote:Op dinsdag 17 november 2015 01:21 schreef Infection het volgende:
[..]
http://www.nu.nl/voetbal/(...)terreurdreiging.html
Ja.quote:Op dinsdag 17 november 2015 01:23 schreef PP_Sound het volgende:
[..]
Was die wedstrijd in Brussel toevallig?
Engeland tegen Frankrijk in Wembley wel.quote:Op dinsdag 17 november 2015 01:23 schreef Infection het volgende:
[..]
Klinkt nou niet als een heel erg effectief doelwit.
IS claimt alles. Ik geloof niet dat ze echt achter alle aanslagen zitten. Ze doen er alles aan om groter te lijken dan ze daadwerkelijk zijn.quote:
Morgenavond ook nog Nederland vs Duitsland in Hannover.quote:Op dinsdag 17 november 2015 01:24 schreef PP_Sound het volgende:
[..]
Engeland tegen Frankrijk in Wembley wel.
Ik gruwel ook van dat soort acties.quote:Op dinsdag 17 november 2015 01:23 schreef voetbalmanager2 het volgende:
Turk spuugt op steunbetuiging
De massale steunbetuiging voor de slachtoffers van de aanslagen in Parijs op Facebook, krijgt opvallend felle kritiek van een in Nederland prominente Turk. Het ’verfransen’ van de profielfoto door hierin de Franse vlag te verwerken, is ’arrogant’, zegt AK-partijbons en voormalig secretaris-generaal van de Nederlands-Turkse Kamer van Koophandel Yasin Öztürk.
Vele duizenden mensen kleurden hun portret op het sociale netwerk blauw-wit-rood, om daarmee blijk te geven van de afschuw van de aanslagen op uitgaanspubliek. Hiertoe is een speciale applicatie gebouwd op Facebook.
Turkse Nederlanders die deze gebruikten doen dit volgens Öztürk „om door sommige Europeanen en Europese vrienden aardig gevonden te worden, en om de eigen verworvenheden te beschermen”, schreef hij zaterdagavond.
Öztürk was in ieder geval tot eind mei actief binnen de stichting die handel tussen Turkije en Nederland moet bevorderen. Hij was bij de Turkse verkiezingen van juni dit jaar coördinator van de Nederlandse inspanningen van de AK-partij van de regerende president Erdogan.
Onder leiding van Erdogan probeert die partij de Turken die geëmigreerd zijn, zo Turks mogelijk te houden.
Daar past het via Facebook meeleven door de Franse vlag in de profielfoto te verwerken niet bij, stelt de Turkse bobo. „In de toekomst zullen jullie noch door je kinderen noch door Turkije, noch door de geschiedenis en noch door gesneuvelde militairen worden vergeven.”
De Nederlands-Turkse Kamer van Koophandel zegt dat de uitspraken ’op eigen titel gedaan zijn’. Öztürk gaf gisteren geen antwoord op een verzoek om een toelichting.
http://www.telegraaf.nl/b(...)teunbetuiging__.html
quote:Op dinsdag 17 november 2015 01:23 schreef Infection het volgende:
[..]
Klinkt nou niet als een heel erg effectief doelwit.
Dan gaat de scheepvaart even wat anders.quote:Op dinsdag 17 november 2015 01:22 schreef Childofthe90s het volgende:
Dat met die aanslag in Nederland op bruggen en sluizen roept dat account al sinds augustus.twitter:TerreurMonitor twitterde op donderdag 15-10-2015 om 00:12:35#Terreur-organisaties plannen #aanslag op/via watertransport in Amsterdam - West-Europa. http://t.co/TdHEt9UOf6 reageer retweet
Misschien dat ze met een boot vol explosieven bij het Anne Frankhuis aanmeren, of op meerdere plekken in de Amsterdamse grachten, maar lijkt met erg omslachtig allemaal.quote:Op dinsdag 17 november 2015 01:23 schreef Infection het volgende:
[..]
Klinkt nou niet als een heel erg effectief doelwit.
http://www.rtlxl.nl/#!/rt(...)8d-90cb-066c543c4ad8quote:
Duitsland heeft geen leger en NL wordt niet serieus genomen.quote:Op dinsdag 17 november 2015 01:25 schreef Infection het volgende:
[..]
Morgenavond ook nog Nederland vs Duitsland in Hannover.
Nee België nemen ze een stuk serieuzer.quote:Op dinsdag 17 november 2015 01:28 schreef PP_Sound het volgende:
[..]
Duitsland heeft geen leger en NL wordt niet serieus genomen.
*btw hebben die Duitsers in Hannover uniek systeem, ze kunnen daar alle snelwegen met druk op de knop platleggen.
geen gewoon voetbal maar Paniekvoetbalquote:Op dinsdag 17 november 2015 01:21 schreef Infection het volgende:
[..]
http://www.nu.nl/voetbal/(...)terreurdreiging.html
De bananenrepubliek van Europa.quote:Op dinsdag 17 november 2015 01:29 schreef Childofthe90s het volgende:
[..]
Nee België nemen ze een stuk serieuzer.
Net gekeken. Godsamme, die jongens zijn duidelijk nog in shock, wat doen die op tvquote:Op dinsdag 17 november 2015 01:27 schreef Specularium het volgende:
http://www.rtlxl.nl/#!/rt(...)8d-90cb-066c543c4ad8
Hier de hele show met het volledige interview.
.
Zo serieus dat ze daar de safehouses bouwen en de wapens regelen in Molenbeek.quote:Op dinsdag 17 november 2015 01:29 schreef Childofthe90s het volgende:
[..]
Nee België nemen ze een stuk serieuzer.
Hun verhaal doen, kan ook werken bij de verwerking.quote:Op dinsdag 17 november 2015 01:30 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Net gekeken. Godsamme, die jongens zijn duidelijk nog in shock, wat doen die op tvOf willen ze dan daarna met rust gelaten worden, kan ook.
Omdat de autoriteiten niet optreden. Het probleem is dat ze van Molenbeek een gemeente hebben gemaakt. Al die paupers stemmen op andere paupers dus krijg je een pauperbestuur. Als je van de Schilderswijk een gemeente zou maken, wordt het ook een puinhoop.quote:Op dinsdag 17 november 2015 01:30 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Zo serieus dat ze daar de safehouses bouwen en de wapens regelen in Molenbeek.
1 groot voordeel hier, ze knallen elkaar overhoop.quote:Op dinsdag 17 november 2015 01:30 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Zo serieus dat ze daar de safehouses bouwen en de wapens regelen in Molenbeek.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |