Nope, nog genoeg mooie vrouwen. Wel hendig dat er meer info gegeven wordt (school/werk) zodat je de bots makkelijker kunt herkennen.quote:Op vrijdag 13 november 2015 20:00 schreef psymeuk het volgende:
Tinder update is binnen, wat vinden jullie ervan? Is een nieuw algoritme uit voor matchmaking, lijkt wel alsof ik in het lelijke eendjes pooltje ben gezet.Maar zou ook kunnen dat de goo.gl-spammers hun spamtools nog niet hebben aangepast en dat dit gewoon is wat er over is op Tinder qua vrouwtjes...
Dunno...
Hier ook. Paar superlikes, maar niet echt mijn types.quote:Op vrijdag 13 november 2015 20:00 schreef psymeuk het volgende:
Tinder update is binnen, wat vinden jullie ervan? Is een nieuw algoritme uit voor matchmaking, lijkt wel alsof ik in het lelijke eendjes pooltje ben gezet.Maar zou ook kunnen dat de goo.gl-spammers hun spamtools nog niet hebben aangepast en dat dit gewoon is wat er over is op Tinder qua vrouwtjes...
Dunno...
En dit is relevant omdat? Je stopt met swipen zodra je iemand hebt getroffen die leuk genoeg is voor een date/waar je uiteindelijk mee date/waar je uiteindelijk die beruchte klik mee hebt. Zo moeilijk is het niet deezer. Stop eens met het zoeken van externe verklaringen en kijk eerst eens naar jezelf, jouw verwachtingen en hoe realistisch dat is. Of heb je dat al gedaan? Dat gaat je zoveel frustratie schelen...quote:Op zaterdag 14 november 2015 13:00 schreef Deezertje het volgende:
http://www.rtlnieuws.nl/b(...)vaker-een-relatie-op
Maar ook: wanneer stop je met swipen? Verlammend effect, altijd op zoek/het idee dat er betere visjes in de vijver zwemmen
Mijn date dinsdag is via tinder. Dus het kan welquote:Op zaterdag 14 november 2015 13:15 schreef yats het volgende:
[..]
En dit is relevant omdat? Je stopt met swipen zodra je iemand hebt getroffen die leuk genoeg is voor een date/waar je uiteindelijk mee date/waar je uiteindelijk die beruchte klik mee hebt. Zo moeilijk is het niet deezer. Stop eens met het zoeken van externe verklaringen en kijk eerst eens naar jezelf, jouw verwachtingen en hoe realistisch dat is. Of heb je dat al gedaan? Dat gaat je zoveel frustratie schelen...
On topic, is het überhaupt nuttig om de update van tinder te installeren? Ik heb nu nog de oude versie, dus zonder superlikes, opleidingsniveau etc maar de laatste keer dat ik tinder gebruikt stikte het van de bots.
Ja dat is het. Geen enkele bot gehad sinds ik de update heb geinstalleerd en weer vanaf 25 heb ingesteld.quote:Op zaterdag 14 november 2015 13:15 schreef yats het volgende:
[..]
On topic, is het überhaupt nuttig om de update van tinder te installeren? Ik heb nu nog de oude versie, dus zonder superlikes, opleidingsniveau etc maar de laatste keer dat ik tinder gebruikt stikte het van de bots.
Ik ook trouwensquote:Op zaterdag 14 november 2015 12:33 schreef Fripsel het volgende:
Ik geloof dat ik dinsdag een date heb
Vind het nog het meest raar dat jij iedereen zo Facebookt en natrekt en er nog zonder schaamte voor uit komt dat je mensen stalkt op deze manier.quote:Op zaterdag 14 november 2015 21:07 schreef Deezertje het volgende:
Spammers zijn er nog steeds op Tinder... rond de 24/25 jaar. Maar heb wel meer matches dan voorheen! Net alleen een rare.. trek d'r ff na op FB (blijkbaar koppelt Tinder ze nu op FB sneller, hoefde alleen maar voornaam in te tikken zonder woonplaats e.d.) en zie meteen een hoop foto's op haar profiel met d'r ex en op de profielfoto van haar ex staan ze nog samen op... of ze is pas een paar dagen single... of haar ex weet 't nog niet / is te lui om de foto te verwijderen
Ik stalk ze niet. Wanneer we een match zijn zoek ik ze even op FB op om te kijken of de foto's wel een beetje recent zijn enzo. Doen dames andersom ook hoor als ze binnen 3 zinnen je woonplaats vragen..quote:Op zaterdag 14 november 2015 21:31 schreef Plofkipje het volgende:
[..]
Vind het nog het meest raar dat jij iedereen zo Facebookt en natrekt en er nog zonder schaamte voor uit komt dat je mensen stalkt op deze manier.
ik heb dat echt nog nooit gedaan en vraag wel altijd een woonplaats. Weet je waarom? Ik wil weten waar iemand woont. Gek hèquote:Op zaterdag 14 november 2015 21:42 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Ik stalk ze niet. Wanneer we een match zijn zoek ik ze even op FB op om te kijken of de foto's wel een beetje recent zijn enzo. Doen dames andersom ook hoor als ze binnen 3 zinnen je woonplaats vragen..
Alsjeblieft, dat doe je niet alleen bij mensen die je matcht. Je hebt het wel eens gedaan met mensen waarmee je nog geen woord had gewisseld.quote:Op zaterdag 14 november 2015 21:42 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Ik stalk ze niet. Wanneer we een match zijn zoek ik ze even op FB op om te kijken of de foto's wel een beetje recent zijn enzo. Doen dames andersom ook hoor als ze binnen 3 zinnen je woonplaats vragen..
Omdat dat tegenwoordig ook zo makkelijk is omdat iedereen alles online pleurt ja. Van sommige mensen die ik puur van gezicht ken uit de buurt weet ik binnen 1 minuut meer dan dat ik ze een paar jaar ken. Wat best absurd is ja, maar openbaar betekent openbaar. Dan moet je 't maar afschermen denk ik dan.quote:Op zaterdag 14 november 2015 21:45 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Alsjeblieft, dat doe je niet alleen bij mensen die je matcht. Je hebt het wel eens gedaan met mensen waarmee je nog geen woord had gewisseld.
Dit was precies mijn punt, je gedachtengang is gewoon naar.quote:Op zaterdag 14 november 2015 21:48 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Omdat dat tegenwoordig ook zo makkelijk is omdat iedereen alles online pleurt ja. Van sommige mensen die ik puur van gezicht ken uit de buurt weet ik binnen 1 minuut meer dan dat ik ze een paar jaar ken. Wat best absurd is ja, maar openbaar betekent openbaar. Dan moet je 't maar afschermen denk ik dan.
Met google kom je een heel eind gewoon naam en woonplaats, een collega deed dat altijd bij sollicitanten.quote:Op zaterdag 14 november 2015 22:07 schreef rhubarbje het volgende:
Ik heb het net ook even geprobeerd maar ik vind echt niet zo makkelijk iemand? Het lukt me helemaal niet eigenlijk
Ha, ik heb het ook nog niet gedaan. Ergens ben ik bang voor dat ik denk "noooo nu kan ik niet meer terug!".quote:Op zaterdag 14 november 2015 13:15 schreef yats het volgende:
[..]
On topic, is het überhaupt nuttig om de update van tinder te installeren? Ik heb nu nog de oude versie, dus zonder superlikes, opleidingsniveau etc maar de laatste keer dat ik tinder gebruikt stikte het van de bots.
Denk je dat nu echt? Ik zoek de mensen ook wel op als ik ermee ga afspreken (en ik ze nog niet op facebook heb) En snel de woonplaats vragen vind ik vrij logisch, dat wil niet meteen iets zeggen.quote:Op zaterdag 14 november 2015 21:42 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Ik stalk ze niet. Wanneer we een match zijn zoek ik ze even op FB op om te kijken of de foto's wel een beetje recent zijn enzo. Doen dames andersom ook hoor als ze binnen 3 zinnen je woonplaats vragen..
quote:Op zaterdag 14 november 2015 14:44 schreef ElDinosaur het volgende:
[..]
Ja dat is het. Geen enkele bot gehad sinds ik de update heb geinstalleerd en weer vanaf 25 heb ingesteld.
Ik heb de update toch maar geïnstalleerd. Ik kan er nog niets zinnigs over zeggen verder aangezien ik hem maar kort gebruikt heb en geen matches erbij heb tot nu toe.quote:Op zaterdag 14 november 2015 23:13 schreef Subpoena het volgende:
Ha, ik heb het ook nog niet gedaan. Ergens ben ik bang voor dat ik denk "noooo nu kan ik niet meer terug!".
Heb er ook al een paar gehad, maar allemaal behalve eentje waren gewoon spamaccountsquote:
ah, ik heb gelukkig niet zon last meer van die spam apparaten. En deze is een prima dame, zeker geen spamquote:Op zondag 15 november 2015 12:16 schreef KaBuf het volgende:
[..]
Heb er ook al een paar gehad, maar allemaal behalve eentje waren gewoon spamaccounts![]()
watte?quote:Op zondag 15 november 2015 14:30 schreef Subpoena het volgende:
Zijn er bij de mannen ook spamaccounts?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |