Mwoah, Strawberry schiet gelijk in een spasme voor alle lieve onschuldige moslims, terwijl er honderd mensen afgeknald zijn en ze daar eigenlijk helemaal niet mee bezig is.quote:Op zaterdag 14 november 2015 10:19 schreef Kamikazie het volgende:
[..]
Het een sluit het ander niet uit hé.
Klopt, maar de scheidslijn is dun.quote:Op zaterdag 14 november 2015 10:17 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Onzin. De bereidheid om geweld te gebruiken komt niet zomaar met strenge opvattingen.
Logisch, iedereen probeert zijn klant om zeep te helpenquote:Op zaterdag 14 november 2015 10:20 schreef HiZ het volgende:
[..]
Zolang wij hun olie blijven kopen, zullen zij hun geld blijven gebruiken om onze maatschappij te ondermijnen.
Het christendom en de islam gaan uit van een waarheid. En dringen dat aan anderen op. Dat maakt de ruimte voor liefde al wat beperkt.quote:Op zaterdag 14 november 2015 10:18 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Alsof er geen moslims zijn die liefde uitdragen. Ja, die zijn er wel.
Dus als het volk van noord Korea tegen kim in opstand komt moeten we kim helpen?quote:Op zaterdag 14 november 2015 10:19 schreef bleiblei het volgende:
[..]
Waarvan de uitkomst direct beïnvloed is door het Westen.
Had het westen niets gedaan had 90% van de mannetjes daar nog lekker comfortabel op z'n gouden troon gezeten in een diamanten paleis.
Je hoeft die twee niet tegenover elkaar te zetten.quote:Op zaterdag 14 november 2015 10:17 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Het lijkt mij verschrikkelijk om als kind je ouders te verliezen die een gezellig avondje naar een concert gingen.
Ik denk van niet.quote:Op zaterdag 14 november 2015 10:19 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Natuurlijk kun je je geloof wel kiezen...
Je moet dictators hun gang laten gaan dan?quote:Op zaterdag 14 november 2015 10:17 schreef ElDinosaur het volgende:
[..]
Het neerhalen van dictators. Saddam, Ghadaffi, Assad.
Dat is bemoeien met zaken waar wij helemaal niets mee te maken hebben. Puur om ons eigen manier van leven op te dringen vanuit het gedachtengoed dat iedereen democratie nodig heeft.
Voor het gemak negeer ik even het belang van olie en andere geopolitieke redenen.
Dat was niet erg slim inderdaad.quote:Op zaterdag 14 november 2015 10:17 schreef ElDinosaur het volgende:
[..]
Het neerhalen van dictators. Saddam, Ghadaffi, Assad.
Dat is bemoeien met zaken waar wij helemaal niets mee te maken hebben. Puur om ons eigen manier van leven op te dringen vanuit het gedachtengoed dat iedereen democratie nodig heeft.
Je schetst een valse tegenstelling.quote:Op zaterdag 14 november 2015 10:21 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Mwoah, Strawberry schiet gelijk in een spasme voor alle lieve onschuldige moslims, terwijl er honderd mensen afgeknald zijn en ze daar eigenlijk helemaal niet mee bezig is.
reglementaire overwinning voor ons dan lijkt mijquote:Op zaterdag 14 november 2015 10:12 schreef Caland het volgende:
Duitsland - Nederland mogelijk afgelast na terreur in Parijs
De Duitse bond overweegt om de vriendschappelijke interland tussen Duitsland en Nederland af te gelasten na de gebeurtenissen in Parijs. Dat meldt Sport1.de zaterdagochtend.
De Duitse selectie verbleef na Frankrijk - Duitsland de nacht uit veiligheidsoverwegingen in het stadion. Van daaruit vertrok de selectie zaterdagmorgen direct naar het vliegveld en niet meer terug naar het hotel. De spelers zouden al hebben aangegeven dinsdag niet te willen spelen
DAT KAN ER OOK NOG WEL BIJ
Laat ze het oordelen maar over aan God of Allah. Zo hoort het toch?quote:Op zaterdag 14 november 2015 10:21 schreef Megumi het volgende:
[..]
Het christendom en de islam gaan uit van een waarheid. En dringen dat aan anderen op. Dat maakt de ruimte voor liefde al wat beperkt.
Want? Je kiest er bewust voor om je te associeren met een discutabele onverdraagzame conservatieve sekte. Dan kan je hoon verwachten toch.quote:
Extra punten op de FIFA-lijstquote:Op zaterdag 14 november 2015 10:22 schreef sp3c het volgende:
[..]
reglementaire overwinning voor ons dan lijkt mij
Oh god ik ben het eens met Ceberut.quote:Op zaterdag 14 november 2015 10:22 schreef Ceberut het volgende:
Het heeft er de schijn van dat het gaat om (teruggekomen) IS-strijders. De ontstane banlieus zijn een vijver voor extremisten om mensen te ronselen. M.i. zou die voedingsbodem zo snel als mogelijk moeten worden aangepakt. Is het niet terreur op een dergelijke schaal, dan zijn die omgevingen goed voor andere (zware) criminaliteit.
Tegelijkertijd vind ik dat IS harder aangepakt mag worden. We zitten te diep in die shit om ons nu terug te trekken. Als je de IS nu zijn gang laat gaan, wordt het helemaal onhandelbaar.
Het punt is dat die redenering andersom ook wordt gebruikt. Waarom worden moslims dan wel daarop gewezen en autochtonen niet. Even zwart wit - hoor. Je doet nu net alsof dit standpunt iets puur en alleen van moslims is, terwijl dat natuurlijk helemaal niet zo is. Bekijk ook eens de eigen blinde vlek.quote:Op zaterdag 14 november 2015 10:15 schreef Kamikazie het volgende:
[..]
Eigen schuld natuurlijk niet. Ben het wel met je eens dat het geloof wel is aan vernieuwing toe is en dat veel moslims ook veel harder afstand ervan kunnen nemen. Nu is het vaak iets van; ja het is verschrikkelijk MAAR het westen bombadeert ons dus ja dan kan je het verwachten.
Terwijl gewoon ''het is verschrikkelijk'' volstaat .
De praktijk wijst juist anders uit. Zelfs onder salafisten is de bereidheid om geweld te gebruiken relatief laag.quote:
Ik gok eerst op razzia's door het hele land.quote:Op zaterdag 14 november 2015 10:22 schreef star_gazer het volgende:
En wat gaat Frankrijk nu doen? Troepen in het MO?
Wel slecht van de Canadezen de Amerikane dat ze Hitler hebben gestopt.quote:Op zaterdag 14 november 2015 10:22 schreef venomsnake het volgende:
[..]
Dat was niet erg slim inderdaad.
Klopt, was gisteren ook op TV bij Pauw.quote:Op zaterdag 14 november 2015 10:21 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Mwoah, Strawberry schiet gelijk in een spasme voor alle lieve onschuldige moslims, terwijl er honderd mensen afgeknald zijn en ze daar eigenlijk helemaal niet mee bezig is.
Lijkt me niet verstandig om nu met z'n allen op een plek bijeen te komen.quote:Op zaterdag 14 november 2015 10:23 schreef sonnyspek het volgende:
Ik hou het redelijk goed bij dus zal wel niet...maar is er al iets bekent van een bijeenkomst/herdenking in Amsterdam of Den Haag?
Je moet je afvragen of een land als geheel beter af is met of zonder dictator, en veel landen zijn beter af met een dictator, daarbij dienen ook de eigen belangen afgewogen te wogen.quote:Op zaterdag 14 november 2015 10:22 schreef aloa het volgende:
[..]
Je moet dictators hun gang laten gaan dan?
heb je geen ballen aan. Arresteer je er 40 en aan de andere kant komen er weer 100 uit hun holletjes gekropen. Aan dit soort terrorisme doe je werkelijk waar geen fuck.quote:Op zaterdag 14 november 2015 10:24 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Ik gok eerst op razzia's door het hele land.
Dat zal best maar religieuzen zijn nog steeds zwaar in de meerderheid. Blijkbaar is het behalve extremistisch en sociaal geaccepteerd, ook redelijk mens-eigen.quote:Op zaterdag 14 november 2015 10:17 schreef TC03 het volgende:
[..]
Geloof is zeker een keuze. Denk even na en stop met religie op een voetstuk te plaatsen.
Religie is een sociaal geaccepteerde sekte met extremistisch gedachtengoed.
Nee maar je zou wel even goed kunnen nadenken over de gevolgen van militair handelen. De VS heeft de oorlog in Irak wellicht op het slachtveld gewonnen bijvoorbeeld. Maar geen rekening gehouden met de gevolgen achteraf. En daar plukken we nu de wrange vruchten van.quote:Op zaterdag 14 november 2015 10:22 schreef aloa het volgende:
[..]
Je moet dictators hun gang laten gaan dan?
Vandaar dat er al drie aanslagen gepleegd zijn in Parijs door hindoes dit jaar.quote:Op zaterdag 14 november 2015 10:24 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
De praktijk wijst juist anders uit. Zelfs onder salafisten is de bereidheid om geweld te gebruiken relatief laag.
Dat zal, maar je kan ook denken; Mensen waarom maken jullie er nu niet wat van nu die dictator weg is.... Maar dat schijnt een hele vreemde gedachte zijn.quote:Op zaterdag 14 november 2015 10:25 schreef hottentot het volgende:
[..]
Je moet je afvragen of een land als geheel beter af is met of zonder dictator, en veel landen zijn beter af met een dictator, daarbij dienen ook de eigen belangen afgewogen te wogen.
Een dictator afzetten omdat het een dictator is en niet weten hoe het land daarna te besturen is waanzin.
Trap even een open deur in. Alsof ik dat niet ook erger vindt.quote:Op zaterdag 14 november 2015 10:18 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Ik vind het iets erger voor de nabestaanden die op een avond domweg doodgeschoten worden omdat ze ergens zijn, maar goed, ieder zo zijn mening.
Ben je nu toch al te laat want er zullen al genoeg binnen zijn.quote:Op zaterdag 14 november 2015 10:25 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
heb je geen ballen aan. Arresteer je er 40 en aan de andere kant komen er weer 100 uit hun holletjes gekropen. Aan dit soort terrorisme doe je werkelijk waar geen fuck.
En als je dan al wat er aan wil doen is het beste om de grenzen direct te sluiten om betere controle te houden wie er je land binnen komt. Welkom in 2015.................
Dat valt wel mee, ik heb even wat voorgaande topics doorgelezen en haar reacties zeggen genoeg.quote:Op zaterdag 14 november 2015 10:22 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Je schetst een valse tegenstelling.
Iedereen die wat te maken had met die lui zal wel opgepakt worden ja.quote:Op zaterdag 14 november 2015 10:24 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Ik gok eerst op razzia's door het hele land.
Wat een bullshit. Je visie is dermate zwart wit en dermate van de realiteit verwijderd dat het eigenlijk nutteloos is om daarop te reageren. Ik kies ervoor om moslim te zijn en geen IS-activist of terrorist. Dat is de keuze. En dat is een groot verschil in keuze. Dat jij dat verschil niet wilt zien, zegt meer over jou dan over mij.quote:Op zaterdag 14 november 2015 10:23 schreef TC03 het volgende:
[..]
Want? Je kiest er bewust voor om je te associeren met een discutabele onverdraagzame conservatieve sekte. Dan kan je hoon verwachten toch.
Nou, nee. Dat blijkt niet echt uit je reacties afgelopen uur.quote:Op zaterdag 14 november 2015 10:27 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Trap even een open deur in. Alsof ik dat niet ook erger vindt.
Ditquote:Op zaterdag 14 november 2015 10:25 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Dat zal best maar religieuzen zijn nog steeds zwaar in de meerderheid. Blijkbaar is het behalve extremistisch en sociaal geaccepteerd, ook redelijk mens-eigen.
Ik heb niks met religie maar als je opgroeit met dat gedachtegoed is het verdomde lastig om nog anders te gaan geloven.
>90% van de wereldbevolking is religieus.quote:Op zaterdag 14 november 2015 10:25 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Dat zal best maar religieuzen zijn nog steeds zwaar in de meerderheid. Blijkbaar is het behalve extremistisch en sociaal geaccepteerd, ook redelijk mens-eigen.
Ik heb niks met religie maar als je opgroeit met dat gedachtegoed is het verdomde lastig om nog anders te gaan geloven.
Er zullen wel woorden gezegd worden in die richting. Maar wat daar verder van waar gemaakt gaat worden? Ik heb er geen vertrouwen in.quote:Op zaterdag 14 november 2015 10:26 schreef Joooo-pi het volgende:
Ik vind dat Europa nu maar eens eensgezind moet optreden en achter Frankrijk moet staan.
Hey, ik heb wel afstand genomen van Anders Breivikquote:Op zaterdag 14 november 2015 10:23 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Het punt is dat die redenering andersom ook wordt gebruikt. Waarom worden moslims dan wel daarop gewezen en autochtonen niet. Even zwart wit - hoor. Je doet nu net alsof dit standpunt iets puur en alleen van moslims is, terwijl dat natuurlijk helemaal niet zo is. Bekijk ook eens de eigen blinde vlek.
Exact.quote:Op zaterdag 14 november 2015 10:25 schreef hottentot het volgende:
[..]
Je moet je afvragen of een land als geheel beter af is met of zonder dictator, en veel landen zijn beter af met een dictator, daarbij dienen ook de eigen belangen afgewogen te wogen.
Een dictator afzetten omdat het een dictator is en niet weten hoe het land daarna te besturen is waanzin.
Nee, in eerste instantie zijn ze ontstaan door de chaos in Irak. Hun eerste echte wapenfeit was ook het veroveren van de stad 'Mosul' en het plunderen van de centrale bank waarmee ze hun organisatie hebben kunnen uitbreiden.quote:Op zaterdag 14 november 2015 10:21 schreef Stimorol- het volgende:
[..]
De aanleiding was de toestand in Syrie.
Het is vooral mens-eigen in de zin dat je in sommige landen je leven niet zeker bent als je ervoor uitkomt atheïst te zijn.quote:Op zaterdag 14 november 2015 10:25 schreef -Strawberry- het volgende:
Dat zal best maar religieuzen zijn nog steeds zwaar in de meerderheid. Blijkbaar is het behalve extremistisch en sociaal geaccepteerd, ook redelijk mens-eigen.
Dat dan weer wel. Daarom is het ook zo sneu dat er zoveel kinderen opgroeien met haat in hun hart. Haat voor mensen die niet hetzelfde geloof aanhangen.quote:Ik heb niks met religie maar als je opgroeit met dat gedachtegoed is het verdomde lastig om nog anders te gaan geloven.
Frankrijk zit al vol met moslims. Alsof grenzen sluiten zin heeft.quote:Op zaterdag 14 november 2015 10:25 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
heb je geen ballen aan. Arresteer je er 40 en aan de andere kant komen er weer 100 uit hun holletjes gekropen. Aan dit soort terrorisme doe je werkelijk waar geen fuck.
En als je dan al wat er aan wil doen is het beste om de grenzen direct te sluiten om betere controle te houden wie er je land binnen komt. Welkom in 2015.................
Hoe zie jij niet-gelovigen? Als gelijke, of als minderwaardig? Mag ook in PM desnoods.quote:Op zaterdag 14 november 2015 10:27 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Wat een bullshit. Je visie is dermate zwart wit en dermate van de realiteit verwijderd dat het eigenlijk nutteloos is om daarop te reageren. Ik kies ervoor om moslim te zijn en geen IS-activist of terrorist. Dat is de keuze. En dat is een groot verschil in keuze. Dat jij dat verschil niet wilt zien, zegt meer over jou dan over mij.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |