Sorry, maar jullie hebben geen diagnose. Waarom denk je dat interferon zou helpen? Het is geen wonder middel dat tegen alles werkt, het wordt alleen tegen bepaalde ziektes ingezet met wisselende resultaten.quote:Op maandag 23 november 2015 10:39 schreef Gutanoth het volgende:
Mijn vriendin heeft inderdaad ook zitten googlen en die kwam op internet het middel interferon tegen. Onze dierenarts heeft echter nog nooit van dit middel gehoord en begon meteen over dat het zo duur en is en dat dat het niet waard is.
Als er financieel geen mogelijkheden er voor zijn voor nader onderzoek of behandeling, dan is het zeer verstandig om de kat niet verder laten lijden! En ik snap dat het weekendconsult veel duurder is dan het doordeweekse consult, maar eigenlijk moet je met zulke kat het niet tot maandag rekken... Heel veel sterkte met deze moeilijke beslissing!quote:doorverwijzen naar een specialist kan ik me helaas niet veroorloven en mijn schoonmoeder (wiens kat het eigenlijk is ) wilt er (al die tijd al) geen geld meer aan uitgevenIk wil echt 100% zeker zijn dat ik er alles aan gedaan heb, maar de financiele middelen heb ik niet
Zielig voor je chiquote:Op maandag 23 november 2015 13:43 schreef Prof_Hoax het volgende:
Meh, Chihuahua last van darmpjes
2 dagen slechte stoelgang, vreemd gele kleur + slijmen. Afgelopen nacht leken er spoortjes van bloed in te zitten. Vanochtend naar analoge DA geweest, een spuijte tegen misselijkheid en een zalfje voor ontstoken darm.
Arm schaap. eet en drinkt goed maar ontlasting is vervelend.
Dankjewel voor de uitgebreide uitleg.quote:Op maandag 23 november 2015 15:47 schreef DigitaleDierenArts het volgende:
[..]
Zielig voor je chi![]()
Bij diarree-klachten zijn de dieetmaatregelen het meest belangrijkste! Heeft je dierenarts het gehad over een lichtverteerbaar dieet? Een paar dagen gekookte kip en rijst (voor chi kan ook alleen gekookte kip, zoveel eet een chi niet... Ongeveer 100 gram gekookte kipfilet per 5 kg chihuahua per dag, gedeeld in 3-4 kleine maaltijden). Of een lichtverteerbare voer van je DA, bijv. RC sensitivity control. Als de hond braakt, dan kan je een volwassen hond rustig 1-2 dagen laten vasten, dus alleen het water en geen voer aanbieden. Pups en teacup chi's: niet laten vasten zonder nadrukkelijk overleg met je DA. Dat ivm kans op te lage bloodsuiker.
Als je Barft met je chi of KVV voert, toch even overstappen op lichtverteerbare vlees (dus kip of kalkoen of kwartel of parelhoen), zonder botten. En dat wel dus nu gaan koken. Diarree = snelle maagdarmpassage. Verwerken van rauw vlees kost tijd, dat kunnen de darmen en de darmflora tijdens zo'n diarree episode even niet aan.
Als de diarree over is, even nog 1 dag op lichtverteerbaar voer houden om te checken of het echt voorbij is. Zo ja, dan nog eerst 1-2 dagen mengen met het normale voer en dan pas volledig overgaan op het normale voer.
quote:Op maandag 23 november 2015 15:56 schreef Prof_Hoax het volgende:
[..]
Dankjewel voor de uitgebreide uitleg.
Had nog niet het gehele bericht van huis gekregen. Ze heeft dit gehad:
Ze heeft een spuitje gehad voor maagdarmkanaal voor rust en dieet rijst met kip. En een pasta voor het maagdarmkanaal is een soort probioticum bij mensen een ondersteuner voor de darmflora.
Komt vast wel goed, een paar dagjes diarree is niet gelijk zorgwekkend. Als zij maar blijft eten en drinken.quote:Als het donderdag nog niet beter was moesten we terug. Dev is onderzocht en waren in ieder geval geen parasieten.
Ze is verder gewoon levendig, eet (iets minder dan normaal) en drinkt goed. Vind het alleen altijd zo vervelend voor ze, je kan niets voor ze doen behalve lief zijn.
Ja dat doet ze wel gewoon.quote:Op maandag 23 november 2015 15:57 schreef DigitaleDierenArts het volgende:
[..]
[..]
Komt vast wel goed, een paar dagjes diarree is niet gelijk zorgwekkend. Als zij maar blijft eten en drinken.
Ik hoop van harte dat je een troll bent.quote:Op maandag 23 november 2015 18:02 schreef Gutanoth het volgende:
Om er even op terug te komen:
Vanmorgen hebben wij de kat van mijn vriendin maar in laten slapen. Zelf wilde we er nog alles aan doen om zeker te weten dat er niks meer aan te doen is, dus nog een laatste bloedtest en urine test laten doen, tegen advies van de dierenarts. Helaas mocht dit niet baten en hebben we deze ochtend afscheid genomen van onze Angel
Omdat wij het niet zomaar op willen geven? als jij later een zoontje hebt dat ziek is zeg je na 3 weken ook gewoon "ach, geef hem maar een fucking spuitje"quote:Op maandag 23 november 2015 20:36 schreef tonja het volgende:
[..]
Ik hoop van harte dat je een troll bent.
Je woorden kloppen niet met de acties. Alles eraan willen doen? Dan laat je niet zo'n arm beest drie dagen kreperen om dan toch een spuitje te laten geven. Had het dier dat lijden bespaard.quote:Op dinsdag 24 november 2015 06:17 schreef Gutanoth het volgende:
[..]
Omdat wij het niet zomaar op willen geven? als jij later een zoontje hebt dat ziek is zeg je na 3 weken ook gewoon "ach, geef hem maar een fucking spuitje"
Ik haat iedereen die zegt "ach het is maar een huisdier" Fucking debielen
Als de dierenarts tegen mij zegt : "Hij heeft geen pijn, komt alleen omdat hij soms zuurstoftekort heeft door het tekort aan bloedcellen"quote:Op dinsdag 24 november 2015 06:48 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Je woorden kloppen niet met de acties. Alles eraan willen doen? Dan laat je niet zo'n arm beest drie dagen kreperen om dan toch een spuitje te laten geven. Had het dier dat lijden bespaard.
wel als het om het welzijn van je dier gaat, mag ik hopen. Dida hier zei ook dat het spoed was, maar je hield het beest alsnog thuis. Dus blijkbaar kon je wél assertief deze dokter negeren.quote:Op dinsdag 24 november 2015 07:22 schreef Gutanoth het volgende:
[..]
Als de dierenarts tegen mij zegt : "Hij heeft geen pijn, komt alleen omdat hij soms zuurstoftekort heeft door het tekort aan bloedcellen"
Dan geloof ik dat. Hij heeft er voor geleerd en ik niet. Daarnaast kregen wij het gevoel dat beide dierenartsen een beetje gestoord werden van onze telefoontjes en consults die we om de 2 dagen wilden. Niet iedereen is zo assertief dat hij/zij tegen een dokter in gaat :/
Een kat koop je niet, die neem jequote:Op dinsdag 24 november 2015 08:56 schreef Valerie. het volgende:
En als je niet snapt dat het ziektebeeld wat jouw kat vertoonde serieuze spoed is, dan is je common sense kapot en raad ik je vooral aan geen nieuwe kat te kopen.
ook wel met kattenquote:Op dinsdag 24 november 2015 09:06 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Een kat koop je niet, die neem jeOf krijg je.
O nee, dat was met kinderen.
Neehoor, want de afspraak met de dokter stond om half 5 smiddags en na het bericht van de DiDa zijn we om 11:00 's ochtends zonder afspraak naar de dierenarts gereden. Zeg niet dat wij niet goed zijn voor onze dieren, want hij heeft 12 jaar een fantastisch leven gehadquote:Op dinsdag 24 november 2015 08:53 schreef Valerie. het volgende:
[..]
wel als het om het welzijn van je dier gaat, mag ik hopen. Dida hier zei ook dat het spoed was, maar je hield het beest alsnog thuis. Dus blijkbaar kon je wél assertief deze dokter negeren.
Maar je hebt hier wel van geleerd hè? Eerder navraag doen, hier kan dat vrijwel altijd.quote:Op dinsdag 24 november 2015 07:22 schreef Gutanoth het volgende:
[..]
Als de dierenarts tegen mij zegt : "Hij heeft geen pijn, komt alleen omdat hij soms zuurstoftekort heeft door het tekort aan bloedcellen"
Dan geloof ik dat. Hij heeft er voor geleerd en ik niet. Daarnaast kregen wij het gevoel dat beide dierenartsen een beetje gestoord werden van onze telefoontjes en consults die we om de 2 dagen wilden. Niet iedereen is zo assertief dat hij/zij tegen een dokter in gaat :/
Nou, ik zie hier ook ervaren mensen onzeker zijn. Ik vind zijn "alles eraan willen doen" helemaal niet trollerig of kapot overkomen. Het lijkt me vooral onervarenheid en uit bezorgdheid méér willen doen dan de nonchalante eigenaresse. En wat het onnodig laten lijden betreft, moeten jullie maar eens wat lezen over kinderen (en volwassenen) die in beroerde toestand in leven gehouden worden. Als de kans op behandeling & verschrikkelijk lijden stoppen gemist is, dan moet je doorgaan, oneindig met zo lang mogelijk in leven houden. Iemand zei daar een keer over, dat hier ook niet voor gekozen was. Het leek (naar verhouding) redelijk goed te gaan, maar zakte later steeds verder weg. Elke keer verleg je je grens, totdat het ondraaglijk geworden is en het toch door moet gaan omdat je niet zomaar een mensenleven beëindigen mag. En dan praat je over ouders/familie die veel contacten in het medische circuit hebben en dus redelijk geïnformeerd zullen zijn. Op een dag zien ze dat ze veel te ver gegaan zijn met grenzen verleggen en er kan niets meer aan veranderd worden. Hier praat iemand die onervaren is op een gewone lekenmanier over het huisdier. Hij wilde juist niet de kat direct af laten maken, maar er zo goed mogelijk voor zorgen voor zover je voor andermans kat zorgen kan. Dat het verkeerd uitpakte komt doordat hun dierenarts het fout deed.quote:Op dinsdag 24 november 2015 08:56 schreef Valerie. het volgende:
En als je niet snapt dat het ziektebeeld wat jouw kat vertoonde serieuze spoed is, dan is je common sense kapot en raad ik je vooral aan geen nieuwe kat te kopen.
Dankje, ja we hebben hier heel veel van geleerd. Voor mij was het de eerste (bewuste) ervaring met een dierenarts en ik ging er van uit dat die alle mogelijkheden zou uitputten voor het advies "inslapen" gegeven zou worden.quote:Op dinsdag 24 november 2015 10:44 schreef Teslynd het volgende:
[..]
Maar je hebt hier wel van geleerd hè? Eerder navraag doen, hier kan dat vrijwel altijd.
Dat de dokter ervoor geleerd hebt en jij niet en jij dus niets weten kan, dat is van lang geleden. Tegenwoordig kijk je op internet naar wat de diagnose of niet-diagnose inhouden kan. Het is wel lastig dat het om dagen gaat als je 3 à 4 dagen moet afwachten of het aanslaat terwijl het eigenlijk een spoedgeval is. Geldt ook voor de huisarts hoor, dat is een generalist die van alles een beetje geleerd heeft voor de grote massa. Jij als individu bekijkt het vanuit je specifieke situatie en kan gericht doorzoeken.
Mocht je dit gek vinden, kijk dan eens wat er staat in de Wet op de behandelingsovereenkomst van 1994: je wordt geacht zelf mee te denken en zelf keuzes te maken. Bij dierenverzorging is het ook verstandig om zelf mee te denken. Dat is ook de reden dat dit topic zo goed loopt. Er wordt doorgedacht, doorgevraagd en wordt vaak uitgebreid uitleg gegeven, zodat we weten waarom iets geadviseerd/afgeraden wordt. We worden door de Wet al 20 jr geacht mondig te zijn.
[..]
Nou, ik zie hier ook ervaren mensen onzeker zijn. Ik vind zijn "alles eraan willen doen" helemaal niet trollerig of kapot overkomen. Het lijkt me vooral onervarenheid en uit bezorgdheid méér willen doen dan de nonchalante eigenaresse. En wat het onnodig laten lijden betreft, moeten jullie maar eens wat lezen over kinderen (en volwassenen) die in beroerde toestand in leven gehouden worden. Als de kans op behandeling & verschrikkelijk lijden stoppen gemist is, dan moet je doorgaan, oneindig met zo lang mogelijk in leven houden. Iemand zei daar een keer over, dat hier ook niet voor gekozen was. Het leek (naar verhouding) redelijk goed te gaan, maar zakte later steeds verder weg. Elke keer verleg je je grens, totdat het ondraaglijk geworden is en het toch door moet gaan omdat je niet zomaar een mensenleven beëindigen mag. En dan praat je over ouders/familie die veel contacten in het medische circuit hebben en dus redelijk geïnformeerd zullen zijn. Op een dag zien ze dat ze veel te ver gegaan zijn met grenzen verleggen en er kan niets meer aan veranderd worden. Hier praat iemand die onervaren is op een gewone lekenmanier over het huisdier. Hij wilde juist niet de kat direct af laten maken, maar er zo goed mogelijk voor zorgen voor zover je voor andermans kat zorgen kan. Dat het verkeerd uitpakte komt doordat hun dierenarts het fout deed.
Gutanoth, alle artsen en specialisten en wie ook: het zijn gewoon mensen; ze kunnen alle bekende sterke en zwakke punten hebben. Bagatelliseren en onkunde wegmoffelen komt te veel voor. Daarom: tijdig hier navragen, want hier krijg je ook uitleg.
Oh dat werd me totaal niet duidelijk uit je posts hier. Dan komt het in ieder geval al iets minder erg over, maar ik blijf het kwalijk vinden dat je zo'n situatie niet als zeer ernstig inschat. Misschien geen onwil, maar als je moeder er zo bij ligt weet je toch ook dat het spoed isquote:Op dinsdag 24 november 2015 10:40 schreef Gutanoth het volgende:
[..]
Neehoor, want de afspraak met de dokter stond om half 5 smiddags en na het bericht van de DiDa zijn we om 11:00 's ochtends zonder afspraak naar de dierenarts gereden. Zeg niet dat wij niet goed zijn voor onze dieren, want hij heeft 12 jaar een fantastisch leven gehad
Het niet zomaar opgeven is iets anders dan je kat 3 dagen laten creperen.quote:Op dinsdag 24 november 2015 06:17 schreef Gutanoth het volgende:
[..]
Omdat wij het niet zomaar op willen geven? als jij later een zoontje hebt dat ziek is zeg je na 3 weken ook gewoon "ach, geef hem maar een fucking spuitje"
Ik haat iedereen die zegt "ach het is maar een huisdier" Fucking debielen
en een diepgewortelde haat tegen begrijpend lezen?quote:Op dinsdag 24 november 2015 14:49 schreef tonja het volgende:
[..]
Het niet zomaar opgeven is iets anders dan je kat 3 dagen laten creperen.
Ik heb 2 jaar voor een kat met nierproblemen gezorgd, 3 keer spoedkliniek duizenden euro's lichter.
Oh en je hebt het tegen een vrouw van 50 met een diepgewortelde kinderhaat
Neehoor ik begrijp wat je schreef, maar het kan er bij mij echt niet in dat, ten eerste, een dierenarts zo reageert, en ten tweede dat je dan zelf niet je gezond verstand gebruikt en niet op zoek gaat naar een andere dierenarts of een spoedkliniek voor dieren raadpleegt.quote:Op dinsdag 24 november 2015 15:05 schreef Gutanoth het volgende:
[..]
en een diepgewortelde haat tegen begrijpend lezen?
De dierenarts vertelde ons dat dat gedrag "normaal" was voor een kat met bloedarmoede
we waren echt niet te beroerd om in het weekend naar de DA te gaan, we hebben namelijk dat weekend vaak genoeg gebeld met hoe de situatie was. Deze vertelde ons echter keer op keer "even aankijken"
Oké wat jij wiltquote:Op woensdag 25 november 2015 00:29 schreef tonja het volgende:
[..]
Neehoor ik begrijp wat je schreef, maar het kan er bij mij echt niet in dat, ten eerste, een dierenarts zo reageert, en ten tweede dat je dan zelf niet je gezond verstand gebruikt en niet op zoek gaat naar een andere dierenarts of een spoedkliniek voor dieren raadpleegt.
Maar goed, ik hoop in ieder geval dat als jullie weer een huisdier nemen, jullie de reacties van mij, anderen en vooral de DiDa hier meenemen.
Ik heb bij de action een microvezel afdruipmat (matje voor onder afdruiprek) gekocht en heb die onder de waterbak liggen. Kan ik je aanraden. Ze nemen veel water op.quote:Op donderdag 26 november 2015 11:00 schreef HyrulePrincess het volgende:
Ik ben hier vergeten te reageren![]()
Over het hele kat aan bankkrabben gedoe ... Inmiddels heb ik de spray die DDA zei gekocht, de krabpalen zijn ingespoten, ze vinden het heel erg lekker ruiken en snuffelen ook aan de palen en krabben er nog steeds aan, helaas krabt meneer nog steeds aan de bank. Het niet meer straffen van krabben aan de bank heeft nu als resultaat dat hij het ook doet wanneer ik zelf in de kamer ben. Ik heb nog een kartonnen krabplank gekocht die op de bank ligt, ook die vind hij leuk maar alsnog krabt hij ook aan de bank, ik weet het dus even niet meer
Over het water, ik heb een waterfonijn dus water stroomt en dat bakje is heel zwaar, helaas weet hij er alsnog een waterballet van te maken. Controle bij DA heeft hij al gehad en er is niets mis met het katje, behalve dat het dus een bijdehandje isIk ga denk ik maar een grote bak onder het fontijntje zetten dat mocht hij morsen of er een bende van maken het in ieder geval niet op de houten vloer ligt.
wat een goed idee! Zou dat ook kunnen op laminaat?quote:Op donderdag 26 november 2015 11:26 schreef valentijn101 het volgende:
[..]
Ik heb bij de action een microvezel afdruipmat (matje voor onder afdruiprek) gekocht en heb die onder de waterbak liggen. Kan ik je aanraden. Ze nemen veel water op.
Werkt hier prima op laminaatquote:Op donderdag 26 november 2015 12:15 schreef Twinky het volgende:
[..]
wat een goed idee! Zou dat ook kunnen op laminaat?
http://www.praktijkvoorka(...)bben-aan-de-meubels/quote:Op donderdag 26 november 2015 11:00 schreef HyrulePrincess het volgende:
Ik ben hier vergeten te reageren![]()
Over het hele kat aan bankkrabben gedoe ... Inmiddels heb ik de spray die DDA zei gekocht, de krabpalen zijn ingespoten, ze vinden het heel erg lekker ruiken en snuffelen ook aan de palen en krabben er nog steeds aan, helaas krabt meneer nog steeds aan de bank. Het niet meer straffen van krabben aan de bank heeft nu als resultaat dat hij het ook doet wanneer ik zelf in de kamer ben. Ik heb nog een kartonnen krabplank gekocht die op de bank ligt, ook die vind hij leuk maar alsnog krabt hij ook aan de bank, ik weet het dus even niet meer
Over het water, ik heb een waterfonijn dus water stroomt en dat bakje is heel zwaar, helaas weet hij er alsnog een waterballet van te maken. Controle bij DA heeft hij al gehad en er is niets mis met het katje, behalve dat het dus een bijdehandje isIk ga denk ik maar een grote bak onder het fontijntje zetten dat mocht hij morsen of er een bende van maken het in ieder geval niet op de houten vloer ligt.
Wat een goed idee, ik ga hem halen en proberen! Thanks!quote:Op donderdag 26 november 2015 11:26 schreef valentijn101 het volgende:
[..]
Ik heb bij de action een microvezel afdruipmat (matje voor onder afdruiprek) gekocht en heb die onder de waterbak liggen. Kan ik je aanraden. Ze nemen veel water op.
Ik heb beide artikels gelezen:quote:
Het ging me ook voornamelijk even om de stukjes van het afleren en afdekken van de bankquote:
Hier nog zo'n waterbeest. Heb er maar een droogloop deurmat ondergelegt. Die drogen redelijk vlot op maar hebben een rubberen onderkant. Handdoek of ed laat alsnog water door en is de vloer nog nat.quote:Op donderdag 26 november 2015 11:00 schreef HyrulePrincess het volgende:
Ik ben hier vergeten te reageren
Over het water, ik heb een waterfonijn dus water stroomt en dat bakje is heel zwaar, helaas weet hij er alsnog een waterballet van te maken. Controle bij DA heeft hij al gehad en er is niets mis met het katje, behalve dat het dus een bijdehandje isIk ga denk ik maar een grote bak onder het fontijntje zetten dat mocht hij morsen of er een bende van maken het in ieder geval niet op de houten vloer ligt.
quote:Op donderdag 26 november 2015 19:26 schreef Sorella het volgende:
[ afbeelding ]
Ze zijn weer vriendjes
Met de tweede bench aan de eerste gekoppeld is doeraq rustiger maar hij moet nog 4 weken.
Het rottige is dat als hij even de bench uit mag je niet kan zien dat hij geopereerd is (afgezien van zijn kale achterpoot) dus nu mag hij nog maar 1 keer per dag 5 minuutjes uit de bench en banjer mag daarna even bij hem op visite (maar niet te lang om ruzie te voorkomen)
quote:
Ik heb inderdaad 2 katten, broertjes van 5 jaar oud nu. Het gaat om de rechter:quote:Op vrijdag 27 november 2015 10:15 schreef DigitaleDierenArts het volgende:
[..]Dat is een lastig probleem... Blijkbaar heeft de poezel besloten dat hij deze bank per se moet markeren. Als ik het goed lees, heb je ook andere katten? Maar de andere katten krabben niet aan deze bank? Hoe is de verhouding tussen de katten? Mag alleen de krabbende kat op deze bank? Jaagt hij andere katten weg?
Een bank verplaatsen al geprobeerd? De indeling in de kamer meer Feng Shui maken![]()
Het krabben is erg lastig af te leren, want het is gewoon 100% normaal gedrag voor een kat... En als een kat je bank uitkiest om te krabben, dan enige wat je kan doen is: veel andere plekken waar hij wel mag krabben aanbieden en die aantrekkelijk maken (heb je al gedaan) en de bank onaantrekkelijk maken. En als het krabben het uiting is van de spanning tussen de katten (territorium problemen), dan moet je daar naar kijken en dat proberen op te lossen.
Je kan idd een Keep-off op de bank proberen of een gladde hoes /deken over de bank draperen (van gladde "satijnen" stof, blijkbaar vinden de katten niet leuk om gladde stoffen te krabben).
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ze tukken samen tegen elkaar aan op de bank dus volgens mij is dat geen probleemHelaas is de kamer inrichten niet echt een optie, ik ben opzoek naar een nieuwe woning en als we dat vinden wil ik ook een nieuwe bank en hoopte dat ik daarvoor het gedrag misschien zou kunnen aanpassen. Ik zal het nog proberen met de kleden, misschien als hij een tijd niet aan de bank krabbelt dat hij het een beetje vergeet en ik ga morgen die spray voor de bank halen.
quote:Op vrijdag 27 november 2015 14:37 schreef HyrulePrincess het volgende:
[..]
Ik heb inderdaad 2 katten, broertjes van 5 jaar oud nu. Het gaat om de rechter:Haha! Ik herken jouw katten volgens mijSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ze tukken samen tegen elkaar aan op de bank dus volgens mij is dat geen probleemHelaas is de kamer inrichten niet echt een optie, ik ben opzoek naar een nieuwe woning en als we dat vinden wil ik ook een nieuwe bank en hoopte dat ik daarvoor het gedrag misschien zou kunnen aanpassen. Ik zal het nog proberen met de kleden, misschien als hij een tijd niet aan de bank krabbelt dat hij het een beetje vergeet en ik ga morgen die spray voor de bank halen.
Wat een heerlijk stel is het toch
![]()
Haha ja jij kent ze welquote:Op vrijdag 27 november 2015 15:26 schreef Holyme het volgende:
[..]
Haha! Ik herken jouw katten volgens mijWat een heerlijk stel is het toch
Van wat ik zo soms heb meegekregen, zijn dat dikke maatjesquote:Op vrijdag 27 november 2015 15:54 schreef HyrulePrincess het volgende:
[..]
Haha ja jij kent ze welPost al een tijdje niet meer onder oude naam
En ja ze zijn erg lief maar zoals je ziet is die ene ook een ontzettend eigenwijsje
Haha komt goed, soms kan ik die kleine wel achter het behang plakken maar ik zou ze nog voor geen goud ruilenquote:Op vrijdag 27 november 2015 16:03 schreef Holyme het volgende:
[..]
Van wat ik zo soms heb meegekregen, zijn dat dikke maatjesNou hou ik wel van eigenwijsjes, maar snap goed dat deze vorm van eigenwijs minder in de smaak valt
Hopelijk krijg je een oplossing gevonden!
quote:Op vrijdag 27 november 2015 14:37 schreef HyrulePrincess het volgende:
[..]
Ik heb inderdaad 2 katten, broertjes van 5 jaar oud nu. Het gaat om de rechter:Rode poezelsSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ze tukken samen tegen elkaar aan op de bank dus volgens mij is dat geen probleemHelaas is de kamer inrichten niet echt een optie, ik ben opzoek naar een nieuwe woning en als we dat vinden wil ik ook een nieuwe bank en hoopte dat ik daarvoor het gedrag misschien zou kunnen aanpassen. Ik zal het nog proberen met de kleden, misschien als hij een tijd niet aan de bank krabbelt dat hij het een beetje vergeet en ik ga morgen die spray voor de bank halen.
![]()
![]()
![]()
Wat je ook kan proberen om je bank te beschermen: Sticky paws, dat is een soort dubbelzijdige tape die je tegen je bank aanplakt. Katten vinden het niet lekker om te krabben. Na een tijdje, als de kat het niet meer krabt, kan je het weg halen. Geen idee of het in NL te koop is, maar deze bedoel ik. Of Scratch guard (ook geen idee of het in NL te koop is, even googlen). Dit is een soort dikke doorzichtige plastic dat je aan je bank kan bevestigen. Vinden poezels ook helemaal niet lekker om te krabben.
Ik ga het bestellen en proberen! Thanks!quote:Op zaterdag 28 november 2015 00:06 schreef DigitaleDierenArts het volgende:
[..]
Rode poezels![]()
![]()
![]()
Wat je ook kan proberen om je bank te beschermen: Sticky paws, dat is een soort dubbelzijdige tape die je tegen je bank aanplakt. Katten vinden het niet lekker om te krabben. Na een tijdje, als de kat het niet meer krabt, kan je het weg halen. Geen idee of het in NL te koop is, maar deze bedoel ik. Of Scratch guard (ook geen idee of het in NL te koop is, even googlen). Dit is een soort dikke doorzichtige plastic dat je aan je bank kan bevestigen. Vinden poezels ook helemaal niet lekker om te krabben.
En vandaag heeft ze voor het eerst goede ontlasting! Voor de rest alles prima gegaan van de week.quote:Op maandag 23 november 2015 15:57 schreef DigitaleDierenArts het volgende:
[..]
[..]
Komt vast wel goed, een paar dagjes diarree is niet gelijk zorgwekkend. Als zij maar blijft eten en drinken.
quote:Op zaterdag 28 november 2015 12:37 schreef Prof_Hoax het volgende:
[..]
En vandaag heeft ze voor het eerst goede ontlasting! Voor de rest alles prima gegaan van de week.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |