Heb je wel eens een langere serieuze relatie gehad?quote:Op woensdag 28 oktober 2015 08:48 schreef BeeGees het volgende:
[..]
Neeee. Alleen de dating fase is moeilijk
Zo praten mannen dus met elkaar en zit er heus een kern van waarheid in. En denk dat als iemand je echt leuk vindt, hij zulke dingen iig niet zegt tegen vrienden.quote:Op woensdag 28 oktober 2015 08:47 schreef Fripsel het volgende:
[..]
Je snapt het dus niet. Hecht geen waarde aan dingen die in zulke groepen geroepen worden, het betekent vaak niks.
Jij vind dat er een heuse kern van waarheid in zit. Ik vind dat je het jezelf onnodig moeilijk maakt door het niet met een hele grote berg zout te nemen.quote:Op woensdag 28 oktober 2015 08:50 schreef BeeGees het volgende:
[..]
Zo praten mannen dus met elkaar en zit er heus een kern van waarheid in. En denk dat als iemand je echt leuk vindt, hij zulke dingen iig niet zegt tegen vrienden.
Klopt, dat merk ik wel hoor. Hoe mannen tegen mij aankijken. Ik gedraag me er ook niet anders door, maar dat maakt het voor mij soms moeilijk om leuk te daten als je weer zo'n reactie krijgtquote:Op woensdag 28 oktober 2015 08:56 schreef Fripsel het volgende:
[..]
Jij vind dat er een heuse kern van waarheid in zit. Ik vind dat je het jezelf onnodig moeilijk maakt door het niet met een hele grote berg zout te nemen.
Zo praat hij wel over je. En al je andere mannelijke vrienden en kennissen ook, en alle gasten die je op straat tegenkomt ook. Kom je dan vanaf nu maar nooit meer buiten?quote:Op woensdag 28 oktober 2015 08:45 schreef BeeGees het volgende:
[..]
Snap ik ook maar toch wordt er dan gezegd dat iemand lekker en neukbaar is bladiebladiebla, dat vind ik minder. Hoop niet dat hij ook zo over mij praat bedacht ik me, want ik weet dat vrienden van hem over mij weten.
Ik.
Je gedraagt je er wel anders door, je gaat overal iets achter zoeken en lijkt wel frigide te zijn t.o.v. seks.quote:Op woensdag 28 oktober 2015 09:00 schreef BeeGees het volgende:
[..]
Klopt, dat merk ik wel hoor. Hoe mannen tegen mij aankijken. Ik gedraag me er ook niet anders door, maar dat maakt het voor mij soms moeilijk om leuk te daten als je weer zo'n reactie krijgt
Dan gewoon je broek aanhouden tot de intenties van de ander wat duidelijker zijn. Het is geen rocket science. Maar het risico om gekwetst te worden loop je altijd in relaties met andere mensen.quote:Op dinsdag 27 oktober 2015 23:16 schreef BeeGees het volgende:
Lache
Ik hoef gewoon niet steeds weer gekwetst te worden.
nee dat is ook niet zo, hij zegt zelf dat ie mn vraag wel begrijptquote:Op woensdag 28 oktober 2015 09:01 schreef Fripsel het volgende:
[..]
Je gedraagt je er wel anders door, je gaat overal iets achter zoeken en lijkt wel frigide te zijn t.o.v. seks.
nee, maar jammer wel hoorquote:Op woensdag 28 oktober 2015 09:00 schreef AgLarrr het volgende:
[..]
Zo praat hij wel over je. En al je andere mannelijke vrienden en kennissen ook, en alle gasten die je op straat tegenkomt ook. Kom je dan vanaf nu maar nooit meer buiten?
Dan heb je er toch juist naar gehandeld. Je laat heel dat "mannen willen alleen seks" imago in je hoofd een hoop onzekerheid opwekken en voelt vervolgens de behoefte om het te sussen door er naar te vragen.quote:Op woensdag 28 oktober 2015 09:04 schreef BeeGees het volgende:
[..]
nee dat is ook niet zo, hij zegt zelf dat ie mn vraag wel begrijpt
ik vroeg wat hij wil, dat is toch normaal? Ik denk neit dat alle mannen alleen maaf seks willen. Maar veel wel van mijn leeftijd.quote:Op woensdag 28 oktober 2015 09:07 schreef Fripsel het volgende:
[..]
Dan heb je er toch juist naar gehandeld. Je laat heel dat "mannen willen alleen seks" imago in je hoofd een hoop onzekerheid opwekken en voelt vervolgens de behoefte om het te sussen door er naar te vragen.
Het is normaal als hetgeen wat hij gezegd heeft iets zegt over zijn intenties. Iedereen hier zegt dat het niks hoeft te zeggen. Het is je eigen onzekerheid die je voed op deze manier.quote:Op woensdag 28 oktober 2015 09:08 schreef BeeGees het volgende:
[..]
ik vroeg wat hij wil, dat is toch normaal? Ik denk neit dat alle mannen alleen maaf seks willen. Maar veel wel van mijn leeftijd.
Ik heb alleen gevraagd wat zijn bedoeling is he, niks anders. Heb niks specifiek gezegd over de opmerking. Toen zei hij ik hoop toch een relatie te vinden. Toen gaf ik uitleg over waarom ik t vroeg en zei hij dat hij dat wel begreep.quote:Op woensdag 28 oktober 2015 09:11 schreef Fripsel het volgende:
[..]
Het is normaal als hetgeen wat hij gezegd heeft iets zegt over zijn intenties. Iedereen hier zegt dat het niks hoeft te zeggen. Het is je eigen onzekerheid die je voed op deze manier.
Als hij dat prima vind, dan hou je er misschien een leuke relatie aan over. Als hij geen zin heeft in onzeker gedoe over een kleine(?) opmerking gooi je je eigen ruiten in.
Als het tot een relatie komt ga je er niet opeens minder onzeker over zijn. Dan gaat je hoofd je nog veel meer fucken met allemaal bullshit en hoe meer je er aan toegeeft hoe erger het wordt.
Tuurlijk moet je altijd iets kunnen vragen. Maar gezien heel je beeld van mannen en seks is het niet "zomaar" een vraag, maar een vraag die voortkomt uit onnodige onzekerheid.quote:Op woensdag 28 oktober 2015 09:13 schreef BeeGees het volgende:
[..]
Ik heb alleen gevraagd wat zijn bedoeling is he, niks anders. Heb niks specifiek gezegd over de opmerking. Toen zei hij ik hoop toch een relatie te vinden. Toen gaf ik uitleg over waarom ik t vroeg en zei hij dat hij dat wel begreep.
Dan gooi ik m'n eigen ruiten tich niet in? Ik vraag openlijk iets, moet kunnen vind ik. Ben verder niet heel onzeker hoor, alleen hierbij wel
Maar wat zei hij dan?quote:Op woensdag 28 oktober 2015 09:13 schreef BeeGees het volgende:
[..]
Ik heb alleen gevraagd wat zijn bedoeling is he, niks anders. Heb niks specifiek gezegd over de opmerking. Toen zei hij ik hoop toch een relatie te vinden. Toen gaf ik uitleg over waarom ik t vroeg en zei hij dat hij dat wel begreep.
Dan gooi ik m'n eigen ruiten tich niet in? Ik vraag openlijk iets, moet kunnen vind ik. Ben verder niet heel onzeker hoor, alleen hierbij wel
Het kan ook zijn manier van flirten zijn.quote:Op woensdag 28 oktober 2015 01:15 schreef BeeGees het volgende:
Dat beeld heb ik niet. Als een 24-jarige man binnen 2 weken een seksueel getinte opmerking maakt, krijg ik toch wel het idee dat hij voornamelijk seks wil.
Daar moet een piemel inquote:Op woensdag 28 oktober 2015 08:45 schreef BeeGees het volgende:
[..]
Snap ik ook maar toch wordt er dan gezegd dat iemand lekker en neukbaar is bladiebladiebla, dat vind ik minder. Hoop niet dat hij ook zo over mij praat bedacht ik me, want ik weet dat vrienden van hem over mij weten.
Ik.
Dat soort opmerkingen nemen wel af naarmate iemand je beter leert kennen. In het begin ís het ook nog gewoon oppervlakkig, dus daar horen zulke oppervlakkige uitspraken/gedachten bij. Ik zou er niet te veel waarde aan hechten.quote:Op woensdag 28 oktober 2015 08:45 schreef BeeGees het volgende:
[..]
Snap ik ook maar toch wordt er dan gezegd dat iemand lekker en neukbaar is bladiebladiebla, dat vind ik minder. Hoop niet dat hij ook zo over mij praat bedacht ik me, want ik weet dat vrienden van hem over mij weten.
Ik.
Zeg ook niet dat het waar is.quote:Op woensdag 28 oktober 2015 02:01 schreef FlyDutchMan het volgende:
[..]
Preach
Is ook niet waar trouwens, ook in 2015 beschouwt de meerderheid van de wereld seks nog steeds als iets dat na het huwelijk hoort te gebeuren.
Het is pas 2 weken. Je zou het nu afkappen voordat het überhaupt iets kan worden.quote:Op woensdag 28 oktober 2015 02:08 schreef BeeGees het volgende:
Maar ik denk echt dat ik nooit iemand ga vinden waar het echt eens leuk romantisch mee kan worden. Ja ik zal nu ook minder helder zijn door de drank, maar toen ik vandaag nuchter was dacht ik het ook even toen ik in de bus zat
Ik zou dit zelf nooit doen als man zijnde, heb in al mijn vrouwelijk contact altijd de situatie afgewacht (het moment komt vanzelf) ipv de hele tijd hinten naar geslachtsgemeenschap dmv seksueel getinte opmerkingen te maken! Voor mij draait een goede relatie namelijk niet alleen om sex, maar juist of je bij elkaar past. Tuurlijk is het belangrijk, maar dit doen op eerste dates is een afknapper, als je echt serieus wilt daten.quote:Op dinsdag 27 oktober 2015 23:08 schreef BeeGees het volgende:
Editgeschiedenis van dit bericht:
Revisie #0 (origineel bericht) - ingevoerd op 27-10-2015 23:08
Als je leuk contact hebt met een man en hij maakt opeens heel subtiel, na geflirt en leuke gesprekken, een seksueel getinte opmerking. Betekent het dan dat hij vooral seks wil en niks anders? Ik merk dat ik gewoon nooit weet wanneer iemand wel serieuze en pure intenties heeft en wanneer het dus niet om de seks draait..
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |