quote:Op vrijdag 6 november 2015 22:05 schreef nick333 het volgende:
Wat doen we als Marthe lelijk is? Neem een papieren zak!
quote:Op vrijdag 6 november 2015 22:05 schreef lolcat8811 het volgende:
[..]
Heeft ze.
http://www.vier.be/karenendecoster
Jaquote:
Nee, Je bedoelt met Liza.quote:Op vrijdag 6 november 2015 22:06 schreef Dr.Mikey het volgende:
Naar dit drietal mag mijn vrouw met de kids.
Precies dat.quote:Op vrijdag 6 november 2015 22:05 schreef Renesite het volgende:
Ik verstond eeeerst
"Wat doen we als het minder regent. Zet een emmer onder je gat"
Ze moesten allemaal die liedjes leren dus snap wel dat ze het af en toe ff kwijt is, zeker met de druk ook nuquote:Op vrijdag 6 november 2015 22:06 schreef mootie het volgende:
En Jindra.... Dansen is echt niet haar ding.
Dit wetenquote:Op vrijdag 6 november 2015 22:07 schreef __Saviour__ het volgende:
Wel apart om weer hierover een liedje te hebben. Er was ook eerder al Als het regent van het album Verliefd
Groep 6 dusquote:Op vrijdag 6 november 2015 22:08 schreef bogtrotter het volgende:
Nou krijgt toch het groepje met het leukste nummer gewoon de meeste stemmen straks?
Misschien juist ook weer slimme strategie, door de allerjongsten aan te spreken ook langer 'populair' bij die groep..quote:Op vrijdag 6 november 2015 22:06 schreef PatriQue89 het volgende:
Uhm... dit is het niveau k3 liedjes voor 6 jarigen..laatste jaren was het iets "volwassener"
Nee, ik neem aan dat ze dàt wel gewoon houden tot het einde van de show.quote:Op vrijdag 6 november 2015 22:08 schreef livelink het volgende:
Het groepje dat 10.000 luchtballonnen mag zingen heeft natuurlijk al een enorme voorsprong. Zou me niks verbazen als dat groepje nummer 6 is.
Maar dat was zeker buiten... dit ging over lekkage binnen...quote:Op vrijdag 6 november 2015 22:07 schreef __Saviour__ het volgende:
Wel apart om weer hierover een liedje te hebben. Er was ook eerder al Als het regent van het album Verliefd
Ik dacht dat de nieuwe k3 die zou zingen?quote:Op vrijdag 6 november 2015 22:08 schreef livelink het volgende:
Het groepje dat 10.000 luchtballonnen mag zingen heeft natuurlijk al een enorme voorsprong. Zou me niks verbazen als dat groepje nummer 6 is.
Kloptquote:Op vrijdag 6 november 2015 22:09 schreef Glitter_Aardbei het volgende:
[..]
Ik dacht dat de nieuwe k3 die zou zingen?
Lisa Klaasje en Galaxy park meisje zou ik zelf heengaanquote:
twitter:bomma_familie twitterde op vrijdag 06-11-2015 om 22:03:12Iemand een welopgevoede hond met spraakgebrek adopteren? Moet weg wegens nieuw speelgoed van het baasje. #k3zoektk3
reageer retweet
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |