Oke, maar kan wel verwarrend zijn voor mensen die daar niet wonen.quote:Op maandag 11 januari 2016 11:51 schreef 99.999 het volgende:
[..]
hij woont in Oekraïne voor zover ik weet.
Ik ben een realist.quote:Op zondag 10 januari 2016 23:03 schreef Dven het volgende:
[..]
Vuilnisman is bij uitstek een romaklusje.
Wanneer je in Bulgarije met 700 euro aan het eind van de maand je rekeningen niet kan voldoen dan doe je overigens iets heel erg verkeerd. 700bgn aan enkel huur en electra is ook overtrokken. Ik woon riant, midden in het historisch centrum, met twee tuinen en inclusief GWE ben ik gemiddeld nog geen 500bgn kwijt. Nu heb ik een heel goede deal kunnen treffen maar 700 met enkel electra is bizar veel geld.
In Sofia is het gemiddelde inkomen overigens geen 350 euro meer maar eerder 600. 350 euro verdien je daar als vakkenvuller in een gemiddelde supermarkt.
En zoals gezegd : Zelfs de meisjes die hier voor ons werken krijgen hier 650 netto, plus een bonus die in de zomer oploopt tot dagelijks 50 leva. En dat is niet veel meer dan een bijbaan voor studentes. Souvenirtjes verkopen.
Buiten dat alles blijft het vervelend dat jij maar blijft zeggen dat volgens mij het leven in Bulgarije voor iedereen geweldig is. Dat zeg ik namelijk niet. Maar ik ben inderdaad niet zo negatief uitgesproken als dat jij bent. Maar goed, dat is een bekend kwaaltje van jou. Je bent nogal een zwartdenker. Of het nu Bulgarije, Nederland of Canada betreft.
Vandaar dat velen nog steeds emigreren. LOLquote:Op zondag 10 januari 2016 23:06 schreef Dven het volgende:
[..]
Is maar net wat je onder 'de Bulgaren' verstaat. Er is inderdaad een verloren generatie aan oudjes die overal tussenvallen. Geen jongere die nog terug wil naar het oude Bulgarije aangezien ze meer opportuniteiten hebben dan Bulgaren in honderden jaren hebben gehad.
Welk voorbeeld? Die van de Bulgaarse supermarkt die 700bgn biedt?quote:Op maandag 11 januari 2016 16:19 schreef DUTCHKO het volgende:
[..]
Ik ben een realist.
En het voorbeeld wat jij nu noemt is dus inderdaad van een buitenlands bedrijf wat een druppeltje op een gloeiende plaat is en een beetje meer met geld kan strooien.
Houd die aannames maar voor jezelf.quote:Voor de rest ben jij een jong persoon wat nog niet de lasten van gezinsleven heeft ervaren en alles nog steeds ziet als een fantaaaaastisch avontuur.
Wederom een bak aannames en je vervalt weer in het oude welbekende gedrag van zwartkijken. Je blijft een walgelijk figuur.quote:Misschien moet je eens beter om je heen kijken en realiseren wat er gebeurd in jouw omgeving en je af vragen: "zou ik hier een gezin willen stichten en kinderen op willen laten groeien?" en je dan ook eens afvragen WAAROM er miljoenen Bulgaren weg zijn gegaan (en nog steeds gaan) UIT BG vandaan.
Doenquote:En we zullen wel zien wat er veranderd is in BG in Juni als we daar een paar weken verblijven.
Emigreren staat gelijk aan in eigen land niets kunnen doen of geen opportuniteiten hebben? Goed verhaal weer man.quote:Op maandag 11 januari 2016 16:20 schreef DUTCHKO het volgende:
[..]
Vandaar dat velen nog steeds emigreren. LOL
Laat ze dat maar doen, dan wordt dat belachelijke referendum hopelijk spoedig weer uit de wet gesloopt.quote:Op zondag 1 november 2015 10:30 schreef vipergts het volgende:
[..]
Kwestie van dus voor elke wet een referendum aanvragen dan zijn die partijen zo failliet van het campange voeren
Omdat PVV/Geenpeil het referendum inzet en kaapt voor hun eigen agenda moet de regering een onzinnig extra referendum gaan organiseren? Dat is wel een wat mal plan.quote:Op maandag 11 januari 2016 23:25 schreef Bram_van_Loon het volgende:
Voor politici en andere mensen die bang zijn dat mensen straks antwoord geven op een andere vraag dan die gesteld wordt heb ik twee adviezen:
1. Organiseer een goed dabat
2. Combineer het referendum met een ander referendum waarin al die vragen worden gesteld waarop veel burgers graag antwoorden geven. Vraag de kiezer maar eens of dat hij voor of tegen een verder EU-uitbreiding is, of dat hij vindt dat meer bevoegdheden mogen worden overgedragen van het land naar de EU etc.
Staaf eens dat de PVV hier iets mee te maken heeft?quote:
We zullen zien, ik schat dat ongeveer 40-70% van de kiesgerechtigde mensen zal gaan stemmen, een nauwere bandbreedte durf ik niet aan. De ondergrens baseer ik op de aanname dat slechts een minderheid van de mensen die gaat stemmen ook instemde met het referendum en dat een minderheid van de mensen die gaat stemmen en die wel instemde met het referendum de moeite nam om het referendumvoorstel te tekenen. De bovengrens baseer ik op de opkomst bij nationale verkiezingen, normaal gesproken trekt een referendum minder kiezers.quote:Op maandag 11 januari 2016 23:36 schreef Franny_G het volgende:
Ik denk dat je beter kunt vrezen voor een extreem lage opkomst.
Als je het over een paar honderd mensen hebt....nee.quote:Op maandag 11 januari 2016 17:35 schreef Dven het volgende:
[..]
Emigreren staat gelijk aan in eigen land niets kunnen doen of geen opportuniteiten hebben? Goed verhaal weer man.
Hoezo kaapt.Het staat de regering vrij om de kiezers te overtuigen van de goede kanten maar tot nu toe heb ik nog vrij weinig gehoord uit die hoek eerst wilde Rutte niet, Juncker komt met zijn oorlogskaart ( je weet wel als je niet voorstemt komt er ellende van) ik ben niet overtuigd of het goed is om op dit moment een verdrag te sluiten.quote:Op maandag 11 januari 2016 23:49 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Omdat PVV/Geenpeil het referendum inzet en kaapt voor hun eigen agenda moet de regering een onzinnig extra referendum gaan organiseren? Dat is wel een wat mal plan.
En vanwege gebrek aan informatie moeten we alles maar over ons heen laten komen. Ik denk dat er in Nederland zat mensen zijn die hier interesse in hebben en ook goed weten waar het overgaat.quote:Op dinsdag 12 januari 2016 05:38 schreef Piet_Piraat het volgende:
Het NL volk zal het worst wezen en hebben geen idee waarover het gaat.
Jij zal dan ook geen argumenten voor willen horen. Die zijn er immers volop en ze zijn ook sterker dan de tegenargumenten. Maar als je al gevallen bent voor het GS/PVV Gehuil dan zit ratio er natuurlijk niet meer zo in.quote:Op dinsdag 12 januari 2016 07:15 schreef vipergts het volgende:
[..]
Hoezo kaapt.Het staat de regering vrij om de kiezers te overtuigen van de goede kanten maar tot nu toe heb ik nog vrij weinig gehoord uit die hoek eerst wilde Rutte niet, Juncker komt met zijn oorlogskaart ( je weet wel als je niet voorstemt komt er ellende van) ik ben niet overtuigd of het goed is om op dit moment een verdrag te sluiten.
Allicht en over het algemeen zien die in dat dit een nogal lastig onderwerp is voor een referendum met enkel ja of nee als keuzequote:Op dinsdag 12 januari 2016 07:19 schreef vipergts het volgende:
[..]
En vanwege gebrek aan informatie moeten we alles maar over ons heen laten komen. Ik denk dat er in Nederland zat mensen zijn die hier interesse in hebben en ook goed weten waar het overgaat.
Ja, want er gaan vandaag de dag echt nog miljoenen Bulgaren wegquote:Op dinsdag 12 januari 2016 05:33 schreef DUTCHKO het volgende:
[..]
Als je het over een paar honderd mensen hebt....nee.
Als je het over miljoenen hebt......jazeker.
Omdat het NEE kamp geen argumenten heeft zou het JA kamp juist argumenten moeten gaan gebruiken om mensen te overtuigen van hun gelijk denk ik dan.quote:Op dinsdag 12 januari 2016 07:41 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Allicht en over het algemeen zien die in dat dit een nogal lastig onderwerp is voor een referendum met enkel ja of nee als keuze.
Dat weet het nee-kamp ook prima, daarom brengen ze het als een soort motie van wantrouwen tegen het kabinet ipv als een serieus referendum over dit verdrag.
Dat doet men ook wel maar het hele onderwerp boeit maar weinig mensen echt denk ik. Over het algemeen is hierover besluiten nou net iets waarvoor men een volksvertegenwoordiging heeft verkozen.quote:Op dinsdag 12 januari 2016 07:51 schreef Resistor het volgende:
[..]
Omdat het NEE kamp geen argumenten heeft zou het JA kamp juist argumenten moeten gaan gebruiken om mensen te overtuigen van hun gelijk denk ik dan.
Dat vind jij, ik vind de voorargumenten vrij slap. Maar goed wij zullen het nooit eens worden omdat je liever wegkijkt dan kritisch bentquote:Op dinsdag 12 januari 2016 07:38 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Jij zal dan ook geen argumenten voor willen horen. Die zijn er immers volop en ze zijn ook sterker dan de tegenargumenten. Maar als je al gevallen bent voor het GS/PVV Gehuil dan zit ratio er natuurlijk niet meer zo in.
http://www.thelocal.de/20(...)e-germany-each-monthquote:Op dinsdag 12 januari 2016 07:42 schreef Dven het volgende:
[..]
Ja, want er gaan vandaag de dag echt nog miljoenen Bulgaren weg
Oh wacht. Jij vergelijkt de situatie van vandaag de dag met die van 10/15 jaar geleden. Logisch.
En nog steeds wachten wij op het lijstje VOOR-argumenten van jou....quote:Op dinsdag 12 januari 2016 07:38 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Jij zal dan ook geen argumenten voor willen horen. Die zijn er immers volop en ze zijn ook sterker dan de tegenargumenten. Maar als je al gevallen bent voor het GS/PVV Gehuil dan zit ratio er natuurlijk niet meer zo in.
Poetin zal janken als het doorgaat.quote:Op dinsdag 12 januari 2016 14:29 schreef DUTCHKO het volgende:
[..]
En nog steeds wachten wij op het lijstje VOOR-argumenten van jou....
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |