vet cool man dat je alwer zo snel gebanned bentquote:Op woensdag 4 november 2015 13:12 schreef Weissman het volgende:
[..]
Ben net 2 dagen terug en heb al een R&P ban
Hoe dan?
ze moeten ons hebben omdat we uit de gym komenquote:Op woensdag 4 november 2015 13:40 schreef kaasplankje het volgende:
[..]
vet cool man dat je alwer zo snel gebanned bent
dat is waar r en p is ook een kutforumquote:Op woensdag 4 november 2015 13:42 schreef Weissman het volgende:
[..]
ze moeten ons hebben omdat we uit de gym komen
maar als je autist of mogool bent is er niks aan de hand
ja man dubbele met xtra kaasquote:Op woensdag 4 november 2015 13:49 schreef seto het volgende:
kaas gaan we straks kapsalon halen bij kruiskade
de laatste foto die ik gepost heb lag ik on een ziekenhuis bed aan de slangen.quote:Op woensdag 4 november 2015 13:14 schreef clumsy_clown het volgende:
[..]
Dde laatste foto die ik van jou heb gezien, maakte duidelijk dat jij ook een goede Dik Trom imitatie kan doen buddy. Hij die zonder zonde is..
Daarvoor moet ze scoren.quote:Op dinsdag 3 november 2015 20:10 schreef Montelly het volgende:
[..]
Hey CC nog bedankt voor het aansmeren van een ban achter de schermen.
Ik zie dat je dat je eindelijk gemigreerd bent, nou pas goed op jezelf meid en kijk uit voor enge ziektes als AIDS, je zou dat maar oplopen in een exotisch oord zeg![]()
even voor de zekerheid seto quotenquote:Op woensdag 4 november 2015 14:55 schreef seto het volgende:
looooooooooooooool het gaat weer beginneeeeeeeeeee
heey stimodrolquote:Op woensdag 4 november 2015 14:53 schreef Stimorol- het volgende:
[..]
Daarvoor moet ze scoren.
Gezien haar standaard zal dat wel lukken daar.
zou ik ook zijn als ik op m'n 31e nog m'n scriptie zou moeten schrijvenquote:Op woensdag 4 november 2015 15:54 schreef kaasplankje het volgende:
stimotrol is gwn jarlours op clumsie
ja zeker als je dan naar de gymtopic moet voor adviesquote:Op woensdag 4 november 2015 15:58 schreef fathank het volgende:
[..]
zou ik ook zijn als ik op m'n 31e nog m'n scriptie zou moeten schrijven
Neen. Mn partner isquote:Op woensdag 4 november 2015 15:54 schreef kaasplankje het volgende:
stimotrol is gwn jarlours op clumsie
Ook een waardige loverquote:Op woensdag 4 november 2015 16:06 schreef Deuce92 het volgende:
als je dat telkens zegt op fok dan moet het wel waar zijn!!!
http://www.autoweek.nl/nieuws/34936/meer-autos-volkswagen-besmetquote:Het gaat om dieselvarianten van de Volkswagen Touareg, Porsche Cayenne en de Audi A6 Quattro, A7 Quattro, A8, A8L, en Q5 van modeljaren tussen 2014 en 2016. Door de software kan de uitstoot van stikstofoxide negen keer hoger zijn dan de standaarden van EPA.
quote:maar er is ook een onregelmatigheid in de uitstootwaarden gezien bij benzineauto's. Modellen die worden genoemd zijn de Golf, Polo en Passat, bij dochter Audi de A1 en A3, bij Skoda gaat het om de Octavia en bij Seat om de modellen Leon en Ibiza.
Gwn zwanger wordenquote:Op woensdag 4 november 2015 16:12 schreef Stimorol- het volgende:
[..]
MAAR HIJ WIL NOG STEEDS NIET TROUWEN VERDORIE
jij doet 't toch met deucequote:
wnnr heb ik het met deuce gedaan dan.quote:Op woensdag 4 november 2015 16:27 schreef fathank het volgende:
[..]
jij doet 't toch met deuce
is dat niet haram?
vag is wel even van de shortlist afquote:Op woensdag 4 november 2015 16:13 schreef kaasplankje het volgende:
gaat lekker bij vag groep
denk dat ze zo binnen een half jaar faillissement kunnen gaan aanvragen
http://www.autoweek.nl/ni(...)et-30-tdi-gesjoemeld
[..]
http://www.autoweek.nl/nieuws/34936/meer-autos-volkswagen-besmet
[..]
C4 cactusquote:Op woensdag 4 november 2015 16:51 schreef stinkie het volgende:
[..]
vag is wel even van de shortlist af
Zit ik straks nog aan zo'n lelijke volvo vast. Of een kut fransoos
Gewoon schijt hebben je hebt een Duc tochquote:Op woensdag 4 november 2015 16:57 schreef stinkie het volgende:
Spaar me. 508 ofzo. Zijn wel spotgoedkoop trouwens. Scheelt je 4K en een paar jaar met een mof
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |