SPOILER: Aanbevolen mods Fallout3:Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Aanbevolen mods Fallout: New Vegas:Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Fallout-topicreeksen:
- Fallout3
- Fallout: New Vegas
BECAUSE WAR, WAR NEVER CHANGES!
PSN: Pip-BoyNL
quote:Op dinsdag 3 november 2015 18:43 schreef TigerXtrm het volgende:
Voor de gene die het gelekte gameplay filmpje met Dogmeat hebben gezien![]()
![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Je hebt al uitgebreid kunnen spelen?quote:Op dinsdag 3 november 2015 23:32 schreef MMaRsu het volgende:
Dit spel gaat echt enorm tegenvallen als ik de gameplay systemen vergelijk met fo3/NV. Nog meer versimpelt zodat Harrie'ik koop elk jaar alleen call of duty' makkelijk kan spelen zonder na te denken.
Shit is echt fucking bullshit. Snap niet dat ik hier zo hyped voor was. Wat een letdown.
Ook echt een kleine map als je bedenkt dat zeker 30% onder water ligt.
Uhm, zelfs al is een groot deel van de map onder water is de rest van de map alsnog groter dan Fallout 3 of Skyrim...quote:Op dinsdag 3 november 2015 23:32 schreef MMaRsu het volgende:
Dit spel gaat echt enorm tegenvallen als ik de gameplay systemen vergelijk met fo3/NV.
Ook echt een kleine map als je bedenkt dat zeker 30% onder water ligt.
Want een grote map betekent automatisch dat een game goed is? Kijk naar MGS V, maps zijn behoorlijk groot maar ook behoorlijk leeg. Dan heb je echt niks aan een grote map. The Witcher 3 is wat dat betreft veel beter bezig.quote:Op dinsdag 3 november 2015 23:32 schreef MMaRsu het volgende:
Ook echt een kleine map als je bedenkt dat zeker 30% onder water ligt.
Nice, bij Borderlands maakte ik daar vaak gebruik van.quote:Op dinsdag 3 november 2015 18:35 schreef Pip-BoyNL het volgende:
Spoilervrije gameplay. Toch maar gekeken naar wat gameplay, maar dit is nogmaals spoilervrij.
https://vid.me/eMBR
Wow je kan nu ook gewoon meleeattacks gebruiken als je bijvoorbeeld een mes op je wapens hebt.
Ik hoef het toch niet uitgebreid te spelen om te oordelen over de dialoogsystemen die ze gebruiken'? Veel meer casual dan bij eerdere Fallout games. Je hebt 4 facebuttons ipv volledige zinnen die je kan zeggen. Driehoekje ( of Y ) is altijd een vraag, rondje ( of B ) is altijd een negatief antwoord, X is altijd een doorvragend antwoord en A weet ik ff niet.quote:Op woensdag 4 november 2015 00:01 schreef Gezicht het volgende:
[..]
Je hebt al uitgebreid kunnen spelen?
Owja want ik heb dat gezegd? Ik had gehoopt dat ze de geavanceerdere rekenkracht uit next gen consoles zouden gebruiken om naast het feit dat ze de wereld levendiger aan laten voelen, ook groter dan F3/NV zou zijn. Ik vind het gewoon jammer dat er dan weer zo'n grote ongebruikte stuk land bij zit. Dit was bij Fallout 3 en NV niet anders.quote:Op woensdag 4 november 2015 08:33 schreef aeque het volgende:
[..]
Want een grote map betekent automatisch dat een game goed is?
Je hebt dat niet gezegd, het was een vraag. Vandaar het vraagteken.quote:Op woensdag 4 november 2015 10:12 schreef MMaRsu het volgende:
[..]
Owja want ik heb dat gezegd? Ik had gehoopt dat ze de geavanceerdere rekenkracht uit next gen consoles zouden gebruiken om naast het feit dat ze de wereld levendiger aan laten voelen, ook groter dan F3/NV zou zijn. Ik vind het gewoon jammer dat er dan weer zo'n grote ongebruikte stuk land bij zit. Dit was bij Fallout 3 en NV niet anders.
Nogmaals, ik zit niet te haten om te haten. Ik heb 3 dagen vrij genomen voor deze game, was enorm hyped maar na het zien van de gameplay footage en wat verder in het spel ook, denk ik echt dat voor de roleplayers onder ons deze game gewoon tegen gaat vallen. Het is meer Mass Effect dan Fallout.
quote:Op dinsdag 3 november 2015 23:24 schreef bjorntju het volgende:
Gedetaileerde map:Echt te veel water...SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Map is twee maal zo groot als Fallout 3, water niet meegeteld:quote:Op woensdag 4 november 2015 10:12 schreef MMaRsu het volgende:
[..]
Owja want ik heb dat gezegd? Ik had gehoopt dat ze de geavanceerdere rekenkracht uit next gen consoles zouden gebruiken om naast het feit dat ze de wereld levendiger aan laten voelen, ook groter dan F3/NV zou zijn.
Racistquote:Op woensdag 4 november 2015 10:20 schreef MMaRsu het volgende:
Daarnaast, generieke white guy voice actor. Wil je een black guy maken? Prima maar hij zal klinken als een generieke white guy. Je speelt nu als 1 stem met duizend hoofden. Ik vind het gewoon matig als je weet dat Fallout voor een groot gedeelte een hoop roleplay bevat.
Gameplay ziet er inderdaad heerlijk smooth uit. Voor wat betreft het verhaal, NPC's en dialogen enzo blijft ff afwachten. Dat is sinds deel 2 sowieso niet echt top notch meer natuurlijkquote:Op woensdag 4 november 2015 10:27 schreef Noppie2000 het volgende:
Qua gameplay vind ik het er soepel uitzien, dat zit in orde.
De rest wacht ik even af, dat vind ik wat lastiger te beoordelen met deze korte video's. Denk dat er voor beide kampen wel wat te zeggen is.
Sowiesoquote:Op woensdag 4 november 2015 10:55 schreef 2dope het volgende:
[..]
Gameplay ziet er inderdaad heerlijk smooth uit. Voor wat betreft het verhaal, NPC's en dialogen enzo blijft ff afwachten. Dat is sinds deel 2 sowieso niet echt top notch meer natuurlijk
Andersom, 1/2 ging juist dieperquote:Op woensdag 4 november 2015 10:58 schreef MMaRsu het volgende:
Nooit deeltje 1 of 2 gespeeld, maar in vergelijking met FO3/NV lijkt het aardig karig. Qua dialogen iig. NPC's en verhaal kan ik niet over oordelen ofcourse.
True. Ik heb nog niet heel veel footage gezien van dialogen eigenlijk, ik dacht dat het een beetje á la Mass Effect / Witcher 3 was. Dus dat je korte, bondige dialoogkeuzes hebt die vervolgens uitgebreider door het hoofdpersonage worden uitgesproken.quote:Op woensdag 4 november 2015 10:58 schreef MMaRsu het volgende:
Nooit deeltje 1 of 2 gespeeld, maar in vergelijking met FO3/NV lijkt het aardig karig. Qua dialogen iig. NPC's en verhaal kan ik niet over oordelen ofcourse.
Hij bedoelt F4 in vergelijking met F3/NV.quote:
oh zo.quote:Op woensdag 4 november 2015 11:03 schreef 2dope het volgende:
[..]
True. Ik heb nog niet heel veel footage gezien van dialogen eigenlijk, ik dacht dat het een beetje á la Mass Effect / Witcher 3 was. Dus dat je korte, bondige dialoogkeuzes hebt die vervolgens uitgebreider door het hoofdpersonage worden uitgesproken.
[..]
Hij bedoelt F4 in vergelijking met F3/NV.
Zo beschrijf ik de inzet van je moeder altijd in de slaapkamer, elke week wel, dus ik kan er over meepratenquote:
Linkje?quote:Op woensdag 4 november 2015 11:07 schreef leeell het volgende:
ben wel optimistisch na dat interview met de voice actors van gister.
quote:
What we got here, is failure to communicate!quote:Op woensdag 4 november 2015 11:07 schreef leeell het volgende:
Zo beschrijf ik de inzet van je moeder altijd in de slaapkamer, elke week wel, dus ik kan er over meepraten
Als het is zoals bij the Witcher ben ik er heel blij mee.quote:Op woensdag 4 november 2015 11:03 schreef 2dope het volgende:
[..]
True. Ik heb nog niet heel veel footage gezien van dialogen eigenlijk, ik dacht dat het een beetje á la Mass Effect / Witcher 3 was.
[..]
Hij bedoelt F4 in vergelijking met F3/NV.
Dit is gewoon niet waar dus.quote:Op woensdag 4 november 2015 10:10 schreef MMaRsu het volgende:
[..]
Dat er geen factions in de game zitten is imo gewoon bagger ( geen rep systeem dus ).
Gast, als ze t simpeler hadden gedaan om meer casuals te trekken zouden ze het toch juist laten zien aan die casuals om ze aan te trekken...quote:Op woensdag 4 november 2015 10:20 schreef MMaRsu het volgende:
.
Ik denk dat het ook 1 van de redenen is dat Bethesda weinig gameplay heeft laten zien. Ze weten zelf ook wel dat ze die shit 10x toegankelijker hebben gemaakt voor casuals.
Dat klopt dat is het dus ook. Ten eerste weet je dus nooit hoe of wat je character volledig gaat zeggen. Een killer voor roleplay. Je denkt hij gaat iets op de ene manier zeggen, vervolgens zegt die het op een hele andere manier.quote:ik dacht dat het een beetje á la Mass Effect / Witcher 3 was. Dus dat je korte, bondige dialoogkeuzes hebt die vervolgens uitgebreider door het hoofdpersonage worden uitgesproken.
Doet me bij mass effect altijd aan die reporter denken. Die stelt op een gegeven moment bijdehante vragen en dan heb je zo'n vage optie om haar te zeggen waar het op staat. In plaats daarvan hoek je die chick keihard in haar gezichtquote:Op woensdag 4 november 2015 12:30 schreef MMaRsu het volgende:
[..]
Dat klopt dat is het dus ook. Ten eerste weet je dus nooit hoe of wat je character volledig gaat zeggen. Een killer voor roleplay. Je denkt hij gaat iets op de ene manier zeggen, vervolgens zegt die het op een hele andere manier.
Ze hebben de review copies 1,5 week van te voren verzonden naar de pers. Dat is gewoon netjes.quote:Op woensdag 4 november 2015 12:25 schreef MMaRsu het volgende:
A la Apple. Wat een nonsens. Ze willen gewoon niet dat mensen zien dat de game minder is dan FO3/NV. Review embargo's 1 dag voor de release, pre-orders dit dat.
Skyrim heeft 20m verkocht, ze hebben geen footage nodig om de hype te bouwen.
Zie de trophy lijst en de mensen die lekken.quote:
SPOILER: Milde spoiler over mapsizeOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op maandag 1 oktober 2012 18:45 schreef Chocolatebear het volgende:
Zei de man, terwijl hij een shaggie opstak en het gas open trok van zijn Tomos.
quote:Op woensdag 4 november 2015 12:53 schreef leeell het volgende:
SPOILER: Milde spoiler over mapsizeOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op woensdag 4 november 2015 12:56 schreef Noppie2000 het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op maandag 1 oktober 2012 18:45 schreef Chocolatebear het volgende:
Zei de man, terwijl hij een shaggie opstak en het gas open trok van zijn Tomos.
quote:Op woensdag 4 november 2015 12:53 schreef leeell het volgende:
Vreemd, had juist het idee dat alle leakers zeiden dat het echt enorm was.SPOILER: Milde spoiler over mapsizeOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op woensdag 4 november 2015 12:56 schreef leeell het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op donderdag 3 maart 2011 19:12 schreef zeross het volgende:
Een Headmax PMX60 Sennheiser Koptelefoon, nieuw in de verpakking, slechts enkele keren gebruikt.
quote:Op woensdag 4 november 2015 13:11 schreef 2dope het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op maandag 1 oktober 2012 18:45 schreef Chocolatebear het volgende:
Zei de man, terwijl hij een shaggie opstak en het gas open trok van zijn Tomos.
quote:Op woensdag 4 november 2015 13:14 schreef Noppie2000 het volgende:
[..]Klopt ja, maar het wordt best vaak gebruikt als maatstaf. Populair voorbeeld bijv. The Crew, waarin het anderhalf uur zou duren om van east coast naar west coast te rijden.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Zoals hierboven gezegd vind ik het ook wel een stuk belangrijker dat de oppervlakte functioneel is c.q. dat er iets te beleven is.Op donderdag 3 maart 2011 19:12 schreef zeross het volgende:
Een Headmax PMX60 Sennheiser Koptelefoon, nieuw in de verpakking, slechts enkele keren gebruikt.
Skyrim had ook gewoon een embargo 1 dag voor release.quote:Op woensdag 4 november 2015 12:25 schreef MMaRsu het volgende:
A la Apple. Wat een nonsens. Ze willen gewoon niet dat mensen zien dat de game minder is dan FO3/NV. Review embargo's 1 dag voor de release, pre-orders dit dat.
Skyrim heeft 20m verkocht, ze hebben geen footage nodig om de hype te bouwen.
Het grappige is dat de mensen die de game gespeeld hebben gewoon zeggen dat de game erg goed is. Maarja er zitten wat low res textures in wat screenshots dus de hele game is meteen shitquote:Op woensdag 4 november 2015 13:33 schreef Pip-BoyNL het volgende:
Wat een gezeur eigenlijk allemaal man nuEerst kon iedereen echt niet wachten tot er een nieuwe Fallout game kwam en nu lijkt iedereen de game af te kraken en te zeuren op alles wat niet goed is.
Je kan prima kritisch kijken toch? ben zelf gewoon geen fan van het dialoogwiel, voorderest ziet het er allemaal prima uitquote:Op woensdag 4 november 2015 13:33 schreef Pip-BoyNL het volgende:
Wat een gezeur eigenlijk allemaal man nuEerst kon iedereen echt niet wachten tot er een nieuwe Fallout game kwam en nu lijkt iedereen de game af te kraken en te zeuren op alles wat niet goed is.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 62% gewijzigd door leeell op 04-11-2015 14:00:08 ]Op maandag 1 oktober 2012 18:45 schreef Chocolatebear het volgende:
Zei de man, terwijl hij een shaggie opstak en het gas open trok van zijn Tomos.
Logisch ook, gezien nu een hoop details naar buiten komen. Eerst was er gewoon minder over te zeuren.quote:Op woensdag 4 november 2015 13:33 schreef Pip-BoyNL het volgende:
Wat een gezeur eigenlijk allemaal man nuEerst kon iedereen echt niet wachten tot er een nieuwe Fallout game kwam en nu lijkt iedereen de game af te kraken en te zeuren op alles wat niet goed is.
quote:Op woensdag 4 november 2015 12:53 schreef leeell het volgende:
SPOILER: Milde spoiler over mapsizeOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Reis ver, drink wijn, denk na, lach hard, duik diep. Kom Terug.
Ik meende ook al zoiets te zien, zag wat screenshots van de zgn.quote:Op woensdag 4 november 2015 13:34 schreef leeell het volgende:
En er zijn dus wel factions, net wat screens gezien
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op donderdag 3 maart 2011 19:12 schreef zeross het volgende:
Een Headmax PMX60 Sennheiser Koptelefoon, nieuw in de verpakking, slechts enkele keren gebruikt.
quote:Op woensdag 4 november 2015 13:37 schreef 2dope het volgende:
[..]
Ik meende ook al zoiets te zien, zag wat screenshots van de zgn.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op woensdag 4 november 2015 13:34 schreef leeell het volgende:
Dit soort dingen mogen in spoilers.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.No amount of money ever bought a second of time.
Weet ook niet wat ik van de dialogue wheel moet denken.quote:Op woensdag 4 november 2015 13:33 schreef leeell het volgende:
[..]
Je kan prima kritisch kijken toch? ben zelf gewoon geen fan van het dialoogwiel, voorderest ziet het er allemaal prima uit
Weer kom je met iets wat niet waar is. Waar zeg ik daf kritiek uiten niet goed is?quote:Op woensdag 4 november 2015 14:08 schreef MMaRsu het volgende:
Ja want vooral geen kritiek uiten op een spel voordat je er 60 euro voor hebt neergeteld
Zo gaat dat hier nu eenmaal. Eerst een game hypen op basis van aannames en dan blijkt dat niet te kloppen.quote:Op woensdag 4 november 2015 13:33 schreef Pip-BoyNL het volgende:
Wat een gezeur eigenlijk allemaal man nuEerst kon iedereen echt niet wachten tot er een nieuwe Fallout game kwam en nu lijkt iedereen de game af te kraken en te zeuren op alles wat niet goed is.
quote:Op woensdag 4 november 2015 13:37 schreef 2dope het volgende:
[..]
Ik meende ook al zoiets te zien, zag wat screenshots van de zgn.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Maar er is dus helemaal geen bewijs dat het niet klopt. Dat is het kromme.quote:Op woensdag 4 november 2015 14:18 schreef Pettigrew81 het volgende:
[..]
Zo gaat dat hier nu eenmaal. Eerst een game hypen op basis van aannames en dan blijkt dat niet te kloppen.
Tsjah. Hiervoor hebben ze nog niet veel gedaan, dus ze hebben geld genoegquote:Op woensdag 4 november 2015 16:05 schreef TigerXtrm het volgende:
[ afbeelding ]
Metrostation in Londen. Volgens mij is dit echt de grootste reclame campagne die Bethesda ooit heeft gevoerd
quote:Op woensdag 4 november 2015 16:19 schreef Pip-BoyNL het volgende:
The Graphics Technology of Fallout 4
https://bethesda.net/#en/(...)lout-4/2015/11/04/45
Volgens mij gaan we nu elke dag deze week een artikel krijgen en dan misschien eind deze week of begin volgende week nog een launchtrailer.
Hoe kom ik op die site? Als ik mijn geboortedatum invul gebeurt er verder niks.quote:Op woensdag 4 november 2015 16:19 schreef Pip-BoyNL het volgende:
The Graphics Technology of Fallout 4
https://bethesda.net/#en/(...)lout-4/2015/11/04/45
Volgens mij gaan we nu elke dag deze week een artikel krijgen en dan misschien eind deze week of begin volgende week nog een launchtrailer.
Dat is echt ultra op de pc. Bedenk je eens als er eenmaal texturemods etc zijnquote:Op woensdag 4 november 2015 16:37 schreef bjorntju het volgende:
[..]Die screens zien er wel erg goed uit.
Juist invullen.quote:Op woensdag 4 november 2015 16:55 schreef Mani89 het volgende:
[..]
Hoe kom ik op die site? Als ik mijn geboortedatum invul gebeurt er verder niks.
Vergeet de samenwerking met Microsoft in dit geval niet.quote:Op woensdag 4 november 2015 16:05 schreef TigerXtrm het volgende:
[ afbeelding ]
Metrostation in Londen. Volgens mij is dit echt de grootste reclame campagne die Bethesda ooit heeft gevoerd
Ja de game ziet er gewoon prima uit. Het is geen grafisch hoogstandje en dat zal je mij ook echt niet horen zeggen maar ik ben er zeker wel tevreden mee. Gelukkig speel ik op PC dus kan inderdaad altijd nog gaan moddenquote:Op woensdag 4 november 2015 16:57 schreef Pip-BoyNL het volgende:
[..]
Dat is echt ultra op de pc. Bedenk je eens als er eenmaal texturemods etc zijnDan gaat het spel er echt super uitzien. Nogmaals ik vind het voor nu prima en begin toch op de PS4, maar even later ga ik hem toch ook wel voor de pc aanschaffen en dan meteen met mods aan de slag.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Maar laten we The Witcher 3 ook niet vergeten. Daar was ook een downgrade voor de launch en daar waren ook hele rellen over. Uiteindelijk bleek het gewoon een hele goede game te zijn. (niet voor mij btw. heb totaal niks met die setting, maar ik zie best in dat andere mensen dat helemaal te gek vinden). Veel mensen (en niet eens perse hier op Fok!) beoordelen de game alleen af op wat screenshots, zien wat low-res textures en zeggen dat de game shit is. Jammer wat de game heeft zo veel meer te bieden dan wat textures
[ Bericht 7% gewijzigd door bjorntju op 04-11-2015 17:11:01 ]
Je character heeft een stem gekregen en dat wat hij gaat zeggen is niet langer helemaal uitgeschreven, maar is kort samengevat.quote:Op woensdag 4 november 2015 17:11 schreef SoldMayor het volgende:
Ik heb alles redelijk gevolgd maar niet alles dus...
Wat is er precies veranderd aan het dialoog systeem?
Dit is dus waar ik me zo aan stoor. Iedereen komt met keiharde oordelen over de game die gebaseerd zijn op dat beetje gelekte gameplay en wat diegenen die hem al spelen hebben te zeggen. Totaal ongefundeerde uitspraken allemaal dus.quote:Op woensdag 4 november 2015 17:05 schreef bjorntju het volgende:
Veel mensen (en niet eens perse hier op Fok!) beoordelen de game alleen af op wat screenshots, zien wat low-res textures en zeggen dat de game shit is. Jammer wat de game heeft zo veel meer te bieden dan wat textures
quote:Op woensdag 4 november 2015 17:05 schreef bjorntju het volgende:
[..]
Ja de game ziet er gewoon prima uit. Het is geen grafisch hoogstandje en dat zal je mij ook echt niet horen zeggen maar ik ben er zeker wel tevreden mee. Gelukkig speel ik op PC dus kan inderdaad altijd nog gaan modden
Snap de reacties op het nieuwe dialoog systeem ook wel. Maar laten we niet vergeten dat er meer regels dialoog inzit dan voorgaande games. (110k+ dacht ik, meer dan Skyrim en FO3 gecombineerd) dus er valt echt wel genoeg te praten. Maar ook ik vind het jammer dat je schijnbaar niet meer dieper door kan vragen op bepaalde onderwerpen. Wat ik dan wel weer tof vind, ik zag in gelekte footage (niet echt spoilers, maar voor de gene die helemaal niks willen weten)Daarom zoek ik ook niks meer op, maar laat me verder maar verassen. Bedoel om nou te zeggen dat dialoogsysteem ineens 10x niks is is ook wel een beetje overdreven natuurlijk. En als ik even heel eerlijk moet zijn dan had ik toch ook aardig wat conversaties geskipt in de vorige delen, omdat het soms toch wel teveel kon zijn.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Maar laten we The Witcher 3 ook niet vergeten. Daar was ook een downgrade voor de launch en daar waren ook hele rellen over. Uiteindelijk bleek het gewoon een hele goede game te zijn. (niet voor mij btw. heb totaal niks met die setting, maar ik zie best in dat andere mensen dat helemaal te gek vinden). Veel mensen (en niet eens perse hier op Fok!) beoordelen de game alleen af op wat screenshots, zien wat low-res textures en zeggen dat de game shit is. Jammer wat de game heeft zo veel meer te bieden dan wat textures
The Witcher 3 vind ik zelf ook niks. Heb hem niet gespeeld dus kan het ook niet echt zeggen, maar ik hou sowieso niet van fantasygames.
Ik ben trouwens wel echt benieuwd wat voor mods er komen. Als ik alleen al kijk wat New Vegas had. Daar zaten echt toffe mods bij. En natuurlijk Skyrim wat een compleet andere game werd met al die mods.PSN: Pip-BoyNL
quote:Op woensdag 4 november 2015 17:19 schreef Gezicht het volgende:
[..]
Dit is dus waar ik me zo aan stoor. Iedereen komt met keiharde oordelen over de game die gebaseerd zijn op dat beetje gelekte gameplay en wat diegenen die hem al spelen hebben te zeggen. Totaal ongefundeerde uitspraken allemaal dus.
En wat die graphics relnichten betreft: op je muil gauw. Ik zeg het nu al voor de zoveelste keer maar Bethesda games koop je niet voor de graphics.
Uhmm okee.quote:Op woensdag 4 november 2015 17:17 schreef studentje7 het volgende:
Je character heeft een stem gekregen en dat wat hij gaat zeggen is niet langer helemaal uitgeschreven, maar is kort samengevat.
Inderdaad. En het grappige is is dat de mensen die de gelekte gameplay posten gewoon zeggen dat de game heel erg goed is. De enige kritiek punten die ik van de leakers heb gehoord is dat de graphics niet super zijn (maar ook weer niet slecht) en dat ze het converstatiesysteem wat vinden tegenvallen. Voor de rest hoor ik eigenlijk alleen maar positieve reacties. Dat de map groot aanvoelt er er echt heel erg veel in te vinden is bijvoorbeeld.quote:Op woensdag 4 november 2015 17:19 schreef Gezicht het volgende:
[..]
Dit is dus waar ik me zo aan stoor. Iedereen komt met keiharde oordelen over de game die gebaseerd zijn op dat beetje gelekte gameplay en wat diegenen die hem al spelen hebben te zeggen. Totaal ongefundeerde uitspraken allemaal dus.
En wat die graphics relnichten betreft: optyfen, gauw. Ik zeg het nu al voor de zoveelste keer maar Bethesda games koop je niet voor de graphics.
Skyrim heeft echt tienduizenden mods (44.422 volgens de nexusquote:[quote]Op woensdag 4 november 2015 17:20 schreef Pip-BoyNL het volgende:
[..]
Daarom zoek ik ook niks meer op, maar laat me verder maar verassen. Bedoel om nou te zeggen dat dialoogsysteem ineens 10x niks is is ook wel een beetje overdreven natuurlijk. En als ik even heel eerlijk moet zijn dan had ik toch ook aardig wat conversaties geskipt in de vorige delen, omdat het soms toch wel teveel kon zijn.
The Witcher 3 vind ik zelf ook niks. Heb hem niet gespeeld dus kan het ook niet echt zeggen, maar ik hou sowieso niet van fantasygames.
Ik ben trouwens wel echt benieuwd wat voor mods er komen. Als ik alleen al kijk wat New Vegas had. Daar zaten echt toffe mods bij. En natuurlijk Skyrim wat een compleet andere game werd met al die mods.
Ga vrijdag Black Ops 3 ook nog halen denk ik. Voor rond de 35 euro heb je al een key. Kan ik mijzelf nog vermaken tot en met dinsdagquote:Op woensdag 4 november 2015 17:52 schreef SoldMayor het volgende:
[..]
Uhmm okee.
Nou ja ik voorzie geen problemen.
Al dat negatieve gedoe vlak voor releases omdat een paar mensen al beelden online zetten...
Ik kan niet wachten tot dinsdag. Ook al komt vrijdag Black Ops 3 die ik ook moet spelen.
Wie zit er nou niet op een isometrische turn-based Fallout te wachten?quote:Op woensdag 4 november 2015 18:50 schreef Pip-BoyNL het volgende:
http://motherboard.vice.c(...)urce=motherboardfbnl
![]()
![]()
![]()
![]()
Misschien moeten de mensen van No Mutants Allowed eens gaan LARPen, kunnen ze zoveel role playen als ze willen. Zelfs in een fallout setting.quote:Op woensdag 4 november 2015 18:50 schreef Pip-BoyNL het volgende:
http://motherboard.vice.c(...)urce=motherboardfbnl
![]()
![]()
![]()
![]()
Ik wel hoor. Waren en zijn nog steeds fantastische games. Een nieuw deel in die stijl met huidige hardware zou ik zonder twijfel kopen.quote:Op woensdag 4 november 2015 18:55 schreef Gezicht het volgende:
[..]
Wie zit er nou niet op een isometrische turn-based Fallout te wachten?
Ik wist niet dat The_Substitute voor VICE schreefquote:Op woensdag 4 november 2015 18:50 schreef Pip-BoyNL het volgende:
http://motherboard.vice.c(...)urce=motherboardfbnl
![]()
![]()
![]()
![]()
Oeh, any day hoor.quote:Op woensdag 4 november 2015 18:55 schreef Gezicht het volgende:
[..]
Wie zit er nou niet op een isometrische turn-based Fallout te wachten?
Wel een hoop goede punten. Vooral het geen invloed hebben op de wereld is een mooie en dat je in alles de beste kon zijn. Bij Skyrim was het enorm te merken, niemand die je erkende dat je de leider was van X, of dat je de burgeroorlog had gestopt.quote:Op woensdag 4 november 2015 18:50 schreef Pip-BoyNL het volgende:
http://motherboard.vice.c(...)urce=motherboardfbnl
![]()
![]()
![]()
![]()
NMAquote:Op woensdag 4 november 2015 19:04 schreef aeque het volgende:
[..]
Misschien moeten de mensen van No Mutants Allowed eens gaan LARPen, kunnen ze zoveel role playen als ze willen. Zelfs in een fallout setting.
Die mensen daar zijn zo gek, kijk er af en toe op en kan gewoon niet geloven dat ze serieus zijn.quote:Op woensdag 4 november 2015 19:12 schreef 2dope het volgende:
[..]
NMABlast from the past.
Dat was wel altijd dé go-to place voor mods/discussies enzo.
Dat kwam misschien ook omdat de burgeroorlog sowieso belachelijk weak was uitgevoerd. Allicht erkende de NPC's dat ook en vonden ze je daarom maar een beetje een opschepper.quote:Op woensdag 4 november 2015 19:11 schreef 2Happy4U het volgende:
[..]
Wel een hoop goede punten. Vooral het geen invloed hebben op de wereld is een mooie en dat je in alles de beste kon zijn. Bij Skyrim was het enorm te merken, niemand die je erkende dat je de leider was van X, of dat je de burgeroorlog had gestopt.
Wat een droefenisquote:Op woensdag 4 november 2015 19:25 schreef studentje7 het volgende:
[..]
Die mensen daar zijn zo gek, kijk er af en toe op en kan gewoon niet geloven dat ze serieus zijn.
Heb af en toe wat positiefs gezegd over Fallout 4 en werd door iedereen kapot gemaakt daar
De 10e ga ik Starcraft spelen. Ik wacht de meningen van leeell, dopie en RickoKun~~~~ wel afquote:Op woensdag 4 november 2015 19:39 schreef Drankster het volgende:
Nu iedereen haten en over een week met een stijve pener het spel spelen.
Ik ook niet. Dit is je reinste copywright-schending.quote:Op woensdag 4 november 2015 19:10 schreef 2dope het volgende:
Ik wist niet dat The_Substitute voor VICE schreef
For real?quote:Op woensdag 4 november 2015 19:41 schreef 2Happy4U het volgende:
[..]
De 10e ga ik Starcraft spelen. Ik wacht de meningen van leeell, dopie en RickoKun~~~~ wel af
Yep.quote:Op woensdag 4 november 2015 19:49 schreef Drankster het volgende:
[..]
For real?
Komt dan de nieuwe uitbreiding?
Toch snijdt dat artikel een hoop punten aan waar ik het mee eens ben. Grootste ergernis in Fallout 3 vond ik altijd dat je niet slecht kon zijn. Punt. En dan heb ik Fallout 1 en 2 nooit gespeeld. Zelfs nadat je een missie mee krijgt van de Enclave zelf kan je geen slecht einde forceren. Uiteindelijk gaat altijd de purifier aan en uiteindelijk ben je altijd de held van de dag.quote:Op woensdag 4 november 2015 18:50 schreef Pip-BoyNL het volgende:
http://motherboard.vice.c(...)urce=motherboardfbnl
![]()
![]()
![]()
![]()
Ik koop hem denk ik pas een weekje laterquote:Op woensdag 4 november 2015 19:41 schreef 2Happy4U het volgende:
[..]
De 10e ga ik Starcraft spelen. Ik wacht de meningen van leeell, dopie en RickoKun~~~~ wel af
Zag 'm ook net tijdens de reclamequote:
De nieuwe connotatie met 'The Wanderer' kan ook nooit meer ongedaan gemaakt worden vrees ik.quote:
App? Store? Demo?quote:Op donderdag 5 november 2015 00:00 schreef Pip-BoyNL het volgende:
App staat in de store. Je kan een demo proberen. Best gaaf hoor
Nicequote:Op donderdag 5 november 2015 00:04 schreef Pip-BoyNL het volgende:
https://play.google.com/s(...).falloutcompanionapp
Hoe heet ie in de Windows Phone Store? Ik zie alleen Fallout Shelter.quote:Op donderdag 5 november 2015 00:12 schreef OMG het volgende:
Ik heb 'm net op m'n Windows Phone geïnstalleerd, zo eens kijken wat 't doet.
Windows phonequote:Op donderdag 5 november 2015 06:43 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Hoe heet ie in de Windows Phone Store? Ik zie alleen Fallout Shelter.
Ligt aan je verwachtingen denk ik zoquote:Op donderdag 5 november 2015 08:41 schreef MMaRsu het volgende:
[..]
Mja deze game word echt een teleurstelling :/
Waarom moet je dit elke keer verkondigen? Blijf anders lekker Fallout: NV spelen of ga lekker kletsen op het NMA-forum.quote:Op donderdag 5 november 2015 08:41 schreef MMaRsu het volgende:
[..]
Windows phone
Maar dat artikel maakt wel erg veel goede punten, punten waar ik al langer bang voor ben. Dat je een generieke white guy stem hebt bijvoorbeeld.
Mja deze game word echt een teleurstelling :/
En idd, New Vegas is ook mijn maatstaaf. Fallout 3 was al stukken minder dan NV.
SPOILER: Map ziet er goed uitOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op maandag 1 oktober 2012 18:45 schreef Chocolatebear het volgende:
Zei de man, terwijl hij een shaggie opstak en het gas open trok van zijn Tomos.
quote:Op donderdag 5 november 2015 10:13 schreef leeell het volgende:
Tja zo'n artikel van NMA vind ik altijd een beetje subjectief, echt van die hardliners die stiekem 3 en NV ook al kut vonden. Ja die zullen ook niet positief zijn over 4. Zeker niet als deze (eerlijk is eerlijk) een beetje gestroomlijnd is qua dialogue. Ik ga er zelf dinsdag 48 uur nonstop tijd inpompen en dan geef ik wel een oordeel. Nog een kleine leak uit de companion app:SPOILER: Map ziet er goed uitOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Verder zijn er best dingen te zeuren maar ik heb er gewoon super veel zin in. Mensen verwachten een perfecte game in alle opzichten, nou zo'n game heb ik nog nooit gevonden, maakt het niet gelijk een kut game.
quote:Op donderdag 5 november 2015 10:21 schreef KaiN het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Verder zijn er best dingen te zeuren maar ik heb er gewoon super veel zin in. Mensen verwachten een perfecte game in alle opzichten, nou zo'n game heb ik nog nooit gevonden, maakt het niet gelijk een kut game.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op maandag 1 oktober 2012 18:45 schreef Chocolatebear het volgende:
Zei de man, terwijl hij een shaggie opstak en het gas open trok van zijn Tomos.
quote:Op donderdag 5 november 2015 10:26 schreef leeell het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op donderdag 5 november 2015 10:26 schreef leeell het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Dat vind ik jammer van wel meer spellen, dat je niet erkend en herkend wordt.quote:Op woensdag 4 november 2015 19:11 schreef 2Happy4U het volgende:
[..]
Wel een hoop goede punten. Vooral het geen invloed hebben op de wereld is een mooie en dat je in alles de beste kon zijn. Bij Skyrim was het enorm te merken, niemand die je erkende dat je de leider was van X, of dat je de burgeroorlog had gestopt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik mag niet verkondigen wat ik denk/verwacht? Tering.quote:Op donderdag 5 november 2015 08:53 schreef aeque het volgende:
[..]
Waarom moet je dit elke keer verkondigen? Blijf anders lekker Fallout: NV spelen of ga lekker kletsen op het NMA-forum.
Ik ben afgelopen week eens op het NMA forum geweest, voor het eerst in mijn leven. Wat een idioten daar. Daar is al helemaal geen gesprek mee te voeren ongetwijfeld.quote:Op donderdag 5 november 2015 08:53 schreef aeque het volgende:
[..]
Waarom moet je dit elke keer verkondigen? Blijf anders lekker Fallout: NV spelen of ga lekker kletsen op het NMA-forum.
Beide. En verkondigen wat je verwacht heb je toch al eerder gedaan? Ik zie niet in waarom je het dan steeds moet posten. Zelfs deze post gaat over iets wat je gisteren ook al hebt gezegd.quote:Op donderdag 5 november 2015 10:55 schreef MMaRsu het volgende:
[..]
Ik mag niet verkondigen wat ik denk/verwacht? Tering.
Is dit een hype topic of een discussie topic? Blijkbaar is het alleen toegestaan om alleen te hypen.
De dialogen die zo enorm gestreamlined zijn, het feit dat je dus maar 1 voice hebt per character en het dus niet uitmaakt of je een donkere, dikke, chinees of nerd maakt hij klinkt altijd als een generieke white guy.
Denk dat ik daarom toch maar voor de vrouwelijke MC ga. Want deze gast klinkt echt zo fucking saai en blase alsof het allemaal geen reet interesseert klinkt ie.
GAM / [Het grote FALLOUT-topic] #12 Almost time!quote:Op donderdag 5 november 2015 11:08 schreef leeell het volgende:
https://bethesda.net/#en/(...)lout-4/2015/11/04/45
nieuwig artikel, nog niet gezien hier
Omdat ik het artikel heb gelezen wat hierboven gepost werd. Zou je zelf ook eens moeten doen. Het is een goed artikel.quote:Op donderdag 5 november 2015 11:02 schreef aeque het volgende:
[..]
Beide. En verkondigen wat je verwacht heb je toch al eerder gedaan? Ik zie niet in waarom je het dan steeds moet posten. Zelfs deze post gaat over iets wat je gisteren ook al hebt gezegd.
Precies dit. Als er mensen constant posten omg wat heb ik er zin in, daar loop ik toch ook niet over te zeiken? Ik heb alleen een andere mening. Ik ben benieuwd, maar ik ben ook bang. Dat ze weer 1 van mn favoriete gameseries hebben verminderd door het te casual te maken ( zie Rainbow Six, Hitman bijvoorbeeld ).quote:Ik zie ook mensen die alleen maar posten hoeveel zin ze erin hebben, terwijl ze dat ook al eerder gedaan hebben. Dat valt dus onder dezelfde noemer.
quote:Op donderdag 5 november 2015 11:09 schreef 2dope het volgende:
[..]
GAM / [Het grote FALLOUT-topic] #12 Almost time!
Np, er zijn ongetwijfeld mensen die die post over het hoofd hebben gezienquote:
Dat is minder irritant dan iemand die al 2 dagen aan het caviteren is dat het kut gaat worden.quote:Op donderdag 5 november 2015 11:07 schreef The_Substitute het volgende:
Ik zie ook mensen die alleen maar posten hoeveel zin ze erin hebben, terwijl ze dat ook al eerder gedaan hebben. Dat valt dus onder dezelfde noemer.
Dus of je laat iedereen z'n gang gaan, of iedereen houdt nu z'n/haar mond, tenzij je iets nieuws te melden hebt.
Ik vind geen van beiden irritant. Je gaat me toch niet vertellen dat door iemand die loopt te klagen, jouw zin in F4 vermindert?quote:Op donderdag 5 november 2015 11:20 schreef jankaas020 het volgende:
Dat is minder irritant dan iemand die al 2 dagen aan het caviteren is dat het kut gaat worden.
Oh, nee hoor. Dat vermindert mijn zin zeer zeker niet.Het is hooguit vervelend.quote:Op donderdag 5 november 2015 11:25 schreef The_Substitute het volgende:
[..]
Ik vind geen van beiden irritant. Je gaat me toch niet vertellen dat door iemand die loopt te klagen, jouw zin in F4 vermindert?
Ik zeg niet dat het kut gaat worden. Ik zeg dat het gaat tegenvallen. Dat jij ( of jullie ) je er aan irriteren ofzo kan ik niets aan doen.quote:Op donderdag 5 november 2015 11:20 schreef jankaas020 het volgende:
[..]
Dat is minder irritant dan iemand die al 2 dagen aan het caviteren is dat het kut gaat worden.
Ik heb het hele artikel allang gelezen en eerlijk gezegd boeit het mij geen reet. En weet je waarom? Omdat Bethesda de rechten destijds heeft overgenomen en volledig in zijn recht staat om de game een andere kant op te laten gaan. Dan kunnen mensen die Fallout 1 & 2 hebben gespeeld wel sentimenteel gaan doen en gefrustreerd zijn, maar de game is niet meer hetzelfde nee. Daarvoor is er nu Wasteland 2.quote:Op donderdag 5 november 2015 11:11 schreef MMaRsu het volgende:
[..]
Omdat ik het artikel heb gelezen wat hierboven gepost werd. Zou je zelf ook eens moeten doen. Het is een goed artikel.
Daarop reageerde ik. En ja ik ben nog steeds van mening dat het spel gaat tegenvallen. Wat maakt jou dat nou uit? Denk je nou echt dat dit het meest fantastische spel ooit word ofzo?
[..]
Precies dit. Als er mensen constant posten omg wat heb ik er zin in, daar loop ik toch ook niet over te zeiken? Ik heb alleen een andere mening. Ik ben benieuwd, maar ik ben ook bang. Dat ze weer 1 van mn favoriete gameseries hebben verminderd door het te casual te maken ( zie Rainbow Six, Hitman bijvoorbeeld ).
Meid.quote:Op donderdag 5 november 2015 12:03 schreef MMaRsu het volgende:
[..]
Ik zeg niet dat het kut gaat worden. Ik zeg dat het gaat tegenvallen. Dat jij ( of jullie ) je er aan irriteren ofzo kan ik niets aan doen.
Ben het met je eens verder maar wil toch even zeggen dat er wel degelijk slechte eindes zijn met de water purifier.quote:Op woensdag 4 november 2015 20:03 schreef TigerXtrm het volgende:
[..]
Toch snijdt dat artikel een hoop punten aan waar ik het mee eens ben. Grootste ergernis in Fallout 3 vond ik altijd dat je niet slecht kon zijn. Punt. En dan heb ik Fallout 1 en 2 nooit gespeeld. Zelfs nadat je een missie mee krijgt van de Enclave zelf kan je geen slecht einde forceren. Uiteindelijk gaat altijd de purifier aan en uiteindelijk ben je altijd de held van de dag.
Wat dat betreft ben ik inderdaad wel bang dat Bethesda WEER zo'n liniaire verhaallijn heeft bedacht waarbij je koste wat kost de held moet zijn, al slacht je iedereen af die je tegenkomt. Al ben je de grootste lul die de Commonwealth ooit gezien heeft. Dan toch rollen de credits en ben je aan het eind van het verhaal de held van de dag.
Sinds de aankondiging heeft Bethesda Fallout: New Vegas niet één keer in officiële context genoemd. Enkel en alleen Fallout 3 werd genoemd als de 'vorige game'. En dat is wel zorgwekkend wat dat zou kunnen betekenen dat ze niets hebben geleerd van alles wat Obsidian zo enorm goed deed met NV.
Dus lachen om dit artikel... nee, er zit zeker een kern van waarheid in. Betekent niet dat het een kut spel gaat worden, maar voor mij is New Vegas de maatstaaf, en niet Fallout 3. En ik vermoed dat het vergeleken met NV teleur gaat stellen.
Als je het artikel had gelezen zou je weten dat het voornamelijk gaat over fo3 en nv.quote:Op donderdag 5 november 2015 12:28 schreef aeque het volgende:
[..]
Ik heb het hele artikel allang gelezen en eerlijk gezegd boeit het mij geen reet. En weet je waarom? Omdat Bethesda de rechten destijds heeft overgenomen en volledig in zijn recht staat om de game een andere kant op te laten gaan. Dan kunnen mensen die Fallout 1 & 2 hebben gespeeld wel sentimenteel gaan doen en gefrustreerd zijn, maar de game is niet meer hetzelfde nee. Daarvoor is er nu Wasteland 2.
En het een teleurstelling noemen zonder het gespeeld te hebben vind ik te ver gaan. Je verwachting kan laag zijn maar koop en speel het spel dan niet. Zo simpel is het.
Ik vind het goed dat je er kritiek op geeft.quote:Op donderdag 5 november 2015 12:40 schreef MMaRsu het volgende:
[..]
En als je bepaalde zaken enorm vind tegenvallen, dan moet ik hem maar niet kopen. Zo werkt het niet.
Zoals ik al zei boeit het mij geen reet dat ze een andere weg zijn ingeslagen met Fallout 3, New Vegas en vermoedelijk 4.quote:Op donderdag 5 november 2015 12:40 schreef MMaRsu het volgende:
[..]
Als je het artikel had gelezen zou je weten dat het voornamelijk gaat over fo3 en nv.
Ik geef net zo veel om Fallout als ik om elke andere game geef. Het is een fucking spel. Niet je levenspartner.quote:En blijkbaar geef je niks om Fallout want anders had je de wijzigingen wel interessant gevonden
Zo werkt het niet? Dus jij schaft dingen aan terwijl je zeker weet of sterker nog, denkt te weten, dat het gaat tegenvallen? Zo werkt het wel degelijk.quote:En als je bepaalde zaken enorm vind tegenvallen, dan moet ik hem maar niet kopen. Zo werkt het niet.
Ik vond 'm toen ik op "Bethesda" zocht. De app zelf heet Fallout Pip-Boy.quote:Op donderdag 5 november 2015 06:43 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Hoe heet ie in de Windows Phone Store? Ik zie alleen Fallout Shelter.
Mja... wel slecht maar er zitten geen grote consequenties aan vast. Het einde verteld bijvoorbeeld niets over wat de Enclave doet nadat iedereen in de wasteland dood is. Dat soort dingen mis ik dan wel. Ook weer zoiets van NV beter deed. Elke storyline had zijn eigen einde en er werd ook daadwerkelijk verteld wat iedere factie uiteindelijk met New Vegas deed. Geeft net wat meer diepte.quote:Op donderdag 5 november 2015 12:37 schreef Mirel het volgende:
[..]
Ben het met je eens verder maar wil toch even zeggen dat er wel degelijk slechte eindes zijn met de water purifier.
quote:Op donderdag 5 november 2015 10:26 schreef leeell het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.No amount of money ever bought a second of time.
Je bent dus geen fan van de Fallout games. Dat is wel duidelijk.quote:Op donderdag 5 november 2015 13:20 schreef aeque het volgende:
[..]
Zoals ik al zei boeit het mij geen reet dat ze een andere weg zijn ingeslagen met Fallout 3, New Vegas en vermoedelijk 4.
[..]
Ik geef net zo veel om Fallout als ik om elke andere game geef. Het is een fucking spel. Niet je levenspartner.
[..]
Zo werkt het niet? Dus jij schaft dingen aan terwijl je zeker weet of sterker nog, denkt te weten, dat het gaat tegenvallen? Zo werkt het wel degelijk.
Iemand die t snaptquote:Op donderdag 5 november 2015 13:38 schreef SuperHarregarre het volgende:
Ik kan niet wachten maar ik ben het er wel mee eens dat sommige dingen misschien kunnen tegenvallen. Ik probeer m'n verwachtingen iets te temperen, dan kan het alleen maar meevallen. Voor mij persoonlijk is de voice-acting het meest irritante.
Er zit wel een verschil tussen "kunnen gaan tegenvallen" en jouw claims dat iets gaat tegenvallen. Praktisch gegarandeerd. Zo lezen jouw posts namelijk. Ik heb nog niks qua gameplay gekeken, dus mogelijk gaat de game me helemaal niet tegenvallen.quote:
Gast serieus... Lees nou eens aandachtig wat er gezegd wordt, ook in het andere topic.quote:Op donderdag 5 november 2015 14:03 schreef MMaRsu het volgende:
[..]
Je bent dus geen fan van de Fallout games. Dat is wel duidelijk.
Blijkbaar heb je met geen enkele franchise iets van een verbintenis? Dus als ze van Dragon Age ineens een shooter maken horen we jou niet klagen? Cool. Je kan ook om iets geven zonder dat je het hebt over partners.
En ja soms koop je games of films waarvan je weet dat sommige PUNTEN in die game of film je tegenvallen. Dat betekent toch niet dat je er geen fucking zin in hebt? Je doet net alsof ik Fallout 4 de meest kutte game van het moment vind.
Ik ben juist zo gepassioneerd omdat de Fallout games die hier voorheen zijn uitgekomen in mijn optiek fantastisch waren. Ik ben erg bang dat dit gewoon gaat tegenvallen. wat is je probleem???
Voor mij gaat het tegenvallen.quote:Op donderdag 5 november 2015 14:11 schreef OMG het volgende:
[..]
Er zit wel een verschil tussen "kunnen gaan tegenvallen" en jouw claims dat iets gaat tegenvallen. Praktisch gegarandeerd. Zo lezen jouw posts namelijk. Ik heb nog niks qua gameplay gekeken, dus mogelijk gaat de game me helemaal niet tegenvallen.
Nee hoor, dat is wat jij ervan maakt. Je leest niet eens wat ik post.quote:Op donderdag 5 november 2015 14:24 schreef aeque het volgende:
[..]
Jij noemt dit gepassioneerd? Jij bent niet gepassioneerd, je bent een extremist die alleen maar zijn eigen gelijk ziet en alle andere meningen opzij schuift omdat dat niet de waarheid is in jouw ogen. Gepassioneerd kun je zijn inclusief openstaan voor de meningen van anderen. Jij bent daar schijnbaar niet toe in staat.
Post dat dan in plaats van je mening als feit;quote:
quote:Op donderdag 5 november 2015 08:41 schreef MMaRsu het volgende:
[..]
Mja deze game word echt een teleurstelling :/
quote:Op donderdag 5 november 2015 12:03 schreef MMaRsu het volgende:
[..]
Ik zeg niet dat het kut gaat worden. Ik zeg dat het gaat tegenvallen.
Valt wel mee.quote:
Moet je het PS4 topic eens lezen voor de gein... precies hetzelfde verhaal.quote:
Ook gezellig iddquote:Op donderdag 5 november 2015 14:58 schreef Miauw_Zedong het volgende:
[..]
Moet je het PS4 topic eens lezen voor de gein... precies hetzelfde verhaal.
NV was echt zwaar teleurstellend voor mij. Daar had ik echt te hoge verwachtingen van.quote:Op donderdag 5 november 2015 08:41 schreef MMaRsu het volgende:
[..]
En idd, New Vegas is ook mijn maatstaaf. Fallout 3 was al stukken minder dan NV.
quote:Op donderdag 5 november 2015 10:21 schreef KaiN het volgende:
[..]Ik heb er ook echt heel veel zin in. Het is voor mij te hopen dat hij gewoon op Fallout 3 lijkt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Verder zijn er best dingen te zeuren maar ik heb er gewoon super veel zin in. Mensen verwachten een perfecte game in alle opzichten, nou zo'n game heb ik nog nooit gevonden, maakt het niet gelijk een kut game.
Wegens niet-Zuid-Koreaanse praktijken verwijderd. :')
VBL / De stylist
https://www.youtube.com/watch?v=G9Y5Dhzciyc&
https://www.youtube.com/watch?v=uxlsPrPF_lk
quote:Op donderdag 5 november 2015 15:40 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
NV was echt zwaar teleurstellend voor mij. Daar had ik echt te hoge verwachtingen van.
[..]
Ik heb er ook echt heel veel zin in. Het is voor mij te hopen dat hij gewoon op Fallout 3 lijkt.
Daar had ik wel hoge verwachtingen van!quote:
Maar.. maarik heb gehoord dat Fallout 4 er hetzelfde uitziet als Fallout 3...quote:Op donderdag 5 november 2015 17:30 schreef Drankster het volgende:
''Fallout 4 graphics zuigen.''
[ afbeelding ]
Ze werken nu aan bugfixes en patches want Bethesda.quote:Op donderdag 5 november 2015 18:00 schreef Gezicht het volgende:
Kunnen ze de release niet effe 4 dagen naar voor trekken, was anderhalve week geleden al gold dus de meeste copies zullen ondertussen wel al gedrukt zijn voor zover die niet digitaal zijn.
Ja, The Synths! Help me even hoor, maar die 'bestonden' nog niet in deeltje 3 en/of New Vegas toch?quote:Op donderdag 5 november 2015 17:58 schreef Gezicht het volgende:
Ontzettend dikke trailer
Main quest zal wel om The Institute en de synths draaien.
Kwam kort in Fallout 3 voor in Rivet City (Harkness). Synths zijn robots die niet van mensen te onderscheiden zijn -mits er een hap vlees op wordt gedaan-. Volgens mij afkomstig van The Institute, maar weet het niet zeker.quote:Op donderdag 5 november 2015 18:05 schreef 2dope het volgende:
[..]
Ja, The Synths! Help me even hoor, maar die 'bestonden' nog niet in deeltje 3 en/of New Vegas toch?
Ik ken ze wel uit Wasteland 2 namelijk.
Oordeel zelfquote:Op donderdag 5 november 2015 17:30 schreef Drankster het volgende:
''Fallout 4 graphics zuigen.''
[ afbeelding ]
Ga jij ff de slechtste plaatjes posten die je kon vindenquote:Op donderdag 5 november 2015 18:32 schreef MMaRsu het volgende:
[..]
Oordeel zelf
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Nee joh, prachtig spel.
Nog steeds die gecompressete PS4 screenshots aan het posten.quote:Op donderdag 5 november 2015 18:32 schreef MMaRsu het volgende:
[..]
Oordeel zelf
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Nee joh, prachtig spel.
Die laatste is niet eens een PC screenshot maar van de PS4quote:Op donderdag 5 november 2015 18:35 schreef MMaRsu het volgende:
Gast die heb ik net van Neogaf.com gehaald, was van een PC stream ( OP ULTRA ) van gisteren.
Wat een fucking hype bubble hier zeg.
HAHAHAquote:Op donderdag 5 november 2015 18:35 schreef MMaRsu het volgende:
Gast die heb ik net van Neogaf.com gehaald, was van een PC stream ( OP ULTRA ) van gisteren.
Wat een fucking hype bubble hier zeg.
Oh je begint nu over de graphics? Eerst was het nog het roleplay element wat je zo tegenviel. Je begint wel wat meer variatie in je klaagzang te krijgen.quote:Op donderdag 5 november 2015 18:32 schreef MMaRsu het volgende:
[..]
Oordeel zelf
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Nee joh, prachtig spel.
Prima.quote:Op donderdag 5 november 2015 18:36 schreef bjorntju het volgende:
[..]
Die laatste is niet eens een PC screenshot maar van de PS4De andere twee zijn nog eens fucking low res ook
Bedankt voor het posten, meeste zien er gewoon prima uit! Echt ga gewoon weg. Kritiek hebben op de game mag, maar nu ben je echt gewoon aan het zoekenquote:Op donderdag 5 november 2015 18:38 schreef MMaRsu het volgende:
[..]
Prima.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ][ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Ja de plaatjes zijn compressed omdat het van een STREAM komt, maar dan nog kan je toch duidelijk je conclusies trekken of niet.
Als je nagaat dat het is gecompressed ziet het er prima uit.quote:Op donderdag 5 november 2015 18:38 schreef MMaRsu het volgende:
[..]
Prima.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ][ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Ja de plaatjes zijn compressed omdat het van een STREAM komt, maar dan nog kan je toch duidelijk je conclusies trekken of niet.
Dude doe gewoon even research en denk alsjeblieft even na voor je iets post.quote:Op donderdag 5 november 2015 18:40 schreef MMaRsu het volgende:
Ik begon niet over de fucking graphics, ik reageerde op de post van Drankster?
Ik geef geen kut om graphics. Ik haal hem op de PS4.
BRON :
http://www.neogaf.com/for(...)296257&postcount=212
Volgens hem kwamen deze screens van de PC versie dus tja.
Dit. Ik zou de game uberhaupt niet kopen als ik jou was aangezien hij lelijk is en ze ongeveer alle elementen eruit hebben gesloopt die Fallout Fallout maakten sinds Fallout 2. Oh, maar die heb je helemaal niet gespeeld.quote:Op donderdag 5 november 2015 18:39 schreef Pip-BoyNL het volgende:
Begint echt te triest te worden nu hoor![]()
quote:Op donderdag 5 november 2015 18:42 schreef MMaRsu het volgende:
Maakt mij verder echt geen fuck uit wat jullie er van vinden. Ik post hier Fallout 4 screenshot in het Fallout 4 topic. Als het je niet bevalt ga lekker lopen huilen.
Ik wist niet dat we allemaal aan de lul van Bethesda moeten zuigen om hier te mogen posten. Ik dacht dat op een discussie forum meningen en bevindingen konden worden besproken.
Lezen kun je ook al nietquote:Voordat je reageert
Let op met spoilers! Informatie over of ervaring met de game die mogelijk als spoiler gezien kan worden, zet je in [spoiler] tags. Gebruik ze ook bij twijfelgevallen, dan weet je zeker dat je niets verklapt.
Het bevalt jou niet en je bent al aan het huilen.quote:Op donderdag 5 november 2015 18:42 schreef MMaRsu het volgende:
Maakt mij verder echt geen fuck uit wat jullie er van vinden. Ik post hier Fallout 4 screenshot in het Fallout 4 topic. Als het je niet bevalt ga lekker lopen huilen.
Ik wist niet dat we allemaal aan de lul van Bethesda moeten zuigen om hier te mogen posten. Ik dacht dat op een discussie forum meningen en bevindingen konden worden besproken.
Serieus ga ergens anders lopen trollen, vervelend figuurquote:Op donderdag 5 november 2015 18:43 schreef MMaRsu het volgende:
IK ZEUR NIET OVER GRAPHICS WANT IK GEEF ER GEEN KUT OM
Moet ik het serieus in all caps gaan typen voordat jullie fucking noobs eens leren lezen.
quote:Op donderdag 5 november 2015 18:45 schreef MMaRsu het volgende:
Fuck dit topic en fuck al jullie mongolen die niet eens een greintje van kritiek kunnen hebben op iets waar je naar uitkijkt. Wat een trieste lui zijn jullie hier zijn. Ga lekker op de lul van Bethesda zuigen.
quote:Op donderdag 5 november 2015 18:42 schreef MMaRsu het volgende:
Maakt mij verder echt geen fuck uit wat jullie er van vinden. Ik post hier Fallout 4 screenshot in het Fallout 4 topic. Als het je niet bevalt ga lekker lopen huilen.
Ik wist niet dat we allemaal aan de lul van Bethesda moeten zuigen om hier te mogen posten. Ik dacht dat op een discussie forum meningen en bevindingen konden worden besproken.
quote:Op donderdag 5 november 2015 18:43 schreef MMaRsu het volgende:
IK ZEUR NIET OVER GRAPHICS WANT IK GEEF ER GEEN KUT OM
Moet ik het serieus in all caps gaan typen voordat jullie fucking noobs eens leren lezen.
Helaas is jouw mening gebaseerd op leugens en loop je hier gechargeerd je huichelachtige mening in te wrijven.quote:Op donderdag 5 november 2015 18:42 schreef MMaRsu het volgende:
Maakt mij verder echt geen fuck uit wat jullie er van vinden. Ik post hier Fallout 4 screenshot in het Fallout 4 topic. Als het je niet bevalt ga lekker lopen huilen.
Ik wist niet dat we allemaal aan de lul van Bethesda moeten zuigen om hier te mogen posten. Ik dacht dat op een discussie forum meningen en bevindingen konden worden besproken.
quote:
* aan de lul vanquote:
JE ZEURT WEL OM DE GRAPHICSquote:Op donderdag 5 november 2015 18:43 schreef MMaRsu het volgende:
IK ZEUR NIET OVER GRAPHICS WANT IK GEEF ER GEEN KUT OM
quote:Op donderdag 5 november 2015 18:49 schreef MMaRsu het volgende:
Sorry Friday12 jij niet, jij bent cool
Er wordt gezegd dat je het misschien eens op een andere manier kunt brengen. Wat je nu doet is de game gewoon afbranden met 'feiten'. Als iemand je erop wijst dat jouw feit niet klopt wordt je boos en ga je mensen triest noemen.quote:Op donderdag 5 november 2015 18:47 schreef MMaRsu het volgende:
Jullie zijn echt triest
Ik zit niet op NMA.
Ik geef niks om graphics. Nooit gedaan, anders had ik wel een dikke pc staan. Ik reageerde op een post van Drankster die ZELF over graphics begon. Ik niet, ook nooit gedaan in een Fallout topic. Laat maar eens zien dan wanneer ik over graphics aan het zeiken was.
Het trieste is dat bij welk kritiekpunt ik ook heb het word afgedaan als troll, daar word ik echt scheitziek van.
Uhm jawel. Bij Fallout 4.quote:[b]Op donderdag 5 november 2015 18:45 schreef
Ik heb serieus NOG NOOIT bij geen enkel spel gepost dat iets er niet uit zag, ik geef namelijk geen fuck om graphics.
quote:Op donderdag 5 november 2015 18:54 schreef TigerXtrm het volgende:
Aaaanyway. Afgaande op de launch trailer lijkt het er dus op dat The Institute de default bad guy factie wordt die je niet kan joinen of steunen. Zou erg jammer zijn als dat zo blijkt te zijn.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Volg de bron naar neogaf.com en daar worden de screenshots gepost in een PC thread. De gebruiker geeft aan dat het van de PC stream komt. Dat heb ik gezegd, niet meer niet minder. Dus rot op met je leugens, bewerkingen en al die onzin. Daarnaast heb ik zelf geen mening gegeven over de graphics. Dus hou ALSJEBLIEFT OP.quote:Op donderdag 5 november 2015 18:51 schreef studentje7 het volgende:
[..]
Uhm jawel. Bij Fallout 4.
Je loopt bewerkte, gecompressete screenshots te sturen als onderbouwing voor je kritiek op de graphics en liegt ook nog eens dat het ultra beelden zijn van pc, terwijl het dus bewerkte PS4 beelden zijn.
Je gaat dus uit de weg om leugens te verzinnen om te onderbouwen hoe kut de graphics van Fallout 4 wel niet zijn.
Uuh, jawel:quote:Op donderdag 5 november 2015 19:04 schreef MMaRsu het volgende:
[..]
Volg de bron naar neogaf.com en daar worden de screenshots gepost in een PC thread. De gebruiker geeft aan dat het van de PC stream komt. Dat heb ik gezegd, niet meer niet minder. Dus rot op met je leugens, bewerkingen en al die onzin. Daarnaast heb ik zelf geen mening gegeven over de graphics. Dus hou ALSJEBLIEFT OP.
Maar nu hou ik er erover op.quote:Op donderdag 5 november 2015 18:32 schreef MMaRsu het volgende:
[..]
Oordeel zelf
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Nee joh, prachtig spel.
Nu afgelopen. Houd het inhoudelijk en civiel. Anders virtuele klappen.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.American ninja, Ninja Gaiden, Real Motherfucking ninja shit.
Ja dat doe ik normaal gesproken ook maar dat filmpje is zo awesome dat ik een keer voor Melee wil gaan, helemaal met die belachelijke dmg bonussen. En ben nog nooit eerder Melee gegaan dus lijkt me wel tof.quote:
quote:Op donderdag 5 november 2015 19:27 schreef Miauw_Zedong het volgende:
Hebben jullie al een beetje een idee wat je gaat doen qua build?
mogelijk spoilers:Nog niet echt een keus gemaakt. Wel guns/sneak/crafting maar hoe ik het exact ga doen zie ik tijdens het spelen welSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Helemaal na het zien van dat ass in die trailerquote:Op donderdag 5 november 2015 19:30 schreef TigerXtrm het volgende:
Denk dat ik in ieder geval als chick ga spelen. Die dude is me een beetje te generic qua stem enzo.
Ja heb je nog eens wat om naar te kijken op die lange wandelingenquote:Op donderdag 5 november 2015 19:31 schreef Miauw_Zedong het volgende:
[..]
Helemaal na het zien van dat ass in die trailer![]()
Het ziet er tof uit maar ik vond melee in deze engine altijd een beetje tegenvallen. In skyrim was dat bijvoorbeeld helemaal ergerlijk omdat er (logischerwijs) veel meer melee wapens in rondhangen. Het ziet er tof uit maar ik denk dat het toch gaat vervelen na een tijdje en dan maak ik liever die lekkere headshotsquote:Op donderdag 5 november 2015 19:29 schreef Miauw_Zedong het volgende:
[..]
Ja dat doe ik normaal gesproken ook maar dat filmpje is zo awesome dat ik een keer voor Melee wil gaan, helemaal met die belachelijke dmg bonussen. En ben nog nooit eerder Melee gegaan dus lijkt me wel tof.
Amateur. Pas stoppen als je voor de 20ste keer zit te janken van RSI pijnen, je in je eigen pis en kak zit, je eventuele huisdier verhongerd is, vriendin bij je weg is gegaan, je geen baan meer hebt en je nog 30 kilo weegt.quote:Op donderdag 5 november 2015 14:43 schreef SoldMayor het volgende:
Jongens jongens het enige dat gaat tegenvallen is dat wanneer je fallout opstart rond een uurtje of 10 in de ochtend je een tijdje bezig bent en ziet dat het alweer 1 uur in de nacht is. En je moet gaan slapen.
Dat is wel erg goedkoopquote:Op donderdag 5 november 2015 19:41 schreef Luukiemaster het volgende:
Destiny the taken King op de kop weten te tikken voor ¤15 om te tijd te doden tot dinsdag 😬
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.PSN: Pip-BoyNL
Bedankt voor de tip!quote:Op donderdag 5 november 2015 19:58 schreef TigerXtrm het volgende:
Waarschuwing: het einde van het verhaal schijnt op sommige plaatsen al gespoiled te worden door trolls, waaronder de Steam forums. Als je niks wil weten dan is dit echt het moment om overal weg te blijven.
User product die het verschil niet wist tussen Destiny en Destiny the taken King legendary 😂quote:
quote:Op donderdag 5 november 2015 19:39 schreef jogy het volgende:
[..]
Amateur. Pas stoppen als je voor de 20ste keer zit te janken van RSI pijnen, je in je eigen pis en kak zit, je eventuele huisdier verhongerd is, vriendin bij je weg is gegaan, je geen baan meer hebt en je nog 30 kilo weegt.
Ik denk dat je prima het spel kan spelen zonder de eerdere delen te hebben gespeeld.quote:Op donderdag 5 november 2015 20:08 schreef Forbry het volgende:
[..]![]()
Vraagje: valt Fallout 4 prima te spelen als je geen van de voorgaande games (uit)gespeeld hebt of zou dat zonde zijn en/of valt het verhaal dan niet goed te volgen?
Het is sowieso zonde om ze niet te spelen, en er zitten enorm veel referenties in de verschillende delen naar elkaar maar ook naar het overkoepelende verhaal van de situatie voor de bom en over de enclave en etc.quote:Op donderdag 5 november 2015 20:08 schreef Forbry het volgende:
[..]![]()
Vraagje: valt Fallout 4 prima te spelen als je geen van de voorgaande games (uit)gespeeld hebt of zou dat zonde zijn en/of zal het verhaal dan niet goed te volgen zijn?
Gelukkig heb ik ze allemaal (uit) gespeeldquote:Op donderdag 5 november 2015 20:13 schreef leeell het volgende:
[..]
Het is sowieso zonde om ze niet te spelen, en er zitten enorm veel referenties in de verschillende delen naar elkaar maar ook naar het overkoepelende verhaal van de situatie voor de bom en over de enclave en etc.
Maar echt missen als het je niet super veel interesseert zal je niet
O.k., klinkt goed.quote:Op donderdag 5 november 2015 20:11 schreef RickoKun het volgende:
[..]
Ik denk dat je prima het spel kan spelen zonder de eerdere delen te hebben gespeeld.
Elk deel heeft een andere verhaallijn. Misschien dat je lichtelijk een paar referenties mist naar andere delen, maar dat valt denk ik zwaar te verwaarlozen.
bethesda kennende maken ze wel een toffige intro die je snel wegwijs maakt in de fallout wereld.
"En en" zal qua tijd (en voorkeur voor andere games) echt geen optie zijn. Het is meer dat ik deze dan ook niet zou spelen, als dat echt zonde zou zijn zonder voorgaande delen te hebben gespeeld. Ik ben wel eens aan 3 begonnen, maar die vond ik niet leuk genoeg om door te zetten. Dat kwam vooral door de graphics overigens, die vond ik echt te mager in vergelijking met andere games die mij op dat moment ook leuk leken...quote:Op donderdag 5 november 2015 20:13 schreef leeell het volgende:
[..]
Het is sowieso zonde om ze niet te spelen, en er zitten enorm veel referenties in de verschillende delen naar elkaar maar ook naar het overkoepelende verhaal van de situatie voor de bom en over de enclave en etc.
Maar echt missen als het je niet super veel interesseert zal je niet
Wat ik hierboven al schreef: "en en" gaat 'm sowieso niet worden, dus dan misschien maar wat filmpjes kijken idd...quote:Op donderdag 5 november 2015 20:18 schreef Rezania het volgende:
Je kan ook gewoon Fallout lore filmpjes kijken op Youtube als je een beetje achtergrondkennis wilt hebben. Maar juist als je nieuw bent met de serie zou ik dat niet doen, alles voor de eerste keer ontdekken is veel leuker.
Fallout 3 en NV zijn anno 2015 ook wel behoorlijk verouderd. Maar toch beide topgamesquote:Op donderdag 5 november 2015 20:35 schreef Forbry het volgende:
[..]
O.k., klinkt goed.
Heel hoogstwaarschijnlijk alleen een lange termijn plan, maar het spel heeft iig wel al enigszins mijn interesse weten te wekken...
[..]
"En en" zal qua tijd (en voorkeur voor andere games) echt geen optie zijn. Het is meer dat ik deze dan ook niet zou spelen, als dat echt zonde zou zijn zonder voorgaande delen te hebben gespeeld. Ik ben wel eens aan 3 begonnen, maar die vond ik niet leuk genoeg om door te zetten. Dat kwam vooral door de graphics overigens, die vond ik echt te mager in vergelijking met andere games die mij op dat moment ook leuk leken...
Ook los van de graphics vind ik Fallout 4 zo op het eerste gezicht leuker lijken dan 3 en qua graphics vind ik ook dit deel niet zo denderend lijken, maar zeker nog wel te doen als het voor de rest dan heel leuk is...
[..]
Wat ik hierboven al schreef: "en en" gaat 'm sowieso niet worden, dus dan misschien maar wat filmpjes kijken idd...
Thanks voor alle reacties![]()
The Witcher 3
Fallout 4
Nieuwe Deus Ex die er aan zit te komen
In 2016 nieuwe Mass Effect
Ik kan het eigenlijk niet meer handelen
Steam, maar daar krijg je hem alleen voor de volle prijs.quote:Op donderdag 5 november 2015 22:05 schreef Smoofie het volgende:
Witcher 3 is groter dan Fallout 4. Enfin, weet iemand waar je een CD-key kan pre-orderen en het dan meteen krijgt? Meeste sites krijg je de key pas op release, dus kun je niet preloaden.
60 euro is echt veel te veel.quote:Op donderdag 5 november 2015 22:08 schreef Gezicht het volgende:
[..]
Steam, maar daar krijg je hem alleen voor de volle prijs.
hoe weet je dat?quote:Op donderdag 5 november 2015 22:05 schreef Smoofie het volgende:
Witcher 3 is groter dan Fallout 4. Enfin, weet iemand waar je een CD-key kan pre-orderen en het dan meteen krijgt? Meeste sites krijg je de key pas op release, dus kun je niet preloaden.
Een half jaartje maar... dat valt toch wel mee tegenwoordig?quote:Op donderdag 5 november 2015 22:24 schreef NothingHappened het volgende:
goffer...zo lang gewacht. Nobody takes that away!
Ik wacht al 4 jaar op een deel 4quote:Op donderdag 5 november 2015 22:26 schreef Miauw_Zedong het volgende:
[..]
Een half jaartje maar... dat valt toch wel mee tegenwoordig?
Ja oke... maar sinds de officiele aankondiging een half jaartje valt niet veel van te zeggen vind ikquote:Op donderdag 5 november 2015 22:27 schreef Noppie2000 het volgende:
[..]
Ik wacht al 4 jaar op een deel 4
Uiteraard, zou menig ontwikkelaar een voorbeeld aan kunnen nemen!quote:Op donderdag 5 november 2015 22:29 schreef Miauw_Zedong het volgende:
[..]
Ja oke... maar sinds de officiele aankondiging een half jaartje valt niet veel van te zeggen vind ikKan hem pas volgende week vrijdag voor het eerst spelen ivm werk, ben dan wel de hele dag vrij dus dat wordt letterlijk de wekker om 08:00 zetten om te gamen de hele dag
Of gewoon zonder aan te kondigen ineens in de winkels leggenquote:Op donderdag 5 november 2015 22:35 schreef Gezicht het volgende:
Van mijn part hadden ze hem maandagavond pas aangekondigd.
Nou je hebt wel gelijk. Ik had de hoop op 4 al een tijdje laten varen na die gruwelijke teaser welke uiteindelijk de aankondiging voor Wolfenstein bleek te zijn en vlak daarna de aankondiging van Bethesda dat we 'voorlopig niet op een vervolg van Fallout hoefden te rekenen'. Dus technisch gezien is het inderdaad een half jaar. Een half jaar teveel dusquote:Op donderdag 5 november 2015 22:26 schreef Miauw_Zedong het volgende:
[..]
Een half jaartje maar... dat valt toch wel mee tegenwoordig?
Wat zou Bethesda anders doen dan een Fallout 4?quote:Op donderdag 5 november 2015 22:36 schreef NothingHappened het volgende:
[..]
Nou je hebt wel gelijk. Ik had de hoop op 4 al een tijdje laten varen na die gruwelijke teaser welke uiteindelijk de aankondiging voor Wolfenstein bleek te zijn en vlak daarna de aankondiging van Bethesda dat we 'voorlopig niet op een vervolg van Fallout hoefden te rekenen'. Dus technisch gezien is het inderdaad een half jaar. Een half jaar teveel dus
Dat laatste klinkt dan wel weer aantrekkelijk.quote:Op donderdag 5 november 2015 19:39 schreef jogy het volgende:
[..]
Amateur. Pas stoppen als je voor de 20ste keer zit te janken van RSI pijnen, je in je eigen pis en kak zit, je eventuele huisdier verhongerd is, vriendin bij je weg is gegaan, je geen baan meer hebt en je nog 30 kilo weegt.
Beide heeft wel wat, al was dat grimmige sfeertje bij NV er al uit toch? Althans dat was voor mij tot nu toe de fijnste setting.quote:
Ik heb wel een beetje het idee dat het verschil in kleur het grootste verschil is eigenlijk. En ik was wel fan van het grauwe kleurloze. past perfect in een post apocalyptisch landschap.quote:
Zelfs nadat de wereld is vergaan is de lucht nog blauw en de zon nog geel. Gras is nog groen, bomen nog bruin. Kleur houdt niet ineens op te bestaan, zeker niet na 200 jaar. Heb me altijd dood geergerd aan die groene en oranje tint in FO3 en NV. Nu op PC NV aan het spelen zonder en het ziet er gewoon veel beter uit.quote:Op vrijdag 6 november 2015 14:05 schreef jogy het volgende:
[..]
Ik heb wel een beetje het idee dat het verschil in kleur het grootste verschil is eigenlijk. En ik was wel fan van het grauwe kleurloze. past perfect in een post apocalyptisch landschap.
Neemt niet weg dat ik er erg hard over nadenk om een paar dagen vrij te nemen voor dit spel...
Ik vond dat altijd juist goed passen in een Fallout 3 setting. Had daar wel goed het gevoel dat alles naar de tering was, en dat alles daarvan nog zichtbaar was, op de grond, in de lucht, etc. Een soort van wereldwijde smog door alles wat er was gebeurt en zo.quote:Op vrijdag 6 november 2015 14:05 schreef jogy het volgende:
[..]
Ik heb wel een beetje het idee dat het verschil in kleur het grootste verschil is eigenlijk. En ik was wel fan van het grauwe kleurloze. past perfect in een post apocalyptisch landschap.
Ja, kleur/geen kleur (nou, ja, grauwe kleur) als voorkeur hebben is een persoonlijk iets verder. Het viel me gewoon een beetje op (eventueel onterecht) dat het verschil in kleur van het oude en het nieuwe spel het grootste verschil is tussen de spellen en dat het misschien een scheef beeld geeft over het wel of niet veel mooier zijn qua graphics.quote:Op vrijdag 6 november 2015 14:27 schreef TigerXtrm het volgende:
[..]
Zelfs nadat de wereld is vergaan is de lucht nog blauw en de zon nog geel. Gras is nog groen, bomen nog bruin. Kleur houdt niet ineens op te bestaan, zeker niet na 200 jaar. Heb me altijd dood geergerd aan die groene en oranje tint in FO3 en NV. Nu op PC NV aan het spelen zonder en het ziet er gewoon veel beter uit.
Oblivion deed het nog het beste ja. Paradisequote:Op vrijdag 6 november 2015 14:36 schreef STING het volgende:
De nieuwe kleurstelling in de Fallout 4 screenshots doet me eigenlijk een beetje denken aan Borderlands. Vind het wel mooi, hou wel van een beetje variatie. Skyrim vond ik zo nu en dan al saaiTerwijl Oblivion voor mij dan wel weer minder eentoning aanvoelde (op de Oblivion portals na dan, brr.)
Inderdaad, maar de Oblivion realm had ik wel snel gezien, daar zat echt nauwelijks variatie inquote:Op vrijdag 6 november 2015 14:38 schreef leeell het volgende:
[..]
Oblivion deed het nog het beste ja. Paradiseafgewisseld met de daedric setting (werd wel heel repetetief ook kwa combat
) van rollende heuvels tot moeras, elven/dwarven shit door elkaar.
veel beter dan Skyrim
Dat grauwe groen uit F3 sloeg dan ook nergens op. De tinten uit NV (oranje-gelig) stonden naar mijn idee ook voor de zanderige, stoffige omgevingen. Wat me logisch lijkt in een woestijn.quote:Op vrijdag 6 november 2015 14:27 schreef TigerXtrm het volgende:
Zelfs nadat de wereld is vergaan is de lucht nog blauw en de zon nog geel. Gras is nog groen, bomen nog bruin. Kleur houdt niet ineens op te bestaan, zeker niet na 200 jaar. Heb me altijd dood geergerd aan die groene en oranje tint in FO3 en NV. Nu op PC NV aan het spelen zonder en het ziet er gewoon veel beter uit.
quote:Op vrijdag 6 november 2015 14:59 schreef KaiN het volgende:
Must resist the spoilers......
Voor wie wel de eerst 15 minuten van fallout 4 willen zien:
http://gamer.nl/articles/(...)nuten-van-fallout-4/
Dat Oranje vond ik ook echt overdreven in NV.quote:Op vrijdag 6 november 2015 15:02 schreef The_Substitute het volgende:
[..]
Dat grauwe groen uit F3 sloeg dan ook nergens op. De tinten uit NV (oranje-gelig) stonden naar mijn idee ook voor de zanderige, stoffige omgevingen. Wat me logisch lijkt in een woestijn.
Mwoah volgens mij ziet t er nu wel kleurig uit. Vind ik wel prima. Dat "gritty groene" vond ik persoonlijk een beetje mwah. Ik hoef niet van die filters.quote:Op vrijdag 6 november 2015 15:17 schreef SuperHarregarre het volgende:
Ik vond de kleuren van FO3 juist wel wat hebben.
Overigens is die launch trailer een beetje teleurstellend imo. Er wordt een hoop willekeurig weggegeven qua informatie en lijkt allemaal wel erg op rails. Ik ga verder geen filmpjes meer kijken, gewoon wachten tot ik 'm zelf kan spelen.
Goeie manier om je kanaal naar de tering te helpenquote:Op vrijdag 6 november 2015 15:42 schreef Pip-BoyNL het volgende:
Op YouTube beginnen ook de eerste Lets Plays te verschijnen
Ga weg man, helemaal niks voor zover ik kan zien. Niet dat ik ga kijken maar was wel benieuwd welk kanaal.quote:Op vrijdag 6 november 2015 15:42 schreef Pip-BoyNL het volgende:
Op YouTube beginnen ook de eerste Lets Plays te verschijnen
Deze bijvoorbeeld:quote:Op vrijdag 6 november 2015 15:48 schreef SuperHarregarre het volgende:
[..]
Ga weg man, helemaal niks voor zover ik kan zien. Niet dat ik ga kijken maar was wel benieuwd welk kanaal.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.PSN: Pip-BoyNL
Ik ook, benieuwd of er geen gamebreaking glitches en bugs zijn. Het is en blijft Bethesda natuurlijk.quote:Op vrijdag 6 november 2015 15:37 schreef RickoKun het volgende:
Ben benieuwd hoe het op de console speelt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |